Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaurės būstas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaurės būstas

Atsiliepimai apie Šiaurės būstas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Šiaurės būstas, UAB

Gal baldus gaminat ir atliekat statybos darbus gerai, bet faktas tas, kad dėl atlyginimų žmones apgaunat ir neatsiskaitot. Ir čia tikrai ne šmeižtas.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-20 23:25:30 IP 90.131.36.116
Zinot 2018-02-20 14:39:57
Julita tai tavo zmona.yra Juldita.abu cia rasinejat susede.jai neturite ka veikti skolas grazinkite.
Gerb., Neringa Radisauskaite su jumis neturėjome jokių verslo santykių, taip jokių įsipareigojimų Jums neturime.
LR BK 154 straipsnis. Šmeižimas
1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo,
baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
UAB "Šiaurės būstas" 2018-02-15 07:36:59
Norėdami įgelti, žmonės dažnai apsikvailina, gaila, kad šiais laikais lengva apjuodinti. Visiems geras nebūsi ir deja visi turi žodžio laisvę. Kaip ir visada anksčiau ar vėliau įmonė apmoka visas skolas, dirbame jau daug metų ir esame išgyvenę visokių sunkmečiu.
Atsiprašome už nuoskaudas ir Ačiū Julita už gerą žodį, labai esame dėkingi.
UAB "Šiaurės būstas"
2018-02-15 07:36:59 IP 90.131.43.47
Atsiprašome už nuoskaudas ir Ačiū Julita už gerą žodį, labai esame dėkingi.
Šiaurės Būstas Nemokus 2018-02-14 11:34:19
Išradingumo Projektu vadove Modestai trūksta fantazijos, kad net rašant sau teigiama atsiliepimą iškart po žmogaus neigiamo. Vardą nurodai Julita tai gal iškart galėjai nurodyti : Jolita kaip ir žmonos bei įmonės vadovės vardą? Ach koks sutapimas?
Nežinau kiek čia to sutapimo, nes gavau puiku prekes ir kokybės santyki ir pasidžiaugiau, juk geras žodis nekainuoja. Del mano, kaip klientės, autentiškumo neabejokite. Apgailestauju, kad Jums teko susidurti neigiamu atspalviu su šiuo tiekeju, ir man visko gyvenime pasitaikė. Optimizmo.
Šiaurės Būstas Nemokus
2018-02-14 11:34:19 IP 84.15.183.46
Julita 2018-02-11 19:05:45
Greitas, kokybiškas ir malonus aptarnavimas, patikima. Sėkmės darbuose ir plėtroje.
Šiaurės būstas, Joldita baldai, MB Šiaurės prekyba viena ir ta pati š*******o kontora! Iš pradžių kalba gražiai ir prižada daug, bet deja... Net varganą minimumą turi išsireikalaut, kad sumokėtų! Ir deja... Net išėjus iš darbo turi „kaulyt”, kad atsiskaitytų, nes tik žada rytoj, poryt, artimiausiu metu... Nei už ką neikit dirbt, nes apgaus 100% !!!! Ne vieną jau taip apgavo. AGERISTAI!!!!
na gal darbus ir gerai padaro bet su atliginimais tai abgauna jau neviena nepatikimi del atliginimu nepatartciau jei tenkina 400 tai tai normalei dar
Labai noriu padekoti visam darbsciam,. supratingam ir maloniam"Siaures bustas" kolektyvui, isirengiant virtuve. Aciu uz greitai ir kokybiskai atlikta uzsakyma. Tikrai rekomenduosiu kitiems, o ir pati rinksiuos tik jus.Sekmes jums :-)
labas vakaras noretciau pasiteirauti del darbo dirbantis lauko fasada slapia vidaus darbai ivairus
Pati geriausia įmonė, kurioje esu dirbusi. Sąžiningi bei malonūs darbdaviai. Visada atkreipia dėmesį į tavo norus bei lūkesčius. Taip pat ir algos atžvilgiu jei dirbi, stengiesi gali užsidirbti. Vertinu 10 balų!
geras sefas ir netaip kai kitur pazada ir nera o cia duoda uzsidirbt ir paciam jei to nori

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Sistemų registras
Vadybos sistemų sertifikavimas ISO

Adresas: Pramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; sertifikavimo paslaugos.
UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: Vadybos sistemų sertifikavimas pagal ISO standartus Asmens įgytų kompetencijų vertinimas Neformalių mokymų organizavimas ir vykdymas Paraiškų rengimas ES paramai gauti Kitos verslo konsultacijos SERTIFIKAVIMO PASLAUGOS LT EN ISO 9001:2008 (EN ISO 9001:2008) Kokybės...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
Valstybės žemės fondas
Visi žemėtvarkos bei geodezijos darbai

Adresas: Konstitucijos pr. 23-401, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: geodezija, kartografija; konsultacijų paslaugos; socialinės paslaugos; žemėtvarka.
Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas, yra stambiausia Lietuvos įmonė, visos šalies teritorijoje vykdanti visus žemėtvarkos, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, topografijos, kartografijos, geografinės informacinės sistemos (GIS), dirvožemio tyrimo ir vertinimo, melioracijos kadastro...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus 02-21 16:59
Lietuvą milžiniška investicija pradžiuginusi Vokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės kompanija "Continental" ir kita vokiška bendrovė – automobilių dalių ir elektronikos...
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio 02-21 16:34
Jungtinė Karalystė (JK) ir ES ir vėl nesutaria dėl fundamentalių "Brexit" elementų. Londonas siekia pratęsti "Brexit" pereinamąjį laikotarpį tiek, kiek reikės, kai ES jau yra nurodžiusi terminą...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 46,32 +1,67%