Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaurės būstas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaurės būstas

Atsiliepimai apie Šiaurės būstas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Šiaurės būstas, UAB

MB "Šiaurės konstrukcijos" - nauja M. ir J. Ž****ų įmonė. Būkite budrūs!
www.skoluisieskojimas.pro
2018-05-08 15:46:34 IP 78.56.246.217
Teismas Šiaulių apygardos teismas
Rūmai
Bylos tipas Civilinė byla
Pranešimo tipas Dėl teismo posėdžio datos bylose, nagrinėjamose rašytinio proceso tvarka
Pranešimo paskelbimo laikas 2018-04-30 13:46:57
Pranešimo būsena Aktualus
Pranešimą paskelbė Irena Dominauskienė
Bylos Nr. B2-649-210/2018
Teisminio proceso Nr. 2-58-3-00132-2018-5
Paskirtas teisėjas Vytautas Kursevičius
Pranešimo tekstas Šiaulių apygardos teisme (Dvaro g. 83, Šiauliai) 2018 m. gegužės 11 d. 13.30 val. rašytinio proceso tvarka bus nagrinėjamas ieškovo Modesto Ž****o pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Šiaurės būstas“, į. k. 302577719. Bylą nagrinėjant rašytinio proceso tvarka į teismo posėdį dalyvaujantys byloje asmenys nekviečiami ir jame nedalyvauja. Teisėjas Vytautas Kursevičius. Informacijos teirautis tel. 8 676 81 284.
Teisėjų kolegijos sudėtis
Rolė Teisėjas
Pranešėjas Vytautas Kursevičius
Bylos šalys
Byloje kaip Subjektas
ieškovas Modestas Ž****s
atsakovas UAB "Šiaurės būstas"
Aurelija 2018-04-20 22:42:56
Jau pusę metų, sumokėję avansą, laukiame iš UAB "Šiaurės būstas" užsakytų baldų. Gavome laišką, kad baldų gamyba įmonėje sustabdyta, apie avanso grąžinimą sekamos pasakos, akivaizdu, kad norima laimėti laiko, kad surinktų dar daugiau "avansų" iš kitų nieko neįtariančių klientų. Ketiname kreiptis į policiją, nes galimai susidūrėme su sukčiais. Jei ir jūs nukentėjote nuo šių žmonių, parašykite komentarą, kreipsimės į teisėsaugą su kolektyviniu ieškiniu.
Aurelija, aš taip pat nuo lapkričio mėn. sumokėjusi avansą, iki šios dienos esu atgavusi tik mažą jo dalelę policijos dėka. Didžioji dalis taip ir negrąžinta. Taip pat sekamos pasakos apie grąžinimą, tačiau niekas nevyksta.
Nukentėjusiems žmonėms
2018-02-22 11:07:05 IP 86.100.20.192
Esu atleista nuo sausio mėnesio. Tikslios dienos įvardyti nenoriu, bet tą pačią dieną turėjo ir atsiskaityti. Toks buvo mano prašymas. Be mano sutikimo, įmonės direktorė, nusprendė, kad atsiskaitys per 10 d.d. Per tą laikotarpį pilno atsiskaitymo negavau. To pasekoje pažeistas darbo kodekso įstatymas, todėl nedelsiant buvau priversta kreiptis į specialistus, kad gaučiau visišką atsiskaitymą pinigine prasme ir atsiskaitymo pažymą. Posėdis įvyks kovo pradžioje. Kiek esu informuota, jie man turės sumokėti ir delspinigius. Jeigu nebus atsiskaitytą per nutarime įformintą datą, dokumentai bus formuojami anstoliams. Įmonių, kurie nesiskaito su įmonėje dirbančiais žmonėmis, tikrai yra daug. Noriu, kad įvykus nesutarimams, žmonės nebijotų kreiptis pagalbos į tam tikras institucijas. Jug jos tam ir yra sukurtos. Tvarka įmonėse turi būti. :-)
UAB Šiaurės būstui
2018-02-21 18:59:08 IP 88.118.209.141
Nei užsakinėti paslaugų, nei dirbti šioje įmonėje tikrai neverta, ir net gi pavojinga sveikatai, bei piniginei! Šie žmonės (M. Ž****s ir ponia J. Ž******ė), prisidengę angelų veidais, nieko kito nedaro, tik apgaudinėja! Labai tikiuosi, kad šia įmone susidomės visos įmanomos instancijos. Jei įmonės vadovai daro verslą, manydami, kad atsakomybė jokia jiems negresia, tai jiems reikėtų pagalvoti du kart, nes net ir jie nėra neliečiami.
Gal baldus gaminat ir atliekat statybos darbus gerai, bet faktas tas, kad dėl atlyginimų žmones apgaunat ir neatsiskaitot. Ir čia tikrai ne šmeižtas.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-20 23:25:30 IP 90.131.36.116
Gerb., Neringa Radisauskaite su jumis neturėjome jokių verslo santykių, taip jokių įsipareigojimų Jums neturime.
LR BK 154 straipsnis. Šmeižimas
1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo,
baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-15 07:36:59 IP 90.131.43.47
Norėdami įgelti, žmonės dažnai apsikvailina, gaila, kad šiais laikais lengva apjuodinti. Visiems geras nebūsi ir deja visi turi žodžio laisvę. Kaip ir visada anksčiau ar vėliau įmonė apmoka visas skolas, dirbame jau daug metų ir esame išgyvenę visokių sunkmečiu.
Atsiprašome už nuoskaudas ir Ačiū Julita už gerą žodį, labai esame dėkingi.
Šiaurės Būstas Nemokus 2018-02-14 11:34:19
Išradingumo Projektu vadove Modestai trūksta fantazijos, kad net rašant sau teigiama atsiliepimą iškart po žmogaus neigiamo. Vardą nurodai Julita tai gal iškart galėjai nurodyti : Jolita kaip ir žmonos bei įmonės vadovės vardą? Ach koks sutapimas?
Nežinau kiek čia to sutapimo, nes gavau puiku prekes ir kokybės santyki ir pasidžiaugiau, juk geras žodis nekainuoja. Del mano, kaip klientės, autentiškumo neabejokite. Apgailestauju, kad Jums teko susidurti neigiamu atspalviu su šiuo tiekeju, ir man visko gyvenime pasitaikė. Optimizmo.
Šiaurės Būstas Nemokus
2018-02-14 11:34:19 IP 84.15.183.46
Julita 2018-02-11 19:05:45
Greitas, kokybiškas ir malonus aptarnavimas, patikima. Sėkmės darbuose ir plėtroje.
Šiaurės būstas, Joldita baldai, MB Šiaurės prekyba viena ir ta pati š*******o kontora! Iš pradžių kalba gražiai ir prižada daug, bet deja... Net varganą minimumą turi išsireikalaut, kad sumokėtų! Ir deja... Net išėjus iš darbo turi „kaulyt”, kad atsiskaitytų, nes tik žada rytoj, poryt, artimiausiu metu... Nei už ką neikit dirbt, nes apgaus 100% !!!! Ne vieną jau taip apgavo. AGERISTAI!!!!
na gal darbus ir gerai padaro bet su atliginimais tai abgauna jau neviena nepatikimi del atliginimu nepatartciau jei tenkina 400 tai tai normalei dar
Labai noriu padekoti visam darbsciam,. supratingam ir maloniam"Siaures bustas" kolektyvui, isirengiant virtuve. Aciu uz greitai ir kokybiskai atlikta uzsakyma. Tikrai rekomenduosiu kitiems, o ir pati rinksiuos tik jus.Sekmes jums :-)
labas vakaras noretciau pasiteirauti del darbo dirbantis lauko fasada slapia vidaus darbai ivairus
Pati geriausia įmonė, kurioje esu dirbusi. Sąžiningi bei malonūs darbdaviai. Visada atkreipia dėmesį į tavo norus bei lūkesčius. Taip pat ir algos atžvilgiu jei dirbi, stengiesi gali užsidirbti. Vertinu 10 balų!
geras sefas ir netaip kai kitur pazada ir nera o cia duoda uzsidirbt ir paciam jei to nori

