Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeškinės poliklinika

Atsiliepimai apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Nuoširdžiai dėkoju Jūsų poliklinikos rebilitacijos skyriaus gydytojai Lapėnienei ir jos skyriuje dirbantiems darbuotojams.Tokio nuoširdumo darbuotojų ne taip dažnai sutiksi, ypač kaip ergoterapeutas Jurij Čeredničenko.Tai specialistas tiesiog turintis mediko pašaukimą ir pasišventimą tokiam darbui.Visą rebilitacijos laikotarpį nepaprastai rūpinosi mano sveikata.Tai nuostabus specialistas ir nuoširdus žmogus.Daugiau tokių darbuotojų Jūsų kolektyvui. Ačiū Jurijui.
Priklausau Šeškinės poliklinikai daugiau kaip 30 metų. Paskutiniu metu 2019-01-29 d. chirurgas Vytautas Prielaida man atliko cistos pašalinimo operaciją po kaire krūtimi. Esu labai patenkinta. Gydytojas labai atidus ligoniui, pareigingas. Esu labai patenkinta ir labai dėkinga šiam gydytojui. Ateidavo prieš septynias, kad perrišti man žaizdelę, nes aš skubėdavau į darbą. Detaliai viską paaiškina. Ačiū jam.
Sveiki. Noriu paklausti. Gal kam teko lankytis pas gydytoją Valerija Ulbiene.? Kokie atsiliepimai?
Lankiausi šiandien pas psichologe 4 aukste, nepamenu tiklslaus kabineto, bet atrodo, kad 424 ar 425. Keistai bendrauja, jokio palaikymo ir rysio tarp paciento. Veltui ejau pas tokia “specialiste” jeigu net ji nesugeba padet :).
Šiandien 7.05 užsirašiau pas ginekologą K.A Gutauską, nes neperseniausiai persirašiau į šią polikliniką ir pasibaigė kontraceptikų lapelio galiojimas.
Atvykusi buvo pasakyta, kad reikia planinės apžiūros, nes apie mane nėra jokių įrašų, o kai paklausiau ar tai tikrai būtina buvo leista numanyti, kad galiu eiti lauk.

Atsigulusi ant stalo vos laikiausi, nes stalas buvo nepareguliuotas mano ūgiui ir išvis nekreipta jokio dėmesio kai pasakiau kad labai nepatogu. Apžiūra buvo itin grubi, po skėtiklio dar dabar peršti, bijau, kad nepradidės pienligė. O kai įkišus pirštus pasakiau, kad negaliu atpalaiduoti pilvo (ką jis pakartojo gal 7 kartus) jis įsitempęs nes slystu, jis sarkastiškai pasakė kad gali palaukt ir laikė įkišęs pirštus gal dar kokią minutę kol galiausiai burbėdamas nuėjo nusiplauti rankų.
Tai nėra mano pirma apžiūra, žinau ką reikia daryti ir kaip viskas vyksta. Niekada po apžiūros nebuvo likę jokio diskomforto apačioje
Negana to visą laiką priekaištavo kad žiovauju, nes buvo rytas.
Kitai savaitei užrašė ultragarsui ir pasakė gal po jo išrašys ir receptą, o gal ir ne.
Suprantu dėl planinės apžiūros butinybes bet toks burbantis nepasitenkinimas pacientais ypač tokioje imtymioje aplinkoje yra nesuprantamas. Užjaučiu visas moteris, kurios ėjo pas jį apžiūros ir niekam jo nerekomenduoju. Dar kartą kartoju, tai nėra mano pirma apžiūra, bet pirma šioje įstaigoje ir jei visi ginekologai čia tokie tai jau geriau eisiu privačiai. Labai gailiuosi kad pirmadienį vėl laukia pas jį vizitas. Jaučiuosi išvaisčiusi savo brangų laiką, kai galėjau ilsėtis prieš darbą ir sukėlusi sau nereikalingą diskomfortą.
Turiu problemu su sanariais, tai va, labai dziaugiuosi, kad dar Lietuvoj yra tokiu nuostabiu kinezeterapeutu kaip Kristina Grineviciene, ji mane jau antra karta pastato ant koju, darba atlieka puikiai ir darba labai gerai atlieka, ir dirba
ji Seskines poliklinikoj.Dekui Jum Kristina ir linkiu sekmes
Sveiki. Siandien zmona Šarūnė Kripė, atvaziavo i poliklinika serganti. Ja nukreipe i 511 kabine pas dirbancia daktare. Pralaukeme iki 17:30. Uzejome i daktares kabineta ir daktare pasake kad geriausiu atveju priims 19:30. SERGANTIS zmogus turi laukti 5 valandas poliklinikoje kol ji priims??? Jus tikrai taip galvojate??? Norite 5 valandas gal pasedeti laukianciojo vietoje patys???
