Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šilutės autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šilutės autobusų parkas

Atsiliepimai apie Šilutės autobusų parkas, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Šilutės autobusų parkas, UAB

Penktadienį laukiau autobuso Klaipėda-Šilutė nei 15:30 nei 17:30 autobusas neatvažiavo.. Paskambinus į Šilutės stotį atsiliepus moteris negana to kad ne išklausius padėjo ragelį bet ir kalbėjo šiurkščiai.. Šiandien trečiadienį 12-11 autobuso vairuotojas 17:20 pravažiavo net nesustojas stotelėje... Nesuprantu kas per nesąmonės vyksta Šilutės autobusų stotyje...
2019-11-06 Važiavau maršrutu Šilutė - Švėkšna autobusas vėlavo 10 minučių. Baisus tvarkaraščio nesilaikymas
Važiavau maršrutu Vilnius- Šilutė. Ilgas 5 val, kelias. Vilniuje vairuotojas buvo vienas, o kitas bilietavo. Iki Kauno kelionė buvo įprasta, o nuo Kauno Šilutės autobusų parko darbuotojai apsikeitė vaidmenimis- tas kuris bilietavo, sėdo už vairo ir prasidėjo linksmybės. Tai, kad vairuotojo bendravimo tonas buvo nemandagus dar nieko, bet autobuso pradėjo nebešildyti, netgi vėsų orą pūsti. Kentėjau iki Mikytų, galvojau gal turi pašilti (nors nuo Vilniaus nebuvo tokios problemos). Neapsikentusi paklausiau vairuotojo ar autobuse nėra šildymo, kodėl taip šalta, man atsakė, kad už šildymą aš nesusimokėjau, ir grubiu tonu išrėkė, kad ir nešildys. Pasėkmės: grįžau labai sušalusi, nejaučiau kojų, jos buvo lyg užtirpusios, trys paros su aukšta temperatūra lovoje ir ilgas biuliotenis. Kreipėmės į ŠAP direktorių, pažadėjo išspręsti problemą, nesulaukę atsakymo kreipėmės į savivaldybę. Laukiame atsakymo. Manau, kad tai vairuotojo kaltė, linkiu niekam su juo nesusidurti, o ŠAP apsivalyti nuo tokių darbuotojų.
Sveiki. Noriu pagirti ir pasidžiaugti, kad leido važiuoti su šunim. Esu skaičius labai daug blogų atsiliepimų kur neleido ar išvarė. Bet man tikriausiai pasisekė. Pirma karta su autobusu važiavojam ir džiaugiames, kad kelionė sklandžiai einas. ☺☺ Šilutė-Vilnius 14:20. 2018.11.24
Marsruto Silute-Vilnius vairuotojas vos nepaliko Jurbarke. Ilgas distancijas vaziuojanciame autobuse tualetas neveikia, todel Jurbarke yra vienintele galimybe nueiti I tualeta per tokia ilga kelione (3h). Pries islipant paprasiau vairuotojo/konduktoriaus, kad palauktu kol greit parbegsiu, bet grizus vos spejau autobusa sustabdyti jam bevaziuojant is stoties. Negana to, dar ir vairuotojas buvo piktas ant manes!

Del sito ivykio nebegaliu daugiau pasitiketi Silutes autobuso parko autobusais, nes toks vairuotojo elgesys yra nepriimtinas! Tokiu problemu nera buve su kitu imoniu autobusu vairuotojais.

Jei vairuotojai net 5 minutes nestovi Jurbarke, tai nors prasome tualetus padarykite veikiancius Silute-Vilnius marsruto autobusuose. O jei tas neimanoma, tada vairuotojai privalo stoveti nors 5 minutes, kad keleiviai turetu galimybe pasinaudoti stoties tualetu. Labai tikiuosi, kad sita problema bus ispresta.
Siaubas... Kelintą kartą atvažiuoja mažas mikriukas (maršrutas Šilutė - Vilnius), kuriame telpa vos 20 žmonių, pirmosios 4 sedynės yra užimtos kasos aparatais ir šiaip kažkokiais daiktais, o žmonės, nuolatiniai keleiviai, norintys nuvykti į darbą lieka tiesiog išstūmti iš autobuso, mat nėra vietos...
Aišku, vairuotojai nėra kalti, kad keleivių daug, bet jeigu už durų lieka šitiek žmonių, gal verta pagalvoti apie didesnius autobusus???
O ir tikrai jau nebestebina net ir tai, kad autobusas išvis nepasirodo... vairuotojai nemandagūs, grubūs, jokios bendravimo etikos.. bardakas kažkoks
Autobusai vėluoja, arba atvažiuoja 10 min anksčiau ir išvažiuoja nesulaukę laiko. Atstumai nedideli, bet jau šitaip nesilaikyti tvarkaraščių...

