Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sidonas ir Ko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sidonas ir Ko

Atsiliepimai apie Sidonas ir Ko, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Sidonas ir Ko, UAB

Visada su drauge užeidavome į Molo Sidoną. Labai patiko pardavėja Audronė, kuri nuoširdžiai patardavo ir padėdavo išsirinkti patinkantį rūbą. Bet kažkodėl jos nebesimato, o gaila.... Dabar nebesinori eiti ten kur tave pasitinka visada susiraukusios moterytės.
Laba diena. Noriu pasidžiaugti Sidonas parduotuve, esančia Marijampolėje. Patinka gaminiai, prieinamos kainos. Svarbiausia noriu pasidžiaugti visada besišypsančiomis, paslaugiomis pardavėjomis. Ačiū Jums.
Visada džiaugdavausi sidono gaminiais, iki šio karto.. Kol nenusipirkau rudeninio palto, Šiaulių sidono parduotuvėje. Paltas nusiburbuliavo (rankovės šonai) per savaitę laiko, nors ir nebuvo net nešiojamas kiekvieną dieną, visas vidinis pamušalas suplyšo, nors paltą pirkau NET 4 dydžiais didesnį negu nešioju.. Šįkartą labai nuvylėte prasta kokybe..
Labai dažnai vaikštau Klaipeda i Big.sidona nes vis laukiu išmeru ant prekiu kurios patinka.Gal užvež!Bet išgirstu iš pardaveju komentarus, pastoviai čia vaikšto...labai gaila, kad taip jos kalba ir daugiau tikrai nebeisiu.eisiu i kita.Taip tikrai neturetu buti
Ovidija Budnikiene
2019-06-26 12:23:35 IP 2e7r409e
Džiaugiuosi puikiu aptarnavimu parduotuvėje, esančioje Kaune Krėvės pr. Pasimatymo prekybos centre. Pardavėja paslaugi, mandagi, išmananti savo darbą. Ačiū
Labai esu dekinga, kad Siauliuose yra jusu parduotuve, kai tik pas mus atsirado Sidono gaminiai nuo tada as tik perku siuos gaminius ypac sukneles, matuotis nebereikia atitinka jusu nurodytas dydis mano 48.Man labai patinka medziagu sudetis, nesiglamzo kas gerai kelioneje.Dideles sekmes Jusu kolektyvui ir linkiu toliau mus puosti ir dziuginti savo ivairiais gaminiais ACIU
Panevėžyje, centre išsimatavau sukneles, nebuvo mano dydžio, maloni pardavėja labai, kompiuteryje pažiūrėjo jog tas dydis yra babilone. Taip, pasirinkimas didelis, bet jau viena iš tamsiaplaukių pardavėjų..., nemandagumas, grubumas, daugiau niekam nepatarsiu ten eit, jei nenori vuotaikos susigadint
Šiandien t. y. 2018 05 03 parduotuvėje Marijampolėje likau labai nustebusi, jog 12 valandą dienos parduotuvė nedirba, neįspėta kada bus atidaryta. Palaukusi gerą pusvalandį niekas parduotuvęs neatidarė, manau tualete tiek laiko tikrai užtrukt negalėjo. Kiek esu pastebėjusi toje parduotuvėje dirba po vieną, taigi ne pirmą kartą parduotvės darbo laiku atėjusi nerandu nieko dirbant.. nusivyliau
Nusipirkau Šiaulių Sidone palaidine ir gerai kad vyras pastebėjo apsivilkusi ir išėjusi į gatvę atrodžiau baisiai. Nugarinė siūlė iškraipyta. Gerai kad moku siūti, visą nugarą isardzius nukirpau gabalą iskabintos medžiagos ir pasitvarkiau. Žiūrėkite kokybę!
Laba diena, Labai dažnai lankausi jūsų parduotuvėje kuri randasi Šiaurės pr. 44, tačiau aptarnavimas, jai galima išsireikšti žiaurus, pardaveja Asta S., kurios inicialus sužinojau tik parašyta ant čekio kas mane aptarnavo, jokios kortelės nesegėjo, ko jos paklausi buvo atsakyta šiurkščiai ir nemandagiai, man buvo pasiūlyta įsigyti stipresnius akinius, kad galėčiau viska gerai matyti ir jai netrukdyti gerti kava, nuo jos tokio elgesio buvau šokiruota, tačiau kantriai išklausiau jos nepasitenkinimus ir vis vien nusipirkau, kadangi aš dėl tos prekes ir buvau atėjusi.Man patinka apsipirkti pas jus tik atgrasina aptarnavimas.Esu pati prekybininkė nuo 1979 m aš taip niekada nesielgiu su pirkėjais ir noriu kad su manimi elgtųsi padoriai.Ja turite išmokyti pagarbos su pirkėjais kokie jie bebūtu jauni ar seni.
