Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Veho Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Veho Lietuva, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Veho Lietuva, UAB

Aptarnavimas tragiškas. Pasijutau lyg bučiau atvykęs i pas daktarą.
Užsakius prekes niekas jų nepristato, verčiamas atvykti į vieta. Atvykus reikalaujama matuotis temperatūra prie dūrų (nelecenzijuotas gaminys ir be meterologinės patikros) ir taip stengiamasi apsisaugoti ale nuo viruso. Nors parduotuvės viduje galite naudotis daugiakartiniais kavos puodeliais, sąskaitos pasirašinėjamos tuo pačiu tušinuku (kuriuos per diena pasirašo gal 20zmonių ar daugiau žmonių). Kaip sakoma verčia daryti kažką, bet patys darbuotojai nežino ko nori. Jai bijote vieni kitų, neverskite kitų bijoti jūsų.
Nežinau, kaip Vilniuje, bet Kauno serviso paslaugos tragiškos. Dirbantieji visiškai "skaitmeniniai", smegenų nebeturi, arba tingi galvoti. Pasakius WIN kodą, sako, kad mano automobilis be liuko ir niekuo negali padėti;) Nuvažiavau į "garažinį" servisą, jokiu problemų, ir schemas išsitraukė ir detales parinko.
BMW servisas Juos lenkia 30 metų. O VW 20 Metų. Suprantu, kad Mersas yra klasika, bet juk turi būti kažkokia paźanga paslaugose nuo 1990 metu.
Aš norėčiau šį kartą pagirti Veho Lietuva ir ypač įmonės darbuotoja, serviso atstovą RAPOLĄ. Vežiau automobilį techniniam aptarnavimui ir atvirai buvau nustebintas iš gerosios pusės požiūriu į darbą. Atliktas ne tik techninis aptarnavimas, bet ir sužiūrėti visi trūkumai, kurių ir pats iki tol nebuvau pastebėjęs.
Susireikšminę darbuotojai, nemalonus ir neprofesionalus aptarnavimas.
Sveiki. Labai norėčiau padėkoti už didelę pagalbą Kauno padalinio vadybinkui Viliui Vainilavičiui, ieškant naujo automobilio. Laukėme, ieškojome kartu apie 3 savaitęs, kol radome mums tinkamiausią! Atsidavimas darbui 100%! Tikrai ne kiekvienas darbuotojas per savo atostogas atvažiuos į darbą sutvarkyti vieną ar kitą formalumus :) Didelis Ačiū Viliau už pagalbą!
Labai "patenkintas" servizu! Atvykau iš užsienio su pirktu nauju MB E400d, sugedo vairo stiprintuvas. Vilniaus servize nustate kad reikia keisti vairo kolonelę ar stiprintuvą, atiduoti auto negali nes pavojinga važiuoti, o detalės reikia iš Vokietijos atsiųsti per 5-6d. tada pakeis. Pralaukem 1h, po to sako 5min. rasiu jums pakaitinę mašiną, po dar 2h pasakė, kad neturi mašinos, ir jai mums reikia išsinuomuokite už savo lėšas nes jie pakaitinę mašiną duoda tik savo nuožiūra "iš geros valios" pasirodo. Žodžiu ne jų bėdos, o pralaukus 3h servize Vilniuje grįžti į Klaipedą, dar per visą gyvenimą tokių "vadybininkų" nesu matęs, bet čia turbut tik Lt taip gali būti. Priima į darbą turbūt iš darbo biržos taip ir gaunasi! Su servizo vadybą viskas aišku. Galvoju gal meistrai geresni!!! (2020/06/29 Vilnius Silberauto) Noretusi vadovo komentara išgirsti !!!
Silber Klaipeda:

