VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeškinės poliklinika

Atsiliepimai apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Kamilė Jurgelevič
2023-02-02 21:41:21 IP 28ma4863
Atsakyti
Noriu padėkoti gyd.odontologei Kristinai Žiedas, už kokybiškai išrautus protinius dantis. Taip pat buvo labai malonus bendravimas, kuris nesukėlė jokios baimės ir palengvino visą procesą! Labai rėkomenduoju!:)
Kristina Brajaitė
2023-01-30 13:40:36 IP 2e7r3t53
Atsakyti
Nuo vaikystės šeimos gydytoja- Daugėlienė, visada labai maloni, puikiai diagnozuoja ir paskiria gydymą, pakonsultuoja. Slaugė Roksana Ganziuk taip pat labai maloni, suprantinga, extra atveju su temperatūra atėjus prie kabineto be išankstinio talonėlio, paprašius leidimo pasidaryti kraują, išrašė siuntimą iškart.
Išskirtinai dėmesinga, švelni ir maloni gydytoja odontologė Odeta Jurgaitytė.
Dėkinga visoms šioms gydytojoms už teigiamas patirtis.
Skaistė Stankutė
2023-01-30 11:46:36 IP 2anaqiv7
Atsakyti
Noriu padėkoti slaugytojai Birutėi Kairienei, už malonų bendravimą ir puikiai atliekančią savo darbą! Su pagarba Jurga Stankiene
Atsakyti
Didžiausią pagarbą noriu pareikšti daktarei Natalijai Šertvytienei. Tai labai kompetetinga daktarė, visada maloni, visada su šypsena. Greitai ir teisingai nustato diagnozę. Visada paskiria reikiamus tyrimus. Viską padaro nuo pradžios iki galo. Ir dar net daugiau, negu priklauso. Mes su vyru dėkojame dievui, kad turime tokią nuostabią Daktarę.
Ir dar noriu padėkoti daktarei, kuri darė momografijos tyrimą (2023 - 01 - 26) apie 8.00 - 8.20. Gėda, kad nepamačiau vardo ir pavardės. Superinė daktarė. Gera nuotaika garantuota.
Ir iš vis Šeškinės poliklinikos daktarai nuostabūs. Visi tyrimai atliekami greitai, daktarai stengiasi kuo daugiau padėti, visas personalas paslaugus.
Pagarbiai
Gražina Truskauskienė
Atsakyti
Laba diena. Noriu padėkoti gyd.odontologei Godai Vaičiulytei už puikiai atliktą savo darbą- suplombuotą mano dantį.
Atsakyti
Nuoširdus ačiū gydytojai Ramutei Maksimavičienei už gebėjimą išklausyti pacientą, už rūpestį, naudingus patarimus, paskirtus reikalingus tyrimus ir jų rezultatų išsamų paaiškinimą. Linkiu gydytojai stiprios sveikatos ir sėkmės nelengvame darbe.
Šeškinės poliklinika
2022-12-14 15:15:02 IP 5los475q
Atsakyti
Aksana 2022-12-06 13:48:44
Laba diena.
Esu Šeškinos poliklinikos pacientė, netekus artimo žmogaus, man gydytoja paskyrė nemokamas psichologės Živilės Auglytės konsultacijas. Turėjau 5 seansus iš 10, kiekvieną iš jų ji praleido tik kaip... Kiekvieną kartą turėjau iš naujo papasakoti apie savo problemą: ji neprisimena informacijos apie savo pacientus, apie jų skundus, problemas.
Šiandien, 2022 12 05, 6 sesijoje ji elgėsi nekorektiškai, neprisiminė nei manęs, nei mano problemos. Į mano klausimą: „Neturite informacijos apie savo pacientus? atsakė, kad taip - neprisimena ir nepriklauso, ir nemano, kad būtina to prisiminti. Ji buvo labai nepatenkinta mano apsilankymu. Kiekvieną kartą ji pabrėždavo nežinanti kaip man padėti ir siūlydavo pas ją neiti. Šiandien, 2022 12 05, 6 sesijoje ji elgėsi nekorektiškai, neprisiminė nei manęs, nei mano problemos. Į mano klausimą: „Neturite informacijos apie savo pacientus? atsakė, kad taip - neprisimena ir nepriklauso, ir nemano, kad būtina to prisiminti. Ji buvo labai nepatenkinta mano apsilankymu. Kiekvieną kartą ji pabrėždavo nežinanti kaip man padėti ir siūlydavo pas ją neiti. Nepaisant to, kad visi ankstesni vizitai vyko mano gimtąja kalba (esu iš Baltarusijos, bet jau 10 metų gyvenu Lietuvoje ir pakankamai moku kalbą), tačiau šiandien buvo užduotas klausimas iš kur aš atvykau?
Ji išreiškė neigiamą poziciją atvykstančiųjų iš Baltarusijos atžvilgiu. Mano lietuvių kalbos žinias bandė pateikti kaip nepakankamas. Vietoj pagalbos gavau dalį negatyvo ir papildomo streso. Jaučiausi slegiamas tautybės. Man buvo pasakyta daugiau neiti.
Prašau atkreipti dėmesį į mano laišką ir suprasti situaciją.
Laba diena,
labai apgailestaujame, kad jaučiatės nusivylusi mūsų teikiamomis paslaugomis ir komunikacija. Situaciją norime išsiaiškinti detaliai.
