Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sielos veidrodis, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sielos veidrodis

Atsiliepimai apie Sielos veidrodis, MB

Hipnoterapija su Sergej Gorškov

Kodavimas nuo alkoholio - tavo naujas gyvenimas!
Parašyk savo nuomonę apie Sielos veidrodis, MB

Sveiki, Sergejus labai idomi asmenybe, man jis patiko kad bendrauja taip kaip su senu draugu????✌️ koduojuos jau nepirma karta, pirma reike noro nebegerti, antra Sergejus tqi sustiprina, ir gyvenumas apsivercia aukstyn kojom 100%.
Aciu Sergeju.
Sekmes visiems, naujame gyvenimo švariame lape.
Ačiū Sergėjui labai džiaugiuosi, jau negeriu metai laiko, pasikeitė gyvenimas!Esu begalo laiminga, kaip aš sakau mano išgelbėtojas????
Sveiki! Kreipiasi i Sergejų pagalbos dėl alkoholio. Šiltai priėmė, buvau su viskuo supažindintas, iki dabar gaunu pagalbos-patarimų. Didelis dėmesys skiriamas i žmogaus praeitį ir priežastis kodėl yra vartojamą alkoholį. Begalo dėkingas Sergejui už pagalbą, nevartoju 8 mėnesius ir džiaugiuosi gyvenimų, o jis tikrai pagerėjo kai atsisakiau jo. Dar kartą ačiū! Rekomenduoju kreiptis pagalbos tik i Sielos Veidrodį ????
Nuostabus zmogus galintis padieti su alkoholiu ir kitomis bedomis.aciu❤️
Anonimas 2023-01-10 08:36:41
Sveiki
Labai itariai ziurejau i sia procedura ir jos patikimuma, bet zmogus budamas nevilti, isbando viska. Todel isbandziau ir as, ir bent mano atveju pasitvirtino mano speliones, neveiksminga ir jokio efekto. Tikrai abejoju ar gali kelios minutes rankos padejimas ant keliu, kelios minutes ant galvos ir "parekavimas" zmogui padeti mesti gerti. Todel tikrai greiciausiai ismesti pinigai i bala be jokios naudos. Gal kam ir padeda, bet mano manymu, tai kaip panaceja ir zmogus bando pats valdytis, o siaip geri ir greiti pinigai uzsidirbti, nes zmogus budamas bedoje ir ieskodamas iseities, juos sumokes tikedamas tikrai tikros pagalbos. Deja, bet mano atveju nulis poveikio, nulis suveikimo. Gera pamoka uz 300eur zinoti, kad daugiau tokiu pagalbu neieskoti ir vengti.
Sveiki Raimundai. Labai gaila kad jums nepadėjo, gal dėl to kad nebuvo pasitikėjimo.Bet tikrai parašėte ne viską, niekada už keliu žmogaus tikrai nelaikau, kodavimas trunka 20 minučių o ne keletą minučių, prieš kodavimą pravedama įvadinė konsultaciją 40 minučių.Taip, deja kodavimas negali padėti visiems, kaip ir vaistai nuo vėžio. Labai daug informacijos yra kas yra kodavimas, kaip jis veikia. Kodavimas atsirado 1986 metais ir mano įsitikinimu tai yra vienintelis būdas atsikratyti priklausomybės, nes viskas slypi mūsų galvoje. Net visu giriama Minesota duoda tik 10 procentų efektyvumo ir jie tai neslepia. Tam ir yra padaryti pastiprinimai, kad įsitikinti ar kodavimas suveikė.Jus pastiprinime kaip įtariu nebuvote. I savaite ateina virš 50 žmonių i pastiprinimus, o savaite prieš Kalėdos virš 400 žmonių, manau tuo viskas ir pasakyta.Viskas mūsų galvoje....Linkiu jums Raimundai atrasti blaivybės kelia!
Sveiki
Sveiki. Kad padeda nuo alkoholizmo, aš ta supratau, o ar kam nors padėjo mesti rukyti ? Kaip sekėsi? Artimam žmogui reikia pagalbos su rukymu, stažas net virš 40 metų. Labai norėčiau atsiliepimų dėl rukymo. :) ačiū.
Norėčiau ir aš palikti komentarą apie puikią specialistę- Eriką Gorškovą. Visų pirma, tai nuostabus žmogus, turintis ypatingų galių pagelbėti reikiamoje situacijoje. Visada atsiliepianti ir teikianti informacijos, kuomet kyla klausimų. Mano gyvenimo aplinkybės, po Erikos gydymo programos, akivaizdžiai pagerėjo: tiek darbe, tiek santykiai su partneriu ir šeimoje bei visa gyvenimo kokybė prilygsta kažkada buvusiom mano svajonėmis apie tai. Atsirado daug daugiau galimybių aktyviai veikti, produktyviai išnaudoti savo visas jėgas ir investuoti jas būtent ten, kur reikia. Tikrai rekomenduoju visiems, kam reikalinga pagalba, į ją kreiptis, nes Erika visada ištiesia pagalbos ranką, kuri man, iš tiesų, yra labai veiksminga ir aš nuoširdžiai dėkoju už tai!
Esu vyresnio amžiaus ir vartojau daug alkoholio. Dėka gydytojo Sergėjaus Gorškovo jau 3 metus jo visai nevartoju. Dabar galiu gyventi pilnavertį gyvenimą su šeima ir džiaugtis anūkais. Labai dėkoju gydytojui už profesionalią pagalbą. Rekomenduoju visiems. Nuostabus gydytojas-savo srities specialistas. Ačiū Jam.
Noriu pasidžiaugti savo pasiekimais. Gydytojo Sergėjaus Gorškovo padedama visai nevartoju alkoholio jau daugiau nei metus. Nusprendusi, kad turiu keisti gyvenimo būdą, kreipiausi į kelis gydytojus, bet išsirinkau Jį už nuoširdumą, santūrumą. Nebuvau jo mačiusi. Kai nuėjau, gydytojas labai maloniai priėmė ir man labai padėjo. Drąsiai galiu rekomenduoti gydytoją Sergėjų visiems, kurie nori būti blaivūs ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Ačiū Gydytojui.
