Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaurės sprendimai

Atsiliepimai apie Šiaurės sprendimai, UAB

NORDRESOURCE

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Šiaurės sprendimai, UAB

Patiko dirbti sioje imoneje. Atlyginimas koks ir priklauso dirbant uzsienyje. Algos neveluoja ir salygos gyvenimo buvo puikios. Patikima ir rimta imone.
Patikimas darbdavys kas nori dirbti statybu sektoriuje. Rimta valdzia ka sneka ta ir daro. Atlyginmas mokamas laiku ir toks koks prizadetas. Esu labai patenkintas.
Imone labai profesionali, gavome apmokymus, apgyvendinima kol buvo kursai ir kvalifikacijos testas. Darbo kiekis ir atlyginimas kaip zadeta be jokiu nesamoniu ir papildomu iskaiciavimu uz gyvenima ir tt. Patiko komanda ir vadovai.
Darbavausi sitoj imonej prie betonavimo darbu Svedijoj. Esu aptenkintas darbo salygom: nauji darbo drabuziai, geros apgyvendinimo salygos, zadetas uzdarbis ir svarbiausiai laiku mokamas! Dirbti reikia todel kas ieskot gero atlyginimo bet norit nieko neveikt tai nepaaeis. Rekomenduoju
Buvau per sita imone isvykes i komandiruote prie gipso kartono dejimo. Organizuojama viska puikiai, alga gera ir laiku, gyvenimo salygos geros butuose po 2 zmones. Rekomenduoju kas nori dirbi ir uzsidirbti.
Atlikinejom darbus su betonu ir armavimu Stokholme. Gavome kontrskta 3 menesiam. Duoda gera valandini ir geras gyvenimo salygas. Nusiskundimu neturejome.
Esu nustebęs, senokai man taip nebuvo, kad nuo pirmo susitikimo iki išvykimo į Švediją viskas vyko sklandžiai. O nuvykęs į darbo vietą, įsitikinau, kad viskas ką aptarėme, sąlygas, atlyginimą, viskas taip ir buvo. Esu labai patenkintas! Sėkmės!
Važiavau per šią įmonę dirbti pagal specialybę gipso montuotoju Malmo mieste. Darbo salygos kaip ir priklauso skandinavijoje buvo geros, darbo daug, atlyginimas labai neblogas. Nusiskundimų neturiu, ko tikėjausi, to realiai ir sulaukiau tiek iš darbdavių, tiek iš pačios šalies.
Buvau isvykes per sia imone i Svedija, tai viskas buvo kaip zadeta - darbas geras, atlyginimas irgi geras, geri kontraktai su stambiomis statybu imonemis tai viskas labai civilizuotai vyksta.
Dirbau sioje imoneje suvirintoju ir buvau isvykes i Svedija. Visos salygos ir organizavimas yra geras. Ka zadejo ta ir gavau, tiek atlyginimo tiek gyvenimo salygu atzvilgiu. Jokiu velavimu ir kitokiu panasiu nesamoniu, Kaip suprantu si imone dirba tik su rimtom patikimom kompanijom todel darbas buvo organizuojamas kokybiskai. Rekomenduoju
Tadas