Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Shopbysiegel.com, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Shopbysiegel.com

Atsiliepimai apie Shopbysiegel.com, MB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Shopbysiegel.com, MB

Niekam nerekomenduoju!!!!! Bendravimas su klientu kaip su drauge. Mergaite nusileisk ant žemės, nes ne tau verslininke būti jei to nesugebi. Jei neturit sandelyje prekių, tai jų pardavinėti nereikia! Jokio mandagumo.. Jokios informacijos apie užsakymą iki kol pati neparašai, obtaip būti neturėtų. Jei mes, klientai, tau duodam užsidirbti, tai būk maloni, gerbk ir atlik savo darbą taip kaip reikia.
Susigundžuau įsigyti reklamuojamas kūno dulksnas-kvapai patiko, tačiau aptarnavimas tragiškas... senai tokios patirties neturėjau.
Prekes apmokėjau 11.23d., 26d.vidurnaktį pasiteiravau kokia situacija su siunta, penktad gavau skambutį, kad vienos iš siuntos dulksnos neturi, išsirinkau kitą. Gaunu laišką siuntinys išsiųstas nei siuntos nr. nieko, laukiu vėl, rašau jau 12.01 koks siuntinio nr. ieškau paieškoj, neranda...pasirodo išsiuntė kitu paštomatu kitu adresu, nei suderino nei ką...
gaunu siuntą, šiaip nesaugiai supokuota, nei atviruko, nei meginuko, nieko... na tikrai nusivyliau...
Aš pirkau Elle kvepalus sau ir mamai, siuntą gavau tikrai operatyviai, o kvepalai tikrai puikūs! Sėkmės Viktorija versle!
Na nežinau, kodėl dauguma gyria ta e-shopą, bet aš esu nepatenkinta, užsakymą padariau prieš savaitę, prekės dar vis negavau, info irgi jokios, rašyk nerašęs atsakymo jokio. Antrą kartą jau tikrai nepirkčiau. Dar nėra taip buvę, kad parašytum kelis laiškus ir negautum jokio atsakymo. Nerekomenduoju.
Nerekomenduoju apsipirkti ten kur meluojama, išsisukinėjama, ir visos prekės yra normaliose tų kompanijų parduotuvėse su normaliu aptarnavimu ir pagarba klientui. Siegel visiškai negerbia klientų, galima sakyti tyčiojasi gražiai šypsodamasi. Netaiso klaidų, negrąžina pinigų net tik iš karto, nes patys suklydo, bet net per tris savaites savaites! Tai nėra normalu, gerai, kad vartotojų teisės nors gina.
Goda 2020-10-22 22:11:56
Nieko gero apie sita kompanija pasakyti.negaliu, tik neigiamos emocijos....pristatymo laukti teko labai ilgai
Greta, Amelija visos kitos, ar jums negėda po tuo pačiu IP adresu komentarus rašinėti? Apgailėtina.
Nerekomenduoju apsipirkti ten kur meluojama, išsisukinėjama, ir visos prekės yra normaliose parduotuvėse su normaliu aptarnavimu ir pagarba klientui. Siegel visiškai negerbia klientų, galima sakyti tyčiojasi gražiai šypsodamasi. Netaiso klaidų, negrąžina pinigų net tik iš karto, nes patys suklydo, bet net per dvi savaites! Tai nėra normalu, gerai, kad vartotojų teisės nors gina.
Irma 2020-10-28 10:05:30
Šaunu kad viskas vienoje vietoje. Tačiau tai nereiškia jog gausite tai ką užsisakėte. Pirkau tris kartus. Iš trijų kartų du kartus atėjo ne tie produktai. Pranešta įmonei buvo tą pačią dieną kai siuntos atėjo. Vienintelis atsakymas skambinti bendruoju telefonu susitarti dėl gražinimo. Kadangi gyvenu užsienyje už tai reikia mokėti. Po to už neteisingu produktu išsiuntima sumokėti ir laukti gausi už tai pinigus atgal ar ne. Kadangi dėl gražinimo tariamasi telefonu garantija nėra gi nieko nėra raštu kaip normalios kompanijos kad elgtūsi.