Didžiausia padėka gyd.Sergejui. Kodavausi metams bet jau virš pusantru metu esu švarus ir blaivus.Tikrai rekomenduoju!!!
SERGEJ BLAGADARIU VAS ZA VAŠU POMOC ZDRAVIJA VAM VSEX BLAG VAM DAI BOZE DOLGIX ZDOROVIX LET VAM VI VOZVRADILI MENIA NA PRAVELNIOI PUT JA MOLITVOI BUDU MOLITSA BOZEI MATERI NERUŠIMOI STENOI MOLITVOI VI SDELALI DOBRO MNE ZAZGLI ZELENOI SVET. VI NAPRAVILI MENIA NA PRAVILNOI PUT OT VAS IDET BOZESTVENAJA ENERGIJA VI CELOVEK OT BOGA BLAGADARIU VAS ZA POMOC VI MNE VERNULI VERU SPASIBO ISCE VSTRETIMSIA
Labai esu dėkinga gydytojui Sergejui už pagalbą vyrui, kuris turėjo problemų su alkoholiu. Po seanso praėjo jau 3 mėnesiai, 90 dienų be alkoholio! Gyvenu lyg su kitu žmogumi, dingo baimė ir nerimas, atsirado gyvenimo džiaugsmas. Kodėl neatradau jūsų anksčiau?- klausiu pati savęs. Ačiū, kad esat ir suteikiat viltį!!!
Labai ačiū šiam specialistui! Padėjo įveikti alkoholizmą, matau gyvenimą blaivuomis akimis, kai niekas nepadėjo, padėjo jis! Jei kas bijote ar nesiryztate tai be reikalo, niekas jūsų nesmerks, būsite šiltai priimtas ir nukreiptas teisinga linkme! Ačiū dar kartėlį Sergejui
Valentina 2022-02-20 20:37:15
Aš nepatenkinta nes kodas veiki tik keturis mėnesius, nepadėjo, apgavo daktaras.
Gerb.Valentina, visada prašau žmonės ateiti i pastiprinima po dveju, triju menesiu tai nieko nekainuoja bet sustiprina koda ir leidžia mums suprasti kokios nuotaikos ir nusiteikimas. Manau jus nebuvote atvykusį, kadangi dokumentacijoje jūsų nematome. Bent kokiu atveju visada darba padarau iki galo ir siulau vėl kreiptis pas mus i nemokama pakartotiną kodavimą. Lauksime jūsų skambučio. Sėkmės
Ačiū Sergejui už pagalba nebegerti.Pagaliau galiu gyventi pilnaverti gyvenima be alkoholio jau metai laiko negeriu.Kas turite problemu su alkoholiu tikrai rekomenduoju kreiptis pagalbos I “Sielos veidrodi”.
Tik geriausi atsilepimai. Labai ilgai ruošiausi šiam žingsniui (pradėti veikti). Mano atveju dar ne praėjo metu, bet 5 mėnesiai ohooo kiek čia daug, maniau tai ne įmanoma, bet pasirodo viskas įmanoma... ne galiu parašyti kad po apsilankymo vualia ir išgert nesinori... Norėjosi bet reikia ir iš savo pusės įdėti pastangų. Bet verta pasistengti dėl savęs, dėl savo savijautos, savu artimiausiu žmonių ir svajonių kurios pakeičia gyvenimą. Gyvenimas yra nuostabus, tik reikia mokėti džiaugtis kiek viena akimirka... Ačiu
Ogromnie spasibo vam. U menja problemma s alkogolem. No posle togo, kak ja uznala o vasem lecenii gipnozom, ne upotrebljaju po ti god, i net mislej o nem v golove. Ziznj za eto vremja u menja izmenilasj, s bliskimi ulucselisj otnasenija, nasla rabotu, i psihika spokojnee.U menja pojavilisj celj v zizni, zelaniem zitj, novie interesi i novij krug druzej. AAgrupi ja ne priznaju, minesota ne pomogala, skazu cestno eto kak sekta na moj vzgljad. Da. Spasibo vam ese raz i mnogo, mnogo raz za vashu pomosj.
Tikrai nuostabus žmogus ! Labai man padėjo, su jo pagalba sugrįžo geri santykiai su šeima, susiradau darbą ir vėl atsistojau ant kojų.
Uzsikodavus pradėjau gyventi iš naujo. Ačiū Sergejui už naują gyvenimą. Tai tikrai veiksminga ir efektyvu. Naujas startas į gražų rytojų
Sveiki norejau paklaust ar kazkas bandet koduotis nuo rukymo ar padejo ?
Mes su žmona gyvenam mažam miestelije ir apie mūsų nama visi žinojo kad ten galima išgerti. Po kodo praejo du metai, , kaime mes dabar esame patys turtingiausi ir blaivus. Žmona turi uki, aš dirbu Norvegijoje (iš čia ir rašau) Gyvenimas pasikeite pilnai, matai ji kitom spalvom ir gauni malonuma iš blaivybes. Dekui Jums Sergej už galimybe gyventi. Nors ir nelabai tikejome bet hipnoze veikia.
Norejau jums padekoti, jus man labai padejote.Suradau savo dukryte ji jau gyvena su manim ir jūsų deka mes esame dabar labai laimingi, gyvenimas švesesnis be alkoholio. Ačiu!!!
Jau ilgą laiką tėtis buvo įklimęs į alkoholio liūną.. ir tik šis žmogus padėjo jam iš jo išsikapstyti. Ačiū, Jums, daktare, už šią neįkainojamą dovaną ir pagalbą. Visos didžiausios geriausios rekomendacijos apie jus. Ačiū labai labai!!!
Jau puse metu nebegeriu, dekui Jums už nuoširdžia pagalba. Sekmes Jums jūsų darbe kad kuo daugiau žmoniu pradetu blaivu gyvenimą.
Ačiu jums už taj kad pakeitet sūnaus gyvenima, jau buvome prarade vilty. Laimes ir sekmes jums.
Nėra žodžių kalboje tokių,
Nes apsakyti negaliu,
Ką šiandieną aš jaučiu...
Ir padėkos tikrai čia maža,
Bet gaila iš tiesų,
Daugiau aš nieko negaliu,
Tik tai ištart žodelį - "ačiū".už suteiktą man antra šansą but laiminga su savo dukrite aš visada būsiu jum dėkinga kad davėte suprasti man jok mano vaikai Ira mano visas givenimas aš tą dieną nežinau kas iviko bet tai stebuklas grizus namo gavau žinutę nuo dukters kurios neauginau 16 metu net nežinojau kur ji o dabar ji givena su manimi ir sesutem ačiū jum linkiu jums viso pasaulio laimės jus nepaprastas žmogus. Rasa