Jau nebestebina, kad autobuso nebūna išvis.
Blogas. Ypac apie marsruta sveksna- Z. Naumiesti - Silute. Nes ryte reikia vaziuoti i mokykla o jis buna pravazeves 18min anksciau nei reikia ir visada palieka mane. Jo grafikas is sveksnos centro isvaziuoti 7:25, o sveksnos intarnatiniai stoteliai buti po 7:29 o jis pro ja pravaziuoja po 7:11 val. Tai kaip galima gerai atsiliepti gerai apie si marsruta jai jis tiesiog nuvaziuoja anksciausiai. Atsiprasau uz klaidas tekste, nera pas mane telefone lietuviskos abeceles.
Skundas del Silutes autobusu grafiko nepaisymo siandien turejo buti autobusas smalininkuose 3;30 min autobusas Silute Vilnius mes laukeme o autobusas net nevazevo pro smalininkus nuvazevo tiesioginiu keliu viesvile jurbarkas
As daznai vaziuoju silutes autobusais, ir matau kad vairuotojams reikia dar daug mokintis bendravimo etikos. Yra marsrutas Silute-Taurage nuo senu laiku yra autobusu stotele, visada sustodavo vairuotojei, o dabar gali stovet stoteleje net nesustos.o kai nori islipti joje tai sako kad jiems nepriklauso sustot sitoje stoteleje, ir dar akis drasko visaip vadindami.as sendiena pasislykstejau ju vairuotoju.Jei prasytu ivertint vairuotojo darba, as ji atleisciau su papeikimu.Ir dar jug atsiliepimu niekas is vadovybes neskaito tai kova su vejo malunais.
Neturiu savo transprto priemones tai dažnai tenka naudotis visuomeniniu.Na nepykit, bet šilutiškiai vairuotojai patys nedraugiškiausi Lietuvoje.Tenka važiuot į įvairius miestus ir vairuotojai labai paslaugūs visiem keleiviam, sustoja paima keleivį ne stotelėj ir paprašius sustoja išlipt ne stotelėj.Teko naudotis ir jūsų maršrutiniu autobusu Šilutė Mažeikiai iš Telšių iki Buožėnų, dažnai važiuodavo ir tokia senutė apie 80metų ir paprašius sustoti nedavažiavus stotelės retas vairuotojas sustodavo, bet jei aš važiuodavau viena man 59 metai tai gal pora kart ir buvo sustoję ne stotelėj.Dabar aš antra vasara tuo maršrutu nebesinaudojau, nes man skauda koja ir sunku pareit nuo stotelės, bet vakar rugpjūčio 3 dieną man vel teko važiuot Šilutės autobusu ir paprašius gal galit vairuotojau sustot ant ano kalniuko, vairuotojo atsakymas buvo negaliu, nors stotelėj neišlipo nė vienas keleivis.Gryžtant atgal man vis skambėjo tas pats klausimas KOD

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Užbaigtas "Dotnuvos eksperimentinio ūkio" pardavimo sandoris
Užbaigtas "Dotnuvos eksperimentinio ūkio" pardavimo sandoris 01-20 08:52
Turto bankas užbaigė "Dotnuvos eksperimentinio ūkio" akcijų pardavimo sandorį. Valstybei 100% priklausiusį akcijų paketą už 1,766 mln. Eur įsigijo UAB "Servitus".
VPT: Anykščiai turi nutraukti 0,6 mln. Eur vertės sutartį su savo įmone
VPT: Anykščiai turi nutraukti 0,6 mln. Eur vertės sutartį su savo įmone 01-20 08:25
Anykščių savivaldybė turi nutraukti 0,6 mln. eurų (su PVM) vertės laikiną sutartį su jos valdoma komunalinių atliekų tvarkymo įmone Anykščių komunalinis ūkis, pareiškė Viešųjų pirkimų tarnyba.
Premjeras pirmadienį gali teikti kandidatą į ekonomikos ministrus L. Savicką
Premjeras pirmadienį gali teikti kandidatą į ekonomikos ministrus L. Savicką 01-20 07:19
Premjeras Saulius Skvernelis greičiausiai pirmadienį oficialiai teiks savo patarėjo Luko Savicko kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministro postą, skelbia Lietuvos radijas.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Google 1480,39 +1,98%
Visa 204,70 +1,87%