Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeškinės poliklinika

Atsiliepimai apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Šeškinės poliklinika, VŠĮ

2020-06-30 14:09:43 IP 2i24va9o
Ingrida 2020-06-30 08:23:17
Inga Leleivaite begalo kruopsti odontologe
Dėkojame už gražius žodžius!
Inga Leleivaite begalo kruopsti odontologe
2020-05-19 08:30:53 IP 2i24va9o
Diana 2020-05-18 23:29:13
Labai nusivyliau jūsų poliklinikos darbų.Kaip galymą skiepyti vaiką, net normaliai neapziurint jo sveikatos būklės.
Poliklinikoje nesilankem 2 mėnesius.
Laba diena, maloniai prašome patikslinti situaciją, parašyti vaiko vardą, pavardę el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt. Situaciją aiškinsimės.
Poliklinikoje nesilankem 2 mėnesius.
2020-05-14 15:04:04 IP 29mbb7gm
Larisa 2020-05-14 11:35:53
Laba diena
Mamos vardu noreciau padekoti or BUTINAI perduoti si atsiliepima Gyd.Aurelijai PUOTKALIENEI! Uz gera. Profisionaliai atlinkta darba ir malonu bendravima. Esam rase pries tai. Bet panasu kad gydytoja nieko nezinojo
dėkojame už gražius žodžius gydytojai, padėką perduosime.
2020-05-08 11:41:18 IP 29mbb7gm
Šeškinės poliklinika 2020-05-05 10:02:42
Nėštumo priežiūra tragiška, jei negalite karantino metu teikti kokybiškų paslaugų, to ir nedarykite! Net šunį veterinaras išsamiau apžiūri ir suteikia daugiau informacijos nei gydytoja Kobelis. Pačiame šeškinės poliklinikos puslapyje nėra kaip skundo pateikti, o registratūra yra neįgali visais klausimais.
Laba diena, maloniai prašome situaciją patikslinti adresu atsiliepimai@poliklinika.lt. Tikimės ateityje neteks nusivilti mūsų gydytojais. Atsiprašome už nesklandumus.
2020-05-08 11:36:08 IP 29mbb7gm
Inga 2020-05-04 17:14:12
Gydytoja suklydo rašydama ligos kodą, įstaiga nepripažįsta savo klaidos, prašo privataus gydytojo, kuris buvo atvažiavęs į namus išrašo. Išrašą gavau, netinka, nes yra taisymas. Tai privatus gydytojas gali savo klaidą ištaisyti, o Šeškinės poliklinikos gydytoja niekaip negali nei ištaisyti, nei pripažinti? Jeigu jie pildo sau mūsų ligos korteles, tai gal gali pasižiūrėti ką ten rašo, kokią dieną rašo ir pan. Suprantu, kad karantinas, viseims neįprasta situacija, visiems stresas. Bet dėl neteisingai įrašyto kodo Sodra atmeta ligos pašalpos skyrimą. Patys gyvuoja iš mūsų mokamų mokesčių, o kai gauti sau priklausančią išmoką, turi verstis per galvą ir dar kažką įrodinėti? Visa šeima esame šios poliklinikos pacientai nuo pat įstaigos atidarymo. Bet su tokia nekompetencija, dar nebuvome susidūrę.
