Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaulių bankas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaulių bankas

Atsiliepimai apie Šiaulių bankas, AB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Šiaulių bankas, AB

2022-11-29 15:05:03 IP 5cf24g5v
Justina 2022-11-26 16:25:16
Baisiausias aptarnavimas ir tvarka.Banke dirba dvi darbuotojos ir abi priema ką nori.Registracija nėra būtina.Bet žmogų piktybiškai verčia registruotis telefonu arba internetu.Nesvarbu, kad jis laukia, bet jei neregistruotas ji ignoruoja, ir tvarko dokumentus, sako laukit jei nesate registruota.BAISU
Laba diena, gerb. Justina,

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį ir informuojame, kad artimiausiu metu su Jumis susisieksime, kad galėtume detaliau išsiaiškinti Jūsų situaciją.

2022-11-21 17:12:27 IP 5cf24g5v
Donatas 2022-11-19 17:23:05
Nuvykome su žmona dėl būsto paskolos i Panevėžio skyrių mus priėmusi vadybininkė su mum bendravo nelabai maloniai, net nelabai norėjo su mumis bendrauti, buvome pateike paraišką internetu ir buvo paskirtas laikas mum atvykti į banką bet ponia teigė kad nieko sistemoje nėra ir jo jūs čia atejot.labai superinis priėmimas.i luminora nuejom be jokių registraciju vadybininkė priėmė viską paaiškino ir t, t, yra tekę kitais klausimais Šiaulių banke lankytis prieš porą metų tai vaikinas viską išaiškino buvo malonu apsilankyti, po šito apsilankymo nebesinori ten eit dėl vadybininkės arogancijos
Laba diena, gerb. Donatai,

apgailestaujame, jei aptarnavimo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių. Informuojame, kad Jūsų atsiliepimu pasidalinome su atsakingais vadovais.

2022-10-31 16:30:57 IP 5cf24g61
Laura 2022-10-31 15:54:36
Prieš pusmetį ėmiau būsto paskolą iš Šiaulių banko. Visas procesas (tiek iki paskolos paėmimo, tiek jau paskolą išdavus ir išsiimant įrengimo paskolą) buvo aiškus ir paprastas, ženkliai greitesnis nei bendraujant su kitais bankais. Vadybininkė Asta buvo lengvai pasiekiama tiek el.paštu, tiek telefonu, itin greitai atsakydavo į visus klausimus. Dėkoju!
Laba diena, gerb. Laura,

džiaugiamės, jog aptarnavimas Šiaulių banke pateisino Jūsų lūkesčius. Dirbame dėl savo klientų, todėl įsiklausyti į kliento poreikius - svarbiausias mūsų tikslas. Dėkojame už grįžtamąjį ryšį ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

2022-10-25 17:34:45 IP 5cf24g5v
Martyna 2022-10-21 16:52:31
Klaipedos filialas Akropolyje - tragiškas aptarnavimas. Atėjau išsikeisti pinigus. Prieš mane laukė dar 2 žmonės. Vienas langelis užsidarė aptarnavus viena klientą. Likusi moteris aptarnavus žmogų prieš mane dar ilgai nepakėlė akių nuo ekrano ir lėtai klikseno pelyte, vėliau kilnojo tuos pačius 3 lapus iš vienos stalo pusės į kitą. Net neskubėjo. Po manęs daugiau jokių žmonių nelaukė. Pažiūrėjus į kvituką kiek laiko jau laukiu buvo praėję 40minučių. Kai pagaliau užsidegė mano numeriukas priėjus ji nei pasisveikino nei nieko atsiprašė kad reikėjo ilgai palaukti, tiesiog naglai spokso į akis. Labai nemaloniai aptarnavo ir nei neatsisveikino.
Laba diena, gerb. Martyna,

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį, labai gaila, kad jis neigiamas. Jūsų atsiliepimu pasidalinome su atsakingais vadovais.

Paaiškiname, kad Jūsų patogumui, prieš atvykstant į klientų aptarnavimo padalinį rekomenduojame laiką susitikimui rezervuoti iš anksto. Tai galite padaryti paskambinę tel. 1813 arba internetu, pasirinkę norimą miestą ir skyrių. Mūsų padaliniuose klientai aptarnaujami ir be išankstinės registracijos, tačiau tokiu atveju, gali tekti palaukti ilgiau.