Šiandien ėjau į Šeškinės polikliniką užsiregistruoti pas odontologą. Priėjus prie laukinių duru jau pamačiau, kad registratorės nėra darbo vietoje.Laukiu prie langelio kol grįš iš kur nors. Po kiek laiko šalia sėdinti informatorė sako man išsimušti talonėlį, nors be manęs daugiau laukiančių nebuvo. Nueinu talonėlio, o ten raštelis, kad regitracijai pas odontologą talonėlio nereikia.Grįštu prie langelio, o informatorė prieš mane pastado lentelę PIETŲ PERTRAUKA. Mano supratimu, toks darbuotojų elgesys yra nemandagus ir neleistinas. Esu nepatenkinta visos registratūros darbu, dirba lėtai, būna nemandagaus bendravimo. Registratūros darbu nesirūpina ir atsakingas asmuo, Nežinau kaip vyrų tualetas, bet moterų tualetas yra baisus, smarvė baisiau negu tvarte, klozetai 100 metų senumo. Direktoriui visiškai nusispjauti į visus tuos reikalus, reikalinga jį pakeisti kitu, darbštesniu asmeniu
Patys blogiausi atsiliepimai apie Virginija Petrakonienė lēta, reikia puse dienos sedeti kad pas ja pakliuti. Šiandien man buvo vizitad 8:05 tai visa valanda prasedejau dar pati turejau eiti koreteles savo ieskoti ir dar pusvalandi sedeti laukti kol pas ja pakliusiu nervai neislaike tai daugiau ir nebelaukiau iseisiu is sitos poliklinikos del sitos gydytojos. Nusivyliau sia poliklinika!!!!!!!!!!!! Del tokios gydytojos ir numirt galima!!!! Leta tai kaip vezlys!!!!!
Sveiki, esu pasipiktinusi Šeškinės poliklinikos darbuotojais. Veiksmas vyko 2018-10-11 apie 16:30 valandą. Atvykus į polikliniką su neįgaliu asmeniu ir paprašius registratūroje neįgaliojo vežymėlio buvo atsakyta, , neturime", paklausus ką daryti tokiu atveju, nes paskirtas laikas pas gydytoją po 15min buvo atsakyta, , man nerūpi". Esu pasibaisėjusi tokia nepagarba savo klientams. Ir kodėl tokia įstaiga turi tik vieną neįgaliojo vežymėlį? Nes tokių žmonių manau apsilanko gana nemažai, nes tai yra gydymo įstaiga. O iš darbuotojų būtu gražu raštiškas atsiprašymas.
Esu labai dėkinga fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams! Vedėjai Audronei Rimeikienei ir ergoterapeutui Jonui Čelkiui.Jonas sukuria puikią sveikimo atmosferą, nuoširdžiai bendrauja, rūpinasi pacientais ir yra puikus specialistas bei žmogus! AČIŪ! Sveikatos visiems :)
Atvažiavau kitoje šalyje gaves kaklo trauma, strese ir panašiai. Nežinau ka daryti ateinu į poliklinika o mane vos Na.... siunčia. Meginu 3 savaite gauti talona dėl to kad stikla ištraukti iš galvos, vis dar meginu..... Eiles didžiules, siuntinėja nuo kabineto prie kabineto paklausus ka daryti šaiposi... Atejas į kabineta sukandes dantis šypsaus ir laukiu kol ant manės išsikrau ir gausiu kokiu atsakymu. Gerai kad lužo kaklas ne Lietuvoje nes čia jokios informacijos negaunu. Pasakė mankštinti kakla WOW ačiū nesusiprotėjau pats.... O kaip ji mankštinti? Kaip toliau gyventi? Tavo bedos.... Ateini ir jautiesi kaltas kad atejai.
Šeštadienį buvau priimtas skubiai susitvarkyti nulūžusį dantį pas Agnė Andriuškevičienė. Labai maloni gydytoja, viskas aiškiai buvo išaiškinta - visi tolimesni žingsniai bei dabartinė situacija su dantimis. Puiki specialistė.
To dar nebuvo... Turejau siryt situacija, kai lankantys pas odontologa turejau susimoketi uz panaudotas vienkartines pirstines! manau tai tikrai nenormalu! drauge vaiksto i centrine poliklinika ten tokiu nesamoniu nera. Pagalvokit ka darot, nes tuoj visi oacuentai taip issilakstys. Ir siaip Seskines poliklinikoje kazkokia betverke mirus seimos gydytojai daktarei L. Zvynienei daugiau nei per pusmeti negali priskirti jokio seimos gydytojo- ir cia besilaukianciai mamai. Manau reikia keisti valdzia Seskines poliklinikoje. TRAGEDIJA.
