Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sferos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sferos

Atsiliepimai apie Sferos, UAB

Gražiausi namai Lietuvoje
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Sferos, UAB

Neseniai pasistatėme 11m skersmens kupolą. Esame patenkinti UAB Sferos darbu bei įmonės lankstumu pasaugant ilgiau nei planuota kupolo klojinius/detales.
UAB "Konstruktorius LT"
2022-11-16 15:00:09 IP 2e7r4032
Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su įmone UAB “Sferos”. Jau ne vienerius metus esame EPS produkcjos tiekėjas šiai įmonei. Per netrumpą bendradarbiavimo laikotarpį galime drąsiai teigti, kad esame patenkinti sėkmingai besivystančiu bendradarbiavimu, įmonės patikimumu, stabilumu, profesionalumu, darbuotojų kompetencija, dalykišku bei kultūringu bendravimu, operatyvumu. Per visą bendradarbiavimo laiką bendrovė ne kartą įrodė, kad ja drąsiai galima pasitikėti.Todėl UAB “Sferos” drąsiai galime rekomenduoti kaip patikimą, dalykišką, bei efektyviai sprendžiantį iškilusius klausimus partnerį.
Įmonė verta geriausių atsiliepimų! Nuoširdžiai rekomenduoju!
Negaliu nepasidalinti. Nustebino. Kartais reklama tinklapyje neatitinka tikrovės.Smalsumas ir noras turėti ypatingą namelį prie ežerėlio, nugalėjo. Apsilankême, apžiūrėjome ir neliko abejonių,.
Profesionalumas, atsakingumas, išradingumas, paprastumas, kruopštumas ir greitas rezultatas. Rekomenduojama.
Esam begalo laimingi, kad išpildėt mūsų svajonę turėti nestandartinius namus.Ačiū Povilui ir jo kolegai esat nuostabūs žmonės, darbą atliekat su meile ir gera emocija.Esat profesionalai REKOMENDUOJU visiems.O jums Povilai linkiu sekmės darbuose
Puikus požiūris į klientą.Visokeriopa pagalba vykdant įsigytą projektą.Kuo geriausi atsiliepimai. Įmonės vadovas Povilas nuoširdus, paslaugus žmogus.
MB Žemės matavimų biuras
2022-06-21 12:21:50
Džiaugiamės įmonės "UAB Sferos" atliktu darbu. Suformuotas 10 m skersmens kupolas be priekaištu. Iš įmonės vadovo gavome kompetetingą konsultaciją rengiant projektą, kas palengvino darbą architektui ir mums buvo lengviau apsispręsti priimant vieną ar kitą sprendimą.
Sėkmės darbuose!
Sveiki
Labai dziaugiuosi kad pasirinkau sia imone. Pabendravusi su imones vadovu, supratau, kad kupolas turi daug nauju technologiniu sprendimu, kurie sia kupoliniu namu sistema daro paprasta ir patikima. Kai kupolinis namas buvo pagamintas ir surinktas pas mane, supratau, kad be reikalo jaudinausi, viskas genialu paprastume. Kupolas buvo pastatytas laiku ir tvarkingai, uab sferos komandai linkiu didziausios sekmes grazinant Lietuva kupoliniais namais.
REKOMENDUOJU
Esame patenkinti Sferos pagamintu nameliu. Kadangi namelį susirinkome patys, iškilo nemažai klausimų, bet esame dėkingi, kad Povilas maloniai sutiko pakonsultuoti ir visi klausimai buvo atsakyti :)

