Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaulių centro poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaulių centro poliklinika

Atsiliepimai apie Šiaulių centro poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Šiaulių centro poliklinika, VŠĮ

Man taip atrodo kad po covido epidemijos Šiaulių poliklinikoje dauguma gyditoju susirgo didybės manija ir pamiršo kaip dirbti savo darba, nebesigilina į pacientų problemas, matyt pabandžius patiko dirbti tik telefonu, juk taip lengviau, nereikia nei tyrimų nei siuntimu. Baisu iki ko dasigyvenome.
Apsilankimo metu pas endokrinologę Rimą Kazakevičiūtę buvo tikrinamas pulsas, ne kraujospūdžio aparatu, bet paprasčiausiai uždėjus pirštus ant kaklo ir skaičiuojant analoginiu laikrodžiu.
Galbūt prieš 30 metų tai ir buvo tinkamas metodas, tačiau rezultatai skiriasi nuo mano kraujospūdžio aparato rodmenų, nuo mano degonies matuoklio rodmenų ir mano Fenix 6s rodmenų (tačiau jų trijų rodmenys atitinka tarpusavyje).
Apsilankius prieš porą savaičių VšĮ Respublikinėje ligoninėje, pulsas buvo matuojamas kraujospūdžio aparatu ir rodmenys atitiko su mano trijų skirtingu matuoklių rezultatais.
Po vizito nusprendžiau pasimatuoti tuo pačiu principu, kaip pamatavo daktarė ir nustebau.. rezultatas atitinka su mano matuokliais, tai kodėl daktarės neatitiko?

