Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šiaulių administratorius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šiaulių administratorius

Atsiliepimai apie Šiaulių administratorius, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Šiaulių administratorius, UAB

Labai gaila, kad tenka nusivilti pirmininku. Kaip bandai rasti kompromisą bendrijos klausimais, paskambinus jis neišklauses išjungia telefoną, arba visai neatsako. Reikia labai pamastyti ar šis žmogus gali dirbti pirmininko darbą. (mano nuomonė).
Labas vakaras. Ar jūs su I. Stoniene kurdami klastotes neturite laiko pareigų atlikimui? Gal laikas atsisakyti pareigų, nes imate tik atlyginimus? Tegul jūsų "mokesčių inspekcijos atstovė" pateikia mokesčiams deklaraciją apie man išmokėtas A klasės 210, 00 EUR išmokas ir apmoka GPM.
Viso gero.
Kokia būtų Jūsų nuomonė apie daugiabučio bendrijoje šilumos mazgo priežiūrą ir tos pačios bendrijos pirmininko pareigas atliekantį asmenį, jeigu, kaip parašyta teismo nutartyje "tiksliai nežino kiek buvo radiatorių"?
Asta 2018-01-19 15:39:16
Elena. V.
apie kokį grobstymą šnekate? Ar aplamai suprantate, ką šnekate? Atminkime dabar ir visam laikui Jūs buvote atleista iš buhalterės pareigų, kaip nekompetetinga. Kompensacija buvo išmokėta dėl to, kad bendrija Jums nepasiūlė užimti kitų pareigų. Kaip tokiam žmogui, kaip Jūs, mes galime pasiūlyti kitas pareigas? Būkite maloni, palikite mūsų bendriją ramybėje. Noriu priminti, kad Jūs šiame name gyvenate, kaip svečias.
Labai konkrečiai įvardintas. Nuo kada A. Jozonis mūsų namo bendrija? Kalbu aš mūsų namo bendrijos pirmininką, neigiamus pirmininkavimo momentus, o ne apie mūsų bendriją. Tai tamstai ne bendrijos nariai susirinkimams tampa bendrijos nariais. Ar nepajautėte vietoje gelbėjimo "skandinančios" A. Jozonį ir UAB ''Šiaulių administratorius'' man atsakant atvirais tekstais į išsakyta netiesą apie mane? Ačiū už pagalbą jai išsakyti. Greitai besidomintys jos ras daugiau. Tam padeda ir teisėtvarkos institucijos. O dėl manęs menkos tamstos žinios- ne svečias aš name.
Asta 2018-01-15 13:29:41
Ger. Elena,
suprantama, kad Jūs esate pikta, kadangi buvote atleista iš buhalterės pareigų, kaip nekompetentinga ir kerštinga darbuotoja.
Elena. V.
G.L. 2018-01-19 12:21:35
A. Jozonis labai malonus ir puikiai išmanantis savo darbą administratorius.
Miela, Elena. Kol Jūsų nebuvo šiame name, tol neturėjome jokių nesusipratimų, per visą bendrijos gyvavimo laikotarpį. Apžvelgus Jūsų darbą buhalterinėje srityje, iškilo labai daug neaiškumų dėl Jūsų atlikto darbo...
Manau, kad gana visų Jūsų intrigų! Man, kaip ilgametei šio namo gyventojai, visa tai nusibodo. Norime gyventi ramiai kaip gyvenome iki Jūsų.
Laba diena G. L. Dar viena A. Jozonio užtarėja? Tik apie tai, kad viešas įžeidinėjimas, kaip ir tarpininkavimas klastojant dokumentus neša baudžiamąją atsakomybę, nepamiršote? Kur atlikti A. Jozonio pažadai prieš tampant pirmininku? Taip, iki naujam pirmininkui A. Jozoniui nepasiūlius atlikti laiptinių remonto ir jo metu, turint VMI nurodymą, nežinion padėjus radiatorius, man taip pat buvo ramus gyvenimas ir darbas su ankstesniuoju pirmininku. Jis it toliau tokiu galėjo būti, jei valdyba, Jūs, bendrijos nariai, revizorė būtumėte padėję man ir pareikalavę pirmininko privalomo dokumento nupjautiems radiatoriams. Būtų viskas gerai, jei pirmininkas atliktų pareigas, o neprašytų valdybos narės po šešių mėnesių laiko rinkti bendrijos narių parašus, kad tarsi Jūsų valia gegužės mėnesį radiatoriai atiduoti remontininkams. Jei toks geras pirmininkas, tai kodėl nesutvarkytas remonto brokas - nusilupę grindų dažai, trūkęs sienos tinkas? O kur dabar tvarka laiptinėje gyventojui vykdant buto remontą? Tam remontavome laiptines? Kodėl negalima gauti susipažinimui bendrijos apskaitos dokumentų nei iš pirmininko, nei iš dabar apskaitą atliekančios įmonės? Nebus kuo paaiškinti spalio mėnesio lapeliuose įrašytas iš kažkur atsiradusias skolas ir kitus nesutapimus? Maloni apgaulė gruodžio mėnesio suvestinėje lauko apšvietimui sunaudota elektros sąnaudų suma įrašyta "11-12 mėn.", kai tai tik gruodžio mėnesį sunaudotos elektros mokestis? Prašau tik vieno- galvokite ką darote ir sakote, nenorėčiau, kad tektų gailėtis.
Elena 2018-01-11 09:25:00
Labas rytas. Nesutinku su Jūsų nuomone. Grubesnio, neatsakingesnio asmens nesu sutikusi.
A. Jozonis labai malonus ir puikiai išmanantis savo darbą administratorius.
Elena 2018-01-11 09:25:00
Asta G., gerai žinote, kad man iškėlus galimo grobstymo klausimą neteisėto susirinkimo metu nutraukėte su manimi darbo sutartį, o Darbo ginčų komisijos pirmininkas nurodė ir kitus padarytus bendrijos valdybos, kurios narė esate, ir bendrijos pirmininko A. Jozonio pažeidimus atleidžiant mane iš užimamų pareigų, dėl ko teko išmokėti kompensaciją po pasirinktos taikos sutarties.
Ger. Elena,