Apgailestaujame dėl šios situacijos, maloniai prašome Jūsų parašyti savo vardą bei pavardę. Situaciją aiškinsimės. Labai tikimės, kad ateityje neteks nusivilti mūsų poliklinikos gydytojais. Gražios dienos
2020-05-05 10:02:42 IP 28mema1e
2020-04-29 13:21:40 IP 2ju3l2th
I.V 2020-04-27 12:17:22
Sveiki, Penktadienį nuskilo dalis danties ir iškrito plomba, žinau, kad šiuo metu yra karantinas, tad pasiskambinau į registratūrą pasiteirauti ar kas galėtų priimti. Liepė laukti skambučio. Pirmadienį 9 val ryto pasiskambino iš registratūros, dar kartą paklausinėjus kas ir kaip liepė 9:30 jau būti registratūroje, užrašė pas odontologą-chirurgą. Atvykus į polikliniką, lieptą kreiptis į registratūrą, registratūros darbuoja paprašo dokumento ir sako, kad 11 val šiandien užrašė pas gydytoją... Paaiškinu, kad jau esu užrašyta, tada liepta laukti prie 136 kab. Beveik valandą pralaukus, pamačiau kaip dirba gydytojai ir slaugytojos. Apranga kaip priklauso, su kaukėm, pirštinėm.. Tik toks jausmas, kad kaip užsidėjo pirštines iš ryto atėjusios į darbą, tai tik baigusios pamainą jas ir nusiima. Išėjo slaugytoją, praėjo per kelis kabinetus, vėl gryžo į savo kabinėtą (visur buvo liečiamos rankenos, vienas kabinetas buvo atrakintas su raktais!), po kelių sekundžių paprašė užeiti. TOM PAČIOM PIRŠTINĖM pradėjo adtidatinėti sterialius įrankius, čia pat, paėmė kortelę, pavartė. Tuomet gydytoja pavartė kortelę, kažką parašė irgi TOM PAČIOM PIRŠTINĖM pradėjo žiūrėti dantį! Kai nuolat ir visur kalbama, kad PLAUKIT RANKAS, medikai, manau, ypač turėtų laikytis higienos normu! Apžiūrėjus dantį, paaiškinama, kad nieko padėti negali, čia reikalingas chirurgas.. o man gali uždėti tik vaistų bei išrašyti receptą antibiotikams, jeigu pablogės. O ryte iš registratūros buvo paskambinta ir pasakyta, kad užrašė pas chirurgą ! va taip ir dirbame........
Sveiki, apgailestaujame už sukeltas blogas emocijas ir maloniai prašome Jūsų parašyti savo vardą bei pavardę. Situaciją aiškinsimės ir darbuotojoms bus vėl primenama darbų sauga. Stengsimės, kad tokia situacija daugiau nebepasikartotų.
2020-04-29 12:25:11 IP 2ju3l2th
Ana Koltan 2020-04-25 18:12:32
Norėčiau padėkoti gydytojai Rimai Tomko ir slaugytojai už savalaikišką ir veiksmingą sveikatos priežiūrą, malonų ir nuoširdų bendravimą.
Sveiki, dėkojame už gražius žodžius.
Antanas Vytautas Skirkevičius
2020-04-16 12:29:44 IP 28mep60b
mano kortelė 35-S-328,
gyd.V.Petrikonienė,
man reikia mokomo skiepo nuo erkinio encefalito (antro skiepo, pirmą gavau kovo 9d.).
2020-04-16 12:12:07 IP 1b2ce20p
Žana 2020-04-09 13:40:19
iš poliklinikos pranešimo neaišku ką daryti kai tau virš 60metų, tu 4 dienas karsčiuoji be būdingu simptomu, nebuvai užsienyje, nekontaktavai su susirgusiais? Reikia tyrimų ir vaistų.
"Šeškinės poliklinikoje teikiamos visos nuotolinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos: šeimos, vaikų ligų gydytojai, gydytojai specialistai, psichikos sveikatos specialistai konsultuoja darbo dienomis nuo 7.00 iki 20.00 val., šeštadienį nuo 8.00 iki 16.00 val. - tik šeimos ir vaikų ligų gydytojai.
Jeigu bus reikalinga gydytojo specialisto apžiūra (tyrimų atlikimas, žaizdų priežiūra ir pan.), šeimos gydytojas nuotolinės konsultacijos metu įvertins Jūsų sveikatos būklę ir informuos dėl tolesnės sveikatos priežiūros.
Jeigu Jums staigiai prasidėjo karščiavimas (kūno temperatūra iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo yra 37, 8 °C ir daugiau), kartu pajutote bent vieną iš šių simptomų: šaltkrėtį, kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą - ir Jums 18-60 metų, po nuotolinės šeimos gydytojo konsultacijos paslaugos bus teikiamos KARŠČIAVIMO KLINIKOJE."
Laba diena, vyresniems nei 60 metų asmenims pagalba teikiama Santaros klinikose. Jie turi susisiekti su 1808 tarnyba.
2020-04-15 19:10:23 IP 1b2ce20p
Antanas Vytautas Skirkevičius 2020-04-14 16:29:21
Sveiki, kovo mėn.9d.skiepijaus nuo erkinio encefalito.Kada galėsiu gauti antrą skiepą?