Nezinau kuo Jus ten maitina, bet aptarnavimas lygus nuliui. Atrodo pirkdamas is Ju prestizines markes automobili turetum gauti ir atitinkama demesi, bendravima, bet gauni tik atkistus dantis. Praktiskai visas kolektyvas (teko pakeltu balsu susipazint su vadu, sviesia sekretore, detaliu uszsakinetoju, garantinio priemeju) yra debesyse. Jie nesupranta, kad jie turi buti dekingi, kad pirkau is Ju automobili, o ne as turiu jaustis skolingas pirkdamas is Ju Mercedes. Vienintelis (turbut apart servizo darbuotoju (su jais neteko bendraut)) vertas pagarbos nauju automobiliu vadybininkas Modestas. Aciu Tau Modestai ir... bereikalo perejai is Volvo i Mercedes. Jei buciau zinojes Mercedes aptarnavimo lygi, turbut nebuciau jo naujo pirkes.... bet nepatinka man nei Audi nei BMW... Labai tikiuosi, kad pasikeitus savininkams pasikeis ir administracijos kolektyvas. Nes Jums ne vieta atstovauti MERCEDES. Aisku apart Modesto.
Blogiausias komercinių automobilių servisų aptarnavimas iš visų atstovybių Lietuvoje. (Na, gal, jejgu Tu didelė įmonė, tai kitaip)
Žemina Mercedes Benz vardą, kokiam nors garažiuke koks nors Vasia dažnai geriau aptarnauja, negu čia... Kai parduoda naują automobilį, tai šypsena nuo ausies iki ausies, bet kai paskui su tuo automobilių atvažiuoji si kokią nors nestandartinę situaciją, tai galvoji: kodėl gi nepirkau koki nors Renault.
Retkarčiais nėra kitos išeitės, tenka kreiptis, bet stengiuosi susitvarkyti be šitų pasikėlusių veidų.
Blogiausias kada nors automata servisas Kauno Silberauto. 6 menesius negalejonpataisyti garantinio MB, veliau Padaveja i teisma kad nemokejau uz prestasse paslaugas ir detales. Nes tiesiog pakeite visa sistema uz 5000eur. Ziauru
Kauno silberauto.

Turėjau bėda su stabdžių sistema. Priėmė bei prižiūrėjo procesą darbuotojas vardu Rytis. Tariu didelį ačiū už greitai, profesionaliai atliktą darbą. Bėda su sbc buvo išspręsta per dvi darbo dienas.

O dėl to kokiom išraiškom pasitinka kiti, sutinku.
Vilnius dar kaip Vilnius, bet Kauno Silberauto apskritai tragiskas, Daug ir pats susidures ir dar prisiklausiau. Ne gana to, kad pasitinka nepatenkinti "bomzu" veidais, bet apgaudineja zmones. Atrodytu antras Kauno turgus atsidares. Priemejui Ryciui esme defektuoti automobili taip, kad poto jis galetu ji perpirkti ir poto jau ziurek jis ji pardavineja. Beto speju ir su pliku padalinio vadovu skladke sumete, prisipirke mb modeliu ir spekuliuoja. Klientams demesio nulis tikrai. O kai reik kokia rele pakeisti, ardymo turbut 15 min, bet nulups maziausiai simtine ir prirasys tiek darbu kad atrodytu dirbo labai
Laukiu kito MB atstovo, gal tada jie prades normaliai dirbti. Dabar tai baisu.
Tiesa pasakius, girdėjau visokių atsiliepimų apie šią įmonę ir ten dirbančius. Ieškojau sau automobilio ir atvykus į Vilniaus Silberauto, mus su vyru pasitiko pardavimų vadovas p. Mantas Šiaulys. Buvo malonu bendrauti, tikras profesionalas savo darbo. Tik jo dėka, po ilgų ieškojimų, jau važinėju su automobiliu.
Dėkojame už malonų, pagarbų ir profesionalų požiūrį į klientą. Ačiū už šypseną ir pagalbą.
Taip pat dėkojų ir jo kolegai p. Aurelijui Mičėnui.