2022-10-21 13:54:38 IP 5cf24g61
Naglis 2022-10-20 11:56:42
Kortele susimoketi negali, nors saskaitopje pinigu yra, o prisiskambinti neimanioma nes tik 12 centu uz minute svarbu, o ne klientai
Laba diena, gerb. Nagli,

informuojame, kad atsakymas Jums buvo pateiktas asmenine žinute.

Apgailestaujame, jeigu patyrėte nepatogumų.

2022-10-19 11:43:16 IP 5cf24g61
Elvijus 2022-10-17 21:30:49
Paskambinus Tel. Iš užsienio, negavau jokios man reikalingos pagalbos. Atsakymas: “ niekuo negaliu padeti”… kažkokia Ieva (pieva) ????
Laba diena, gerb. Elvijau,

informuojame, kad pagal Banke galiojančią tvarką, paskambinus bendruoju telefonu ir išsirinkus norimą paslaugą, prašoma kliento identifikuoti savo tapatybę su viena iš pasirinktų identifikavimo priemonių: Smart-ID, Mobiliuoju parašu, PIN+SMS, Kodų generatoriumi arba skambinti iš to paties telefono numerio, kuris buvo pateiktas Banke.

Tuo atveju, jeigu aukščiau minimų priemonių nenaudojate ir neturite Bankui pateikto senojo telefono numerio, norint atlikti pakeitimus savo užsakytose paslaugose, kviečiame atvykti į Banko padalinį arba galite įgalioti kitą asmenį tai atlikti už Jus. Tokiu atveju, Jūsų įgaliotas asmuo, atvykęs į Banką, turi pateikti įgaliojimą, patvirtintą notaro, kuriame tiksliai įvardinti veiksmai, kuriuos jį įgaliojote atlikti.

Apgailestaujame, jeigu patyrėte nepatogumų.

Bukit budrus bankas bankrotos
Kitais metais kovo 10 bankrotas
2022-10-10 18:14:53 IP 5cf24g5v
Elita 2022-10-07 15:33:42
Dideli ačiū noriu padekoti Teresa Jarmolkovic is Vilniaus???????????? tokia greita ir operatyvi???? ačiū???????????? rekomenduoju????
Laba diena, gerb. Elita,

džiaugiamės, jog aptarnavimas Šiaulių banke pateisina Jūsų lūkesčius. Jūsų atsiliepimu pasidalinome su atsakingais vadovais. Dėkojame už teigiamą grįžtamąjį ryšį ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

2022-10-04 18:31:25 IP 5cf24g5v
Daiva 2022-09-30 17:30:29
Pažink savo klientą!? Jūs nieko nepažįstate, deja ir netobulėjate.Mano mamai virš 80m.Apytiksliai prieš tris m vykome į banką naujinti sutarties.Alio! Įplaukos pastovios gaunamos, nekinta, paslauga ta pati, tai kokių pinigų plovimo prevencija? Kodėl ta močiutė turi vykti, ar šiaip pildyti kažką, jeigu jūsų sistema nesupranta, kokias pajamas ji gauna, eilę metų, jokių kitų pajamų, kredito kortelė-tai viskas.Kadangi, suprantame, kad jūsų bankas nenori atsižvelgti, suprasti ir gerbti mano mamos m, šį reikalavimą priimame kaip pasityčiojimą, todėl būsim priversti, išeiti iš jūsų banko, o jūs rinkitės anketas ir keiskite savo divizus, nes savo klientų nepažįstate.
Laba diena, gerb. Daiva,

Lietuvos Respublikos įstatymai bankams numato pareigą savo veikloje laikytis principo „Pažink savo klientą“ ir reguliariai atnaujinti žinias apie klientų veiklą, pajamų šaltinius ir finansines operacijas. Dėl šios priežasties visų savo klientų, kurie naudojasi banko paslaugomis, Bankas prašo užpildyti Kliento pažinimo anketą (toliau - Anketa). Anketa visiems klientams pateikiama dalykinių santykių su Banku pradžioje, o vėliau klientų reguliariai prašoma atnaujinti duomenis, nepriklausomai nuo kliento gaunamų pajamų ar turimų produktų. Taip pat principo „Pažink savo klientą“ įgyvendinimas padeda apsaugoti klientus nuo sukčiavimo atvejų.