Malonėkite suteikti mums daugiau informacijos. Kad galėtume Jus identifikuoti ir nuodugniai išsiaiškinti visas aplinkybes, nurodykite savo duomenis (vardą, pavardę, gimimo metus). Jūsų laiško laukiame el. p.: [email protected]
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-12-14 15:10:34 IP 5los475q
Atsakyti
Gabija 2022-12-05 09:32:31
Esu nusivylusi tokiais darbuotojais, kurie dirba su vaikais, bet nemoka su jais bendrauti. Pries narkoze turejome pasidaryti kraujo tyrimus, vaikas paniškai bijo adatų ir verkė uz duru bei nenorejo eiti i kabineta. Uzejus i kabineta mes buvom isprasyti uz duru ir bendravimas buvo grubus. Su vaiku buvo kalbama grubiai kaip ir su manim. Baisi įstaiga.
Laba diena, apgailestaujame, kad jaučiatės nepatenkinta mūsų paslaugomis. Situaciją norime išsiaiškinti detaliai.
Malonėkite suteikti mums daugiau informacijos. Kad galėtume Jus identifikuoti ir nuodugniai išsiaiškinti visas aplinkybes, nurodykite savo duomenis (paciento vardą, pavardę, lankymosi poliklinikoje datą ir laiką). Jūsų laiško laukiame el. p.: [email protected]
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-12-14 15:07:08 IP 5los475q
Atsakyti
Grazina 2022-12-02 21:54:30
Nuoširdžiausias dėkingumas Šeškines poliklinikos darbuotojams.Visada gaunu nuostabią, greitą pagalbą ir supratimą.Bet paskutinės savaitės pagalba yra pritrenkianti.Sergu Covid.Registratūros darbuotoja maloniausiai užregistruoja atlikti PGR tyrimą ir tuo pačiu metu pasiūlo užregistruoti pas šeimos gydytoją.Atlikus PGR tyrimą šeimos gydytoja Vilija Petrauskaitė paskambina už kokios valandos ir viską nuoširdžiai paaiškina, pasiūlo atlikti ir kitus tyrimus.Atlikus kraujo tyrimą gydytoja paskambina taip pat vos ne už kelių minučių.Tokio operatyvumo net nesitikėjau.Be galo jums ačiū.Linkiu jums stiprybės visiems. Dar norėčiau labai padėkoti visiems reabilitacinio skyriaus darbuotojams.Jų kompetencijos dėka įmanoma nugalėti skausmą.
Pagarbiai Gražina D.
Laba diena,
nuoširdžiai dėkojame už Jūsų nuomonę ir palinkėjimus mūsų darbuotojams. Džiaugiamės, kad esate mumis patenkinta ir kad skiriate laiko tai mums pasakyti.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-12-14 15:03:14 IP 5los475q
Atsakyti
Pavel 2022-12-08 10:35:08
Laba diena. Agnė Lukošiūtė Labai gera gydytoja išrovė du šaknis ir visiškai neskaudėjo labai malonus bendravimas o aš visa savo gyvenimą bijau odontologu o pasirodo visiškai nebaisu. Visiems Rekomenduoju!
Laba diena,
dėkojame Jums už gražius žodžius, rekomendacijas ir žinutei parašyti skirtą laiką.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-12-14 15:00:15 IP 5los475q
Atsakyti
Robertas 2022-12-09 08:26:41
Betvarke visiska toje poliklinikoje, vizitus atsaukineja nes tiesiog, odontoligijos skyriuje registraturoje dirba visiskai pasimete realybeja, eiles uzsiregistravus taip pat neadekvacios...
Laba diena,
dėkojame, kad parašėte. Norime detaliai išsiaiškinti situaciją ir klaidas, jeigu tokių padarėme, ištaisyti. Maloniai prašome parašyti laišką el. p. [email protected] ir nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo metus, kada ir pas kokį gydytoją vizitas buvo atšauktas. Aplinkybes analizuosime, su Jumis susisieksime.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-12-14 14:54:27 IP 5los475q
Atsakyti
Laima 2022-12-09 08:47:34
Nuoširdžiausiai noriu padėkoti savo šeimos gydytojai KATERYNAI MARTUNOVICH už jos atidumą, rūpestingumą, profesonalumą, šypseną, dėmesį ir labai malonų bendravimą. Neįkainuojama yra žinoti, kad esi prižiūrima nuoširdžios ir išmanančios savo darbą gydytojos. Tą patį galiu pasakyti ir apie šeimos slaugytoją KRISTINĄ VOLODKEVIČ. Tai puiki komanda su gerais kolektyvinio darbo įgūdžiais!
Linkiu, kad toks užsidegimas darbe niekada neišblėstų, o asmeniniame gyvenime lydėtų sėkmė ir sveikata!
Laba diena,
dėkojame Jums už gražų atsiliepimą. Malonu išgirsti, kad esate patenkinta poliklinikoje teikiamomis paslaugomis.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-12-14 14:47:35 IP 5los475q
Atsakyti
Nijolė 2022-12-10 14:56:42
Laba diena, nuoširdus ačiū Gyd. A. pulmonologai už gydymą ir greitai nustatytą diagnozę.Lietuvoje turėtų būti daugiau tokių specialistų. Linkiu sėkmės darbe, ramių ateinančių Kūčių ir džiaugsmingų Šv. KALĖDŲ.
Laba diena,
dėkojame už gražų atsiliepimą. Ir Jums linkime jaukių ir džiaugsmingų švenčių.
Šeškinės poliklinika
Atsakyti
Laba diena, nuoširdus ačiū Gyd. A. pulmonologai už gydymą ir greitai nustatytą diagnozę.Lietuvoje turėtų būti daugiau tokių specialistų. Linkiu sėkmės darbe, ramių ateinančių Kūčių ir džiaugsmingų Šv. KALĖDŲ.