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; durys, raktai, spynos; langai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
20 plus
boileriai.lt

Adresas: Mykolo Sleževičiaus g. 7, LT-06326 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
Nuo 2005 metų esame vieninteliai „GORENJE“ šildymo įrangos atstovai Lietuvoje. Specializuojamės didmeninėje prekyboje, tačiau esame lankstūs – priimame individualius užsakymus, išklausome kainos pasiūlymą, randame sprendimus. Konsultuojame tiek potencialius, tiek esamus klientus. Taip pat atliekame garantinį ir...
Tenko Baltic
Alpha innotec, Brink Climate Systems

Adresas: Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; santechnika; šildymas, įrenginiai.
UAB „TENKO Baltic“ prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių, bei kitų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: individualūs ir kompleksiniai pastatų inžinierių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas – vėsinimas, rekuperatoriai ir vėdinimas, kapiliarinių kilimėlių...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 27 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Trūkstamų profesijų sąrašą papildys medicinos gydytojai, vaistininkai, farmakologai 12-05 19:00
Trūkstamų profesijų sąrašą papildys medicinos gydytojai, vaistininkai, farmakologai, trečiadienį nusprendė kadenciją baigianti Vyriausybė.
Armėnijoje tūkstančiai žmonių vėl reikalauja premjero atstatydinimo
Armėnijoje tūkstančiai žmonių vėl reikalauja premjero atstatydinimo 12-05 16:40
Jerevene dešimtys tūkstančių protestuotojų šeštadienį vėl reikalavo, kad atsistatydintų Armėnijos ministras pirmininkas Nikolas Pašinianas, pasirašęs prieštaringai vertinamą taikos susitarimą su...
Uždraudus poilsį kabinose, vilkikų vairuotojams tenka rizikuoti
Uždraudus poilsį kabinose, vilkikų vairuotojams tenka rizikuoti 12-05 14:24
Vasaros pabaigoje įsigaliojus daliai vežėjų veiklą Europos Sąjungos (ES) rinkoje reglamentuojančio Mobilumo paketo nuostatų, draudžiančių poilsį vilkikų kabinose, vairuotojams tenka rizikuoti ir...

Karantino metu Jūs: