Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Shopbysiegel.com, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Shopbysiegel.com

Atsiliepimai apie Shopbysiegel.com, MB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Shopbysiegel.com, MB

Kai turima klausimų dėl siuntos ar prekių gaunu visada operatyvų išsamų ir greitą atsakymą. Prekių kokybę puiki. Rekomenduoti produktai pasiteisino visu šimtu procentų. Tikrai rekomenduoju.
Pirkau prekes birželio 3 dieną, nudžiugino, kad jau kitą dieną prekės buvo išsiųstos, Tačiau praėjus keletui dienų, kreipiausi į el. parduotuvę patikslinimo, ar tikrai išsiuntė, gavau patvirtinimą. Pagal pagal siuntos numerį, mačiau, kad prekės nepalieka Vilniaus terminalo, paskui tą pačią dieną sekant pastebėjau, kad prekės buvo atgabentos į Kauną, bet staiga gražintos į Vilnių. Parduotouvė patvirtino, kad siunta transportuojant buvo sugadinta. Paklausė ar norėčiau vis tik gauti užsakymą. Patvirtinau. Grįžtamasis ryšys iš parduotuvės prastas. Jau mėn vidurys, o nei prekių, nei normalaus atgalinio bendravimo. Jie teigia, kad išsiuntė, tačiau senas siuntos sekimo numeris nieko nerodo...tikrai daug perku internetu, bet nuolat vengiu lietuviškų parduotuvių, neveltui.......
Nebepirkciau is sios parduotuves net tuoletinio popieriaus. Prekes visiskai neatitinka savo kokybe tiek kiek yra giriamos pas Siegel IG.
Apie ilga siuntima net nekalbu.
I zinutes neatsako. Atsiliepe pasako kad viska sutvarkys. Bet taip nieko ir netvarko.
Beto paplitus info kaip "uzkibo" klientes ant pirkimo tai tik patvirtina ko verti sitie produktai. Neapsigaukit. Ieskokit kitur tu paciu prekiu.
Ziauriai ilgai keliauja siuntos. prekes apie nieka. Nematau to isgirto IG efekto. Kainuoja netaip ir pigiai, o efektas kaip pigios kosmetikos.
Daugiau nebepirksiu.
Siunta pakuojama keturias dienas, jau praėjo savaitę, manęs ji dar nepasiekė. Nesuprantu, kam savo IG profilyje reikia meluoti ir vaidinti kaip viskas puiku, kai parduotuvė iš vidaus supuvusi. Liūdna ir daugiau niekada neužsakinėsiu.
Sigita 2021-05-12 17:10:33
Nusivyliau, pirmiausia preke ejo labai ilgai! Kvepalai Klinto tikras slamstas, neoriginalus kamstelis turi buti ranku darbo is medzio, cia paprastas plastmasinis, taip pat turi buti pakabukas, kurio zinoma nera! Gaila, kad pries perkant nepaiskaiciau atsiliepimu. Na is zinomo zmogaus perkant, net nepagalvojau, kad gali pardavineti ne originalines prekes!!! Kvepaliukai su atsiuntimu gavosi €58. Uz tokia kaina yra tikrai geresniu kvepalu!
Pritariu 100%. Kvapas tragiškas, įpakavimas pigus. Gėda.
Nerekomenduoju. Nusivyliau, prekė ėjo labai ilgai apie 3 savaites. Įpakavimas nieko ipatingo. Bei prekės kokybė nėra tokia kaip reklamuojama bei kainos tikrai per didelės. Nežinau ar tikrai ten siuva tuos rūbus ar meluoja bet kelnių pasiuvimas nekazka viena kelniu klesne trumpesnė už kitą.
Gaila, kad nepaskaičiau čia atsiliepimų. Prekės laukiau savaitę, taip pat niekas neatrašinėjo ir jokios informacijos neteikė. Siunta nekvepėjo išvis, kaip kad visos giria :), užsisakyti kvepalai pigaus kvapo, pigios pakuotės. Viktorija labai jau gyrėsi šių kvepalų prabangiu kvapu. Manau, ji tikrai žino, kas yra prabanga ir tikrai žino, kad meluoja apie savo produktus. Kvapas ne tik kad nėra prabangus, aš jo kaip wc kvapo net nenaudosiu. Jis "dišovas". Padariau klaidą, pirkau neuosčius, daugiau gyvenime tokios klaidos nedarysiu, nes šie produktai nėra grąžinami, o tokios, kaip Viktorija, būtent tuo ir naudojasi.