Atsakyti
Nuoširdžiausiai noriu padėkoti savo šeimos gydytojai KATERYNAI MARTUNOVICH už jos atidumą, rūpestingumą, profesonalumą, šypseną, dėmesį ir labai malonų bendravimą. Neįkainuojama yra žinoti, kad esi prižiūrima nuoširdžios ir išmanančios savo darbą gydytojos. Tą patį galiu pasakyti ir apie šeimos slaugytoją KRISTINĄ VOLODKEVIČ. Tai puiki komanda su gerais kolektyvinio darbo įgūdžiais!
Linkiu, kad toks užsidegimas darbe niekada neišblėstų, o asmeniniame gyvenime lydėtų sėkmė ir sveikata!
Atsakyti
Betvarke visiska toje poliklinikoje, vizitus atsaukineja nes tiesiog, odontoligijos skyriuje registraturoje dirba visiskai pasimete realybeja, eiles uzsiregistravus taip pat neadekvacios...
Atsakyti
Laba diena. Agnė Lukošiūtė Labai gera gydytoja išrovė du šaknis ir visiškai neskaudėjo labai malonus bendravimas o aš visa savo gyvenimą bijau odontologu o pasirodo visiškai nebaisu. Visiems Rekomenduoju!
Atsakyti
Laba diena.
Esu Šeškinos poliklinikos pacientė, netekus artimo žmogaus, man gydytoja paskyrė nemokamas psichologės Živilės Auglytės konsultacijas. Turėjau 5 seansus iš 10, kiekvieną iš jų ji praleido tik kaip... Kiekvieną kartą turėjau iš naujo papasakoti apie savo problemą: ji neprisimena informacijos apie savo pacientus, apie jų skundus, problemas.
Šiandien, 2022 12 05, 6 sesijoje ji elgėsi nekorektiškai, neprisiminė nei manęs, nei mano problemos. Į mano klausimą: „Neturite informacijos apie savo pacientus? atsakė, kad taip - neprisimena ir nepriklauso, ir nemano, kad būtina to prisiminti. Ji buvo labai nepatenkinta mano apsilankymu. Kiekvieną kartą ji pabrėždavo nežinanti kaip man padėti ir siūlydavo pas ją neiti. Šiandien, 2022 12 05, 6 sesijoje ji elgėsi nekorektiškai, neprisiminė nei manęs, nei mano problemos. Į mano klausimą: „Neturite informacijos apie savo pacientus? atsakė, kad taip - neprisimena ir nepriklauso, ir nemano, kad būtina to prisiminti. Ji buvo labai nepatenkinta mano apsilankymu. Kiekvieną kartą ji pabrėždavo nežinanti kaip man padėti ir siūlydavo pas ją neiti. Nepaisant to, kad visi ankstesni vizitai vyko mano gimtąja kalba (esu iš Baltarusijos, bet jau 10 metų gyvenu Lietuvoje ir pakankamai moku kalbą), tačiau šiandien buvo užduotas klausimas iš kur aš atvykau?
Ji išreiškė neigiamą poziciją atvykstančiųjų iš Baltarusijos atžvilgiu. Mano lietuvių kalbos žinias bandė pateikti kaip nepakankamas. Vietoj pagalbos gavau dalį negatyvo ir papildomo streso. Jaučiausi slegiamas tautybės. Man buvo pasakyta daugiau neiti.
Prašau atkreipti dėmesį į mano laišką ir suprasti situaciją.
Atsakyti
Esu nusivylusi tokiais darbuotojais, kurie dirba su vaikais, bet nemoka su jais bendrauti. Pries narkoze turejome pasidaryti kraujo tyrimus, vaikas paniškai bijo adatų ir verkė uz duru bei nenorejo eiti i kabineta. Uzejus i kabineta mes buvom isprasyti uz duru ir bendravimas buvo grubus. Su vaiku buvo kalbama grubiai kaip ir su manim. Baisi įstaiga.
Atsakyti
Nuoširdžiausias dėkingumas Šeškines poliklinikos darbuotojams.Visada gaunu nuostabią, greitą pagalbą ir supratimą.Bet paskutinės savaitės pagalba yra pritrenkianti.Sergu Covid.Registratūros darbuotoja maloniausiai užregistruoja atlikti PGR tyrimą ir tuo pačiu metu pasiūlo užregistruoti pas šeimos gydytoją.Atlikus PGR tyrimą šeimos gydytoja Vilija Petrauskaitė paskambina už kokios valandos ir viską nuoširdžiai paaiškina, pasiūlo atlikti ir kitus tyrimus.Atlikus kraujo tyrimą gydytoja paskambina taip pat vos ne už kelių minučių.Tokio operatyvumo net nesitikėjau.Be galo jums ačiū.Linkiu jums stiprybės visiems. Dar norėčiau labai padėkoti visiems reabilitacinio skyriaus darbuotojams.Jų kompetencijos dėka įmanoma nugalėti skausmą.
Pagarbiai Gražina D.
Viktorija Pačkovskaja
2022-11-23 21:57:57 IP 2i2k3bmu
Atsakyti
Labai džiugu, kad mūsų laikais valstybės finansuojamuose įstaigose yra tokios aukštos kvalifikacijos specialistų. Nuo pat sunaus gimimo esame pas geriausią gydytoją Rita Čepinskienę ir slaugytoją Rimą. Nuoširdžiausių, rupestingiausių ir dėmesingiausių zmonių nesu sutikusi. Konsultacijos aukščiausio lygio, išsamiai viską paaiškina, palaiko ir visada teikia visapusišką pagalbą. Pagarba tokiems žmonėms!!!
Arvydas Tuskenis
2022-11-23 14:05:48 IP 2g5vi64v
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju šeimos gydytojai Svetlanai Žičkienei. Gydausi pas ją nuo pat Šeškinės poliklinikos susikūrimo pradžios ir labai džiaugiuosi pasirinkęs būtent šią gydytoją. Ačiū Jums už grąžinamą sveikatą, malonų bendravimą ir patarimus. Sėkmės ir ištvermės Jūsų sunkiame darbe! Pagarbiai, Arvydas.