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Sistemų registras
Vadybos sistemų sertifikavimas ISO

Adresas: Taikos pr. 131B, LT-51127 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; sertifikavimo paslaugos.
UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: vadybos sistemų sertifikavimas pagal ISO (9001, 14001, 45001, 27001, 22000, 50001, 37001, kt.) standartus, asmens įgytų kompetencijų vertinimas, paraiškų rengimas ES paramai gauti, neformalių mokymų organizavimas ir vykdymas, kitos paslaugos verslui. UAB "Sistemų...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...

Grybauskaitė ir Adamkus ragina transatlantinę bendriją laikytis įsipareigojimų
Grybauskaitė ir Adamkus ragina transatlantinę bendriją laikytis įsipareigojimų 08-22 10:39
Transatlantiniai santykiai tarptautinio ir regioninio saugumo užtikrinimo srityje neturi alternatyvos, todėl Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir Europai būtina įveikti iškilusias įtampas ir veikti...
Pranckietis mąsto apie PVM mažinimą būtiniausiems maisto produktams
Pranckietis mąsto apie PVM mažinimą būtiniausiems maisto produktams 08-22 10:16
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis svarsto, jog siekiant sumažinti arba stabilizuoti kainas, galėtų būti išbandytas pridėtinės vertės mokesčio (PVM) sumažinimas tam tikriems būtiniausiems...
Teikiantys patikos paslaugas turi registruotis
Teikiantys patikos paslaugas turi registruotis 08-22 10:12
Visos patikos paslaugas teikiančios bendrovės turės registruoti tokią savo veiklą Juridinių asmenų registre (JAR), o tokias paslaugas teikiantys fiziniai asmenys – Valstybinėje mokesčių...

Primenybe teikiate..

Skoda