Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sferos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sferos

Atsiliepimai apie Sferos, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Sferos, UAB

Įmonė Sferos pastatė, man kupolo formos sodo, namelį. Pagamino ir pastatė ganėtinai greitai ir tikrai kokybiškai. Buvo labai įdomu stebėti namelio surinkimą, tikras konstruktorius :) Apdailino ir iš lauko, ir iš vidaus.
Labai džiaugiuosi savo sprendimu, kad pasirinkau šią įmonę. Nesigailėjau nei minutę. Prieš užsakant namelio statybą, įmonės vadovas Povilas, viską labai aiškiai išdėstė apie technologiją ir darbų eiliškumą.
Ačiū įmonės kolektyvui už puikiai pastatytą namelį. Rekomenduoju visiems, kurie nori turėti puikų gyvenimo nuotykį
Įmonė verta geriausių atsiliepimų: tiek dėl malonaus vadovo, tiek dėl pačios įmonės atliekamos veiklos. Greitai ir efektyviai pasiekėme bendro rezultato. Ačiū už malonų bendradarbiavimą, sekmės Jums..
Įmonė, kuri vertina klientą labiau, nei akcininkų dividendus. Ir tai yra gerai, nes patenkintas klientas atneš didesnę grąžą. Tikrai netuščiažodžiauju, nes turiu patirties, dirbant su šia įmone. Rekomenduoju ir kitiems. Skeptikai vis dar galvoja, kad putplastis yra blogai ir nefaina, bet juk rimtai, naujos statybos namai, rekonstruojami namai bei kiti pastatai apšiltinami tuo pačiu putplasčiu.
Ačiū įmonei, už suteiktas paslaugas.
Linkime Jums sėkmės darbuose.
Puikiai startuojanti ir puikiai dirbanti įmonė!! Dirba techniškai išprusę ir savo darbą išmanantys žmonės. Siekianti įnovatyvumo ir modernumo firma. Puikus kokybės ir kainos santykio produktas. Nestandartinai, bet inovatyvūs ir begalo praktiški sprendimai, verčiantys pakeisti mastymą (out of the box)!! Rekomendacija 100%!!
Susidomėjau įmonės svetainėje kupoliniais namais, pabendravęs su įmonės vadovu užsakiau namą, maloniai nustebino greita namo detalių gamyba, per savaitę pagamino ir atvežė visą detalių komplektą, Ačiū įmonei.
TECHNIJA kolektyvas
2018-11-20 09:39:00 IP 2be6bh01
Įmonė UAB Sferos patikimas klientas. Derinome projektą dėl įrangos tiekimo pakankamai ilgai, bet sklandžiai. Visi įsipareigojimai ir atsiskaitymai vyko laiku. Malonu dirbti su įmonės vadovu ir linkime sėkmės naujų namukų statyboje!
Saulius Lisauskas
2018-11-09 18:49:42 IP 29mbb4eq
UAB sferos vadovas Povilas Gudelis atsiliepe i mano telefono skambuti ir patikino, kad gali pastatyti sferos formos nameli, apie kuri as svajoju. Po keleto dienu Povilas apsilanke mano pasirinktame sklype, paprase nurodyti vieta, kurioje noreciau statyti sfera. Po to suderines keleta techniniu klausymu, atvyko statyti sferos. Pastate greit ir paprastai. Namelis jau stovi. Stebejau statymo, montavimo darbus, liko lengvumo ir patikimumo ispudis. Imones vadovas Povilas Gudelis savo zodzio laikosi, dirba kokybiskai ir greitai, tiki sferiniu nameliu nauda ir suteikia garantijas. Linkiu sekmes

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
SEB pateikti 194 įtartini atvejai dėl pinigų plovimo, daugiausiai Estijoje
SEB pateikti 194 įtartini atvejai dėl pinigų plovimo, daugiausiai Estijoje 11-19 10:49
Švedijos bankininkystės grupė SEB pranešė iš Švedijos nacionalinės televizijos, besiaiškinančios galimą pinigų plovimą Baltijos šalyse, gavusi 194 įtartinų klientų sąrašą.
Lietuvos bankas siūlo, kaip didinti konkurenciją būsto paskolų rinkoje
Lietuvos bankas siūlo, kaip didinti konkurenciją būsto paskolų rinkoje 11-19 10:45
Lietuvos bankas (LB) mano, kad Lietuvoje įmanoma padidinti konkurenciją būsto paskolų rinkoje ir siūlo kelias tai galinčias užtikrinti idėjas.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 147,65 +2,06%

Benzinas 1,73 0,00%