Algitdas Pranskus
2022-11-16 14:30:53 IP 5f4sifq2
Atsakyti
Norėčiau padėkoti masažisteii p.Matuizo už nuoširdų ir puikų darbą.
Atsakyti
Baisiuosi tokias gydytojais, kaip šeimos gydytoja Kateryna Martunovych. Dėl jos teko išeiti iš poliklinikos.
Maža to, kad nemoka bendrauti - visąlaik kažkokios pašaipos, reikiamų tyrimų reikia vos ne maldauti, kad paskirtų, tai dar kiek teko jos laukti, visada vėluoja į priėmimą. Jeigu buvau užregistruotas ryte 7:05, patekau tik 7:30, nes tik tada ponia gydytoja teikėsi ateiti į darbą. Kam reikalingas grafikas, jeigu ji nebūna laiku darbo vietoje?
Noriu pridėti, kad konfidencialumo iš šitos gydytojos tikėtis negalima - pacientai apšnekami taip garsiai, kad girdisi koridoriuje jiems išėjus iš kabineto arba šaukiama ant pacientų, kurie būna pas ją kabinete. Visada būna kažkokia įtampa, nes gydytoja rodo savo nuotaikų kaitą ir nepasitenkinimą Dievas žino kuo.
Kaip tokia gydytoja gali dirbti su žmonėmis? Iki dekreto buvo dar visai sukalbama, bet dabar - nekompetentinga ir tulžinga storžievė.
Niekam nerekomenduoju šitos šeimos gydytojos. Gaila, kad ir poliklinikos administracija jokių priemonių nesiima, jog Kateryna Martunovych apmokyti normalaus bendravimo su pacientais. Pabaigai paminėsiu, kaip gali tokia beraštė išrašinėti siuntimus ir daryti įrašus e.sveikatoje - kas antrame žodyje po klaidą, kurią gali daryti antrokai, bet ne suaugę asmenys.
Atsakyti
Labai esu dėkinga ergoterapeutui Jurijui Čeredničenko. Labai dėmesingas, žinantis savo darba specialistas.
Aleksandras Golozovas
2022-10-31 14:33:34 IP 2i5856ml
Atsakyti
Доброго дня. Прежде всего я хочу поблагодарить за то, что есть такая прекрасная поликлинника, как наша- Шешкинская.И дело не только в том, что она сама по себе хорошая своим зданием, но главное, что в ней работают профессилналы, врачи, которым мы доверяем своё здоровье.И один из таких врачей- кордиолог B-N Bodirfiene.Я, как думаю, и другие наблюдаюсь и получаю лечение у неё 20 лет.Думаю, что благодаря ей я и живу нормальной жизнью. Это супер проффесионал своего сложного, потому, что это работа с людьми, которые доверяют ей своё здоровье, а значит и жизнь, дела.
Но так случилось, что сейчас у неё нет возможности работать в нашей поликлиннике.Уважаемое руководство шешкинской поликлинники, я понимаю все организационные и не только организационные проблемы, которые вам надо решать, и с уважением и с пониманием к этому отношусь....ну у меня к вам огромная просьба- нельзя ли изыскать возможность предоставления рабочего места кардиологу Bodindorfiene в нашей поликлиннике.
Pagarbiai, Aleksandras.
Šeškinės poliklinika
2022-10-28 09:04:11 IP 5los475q
Atsakyti
Nijolė 2022-10-27 21:32:11
Laba diena, neturiu kuo piktintis, o pagirti norisi. Visų pirma, mūsų šeimos gydytoja Marija Vainilaitienė. Neatmestinai gilinasi į sveikatos ypatumus, atidi, taktiška.
Registratorės, laboratorijos darbuotojos vertos pagyrų. Jokių nesusipratimų, aptarnavimas geras. Ir atskambina, ir atrašo.
Gerai veikia e.poliklinika.lt puslapis.
Kol kas dar ne visai esu " etatinė "poliklinikos pacientė, bet jaučiu - tvarka nebloga.
Linkiu geros sveikatos ir ištvermės visiems visiems !
Laba diena,
dėkojame Jums už gražų atsiliepimą. Malonu išgirsti, kad esate patenkinta poliklinikoje teikiamomis paslaugomis. Džiaugiamės žinodami, kad esame teisingame kelyje. Tikimės ir toliau Jūsų nenuvilti.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Atsakyti
Laba diena, neturiu kuo piktintis, o pagirti norisi. Visų pirma, mūsų šeimos gydytoja Marija Vainilaitienė. Neatmestinai gilinasi į sveikatos ypatumus, atidi, taktiška.
Registratorės, laboratorijos darbuotojos vertos pagyrų. Jokių nesusipratimų, aptarnavimas geras. Ir atskambina, ir atrašo.
Gerai veikia e.poliklinika.lt puslapis.
Kol kas dar ne visai esu " etatinė "poliklinikos pacientė, bet jaučiu - tvarka nebloga.
Linkiu geros sveikatos ir ištvermės visiems visiems !
