VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaurės būstas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaurės būstas

Atsiliepimai apie Šiaurės būstas, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Šiaurės būstas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
MB "Šiaurės konstrukcijos" - nauja M. ir J. Ž****ų įmonė. Būkite budrūs!
www.skoluisieskojimas.pro
2018-05-08 15:46:34 IP 78.56.246.217
Atsakyti
Teismas Šiaulių apygardos teismas
Rūmai
Bylos tipas Civilinė byla
Pranešimo tipas Dėl teismo posėdžio datos bylose, nagrinėjamose rašytinio proceso tvarka
Pranešimo paskelbimo laikas 2018-04-30 13:46:57
Pranešimo būsena Aktualus
Pranešimą paskelbė Irena Dominauskienė
Bylos Nr. B2-649-210/2018
Teisminio proceso Nr. 2-58-3-00132-2018-5
Paskirtas teisėjas Vytautas Kursevičius
Pranešimo tekstas Šiaulių apygardos teisme (Dvaro g. 83, Šiauliai) 2018 m. gegužės 11 d. 13.30 val. rašytinio proceso tvarka bus nagrinėjamas ieškovo Modesto Ž****o pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Šiaurės būstas“, į. k. 302577719. Bylą nagrinėjant rašytinio proceso tvarka į teismo posėdį dalyvaujantys byloje asmenys nekviečiami ir jame nedalyvauja. Teisėjas Vytautas Kursevičius. Informacijos teirautis tel. 8 676 81 284.
Teisėjų kolegijos sudėtis
Rolė Teisėjas
Pranešėjas Vytautas Kursevičius
Bylos šalys
Byloje kaip Subjektas
ieškovas Modestas Ž****s
atsakovas UAB "Šiaurės būstas"
Atsakyti
Aurelija 2018-04-20 22:42:56
Jau pusę metų, sumokėję avansą, laukiame iš UAB "Šiaurės būstas" užsakytų baldų. Gavome laišką, kad baldų gamyba įmonėje sustabdyta, apie avanso grąžinimą sekamos pasakos, akivaizdu, kad norima laimėti laiko, kad surinktų dar daugiau "avansų" iš kitų nieko neįtariančių klientų. Ketiname kreiptis į policiją, nes galimai susidūrėme su sukčiais. Jei ir jūs nukentėjote nuo šių žmonių, parašykite komentarą, kreipsimės į teisėsaugą su kolektyviniu ieškiniu.
Aurelija, aš taip pat nuo lapkričio mėn. sumokėjusi avansą, iki šios dienos esu atgavusi tik mažą jo dalelę policijos dėka. Didžioji dalis taip ir negrąžinta. Taip pat sekamos pasakos apie grąžinimą, tačiau niekas nevyksta.
Atsakyti
Jau pusę metų, sumokėję avansą, laukiame iš UAB "Šiaurės būstas" užsakytų baldų. Gavome laišką, kad baldų gamyba įmonėje sustabdyta, apie avanso grąžinimą sekamos pasakos, akivaizdu, kad norima laimėti laiko, kad surinktų dar daugiau "avansų" iš kitų nieko neįtariančių klientų. Ketiname kreiptis į policiją, nes galimai susidūrėme su sukčiais. Jei ir jūs nukentėjote nuo šių žmonių, parašykite komentarą, kreipsimės į teisėsaugą su kolektyviniu ieškiniu.
Nukentėjusiems žmonėms
2018-02-22 11:07:05 IP 86.100.20.192
Atsakyti
Esu atleista nuo sausio mėnesio. Tikslios dienos įvardyti nenoriu, bet tą pačią dieną turėjo ir atsiskaityti. Toks buvo mano prašymas. Be mano sutikimo, įmonės direktorė, nusprendė, kad atsiskaitys per 10 d.d. Per tą laikotarpį pilno atsiskaitymo negavau. To pasekoje pažeistas darbo kodekso įstatymas, todėl nedelsiant buvau priversta kreiptis į specialistus, kad gaučiau visišką atsiskaitymą pinigine prasme ir atsiskaitymo pažymą. Posėdis įvyks kovo pradžioje. Kiek esu informuota, jie man turės sumokėti ir delspinigius. Jeigu nebus atsiskaitytą per nutarime įformintą datą, dokumentai bus formuojami anstoliams. Įmonių, kurie nesiskaito su įmonėje dirbančiais žmonėmis, tikrai yra daug. Noriu, kad įvykus nesutarimams, žmonės nebijotų kreiptis pagalbos į tam tikras institucijas. Jug jos tam ir yra sukurtos. Tvarka įmonėse turi būti. :-)
UAB Šiaurės būstui
2018-02-21 18:59:08 IP 88.118.209.141
Atsakyti
Nei užsakinėti paslaugų, nei dirbti šioje įmonėje tikrai neverta, ir net gi pavojinga sveikatai, bei piniginei! Šie žmonės (M. Ž****s ir ponia J. Ž******ė), prisidengę angelų veidais, nieko kito nedaro, tik apgaudinėja! Labai tikiuosi, kad šia įmone susidomės visos įmanomos instancijos. Jei įmonės vadovai daro verslą, manydami, kad atsakomybė jokia jiems negresia, tai jiems reikėtų pagalvoti du kart, nes net ir jie nėra neliečiami.
Atsakyti
Gal baldus gaminat ir atliekat statybos darbus gerai, bet faktas tas, kad dėl atlyginimų žmones apgaunat ir neatsiskaitot. Ir čia tikrai ne šmeižtas.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-20 23:25:30 IP 90.131.36.116
