Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šilumos Ekspertai

Atsiliepimai apie Šilumos Ekspertai, MB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Šilumos Ekspertai, MB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
ATSARGIAI. Šios įmonės savininkai tie patys asmenys, kurie valdė MB "Alternatyvi sistema" (jos vadovas buvo Gediminas Grašys, o šios įmonės vadovė jo žmona). MB "Alternatyvi sistema" apgavo labai daug žmonių susirinkdama avansus (buvo sutartys, elektroniniai pavedimai), o darbų daugumai žmonių taip vis gi ir nepradėjo vykdyti. Piktybiškai vengė pradėti darbus. Šiai dienai įmonė vykdo bankroto procesą.
Kiek žinoma, jau ir ši naujai įkurta "įmonė" yra apgavusi ne vieną žmogų.
Šiame puslapyje buvo daugiau neigiamų ir apie apgavystes tvirtinančių atsiliepimų, tačiau jie buvo pašalinti.
Atsakyti
Sandra 2020-10-30 19:54:26
Sveiki, gal galite pasidalinti FB grupe? Panašu kad papuolėme ir mes...
Nerekomenduojame. Sumokėjome avansą, darbai nepradėti daryti, o sutartis baigė galioti. Gediminas Grašys vengia atvykti. Pinigų negrąžina.
FB grupė "Nukentėję nuo įmonės "Altenatyvi sistema".
Atsakyti
Sveiki, gal galite pasidalinti FB grupe? Panašu kad papuolėme ir mes...