2022-09-26 17:11:03 IP 5cf24g5v
Vika 2022-09-23 20:53:24
Noriu padėkoti Jolantai iš Žvėryno banko. Atsakė i visus mano klausymus, viska išsamiai paaiskino ir davė geru patarimu dėl paskolos. Ačiū!
Laba diena, gerb. Vika,

2022-09-21 14:37:04 IP 5cf24g61
Vydmantas 2022-09-20 09:44:23
Nemalonūs darbuotojų bendravimas paskambinus į banką nekulturingas elgesis ir nemandagus teko bendrauti telefonų tad teko nusivilti Šiaulių banko darbuotuju aptarnavimo elgesiu...
Laba diena, gerb. Vydmantai,

apgailestaujame, jei aptarnavimo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių. Dėkojame Jums už išsakytą nuomonę, kuri yra svarbi siekiant aukštos klientų aptarnavimo kokybės.

2022-09-02 15:08:17 IP 5cf24g61
živilė 2022-08-31 14:37:05
Banko darbuotojai neišmano savo darbo, gal jiems kokie kursai būtų neblogai.... Užsisakiau kreditinę kortelę žvėryno filiale, patikino kad kreditą gausiu, sudariau sutartį. Už savaitės atsiėmiau kortelę, ji tuščia, Net neinformavo, kad kredito negausiu. Sugaišau laiką ir gavau tuščia kortelę. Maždaug susimokėk mokesčius už tuščią kortelę ir jei reikia pati įsidėk pinigų ir susimokėk mokesčius jei laiku negražinsi savo pinigų. Asilų kontora.
Laba diena, gerb. Živile,

Atsakymas Jums buvo pateiktas asmenine žinute.

2022-08-25 15:05:37 IP 5cf24g61
Kęstutis 2022-08-25 05:49:54
Teko vakar lankytis Šiaulių banko N. Vilnios padalinyje. Buvau užsiregistravęs vizitui internete, programėlė aiški ir paprasta. Mane dominantys klausimai su darbuotojos Jelenos pagalba buvo išspręsti ir buvau pakviestas dar kartą apsilankyti filiale, ką mielai ir padarysiu rugsėjo mėnesį.
Laba diena, gerb. Kęstuti,

džiaugiamės, jog aptarnavimas Šiaulių banke pateisina Jūsų lūkesčius. Dėkojame už teigiamą grįžtamąjį ryšį ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

2022-08-19 15:19:37 IP 5cf24g61
Ineta 2022-08-18 17:02:57
Ar gali Šiaulių banko darbuotojas atsisakyti aptarnauti,
nes nesu iš anksto užsiregistravusi, laukiau bendroje eilėje, o kitų klientų nebuvo? Druskininkų miesto skyriaus padalinyje išaiškino, kad pas juos kita tvarka (ant jų durų parašyta) ir neužsiregistravusios neaptarnaus
Laba diena, gerb. Ineta,

informuojame, kad artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

Ar gali Šiaulių banko darbuotojas atsisakyti aptarnauti,
2022-08-11 16:55:11 IP 5cf24g5v
Dana 2022-08-10 17:59:46
Sveiki.Ar turi banko darbuotojas, už atliktas sumokėtas paslaugas, duoti kvitą/čekį? Ačiū
Laba diena, gerb. Dana,

dėkojame Jums už paklausimą.

Informuojame, kad vykdant kasos operacijas Banke, klientui yra teikiami dokumentai (pvz. kasos pajamų orderis, kasos išlaidų orderis ir kt.).

Už Banko nurašytus komisinius mokesčius - Bankas kartą metuose klientui pateikia Komisinio atlyginimo ataskaitą arba klientui pageidaujant - sąskaitos išrašą, kuriame matosi nurašyti komisiniai mokesčiai už suteiktas paslaugas.