Aušra
Įmonėssunkiasvorioje mašinoje Slovakijoje sugedo uždegimo spina, iškvetem mobilujį servisą. Mechanikai atvažiavo po 6 valandų ir be instrumentų. Pakeite saugiklį, bet uždegimo spinos net ne žiūrėjo. Po jų remonto užsidėgė unstaliacija, net žaibavo. Diagnostikos jokios ne buvo iš jų pusės. Užsiblikavo vairas.Jie išvažiavo ne pasakius ir ne sutekius jokios pagalbos.Už tokios paslaugos dar ir mokėti reikės. Rašysim pretenzijos.
Siandien apsilankiau Silberauto, pradarius duris pasitiko nelaimingi veidai.Pries metus buvo ta pati situacija.Zodziu aptarnavimas zemiausio lygio.Keiciau automobiliui tepalus, pralaukiau 6h.Tai darba atliko arba naujokas, arba valandas tempe.Daugiau tikrai nebevaziuosiu.
Apie Silberauto požiūrį į klientą - tai prisijungiu prie ankstesnių komentarų 100 proc, visiškas nesiskaitymas.
Už detalę apmokėjau pavedimu pagal atsiųstą pasiūlymą, vadybininkui atsiunčiau banko pavedimo kopiją ir perspėjau, kad netrukus atvyks vairuotojas atsiimti detalės. tačiau jam atvykus po beveik dviejų valandų pardavėjas pareikšė, kad dar nemato pinigų, nors pavedimas darytas į tą patį banką ir į sąskaitą patenka kelių minučių bėgyje. Ir vietoj to kad spręstų problemą, pareiškė, kad reikia atvažiuoti už valandos, nes tik tada gal būt matys apmokėjimą, nes turi suvesti buhalterė, o jinai suvedinėja sąskaitas tik du kartus per dieną...TOTALUS NESISKAITYMAS SU KLIENTAIS. Dar niekur neteko patirti tokios klientų negerbimo kultūros.
Domantas Aleksandravičius
2017-09-21 15:09:56 IP 2juc9khd
Ypatingai prastas Kauno padalinio darbuotojo Ryčio Okulevičiaus aptarnavimas. Absoliučiai neatitinka markės kokybės bei darbo standartų.
Vadybininkui uždavus klausimą - ar galima būtų test drive'ą padaryt, atsakymas: "o jūs tikrai pasiruošę pirkti mersedesą..?" Turbūt, kad ne, mano mielasis. :)
Mercedes Benz w211 2004m. e270cdi. automatine greiciu deze. Taip, automobiliui jau 13 m., Taciau atvykus i Klaipedos NAUJAJI GRAZUJI MERCEDES BENZ ATSTOVYBES SALONA SILBER AUTO paprasiau patikrinti tepala automatineje greiciu dezeje (kadangi nera matuokles jau is gamyklos, tai negaliu pasitikrinti pats) Patikrino per kelias minutes, ikiso matuokle istrauke ir istate saskaita 7eu. Kur tai matyta uz ikysima ir istraukima matuokles - 7eu, juolab, kad MB nera matuokles, kai anksciau jos budavo ir galejai pasitikrinti pats. Saskaitoje nurodyta remonto darbai 15min ir kaina 7eu. Prie viso to dar prisnekejo, kad mano MB senas ir jau tikriausiai neveikia 3 purkstukai, nors vaziuoja idealiai. Pasake, kad gali atvaziuoti uz keletos dienus uzsiregistruoti ir mes galesime diagnozuoti. Nors pas juos buvo tuscias servisas. Aisku man ir nereikejo nieko tikrinti, taciau laiko ir pinigu svaistymas su tokiu servisu. Pasikele ziauriai !!!
Pries keleta metu Ispanijoje toki pati MB Mercedes Benz atstovybeje patikrino nemokamai.
Atvaziavau is Zemaitijos i Vilniaus silber auto su S klases MB. Padare diagnostika uz 300, lt. kaina, atsviete lapa su nurodyta detale, kuria reikia keisti. Jos kaina 1000 lt. O pasirodo buvo sugedusi visai kita dalis, uz kuria sumokejau 250 lt.
Taip, kad darykit patys isvadas apie Vilniaus silberauto.
NUSIVYLIAU !!! Pirkau automobili Silberauto nauja !, S klases. Pries perkant buvo zadetas puikus aptarnavimas ir t.t. Automobilis pravaziavo 90000 km ir atsiradus defektui (prapuola trauka), pridaviau i serviza, jau dvi savaites stovi servize, kiek kartu buvau uzvarziaves, tai jo nemaciau remuontuojamo, o stovinti lauke... Paklausus, kodel neremontuoja, tai po apziuros sako nezino kas sugede... Paklausus kiek laiko remontuosite, tai sako gal menesi, o gal daugiau... Pakaitinio automobilio neduoda, pareiske kad neturi... Nos pries perkant zadejo viska ir automobili pakaitini, jeigu tik suges automobilis ir greita remonta. Esu nupirkes du naujus automobilius is Silberauto, daugiau pas juos nepirksiu ir tikrai nerekomenduoju kities ir gerai pamastykite pries perkant, kad galite atsidurti poto mano situacijoje. Norejau pirkti kitais metais nauja automobili pas juos, bet po tokio poziurio, tikrai NEPIRKSIU !!!!
Gytautas Mackevicius
2016-02-17 09:06:45 IP 2i250dia
Vasario 16d. ryte Nidoje sugedo mano automobilis, kazkas atsitiko greicio dezes elektronikai ir automobilis parkingo padetyje stovi nepajudinamas. Kreipiausi i Silberauto servisa 24 val., atsakymas vasario 16 iseigine, niekas automobilio neparves iki serviso, tik vasario 17. Siandien 17, jau anksti ryte paskambinau tuo paciu numeriu, pagalba 24 val. 869824950, liepe susisiekti su Klaipedos Silberauto ir su jais tartis del automobilio transportavimo iki serviso. Klaipedoje tokie dalykai, kaip klijientas is viso nera idomus, kazkam atsiliepus serviso numeriu paaiskina: " meistriukas uzsiemes, meistriukas tuoj perskambins, bet aisku niekas po to neivyksta. Vel surinkus Servisas 24val. numeri, kitam gale patikslina manu automobilio numeri ir paaiskina, kad kadangi automobilis pirktas ne pas juos (naujas pirktas Vokietijoje), aptarnavimai atlikti ne pas juos (aptarnaujamas Bosch servise), todel jie niekuo padeti nei gali, nei nori..... O as naiviai galvojau, kad tai yra Mercedes marke atstovaujantis padalinys, pasirodo tai chebrytes seimynine ranga. Pries kuri laika Vokietijoje teko susidurti su problema kelyje, buvau labai maloniai nustebintas reakcija, aptarnavimo kokybe ir servisu. Deje Lietuvoje kompanijos atstovaujancios si zenkla NERA.
Į UAB Silberauto Kauno padalinį buvo kreiptasi su mechaninėm sunkvežimio MB Actros problemom.Tik išklausius pasakojimą apie gedimą net neapžiūrėjus transporto priemonės buvo pasiūlyta pasikeisti brangiausias detales. Vėliau buvo einama vėl gi lengviausiu keliu - daroma kompiuterinė diagnostika, kuri kliento nusiskundimams patikrinti buvo visiškai nereikalinga, kadangi gedimas buvo aiškiai mechaninis... Už diagnostiką pateikė sąskaitą, nors joks gedimas diagnozuotas ir pašalintas nebuvo!!! Pasiteiravus už ką tiek daug reikia mokėti, buvo pasiūlyta kreiptis į kitą servisą, jei pas juos yra per brangu.
Teko susimokėti už neatliktus darbus ir pasieškoti kito serviso, kur aptarnavimas malonesnis ir kur klientui nereikia mokėti už serviso darbuotojų neprofesionalumą, spėliojant apie galimus gedimus ir jų sprendimo variantus.
Kalbant apie atstovybę Klaipėdos mieste, liko neigiamas jausmas. Viens darbuotojas TU`kint ir mandravoti nuo pat pirmo susitikimo pradėjo, kitas nuo antro. Toks įspūdis susidarė, lyg papulčiau ant Klaipėdos Olimpo kalno. Iki vokiškos aptarnavimo kokybės toli. Turėjau iki tol Toyotą, kurią aptarnavo Solorina. Silberauto galėtų iš jų pasimokinti profesionalumo, aptarnaujant klientus. Tik patys geriaus atsiliepimai apie Klaipėdoje esančią Soloriną. Viskas 10+++. Kas liečia Siberauto atliktus darbus, tame pretenzijų nėra. Viskas atlikta be priekaištų.
Poziuris i klienta-neigiamas, kompetencija-neigiama, susitarimu vykdymas- neigiamas (auto remontavo vietoj 3 dienu - 3 menesius). MB ML 2012m, rida 99000km