Ačiū, Vytautas
Sveiki, visą informaciją dėl skiepijimo rasite: https://www.poliklinika.lt/naujienos/svarbu-norintiems-pasiskiepyti/
Antanas Vytautas Skirkevičius
2020-04-14 16:29:21 IP 28mep60b

Ačiū, Vytautas
mano liudijimas apie kunigo manuką, kaip jis atkūrė taiką mano šeimai, kai mano žmona paliko, o vaikai už jos buvusį vaikiną, bet šiandien ačiū Dievui, kad pasinaudojo kunigo manuka, kad atkurtų ir grąžintų namo ten, kur ji priklauso. čia jo kontaktas su visais, kurie skaito mano parodymus ir kuriems reikalinga jo tarnyba. lovesolutiontemple1@gmail.com „whatsapp“ +393512671600
2020-03-12 09:23:13 IP 2i24va9o
Irena 2020-03-06 11:44:54
Esu dėkinga gydytojai odontologei Aurelijai Puotkalienei, už suteiktą labai reikalingą ir profesionalią paslaugą, už rūpestingą ir malonų aptarnavimą ačiū ir jos padejėjai Kristinai Stakanovai. Tai medikės, kurių pašaukimas ir yra aptarnauti poliklinikos pacientus.
Dėkojame Jums už gražius žodžius. Džiaugiamės, kad esate patenkinta mūsų teikiamomis paslaugomis. Geros dienos
2020-03-03 11:56:01 IP 2i24va9o
Jurgita 2020-03-02 12:07:38
Visa šeima esam Šeškinės poliklinikos pacientai ir ilgus ilgus metus. Bet šiansien oirmą kartą nusivyliau šia įstaiga. Atvedziau mama pas Tautvydą Vytarta i kineziterapinius uzsiemimus. Paskirta individuali manksta. Mama po klubo operacijos sunkiai vaikstanti, jai sunku judeti, sunku uzlipti ant kusetes, atsisesti ir atsistoti. Ji visa laika bijojo kad nesugebes atlikti pratimu ir tai garsiai isreiske. Tai gydytojas iskart jos atsisake sake laisva, as turiu rimtesniu pacientu. Ir po minutes mama jau isejo is sales. Ar taip galima. Tu gydytojas tu turi uzsiimti su pacientu ypac matant tokia situacija. Kai as (dukra) uzejau paklausti kaip suprasti, tai mums jau neateiti rytoj, gydytojas net neatsisukes i mane atsake, kad jei zmogus nieko nenori daryti tai nera cia ko vaikscioti. Kadangi as pati medike tai man lb negraziai pasirode si situacija. Mamai paskirta reabilitacija kad sustiprintu jos raumenis, pageretu judejimas, o gaunasi mes negavom jokios pagalbos.
Apgailestaujame už sukeltas blogas emocijas ir maloniai prašome Jūsų parašyti pacientės vardą bei pavardę. Situaciją aiškinsimės. Labai tikimės, kad ateityje neteks nusivilti mūsų poliklinikos gydytojais.
Sveiki. Pradejo skaudeti peti, Nuo skausmo jau negalejau miegoti.. Siandien nuo skausmo su asaromis kreipiausi pirmos pagalbos.. Registraturoje man buvo pasakyta, be seimos gydytojo iraso korteleje taloneliu neduoda.Seimos gyd. dibs tik rytoj po pietu.Reiskia dar para turiu kankintis skausmuose? 16 val surado laisva talona, bet paskambino tuo metu dirbanciai gyt.traumatologei supratau, kad nepriims. Pasiule kreiptis i mokamas paslaugas. Esu.dirbanti, medike, mokescius moku, kodel turiu naudotis mokomomis paslaugomis ? Isejau su skausmais, kreipiausi i kita istaiga. Ar tai normalu ? Labai " DEKINGA " jusu poliklinikai uz suteikta pagalba.