Šiandien, t.y. 2016.07.07 norėjau užeiti į parduotuvę "Sidonas" įsikūrusią Mažeikiuose "Moneta 11" prekybos centre. Darbo laikas užrašytas iki 19.00val. Buvo 18.28 ir man pardavėja atrėžė, kad parduotuvė nebedirbs. Tai kam užrašytas laikas darbo, jei pardavėjos palieka darbo vietą tada, kada nori.. Labai nusivyliau..
Šiandien 12.30 apsilankiau parduotuvėje, kuri įsikūrusi Klaipėdoje Herkaus Manto gatvėje. Ir buvau nustebinta kaip tokia moteris apskritai gali būti prekių ženklo "SIDONAS" komandoje. Pavadinti ja grubia būtų per švelnu. Pardavėja ne tik stokoja žinių apie prekes, kuriomis prekiaujama parduotuvėje, bet stokoja ir elementaraus mandagumo. Paklausiau ar yra man reikiamo sijono dydis. Atsakymas - viskas pakabinta. Reikiamo nebuvo - paklausiau ar apskritai buvo ar bus man reikalingas dydis. Atsakymas - neatsimenu. Paprašiau kalbėti pagarbiau su klientais tai ponia atšovė - nevaikščiokit čia jei nepatinka. Apstulbau. Kur aš papuoliau? Jau keleri metai lankausi šitoje parduotuvėje, bet tokio bendravimo neteko patirti. Malonios, mandagios, patariančios pardavėjos dingo iš tos parduotuves. Minėta ponia dirba neseniai. Netikiu, kad toleruojate tokią pardavėjų bendravimo su klientais manierą. Gal reikalingi bendravimo su klientais mokymai.
Nuvylė ne tik mane, bet ir tuo metu ten buvusias kitas pirkėjas. Vienos moters paprašiau kontaktinio telefono numerį. Gal prireiks...
Šių metų liepos 19 dieną buvau užėjusi į šią parduotuvę ir palikau labai patenkinta vienos aktyvios pardavėjos aptarnavimu. Ji mane labai gerai aptarnavo, buvo labai maloni. Man patarė, išrinko nuostabią suknelę ir dar spėjo gerai dirbti kasoje. Palikau labai patenkinta ja. Pasidomėjusi aš sužinojau, kad jos vardas Regina. Džiaugiuosi ja.
Š.m.birželio 13 diena lankiausi jūsų parduotuveje Šiauliai Pramonės gatve 6.Ten vyko išpardavimas, dirbo visos trys pardavėjos, žmonių buvo tikrai daug, norejau gauti informacijos apie rūbus, deje dvi pardavejos sukosi kaip biteles o viena pardaveja vis stvejo ir kalbejo telefonu nekreipdama į pirkejus dėmesio, negi tokia pardavėja gali būti gera darbuotoja.Išėjusi iš parduotuves iš aplinkinių skyrių sužinojau kad jos vardas Regina.Esu šia pardavėja labai nepatenkinta.Ir prašau atkreipti dėmesį į tai.Ačiū.
Manau kad kalbate apie Dovile. Ten zmogus, kuris visada pasitinka su gera nuotaika, pataria, pasiulo. Tikrai isskirtine is visu pardaveju. Miela malonu i parduotuve uzeiti vien del pardavejos,

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Rusijos turizmo operatoriai sustabdė kelionių į Italiją pardavimą
Rusijos turizmo operatoriai sustabdė kelionių į Italiją pardavimą 02-27 21:40
Rusijos kelionių organizatoriai sustabdė kelionių į Italiją pardavimą po to, kai tą padaryti rekomendavo už turizmą atsakinga šios šalies institucija "Rosturizm", skelbia "Interfax".
Autobusų vežėjai nebeįleidžia į Rusiją važiuojančių Kinijos piliečių
Autobusų vežėjai nebeįleidžia į Rusiją važiuojančių Kinijos piliečių 02-27 19:15
Vežėjai autobusais "Lux Express" ir "Ecolines", gabenantys keleivius tarp Rusijos Federacijos, Suomijos ir Baltijos šalių, Rusijos vyriausybės nurodymu nebeįleidžia į autobusų salonus Kinijos...
JAV biržose oficialiai įžengta į korekciją
JAV biržose oficialiai įžengta į korekciją 02-27 18:54
JAV akcijų biržose įsisukęs akcijų pigimas oficialiai virto korekcija, bent jau matuojant pagal akcijų indeksus "Dow Jones Industrial Average" ir S&P 500.

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Walt Disney 123,36 -3,77%