Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sergel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sergel

Atsiliepimai apie Sergel, UAB

„Sergel“ – gyvybingi pinigų srautai
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Sergel, UAB

Vaida 2020-07-11 08:17:51
Laba diena. Ir man jau atsibodo, pasirasem vekselį, susitrem kad po 90 euru kas mėnesį mokėti. Bet jie toliau siunčia grasinancius laiškus, aš kas mėnesį jiems skambinti turiu ir aiškintis. Kas per firma, kas per neorganizuotumas juk kompiuteryje viską mato apie skolininką, matote kad mokėjimai yra, tai kam siuntinėti grasinancius laiškus. Jai taip ir toliau ir aš kreipsiuos į teismą. Kiek galima.
Sveiki, p. Vaida,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Netrukus su jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo vadybininkas ir detaliai paaiškins, kodėl buvo siunčiami priminimai. Kilus papildomiems klausimams, kviečiame rašyti el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekti šiuo telefonu +37068500018.
Sergel 2020-03-24 15:57:41
Sveiki, Valentinai,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Pradelsti mokėjimai niekur nedingsta ir po kelerių metų. Įmonės turi galimybę pačios nevykdyti šių mokėjimo išieškojimo ir jį perduoti mokėjimų atkūrimo bei valdymo bendrovėms. Norime išspręsti jūsų situaciją, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkretų atvejį, rasime tinkamiausią sprendimą.
Audrius 2020-07-03 14:20:09
Nesu turejas jokiu skolu, o mane jau puse metu terorizuoja. (Ne)Gerbiami sergel vadovai as tikiu kad dar proto turite, ir nenoresite kiekvienam jieskovui moket po €10, 000 moralines zalos atlyginimo (tikrai reikalausiu nemaziau), ir pradesite patys atsiprasineti.
Sveiki, Andriau,
Dov 2020-06-02 17:21:12
Labai ikyri imone. Pastovus grasinimai ir teroras susitari su vienu konsultantu del skolos apmokejimo skambina kitas vel klausia to paties. sumoki pavedimus padarai jie vistiek siuntineja grasinancius laiskus kazkoks absurdas. linkiu niekam nesusidurti su jais
Sveiki, p. Dov,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Norime ją išspręsti, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Liepa 2020-06-26 14:42:13
O blogiausia kai parašai atsiliepimą gauni tokį: Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Norime ją išspręsti, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Su geriausiais linkėjimais,
UAB „Sergel“ Jie vengia jūsų!!! Vagiai.
Sveiki, p. Liepa,
apgailestaujame dėl jūsų sūnaus situacijos. Pradelsti mokėjimai niekur nedingsta ir po kelerių metų. Įmonės turi galimybę pačios nevykdyti šių mokėjimo išieškojimo ir jį perduoti mokėjimų atkūrimo bei valdymo bendrovėms. Tikėtina, jog taip nutiko ir jūsų sūnaus atveju, todėl prašome perduoti jam, jog susisiektų su mumis el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018. Mūsų klientų aptarnavimo vadybininkas detaliai paaiškins susiklosčiusią situaciją: skolos kreditoriui ar skolos administratoriui susidarymo teisinius pagrindus, apmokėjimo ar informacijos perdavimo kredito biurui ar teisminiam išieškojimui terminus, datas ir kitas aplinkybes. Padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir įgalinsime padaryti tinkamus sprendimus atkuriant ir vykdant mokėjimus.
Mindaugas 2020-04-19 19:51:48
Sveiki
Tai tikra teroristų reketininkų kompanija, mano atveju pirma gavau is credit info pranešimą 12.14d apie skola, kuria apmokėjes 11.09d, Telia, prieš mėn.
Pradėjau aiškintis kokiu pagridu credit info neteisingus duomenis viešina..pasirodo sergel jiem tokius duomenis teikia...jokių sms jokių pranešimų nesu gavęs...skambinu blondinėm i sergel...ten paaiskina jog skola apmoketa bet yra isiskolinimas uab sergel uz tai kad jie neteisingus duomenis ir neteisėtai perdavė credit info.....jau 5mėn susirašinėju su šita vagių ir teroristų kompanija...telia nieko nedaro credit info taip pat nieko nedaro...o šitie pastoviai kas 10d siunčia sąskaita už savo paslaugas..vienintelis kelias duoti į teismą už tuos neteisėtus reikalavimus dėl neteisėtų duomenų viešinimo..kai prisiteisi 1000...už moralinę žalą ir šmeišta..tada blondines atleis iš darbo ir pasitikrins ķą siunčia...mano atveju tik toks kelias...