Neskelbia prastu arba vidutinisku atsiliepimu, o tik sau palankius t.y puikius. Pirkau taip jau isgirtus rice germs kvepalus, tai tragiskas kvapas. Kvapo natos raso citrusai, deja ne uzuominos juose nera apie citrusus.
SLA Paris Lūpų pieštukas Crayons Boyfriend, kadangi atsiliepimai trinami internetineje psrduotuveje, parašysiu cia.Piestukas prastas nebetkrt tokios sumos.Spalva laiko vos valanda... yra daug geresniu piestuku.
Aptarnavimas tragiskas. Preke neatitinka aprasymo. Prekes gal is aliexpresso siunciasi, nors is uzsienio preke greiciau gaunu. Norint grazint preke, tai is ju puses tik ignoravimas. Niekada daugiau nepirksiu ir NEREKOMENDUOJU!
Iš šios parduotuvės esu pirkusi 2 kartus. Komentaras po preke nebuvo pavirtintas, kadangi atsiliepimas nebuvo puikus. Kvepalų kvapas galbūt ir neblogas, tačiau purškiant iš buteliuko kvepalai bėga, pirštai lieka šlapi, todėl apie produkto kokybę nekalbu. Kitą kartą užsisakiau lūpų pieštuką. Siųstas per paštomatą pieštukas buvo paprastame voke, be dėžutės. Kas keisčiausia tokią pat prekę užsisakiau iš kitos parduotuvės, įpakavimas buvo tobulas, siųsta dėžutėje, pieštukas taip pat buvo specialioje pakuotėje. Atsiėmus siuntą iš Shop by Siegel nustebau, kadangi su tokiu įpakavimu trasporto metu produktas papraščiausiai gali būti sudaužytas. Pasimokiau jau du kartus, parduotuvės tikrai nerekomenduočiau, prekės siunčiamos ilgai, nesuprantu, kodėl atsiliepimai apie pristatymą būna tokie puikūs, bet tikriausiai didžioji dalis komentarų kitų pirkėjų tiesiog nepasiekia. Pridedu foto minėtųjų parduotuvių palyginimui.
Deja, labai gaila, bet tenka rašyti ir man neigiamà atsiliepimà. Sakiausi iš šio shopo ne vienà kartà. Tikrai pirmus kartus likau labai patenkinta. Tačiau paskutinis kartas labai labai nuvylė. Užsisakiau Rice germ kvepalus (jau antrà kartà). Tačiau kvapas visiškai ne toks, koks buvo pirmas buteliukas, nors ta pati firma ir tie patys kvepalai. Toks vaizdas susidarė, jog kažkas ne taip, kvapas ne tik, kad neatitinka, bet galiu dràsiai teigti smirda. Galbūt buvo gauta brokuota siunta, ar kvepalai buvo sugedę. Nes neįmanoma jais kvėpintis, nes kvapas kaip močiutės senovinis adekolonas. Parašiau į jú paštà, tikėdamasi, kad sureguos, gal pasiūlys atvykti ir atvežti kvepalus, galú gale gal juos pakeis. Tačiau sulaukiau atsakymo, kad kvepalai ir dulknos nėra gràžinama prekė.Ir tiek. Tuomet vėl parašiau laiškà į šia jú žinutę, tačiau jokio atsako negavau. Taip ir teko sustaikyti, jog išleidau 45 eurus sugedusiems kvepalams... Suprasčiau būčiau pirkusi pirmà karta šiuos kvepalus, galbūt toks kvapas ir panaš. Bet palyginus su pirmuoju buteliuku, tai nėra kà lyginti! Kvapas šlylštus. Ir žinot, kas labiausiai nuvylė. Kad negavau jokio pasiūlymo ir jokio atsako, tik tai, jog nusipirkai ir turėk. Būčiau mielai sutikusi atvežti kvepalus pati ir parodyti, kad esu teisi. Galbūt butume suderine viská, neprašiau pinigú gràžinimo, būtú užtekę ir pakeitimo į naujà buteliuka. Nes manau visko gali nutikti, gal tikrai šie kvepalai buvo brokuoti. Labai nuvylė personalas, kuris visiškai nebando rasti kompromiso. Po šio karto, manau daugiau nebepirksiu iš šios parduotuvės. Nors esu gana pastovi pirkėja. Ypatingai dėl to liūdna, kad nevertina savo pastoviu pirkėju ir klientu.
