Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sielos veidrodis, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sielos veidrodis

Atsiliepimai apie Sielos veidrodis, MB

Hipnoterapija su Sergej Gorškov

Kodavimas nuo alkoholio - tavo naujas gyvenimas!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Sielos veidrodis, MB

Ogromnie spasibo vam. U menja problemma s alkogolem. No posle togo, kak ja uznala o vasem lecenii gipnozom, ne upotrebljaju po ti god, i net mislej o nem v golove. Ziznj za eto vremja u menja izmenilasj, s bliskimi ulucselisj otnasenija, nasla rabotu, i psihika spokojnee.U menja pojavilisj celj v zizni, zelaniem zitj, novie interesi i novij krug druzej. AAgrupi ja ne priznaju, minesota ne pomogala, skazu cestno eto kak sekta na moj vzgljad. Da. Spasibo vam ese raz i mnogo, mnogo raz za vashu pomosj.
Tikrai nuostabus žmogus ! Labai man padėjo, su jo pagalba sugrįžo geri santykiai su šeima, susiradau darbą ir vėl atsistojau ant kojų.
Uzsikodavus pradėjau gyventi iš naujo. Ačiū Sergejui už naują gyvenimą. Tai tikrai veiksminga ir efektyvu. Naujas startas į gražų rytojų
Sveiki norejau paklaust ar kazkas bandet koduotis nuo rukymo ar padejo ?
Mes su žmona gyvenam mažam miestelije ir apie mūsų nama visi žinojo kad ten galima išgerti. Po kodo praejo du metai, , kaime mes dabar esame patys turtingiausi ir blaivus. Žmona turi uki, aš dirbu Norvegijoje (iš čia ir rašau) Gyvenimas pasikeite pilnai, matai ji kitom spalvom ir gauni malonuma iš blaivybes. Dekui Jums Sergej už galimybe gyventi. Nors ir nelabai tikejome bet hipnoze veikia.
Norejau jums padekoti, jus man labai padejote.Suradau savo dukryte ji jau gyvena su manim ir jūsų deka mes esame dabar labai laimingi, gyvenimas švesesnis be alkoholio. Ačiu!!!
Jau ilgą laiką tėtis buvo įklimęs į alkoholio liūną.. ir tik šis žmogus padėjo jam iš jo išsikapstyti. Ačiū, Jums, daktare, už šią neįkainojamą dovaną ir pagalbą. Visos didžiausios geriausios rekomendacijos apie jus. Ačiū labai labai!!!
Jau puse metu nebegeriu, dekui Jums už nuoširdžia pagalba. Sekmes Jums jūsų darbe kad kuo daugiau žmoniu pradetu blaivu gyvenimą.
Ačiu jums už taj kad pakeitet sūnaus gyvenima, jau buvome prarade vilty. Laimes ir sekmes jums.
Nėra žodžių kalboje tokių,
Nes apsakyti negaliu,
Ką šiandieną aš jaučiu...
Ir padėkos tikrai čia maža,
Bet gaila iš tiesų,
Daugiau aš nieko negaliu,
Tik tai ištart žodelį - "ačiū".už suteiktą man antra šansą but laiminga su savo dukrite aš visada būsiu jum dėkinga kad davėte suprasti man jok mano vaikai Ira mano visas givenimas aš tą dieną nežinau kas iviko bet tai stebuklas grizus namo gavau žinutę nuo dukters kurios neauginau 16 metu net nežinojau kur ji o dabar ji givena su manimi ir sesutem ačiū jum linkiu jums viso pasaulio laimės jus nepaprastas žmogus. Rasa

Psichologė Rūta Suchockaitė
Šiuolaikinė psichologija organizacijoms

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: psichologai, psichoterapeutai; individuali veikla; konsultacijų paslaugos.
Psichologė Rūta Suchockaitė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, sertifikuota MINDFULNESS (įsisąmoninimu grįstas šiuolaikinės psichologijos metodas) mokytoja – praktikė, lektorė, konsultantė verslo sektoriaus įmonėse bei valstybinėse organizacijose. Daugiau kaip 10 metų darbo patirties. Individualios...
Antakalnio psichiatrijos konsultacijų centras
Psichologo, psichiatro konsultacijos

Adresas: Šv. Stepono g. 31-12, LT-01312 Vilnius.
Veiklos sritys: psichologai, psichoterapeutai; medicinos įstaigos, paslaugos.
Gydytojo psichiatro konsultacija: Psichoziniai sutrikimai. Nuotaikos, nerimo, miego sutrikimai. Adaptacijos, potrauminio streso sutrikimai. Psichosomatiniai sutrikimai. Priklausomybė nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Organiniai psichikos sutrikimai. Gydytojas psichiatras, įvertina paciento nusiskundimus...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

A. Anušauskas: Rusijos kariai Baltarusijoje kelia dar didesnę tiesioginę grėsmę Lietuvai 01-19 08:42
Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas trečiadienį pareiškė, kad Rusijos karių atvykimas į Baltarusiją kelia dar didesnę tiesioginę grėsmę Lietuvai.
Slovėnija su Taivanu planuoja apsikeisti atstovybėmis
Slovėnija su Taivanu planuoja apsikeisti atstovybėmis 01-19 07:52
Taivano užsienio reikalų ministerija antradienį patvirtino, kad su Slovėnija ketina steigti prekybos biurus viena kitos teritorijose, apie ką pirmadienį pranešė ir Slovėnijos ministras pirmininkas...
Startuoja IT HR akademija: "Vilnius Coding School" pradeda ruošti HR specialistus darbui IT srityje 01-19 00:40
IT specialistų poreikis kopia į neregėtas aukštumas, o kartu augina konkurenciją tarp IT bendrovių ir kitų sričių specialistų paklausą. Atsižvelgdama į dabartinę IT įdarbinimo rinkos situaciją...

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

AT&T 27,31 +0,48%
Visa 215,71 +0,48%