Kilus papildomų klausimų, prašome susisiekti tel. 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio) arba el. paštu [email protected]

Ieva 2022-06-08 22:44:24
Problemų bankas, prieš kelis metus atsidariau sąskaitą, kad gauti atlyginimą, nes darbovietė sudariusi su šiuo banku sutartį, taigi šis bankas buvo reikalingas tik dėl atlyginimo išsigryninimo. El prisijungimus bankininkė užrašė ant paprasto lapelio, tie prisijungimai buvo neįskaitomi, žinoma su jais taip ir nepavyko prisijungti, kai susisiekiau dėl šios problemos, buvo pasakyta kad deja reikia naudotis tais duotais prisijungimais. Sekanti situacija covid metu kai norėjau užsidaryti sąskaitą, pasakė kad telefonu to padaryti negalima, reikia registruotis ir būtina atvykti į banką ir pan. Šiandien nuėjusi ją užsidaryti į banką, sužinojau kad susikaupusi skola, apie kurią niekas nesiteikė informuoti.Kai pasiteiravau kodėl nebuvau informuota, darbuotoja paaiškino kad tai padaroma kai jau klientas perduodamas anstoliams. Taip gaunasi, kad laukia kol užauga normali suma o tada staigmena klientui, džiaugiuosi atsisakiusi paslaugų, nes lobikavimas iš tuščios sąskaitos puikiai pavyko.
Gerbiama Ieva tokius Šiaulių Banko veiklos epizodus būtinai skųskite Lietuvos Bankui, taip pat perduokite šią informaciją seimo nariui Aidui Gedvilui (FB jį susiraskite).
2022-06-30 10:57:45 IP 5cf24g61
Kristina Mereness 2022-06-28 22:35:17
Atvažiavau i Palanga is Amerikos šia vasara ir norejau pasikeisti pora šimtu dolerių i eurus niekad jokių problemu ar nepatogumų dėl to nekilo niekad prieš tai. Užėjau i banko filialą ne vieno žmogaus sėdi trys darbuotojos pirmiausia labai nedraugišku tonu paklausė ar užsiregistravau, pasakiau ne vėlgi nors nei vieno žmogaus banke nebuvo is klausiau moralą kad ji laukia kliento.Ksip dokumentą pateikiau savo ID vairuotojo teises su visais duomenims netiko reikia pado o dar paklausė at turiu savo mokesčių mokėjimo numerį. Net Amerikoje be svariu priežasčių šio numerio SS neklausia jei nėra reikalo.Ir visos šios griežtos taisykles apsisaugoti nuo pinigu plovimo.Zodziu išėjau nieko nepešusi pinigu nepakeitė patarė važiuot i pinigu keitykla iKretinga ar Klaipeda. Tokia nesudėtinga operacija bankas nesugebejo atlikt net juokas ima servisas žodžiu pasaulinio lygio, dar nebuvau taip aptarnauta blogai niekur.
Laba diena, Kristina,

Paaiškiname, kad klientai Banko padaliniuose aptarnaujami iš anksto užsiregistravę. Užsiregistruoti vizitui galima paskambinus tel. 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio). Neužsiregistravus iš anksto, yra reikalinga palaukti, kol bus aptarnauti užsiregistravę klientai.

Taip pat norime pažymėti, kad visi klientai, tiek norintys atlikti valiutos konversiją, tiek kitas operacijas Banke aptarnaujami vadovaujantis patvirtintomis tvarkomis, įgyvendinant LR pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymą.

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties.

Kristina Mereness
2022-06-28 22:35:17 IP 2g5vdb1t
2022-06-21 14:22:45
Viktor 2022-06-21 10:10:56
Nesuprantu vieno kodel negali bankas atsiusti mokejimo kortele man pastu i namus kaip daro swedbank, ir jokiu skambuciu ir is anksto registracija vizitui i banka bet ir taip paprastai nepapulsi eile kaip sovietu laikas net menesiui viska uzimta i preki, reikia keisti banka.
Laba diena, gerb. Viktor,

informuojame, kad artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

2022-06-16 17:00:44
Joke service 2022-06-16 10:18:53
Per 3 dienas nesugebėjo padaryti pavedimo, kurį kitas bankas įvykdė akimirksniu. Akmens amžiaus servisas