Šeškinės poliklinika
2022-10-27 12:59:33 IP 5los475q
Atsakyti
Margarita 2022-10-20 18:22:09
Baisu ir nemalonų, nusivyliu medicinos personalu, kurie visiškai nemoka dirbti. Dienos metu atvežus karščiuojanti vaiką iš mokyklos niekas nesuteikė skubios pagalbos. Nors yra tam specialus kabinetas jis tiesiog uždarytas ir jame nieko nėra. Paskambinome 2 kartus niekas neatidarė. Vaikas pajudino kelis kartus rankena tik tada atidarė nemaloni ponia ir pareiškė, kad mes lauzome duris. Dienos laiku 14.00 val. Prie kabineto kur turi priimti karščiuojanti vaiką buvo pareikšta, kad turime registruotis nors tokios informacijos ant durų nėra. Ir kabinetas laisvas bet jame net gydytojo nėra. Teko eiti su karsciuojanciu vaikų į registratūrą. Bet registratūroje pareiškė, kad vietų šio metu nėra. Pasakiau, kad kabinetas laisvas ir turi būti budintis gydytojas į ką gavau atsakymą kad gydytojo nėra jis susirinkime. Labai prašiau kad mūsų kas nors priimtu, kad pamatuoti temperatūra reikia ir apžiūrėti vaiką (skaudejo vaikui galva ir kosulys negražūs). Buvo pasakyta kad karščiuojanti vaikas turi laukti nuo 2 iki 5 val. Kad ji apžiūrėtu gydytojas. Tikrai nemalonų ir liūdna, kad toks yra elgesys. Sergantis vaikas dar labiau susinervava ir pradėjo verkti, kad jam nesuteikė poliklinikoje pagalbos. Ar tai yra normalu???
Laba diena,
informuojame, kad Šeškinės poliklinikoje karščiuojantys pacientai (vaikai ir suaugusieji) priimami atskiruose Karščiavimo kabinetuose. Taip siekiama sukurti poliklinikoje kiek įmanoma saugesnę aplinką, nuo infekcijų apsaugoti kitus pacientus ir darbuotojus.
Karščiavimo kabinetuose, kaip ir kituose, dirbama pagal patvirtintus grafikus. Personalo darbo diena turi ribotą valandų skaičių, kokybiškai paslaugai suteikti reikalingas tam tikras laikas, todėl ir į Karščiavimo kabinetą pacientai registruojami ir priimami numatytu laiku.
Poliklinikoje būtinoji pagalba suteikiama tą pačią dieną. Būtinajai pagalbai priskiriamos būklės, kai paciento gyvybei gresia pavojus arba kai tokios pagalbos nesuteikimas laiku gali sukelti sunkių komplikacijų paciento sveikatai. Galvos skausmas ir kosulys prie tokių būklių nėra priskiriami. Taigi ne visuomet į polikliniką atvykęs neužsiregistravęs pacientas iškart gali būti aptarnautas gydytojo.
Bet kuriuo atveju dėkojame, kad parašėte. Į pastabas dėl komunikacijos atsižvelgsime, jas aptardami su personalu.
Pagarbiai Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-27 11:17:26 IP 5los475q
Atsakyti
Kristina 2022-10-27 11:03:02
Jokios pagalbos negavau. Ir sirgau Covidu. Tai gi linkėjimai Jūsų skambučių centro komandai. Greitai reaguojate.
Dėkojame, kad atsakėte. Situaciją norime išsiaiškinti detaliai.
Malonėkite suteikti mums daugiau informacijos. Kad galėtume Jus identifikuoti ir nuodugniai išsiaiškinti visas aplinkybes, nurodykite savo duomenis (vardą, pavardę, telefono, iš kurio skambinote, numerį, kreipimosi į polikliniką datą. Jūsų laiško laukiame el. p.: [email protected]
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Atsakyti
Šeškinės poliklinika 2022-10-27 10:27:20
Laba diena,
Dėkojame Jums už pozityvų atsiliepimą apie Šeškinės poliklinikos Akušerijos ir ginekologijos skyriaus darbuotojas. Džiaugiamės, kad esate patenkinta akušerės ir gydytojos ginekologės teikiamomis paslaugomis.
O dėl skambučių šeimos gydytojams, tai į juos Šeškinės poliklinikoje atsako Skambučių centras. Tuo siekiame, kad neplanuoti telefono pokalbiai neblaškytų šeimos gydytojų, kabinetuose aptarnaujančių pacientus.
Be to, visi skambučiai bendruoju poliklinikos telefonu fiksuojami, ir jei pacientui nepavyksta iš karto prisikambinti, jam yra atskambinama. Jūsų aprašytu atveju taip ir buvo.
Skambučių centro registratoriai dėl būtinosios pagalbos pacientą gali užregistruoti tai pačiai dienai, dėl recepto pasibaigus vaistams ar dėl siuntimo - į šeimos gydytojo nuotolinę konsultaciją, jeigu nusiskundimai rimtesni - bus pasiūlyta ir tiesioginė gydytojo konsultacija.
Visuomet stengiamės atsižvelgti į konkrečią situaciją ir esame dėkingi už supratingumą.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Jokios pagalbos negavau. Ir sirgau Covidu. Tai gi linkėjimai Jūsų skambučių centro komandai. Greitai reaguojate.
Šeškinės poliklinika
2022-10-27 10:27:20 IP 5los475q
Atsakyti
Kristina 2022-09-12 16:24:45
Esu nėštukė, sergu, gal gripas, gal peršalau nežinau. Antrą dieną nekrenta temperatūra. Mane prižiūrinti akušerė pasakė, kad turiu skambinti savo gydytojai, kad paskirtų vaistų ar tyrimus. Beje akušerė ir moterų gydytoja Politienė 10 balų, jokių priekaištų. Tai gi skambinu į registratūra, žinoma nekelia, perskambino nežinau net gal po 1, 5val. Ir registratorė Valentina pasakė, kad neturi teisės sujungti manęs su mano gydytoja. Ok. Tai kaip man jai pasiskambinti? Sako į asmeninį numerį. Iš kur aš galiu turėti asmeninį nr? Esu skambinusi ne kartą dėl sujungimo su gydytoju, nėra buvę problemų. Norėčiau atsakymo iš Valentinos ką man vartoti, kad man ir vaikeliui būtų geriau? Laukiuosi 31 savaitę.