Kokios institucijos išduota tokiom įmonėm veikti..juk tai kriminaliniai nusikaltimai...ką daro mūsų vartotojų teisės stt fntt..ir kiti mokesčių išlaikytiniai..
Gal tokios įmonės sukurtos tų kurie jas turi kontroliuoti..kitaip jos jau seniai turėjo būti uždarytos...
Labai norėčiau kad su manim susisiektų iš uab sergel....
Kas sprendžia nors kažką...nes dabar dėl 20eur susirašinėjų 5men. kad pateiktų pagrindą už ką saskaita...man tai principo reikalas geriau benamiam paaukosiu 100eur...nei remsiu v***s ir vißiškus nekompetetingus legalius reketininkus....uab sergel vadovai laukiu jūsų skambucio tel nr parasiau kontaktai tikri...as turiu laiko 5men susirasineju..ir dar 10men susirasinesiu..po to gausit jus ieskini is manes uz visus metus kuriuos mane smeizete is viesinot mano neteisingus ir neteisetus duomenis credit info....laukiu su pagarba.....Mindaugas
Sutinku! Mano vaikui tapatį rašo ir skambinėja. Nors nieko jis nedarė. a*******i, plešia pinigus ir viskas, o atsako tapačia automatine žinute
Su geriausiais linkėjimais,
UAB „Sergel“ Jie vengia jūsų!!! Vagiai.
Jūs esate a*******i! Rašote gal jau 3 mėnesius mano vaikui, kad perkeliate jį į teismą dėl skolų! Automatiniai skambučiai, žinutės su numeriais kuriais paskambinus nuiema pinigus! Nebereikalo 100+ žmonių įvertino jus viena žvaigždute. Esate v***s ne kas daugiau! GĖDA! Juos pačius į teismą
Dov 2020-06-02 17:21:12
Segel 2020-06-02 12:18:55
Turėjau kelių eurų likutį kurio nesumokėjau Impuls pagal sutartį ir perdavė SERGEL išieškojimui. Gavęs pirmą priminimą sumokėjau ir skolą ir išieškojimo išlaidas. Čia buvo kovo pradžia. SERGEL iki šiol kas savaitę terorizuoja grąsindami teisminiu išieškojimu skambina, rašo laiškus, siunčia žinutes. Kaip taip gali būti???? juk viskas apmokėta, net banko patvirtinta kopiją siunčiau elektroniuniu paštu ir visvien niekas nesikeičia. Skambinau gal 10 kartų ir jokios reakcijos. Kada baigsite TERORIZUOTI ?
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Jūsų žinutę ir kontaktus perdavėme klientų aptarnavimo vadybininkui, jis susisieks su kreditoriumi ir išsiaiškins visas susijusias aplinkybes. Susisieksime su jumis vos tik gavę atsakymą.
Anis 2020-05-31 11:53:10
This is the most bad company in. Lithuania and government should remove their license as they make trouble to people and made the credit history bad with lies and not correct info... Before effecting people credit history first go check fact with proof from. Booth side... For example my problem was with UAB bite and UAB mokilizingas I paid all money to UAB bite then they terminated my contract 9 month later I find in credit info I have debt of 280$ I went to UAB bite they look in system they said you are clear all. Paid. Call to mokilizingas same you are clear all. Paid but only UAB sergel keep fallow me to pay again what was paid 9month ago what the hell I this companies...
Government pleaee stop those scammers
Hello, Anis,
We are sorry to hear about your experience. We want to fix the situation, so we’d appreciate if you would write an email skolos@sergel.lt or contact us by phone +37068500018 and specify your case ID. We believe that knowing your specific situation, we will be able to find the most appropriate solution.
