Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeškinės poliklinika

Atsiliepimai apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ

2021-06-16 08:36:32 IP 5los475q
PACIENTE 2021-06-15 19:27:23
Mano kantrybė išseko...Kap gali tokia gydytoja dirbti ir užimti vietą.Kreipiausi pas šeimos gydytoją dėl vaistų nuo spaudimo išrašymo net 3k.Ji man vis kartoja, kad vaistai išrašyti.Nuėjus į vaistinę sako, kad nėra jokio išrašymo.Kiek galima tyčiotis iš seno žmogaus.Paskambinti į jos kabinetą negalima, nes neatsiliepia.Tas pats ir su siuntimais pas specialistus.Nueinu pas specialistą, o ten nėra elektroninio siuntimo...Tai man šiemet buvo 2 kartus.Pasako, kad išsiuntė.....Tai va kaip dirba...Visai atsipalaidavę, be jokios atsakomybės
Laba diena, malonėkite patikslinti situaciją. Parašykite pas kokį gydytoją lankėtės ir mes su Jumis susisieksime. Pranešimo lauksime el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt
2021-06-11 08:53:59 IP 5los475q
Lidija ir Kęstutis Tamulevičiai 2021-06-06 16:05:31
Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Audronei Kirdeikienei už profesionalią pagalbą, nuoširdų dėmesį, už jautrų, paguodžiantį, palaikantį žodį ir labai malonų bendravimą.

Sėkmės Jūsų nelengvame darbe!

Pagarbiai L.ir K. Tamulevičiai
Dėkojame ir džiaugiamės, kad esate patenkinti mūsų poliklinikos gydytojais.
2021-06-11 08:53:07 IP 5los475q
Kristina 2021-06-07 22:16:04
Dėkoju radiologui Domantui už pagalbą ištikus nelaimei. Nors jaunas, tačiau labai atsakingas ir malonus vaikinas. Branginkit tokius darbuotojus.
Sveiki, dėkojame Jums už nuomonę ir palaikymą.
2021-06-11 08:51:37 IP 5los475q
Larisa 2021-06-03 17:07:58
Laba diena
NORECIAU PADEKOTI SLAUGYTOJA DIABETOLOGE I.AŠKELOVIČ. JI YRA DEMESINGA. SUPER PROFISIONALE. ISEIDAMA IS JOS KABINETO JAUCIUOSI TIESIOG PUIKIAI. LINKIU SVEIKATOS. SEKMES DARBE.
PAGARBIAI
LARISA.
Lidija ir Kęstutis Tamulevičiai
2021-06-06 16:05:31 IP 2eehheg4

Sėkmės Jūsų nelengvame darbe!

