VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaurės būstas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaurės būstas

Atsiliepimai apie Šiaurės būstas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Šiaurės būstas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
www.skoluisieskojimas.pro
2018-05-08 15:46:34 IP 78.56.246.217
Atsakyti
Teismas Šiaulių apygardos teismas
Rūmai
Bylos tipas Civilinė byla
Pranešimo tipas Dėl teismo posėdžio datos bylose, nagrinėjamose rašytinio proceso tvarka
Pranešimo paskelbimo laikas 2018-04-30 13:46:57
Pranešimo būsena Aktualus
Pranešimą paskelbė Irena Dominauskienė
Bylos Nr. B2-649-210/2018
Teisminio proceso Nr. 2-58-3-00132-2018-5
Paskirtas teisėjas Vytautas Kursevičius
Pranešimo tekstas Šiaulių apygardos teisme (Dvaro g. 83, Šiauliai) 2018 m. gegužės 11 d. 13.30 val. rašytinio proceso tvarka bus nagrinėjamas ieškovo Modesto Žalpio pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Šiaurės būstas“, į. k. 302577719. Bylą nagrinėjant rašytinio proceso tvarka į teismo posėdį dalyvaujantys byloje asmenys nekviečiami ir jame nedalyvauja. Teisėjas Vytautas Kursevičius. Informacijos teirautis tel. 8 676 81 284.
Teisėjų kolegijos sudėtis
Rolė Teisėjas
Pranešėjas Vytautas Kursevičius
Bylos šalys
Byloje kaip Subjektas
ieškovas Modestas Žalpys
atsakovas UAB "Šiaurės būstas"
Atsakyti
Aurelija 2018-04-20 22:42:56
Jau pusę metų, sumokėję avansą, laukiame iš UAB "Šiaurės būstas" užsakytų baldų. Gavome laišką, kad baldų gamyba įmonėje sustabdyta, apie avanso grąžinimą sekamos pasakos, akivaizdu, kad norima laimėti laiko, kad surinktų dar daugiau "avansų" iš kitų nieko neįtariančių klientų. Ketiname kreiptis į policiją, nes galimai susidūrėme su sukčiais. Jei ir jūs nukentėjote nuo šių žmonių, parašykite komentarą, kreipsimės į teisėsaugą su kolektyviniu ieškiniu.
Aurelija, aš taip pat nuo lapkričio mėn. sumokėjusi avansą, iki šios dienos esu atgavusi tik mažą jo dalelę policijos dėka. Didžioji dalis taip ir negrąžinta. Taip pat sekamos pasakos apie grąžinimą, tačiau niekas nevyksta.
Atsakyti
Jau pusę metų, sumokėję avansą, laukiame iš UAB "Šiaurės būstas" užsakytų baldų. Gavome laišką, kad baldų gamyba įmonėje sustabdyta, apie avanso grąžinimą sekamos pasakos, akivaizdu, kad norima laimėti laiko, kad surinktų dar daugiau "avansų" iš kitų nieko neįtariančių klientų. Ketiname kreiptis į policiją, nes galimai susidūrėme su sukčiais. Jei ir jūs nukentėjote nuo šių žmonių, parašykite komentarą, kreipsimės į teisėsaugą su kolektyviniu ieškiniu.
Nukentėjusiems žmonėms
2018-02-22 11:07:05 IP 86.100.20.192
Atsakyti
Esu atleista nuo sausio mėnesio. Tikslios dienos įvardyti nenoriu, bet tą pačią dieną turėjo ir atsiskaityti. Toks buvo mano prašymas. Be mano sutikimo, įmonės direktorė, nusprendė, kad atsiskaitys per 10 d.d. Per tą laikotarpį pilno atsiskaitymo negavau. To pasekoje pažeistas darbo kodekso įstatymas, todėl nedelsiant buvau priversta kreiptis į specialistus, kad gaučiau visišką atsiskaitymą pinigine prasme ir atsiskaitymo pažymą. Posėdis įvyks kovo pradžioje. Kiek esu informuota, jie man turės sumokėti ir delspinigius. Jeigu nebus atsiskaitytą per nutarime įformintą datą, dokumentai bus formuojami anstoliams. Įmonių, kurie nesiskaito su įmonėje dirbančiais žmonėmis, tikrai yra daug. Noriu, kad įvykus nesutarimams, žmonės nebijotų kreiptis pagalbos į tam tikras institucijas. Jug jos tam ir yra sukurtos. Tvarka įmonėse turi būti. :-)
UAB Šiaurės būstui
2018-02-21 18:59:08 IP 88.118.209.141
Atsakyti
Nei užsakinėti paslaugų, nei dirbti šioje įmonėje tikrai neverta, ir net gi pavojinga sveikatai, bei piniginei! Šie žmonės (M. Žalpys ir ponia J. Žalpienė), prisidengę angelų veidais, nieko kito nedaro, tik apgaudinėja! Labai tikiuosi, kad šia įmone susidomės visos įmanomos instancijos. Jei įmonės vadovai daro verslą, manydami, kad atsakomybė jokia jiems negresia, tai jiems reikėtų pagalvoti du kart, nes net ir jie nėra neliečiami.
Atsakyti
Gal baldus gaminat ir atliekat statybos darbus gerai, bet faktas tas, kad dėl atlyginimų žmones apgaunat ir neatsiskaitot. Ir čia tikrai ne šmeižtas.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-20 23:25:30 IP 90.131.36.116
Atsakyti
Gerb., Neringa Radisauskaite su jumis neturėjome jokių verslo santykių, taip jokių įsipareigojimų Jums neturime.
LR BK 154 straipsnis. Šmeižimas
1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo,
baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-15 07:36:59 IP 90.131.43.47
Atsakyti
Norėdami įgelti, žmonės dažnai apsikvailina, gaila, kad šiais laikais lengva apjuodinti. Visiems geras nebūsi ir deja visi turi žodžio laisvę. Kaip ir visada anksčiau ar vėliau įmonė apmoka visas skolas, dirbame jau daug metų ir esame išgyvenę visokių sunkmečiu.
Atsiprašome už nuoskaudas ir Ačiū Julita už gerą žodį, labai esame dėkingi.
Atsakyti
Šiaurės Būstas Nemokus 2018-02-14 11:34:19
Išradingumo Projektu vadove Modestai trūksta fantazijos, kad net rašant sau teigiama atsiliepimą iškart po žmogaus neigiamo. Vardą nurodai Julita tai gal iškart galėjai nurodyti : Jolita kaip ir žmonos bei įmonės vadovės vardą? Ach koks sutapimas?
Nežinau kiek čia to sutapimo, nes gavau puiku prekes ir kokybės santyki ir pasidžiaugiau, juk geras žodis nekainuoja. Del mano, kaip klientės, autentiškumo neabejokite. Apgailestauju, kad Jums teko susidurti neigiamu atspalviu su šiuo tiekeju, ir man visko gyvenime pasitaikė. Optimizmo.
Šiaurės Būstas Nemokus
2018-02-14 11:34:19 IP 84.15.183.46
Atsakyti
Julita 2018-02-11 19:05:45
Greitas, kokybiškas ir malonus aptarnavimas, patikima. Sėkmės darbuose ir plėtroje.
Išradingumo Projektu vadove Modestai trūksta fantazijos, kad net rašant sau teigiama atsiliepimą iškart po žmogaus neigiamo. Vardą nurodai Julita tai gal iškart galėjai nurodyti : Jolita kaip ir žmonos bei įmonės vadovės vardą? Ach koks sutapimas?
Atsakyti
Greitas, kokybiškas ir malonus aptarnavimas, patikima. Sėkmės darbuose ir plėtroje.
Atsakyti
Šiaurės būstas, Joldita baldai, MB Šiaurės prekyba viena ir ta pati š*******o kontora! Iš pradžių kalba gražiai ir prižada daug, bet deja... Net varganą minimumą turi išsireikalaut, kad sumokėtų! Ir deja... Net išėjus iš darbo turi „kaulyt”, kad atsiskaitytų, nes tik žada rytoj, poryt, artimiausiu metu... Nei už ką neikit dirbt, nes apgaus 100% !!!! Ne vieną jau taip apgavo. AGERISTAI!!!!
Atsakyti
na gal darbus ir gerai padaro bet su atliginimais tai abgauna jau neviena nepatikimi del atliginimu nepatartciau jei tenkina 400 tai tai normalei dar
Atsakyti
Labai noriu padekoti visam darbsciam,. supratingam ir maloniam"Siaures bustas" kolektyvui, isirengiant virtuve. Aciu uz greitai ir kokybiskai atlikta uzsakyma. Tikrai rekomenduosiu kitiems, o ir pati rinksiuos tik jus.Sekmes jums :-)
Atsakyti
labas vakaras noretciau pasiteirauti del darbo dirbantis lauko fasada slapia vidaus darbai ivairus
Atsakyti
Pati geriausia įmonė, kurioje esu dirbusi. Sąžiningi bei malonūs darbdaviai. Visada atkreipia dėmesį į tavo norus bei lūkesčius. Taip pat ir algos atžvilgiu jei dirbi, stengiesi gali užsidirbti. Vertinu 10 balų!
Atsakyti
geras sefas ir netaip kai kitur pazada ir nera o cia duoda uzsidirbt ir paciam jei to nori