Tokios prastos poliklinikos neteko matyti. Pasibaisėjau gydytojos otoralingologes Irenos Asadauskienes elgesiu ir bendravimu. Vulgari ir nemandagi gydytoja, nerekomenduoju niekam lankytis.
noriu padėkoti visiems FMR skyriaus darbuotojams, o ypač vedėjai Audronei Rimeikienei, kineziologei Linai Kairytei, ergoterapeutams Jurijui Čeredničenkai, Jonui Čelkiui.Tai puikūs, savo darbą mylintys specialistai.
Perskaičiau labai daug piktų komentarų, jie tikrai neatitinka realybės.

Sėkmės jums visiems.

Elona Jankovskienė
DĖL PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRO

Kiek teko susidurti su darbuotojais tai visi puikūs, tačiau administracija yra pasibaisėtina. Nemandagūs, kelia balsą, irzlūs, netgi bara ir tyčiojasi jei paprašai patikslinimo, jautiesi nusikaltęs kad juos trukdai bandydamas užsiregistruoti pas daktarą. Padeda ragelį pilnai nesuteikus informacijos/pagalbos. Nuėjus gyvai irgi tas pats, tik dar reikia prie itin siauro mažo langelio lenktis ir laukti kol darbuotojos nustos tarpusavyje plepėti.

Siaubas... Ir dar PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRE! Kur žmonės ir taip turi psichologinių problemų, tai dar administracija nori prisidėti ir pažeminti pacientą.

Kaip minėjau, kiek teko susidurti su specialistais, tai viskas puiku, bet pas juos užsiregistruoti galima tik per administraciją. O jie smarkiai atbaido nuo kreipimosi pagalbos.
Daznai nesilankau i poliklinika, aciu dievui nereikia taip daznai lankytis. Bet kai susergi tenka eiti pas gydytoja. Susirgau labai aukstai karsciavau tikrai su vienu ibuprofenu negalejau gyventi. Nuejau i poliklinika paparsiau pas bet koki gydytoja talona, kad mane apziuretu ir padarytu tyrimus ir paskirtu gydyma. ir viskas prasidejo, kaip papuoliau pas gyd. TAUTAVICIENE pirma karta pas mane apziura truko 2MIN.Paklause plauciu sake viskas svaru, IR SAKE GERK TA KA GERI, bet klausymas kokius vaistus vartoju???? net jai neidomu buvo. tyrimus nepadare, nors man ziauriai nugara skaudejo ir temp buvo 39, 5. Gerai isejau pagalavojau na gerai meginsiu su ibuprofenu numusinet temperatura. Kadangi ilgai neistveriau kita diena nuvaziavau i ligonine ir ka jus galvojat tyrimai nelabai geri buvo, ir nustate INKSTU UZDEGIMA!!!! Ar tokia gydytoja turi dirbti????
Nesu iš tų žmonių, kurie skundžiasi ir verkšlena, bet šiandien buvo peržengtos visos normos. Turėjom prieš mėnesį pasiėmę taloną pas šeimos daktarą 17h dėl mantų testo (tuberkuliozės reakcijos) vaikui prieš mokyklą. Viskas ok, gyditoja išrašė siuntimą į skiepų kabinetą, kuris dirba iki 18h. 17:10h nueinam prie skiepų kabineto. ir ką Jūs manot? darbo laikas joms baigėsi. Alia nuo liepos 1d pasikeitė darbo laikas iki 17h. Bet palaukit, žmonės planuojasi laiką, išsiprašinėja iš darbo, iš atostogų parsiveža vaikus dėl kažkokio tyrimuko..O čia pasikoreguoja laiką pagal save, info jokios nei pacientams ne tiems patiems Šeimos gydytojų skyriams, kurie duoda siuntimus.. jau nekalbu apie eiles, nepagarbų, pašaipų specialistų toną. Poliklinikos darbo organizavime nematau jokios komunikacijos bei subordinacijos.
Reikia laukti prie duru virs valandos. Niekas nekreipia i tave demesio, turbut neturiu ka veikti tik sedeti prie duru ir laukti kol daktare sugebes priimti! Kam reikslingas uzsirasimas?