Atsakyti
Gerb., Neringa Radisauskaite su jumis neturėjome jokių verslo santykių, taip jokių įsipareigojimų Jums neturime.
LR BK 154 straipsnis. Šmeižimas
1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo,
baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-15 07:36:59 IP 90.131.43.47
Atsakyti
Norėdami įgelti, žmonės dažnai apsikvailina, gaila, kad šiais laikais lengva apjuodinti. Visiems geras nebūsi ir deja visi turi žodžio laisvę. Kaip ir visada anksčiau ar vėliau įmonė apmoka visas skolas, dirbame jau daug metų ir esame išgyvenę visokių sunkmečiu.
Atsiprašome už nuoskaudas ir Ačiū Julita už gerą žodį, labai esame dėkingi.
Atsakyti
Šiaurės Būstas Nemokus 2018-02-14 11:34:19
Išradingumo Projektu vadove Modestai trūksta fantazijos, kad net rašant sau teigiama atsiliepimą iškart po žmogaus neigiamo. Vardą nurodai Julita tai gal iškart galėjai nurodyti : Jolita kaip ir žmonos bei įmonės vadovės vardą? Ach koks sutapimas?
Nežinau kiek čia to sutapimo, nes gavau puiku prekes ir kokybės santyki ir pasidžiaugiau, juk geras žodis nekainuoja. Del mano, kaip klientės, autentiškumo neabejokite. Apgailestauju, kad Jums teko susidurti neigiamu atspalviu su šiuo tiekeju, ir man visko gyvenime pasitaikė. Optimizmo.
Šiaurės Būstas Nemokus
2018-02-14 11:34:19 IP 84.15.183.46
Atsakyti
Julita 2018-02-11 19:05:45
Greitas, kokybiškas ir malonus aptarnavimas, patikima. Sėkmės darbuose ir plėtroje.
Išradingumo Projektu vadove Modestai trūksta fantazijos, kad net rašant sau teigiama atsiliepimą iškart po žmogaus neigiamo. Vardą nurodai Julita tai gal iškart galėjai nurodyti : Jolita kaip ir žmonos bei įmonės vadovės vardą? Ach koks sutapimas?
Atsakyti
Greitas, kokybiškas ir malonus aptarnavimas, patikima. Sėkmės darbuose ir plėtroje.
Atsakyti
Šiaurės būstas, Joldita baldai, MB Šiaurės prekyba viena ir ta pati š*******o kontora! Iš pradžių kalba gražiai ir prižada daug, bet deja... Net varganą minimumą turi išsireikalaut, kad sumokėtų! Ir deja... Net išėjus iš darbo turi „kaulyt”, kad atsiskaitytų, nes tik žada rytoj, poryt, artimiausiu metu... Nei už ką neikit dirbt, nes apgaus 100% !!!! Ne vieną jau taip apgavo. AGERISTAI!!!!
Atsakyti
na gal darbus ir gerai padaro bet su atliginimais tai abgauna jau neviena nepatikimi del atliginimu nepatartciau jei tenkina 400 tai tai normalei dar
Atsakyti
Labai noriu padekoti visam darbsciam,. supratingam ir maloniam"Siaures bustas" kolektyvui, isirengiant virtuve. Aciu uz greitai ir kokybiskai atlikta uzsakyma. Tikrai rekomenduosiu kitiems, o ir pati rinksiuos tik jus.Sekmes jums :-)
Atsakyti
labas vakaras noretciau pasiteirauti del darbo dirbantis lauko fasada slapia vidaus darbai ivairus
Atsakyti
Pati geriausia įmonė, kurioje esu dirbusi. Sąžiningi bei malonūs darbdaviai. Visada atkreipia dėmesį į tavo norus bei lūkesčius. Taip pat ir algos atžvilgiu jei dirbi, stengiesi gali užsidirbti. Vertinu 10 balų!
Atsakyti
geras sefas ir netaip kai kitur pazada ir nera o cia duoda uzsidirbt ir paciam jei to nori

Taip pat rekomenduojame

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis jau nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruotas prekės ženklas Baltictours.lt bei rezervacinės bilietų sistemos Skrendu.lt ir Lektuvubilietai.lt Kelionių organizatorius Baltic Tours savo veiklą plėtoja šiose srityse: Lėktuvų bilietai – bilietų...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; dovanos; gamyba; importas; kanceliarijos prekės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos 02-17 15:07
Keliauninkams skirtos užeigos egzistavo jau ankstyvosiose civilizacijose ir yra minimos net Biblijoje. (Pabaiga. Pradžia – "Verslo klasė" 2018 m. Nr. 9)
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%
CBS 50,64 +3,14%
Goldman Sachs 198,50 +3,10%
Amazon.com 1607,95 -0,91%
Macy's 24,88 -1,03%
FedEx 179,30 -2,51%
Hasbro 86,40 -3,73%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 1,43 -2,05%
Cukrus 0,56 0,00%
Ryžiai 410,00 +1,49%
Jautiena 4,24 +1,19%
Dujos (JAV) 3,08 -22,03%
Dyzelis 1,85 +1,65%
Sidabras 15,62 +5,75%
Kava 2,83 +1,07%