Aptarnavimas viskas ok. Tik kodėl yra trinami komentarai apie produktą, jei jie nėra 100 proc teigiami? :) apgailėtina. Parašiau atsiliepimą apie lūpų prieštuką, kas atspalvis labai skiriasi nuo to kaip jinai rodo savo storiuse su n filtrų ir kad išsilaikymas vidutiniškas. Tai nepraėjus 5 min komentaras buvo ištrintas.
Pristatymas bent jau man buvo labai greitai, max per 3 dienas, gyvenu Alytuje. Prekes supakuotos labai gerai ir priemonės puikios už gerą kainą. Tikrai rekomenduoju pabandyti.
Preke uzsakyta vasario 4 diena, vis dar laukiu. Aptarnavimo centras niekuo padet negali, net sekimo numeriuko neatsiunte iki kol nepaprasiau.. truputi esu nusivylusi, kai sitiek liaupsu esu girdejus!
Esu labai nusiminusi. Prekiu laukiu jau 2 savaite. Niekas neatraso. Aptarnavimas labai silpnas.
Kaip ir daugelis čia rašiusiųjų, savo siuntos laukiau ilgai. Viktorijos instagrame ne kartą mačiau, kaip klientės džiaugiasi prekių pristatymo greičiu. Tačiau tai visiškai prasilenkė su realybe. Neigiama emocija dėl nežinios, ar išvis gausiu prekę, tikrai nekelia nei džiaugsmo, nei pasitikėjimo. Dar kartą įsitikinau, kad prieš apsiperkant nežinomoje parduotuvėje, BŪTINA paskaityti realius atsiliepimus.
Nerekomendacija!!! Aptarnavimas tragiškas, įsipareigojimų nevykdo ir neprisiima kaltės. Internetinėje parduotuvėje rašoma, kad "siuntinys pradedamas ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes", dėja, bet mano užsakymas buvo ruošiamas tris dienas, galiausiai ketvirtąją nuvykau pasiimti pati. Ši prekė turėjo būti dovana.
Net didžiausios įmonės sugeba greičiau išsiūst prekes, nei šis puslapis.
Niekam nieko nelinkiu. Bet klausimas kada šitas nukopintas eshopas užsidarys
Mano patirtis taip patprasta. Pirkau 4 kartus ir tik 1 kartą nereikėjo pačiai iškoti, atsiuntė per 4-5 dienas gal (prekė buvo sandėlyje, tiek dienų pakavimas trunka). Visi likę kartai tragedija. Po 10 dienų parašiau, tai atsakymas buvo, neturime Jūsų prekės, gausime po 2 savaičių (nors prekė buvo sandėlyje, garsiai reklamuojama instagrame, kad pulkite pirkti). Tada sakau įdėkite bet kokį kitą kvapą ir bus gerai. Perkant tą savaitę skalbiklius, dovana buvo mažas buteliukas papildomai dovanų. Kadangi prekes pakavo daugiau nei 2 savaites, siunta atvyko be tos "dovanos". Mat po 2 savaičių kai siunti jau yra po 2 savaičių ir ten ta sena akcija jau nebegalioja.... Dabar mano 4 užsakymas, kurį užsakiau sausio 23d. Kol kas tyla. Skalbiklius, kaukes, šampūnus jau perku iš tiesioginių platintojų, ką čia kaip kokia dūra susimoku po kelis šimtus ir dar maldauju, kad atsiųstų po 2 savaičių. Pati verslo mintis gera, tikrai prekės geros ir būtų patogu susimokėti už vieną siuntimą ir gauti iš vienų rankų, juolab, kad kainos visur vienodos, bet dirba tai blogiau negu tragiškai. Tobulėti yra labai kur, nes kitaip greita pabaiga bus.
Patirtis tragiška, pristatymas tragiškas. Prekė užsakyta sekmadienį, iki ketvirtadienio jokių žinių, rašaua ketvirtadienį laišką, gaunu atsakymą, kad prekė galbųt bus supakuota penktadieni. Ar čia yra normalus pakavimo laikas. Prekės iki šiol negaunu, atrodo jau ne Kalėdų laikotarpis. Reiktu labai pasitempti. Antrą kartą nedaryčiau užsakymo jokiais būdais. Viktorija, mažiau instagrame reklamuokis, geriau eik padėk pakuoti siuntas merginoms...
tris kartus siunciaus ir greitai gaudavau prekes, kurios budavo tvarkingai sudetos. Prekes tikrai geros. Dulksnos ir plauku purskikliai labai skaniai kvepia ir gan ilgai gerai issilieka kvapas.