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį. Siekiant išaiškinti mokėjimo nurodymo ilgesnio vykdymo laiką, reikalinga susipažinti su Jūsų konkrečia situacija, todėl kviečiame parašyti asmeninę žinutę interneto banke arba el. paštu [email protected]

Joke service
2022-06-16 10:18:53
2022-06-09 16:45:45
Ieva 2022-06-08 22:44:24
Laba diena, gerb. Ieva,

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį. Apgailestaujame, kad jis neigiamas. Siekiant Jus tinkamai identifikuoti ir detaliau išsiaiškinti situaciją, prašome parašyti asmeninę žinutę el. paštu [email protected]

Tuo pačiu informuojame, kad sudarius interneto banko sutartį, klientui išduodamas vienas sutarties egzempliorius, kuriame aiškiai ir įskaitomai yra nurodyti prisijungimo duomenys.

2022-06-09 07:35:33
Ravmagen 2022-06-08 11:19:42
Noriu palikti nuoširdų ir gera atsiliepimą Šiauliu banko darbuotojai Violeta Kazūrienė. Už pagalbą, uz patarimus ka reikia daryti norint atidaryti įmonės sąskaitą, ir už priėmimą neuzsirasius. Jeigu visur dirbtų tokie darbuotojai kaip Violeta Kazūrienė tai visi būtų laimingi. Visiems rekomduosiu šią nuostabią Šiaulių banko darbuotoja.

2022-05-03 15:53:26 IP 5cf24g5v
Kęstutis 2022-05-03 09:32:38
vakar teko lankytis AB Šiaulių banko Naujosios Vilnios skyriuje. Noriu padėkoti lizingo skyriaus vadybininkei Ilonai už malonų ir kvalifikuotą aptarnavimą. Mane dominantis klausimas buvo išspręstas operatyviai ir tinkamai.
Manau ir ateityje naudotis šio skyriaus paslaugomis esant poreikiui
Ačiū ir geriausios sėkmės!
Kęstutis
Laba diena, gerb. Kęstuti,

Manau ir ateityje naudotis šio skyriaus paslaugomis esant poreikiui
Ačiū ir geriausios sėkmės!
Kęstutis
2022-05-02 17:10:06 IP 5cf24g61
Egidijus 2022-04-30 16:40:15
Privalumai tai mažesni komisiniai lyginant su skandinavų bankais. Trūkumai, "nauja internetinė svetainė". Nauja kabutėse todėl, kad ji jau sena ir vis dar neveikia taip gerai kaip ta tikra sena. Jausmas toks, lyg būtų valdiškos įstaigos vadovas (čia ne komplimentas) nusamdęs be konkurso savo švogerį už pusantro milijono eurų įdiegti kažkokį paprastą šūdą ir tas š***s neveikia. O dar blogiau kad ir senoji versija ne visada veikia, nes tvarko naują. Žodžiu per ilgai užsiteses jovalas
Laba diena, gerb. Egidijau,

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį, labai gaila, kad jis neigiamas. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl sukeltų nepatogumų ir informuojame, kad Jūsų atsiliepimas perduotas atsakingiems Banko vadovams.

2022-04-20 16:31:23 IP 5cf24g5v
Tomas 2022-04-19 14:08:18
Tragedija. Jau pirmasyki apie bedas buvau aprases ju feisbuko puslapyje dabar tie atsiliepimai dingo o problemos nesikeicia. Priesingai tik auga. Mokejimai veluoja po keturas dienas. Ir jie sakys jog reikia momentini atlikt kai butent toks ir daromas. Toks jausmas kad klientai vakar gime ir nieko nesupranta. gi naudojames kitais bankais. revolutas per sventes pinigai kuo puikiausiai vaiksciojo. siandien nuo ryto jie kazka tvarkos. prisikambint niekad neimanoma. nu vienu zodziu laukiu nesulaukiu kol baigsis darbo diena iskart lekiu issitrint sita banka is savo gyvenimo. niekam nerekomenduoju! suvargsit. cia pensininku bankas kur pinigus padeda ir laiko. bet kur jie turi judet cia siauliu bankas ir stringa. vos ne vos sugebejo programele atsinaujint. ir didziausias absurdas koki tik regejau yra tai kad turi limita 800 euru per menesi bet gali tik 4 kart issimt pinigu. po ketvirto karto vienas nusiemimas 3 eurai minimum nesvarbu kokiai sumai. tai tarkim nusiimsi po 20 4 kart, penkta dvidesimtine tau atieis 3 eurai. tai yra nesamone joks bankas tokiu dakyku netaiko. revoluto limitad 200 ir eik nors po du eurus traukis is saskaitos.
Laba diena, gerb. Tomai,