With the best wishes,
UAB Sergel
Government pleaee stop those scammers
Laima 2020-05-25 17:12:03
Mano nuomone labai nerimta įmonė, tikriausiau pats direktorius ir pats darbininkas, viska meluoja, paprašius ištraukti pokalbio įrašą -atsisako.Ir dar neraso sąskaitos apmokėjimui, p tai jau (mano nuomone) yra reketavimas.Ir jei negausiu sąskaitos normalios paštu, kreipsiuos į mokesčius, vartotojų tarnyba.Tad pagalvokit gal geriau yra dirbti oficialiai ir rašyti sąskaitas fakturas
Sveiki, p. Laima,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Sąskaitą mielai išsiųsime, kai tik pateiksite mums el. pašto adresą. Tai padaryti galite parašydama mums el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekdama su mumis šiuo telefonu +37068500018. Neabejojame, jog rasime tinkamiausią situacijos sprendimą.
Deividas 2020-05-14 07:05:18
Taip pat sulaukiau skambucio, kad esu skolingas uz 2016 metais pasibaiguse viasat sutarti. Taip pat buvo pasakyta, kad man buvo siusta laiskai, bet nei vieno nesu gaves. Nuvykus i pasta pasake, kad nera jokios korespondencijos.
Sveiki, Deivydai,
UAB „Sergel“
Cgates sutartį nuotraukiau jau 2018m lapkričio mėn o db skambina iš skiringų numerių ir sako kad aš esu skolinga už cgates kurį jau prieš 2 m nutraukiau sutartį, skambina iš skirtingų numerių ir skirtingi būna pinigai, nieko aš jiems nevesiu jokių pinigų kol negausiu įrodymų, tokius p****us reikia degint, eisiu į teismą jei dar kada paskambins
Arvydas 2020-05-06 13:55:46
Padariau labai didelę klaidą prieš pusmetį pabandęs aiškintis ir atskleidęs SERGEL savo nelietuvišką tel.Nr. Dabar operatoriai-vaikėzai iš "Sergel" nebeduoda ramybės stabiliai skambinėdami iš skirtingų telefono numerių ir šantažuodami- bando išreketuoti kažkokią mistinę VIASAT'o "skolą". Kurios niekada neturėjau ir su kuria bet kokie santykiai nutraukti berods 2017metais. Gryžęs į Lietuvą bandysiu kelti uab Sergel bylą už šantažavimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 straipsnį.
Atrodo Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse yra dar ir 6.250 straipsnis: dėl neturtinės žalos atlyginimo esant dvasiniams išgyvenimams, nepatogumams, emocinei depresija, pažeminimui arba reputacijos pablogėjimui.
Esmė ne piniguose: jei už mėnesį negaunu 4500+ € "į rankas" man skaitosi blogas mėnuo. Esmė yra savigarboje. UAB Sergel neturėdama jokių įrodymų apvagino mane dėl niekingų 50€. Nesiruošiu jiems nusileisti, tuo labiau, kad tam galimybės tikrai yra. Nebijokime, nenusileiskime, nepasiduokime! Kuo mūsų daugiau, tuo didesnė tikimybė, kad tokioms parazitų kontoroms Lietuvoje kažkada ateis galas!
Sveiki, Arvydai,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Pradelsti mokėjimai niekur nedingsta ir po kelerių metų. Įmonės turi galimybę pačios nevykdyti šių mokėjimo išieškojimo ir jį perduoti mokėjimų atkūrimo bei valdymo bendrovėms. Norime išspręsti jūsų situaciją, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkretų atvejį, rasime tinkamiausią sprendimą.
Mindaugas 2020-04-19 19:51:48
Sveiki, Mindaugai,
dėkojame už žinutę. Netrukus su jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo vadybininkai ir detaliai paaiškins susiklosčiusią situaciją: jūsų skolos kreditoriui ar skolos administratoriui susidarymo teisinius pagrindus, apmokėjimo ar informacijos perdavimo kredito biurui terminus, datas ir kitas aplinkybes. Padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir įgalinsime padaryti tinkamus sprendimus atkuriant ir vykdant mokėjimus. Kilus papildomiems klausimams, kviečiame rašyti el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekti šiuo telefonu +37068500018.
Lina 2020-04-17 13:32:09
Vagių gauja reikėtininkai baisu kas ten dirba dienom augina delspinigius jus susaudyt tokius tiktai v***s nelaimingi
Sveiki, Lina,
ofka 2020-04-16 19:19:45
a*******i i teisma uzdaryt ta kontora
a*******i i teisma uzdaryt ta kontora
Grazvydas 2020-03-31 13:12:42
Laba diena as daba eisiu irgi per teisma iki galo su ce sukciu fyrma venas zmogus sudauze mano masina ir isveze i aikstele uz stovejima atsiunte sergel kad as turiu sumokieti 953eur o kai paskambinau pasake kad is to zmogaus negali isieskoti kadangi as dirbantis vokietijoje turi is manes isieskoti po keliu savaiciu atsiunte dar viena laiska jau suma 997eur ir sutarti kad mokiesiu po 80eur i menesi jie tuo ir naudojasi jai is vienu negali isieskoti taj kas dirba is tu bando bet dabar eisiu teismo keleis ir irodysiu kad sergel sukcej tik vage pinigus zmoniu.