Pagarbiai L.ir K. Tamulevičiai
Laba diena
PAGARBIAI
LARISA.
2021-05-28 08:54:12 IP 5los475q
Artūras 2021-05-27 10:03:18
Noriu padėkoti visoms medikėms ir registratorėms LITEXPO skiepyjimo centre dirbusioms gegužės 21 dienos vakarą. Šaunu, kad poliklinikos pacientas pakliūna pas būtent savo poliklinikos darbuotojus nuo pat pirmos akimirkos įžengus į centrą!
Nuostabu!
Dėkojame Jums už gerus žodžius. Tai rodo, kad einame teisinga linkme.
2021-05-28 08:49:57 IP 5los475q
Tatjana 2021-05-24 19:50:31
Norėčiau padėkoti Irenai Strazdienei (Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojai) už nuoširdumą, suprantingumą, užuojautą ir dėmesingumą pacientui.
Nuostabu!
2021-05-24 09:46:53 IP 5los475q
Vajonė Strimaitienė 2021-05-21 14:47:22
Dėkoju fantastiškom gydytojom T.VOLOSEVČ ir D.ŽILINSKIENEI už puikią mano gydymo strategiją, diagnostiką ir gydymo skyrimą.Ačiū už nuoširdumą, dėmesį, pagalbą. Dėkui slaugytojai GRAŽINAI STELMOKIENEI už pozityvų bendravimą, operatyvumą kantrybę, Prašyčiau poliklinikos vadovų padėkoti medikėms, o esant galimybei paskatinti už darbą pandemijos sąlygomis.Pagarbiai, Vajonė Strimaitienė
Dėkojame už skirtą padėką. Pasidalysime ja poliklinikos vidiniame tinkle, kad visi kolegos pasidžiaugtų.
Vajonė Strimaitienė
2021-05-21 14:47:22 IP 5f4sot14
2021-05-10 13:29:33 IP 5los475q
Pacientas 2021-05-06 23:41:37
Noriu labai padėkoti odontologijos registratorei Jūratei už operatyvų pagalbos suteikimą. Tačiau! Daugelis žmonių atmeta kito žmogaus skausmą, o ši, išklauso, pataria, stengiasi dėl pacientų.
Labai ačiū, kad yra tokių darbuotojų.
Audronė
Dėkojame Jums už gerus žodžius.
Labai ačiū, kad yra tokių darbuotojų.
Audronė
2021-04-28 09:14:57 IP 5los475q
Klientė 2021-04-27 10:49:37
Dar niekada neteko rašyti jokio atsiliepimo blogo niekam, bet šį kartą tiesiog pikta jau.
Niekada neįmanoma prisiskambinti šeimos gydytojai skubiam klausimui. Susisiekus bendru telefonu liepia registruotis nuotolinei konsultacijai, kur artimiusias skambutis butų po trijų savaičių! Po trijų savaičių, jog paklausčiau vieno klausimo... aš nuoširdžiai esu šoke, teko keist ir gydytoja, situacija tokia pati, registratorės bendru telefonu informuoja piktai, kad neįmanoma su gydytoju susisiekti tiesiogiai ir kalba labai atžagariai.
Suprantu, jog pandemija tapo puikiu įrankiu, išvengti tiesioginio kontakto su pacientu ir naudojantis pateiktomis nuotolinėmis konsultacijomis, siekiama eliminuoti galima tiesioginį paciento ir gydytojo kontaktą, kuomet tikrai yra skubus reikalas.
Maloniai prašome parašyti savo kontaktinius duomenis el. paštu atsliepimai@poliklinika.lt ir su Jumis susisieksime.
2021-04-28 08:30:03 IP 5los475q
Dalia 2021-04-27 23:06:03
Medicinos darbuotojų dienos proga norėčiau padėkoti savo gydytojoms Ritai Seniūnaitei, Ingai Galinauskaitei ir Irenai Nariūnaitei už kompetenciją, geranoriškumą ir supratingumą, išklausant ir suteikiant pagalbą sudėtingomis mano sąlygomis.
Būkite sveikos ir laimingos.
Dėkojame Jums už gražų sveikinimą. Pasidalysime juo poliklinikos vidiniame tinkle, kad visi kolegos pasidžiaugtų.
2021-04-28 08:27:35 IP 5los475q
Regina 2021-04-26 14:49:08
Nuoširdus ačiū akių gydytojai Vilijai Bernadickienei už rūpestingą priežiūrą ir patarimus po komplikuotos kataraktos operacijos. Tai gydytoja, kuriai rūpi jos pacientai ir stengiasi jiems padėti. Dėkoju ir linkiu gydytojai sėkmės.
Dėkojame Jums už gražius žodžius. Būkite sveika.
Būkite sveikos ir laimingos.
2021-04-22 08:31:03 IP 5los475q
Lilija 2021-04-21 17:05:30
Labai norėčiau sužinoti kam skirtas užrašymas pas gydytojus pagal laiką. Pagal grafiką užsirašyti galima kas 15 minučių, kam skirtas toks grafikas jeigu pacientas būna kabinete apie 30 minučių ir po to dar reikia laukti kol kabinetas bus isvedintas. Tenka savo eilės laukti apie valandą, nors ateini vizitui laikų.
Laba diena, malonėkite patikslinti situaciją, pas kokį gydytoją lankėtės ir mes su Jumis susisieksime. Pranešimo lauksime el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt
2021-04-19 08:40:37 IP 5los475q
L.V.Jasionienė 2021-04-16 12:05:48
Nuoširdus AČIŪ gydytojai endokrinologei E.Katkienei už malonų vizitą, už profesionalų padėties išaiškinimą, už atidumą

