Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaurės sprendimai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaurės sprendimai

Atsiliepimai apie Šiaurės sprendimai, UAB

NORDRESOURCE

Parašyk savo nuomonę apie Šiaurės sprendimai, UAB

Rimti statytojai su rimtu statytoju
ne kazka, sioj agenturoje, geriau DIPWORK [Galmina]
Patiko dirbti sioje imoneje. Atlyginimas koks ir priklauso dirbant uzsienyje. Algos neveluoja ir salygos gyvenimo buvo puikios. Patikima ir rimta imone.
Patikimas darbdavys kas nori dirbti statybu sektoriuje. Rimta valdzia ka sneka ta ir daro. Atlyginmas mokamas laiku ir toks koks prizadetas. Esu labai patenkintas.
Imone labai profesionali, gavome apmokymus, apgyvendinima kol buvo kursai ir kvalifikacijos testas. Darbo kiekis ir atlyginimas kaip zadeta be jokiu nesamoniu ir papildomu iskaiciavimu uz gyvenima ir tt. Patiko komanda ir vadovai.
Darbavausi sitoj imonej prie betonavimo darbu Svedijoj. Esu aptenkintas darbo salygom: nauji darbo drabuziai, geros apgyvendinimo salygos, zadetas uzdarbis ir svarbiausiai laiku mokamas! Dirbti reikia todel kas ieskot gero atlyginimo bet norit nieko neveikt tai nepaaeis. Rekomenduoju
Buvau per sita imone isvykes i komandiruote prie gipso kartono dejimo. Organizuojama viska puikiai, alga gera ir laiku, gyvenimo salygos geros butuose po 2 zmones. Rekomenduoju kas nori dirbi ir uzsidirbti.
Atlikinejom darbus su betonu ir armavimu Stokholme. Gavome kontrskta 3 menesiam. Duoda gera valandini ir geras gyvenimo salygas. Nusiskundimu neturejome.
Esu nustebęs, senokai man taip nebuvo, kad nuo pirmo susitikimo iki išvykimo į Švediją viskas vyko sklandžiai. O nuvykęs į darbo vietą, įsitikinau, kad viskas ką aptarėme, sąlygas, atlyginimą, viskas taip ir buvo. Esu labai patenkintas! Sėkmės!
Važiavau per šią įmonę dirbti pagal specialybę gipso montuotoju Malmo mieste. Darbo salygos kaip ir priklauso skandinavijoje buvo geros, darbo daug, atlyginimas labai neblogas. Nusiskundimų neturiu, ko tikėjausi, to realiai ir sulaukiau tiek iš darbdavių, tiek iš pačios šalies.
Buvau isvykes per sia imone i Svedija, tai viskas buvo kaip zadeta - darbas geras, atlyginimas irgi geras, geri kontraktai su stambiomis statybu imonemis tai viskas labai civilizuotai vyksta.
Dirbau sioje imoneje suvirintoju ir buvau isvykes i Svedija. Visos salygos ir organizavimas yra geras. Ka zadejo ta ir gavau, tiek atlyginimo tiek gyvenimo salygu atzvilgiu. Jokiu velavimu ir kitokiu panasiu nesamoniu, Kaip suprantu si imone dirba tik su rimtom patikimom kompanijom todel darbas buvo organizuojamas kokybiskai. Rekomenduoju
Tadas

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams
Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams 08-12 14:25
Į Lietuvą bus leidžiama netrukdomai atvykti užsienio studentams, investuotojams, taip pat baltarusiams, siekiantiems patekti į šalį "ypatingais humanitariniais tikslais".
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju 08-12 14:09
Kilus antrajai COVID-19 pandemijos bangai, pagal verslo poreikius galėtų būti atnaujintos ir adaptuotos priemonės "Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams" bei "Subsidijos...
Baltarusijoje po naktinių protestų ligoninėse 50 žmonių, milicija prisipažino šaudžiusi 08-12 13:48
Baltarusijoje po naktį į antradienį įvykusių protestų hospitalizuota per 50 žmonių, trečiadienį pranešė šalies Sveikatos apsaugos ministerija.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%