Buvome seimos gyytojos nusiusti pas logopeda, del mokyklos tiesiog profilaktiskai kad patiktintu, nukeliavom i 350kab pas gyd.Tumiene, vardo nepamenu, iskart pradejus darba eme grubei, bjaurei kalbeti su sunum, isvadino verksniu, myznium, mano vaikui 6metai, vaikas stovejo ir verke o ji toliau Pyle purva ant vaiko, galu gale neistveriau pasakiau, kad normalu kai su vaiku yra kalbama bjaurei jis verkia, taip blogai kad zodzio neistare, kad s, r raideles kartais netare, bet tai nereiskia kad galima vaikui sakyti"tu mokykloje neturesi draugu, visi is taves saipysis ir t.t" vaikas daznai sergantis beveik nelankes darzelio, logopedu, tai naturalu kad kazko ir nepasako, bet tai nesuteikia daktarui taip kalbeti zeminti sunaus. Tikrai nepatariu vaiku vesti pas ta daktare.
Esame pasipiktinę. Šeimos gydytojos bei prtopedo -traumatologi darbu. Priimant pacientą nebuvo suteiktos kokybiškos paslaugos. Kreiptasi dėl skaudančios kojos (buvo plyšę raiščiai). Koja nebuvo apžiūrėta-tiesiog atsakyta, kad tinimas sumažėjęs ir esate sveikas, neatsižvelgiant, jog kojos ties sanariu sulenkto nebeįmanoma ir jaučiami dideli skausmai gavus fizinio krūvio.
Ortopedas-traumatologas nesiteikė apžiūrėti kojos, elgesi atžagariai. Gydytojų konsultavimas-niekinis. Labai nekompetetingi ir nekokybiškai atliekantys darbą specialistai.
ištikrūjų niekada negalvojau, kad poliklinika gali šitaip nuvilti....,. kojoje iškilo gūzas, skauda, ola ištinus jau 4 mėn. ir gydytojai nieko neranda,.... buvau poliklinikoje 7 kartus!!!! gaunu siuntima, o kad su siuntimu nueiti ka=kur reikia laukti 2 savaites... Taip pat nuejau dėl pūlinės anginos... visą nakti nemiegojau beprotiskai skaudėjo gerklę, nueėjau galvojau duos biuletenį nes reikėjo į darbą, tai atėjus pasakė kad nepriims :) tai teko su temperatūra ir puliuojančia angina keliauti į darbą. gal žinote kokių normalesnių poliklinikų?
Noriu kuo skubiau persirašyti, kol kojos nereikia pjauti :)
Šiandien mano vyras atvyko užregistruoti naujagimį į vaikų skyriuje esančią registratūrą, kur jį tuo metu dirbanti registratūros darbuotoja apkaltino, jog jis kalba NE LIETUVIŠKAI. Labai įdomu nuo kada registratūrose, bei administracinius darbus dirbantis personalas turi teisę LIEPTI, citata:, , gyvenate Lietuvoje, tai ir šnekėkite lietuviškai", kalbėti šia kalba, nežinodamas jokių aplinkybių. Maža to, kad jis turėjo laukti jos malonau laiko, tai dar buvo įžeistas ir nukreiptas į suagusiųjų skyrių (taip supratome, ten aptranaujami kitomis kalbomis kalbantys gyventojai?). Įdomu, kiek žmonių ši lietuviškoji asmenybė per dieną geba įžeisti?
Labai siūlyčiau apsvarstyti ar vieta tokiam žmogui dirbti su tokiais žmonių srautais.
Vida Sidarkeviciute
2018-04-23 22:35:43 IP 78.56.218.4
Dukra (19m) persalo sekancia diena liepiau nueiti pas daktara (Marcinkevicius).Temperaturos neturejo.Tai jis jai antibiotiku israse.Nusipirko mergina, bet vaistinei ispejo, kad stiprus.
Labai esu nustebusi, kad iskart antibiotikus!I gerkle purskala i nosi lasu vitaminu manau pradziai reiktu!Jauna zmogu daktaras turetu dar ir pamokyt kaip giditys, o ne antibijotikus iskart.
Ka tik buvau uzejusi i Šeškinės poliklinikos tualetą. Kaip užejau taip skubiai ir dingau
Poliklinikoje nera tvarkos - tai yra BETVARKE. Daktares darbo laikas 04-03 yra nuo 13:30 ir iki 20:00. Atejau i poliklinika ir laukiau nuo 13:20, pries mane buvo 12 zmoniu. Daktare atejo i savo darbo vieta 14:00, nes dalyvavo susirinkime. Koks susirinkimas darbo metu? Kol laukiau daktares, isgirdau, kad 13:50 pas ja buvo uzrasyti 3 (!!!!) zmones. Tai jau ne pirmas kartas, kai susiduriu su panasia situacija. Tai nera normalu. Zmones laukia po 3-5 valandas ir dar negarantuoja, kad juos priims. Imkites veiksmu!!!!!
