Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaulių altas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaulių altas

Atsiliepimai apie Šiaulių altas, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Šiaulių altas, UAB

Monika 2019-09-16 15:06:54
Emocijos čia tikrai niekuo dėtos. Automobilis buvo pristatytas į kitą autoservisą kuriame ir buvo pasakyta, jog buvo nulaužta, tad aš jokiu būdu neprisigalvoju. Kelia abejonių Jūsų sąmoningumas. Jei į servisą automobilis atvaromas su kondicionieriaus problemomis, o Jūs teigiate, cituoju, jog meistras "nei prie kondicionieriaus, nei prie vamzdelių nedirbo". Tai nelabai suprantu, kad tada išvis pas Jus varyti automobilį ir ką Jūs su juo veikėte. Be to apie jokias detales net nebuvo kalbama, o tik dejuojama, jog sunku ištaukti ir įdėti detales - akivaizdu, kad iš sudėtingumo ir buvo nulaužta detalė. Tad nebūtinai specialiai, o tiesiog dėl nekompetencijos.. Betkokiu atveju neverta ginčytis, kiekvienam savo.. Akivaizdu, kad geri meistrai ir vadybininkai iš šito autoserviso pabėgo... Užuojauta ateities klientams. Vertėtų pasimokyti klientų aptarnavimo pagrindų, nes šito taip pat nėra. Ko geriausios kloties asmeniniam gyvenime, nes akivaizdu, kad darbe nesiseka.
Dar kartą primygtinai prašome Jus išsiaiškinti faktus, prieš viešai kaltinant ir šmeižiant mūsų įmonę. Jūs arba painiojate autoservisus, arba automobilio įrenginius. Mūsų įmonėje t.y. UAB"Šiaulių Altas" esančioje Pramonės g. 19d, Šiauliuose 2019m. birželio mėn. Jums priklausančiame automobilyje, Jūsų prašymu (dėl skleidžiamų pašalinių garsų) buvo keistas ventiliatorius NRF 34036, visa tai yra užfiksuota Užsakymo paraiškoje/priėmimo perdavimo akte. Jūsų automobilio kondicionierius mūsų įmonės autoservise remontuojamas nebuvo. Darbuotojų kaita mūsų įmonėje minimali. Įmonė sėkmingai dirba jau 25 metus.
Šiaulių Altas 2019-09-16 13:56:25
Jūsų įžvalgos pagrįstos tik emocijomis, vaizduote ir neturi nieko bendro su faktais. 1. Jūsų automobiliui mūsų meistras keitė ventiliatorių, kondicionierius mūsų servise nebuvo nei dėtas, nei remontuotas. 2. Kadangi nei prie kondicionieriaus nei prie jo vamzdelių meistras nedirbo, tai techniškai nebuvo įmanoma jų nulaužti. 3. Joks meistras ar servisas specialiai nelaužo automobilio detalių, ir Jūsų atveju niekas nebuvo sulaužyta. 4. Darbai užtruko, nes, Jūsų automobiliui reikalinga detalė, buvo užsakoma iš tiekėjų ir teko laukti kol ji bus pristatyta. 5. Ateityje prieš kažką kaltinant išsiaiškinkite faktus ir aplinkybes.
Sėkmės!
Monika 2019-09-09 19:33:42
Servise dirba tikri nuputnagiai. Dėdami kondicionierių specialiai pažeidė panelę ir nulaužė vamzdį, ko pasekoje, automobilio viduje bėgo kondicionieriaus vanduo... Buvo griežčiau pakabėta nes "meistrai" dirbo kaip vėžliai. Tad akivaizdu, kad cielkos įsižeidė, bet kaip sakant lazda turi du galus ir gyvenimas viską grąžins su kaupu :)
Sėkmės!
Virginijus 2018-08-12 15:41:25
Lempu ant stogo pajungimas
Kabelis pravestas per plastikinį sandariklį ir papildomai suteptas kokybišku hermetiku. Taip montuojamos ir įvairios antenos. Apgailestaujame, kad meistras skubėdamas nenuvalė hermetiko pertekliaus. Yra galimybė laidus pravesti per kabinos išorę, tačiau tokiu atveju darbo ir medžiagų sąnaudos būtų ženkliai išaugusios. Telefonu buvo susisiekta, bet neatvykote hermetiko pertekliui nuimti. Atsiprašome už mūsų darbuotojo patirties ir darbo kultūros stoką.
Šiaulių Altas 2018-03-19 11:30:40
Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų nuomonės mums padeda tobulėti, nors problemos visada sėkmingiau sprendžiamos kalbantis, o ne liejant pyktį internete.
Jūsų atvežtam generatoriui buvo būtina keisti ne vieną detalę, o pakankamai daug detalių. Tokiais atvejais, kokybiško remonto kokybiškomis detalėmis kaina gali būti artima naujo generatoriaus kainai. Ji Jums pasirodė per didelė ir pasirinkote remontuotis pigiau. Maloniai prašome vėl atvykti pas mus, kai pigiomis/naudotomis detalėmis, be specialių prietaisų ir įrankių, garažo sąlygomis suremontuotas generatorius nustos veikti.