Namelį pagamino ir pristatė sutartais terminais.
Mūsų namelis stovi Kauno r.
Turėjom svajonę ir ieškojome kažko naujo, kažko ypatingo ir tuo pačiu paprasto...Mūsų dėmesį patraukė UAB Sferos ir jų produkcija, ilgai nesvarstėm ir paskambinom Povilui. Užsisakėm kupolo komplektą. Povilas tiek davė mums informacijos žodinės ir vaizdinės, kad kupolą pasistatėm patys! Iškilus kažkokiems neaiškumams, visada sulaukiam malonaus bendravimo ir bendradarbiavimo. Džiaugiamės savo pasirinkimu. Šiai įmonei linkim kuo didžiausios sėkmės savo projektuose! Kas nebijot naujovių, tada UAB Sferos ir Povilas Gudelis kaip tik Jums!
Martynas Linėja Transport
2021-09-17 15:15:03 IP 2i24uqk8
Džiaugiamės įmonės "UAB Sferos" įmonės lankstumu ir produktyviu darbu. Viskas paruošiama laiku pagal iš anksto susitartą laiką. Apibūdinti trumpai šią įmonę galima šiais žodžiais: operatyvumas, produktyvumas, lankstumas, komunikabilumas.
Povilas - savo srities profesionalas. Vienareikšmiška rekomendacija!
Sėkmės darbuose!
Ieškojome išskirtinės formos namelio ir gavome su kaupu. Namelis pranoko mūsų pačių lūkesčius ir privertė netekti žado daug skeptikų. Smagu, kad vadovas ir jo komanda, ne tik girdi, bet ir jaučia užsakovą. Džiugu, kad nebijo mūsų iškeltų įššūkių jiems. Jie drąsiai juos pasitinka ir įgyvendina..
Ačiū už pirmą mūsų projektą manau mus įkvėpėte dar vienam...
Noriu pasidžiaugti įmonės darbu.Viskas labai sklandžiai, greitai, operatyviai ir daug informacijos pateikia vadovas.Malonus toks rūpestis ir dėmesys.Darbų kokybė nepriekaištinga.
Linkiu puikiam vadovui Povilui Gudeliui ir visai komandai didelės sėkmės darbuose.
Tikrai rekomenduoju.
Atliktus darbus galite pamatyti.

Džiaugiuosi UAB “Sferos” inovatyviais sprendimais, labai įdomi patirtis, kerinti statinio forma, greita statyba. Ačiū už kokybiškas konsultacijas, terminų laikymąsi, greitą ir kokybišką kupolo kontruktyvo gamybą. Sėkmės!
Puiki kompanija, visus darbus atliko profesionaliai ir laiku. Rekomenduoju!
Ramsta - Julius2021-02-07 20:53:08
Mūsų įmonė irgi dirba ir domisi inovatyviomis technologijomis, tad šis putplasčio EPS panaudojimo būdas lietuviui yra dar naujas. Mes su UAB "Sferos" šiuo metu sprendžiame garso izoliacijos didinimo galimybes. Mūsų ARMO - RAM sukurtas armuojantis polimerinis mišinys putplasčio plokštei suteikia dešimteriopas mechanines atsparumo savybes. Ši firma, kaip ir mes išbando visus naujus produktus. Tad ja verta pasitikėti. O pačio putplasčio EPS panaudojimo galimybės "žalios" gyvensenos kontekste yra neribotos...