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
ARHEVA
Adresas: Molėtų g. 3, LT-92308 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Mūsų tikslas yra surasti transportavimo poreikių geriausią sprendimą mūsų klientams, visada užtikrinant aukštus kokybės standartus, saugumą ir dėmesį pristatymo terminams. Atliekame krovinių ekspedijavimą, sandėliavimą, perkrovimą, muitinės tarpininkų paslaugas. Visi konteinerių kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.
CV Group
carVertical

Adresas: Visorių g. 2, LT-08300 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
„carVertical“ tikslas – kiekvienam automobilių pirkėjui visame pasaulyje pasiūlyti autentišką, nesuklastotą informaciją apie konkrečią transporto priemonę ir palengvinti mašinos priežiūrą ją įsigijus. „carVertical“ surenka kiek įmanoma daugiau informacijos apie transporto priemonę iš įvairių šaltinių, įskaitant...

Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme
Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme 04-22 21:26
Rusija nuo penktadienio pradės grąžinti karius iš karinių pratybų netoli Ukrainos ir aneksuotame Kryme, dėl kurių išaugo įtampa su Vakarais, sakė gynybos ministras Sergejus Šoigu.
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys 04-22 20:53
Rusijos olimpinių medalių laimėtojai šiemet Tokijuje ir 2022-aisiais Pekino žiemos žaidynėse vietoje šalies himno bus pagerbti Piotro Čaikovskio muzika, praneša "Reuters".
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena 04-22 19:56
Pradėjus veikti muziejams, galerijoms ir kitoms ekspozicijų erdvėms, į Kultūros ministerijai pavaldžias įstaigas grįžo ir nemokamo muziejų lankymo paskutinį mėnesio sekmadienį iniciatyva...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

IBM 143,55 +3,90%
Procter & Gamble 136,85 -0,65%