Esu labai nusivylęs daktarės Rimos Kazakevičiūtės neprofesionalumu šiuo klausimu ir niekam nerekomenduočiau pas ją apsilankyti! Taip, jin buvo mandagi, bet iš daktarės aš tikiuosi ne tik mandagumo, bet ir profesionalumo.
Laba diena. Ar jūs žinote kokie gydytojai pas jus dirba? Skelbsiu visur. Rašysiu visur, nes šitaip elgtis negali.
1. Jie turi kalbėti su tavimi pagarbiai.
2. Jiems neturėtų būti svarbu ar tu Pardavėjas ar Šiaulių meras, visi mes esame lygūs.
3. Atėjus pacientui, gydytojas išklauso sveikatos nusiskundimus ir pradeda gydymą. O nesako tai ko tu čia atėjai ir kokio tau čia dar gydymo reikia ???? Gavau vieną kartą vaistų ir užtenka ? O dieve aš būčiau labai laiminga jai man tai būtų padėję ir tikrai nebeieškočiau sau ligų.
4. Jis negali negali neleisti tau kalbėti ir pertraukineti pakeliant savo balsą.
Galėčiau vardinti tiek daug ką šiandien patyriau per 3minutes. Šitas gydytojas negali šitaip dirbti. Darykite kažką.! Šiandien aš palikau be gydymo, su savo skausmais ir kas man už tai atsakys ?
Sveiki.
Aš noriu pasidžiaugti, kad šitoje poliklinikoje dirba rūpestingi ir atsakingi darbuotojai. Reiškiu didžiausią padėką Rimutei, dirbančiai registratūroje, kuri tikrai padėjo išspręsti visus mano rūpimus klausimus.
Paskambinau uzsiregistruoti pas gydytoja nes pradejo skaudeti krutines dali kai kvepuoji temperatura 36, 9 diena pries skausmai prasidejk tai man pasake kad registracija galima uz savaites sakau tai ka man daryt iki tol laukt kol bus blogiau ir vaziuoti i ligonine ar laukti kol temperatura sukils tai ji tik pakartojo kad neturite temperaturos tai talono be eiles nepriimsim tai va registracijos negavau tai vadinama numirk arba isgyvenk….
Esu šokiruota. Ryte paskambinus i registratūrą užsiregistruoti pas gydytoją (užspaustas nervas jau trečia savaite), registratorė užregistravo, informavo kad gydytojas dirba iki 14 val. ir man paskambins (dar pasitikslino tel., Nr.). Nesulaukusi gydytojo skambučio, pati paskambinau į kabinetą 13, 50 val., atsakė seselė ir pranešė, kad gydytojas jau baigė darbą, pasiūlė užsiregistruoti pas kitą gydytoją arba paskambinti sekančią dieną. Kaip tai, galima pakomentuoti???
Rytą pasijutus blogai nutariau kreiptis į šią valdišką įstaigą (esu poliklinikoje registruotas 3 metus ir per juos nekart nesikreipiau) Paskambinau, uzsiregistravau 9:30 laiką, paklausiu kur reikia eiti atvykus, viska paaiskinau. Atvykau 9:30 prie kabibeto, pralaukus 2 valandas niekas manes nenorejo priimti, nes sekretore neatnese dokumentu iš registraturos. Žodžiu paslaugos buvo suteiktos labai nenoriai ir atmestinai, kaip kokiam gyvuliui, esu nusivyles šią įstaiga, eilini karta PSD mokestis keliauja i niekur.
sveiki ar gali taip buti kad atejau pas daktare budincia skundziausi bloga sveikata buvau isekes nuo ne apetito ir nemigos paaiskinau kad turiu rupesciu nuo kuriu nemiegu ir nevalgau buvau toks isekes kad net vandens buteliukas krito is ranku. kuomet daktares paprasiau kad atleistu mane nuo darbo 2 dienom nes esu stalius staklininkas pavojingas darbas galiu nusipjauti ranka jei esu neadekvatus, ko pasakoje daktare pasake as nerasysiu tau biliotenio uz 2 dienas ir net nerasysiu uz ta diena per kuria atvykau i gydimo istaiga esu dirbantis 3 metai niekomet nesijemu biliotenio ar jie elgiasi teisingai leizdami man dirbti toliau kuomet as pats tvirtinau kad dirbti negaliu man reikia 2 dienu pasigyditi aciu uz atsakyma
Šiandien buvau šokiruotas atvykęs į poliklinika buvau ne aptarnautas - o buvo taip, sausio 4 diena paskambinau į registratūra ir su registraturos darbuotoja susitarėm kad man atvykus sausio 8 diena bus su ruoštas siuntimas plaučių švietimui ir mano penkių metu ligos istorija kadangi reikia tvarkytis dokumentus į Lietuvos kariuomene (mano Gyditoja atostogauja) atvykus sausio 8 atstovėjus eile registratūroje prie savo Gyditojos langelio atėjus mano eilėj, registratūros darbuotojai paaiškinus visa situacija man buvo pasakyta, kai ateis tas darbuotojas kuris šnekėjo su manim paskambinus tas ir padarys kopijas ligos istorijos, o paklausus kada ji bus pasake po pietu atvažiuosit ir bus (aš gyvenu rajone už 30 km nuo poliklinikos) aš sakau bet juk aš dabar esu čia ir juk buvo šnekėti telefonu kad bus suruosta, man buvo atsakyta. Aš čia tam kad registruociau o ne kad kopijuociau. Tai teko nuvykti į karinį ir pasakyt kad man neruošia dokumentu, jai bus man atsiųsta bauda už neatvykimą dėl medicinos patikrinimo į karo tarnyba, kreipsiuos į teisininkus. Tokio absurdo netoleruosiu.
Esu labai pakraupusi ‘’Šiaulių centro poliklinikos, , Gyd. L.Alysienės padejėja/slaugytoja DAINA GAURONSKIENE. Su laukiančiaisiais pacientais elgesiasi labai nemandagiai, varinėja, kelia balsą. Šiandien, kaip pasiskundžiau direktoriaus pavaduotojai už jos elgesį, ji puolė įrodinėti savo klaidingą versiją, kad save išvaduotų. Ji nesiskaito su žmonėmis, ir matydama, kad man blogai, ji drįso išreikšti repliką. Jaučiuosi, sugniuždyta. Nesuprantu, kaip toks žmogus išvis gali dirbti tokioje įstaigoje.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%