2020-02-25 14:20:31 IP 2i24va9o
Indre 2020-02-13 11:40:07
Laba diena, norėjau pranešti apie daktarės Olgos Žemaitienės nekompetenciją. Rašau tikrai ne dėl savęs, rašau dėl visų kitų, kurie atvyks pas šią nevertą daktarės vardo gydytoją ir liks apgauti. Lankiausi pas šią "daktarę" 2020-01-28 d. paskirtas echoskopas vidaus organų, kadangi turėjau nusiskundimų. Įžengus į kabinetą buvo akivaizdu, kad daktarė arba nemėgsta savo darbo arba nemoka atlikti jo tinkamai. Echoskopas buvo atliktas atmestinai, prašiau peržvelgti pilvo apačia kadangi jaučiami skausmai, man liepė eiti pas ginekologą, nes čia ne jos sritis. Tačiau į vidaus organų echoskopą įeina ir pilvo echoskopas. Taip pat peržvelgus jos parašytą išvadą neradau nei organų matmenų nei kitos reikalingos ir normaliai surašytos informacijos. Vykstant namo pastebėjau, jog nėra net inkstų matmenų, apsisukau ir paprašiau, kad pakartotinai atliktų echoskopą.
Kadangi šia daktare nepasiklioviau, o mano simptomai skausmų nemažėjo, tik didėjo, kreipiausi į privačia klininką dėl vidaus organų echoskopo. 2020-02-12 d. buvo atliktas vidaus organų echoskopas ir rasta kepenyse 6.5 cm dydžio Adenoma.
Sakykite, kaip įmanoma nepastebėti per pusę kepenų išaugusios Adenomos?
Norėčiau, jog ši daktarė nebedirbtų tokio darbo, akivaizdu, jog nesugeba tinkamai atlikti savo darbo.
Apgailestaujame už sukeltas blogas emocijas ir maloniai prašome Jūsų parašyti savo vardą bei pavardę. Situaciją aiškinsimės. Labai tikimės, kad ateityje neteks nusivilti mūsų poliklinikos gydytojais.
2020-02-25 14:17:25 IP 2i24va9o
Dovile 2020-02-10 21:30:45
Mane gyde Misiuniene. Karta atejau konsultacijai. Laukiau prie kabineto 20min. Gydytoja garsiai kalbejo su sesute apie pacienta. 20 min girdejau nemalonias pasaipas, jos juokesi, tyciojosi. Po tos konsultacijos parasiau prasyma pakeisti seimos gydytoja. Nudziugau, kad sutiko priimti gyd. Zilinskiene. Atrode maloni gydytoja. Teko lankytis del virusu 3kartus. Paskutini karta atvykau konsultacijai, ivardijau simptomus. Pasake, kad virusas. Paklausiau, gal galima kraujo tyrima padaryti, nes maude sanarius, inkstus, pulinukai buvo gerkleje. Sake pulinuku negalejo buti. Buvo 18.55. Pasake, lad kraujo tyrima galima ryte padaryte, nes dirba iki 19. As paklausiau, ar kas pasikeite, nes dirbo iki 19.30. Ji pasake savo sesutei, kad paciente zino, kad kraujo tyrimu laboratorija dirba iki 19.30. Atejusi pas sesute isgirdau, kad laboratorijai reikia pusvalandzio tyrimui atlikti. Sakau, tai as begu. Sako, palaukit, as dar neuzpildziau. O linksmoji dalis buvo ta, kai po tyrimo atejau laukti prie kabineto ir i dabartines gydytojos Zilinskienes kabineta atejo buvusi gydytoja Misiuniene ir pradariusi duris isgirdau (paciente buvo gydytojos kabinete) is Zilinskienes lupu:"Nu zinok ir diena, siandien dar krauju atejo daryt". Misiuniene apsidaire, uzdare kab.duris-ateis veliau. Veliau gydytoja pakviete mane i kabineta. Pasake, kad kraujo tyrimas rodo ir virusa, bet gal ir bakterija: "Gal jus ir matet gerkleje pulinukus". As tai zinau, ka maciau. Skyre antibiotiku. Pasake, kad pora dienu galiu negerti, jei negeres-tads gerti. Korteleje pasake, kad parase, kad bukle negereja, nors sakiau, kad gereja. Paklausiau, ar pasirasyti reikia, pasake, jus jau uz viska pasiraset. Pas visus gydytojus sioje istaigoje pasirasau vizito pradzioje. Ka paraso paprastai nezinau, nebent einu pas kita specialista ir jis nustebina, kad tai nepazymeta korteleje. Dar gydytoja primigtinai siule imti nedarbingumo pazymejima ir klausinejo, kaup mano vaiko