Agnieška Ieva Banaitė
2018-03-23 18:17:44 IP 213.159.59.140
Irina Karpichina 2018-01-28 20:01:52
Sausio 26 d. buvau labai nemaloniai nustebinta vizito pas šeimos "daktarę" Agnieską Ievą Banaitę Vilniaus Šeškinės 10 poliklinikos. Gruodžio mėn. susirgau labai stipriu bronchitu. Kadangi bronchitas iki šiol nepraėjo ir, deja atsirado kitų problemų - sunku kvėpuoti ir t. t., aš paprašiau išrašyti siuntimą pas pulmanologą, arba imunologą (faktiškai kiek vieną metą sergu nuo spalio iki gegužes mėn., ir temperatūros niekada nebūna).
Labai grubiai ir nekorektiškai p. Banaitė pareiškė, kad man nereikia jokių konsultacijų, o verčiau turėčiau pataupyti pinigus - nors 10 € per mėnesį, kad sutaupyčiau skiepui ir galėčiau lankyti druskos kambarį. Po jos patarimų mano spaudimas pakilo 180/110, ir buvo pastebėtas širdies ritmo sutrikimai (patikrino kabinete sesutė), ir aš gavau siuntimą EKG. EKG kabinete po patikrinimo daktarė pasakė, kad iškart matosi širdies ritmo sutrikimai 32%. Grįžus pas p. Banaitę aš padaviau EKG rezultatą į jos kabinetą. Į kabinetą aš nebuvau pakviesta. Eidama namo, koridoriuje p. Banaitė pasakė kad pas mane yra kaip yra, ir galbūt man reikia kažkokių vaistų (!). Tačiau receptas išrašytas nebuvo.

Ar atitinka gydytojos p. Banaitės etika mano kaip paciento atžvilgiu?
Ar minėtos daktarės kompetencija atitinka jos užimamoms pareigoms?
Ar tikrai neegzistuoja jokios reabilitacijos sergantiems pacientams?
Gerbiamaji Irina Karpichina. Buvo išrašytas elektroninis receptas. Dėl reabilitacijos gavote gydytoju komisijos atsakymą į jūsų skundą. Sveikata grąžinantis gydymas kompensuojamas iš ligonių kasų nėra skyriamas pacientams po ūminio bronchito.

Ar atitinka gydytojos p. Banaitės etika mano kaip paciento atžvilgiu?
Ar minėtos daktarės kompetencija atitinka jos užimamoms pareigoms?
Ar tikrai neegzistuoja jokios reabilitacijos sergantiems pacientams?
Žaneta Karluškinaitė
2018-01-23 09:28:56 IP 193.219.87.244
IŠ visos širdies noriu padėkoti ir pasakyti AČIŪ gydytojai neurologei Alicijai Šimkonienei. Už supratingumą, dėmesį ir rūpinimąsi pacientu Dominiku Jurgelevič.
Cia kai psuprast. skambinu sestadieni i poliklinika su skubia pagalba, man registraturoje kazkokia moteriske pakelia rageli sako: tuoj sujungsime. tada po keliu sekundziu padeda rageli. as persakmbinu man sako kad telefonas jau isjungtas ir su juo nera galimybes susisiekti. cia tipo taip dabar pradejo elgtis su zmonemis? KARMA
Sveiki, apie gydytoja Boleslova taip pat turiu nemalonios patirties, skundziausi kojoje atsiradusiu idubimu ir skausmu, nuejau pas ji o jis taip kaip slapiu maisu trenktas"aj cia jum viskas gerai, as gi matau kad jum nieko neskauda nera cia jokio idubimo, o jai ir yra tai turi taip buti nieko cia blogo nematau", o as vos paeit galiu, tas idubimas matosi akivaizdziai, nereikia buti ir daktaru kad ta idubima matytum ir su rankom uzciuoptum, tikrai gaila kad tokie abejingi gydytojai mus"gydo", linkiu tikrai nesilankyti pas ta gydytoja.
beto po apsilankymo pas ta daktara dingo mano kortele, kada nuejau paklausti kur sugebejo per 1d ja nukisti daktaras ir sesute pasake"mes jos nematem aisku tau?jos cia nera tai eik ir ieskokis kur nori" aisku isgirdus tokius "malonius"zodzius pasakiau jiems taip pat ka galvoju, ir tiesiog prie visu pacientu kurie tuo metu lauke prie jo kabineto, linkiu pries einant pas gydytojus jais pasidometi.