Visus šiuos produktus galėjau gauti iš pačių kompanijų ka nuo šiol ir darysiu. Ateina greičiau ir teisingos prekės, jei ne buna gražinimo etiketės arba sutariama el paštu kaip gražinti. O ir iš siuntimas ne visur ir visada reikia mokėti.
Taigi geriau sakytis iš oficialiu parduotuvių o ne "turgeliu".
Va būtent, geriau kitur pirkti, tai nors patikima. Siegel meluoja “išsijuosus”, pinigų negrąžina, jei atsisakai užsakymo, kuris neišsiųstas. Kreipiausi net į vartotojų teises. Visos prekės yra su normaliu aptarnavimu, kaip ji sako
Galetu ir atnaujint svetaine ne akmens amzius, apmokejimas pavedimu copy-paste
Katastrofa....:) Taip skelbiasi, jog prekes yra vietoje, ir kad issiuncia iskart sekancia diena. Zinokit ne velnio. Laukiau savaite laiko, vien kol issius. Pati Siegel man pateike tiekeju tel nr, ir pareiske, jog pati paskambinciau ir paklausciau kada gi jie pristatys prekes i jos sandeli. Tai yra jos darbas, nejaugi klientai turi uzsisakyti, ir dar jos reikalus derinti.. na tiek to, issiunte po 10 dienu ta siunta man i uzsieni. Aisku, su siuntos nr kazkas negerai, arba su adresu negerai, nes siunta yra mano salyje, taciau jos pristatyti negali pastininkai:) parasiau laiska, kad aiskintusi - ignoras.
Nei mano, nei mano draugiu kojos tame e.shope nebebus:)
Parduotuvės darbo kokybė ir reklama skiriasi kaip diena ir naktis. Prekių teko laukti virš 3 savaičių, todėl reikėjo prašyti grąžinti pingus ir pirkinį, nei karto nebuvo susisiekta, kad vėluos siunta. Iš tiesų, gali ir nesusisiekti, bet kai viešai skelbiama, kad pristatomos prekės kitą dieną ir super operatyviai visa komanda dirba, tai tokia komunikacija verčia stipriai abejoji įmonės vadovės vadybiniais sugebėjimais. Pardavinėjamos prekės, kurių net neturi prekyboje, ir nėra nurodyta, kad ta prekė bus gauta vėliau. Į el. laiškus neatsako. Niekam nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis, kurie nevertina klientų.
Skelbiasi kad issiuncia ta pacia ar sekancia diena, ideda dovaneliu. Deja... Preke nebuvo issiusta praejus savaitei. Skambinu nurodytu numeriu - niekas nekelia ragelio, rasau - neatraso. Galu gale gavau ta savo uzsakyma, jokiu ten meginuku ar dovaneliu nebuvo. Keliom prekem nusivyliau, kitas radau kitose el parduotuvese pigiau. Parasiau sazininga atsiliepima po tom prekem el. parduotuveje, deje jie buvo iskart istrinti. Niekada daugiau nepirksiu sioje parduotuveje, o patikusias prekes isigysiu kitur.
Taigi geriau sakytis iš oficialiu parduotuvių o ne "turgeliu".
Žadėtas greitas siuntimas. Jau laukiu ilgokai, siuntos nera, nors preke buvo eshope (in stock). Nusivyliau. Nerekomenduoju
Nusivyliau, prekes veluoja, atstovai bendrauja labai nemandagiai
Esu labai nusivylusi, prekes kurias gavau (ir tai prekes velavo) netitiko zadamos kokybes
Klientų aptarnavimas galima sakyt neegzistuoja, gavau ne tas prekes, bandžiau kreiptis, niekas nėatrašė
Visiska tragedija, prekes kurias gavau velavo ir yra nekokybiskos
Prekes labai veluoja, klientu aptarnavimas prastas, nieks neatraso

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%