Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaulių bankas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaulių bankas

Atsiliepimai apie Šiaulių bankas, AB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Šiaulių bankas, AB

2020-06-17 10:04:19 IP 2i24uipd
N 2020-06-15 15:46:15
Labai prastas aptarnavimas

apgailestaujame, jei aptarnavimo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių. Dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį, į kurį visuomet atsižvelgiame. Maloniai kviečiame kreiptis telefonu 1813 arba el. paštu kc@sb.lt, kad galėtume tiksliau išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją.

Labai prastas aptarnavimas
2020-05-29 16:48:38 IP 2i24uipd
Eg 2020-05-24 19:44:39
Be perspėjimo uždare sąskaita, pinigai ne aišku kur, rašysime skaudą i LB dėl šio banko veiksmu.

kaip ir minėjome ankstesniame komentare, Bankas vadovaujasi LR Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymu bei Banke nustatytomis tvarkomis, kurios neprieštarauja galiojantiems įstatymams.

Šiaulių bankas
Blokuoja pavedimus įeinančius ir išeinančius, matyt maža bauda gavo... Apgailėtinas bankas.
Šiaulių bankas 2020-05-06 14:48:02

informuojame, kad Bankas nuolat vykdo klientų stebėseną, vadovaudamasis LR Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymu.

Šiaulių bankas
Savo veiksmus stebėkite, tikrai nustebsite.
2020-05-06 14:48:02 IP 2i24v8a8
Eg 2020-04-30 12:23:54
Banko lygis nusileido žemiau plintuso, požiūris i klientą tapo pasibaisėtinas, atrodo kad sąskaitoje randasi ne mano pinigai o banko. Blokuojami tarptautiniai pavedimai, neva kova su terorizmu, reikalaujami kažkokie papildomi dokumentai su konfidencialia informacija, duomenų saugumo niekas ne garantuoja, nors tokie pavedimai vykdomi kelis metus po kelis kartus į mėnesi. Kiša savo nosį į svetimą verslą, faktiškai vyksta šantažas. Nepatarių įmonėms dirbti su šiuo banku.

2020-05-06 14:18:45 IP 2i24v8a8
audra 2020-05-04 10:28:13
kada pradės veikti visi banko skyriai, norėtųsi, kad būtumėt arčiau savo klientų, kiekvienam skyriui galima taikyti tas pačias sąlygas dėl apsisaugojimo

skyrių darbas yra reguliuojamas atsižvelgiant į klientų srautus ir Vyriausybės reikalavimus. Karantinui tęsiantis ir sąlygoms švelnėjant - nuolat atidarome naujus skyrius, kuriuos kruopščiai prižiūrime.

Kviečiame sekti naujienas www.sb.lt puslapyje, kur nuolat atnaujiname dirbančių skyrių sąrašą. Taip pat primename, kad daugumą paslaugų galite susitvarkyti nuotoliniu būdu - skambinant tel. 1813 arba naudojantis interneto banku.

2020-04-27 15:53:04 IP 2i24uipd
mindaugas 2020-04-24 13:54:41
Kas pasidare? Kodel paslaugu kokybe telefonu ar skyriuje tokia, kad norisi kuo greiciau is jusu pabegti?
Laba diena, Mindaugai,

dėkojame Jums už pateiktus pastebėjimus, kurie yra perduoti atsakingiems Banko vadovams.

2020-04-16 10:32:33 IP 2i24v8a8
Ramute Mikelioniene 2020-04-15 12:12:38
Laba diena.Pastaruoju metu teko konsultuotis su aptarnavimo centro vadybininke p.Brigita.Tai labai maloni, demesinga, geranoriska, tikra savo srities zinove.Be to, turi daug kantrybes bendraujant su senoliais.Man 82 m.Nuosirdziai dekinga.O mielai Brigitai visokeriopos sekmes tiek darbuose, tiek namuose.Pagarbiai R.Mikelioniene
Laba diena, Ramute,

dirbame dėl savo klientų, todėl įsiklausyti į kliento poreikius - svarbiausias mūsų tikslas. Dėkojame už grįžtamąjį ryšį ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

Ramute Mikelioniene
2020-04-15 12:12:38 IP 2i583unj
2020-04-02 12:46:52 IP 2i24v8a8
Valerij 2020-04-01 14:32:50
Negaliu prisijunkti is savo telefono.
Laba diena, gerb. Valerij,

kviečiame kreiptis į Šiaulių banką telefonu 1813 arba el. paštu kc@sb.lt, kad galėtume išsiaiškinti Jūsų problemą ir Jums padėti.

Šiaulių bankas
Negaliu prisijunkti is savo telefono.
2020-03-25 08:04:38 IP 2i24v8a8
Gediminas 2020-03-24 11:23:36
Noriu padėkoti Šiaulių banko darbuotojai Kauno filialo klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkei KRISTINAI ZAPAŠNIKAITEI už nuoširdų bendravimą ir žmogišką supratingumą šiuo sunkiu karantino laikotarpiu. Didelis AČIŪ!!!

2020-03-12 12:26:40 IP 2i24uipd
Ivona 2020-03-09 21:37:07
Esu labai dėkinga gerb. Olgai Vetliuginai (iš Visagino) už profesionalų darbą ir maksimalią pagalbą forminant būsto kreditą. Nors visas darbas vyko nuotoliniu būdu, jis buvo atliktas nepriekaištingai ir visuomet laiku! :)
Drąsiai rekomenduoju visiems, likau labai patenkinta maloniu aptatnavimu.
Linkiu Jums sekmės darbuose Olga!

Šiaulių bankas
Drąsiai rekomenduoju visiems, likau labai patenkinta maloniu aptatnavimu.
Linkiu Jums sekmės darbuose Olga!
Šiaulių bankas 2020-03-04 13:41:22
Laba diena, gerb. Laura,

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį, į kurį visuomet atsižvelgiame. Apgailestaujame, jei aptarnavimo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių ir informuojame, kad Jūsų atsiliepimą perdavėme atsakingiems Banko vadovams.

Šiaulių bankas
Prasau butinai perduoti nes laukeme 1h 20mi tai yra nenormalu!
2020-03-04 13:41:22 IP 2i24v8a8
Laura 2020-02-28 15:46:43
Visada Akropolio Siauliu banke vilniuje reikia laukti labai ilgai!!! Po valanda ar dar daugiau! Dvi moterys sedi jau apie 10min ir nepriima klientu nors zmoniu labai daug laukianciu! Ir taip visada nes cia lankausi gan daznai! Kodel visada taip cia yra?
Laba diena, gerb. Laura,

2020-02-12 16:47:53 IP 2i24v8a8
Daiva 2020-02-11 14:59:59
Pirmą ir paskutinį kartą turiu reikalų su šiuo banku.Užsimenę padidina mėnesio įmokas, apie tai neinformuodami. O vėliau atsiunčia sumą, kad esu skolinga jiems. Kaip žema.
Laba diena, Daiva,

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį. Maloniai kviečiame kreiptis telefonu 1813 arba el. paštu kc@sb.lt, kad tiksliau galėtume išsiaiškinti Jūsų situaciją.

2020-01-14 16:39:54 IP 2i24v8a8
Virgina 2020-01-12 09:05:07
Labai blogi atsiliepai apie šiauliu banka Radviliškyje.Labai nemalonus aptarnavimas šiame banke.

2020-01-13 11:29:46 IP 2i24uipd
Nora 2020-01-05 23:10:09
Du sykius važiavome į banko padalinį Panoramoje gauti informacijos ir abu kartus labai mandagiai buvome aptarnauti dėl norimos nt paskolos. Tiesa gavome ne visą norimą informaciją ir sistema neveikė prašymo pateikimui. Taip pat daug internetinio puslapio vietų neveikia arba yra nesutampa su banko blankuose nurodomomis. Džiaugiuosi atradusi šiuos atsiliepimus - kritinių skundų kiekis yra milžiniškas ir sukėlė didelę abejonę dėl sąskaitų pervedimo į šį banką.

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį, į kurį visuomet atsižvelgiame.

2020-01-06 13:09:13 IP 2i24uipd
Eligijus 2020-01-03 09:58:17
Danguole Sirvinskiene padare "ispudingai greita darba" dar tokiu vadybininku nebuvau sutikes, 2 men laukiau kol ji atrasis ar atsilieps i skambucius, nesugebejo nei perskambinti nei atrasyti o po ilgo laiko parase tai kas buvo galima pasakyti per pirma bendravima. Greitis, komunikavimas su klientu toks prastas kad nepatariu niekam. Tokie zmones turetu dirbti ne su klientais o su sluota:)

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį. Maloniai kviečiame kreiptis telefonu 1813 arba el. paštu kc@sb.lt, kad tiksliau galėtume išsiaiškinti šią situaciją.

2019-12-12 16:54:16 IP 2i24uipd
MONIKA 2019-12-09 23:02:06
Ir pazadu bus tesinys...nes visu pirma laukt penkis metus tada tik atsiust registruotu pastu laiska kad skolinga... suprantu kad nenaudojau ir turejau nutraukt sutarti bet wtf atsiust laiska po 5 metu...normalu????? Tad laukit tesinio.....

dėkojame Jums už grįžtamąjį ryšį, į kurį visuomet atsižvelgiame.

