Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaurės konstrukcijos, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaurės konstrukcijos

Atsiliepimai apie Šiaurės konstrukcijos, MB

Šeimos Namas

Statyba lengvai ir paprastai.
Parašyk savo nuomonę apie Šiaurės konstrukcijos, MB

Taigi mes taip pat statomės namą su šios įmonės pagalba. Kol kas baigtas tik pirmas etapas - pamatai. Esame labai patenkinti įmonės darbu ir Modesto kompetencija. Darbai buvo atlikti anksčiau sutarto laiko, nei cento nebuvo prašoma sumokėti į priekį, visi atsiskaitymai vyko tik baigus sutartyje numatytus darbus. Statybų aikštelė nuolatos buvo tvarkinga. Nors ir neprašėme, tačiau kiekvieną dieną iš Modesto gaudavome nuotraukas su vykdomais ir jau atliktais darbais. Viskas pasirodė itin koordinuota, profesionalu, punktualu...kaip sakoma "jaučiasi meistro ranka" :)
Patys pakeitėme planus ir nusprendėme palikti pamatus per žiemą, ir labai nustebome, kai buvome informuoti, jog pamatai paruošti peržiemojimui. Papildomai parūpinta smėlio, užtepta hidroizoliacijos. Kažkas komentaruose minėjo, jog ieškoma optimaliausių statybos sprendimų - visiškai pritariame. Su Modesto pagalba atlikome bent 3 projektinius pakeitimus, kurie tikrai logiški ir padeda suatupyti. Paslaugų sektoriuje nutinka visko, tačiau su mūsų patirtimi šią įmonę tikrai rekomenduočiau savo bičiuliams.
Puikus, saziningi, visada pasiruose prisitaikyti prie kliento poreikiu, darbai atliekami sutartu laiku, iskilus klausimams visada patars ar rekomenduos.
Patikimumas, punktualumas, komunikabilumas. Aiškiai atsako į visus rūpimus klausimus, vykdo viską, ką sutariame.
Rekomenduoju.
Klientas šiauliai
2019-11-26 16:51:19 IP 2fbaqjvl