negaliu taikstytis su tokiais ortopedo Boleslovo Vaitekonio (117 kab.) darbo metodais, jo neetiškais išsireiškimais ir požiūriu į sergančius asmenis. 2017 m. gruodžio 21 d. kreipiausi į šį „gydytoją“ dėl peties skausmų, pradžioje į mano pasakymą apie skausmus buvo pasakyta, kad atseit suprask kiek tau metų (man 60 m.) ir ko tu jau nori? Vėliau suleisti nuskausminamieji vaistai ir beveik po dviejų savaičių reikėjo pasidaryti rengeno nuotraukas, per tą laiką suveikė vaistai ir man peties neskaudėjo, darau išvadą, kad rengeno nuotraukos ir neturėjo kažką parodyti. 2018 m. sausio 16 d. atvykau pas jį vizito lapelyje nurodytu laiku, įėjęs į kabinetą pasisveikinau, jis sėdėdamas „šaltu veidu“ net neatsakė į pasisveikinimą, liepė atsisėsti, kompiuterio ekrane pasižiūrėjo nuotrauką ir pasakė, lūžių nėra, atsakiau žinau, kad nebuvo laužyta, bet aš kreipiausi ne dėl lūžių, o dėl skausmo. Tuomet jis pakilojo mano rankas atsisėdo ir kažką rašydamas pasakė, tepalai, treniruotė, viso gero.
Tai klausimas ar šis „gydytojas“ yra kompetetingas ir ar aš sugaišau savo laiką tam, kad išgirsčiau jo replikas ir daugiau nieko (tepalus naudojau ir be jo patarimo), prašyčiau vadovų įvertinti jo kompetenciją, neetišką elgesį ir galimybes dirbti su pacientais. Sergantiesiams siūlau nesinaudoti šio ortopedo paslaugomis.
Loreta Kvietkauskiene
2018-01-12 20:45:41 IP 148.252.129.143
Sveiki, sia savaite buvau 4 kartus Seskines polikiklinikoj. Mane sokiravo sanitarines salygos moteru tualete. Kvapas nepamanomas kaip lauko tualete tarybiniais laikais. Treciadieni mano apsilankymo metu kaip tik atejo ji valyti NET 2 VALYTOJOS. Ir visai nenuostabu kodel kvapas toks tragiskas, nes pasirodo kad dezinfekuoti tualetus chemikalai nereikalingi. Valytojos turejo siuksliu maisa ir kibira su vandeniu (juodu kaip anglis), grindim plauti. Surinko siuksles, pramozojo su vandeniu ir tiek ziniu.
Siandien ryte vel nuvaziavau priduoti kraujo ir slapimo tyrimu ir ryte 07:10 jau nebebuvo tualetinio popieriaus nei vienoje is 4 budeliu. Galu gale vienoje is budeliu vanduo nenusileidzia jau VISA SAVAITE. Jau nekalbesiu kad remonto saukiasi tualetai bet nejaugi valstybej net valytojoms pinigu neliko? Sanitarines salygos baisesnes nei tarybiniais laikais tada nors chloro ipildavo. Valytojos buvo su AVIVA uniformom tai aisku kad samdytos imones darbo eilini karta niekas nepriziuri.
Šeškinės poliklinikoje registratūs aptarnavimas tiesiog fantastiškas, tiek pačioje poliklinikojo tiek psichikos sveikatos centre. Jei nori susigadinti nuotaika- pats geriausias būdas kreiptis ten. Tave privers jaustis taip, lyg būtum visiškas niekas, kuris trukdo joms gyventi juk tu uždiodi tiek daug kvailų klausimų. Malonus aptarnavimas, atjauta, toks dalykas ten neegzistuoja, ypač psichikos sveikatos registratūroje, kur dažnu atveju kreipiasi žmonės ieškodami psichologinės pagalvos...visada smagu paskambinti ir būti aprėktam už nieką, kai pats visada stengiesi bendrauti maloniai.
Kam poliklinika pakeite rubines vieta!!!! dabar labai nepatogu ir toli eit ir zmonems kurie blogai vaiksto per toli ir nepatogu, poliklinika turi dvi normalias rubines o dabar zmones privalo nezine kur vaiksciot, kas cia per nesamone, o dar pyktinasi kad zmones pradejo striukes nesiot su savim, kur galva to kuris taip padare...!!!
Noriu pareikšti abejonių, dėl šeškinės poliklinikoje dirbančio ortopedo Boleslovo Vaitekonio (117 kab.) darbo metodo ir požiūrio į klientus. 2017m. gruodžio 6d. 08:45 turėjau paskirtą vizitą. Atvykau anksčiau net 10min. Tačiau nebuvau priimtas, man į koridorių išnešė ir įteikė lapelį, kad kitas vizitas bus 2017m gruodžio 27d. Paklausiau, kodėl nepriimate? Tada įėjau į kabinetą pasiaiškinti, kaip čia taip? Man buvo labai nemandagiai atsakyta - išeik!