Aš net neturiu žodžių... Labai gaila, kad tenka rašyti šį atsiliepimą, bet neturiu kito pasirinkimo. Esu pasipiktinusi, laukiu prekės jau dvi savaitės. Pirmą kartą jos blogai nurodė mano adresą, tad siuntą išsiuntė į visai kitą Lietuvos kraštą - teigia, jog tai omnivos klaida nors omniva nieko nepyldo juk kokį adresą mato ten ir pristato. Tada man buvo pasakyta, kad man išsiuntė naują siuntą ir atsiuntė kitą siuntos nr. Pasižiūrėjus pamačiau, kad tai yra ta pati siunta iš kito Lietuvos krašto nors teigia, kad ta siunta yra kita ir man nereiks taip ilgai laukti. Žodžiu neturiu prekės kuria turėjau gauti sauso 17d. Dar ir taktiškai meluoja, net neatsiprašo už padarytas klaidas, o tik visą kaltę supila ant omnivos. Čia buvo mano paskutinis kartas kaip perku šioje parduotuvėje prekę. : (
Aš net nemaniau kad dar egzistuoja toks prastas aptarnavimas ir neatsakingas požiūris į darbą. Gaila kad prieš užsakant prekes neperskaičiau kad atsiliepimai apie šią įmonę tikrai ne kokie. Užsakius prekes pati turiu teirautis kada jos bus pristatytos, nors yra vėluojama su pristatymu, o paprašius gražinti dalį pinigu už prekes kurių negali pristatyti pareiškia kad aš neturiu teises dabar nepirkti, nors net nepristatė laiku prekių. Tik pagrasinus vartotojų teisėmis buvo sureaguota ir atsakyta į mano laiškus ir gražinti pinigai. Nerekomenduoju.
Nerekomenduoju! Pirma aptarnavimas tragedija. Antra siuntu tenka laukti ilgai. O trecia produktai nera tokie geri kaip ji pristato ir trina komentarus po atsiliepimais apie preke. Nerekomenduoju ir neapsigaukit!
pirmą kartą pirkau ir servisas tikrai pavedė, prekės supakuotos "belekaip", į panaudotus maišiukus, darbuotojos piktos ir viskuo nepatenkintos. Antrą kartą užsisakius ir nuvažiavus į sandėlį atsiimti, nieks net neatsiliepė telefonu ir neatidavė prekių. Tikrai nerekomenduoju.
Sveiki....pritariu kas pries tai rase atsiliepimus...preke, kuria uzsakiau velavo 4 dienas...o moket is kart reikalauja, kitaip nevykdo uzsakymo...Tiesiog niekam tikusi chebra susikurusi ir tiek....
Labai ilgai galvojau užsisakyt prekes butent iš Siegel ar ne bet visgi nusprendžiau išbandyt sampuna uzsisakiau ir sulaukiu uz poros dienu skambucio kad jo nebera siulo idet tos pacioe firmos tik 50 ml mazesnio turiu buteli ir veido kauke kaip kompensacija nu ir spekit ar gavau toki sampuna koki zadejo?aisku ne ir pasirodo ne 50 ml mazesnis turis o 150
Kamile 2020-10-21 18:24:26
Prekes labai veluoja, klientu aptarnavimas prastas, nieks neatraso
Kompą pasikeisk kvail... žmogau rašai skirtingais vardais iš to pačio IP adreso
Labai nusivyliau šia parduotuve, kvepalus pirmiausia idėjo išvis ne tuos, veliau pasiteiravus kaip cia taip ivyko ir kad atsiustu man mano užsakytus kvepalus tai rase kad išsiunte ir žinoma negavau po kelių dienų, parašiau jiems laiška, kurgi tie mano kvepalai, tai atsakymas kad išsiunte ir gausite po poros dienu ir aisku bendravimas kaip ir skaičiau komentarus nepasižymi tai taip pat ir man! Ir dar aišku tuos kvepalus kuriuos išsiunte netinkamus reiks atgal išsiusti paraše dar kad atsispauzdinčiau pati ir žinoma gaiš mano laiką, supakuoti ju siunta, eiti į paštomata, nu reziume esu paabai pasipiktinusi! Tikrai galima visas prekes rasti šios parduotuves kitur ir žemesnėm kainom, tikrai čia buvo paskutinis mano užsakymas! Na ir tikekimes kad as išvis gausiu savo užsakytus kvepalus...