Psichologė Rūta Suchockaitė
Šiuolaikinė psichologija organizacijoms

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: psichologai, psichoterapeutai; individuali veikla; konsultacijų paslaugos.
Psichologė Rūta Suchockaitė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, sertifikuota MINDFULNESS (įsisąmoninimu grįstas šiuolaikinės psichologijos metodas) mokytoja – praktikė, lektorė, konsultantė verslo sektoriaus įmonėse bei valstybinėse organizacijose. Daugiau kaip 10 metų darbo patirties. Individualios...
Antakalnio psichiatrijos konsultacijų centras
Psichologo, psichiatro konsultacijos

Adresas: Šv. Stepono g. 31-12, LT-01312 Vilnius.
Veiklos sritys: psichologai, psichoterapeutai; medicinos įstaigos, paslaugos.
Gydytojo psichiatro konsultacija: Psichoziniai sutrikimai. Nuotaikos, nerimo, miego sutrikimai. Adaptacijos, potrauminio streso sutrikimai. Psichosomatiniai sutrikimai. Priklausomybė nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Organiniai psichikos sutrikimai. Gydytojas psichiatras, įvertina paciento nusiskundimus...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
"Šiame versle esame ilgam ir sprendimus darome ilgam laikotarpiui, – sako INVL privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis. – Kartu su klientais investuojame ir savo lėšas: tiek grupės...
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...

Kiek užsienio kalbų mokate?

FedEx 193,86 +5,31%
McDonald's 267,40 -1,29%