sveikata-gal jo gydytojai planuoja paskambinti pakalbeti. Tad aciu siai gydytojai padejusiai man apsispresti pakeisti gydymo istaiga. Darbuotoju netinkamos darbo etikos teko patirti ir daugiau. Tarkim su neurologu. Pavarde nepamenu. Vyras garbaus amziaus. Atejau konsultacijai del galvod skausmu. Liepe atsistoti, pradejo juoktis, rodyti sesutei, kad mano dantu sakandis kreivas, kalbejo pasaipiai, tiesiog tyciojosi sesutes akivaizdoje, neabejoju, kad ir koridoriuke girdejo jo kalbas. Jauciausi patekusi i cirko pasirodyma. Paprasiau, kad nukreiptu pas kita neurologa, moteris nukreipe daryti kompiuterine tomografija galvos. Sake su kontrastu, kai nuejau i klinika-pasake, kad kontrasto neparasyta, kad reikia daryti. Sugrizus pas ja, pasake, kad pirma be kontrasto daro. Paklausiau del magnetinio rezonanso, pasake, kad israsys siuntima kitam neutologui, nes magnetinis rezonansas-brangus tyrimas. 1.8metu vaikcioju po gydytojus sioje istaigoje del galvos skausmo. Naudos yra-suzinojau, kad miego arterija susiaurejusi daugiau nei50%. Beje, pradzioje msn pasake, kad gali buti auglys arba aneurizma. As ramiai reaguoju, bet toks laiko tarpas jau per ilgas butiniems tyrimams. Dar 1isimines jaunos traumatologes susidurimo atvejis man buvo keistas. Buvo keli susitikimai. 3k klausinejo tu paciu klausimu. Galiausiai dave siuntima magnetiniam rezonansui ir kito traumatologo kjai. Magnetinio rezonanso tyrimo ats ji nesuprato, del to nukreipe ktam specialistui. Po magnetinio rezonanso kitas gydytojas paklause, kas man rase siuntima, pamenu "pedos delnikauli". Pasake, kad is rentgeno nuotraukos jau buvo matyti problema, magnetinio nereikejo daryti. Taigi geru atsiliepimu atmintyje nerandu, neigiamu yra daugiau. Viliuosi, kad keisis darbuotoju poziuris i save kaip i specialistus ir pacientus, ir bus noras tobulinti savo kvalifikacija
Apgailestaujame už sukeltas blogas emocijas. Labai tikimės, kad ateityje neteks nusivilti mūsų poliklinikos gydytojais.
Sakykite, kaip įmanoma nepastebėti per pusę kepenų išaugusios Adenomos?
2020-02-07 08:12:28 IP 2i24va9o
Petras 2020-02-05 22:31:43
Teko šnd. lankytis Šeškinės poliklinikos baseine ir jei reikėtų vienu žodžiu išreikšti savo emocijas, apie pačio baseino švarą, būtų Siaubas. Prisipažinsiu buvo nejauku į jį įlipti, nes tai realiai pavojinga sveikatai. Darbuotojas dirbęs buvo malonus, parodė daug pratimų, kurios atlikinėsiu jau kitoje vietoje. Esu apmokėjęs už 5 apsilankymus, bet tai buvo pirmas ir paskutinis mano kartas.
Apgailestaujame dėl nemalonios patirties, tačiau mūsų poliklinikos baseinas yra tikrinamas Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos mikrobiologinių tyrimų skyriaus kiekvieną mėnesį. Paskutinis patikrinimas buvo 2020- sausio 9 dieną. Tyrimų rezultatai yra geri. Vanduo baseine keičiamas kiekvieną mėnesį. Baseino patikra vykdoma vadovaujantis ministro įsakymu Lietuvos higienos norma HN 109:2016 " Baseinų visuomenės sveikatos saugos reikalavimai" 2016-11-25. Baseino sienelės atrodo neestetiškai dėl ilgalaikio dezinfekcinių medžiagų poveikio. Artimiausiu metu planuojamas baseino plėvelės keitimas.
2020-02-07 07:14:23 IP 2i24va9o
Buvias pacientas 2020-01-18 12:34:23
Labai nemalonu kai reabilitacijos skyriaus darbuotojei atlikdami procduras nepakele akiu is savo ismaniuju telefonu. Toks ispudis kad dirba abeingai ir atmestinai. Ar poliklinikos taisykles leidzia zaisti telefonu aptarnaujant pacienta???
Dėkojame, kad pranešėte. Ateinančio susirinkimo metu darbuotojų prašysime griežtai nesinaudoti mob. telefonais darbo metu.