Su šia įmone jau esu atlikęs pora stambesnių projektų ir esu visiškai patenkintas rezultatais. Sutarčių rengimas lankstus bei profesionalus. Sutarčių įgyvendinimas taipogi buvo sklandus. Darbai atlikti laiku bei kokybiškai. Medžiagos parenkamos kokybiškos bei už rinkos kainą. Nebandoma pigesnes medžiagas parduoti brangiau, o jos parenkamos tokios kokios ir yra reikalingos. Man asmeniškai patikima įmonė, o vadovas žodžio žmogus. Ką sutarėme tą ir įgyvendino. Taipogi yra labai kūrybingas ir nebando prastumti brangius sprendimus jei jie nėra būtini, o projektas yra pavyzdžiui biudžetinis. Na kiek susidūręs tiek viskas buvo net labai gerai.
Mes bendradarbiavome su šia įmone statydami savo namą.
Ir susidariau visiškai priešingą nuomonę, negu čia kažkas bando parodyti.
Vadovas kompetetingas, meistrai taip pat. Visada ieškoma sprendimų, pasiūlo įvairius variantus pasirinkti. Mes labai patenkinti paslaugomis ir kompetencija bei komunikacija. Ši įmonė mums darė namo projektą ir statė namą iki dalinės apdailos. Sėkmės darbuose ir toliau
Klientas 2019-11-22 14:05:20
Labai neprofesionali įmonė, nesilaiko terminų, darbuotojai įdarbinti tokie, kurie neišmano savo darbo.
Deje šitas komentaras nėra mūsų kliento, tie klientai kurie dirba su mumis žino, kad visada sprendžiam, bet kokia problemą. Gėda, laikykites etikos.
Žmonės, baikite loti! Patikima įmonė, darbus atliko kokybiškai, greitai ir pigiai. Likome begalo patenkinti ir tikrai REKOMENDUOJAME! Komanda, kuri išmano savo darbą. Dėkingi Modestui ir SĖKMĖS.
Noriu padėkoti įmonės vadovui už laiku ir kokybiškai atliktus ir baigtus darbus. Buvome sudarę sutartį, sumokėjome už medžiagas. Rezultatu esame labai patenkinti, juos atliko anksčiau sutarties termino. Pabaigus darbus - sutvarkytos statybinės atliekos, kiemas švarus. Rekomenduoju, tikrai nenusivilsite.
Labai patenkinti. Stato super kokybiškai, jokių problemų neturėjom. Šnekėtojai tegu šneka, bet darbą šita komanda tikrai išmano.
Niekam NEREKOMENDUOJU dirbti su šia įmone!!! Tie patys vadovai iškėlė tyčinį bankrotą UAB "Šiaurės būstas", apgavo klientus ir partnerius, paliko begalę neapmokėtų skolų ir dabar toliau dirba per kitas dvi įmones MB "Šiaurės konstrukcijos" ir MB "Šiaurės prekyba". Prieš pradėdami dirbti su šiais žmonėmis paskaitykite komentarus-atsiliepimus www.rekvizitai.lt prie šių įmonių ir suprasite kokie a*******i šie žmonės. Būkite labai atsargūs !!!!!!!!!! Tyčia subankrotins ir vėl kurs naujus UAB ar MB "Šiaurės Š....". VMI turėtų pasidomėti!
Nukentėjusi nuo Šiaurės būsto
2018-08-07 09:51:48 IP 2i24v8a8
Modestas 2018-06-28 22:47:11
Dėl bankrutavusios įmonės BUAB "Šiaurės būstas" akcininkai ir vadovai elgėsi tinkamai, įmonei tapus nemokiai buvo iškelta bankroto byla, tai buvo tokia pareiga ir atsakomybė, tai atitiko visus kriterijus pagal įmonių bankroto įstatymą tai patvirtino teismas yra atliekamos visos kitos su bankrotu susijusios procedūros t.y., kreditorių interesų tenkinimas, mokesčiai, darbo užmokestis visi asmenys turintys teisė į kreditorinį reikalavimą privalėjo kreiptis iki 2018 06 22
Manau, dauguma jūsų buvusios įmonės klientų galėtų patvirtinti kap nesąžiningai elgėtės su jais, kiek sunkiai uždirbtų pinigų prarado klientai jūsų dėka, jūsų nesąžiningos ir matyt neskaidrios veiklos metu. Modestai, jei jaučiatės, kad viskas buvo gerai su jūsų atliekamais veiksmais, kodėl tuomet užslaptinote šios naujos įmonės vadovą, nors prieš tai jis buvo matomas? Matyt, vis dėl to ne viskas taip gerai, kaip bandote gintis.. Ir kaip sakoma lietuvių liaudės patarlėje - lazda turi du galus. Mes, nukentėję nuo jūsų veiklos, uždirbsime prarastus pinigus, bet jūs savo reputacijos - deja, nebesusigrąžinsite.
Ponia J. Ž. prašome nerašinėti el. paštu LR BK straipsnių apie reputaciją, gero vardo šmeižimą ir t.t.... Siūlau pasidomėti kas jūsų laukia už nuveiktus "darbelius"....

Įdomų, kaip parašius čia komentarą, tuoj jūs atrašote laišką iš kitos įmonės ir teigiate, kad čia niekas nesusiję?? Tipo čia visi susirinkę rašinėja vėjus ir nieko nesuprantą....
Siaures busto klientas 2018-06-28 21:44:42
Sios imones savininkai ponas M. ir ponia J. siuo metu figuruoja ju buvusios imones bankroto byloje. Ponas M. kaip bankroto iniciatorius, ponia J. kaip imones direktore. Imone palikusi daug skolu.

P. S. Jei rekvizitai.lt kiltu klausimu, galima pateikti bylos nuorasus arba kreditoriu sarasa, bei kontaktus asmenu kuriem yra skolinga siu asmenu buvusi imone, bei kurie patvirtins kas per asmenys yra sios imones savininkai ir kokias skolas ir isipareigojimus jie yra palike ponas M. ir ponia J.
Siaures busto klientas
2018-06-28 21:44:42 IP 2ju3ks29

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Nafta pinga – OPEC planai nebegąsdina
Nafta pinga – OPEC planai nebegąsdina 12-10 15:12
Naftos kainos pasaulio rinkose traukia žemyn išsikvėpus nerimui, kurį buvo paskatinę OPEC kartelio planai dėl prisuktų kranelių politikos išlaikymo.
G. Nausėda užsimena, kad bankų pelno mokestis galėtų būtų įvestas nedelsiant
G. Nausėda užsimena, kad bankų pelno mokestis galėtų būtų įvestas nedelsiant 12-10 15:04
Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad didesnis bankų pelno mokestis galėtų būtų įvestas nedelsiant, tačiau galimiems automobilių ar stambios prekybos mokesčiams reikalingas ilgesnis pereinamasis...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%