ir kultūringą bendravimą.Sėkmes šiai jaunai ir mielai gydytojai.
Pagarbiai Jasionienė
Ačiū Jums. Džiaugiamės, kad likote patenkinta mūsų poliklinikos paslaugomis.
2021-04-19 08:37:53 IP 5los475q
Ringailė 2021-04-16 09:52:58
Dėkoju medicinos personalui už profesionalumą ir malonų aptarnavimą skiepijantis.
Dėkojame Jums už gerus žodžius.

ir kultūringą bendravimą.Sėkmes šiai jaunai ir mielai gydytojai.
Pagarbiai Jasionienė
2021-03-31 08:42:15 IP 5los475q
K.Tamulevičius 2021-03-29 12:08:57
Gerb.dak.Diana Uldukene profesionali, nuoširdi, atjsunčianti ir pergyvenanti už paciento negalią oftolmolo gė. Nuoširdus ačiū.sėkmės darbe.
2021-03-10 09:42:28 IP 2i24va9o
L.V.Jasionienė 2021-03-04 12:38:01
Laba diena.Noriu pasveikinti su pavasriu daug metų mane ir mano šeimą gydančią gyd.Daugelienę.Tai nuostabus ir jautrus žmogus, atidi, dėmesinga, mandagi, dalykiška GYDYTOJA.Ačiū, gydytoja, už Jūsų visada malonų žodį, kantrybę, profesionalumą.Sėkmės Jūsų nelengvame darbe, sveikatos.Būkit laiminga.
Pagarbiai V.Jasionienė
Sveiki, dėkojame Jums už nuomonę ir palaikymą.
Pagarbiai V.Jasionienė
2021-03-03 11:37:09 IP 2i24va9o
Božena Burokienė 2021-03-02 11:32:47
Laba diena.
Esu rizikos grupėje, negaliu sulaukti kada būsiu pakviesta skiepams. Sunerimau, nes mano daugelis pažįsmų priklausančių kitoms poliklinikoms jau paskiepyti pirmu skiepu.
B. Burokienė
šiuo metu skiepijamos prioriteto grupės 1, 2, 1, 5 ir senjorai 75 metų amžiaus. Artimiausiomis dienomis pradėsime skiepyti 70 metu amžiaus senjorus.
Nerimauti neverta - atėjus Jūsų eilei skiepytis, su Jumis bus susisiekta telefonu ir pranešta, kada, kur ir kaip būsite paskiepyti. Kilus klausimams kreiptis el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt

Gražios dienos
Božena Burokienė
2021-03-02 11:32:47 IP 4ljiids
Laba diena.
B. Burokienė
2021-03-01 09:19:35 IP 2i24va9o
Simona 2021-02-24 14:53:35
Jau kelintas kartas kai lankausi pas moterį, kuri atlieka kardiogramą, apie mandagumą net nekalbu, nes jo visiškai nėra, bet šiandien teko susidurti dar su tuo, kad atėjus sėdi be kaukės ir ją užsideda tik, kai prieina kiek arčiau, nespėjus pasiimti kardiogramos lapelio ji jau sėdi, ir vėl, be kaukės, aš nežinau ar tai normalu ar ne iš žmogaus dirbančio poliklinikoje, kai per dieną susiduria su ne vienu žmogumi ir turi kontaktą su jais. Taip žinau sunku yra sėdėti visą dieną su kauke, bet gali juk be jos būti kai nėra pacientų ir yra patalpa vėdinama, dar klausimas kiek laiko prasėdima su ta pačia vienkartine medicinine kauke.
Laba diena, p. Simona,
malonėkite patikslinti situaciją el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt ir su Jumis susisieksime.
2021-02-15 08:15:49 IP 29mbb7gm
Rasa 2021-02-11 17:59:20
Norėčiau padėkoti burnos higienistei Jurgitai Burbienei, puikiai dirbanti specialistė
Sveiki, dėkojame už padėką gydytojai.
2021-02-08 11:38:08 IP 29mbb7gm
IRENA MUSTEIKIENĖ 2021-02-02 14:48:49
Mano ypatinga padėka gydytojui chirurgui V. Jasiūnui ir slaugytojai L. Naumenko, kurie mane ilgai globojo po operacijos.Dėkoju jiems už kasdienį dėmesį ir rūpestį. Turiu už ką padėkoti šeimos gydytojai M. Kazakovai ir slaugytojai Irenai (?), gydytojai J. Armalienei bei darbuotojoms, budinčioms prie įėjimo į polikliniką. Pandemijos sąlygomis visiems sunku, bet medikų pagalba ir dėmesys palengvina šio etapo sunkumus. Dar kartą ačiū visiems.
IRENA MUSTEIKIENĖ
2021-02-02 14:48:49 IP 29maadnd
2021-02-02 10:46:56 IP 2i24va9o
Nijolė 2021-02-01 18:09:09
Laba diena. Šiandien buvo paskirtas vizitas nuotoliniu būdu 7.00 val. Skambučio sulaukiau tik 7.40 val. Nors maniau, kad būsiu pirma pacientė ir paskambins laiku. Na bet tiek to... Labiausiai uzkliuves dalykas, kad paskambino ne gydytojas, bet sesele, kurios balso tonas sakė: ko čia nori, greičiau sakyk. Labai atmestinai bendravo, tikrai nemandagiai. Bet klausimas, kodėl skambina seselė, o ne gydytojas vis dar man rūpi. Gal administracija galėtų atsakyti?
Laba diena, p. Nijole,
maloniai prašome patikslinti situaciją el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt nurodant savo bei gydytojo vardą ir pavardę. Su Jumis bus susisiekta.
2021-01-13 10:45:49 IP 2i24va9o
Lina 2021-01-12 10:14:25
Nejaugi negali dirbt vienodu grafiku karščiavimo kabinetas ir rentgenas?Covid sergantis pacientas turi vakare darytis kraują ir kitą rytą su 39, ir plaučiu uždegimu vėl iš naujo važiuoti darytis nuotraukos.
rentgeno kabinetas, kuriame priimami pacientai iš karščiavimo kabineto, dirba tuo pačiu laiku kaip ir karščiavimo kabinetas.
Malonėkite parašyti savo duomenis el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt, kad galėtume patikslinti situaciją.