Anastasija Kachuro
2020-02-04 18:10:51 IP 2g44f2io
Nieko blogo negaliu pasakyti apie gydytojus, tačiau negaliu nepalikti komentaro apie poliklinikos registratūrą, o ypač galimybę patekti pas gydytoją ekstra atvėju. Šiandien dėl dantų skausmo, kuris jau tesėsi apie savaitę, teko išeiti iš darbo vidury dienos, kad nueiti apsižiūrėti pas odontologą. Atvykus į polikliniką, registratūroje, langelyje skirtame užsirašymui pas odontologą, tam kad gauti papildomą taloną, man padavė lentelę su šypsenėlėm, kur turėjau parodyti kokio stiprumo skausmas. Parodžiau vidutinį, paaiškinus, kad neseniai buvau pavartojus vaistus nuo skausmo, kurie jį numalšino šiek tiek, bet prieš tai skaudėjo daug stipriau, į ką man atsakė “miela” registratūros darbuotoja, kad tai nėra skausmas ir papildomų talonų šiai dienai atseit nėra, nors aš buvau paaiškinus, kad skaudėjo daug stipriau iki vaistų ir net teko išeiti iš darbo... Galų gale, išrašė taloną kitai dienai, tad šiandien neteko gauti nei gydytojo pagalbos, nei biliutenio, kadangi išėjau vidury dienos. Turėčiau pasakyti, kad taip su pacientais elgtis neturėtų, ypač registratūros darbuotojai, kurie nėra gydytojai ir neturi spręsti ar čia skausmas ar ne, tik žiurėdami į šypsenėlį, kurį jiem parodė...Jeigu žmogų dantų skausmas paskatino išeiti iš darbo vidury dienos, vadinasi tai yra skausmas ir jam reikia gydytojo pagalbos...
2020-02-04 08:37:21 IP 2i24va9o
Darius 2020-01-24 10:37:31
Puiki poliklinika, profesionalus, kompetentingi gydytojai. Tik vienas pastebejimas - Labai nerekomenduoju kreips i gydytoja traumatologa "Tomas Jonaitis". Vienas blogiausiu gydytoju sutiktu gyvenime. Arogantiskas, neprofesionalus ir tiesiog nemalonus asmuo visiskai nesuinteresuotas padet pacientams. Atmestinai ir labai nepagarbiai bendrauja. Siekia kuo greiciau atsikratyti paciento. Del kitu poliklinikos gydytoju nieko blogo pasakyt negaleciau.
Apgailestaujame už sukeltas blogas emocijas ir maloniai prašome patikslinti situaciją. Labai tikimės, kad ateityje neteks nusivilti mūsų poliklinikos gydytojais.
2020-02-04 08:18:41 IP 2i24va9o
JadvygaPliskunova 2020-01-23 11:49:57
Esu labai dekinga savo šeimos gygytojaj Svetlanai Žičkiene, už jos diemesinguma, už gera širdi, už gera gydyma, visada galiu pasikliaut, daug metu ji musų šeimos gydytoja, mes esam labai jaj deki gi.Sveikatos jaj.AČIU
Dėkojame už gražius žodžius.
Nejaugi sunku duot pacientei nukreipimą į grybų gatvė patikrint kojas, ar jums tai labai daug kainuoja? Matyt daktarei Minienei labai sunku, nes sako ir poliklinikoje yra gerų specialistu, kartais nepagarbiai kalba su pacientais, jeigu situacija nesikeis tai manau reikes kreiptis į kitas instancijas.
JadvygaPliskunova
2020-01-23 11:49:57 IP 2ju3l1r3
Buvias pacientas
2020-01-18 12:34:23 IP 2e8onii9
2020-01-13 07:33:45 IP 2i24va9o
Janina Šeškevičienė 2020-01-08 10:16:07
sveiki, noriu pasveikinti su atėjusiais naujais metais savo Gydytoją Dainą Musiuvienę ir padėkoti Jai už rūpestingumą, profesionalumą, nuoširdumą. Ačiū Jums, Daktare už visus gerumus, kuriuos gaunu apsilankiusi pas Jus, Linkiu Jums pačiai geros sveikatos, kantrybės, gyvenimo džiaugsmų ir pozityvių pacientų. Dėkinga Janina Šeškevičienė
Dėkojame už gražius žodžius gydytojai.