Prekę užsisakiau gruodžio 4d. Gruodžio 14d man užklausus parašė, kad siunta yra tik dabar pakuojama, nes prekės neturėjo sandely.Manau apie tai reikia informuoti, (aš turėjau pati domėtis). Šiandien yra 22d, o siuntos nėra!
Paskambinus kalba labai neetiškai! Bandai kalbėti, paaiškinti, tai tave dar pertraukia. Nesu niekur su tokiu bendravimu susidūrusi.
Tikiuosi pasitaisysite, nes labai nuvylė!
Niekam nerekomenduoju!!!!! Bendravimas su klientu kaip su drauge. Mergaite nusileisk ant žemės, nes ne tau verslininke būti jei to nesugebi. Jei neturit sandelyje prekių, tai jų pardavinėti nereikia! Jokio mandagumo.. Jokios informacijos apie užsakymą iki kol pati neparašai, obtaip būti neturėtų. Jei mes, klientai, tau duodam užsidirbti, tai būk maloni, gerbk ir atlik savo darbą taip kaip reikia.
Susigundžuau įsigyti reklamuojamas kūno dulksnas-kvapai patiko, tačiau aptarnavimas tragiškas... senai tokios patirties neturėjau.
Prekes apmokėjau 11.23d., 26d.vidurnaktį pasiteiravau kokia situacija su siunta, penktad gavau skambutį, kad vienos iš siuntos dulksnos neturi, išsirinkau kitą. Gaunu laišką siuntinys išsiųstas nei siuntos nr. nieko, laukiu vėl, rašau jau 12.01 koks siuntinio nr. ieškau paieškoj, neranda...pasirodo išsiuntė kitu paštomatu kitu adresu, nei suderino nei ką...
gaunu siuntą, šiaip nesaugiai supokuota, nei atviruko, nei meginuko, nieko... na tikrai nusivyliau...
Aš pirkau Elle kvepalus sau ir mamai, siuntą gavau tikrai operatyviai, o kvepalai tikrai puikūs! Sėkmės Viktorija versle!
Na nežinau, kodėl dauguma gyria ta e-shopą, bet aš esu nepatenkinta, užsakymą padariau prieš savaitę, prekės dar vis negavau, info irgi jokios, rašyk nerašęs atsakymo jokio. Antrą kartą jau tikrai nepirkčiau. Dar nėra taip buvę, kad parašytum kelis laiškus ir negautum jokio atsakymo. Nerekomenduoju.
Nerekomenduoju apsipirkti ten kur meluojama, išsisukinėjama, ir visos prekės yra normaliose tų kompanijų parduotuvėse su normaliu aptarnavimu ir pagarba klientui. Siegel visiškai negerbia klientų, galima sakyti tyčiojasi gražiai šypsodamasi. Netaiso klaidų, negrąžina pinigų net tik iš karto, nes patys suklydo, bet net per tris savaites savaites! Tai nėra normalu, gerai, kad vartotojų teisės nors gina.
Goda 2020-10-22 22:11:56
Nieko gero apie sita kompanija pasakyti.negaliu, tik neigiamos emocijos....pristatymo laukti teko labai ilgai
Greta, Amelija visos kitos, ar jums negėda po tuo pačiu IP adresu komentarus rašinėti? Apgailėtina.
Nerekomenduoju apsipirkti ten kur meluojama, išsisukinėjama, ir visos prekės yra normaliose parduotuvėse su normaliu aptarnavimu ir pagarba klientui. Siegel visiškai negerbia klientų, galima sakyti tyčiojasi gražiai šypsodamasi. Netaiso klaidų, negrąžina pinigų net tik iš karto, nes patys suklydo, bet net per dvi savaites! Tai nėra normalu, gerai, kad vartotojų teisės nors gina.