Už ką mokame sodrai?
Laba diena, kiekviena karta apsilankius seskines poliklinikoje nusivyliu vis labiau ir kyla mintis keisti poliklinika nors joje buvau nuo gimimo t.y nuo 1990 m. Dauguma dirbanciuju atrodo kad tiesiog nekencia savo darbo ir atejus ziuri i pacienta su neapykanta, lyg trugdai jiems diena. Paklausus bet koki paprasta klausima registraturoje gauni toki atsakyma, kad tiesiog nori iseit is ten. Gal jau laikas keisti poziuri ir suprasti jog i poliklinika ateina pacientai, i ne siaip klientas kuris noretu nusipirkti paslaugu.
Labai dėkinga gyd. Laimai Trainavičiūtei. Pas ją gydėsi visi keturi mūsų vaikai, o dabar ir abudu anūkai. Ji puiki specialistė, niekada nesu nusivylusi. Nekiša antibiotikų, kai nebūtina, domisi sveiku gyvenimu, pati irgi tuo gyvena, atsidėjusi savo darbui. Mano draugės irgi užaugino vaikus - ji buvo jų daktarė. Mes dėkingi jai už profesionalumą ir šviesias asmenybės savybes!
Linkėjimai pačiai geriausiai gydytojai-odontologei Janinai Griūnienei, daugelį metų lankiausi tik pas ją, labai atsakinga, kompetetinga ir maloni gydytoja. Labai nuliūdau sužinojusi, kad jau nebedirbs šeškinės poliklinikoje, deja...
Šiandiena 17.10.27. teko prie ginekologijos 209 kab. pas gydytoją Politienę laukti priėmimo beveik visą valandą, lapelis buvo išduotas 16:45, o priėjau tik 17:41. Pasirodo prieš tai apžiūrėjusi daktarė neparašė internetinėje svetainėje mano vizito, tačiau lapelį man išrašė. Aš turėjau eiti į registratūrą prašyti savo knygelės. Dar užkliuvo tai, kad po manęs atėjusios dvi merginos buvo įleistos anksčiau nei aš. Jeigu ieškote normalios poliklinikos, kurioje jus priimtų laiku, ir kokybiško aptarnavimo rekomenduoju šią polikliniką apeiti didžiausiu lankstu. Sutaupysite sau laiko ir nervų.
Sveiki. Koks geriausias odontologas šeškinės poliklinikoje?
Sveiki, noriu perspeti mamytes del registravimosi pas specialista (logopeda) tvarka Seskiniu poliklinikoje, jei siuntima gauni is kitos poliklinikos. 14val turejau uzrasyma pas vaiku gydytoja Virsuliskiu p-je (mes buvome susitare tel, kad ji israsys siuntima pas logopeda), taciau ta pacia diena ryte buvau salia Seskines poliklinikos ir atstovejau eile i registratura, kad gauti taloneli pas logopeda. Vaiko neuzrase, nes neturejau siuntimo (pati durne, kad pasakiau juk neturiu dabar). Sakau, juk gausiu siandien - ne, gausite, tada uzregistruosime. Sakau, ar galima telefonu- taip! Puiku. Gavau 14 val siuntima, skambinu. Ir ka jus galvojate - nereikejo jokio numerio, nieko sakyti. Taip pat sekmingai galeciau paskambinti neturedama siuntimo -ir mane butu uzregistrave, o jei jau atejai i poliklinika, atstovejei aile I registratura, tai NE- grieztai, neuzregistruos! Sekmes!
Sveiki.Uzsirasiau pas ginekologe Vasjanova 7.35 atejus nieko nebuvo prie duru, po to dar atejo 4moteris, isejus pacientei, su sesele pliurpe apie 15min, 1pacientui uzejus vel 15min pliurpa, jau 8.10 as dar neuzejus, jei negali suvaldyti is pacio ryto srauto zmoniu, tegul tiek neprisiraso, uz pletkas as turiu veluoti i darba.As suprantu kad jinai skyriaus vedeja bet taip naglai savivaliauti tai jau sazines turetu
Kas per gydytojai dirba Seskines poliklinikoje? Mama kraujuoja is tiesiosios zarnos ir prase siuntimo pas specialista, deja seimos gydytoja pasakė, ateikite kita karta. O jei kitas kartas jau bus per velu! Jei mano mama pensininke, tai ja galima vaikyti ir siutineti? Jei as eina su mama, as issireikalauju tyrimu, bet deja nekiekviena karta as gali eiti kartu.Ir tai jau ne pirmas kartas su sia seimos gydytoja.