Taip pat rekomenduojame

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Sistemų registras
Vadybos sistemų sertifikavimas ISO

Adresas: Pramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; sertifikavimo paslaugos.
UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: Vadybos sistemų sertifikavimas pagal ISO standartus Asmens įgytų kompetencijų vertinimas Neformalių mokymų organizavimas ir vykdymas Paraiškų rengimas ES paramai gauti Kitos verslo konsultacijos SERTIFIKAVIMO PASLAUGOS LT EN ISO 9001:2008 (EN ISO 9001:2008) Kokybės...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Paeglinės Sodų 2-oji g. 5, LT-11305 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; dovanos; importas; kanceliarijos prekės; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Partneriai

Skoda

Akcijų kainos

Colgate-Palmolive 63,75 +2,02%
Intel 55,44 +1,26%
Kraft Heinz Co 57,77 +1,24%
Manchester United 21,05 +1,20%
Exxon Mobil 78,71 -1,94%
Avon 1,85 -2,12%
Chevron 122,19 -3,49%
ConocoPhillips 65,47 -4,35%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 2,00 +9,29%
Varis 6851,51 +0,77%
Dyzelis 2,08 +7,77%
Nafta 70,71 -1,57%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Cukrus 0,55 0,00%
Anglis 94,21 -1,54%
Bananai 1,16 0,00%