Janina Šeškevičienė
2020-01-08 10:16:07 IP 29maajet
2020-01-06 09:12:14 IP 2i24va9o
Larisa 2019-12-27 12:10:07
Laba diena
Noreciau sirdingai padekoti Gyd.odontologei Lelevaitei is 605 kab.
Uz rupesti ir demesi man. Atejau su dideliu skausmu o isejau laiminga ir be skausmu..labai retai galima sutikti tokia gydytoja. Nauju metu proga linkiu sekmes.Meiles ir geros nuotaikos jai ir jos padejejai.
Didelis ACIU !!
PAGARBIAI
Dėkojame už gražius žodžius gydytojai.
2020-01-06 09:09:46 IP 2i24va9o
Edgaras 2019-12-20 16:24:49
Visada buvau patenkintas Seskines poliklininka, bet siandienos situacija mane nuvyle. Buvau uzsirases pas odontologe 12.18, taciau mano gydytoja susirgo, ta man pranese telefonu. I mano pastabas, kad plomba kliba ir gali greitu metu nukrist (valytas kanalas, buvo dedami kaisciai) atsakyta - jeigu nukris krepkites i skubiaja pagalba. 12.20 ta plomba iskrito ir nuvykus i poliklininka gavau atsakyma, kad mane nepriims, nes man neskauda. Pasakiau tada, kad pradejo skaudet, darbuotoja - Aukse Lapiniene, is mane pareikalavo asmens dokumento, pateikus vairuotojo pazymejima vel gavau atsakyma, kad netinka ir nepriims. As esu apstulbes darbuotojos nekompetencija suteikt pagalba, atviras kanalas, valgyt negaliu ir man dar sako laukite rytdienos. Didelis aciu poliklinikos administracijai kuri tikrai maloniai issprende problema.
Apgailestaujame už sukeltus nesklandumus. Labai tikimės, kad ateityje Jums neteks nusivilti mūsų poliklinikos gydytojais.
Laba diena
Noreciau sirdingai padekoti Gyd.odontologei Lelevaitei is 605 kab.
Didelis ACIU !!
PAGARBIAI
2019-11-27 07:33:19 IP 2i24va9o
Mantas 2019-11-26 09:44:25
Gydytojai su kuriais teko susitikti buvo tikrai geri. Baldai yra labai kieti ir jei tenka ilgai sedeti, tai atsiranda noras tokius skundus rasyti. Paimkim is skandinavu pavyzdi ir pakeiskim tas kietas lentas ant kuriu zmones turi sedeti i minkstus baldus. Taip pat drabuziu kabyklu reiktu, nes realiai daug zmoniu dabar numeta rubus prie kabinetu ant tu lentu - kaip kiaulideje.
Dėkojame už pastabas. Pagal galimybes į jas atsižvelgsime.
2019-11-22 08:22:59 IP 2i24va9o
TERESA 2019-11-21 11:38:53
Virš 30 m.priklausau Šeškinės poliklinikoj.Savo šeimos gydytojo darbu esu labai patenkinta, kuo negaliu pasakyti apie chirurgą V.Jasiūnų.Su rankos skausmu buvau nukreipta pas gydytoją neurologą.Po apžiūros nerado neurologinio susirgimo ir užregistravo pas chirurgą.Su tokiu gydytojo elgesiu susiduria pirmą kartą.Tokio gydytojo abejingumo ir grubumo nesitikėjau.Pačiupinėjo ranką ir pasakė kad nėra chirurginio susirgimo, reikia kreiptis pas neurologą.pasakiau jau buvau pas neurologą kai kur man dabar kreiptis.Atrėžė, jam beliko dar būti ginekologu, pasiūlę kreiptis pas kitą neurologą ir išprašė iš kabineto.
Labai atsiprašome dėl Jūsų išgyventų nemalonių emocijų. Ačiū, kad pranešėte. Labai tikimės, kad ateityje Jums neteks nusivilti mūsų poliklinikos gydytojais.
2019-11-22 08:16:59 IP 2i24va9o
Vaiva Truskauskienė 2019-11-19 21:43:16
Noriu padėkoti gydytojai Irena Smilgevičienei už profesionalumą, kantrybę, meilę žmogui ir savo darbui.
Geros sveikatos Jums, Gydytoja.
Dėkojame už gražius žodžius.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%