Irma 2020-10-28 10:05:30
Šaunu kad viskas vienoje vietoje. Tačiau tai nereiškia jog gausite tai ką užsisakėte. Pirkau tris kartus. Iš trijų kartų du kartus atėjo ne tie produktai. Pranešta įmonei buvo tą pačią dieną kai siuntos atėjo. Vienintelis atsakymas skambinti bendruoju telefonu susitarti dėl gražinimo. Kadangi gyvenu užsienyje už tai reikia mokėti. Po to už neteisingu produktu išsiuntima sumokėti ir laukti gausi už tai pinigus atgal ar ne. Kadangi dėl gražinimo tariamasi telefonu garantija nėra gi nieko nėra raštu kaip normalios kompanijos kad elgtūsi.
Visus šiuos produktus galėjau gauti iš pačių kompanijų ka nuo šiol ir darysiu. Ateina greičiau ir teisingos prekės, jei ne buna gražinimo etiketės arba sutariama el paštu kaip gražinti. O ir iš siuntimas ne visur ir visada reikia mokėti.
Taigi geriau sakytis iš oficialiu parduotuvių o ne "turgeliu".
Va būtent, geriau kitur pirkti, tai nors patikima. Siegel meluoja “išsijuosus”, pinigų negrąžina, jei atsisakai užsakymo, kuris neišsiųstas. Kreipiausi net į vartotojų teises. Visos prekės yra su normaliu aptarnavimu, kaip ji sako
Galetu ir atnaujint svetaine ne akmens amzius, apmokejimas pavedimu copy-paste
Katastrofa....:) Taip skelbiasi, jog prekes yra vietoje, ir kad issiuncia iskart sekancia diena. Zinokit ne velnio. Laukiau savaite laiko, vien kol issius. Pati Siegel man pateike tiekeju tel nr, ir pareiske, jog pati paskambinciau ir paklausciau kada gi jie pristatys prekes i jos sandeli. Tai yra jos darbas, nejaugi klientai turi uzsisakyti, ir dar jos reikalus derinti.. na tiek to, issiunte po 10 dienu ta siunta man i uzsieni. Aisku, su siuntos nr kazkas negerai, arba su adresu negerai, nes siunta yra mano salyje, taciau jos pristatyti negali pastininkai:) parasiau laiska, kad aiskintusi - ignoras.
Nei mano, nei mano draugiu kojos tame e.shope nebebus:)
Parduotuvės darbo kokybė ir reklama skiriasi kaip diena ir naktis. Prekių teko laukti virš 3 savaičių, todėl reikėjo prašyti grąžinti pingus ir pirkinį, nei karto nebuvo susisiekta, kad vėluos siunta. Iš tiesų, gali ir nesusisiekti, bet kai viešai skelbiama, kad pristatomos prekės kitą dieną ir super operatyviai visa komanda dirba, tai tokia komunikacija verčia stipriai abejoji įmonės vadovės vadybiniais sugebėjimais. Pardavinėjamos prekės, kurių net neturi prekyboje, ir nėra nurodyta, kad ta prekė bus gauta vėliau. Į el. laiškus neatsako. Niekam nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis, kurie nevertina klientų.
Skelbiasi kad issiuncia ta pacia ar sekancia diena, ideda dovaneliu. Deja... Preke nebuvo issiusta praejus savaitei. Skambinu nurodytu numeriu - niekas nekelia ragelio, rasau - neatraso. Galu gale gavau ta savo uzsakyma, jokiu ten meginuku ar dovaneliu nebuvo. Keliom prekem nusivyliau, kitas radau kitose el parduotuvese pigiau. Parasiau sazininga atsiliepima po tom prekem el. parduotuveje, deje jie buvo iskart istrinti. Niekada daugiau nepirksiu sioje parduotuveje, o patikusias prekes isigysiu kitur.
Taigi geriau sakytis iš oficialiu parduotuvių o ne "turgeliu".
Žadėtas greitas siuntimas. Jau laukiu ilgokai, siuntos nera, nors preke buvo eshope (in stock). Nusivyliau. Nerekomenduoju

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...

Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu
Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu 06-19 16:25
Pandemijos iššūkiai nesustabė aktyvumo kurti verslą. Pernai naujų įmonių įkurta daugiau negu ikipandeminiais metais, o skaičiuojant naujų įregistruotų įmonių pokytį per metus, pernai jų įsteigta...
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi 06-19 16:25
Irano ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas Ebrahimas Raisi buvo išrinktas šalies prezidentu, gavęs 61,95% balsų, rodo šeštadienį šalies vidaus reikalų paskelbti oficialūs rezultatai.
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%