Šiaulių bankas
Nerekomenduoju gyvenime turėti su šiuo banku bendru reikalų, atidariau 2014 metais sastkaita nenaudojau jos dabar 2019 gavau laiska kad esu skolinga cia normalu??? Po 5 metu
2019-12-09 08:53:25 IP 2i24v8a8
Rytis 2019-12-05 18:01:15
2019.12.05 Kaune, PC Savas manęs neaptarnavo 17:45val. motyvuodamos tuo, kad liko permažai darbo laiko, kad nedirba kažkokia sistema ir panašiai.. Manęs NEDOMINA tokie kvaili pasiteisinimai, nes ankščiau atsiprašiau iš darbo būtent tam, kad apsilankyti šiame banke.. dėkoju už sugadintą vakarą.

2019-11-22 16:35:39 IP 2i24uipd
Lina 2019-11-22 04:58:27
Labai esu dėkinga už profesionaliai atliekamas paslaugas, malonų bendravimą Tauragės filiale Eligijai Gerčytei. Visada norisi sugrįžti.
Laba diena, Lina,

dėkojame už pateiktą atsiliepimą ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

2019-11-21 14:45:20 IP 2i24v8a8
HD Forest 2019-11-20 08:32:27
Banko Utenos skyrius turi tikrai nuostabu darbuotoja - Jovita Kandrataviciene. Jau kiek metu dirbame su ivairiais bankais, bet tikrai retai sutinkame tokiu zmoniu kaip Jovita. Supratinga, paslaugi, siekianti padeti isspresti bet kokias problemas, operatyvi. Tokiu zmoniu banku sferoje tikrai dabar nedaug. Tikrai skatinciau banka vertinti tokius savo darbuotojus ir pelnytai atlyginti uz patenkinta klienta!

2019-11-11 11:29:41 IP 2i24uipd
Dainius 2019-11-08 21:06:41
Kas do per nesamones saskaita turiu jau metai o su kortele neina atsiskaityti su priekiniu pagrindiniu kodu kaskas neaktyvuota ir kai darau kitus mokejimus viskas pagal laika ir su kodais papildomais kurie ateina sms (kas man ce egzaminas budrumo ir atmintie)jai sitokios nesamones tai isvis mano seima atsisakysim jusu paslaugu.
Laba diena, gerb. Dainiau,

kad galėtume išsiaiškinti, kodėl Jums nepavyksta atsiskaityti su mokėjimo kortele, maloniai kviečiame kreiptis telefonu 1813 arba el. paštu kc@sb.lt.

2019-10-23 08:04:13 IP 2i24uipd
Kristina 2019-10-22 13:03:47
Siandien 12 val.18 zmoniu eileje ir tik 1 kasininke praktikante dirba. Laukia zmones pusantros valandos eileje. Gerbiami direktoriai jus taupykite ir toliau personalo saskaita, o as pervedu lesas i kita banka, kur labiau gerbia ir darbuotojus ir klientus.
Laba diena, Kristina,

nuoširdžiai apgailestaujame, jei aptarnavimo kokybė neatitiko Jūsų lūkesčių. Dėkojame už grįžtamąjį ryšį, į kurį visuomet atsižvelgiame. Maloniai kviečiame kreiptis telefonu 1813 arba el. paštu kc@sb.lt, kad galėtume tiksliau išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją.

2019-10-16 15:36:39 IP 2i24uipd
Mantvydas 2019-10-16 05:51:36
Labai malonūs darbuotojai pašilaičių skyriuje, visada patars ir pasiulis kas man naudinga
Laba diena, Mantvydai,

2019-10-08 09:55:02 IP 2i24uipd
Jonas Butkus 2019-10-07 15:40:34
Sveiki.Jau kelinta karta bandau susisiekti su jumis, bet nepavyksta.Mano indelio sutartis turetu buti pratesiama automatiskai, taip buvo visa laika.Gal kas pasikeite?

kad galėtume atsakyti į Jūsų paklausimą, kviečiame Jus skambinti tel. 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio) arba rašyti el. paštu kc@sb.lt.

2019-09-06 15:03:20 IP 2i24v8a8
Deimante 2019-09-06 14:14:18
Norejau pasiklausti ar galima gauti prisijungimo duomenis prie bankininkistes internetu nes man iki siauliu banko didelis atstumas aciu geros dienos
Laba diena, Deimante,

apgailestaujame, tačiau internetinės bankininkystės prisijungimai nuotoliniu būdu nėra suteikiami. Maloniai kviečiame atvykti į artimiausią Šiaulių banko padalinį (su savimi turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą).

Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Igno Šimulionio g. 3-87, LT-04330 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Paskolos be užstato su minimaliomis 0,1% metinėmis palūkanomis Jeigu jūsų įmonės veikla paskelbus karantiną buvo sustabdyta arba apyvarta krito daugiau kaip 30 proc., teikite paraišką lengvatinei verslo paskolai gauti. Paskola be užstato ir su minimaliomis palūkanomis skirta verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19...

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%