pagarbiai
UAB "Ramsta"
Julius
Rimas Valentukonis
2021-02-04 18:53:22 IP 28mb123d
Turiu didelį namą ir turiu žemės sklypą gamtoje.Mano svajonė buvo pensiją praleisti nedideliame išskirtiniame namelyje kuris būtų greit ir pigiai pastatomas.Radau UAB Sferos. Kai savo pasirinkimu pasidalinau su pazystamais sulaukiau daug ironijos, tačiau kai namelis buvo surinktas laba greitai per 3 dienas buvo vau ir skeptiku nuomone pasikeitė susidomėjimas didelis.Rekomenduoju susidomejusiems patarėjas galėsiu būti (Kretinga)Labai maloniau buvo bendrauti su įmonės savininku Povilu Gudeliu..
Įmonė Sferos pastatė, man kupolo formos sodo, namelį. Pagamino ir pastatė ganėtinai greitai ir tikrai kokybiškai. Buvo labai įdomu stebėti namelio surinkimą, tikras konstruktorius :) Apdailino ir iš lauko, ir iš vidaus.
Labai džiaugiuosi savo sprendimu, kad pasirinkau šią įmonę. Nesigailėjau nei minutę. Prieš užsakant namelio statybą, įmonės vadovas Povilas, viską labai aiškiai išdėstė apie technologiją ir darbų eiliškumą.
Ačiū įmonės kolektyvui už puikiai pastatytą namelį. Rekomenduoju visiems, kurie nori turėti puikų gyvenimo nuotykį
Įmonė verta geriausių atsiliepimų: tiek dėl malonaus vadovo, tiek dėl pačios įmonės atliekamos veiklos. Greitai ir efektyviai pasiekėme bendro rezultato. Ačiū už malonų bendradarbiavimą, sekmės Jums..
Įmonė, kuri vertina klientą labiau, nei akcininkų dividendus. Ir tai yra gerai, nes patenkintas klientas atneš didesnę grąžą. Tikrai netuščiažodžiauju, nes turiu patirties, dirbant su šia įmone. Rekomenduoju ir kitiems. Skeptikai vis dar galvoja, kad putplastis yra blogai ir nefaina, bet juk rimtai, naujos statybos namai, rekonstruojami namai bei kiti pastatai apšiltinami tuo pačiu putplasčiu.
Ačiū įmonei, už suteiktas paslaugas.
Linkime Jums sėkmės darbuose.
Puikiai startuojanti ir puikiai dirbanti įmonė!! Dirba techniškai išprusę ir savo darbą išmanantys žmonės. Siekianti įnovatyvumo ir modernumo firma. Puikus kokybės ir kainos santykio produktas. Nestandartinai, bet inovatyvūs ir begalo praktiški sprendimai, verčiantys pakeisti mastymą (out of the box)!! Rekomendacija 100%!!
Susidomėjau įmonės svetainėje kupoliniais namais, pabendravęs su įmonės vadovu užsakiau namą, maloniai nustebino greita namo detalių gamyba, per savaitę pagamino ir atvežė visą detalių komplektą, Ačiū įmonei.
TECHNIJA kolektyvas
2018-11-20 09:39:00 IP 2be6bh01
Įmonė UAB Sferos patikimas klientas. Derinome projektą dėl įrangos tiekimo pakankamai ilgai, bet sklandžiai. Visi įsipareigojimai ir atsiskaitymai vyko laiku. Malonu dirbti su įmonės vadovu ir linkime sėkmės naujų namukų statyboje!
Saulius Lisauskas
2018-11-09 18:49:42 IP 29mbb4eq
UAB sferos vadovas Povilas Gudelis atsiliepe i mano telefono skambuti ir patikino, kad gali pastatyti sferos formos nameli, apie kuri as svajoju. Po keleto dienu Povilas apsilanke mano pasirinktame sklype, paprase nurodyti vieta, kurioje noreciau statyti sfera. Po to suderines keleta techniniu klausymu, atvyko statyti sferos. Pastate greit ir paprastai. Namelis jau stovi. Stebejau statymo, montavimo darbus, liko lengvumo ir patikimumo ispudis. Imones vadovas Povilas Gudelis savo zodzio laikosi, dirba kokybiskai ir greitai, tiki sferiniu nameliu nauda ir suteikia garantijas. Linkiu sekmes

Adeso
Statyba | Plieno pastatai ASTRON

Adresas: Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
„Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Dinlasta
Stogų šiltinimas, dengimas bitumine danga

Adresas: Verkių g. 48, LT-44491 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; griovimas, gręžimas; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Dinlasta, UAB - atliekami stogų šiltinimo darbai, stogų dengimas prilydoma bitumine danga Kaune ir visoje Lietuvoje STOGO DARBAI Stogų dangos paslaugos Stogo šiltinimas, stogų šiltinimo darbai Stogų dengimas bitumine danga Stogo remontas, stogų remonto darbai Kaune Horizontalių stogų dengimas prilydoma danga...

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Nike 111,36 +2,80%
Google 93,95 -1,26%