Laba diena,
Dėkojame Jums už pozityvų atsiliepimą apie Šeškinės poliklinikos Akušerijos ir ginekologijos skyriaus darbuotojas. Džiaugiamės, kad esate patenkinta akušerės ir gydytojos ginekologės teikiamomis paslaugomis.
O dėl skambučių šeimos gydytojams, tai į juos Šeškinės poliklinikoje atsako Skambučių centras. Tuo siekiame, kad neplanuoti telefono pokalbiai neblaškytų šeimos gydytojų, kabinetuose aptarnaujančių pacientus.
Be to, visi skambučiai bendruoju poliklinikos telefonu fiksuojami, ir jei pacientui nepavyksta iš karto prisikambinti, jam yra atskambinama. Jūsų aprašytu atveju taip ir buvo.
Skambučių centro registratoriai dėl būtinosios pagalbos pacientą gali užregistruoti tai pačiai dienai, dėl recepto pasibaigus vaistams ar dėl siuntimo - į šeimos gydytojo nuotolinę konsultaciją, jeigu nusiskundimai rimtesni - bus pasiūlyta ir tiesioginė gydytojo konsultacija.
Visuomet stengiamės atsižvelgti į konkrečią situaciją ir esame dėkingi už supratingumą.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-27 08:10:47 IP 5los475q
Atsakyti
Arvydas Tuskenis 2022-09-09 13:30:09
Gydausi pas odontologę-chirurgę Agnę Lukošiūtę. Tai nuostabi, profesionali ir maloni gydytoja. Ačiū Jums, tap pat Jūsų slaugytojai ir sėkmės!
Pagarbiai
Arvydas
Laba diena,
dėkojame Jums už gražų atsiliepimą ir palinkėjimus. Džiaugiamės, kad esate patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis.
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-26 15:36:21 IP 5los475q
Atsakyti
Gintarė 2022-09-21 23:03:29
Katastrofa, o ne poliklinika... 2metai dukra negali normaliai dantų sutvarkyti kadagi pastoviai vizitai atšaukiami, viską suprantu visko buna netikėtai suserga ir panašiai, bet čia 2 metai nu neturiu žodžiu... Užregistravom dukra vasaros pradžioj kad tvarkyti ir praeiti pažymai, vakar gaunu skambuti, kad ir vėl mus priimti daktare negali kodėl neaišku, ok sakau visus 3mėn pralaukus man vėl laukti 3mėn, o pažyma mokyklai??? Nu gerai sulaukiu skambučio sako pažymai atsirado vieta, labai apsidžiaugiau sakau tinka ir laikas ir velokai jau sakyčiau buvo atvažiavau, apžiūrėjo daktaras o ir sako pažymos neduosim daug reik tvarkyti dantų tai palaukit kas kaltas aš kad tiek metų negalit vaiko priimti ar kas??? Nu proto nesuvokiamas dalikas, galiausiai pasiūlė į žalgerį arba privačiai, nu taprasme ji drausta mokami mokesčiai ir aš turiu vykti privačiai taisytis o kam jūs esate valstybė konpensuoja vaikų gydimą.... nu nežinau tragedija virš visko ok užrašyta dabar po kelių mėnesių, ne duok dieve vėl paskambins....atšaukimo....
Laba diena,
labai apgailestaujame, kad nesate patenkinta mūsų Odontologijos skyriuje teikiamomis paslaugomis.
Malonėkite suteikti mums daugiau informacijos. Kad galėtume Jus identifikuoti ir nuodugniai išsiaiškinti visas aplinkybes, nurodykite dukros asmens duomenis, apžiūros datą. Situaciją aiškinsimės, su Jumis susisieksime. Jūsų laiško laukiame el. p.: [email protected]
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-26 15:31:04 IP 5los475q
Atsakyti
Laima 2022-10-12 12:24:08
Intertenete trūksta informacijos, kad poliklinikoje reikia dėvėti kaukę
Laba diena,
informacija apie prašomas dėvėti kaukes buvo skelbiama https://www.poliklinika.lt/naujienos/del-kaukiu-devejimo-poliklinikoje/, taip pat poliklinikos feisbuko paskyroje.
Apie kaukių dėvėjimą primenama ir pacientams skirtame internetinės registracijos lange.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-26 15:23:41 IP 5los475q
Atsakyti
Aistė 2022-10-13 14:18:01
Dar kartą nusivyliu medicinos personalu, kurie visiškai nemoka dirbti su vaikais, o po to stebisi dankstosi ausis, kai vaikas verkia. Neradau kontaktų pačiame šeškinės poliklinikos puslapyje kur galima būtų siųsti skundus, tai ta proga laišką gaus sveikatos ministerija. Sėkmės renkantis personalą.
Laba diena, apgailestaujame, kad nesate patenkinta mūsų teikiamomis paslaugomis.
Malonėkite suteikti mums daugiau informacijos. Kad galėtume Jus identifikuoti ir nuodugniai išsiaiškinti visas aplinkybes, nurodykite savo asmens duomenis ir įvykio datą. Situaciją aiškinsimės, su Jumis susisieksime. Jūsų laiško laukiame el. p.: [email protected]
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-26 15:20:17 IP 5los475q
Atsakyti
Aistė 2022-10-15 14:58:19
Esu registruota kitur, bet teko apsilankyti šioje poliklinikoje ir labai nusivyliau chirurgu kuris dirba 122kab. Nemaloniai bendravo, skubino kad parodyčiau problema, nes pasakė kiti pacientai laukia, aišku savaime suprantama, bet labai nemandagei nuskambėjo, taip pat problemos nepadėjo išspręsti, nepasiūlė jokio kito gydymo :))
Likau nežinioje, nesupratusi nieko tuo labiau jau dėl problemos einu nebe pirmą kartą ir išgirstu visai kitą variantą kas man yra
Laba diena,
maloniai prašome suteikti mums daugiau informacijos. Kad galėtume Jus identifikuoti ir nuodugniai išsiaiškinti visas aplinkybes, nurodykite savo asmens duomenis ir konsultacijos datą. Situaciją aiškinsimės, su Jumis susisieksime. Jūsų laiško laukiame el. p.: [email protected]
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-26 15:07:22 IP 5los475q
Atsakyti
Asta 2022-10-26 12:05:38
Man buvo paskirta reabilitacija. Turejau nemazai masazu.