Jūsų nepasitenkinimas kilo dėl sulaužytos starterio elektromagneto detalės, kurią sulaužė Jūsų žmogus montavęs suremontuotą starterį į vilkiką. Taip greičiausiai nutiko dėl panaudotos per didelės jėgos arba specialių įrankių stokos. Mūsų įmonės meistras po remonto, bandydamas starterį, taip pat jungė maitinimo kontaktą ir jis nesulūžo. Pakeistas elektromagnetas buvo kokybiškas, HC-Cargo (Anglija) gamintojo. Sprendimą keisti elektromagnetą nauju, meistras priėmė tik po to kai nusmėliavęs elektromagneto pliusinio prijungimo varžtą, paveiktą druskų ėduonies ir rūdžių, atpjovė prisivirinusią, dėl buvusio blogo kontakto, starterio variklio laido plokštelę nuo varžto ir padarė prielaidą, kad kontaktų vidinėje pusėje detalės taip pat gali būti paveiktos korozijos. Kiek laiko dar tarnaus tokia detalė, neįmanoma pasakyti. Mūsų įmonei svarbu, kad klientas nepatirtų dar didesnių nuostolių, jeigu suremontuotas mazgas sugestų pvz. automobiliui išvykus į užsienį. Remonto kaina buvo derinama telefonu, pirkti paslaugą už pasiūlytą kainą sprendimą priėmėte Jūs.
Kaip furai laidus isvedziojo ant stogo tiesiog fantastika.
Lempu ant stogo pajungimas
Kastis 2018-03-14 20:45:16
2018.03.14 turėjau labai nemalonų įvykį susijusį su šia įmone nors kreipiausi turėdamas informaciją kad tai rimta profesionali įmonė atliekanti kokybiškai visus jai patikėtus užsakymus.Deja nusivyliau labai.
Nuvežiau profilaktiškai patikrinti sunkvežimio starterį ir generatorių.Po kiek laiko sulaukiau iš priėmėjo Raimondo skambučio, kad tipo starteriui reikia keisti magnetą ir adatinius guolius, na o apie generatorių net nėra ką ir kalbėti, remontas kainuos apie 200 eur.Nustebau, nes naujas originalus BOSH generatorius kainuoja 230eur.Generatorių atsisakiau remontuoti ir atsiėmiau išardytą ir supiltą detalėmis į plastiko maišelį ir kreipiausi į elektriką dirbatį savarankiškai kuris sutvarkė generatorių už 65eur su visom keičiamom detalėm.Starterį gal būčiau irgi atsiėmęs neremontuotą šių "profesionalų", bet Raimondas man paaiškino, kad jau jis beveik sutvarkytas, nors kol sulaukiau skambučio kad starteris sutvarkytas praėjo geros dvi valandos.
Starterio magnetas įdėtas Alto su užrašu "made in China".
Šaltkalviui starterį dedant į vietą, nulūžo keramikinė magneto dalis kur tvirtinasi kontaktiniai laidai, nes akivaizdžiai matosi kad tai labai pigi ir nekokybiška detalė.Paklausus Raimondo kodėl magnetą reikėjo keisti, atsakė kad originalus pažeistas korozijos.Atsiėmiau iš Raimondo originalų nuimtą magnetą, kurį atgal, vietoj Alto įdėto naujojo, prie starterio pritvirtino šaltkalvis ir paaiškėjo kad jokios korozijos jis nepažeistas o ir veikia be jokių trikdžių.
Nesuprantu kodėl originali gera detalė buvo pakeista kinietišku šlamštu kur net veržlės laidų tvirtinimui paprasto metalo, kai ant originalaus magneto priklauso bronzinės dėl geresnio kontakto.Šito nepadarytų net bet koks "garažinis" elektrikas.
Altas reklamuojasi kaip profesionalai ypač autoelektros srityje bet taip elgdamiesi žemina savo kaip profesionalų vardą.
Tikrai niekada nebesikreipsiu į šią įmonę ir tą patį rekomenduosiu visiems savo pažystamiems.
Aš sumokėjau 60eur tipo už starterio sutvarkymą, nors kaip pats manau išmečiau pinigus.Praradau daug savo brangaus laiko bevažinėdamas kelis kartus į Altą, apie sugadintus nervus net nekalbu.Apmaudu kai tokios įmonės darbuotojai laiko tave paskutiniu kvailiu ir stengiasi bet kokiais apgaulingais būdais ištrauki pinigus už bet ką.
Starterio magnetas įdėtas Alto su užrašu "made in China".

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Geologijos tarnyba paskelbė tarptautinį konkursą gręžiniams arseno kilmei nustatyti 10-19 16:06
Geologijos tarnyba ketvirtadienį paskelbė tarptautinį konkursą gręžinių gręžimui Raseinių rajone arseno kilmei nustatyti.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%