Kuo toliau tuo baisesnis aptarnavimas, ne tokiems žmonėms registratūroj dirbti, kurie nenusimano nieko apie savo darbą. Paskambinus į registratūrą dėl apsirgusio vaiko ir paklausus ar yra galimybė pakliūti pas savo daktarę, išgirsti:
-Taip ji šiandien dirba iš ryto, atvažiuokite iki 12val ir užeikite į registratūrą.
Taip ir padariau.
Nuėjus į registratūra išgirdau, kad mano daktarės šiandien išvis net ir nebuvo, kad kiti daktarai labai užimti ir negali priimti, yra talonas beveik už 3valandų, (pas kažką, kas irgi kiek girdėjau nenorėjo priimti).
Ar buvo būtina lėkti iš vieno miesto galo į kitą, kad išgirstum kad tavo talonas tik po 3valandų?Ar negalėjo viso to pasakyti telefonu?
Esame dirbantys žmonės, ne taip kaip žmonės dirbantys registratūroje.. Ir 3valandas sėdėti ir laukti savo eilės, tiesiog negalime.
Pasveiksim su vaistininkų pagalba (dėl registratūros darbuotojų kaltės)!!!
Tragiskas aptarnavimas ir nieks nesikeicia, zmoniu pilna registraturoje o vos du langeliai dirba ir net nejuda eile zmoniu. Pastoviai nepatenkintos registraturos darbuotojos, nandagus aptarnavimas.
Evas 2017-09-04 18:47:03
Gerb. Lena, mediko kompetencija nematuojama "šnekučiavimusi su kolegėmis", bet jos gebėjimu atlikti darbą ir šiuo atveju, jai tikrai nieko neprikišite - darbą atlieka nepriekaištingai, ir vienareikšmiai, šioje srityje, ji yra kompetetinga. Padėkite emocijas į šalį, tada gal suprasite, kad ir medikas yra žmogus.
Mūsų atveju ji savo darbo neatliko isvis! Ir pas šia persona zmogiskasis faktorius neegzistuoja. Tai yra mano nuomone ir patirtis, jeigu jūsų patirtis kitokia - šaunu, džiaugiuosi už jus, tik mūsų atveju mes patys tuo metu pasijautem ne kaip "irgi žmonės" kaip jūs issireiskete. Tikiuosi supratote ką turejau omenyje, gal nelabai aiskiai parašiau
Lena 2017-08-30 13:04:54
Būtent ši slaugytoja yra labai nekompetentinga... Prie duru laukia zmones, o ji sau šnekučiuojasi su kolegem nunesusi krauja.. kai pradėjau ieškoti administracijos, jai paskambino kad tuoi pat ateitu i savo darbo vietą. Atėjus, aptarnavo viena asmenį o kitiems sako mano darbo laikas pasibaigė, viso gero.. o kad jos nebuvo darbo vietoje apie 20min o žmonės lauke kol prisipliurps su kolegem tai čia ne jos reikalas..
Nijolė 2017-02-06 22:27:08
Noriu nuoširdžiai padėkoti 406 procedūrų kabineto slaugytojai IEVAI GETAUTIENEI. Tai nepaprasto paslaugumo, auksinės širdies žmogus. Kokią tik problemą žmogus turėtų, gerb. Ieva net savo pietų pertraukos metu stengiasi ją išspręsti. Kiek kartų lankiausi šiame kabinete, tiek kartų galiu pakartoti apie šito žmogaus profesionalumą, gebėjimą bendrauti ir norą padėti. Primygtinai prašau savo ir keleto kartu buvusių pacientų vardu pareikšti oficialią padėką gerb. Ievai Getautienei.
AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ!

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

"Linavoje" bandoma rinkti naują prezidentą
"Linavoje" bandoma rinkti naują prezidentą 04-24 07:33
Šiandien Vilniuje rengiamas XXXV Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos kongresas, kurio metu ketinama atlikti keletą itin svarbių procedūrų, kurių tarpe – prezidento rinkimai ir įstatų...
Tempą diktuoja laikas
Tempą diktuoja laikas 04-23 22:15
Lietuvos pramonės įmonės vis labiau supranta, kad neskaitmeninant gamybos jų ateitis yra gana miglota. Skaitmeninimo keliu sparčiai žengia inžinerinės pramonės įmonės, tačiau į dabartinį savo...
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Hasbro 100,65 +14,23%
Colgate-Palmolive 69,01 -0,85%