Taip atsitiko kad lankiausi pas skirtingus masažuotojas.
Kuriu masazas skiriasi labai. Nerekomenduoju Zitos Ciliarichienes. Tik pagloste ir rezultatas nulis, atrodo kad tik atsizymejo ir viskas. Laiko gaisymas.
Geriausiai masazavlo Loreta ir Lekavičius.
Laba diena,
dėkojame už Jūsų nuomonę. Mums svarbi teikiamų paslaugų kokybė, todėl labai vertiname grįžtamąjį ryšį.
Maloniai prašome mums suteikti daugiau informacijos, kodėl nesate patenkinta Z. Ciliarichienės darbu. Jūsų laiško su nurodytais vardu, pavarde, kitais kontaktiniais duomenimis ir data, kada Jums buvo atliekami masažai, laukiame el. p. [email protected]
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-26 14:59:17 IP 5los475q
Atsakyti
Jelena Rostunkova 2022-09-01 14:08:38
Lankiau energoterapijos procedūras pas J.Čeredničenko 22-26.08.2022. J.Čeredničenko yra aukšto lygio profesionalas, gyliai žinantis savo specialybės pagrindus. Gydytojas moka gerai paaiškinti pratybų esmę, kas labai motyvuoja daryti jas. Buvo malonu bendrauti su gydytoju užsiėmimų metu, nes jis visada geros nuotaikos, moka rasti bendrą kalbą su kiekvienu pacientu.
Ačiū Jums, gydytojau!
Pagarbiai,
Jelena Rostunkova
Laba diena,
ačiū Jums už gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad esate patenkinta mūsų teikiamomis paslaugomis.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Šeškinės poliklinika
2022-10-26 14:48:55 IP 5los475q
Atsakyti
Rita 2022-08-18 13:41:01
Norėčiau širdingai padėkoti Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojai Monikai Fedaravičiūtei už kantrybę, laiku ir vietoje suteiktą pagalbą, gebėjimą girdėti ir įsiklausyti į pacientą. Jauna, energinga, labai atidi ir dėmesinga gydytoja savo asmeninio laiko negaili net ir po darbo. Nuostabi, šilta, labai maloni gydytoja. Ačiū.
Laba diena,
dėkojame Jums už gražius žodžius ir padėkai skirtą laiką.
Pagarbiai
Šeškinės poliklinika
Atsakyti
Man buvo paskirta reabilitacija. Turejau nemazai masazu.
Taip atsitiko kad lankiausi pas skirtingus masažuotojas.
Kuriu masazas skiriasi labai. Nerekomenduoju Zitos Ciliarichienes. Tik pagloste ir rezultatas nulis, atrodo kad tik atsizymejo ir viskas. Laiko gaisymas.
Geriausiai masazavlo Loreta ir Lekavičius.
Atsakyti
Jelena Rostunkova 2022-09-01 14:08:38
Lankiau energoterapijos procedūras pas J.Čeredničenko 22-26.08.2022. J.Čeredničenko yra aukšto lygio profesionalas, gyliai žinantis savo specialybės pagrindus. Gydytojas moka gerai paaiškinti pratybų esmę, kas labai motyvuoja daryti jas. Buvo malonu bendrauti su gydytoju užsiėmimų metu, nes jis visada geros nuotaikos, moka rasti bendrą kalbą su kiekvienu pacientu.
Ačiū Jums, gydytojau!
Pagarbiai,
Jelena Rostunkova
Tikrai taip, labai patiko Ergoterapeutas Jurijus. Tikras specialistas.
Atsakyti
Baisu ir nemalonų, nusivyliu medicinos personalu, kurie visiškai nemoka dirbti. Dienos metu atvežus karščiuojanti vaiką iš mokyklos niekas nesuteikė skubios pagalbos. Nors yra tam specialus kabinetas jis tiesiog uždarytas ir jame nieko nėra. Paskambinome 2 kartus niekas neatidarė. Vaikas pajudino kelis kartus rankena tik tada atidarė nemaloni ponia ir pareiškė, kad mes lauzome duris. Dienos laiku 14.00 val. Prie kabineto kur turi priimti karščiuojanti vaiką buvo pareikšta, kad turime registruotis nors tokios informacijos ant durų nėra. Ir kabinetas laisvas bet jame net gydytojo nėra. Teko eiti su karsciuojanciu vaikų į registratūrą. Bet registratūroje pareiškė, kad vietų šio metu nėra. Pasakiau, kad kabinetas laisvas ir turi būti budintis gydytojas į ką gavau atsakymą kad gydytojo nėra jis susirinkime. Labai prašiau kad mūsų kas nors priimtu, kad pamatuoti temperatūra reikia ir apžiūrėti vaiką (skaudejo vaikui galva ir kosulys negražūs). Buvo pasakyta kad karščiuojanti vaikas turi laukti nuo 2 iki 5 val. Kad ji apžiūrėtu gydytojas. Tikrai nemalonų ir liūdna, kad toks yra elgesys. Sergantis vaikas dar labiau susinervava ir pradėjo verkti, kad jam nesuteikė poliklinikoje pagalbos. Ar tai yra normalu???