Gražios dienos
2021-01-07 09:44:08 IP 2i24va9o
Pacientas 2021-01-05 20:04:09
Laba diena, šiandien lankydamasi Šeškinės poliklinikoje susidūriau su itin nemalonia situacija ir prašau įstaigos administracijos darbuotojų pakomentuoti susiklosčiusią situaciją. Prieš mėnesį kartu su vyru atėjome pas vaikų gydytoją su naujagimiu. Prie poliklinikos įėjimo temperatūrą matuojantis darbuotojas, liepė apsispręsti kas iš mūsų toliau lydės naujagimį, kadangi karantino metu vaiką iki 16 metų į polikliniką turi lydėti suaugęs, teisiškai už jį atsakingas asmuo (vienas iš tėvų, globėjų ar jų įgaliotas asmuo). Kadangi dėl nugaros traumos (turėjau tai patvirtinančius dokumentus) negaliu panešti vaiko su autokedute pati (negalima kelti virš 3 kg svorio), prašiau, maldavau su ašaromis, kad įleistų mus kartu su vyru, nes vyras padeda nešti vaiką. Dėja, likau nesuprasta darbuotojo. Buvo pasakyta, kad jeigu aš pati negaliu nešti vaiko su autokedute (su savimi neturėjome rėmo su ratais), tegul eina vyras, o man liepta laukt ilauke. Kaip ir kiekviena mama, manau, turiu daugiau klausimų gydytojai, negu tėvas, manau tai yra normalu. Po ilgų įkalbinėjimų ir maldavimų, vyrui buvo leista tik nunešti vaiką su autokedute prie kabineto ir iš karto palikti įstaigą. Po vizito pas gydytoją, aš pati su skaudančia nugara (skausmas plito į kojas, tad kiekvienas žingsnis man tikrai buvo labai skausmingas) bijodama pargriūti ir sužaloti vaiką, vos nunešiau vaiką į lauką, kur laukė vyras. Grįžus namo patyriau itin didelius nugaros skausmus. Buvo labai nemalonu ir graudu, kad poliklinikos darbuotojai neatsižvelgia į žmogiškuosius faktorius. Bet ką padarysi, įstatymas yra įstatymas. Jo privalome laikytis. Nuo to laiko poliklinikoje lankomes su autokedute ant rėmo, vyras palydi iki įėjimo durų ir laukia lauke. Bet šiandien, lankydamasi poliklinikoje, laukiant eilėje planinio skiepo, labai nemaloniai nustebau, pamačiusi abu tėvus (tiek mamą, tiek tėtį) su vaiku laukiant eilėje pas gydytoją. Abu laimingi, tai vienas tai kitas supuojantys savo kūdikėlį tėvai. Kokių ligos arba traumos pažymių pas tėvus nesimatė. Pasidarė labai pikta, graudu ir nemalonu, kodėl vieni tėvai abudu gali lydėti vaiką, o kitiems sakoma, kad gali lydėti tik vienas iš tėvų. Prie įėjimo temperatūrą matuojančios darbuotojos paprašius pakomentuoti susiklosčiusią situaciją (kodėl vieniems tėvams leidžiama į įstaigą įeiti abiems, o kitiems draudžiama), jokio atsakymo nesulaukiau. Buvo tik atsakyta, kad yra žmogiškieji faktoriai, pavyzdžiui nugaros trauma. Tai kodėl tada mes kartu su vyru nebuvome įleisti??? Norėčiau visgi sulaukti atsakymo, kodėl vieniems tėvams leidžiama abiems kartu lankytis su vaiku, o kitiems tėvams ne. Man buvo pasakyta, jeigu jūs negalite nešti vaiko, dėl nugaros traumos, tegul neša tėvas, o jus laukite lauke. Paaiškinkite, prašome, pagal kokius kriterijus Jūsų įstaiga rūšiuoja kada galima lydėti vaiką abiems tėvams, o kada ne. Lauksiu atsakymo.
susisieksime su Jumis asmenine žinute.
2020-12-23 11:03:43 IP 2i24va9o
Regina 2020-12-17 13:46:23
Jau daug metų lankausi Šeškinės poliklinikoje. Kelis kartus teko kreiptis pagalbos pas gydytoją Valdemarą Grinevičių. Tai be galo rūpestingas, puikiai savo darbą išmanantis gydytojas. Nuoširdžiausias ačiū gydytojui už rūpestį savo pacientais. Gaila, kad dabar yra karantinas ir negalima tiesiogiai perduoti padėkos žodžių gydytojui. Labai norėčiau, kad administracija perduotų gydytojui nuoširdžią padėką.
padėka perduota. Dėkojame Jums už gražius žodžius.
2020-12-09 08:17:41 IP 29mbb7gm
Daiva 2020-12-05 08:15:03
Labai dėkoju gyd. Irenai Smilgevičienei už jos rūpestį, atsakingą ir profesionalų darbą. Gydytoja visada išklauso, susirgus visada priima, maloniai bendrauja ir visada jaučiame jos rūpestį. Džiaugiuosi, kad mūsų sveikata rūpinasi ši puiki gydytoja.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai
ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai 06-16 14:06
Europos Sąjungos ambasadoriai trečiadienį sutarė taikyti sankcijas 78 Baltarusijos asmenims ir septyniems juridiniams asmenims, pranešė diplomatai.
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas 06-16 13:54
Vyriausybė Seimui perduoda priimti pakoreguotą 2021 m. biudžeto projektą. Projekte pagrindinis dėmesys skiriamas išlaidoms pandemijai suvaldyti ir ekonomikos paskatoms, taip pat valstybės sienos...
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos 06-16 13:42
Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija nerimauja dėl Seime stringančios iniciatyvos laikinai nustatyti lengvatinį 9% PVM tarifą skausmingai nuo pandemijos nukentėjusiam maitinimo sektoriui...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%