dėkojame už grįžtamąjį ryšį ir informuojame, kad atsakymą dėl mokėjimų Jums pateikėme asmenine žinute.

Informuojame, kad klientai pagal savo poreikius gali pasirinkti labiausiai jų lūkesčius atitinkantį paslaugų planą, pvz. pasirinkus paslaugų planą „Maksimalus“ - galima nemokamai išsiimti 2 000 EUR per mėnesį, operacijų skaičius neribojamas, o pasirinkus „Tradicinis“ - nemokamai galima išsiimti 1 000 EUR (maks. 4 operacijos) per mėnesį. Daugiau apie Šiaulių banko siūlomus paslaugų planus galite rasti sekant šią nuorodą: https://sb.lt/lt/privatiems/kasdieniai/planai

Apgailestaujame, jei patyrėte nepatogumų.

Rimantė 2022-04-20 14:57:51
Kažkokia tragedija o ne bankas, visiškai klientas nerūpi, nuvykus į banką jie nieko nežino, sakė paskambins, jokio skambučio nesulaukiame.
Ačiū jau susisiekta
2022-04-20 16:07:05 IP 5cf24g5v
Rimantė 2022-04-20 14:57:51
Laba diena, gerb. Rimante,

2022-04-20 14:54:58 IP 5cf24g5v
Povilas 2022-04-19 15:25:18
Pats blogiausias bankas. Tai pas juos kažkas sugedo, tai atsinaujina. Nei prisiskambinti imanoma
Laba diena, gerb. Povilai,

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį ir informuojame, kad artimiausiu metu su Jumis susisieksime, kad galėtume detaliau susipažinti su Jūsų situacija.

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
GF bankas
GENERAL FINANCING BANKAS

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teikiame aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Neris
Adresas: Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Kredito unija „Neris“ yra Lietuvos Centrinės Kredito Unijų (LCKU) grupės narė ir veikia pagal Lietuvos Banko licenciją. Esame kooperatinė bendrovė, teikianti konkurencingas, aktualias ir kokybiškas finansines paslaugas savo nariams. Pagrindiniai mūsų nariai ir klientai – gyventojai ir smulkus verslas.
Raseinių kredito unija
KREDA

Adresas: Verslo g. 6, Kumpių k., LT-54311 Kauno r.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Raseinių kredito unija yra pati didžiausia iš Lietuvoje veikiančių 60-ies unijų pagal nuosavo kapitalo ir sukaupto rezervo dydį. Unija priklauso Jungtinei centrinei kredito unijų grupei KREDA ir teikia paskolas privatiems, verslo ir žemės ūkio veiklą vykdantiems klientams, priima terminuotus indėlius bei teikia...

Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Pasaulio banko ekspertai perdavė Lietuvos statistikos departamentui mikrosimuliacijos įrankius, kurie padės kuriant teisingesnę ir į verslo augimą orientuotą mokesčių sistemą.
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovams kalbėti apie organizacijos sveikatą ir jos rodiklius atrodo įprastas ir savaime suprantamas dalykas. Tačiau apie poreikį rūpintis savimi ir savo lyderyste sau ir kitiems garsiai...
Inovacijos keičia požiūrį į pakuotes: sukurtas atsparus drėgmei popierius, iki 25 kartų perdirbamas kartonas
Jau ne pirmus metus kalbama apie būtinybę įgyvendinti žiedinės ekonomikos principus šalyje bei Europos Sąjungoje. Lietuvos ekonomika pagal šį rodiklį vis dar gerokai atsilieka nuo ES vidurkio, kur...

Ar ketinate pradėti investuoti?

3M 126,35 +1,42%
Kraft Heinz Co 39,89 +1,19%