Atsakyti
Esu registruota kitur, bet teko apsilankyti šioje poliklinikoje ir labai nusivyliau chirurgu kuris dirba 122kab. Nemaloniai bendravo, skubino kad parodyčiau problema, nes pasakė kiti pacientai laukia, aišku savaime suprantama, bet labai nemandagei nuskambėjo, taip pat problemos nepadėjo išspręsti, nepasiūlė jokio kito gydymo :))
Likau nežinioje, nesupratusi nieko tuo labiau jau dėl problemos einu nebe pirmą kartą ir išgirstu visai kitą variantą kas man yra
Atsakyti
Dar kartą nusivyliu medicinos personalu, kurie visiškai nemoka dirbti su vaikais, o po to stebisi dankstosi ausis, kai vaikas verkia. Neradau kontaktų pačiame šeškinės poliklinikos puslapyje kur galima būtų siųsti skundus, tai ta proga laišką gaus sveikatos ministerija. Sėkmės renkantis personalą.
Atsakyti
Intertenete trūksta informacijos, kad poliklinikoje reikia dėvėti kaukę
Atsakyti
Katastrofa, o ne poliklinika... 2metai dukra negali normaliai dantų sutvarkyti kadagi pastoviai vizitai atšaukiami, viską suprantu visko buna netikėtai suserga ir panašiai, bet čia 2 metai nu neturiu žodžiu... Užregistravom dukra vasaros pradžioj kad tvarkyti ir praeiti pažymai, vakar gaunu skambuti, kad ir vėl mus priimti daktare negali kodėl neaišku, ok sakau visus 3mėn pralaukus man vėl laukti 3mėn, o pažyma mokyklai??? Nu gerai sulaukiu skambučio sako pažymai atsirado vieta, labai apsidžiaugiau sakau tinka ir laikas ir velokai jau sakyčiau buvo atvažiavau, apžiūrėjo daktaras o ir sako pažymos neduosim daug reik tvarkyti dantų tai palaukit kas kaltas aš kad tiek metų negalit vaiko priimti ar kas??? Nu proto nesuvokiamas dalikas, galiausiai pasiūlė į žalgerį arba privačiai, nu taprasme ji drausta mokami mokesčiai ir aš turiu vykti privačiai taisytis o kam jūs esate valstybė konpensuoja vaikų gydimą.... nu nežinau tragedija virš visko ok užrašyta dabar po kelių mėnesių, ne duok dieve vėl paskambins....atšaukimo....
Atsakyti
Esu nėštukė, sergu, gal gripas, gal peršalau nežinau. Antrą dieną nekrenta temperatūra. Mane prižiūrinti akušerė pasakė, kad turiu skambinti savo gydytojai, kad paskirtų vaistų ar tyrimus. Beje akušerė ir moterų gydytoja Politienė 10 balų, jokių priekaištų. Tai gi skambinu į registratūra, žinoma nekelia, perskambino nežinau net gal po 1, 5val. Ir registratorė Valentina pasakė, kad neturi teisės sujungti manęs su mano gydytoja. Ok. Tai kaip man jai pasiskambinti? Sako į asmeninį numerį. Iš kur aš galiu turėti asmeninį nr? Esu skambinusi ne kartą dėl sujungimo su gydytoju, nėra buvę problemų. Norėčiau atsakymo iš Valentinos ką man vartoti, kad man ir vaikeliui būtų geriau? Laukiuosi 31 savaitę.
Arvydas Tuskenis
2022-09-09 13:30:09 IP 5juc0ad3
Atsakyti
Gydausi pas odontologę-chirurgę Agnę Lukošiūtę. Tai nuostabi, profesionali ir maloni gydytoja. Ačiū Jums, tap pat Jūsų slaugytojai ir sėkmės!
Pagarbiai
Arvydas
Jelena Rostunkova
2022-09-01 14:08:38 IP 2e7r3r7e
Atsakyti
Lankiau energoterapijos procedūras pas J.Čeredničenko 22-26.08.2022. J.Čeredničenko yra aukšto lygio profesionalas, gyliai žinantis savo specialybės pagrindus. Gydytojas moka gerai paaiškinti pratybų esmę, kas labai motyvuoja daryti jas. Buvo malonu bendrauti su gydytoju užsiėmimų metu, nes jis visada geros nuotaikos, moka rasti bendrą kalbą su kiekvienu pacientu.
Ačiū Jums, gydytojau!
Pagarbiai,
Jelena Rostunkova

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Rezus.lt teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas, atliekame sveikatos patikras, teikiame mamografijos ir rentgeno paslaugas. Visos paslaugos pasiskirsčiusios pagal miestus, pagal tai kas aktualiasia vietos...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...
Tarptautinė paroda "Ką pasėsi... 2023" – stereotipus laužančios inovacijos šiuolaikiniam agrosektoriui
Tarptautinė paroda "Ką pasėsi... 2023" – stereotipus laužančios inovacijos šiuolaikiniam agrosektoriui
Kovo 30–balandžio 1 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) 27-ąjį kartą vyks tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi... 2023". Per šį laikotarpį...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kiek užsienio kalbų mokate?

Akcijų kainos

Meta 188,77 +23,28%
Harley-Davidson 51,72 +10,70%
Amazon.com 112,91 +7,38%
Google 108,80 +7,27%
Exxon Mobil 111,15 -3,13%
AIG 59,03 -3,59%
Humana 489,77 -4,58%
ConocoPhillips 111,30 -5,44%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 3,12 -23,15%
Anglis 379,23 +10,83%
Sidabras 23,33 +10,99%
Varis 8375,40 +4,04%
Auksas 1797,55 +4,20%
Cukrus 0,81 +2,53%
Nafta 76,41 -3,12%
Jautiena 4,87 -6,35%