Sveiki, Gražvydai,
Sergel 2020-03-24 15:50:31
Sveiki, Judita,
UAB „Sergel“
Su jusu imone buvo susisiekta. Taciau el. pastu jus nieko neatsakete. O paskambinus telefonu buvo liepta pamastyti uz ka galiu buti skolinga. Legalios isieskojimo imones taip nesielgai. Ir gerai zino uz ka yra isieskomi skola. Nesvarbu kokia susiklosciusi situacija siuo metu, as eisiu iki galo.!!!
Sergel 2020-03-24 15:57:41
UAB „Sergel“
Jokių pradelstų mokėjimų neturiu, ir nereikia taip rašyti. Visų pirma nei jūs nei viasat neturite įrodymų dėl mano skolos. Turėjau konsultacijas su keletą advokatų kantoru, ir man viską paaiškino jus bandote naudotis tuom jok žmonės nežino teisinių procesų, b et tik na mano atveju. Aš jums jau parašiau kad pateiktumete kortelės duomenis su registracijos numeriais kad aš ir mano teisininkas galėtų pailginti informacija kuria mes turime. Aš atradau savo dokumentuose visa informacija apie savo kortele turiu visus kodus ir numerius. Todėl ir jūsų prašau įrodyti jok ta kortele veikė 2012 metais.
Valentinas 2020-03-20 23:50:54
Sveiki as irgi su jais kariauju. Mano atvejis toks daug metų nebegyvenu Lietuvoje ir po 6 metu sužinau jok esu skolingas viasat uz paslaugas kurių net nežinau. Turėjau sutartį su UAB viasat 36 mėn. Bet skola atsirado neva už papildomus metus. Paskambinus telefonu į sergel pareikalavau kad sergel ir viasat pateiktų duomenis už ką ta skola už kokias viasat paslaugas 2012 metais. Gavau tik sutarties kopija ir apmokėjimu grafiką jok 2008-2011 buvo viskas apmokėta kol buvo 36 mėn sutartis. Bet neva 2012 ne. Nors apie tai net nežinau 6 metus jok viasat man teikė 2012 metais paslaugas. Galiausiai pareikalavau jok sergel ir viasat pateiktų duomenis ar tikrai 2012 metais teikė man paslaugas ir kad kortele kuria turėjau žiūrėti viasat veikė 2012 metais. Bet UAB sergel man tik sako jok skola įrodo ne apmokėta faktūra. Ir toliau reikalauja skola apmokėti. Dar UAB sergel man neteikė informacijos kaip buvo naudoti mano duomenis ar jie yra sunaikinti ir kas jeis naudojosi. Padėkit šitoje situacijoje ir patarkite ką daryti toliau.
Giedrius 2020-03-18 14:54:02
Sergel įmonė, tai reketininkų gauja, kuri naudojasi naiviais ir patikliais piliečiais. Manau atėjo laikas atkreipti dėmesį į šią kompaniją teisėsaugos organams. Jei nebus atlikta teisinių veikų, manysime, kad ši kompanija dirba su priedanga
Siūlau piliečiams netylėti, kelti į viešumą, kreiptis į spaudą ir sekti iki galo šios kompanijos veiklą
Sveiki, Giedriau,
Iveta 2020-03-06 17:34:41
Ar isiaiskinote iš kur ta skola? Nes snd sužinojau, kad aš jiems skolinga. Skambinausi, bet jų teisininkas nedyrbo jau, tai nk nesužinojau. O aš net neįsivaizduoju iš kur ta skola gali but pas mane.
Sveiki, Iveta,
Maniunia 2020-02-26 11:34:29
Vakar ir man skola prikabino Sergel 541.62 eurus skolos. Kur jau seniai yra nutraukta sutartis su tele2 ir Omnitel Telija sutartis yra nutrauktos kaip 2015 metais ir buvau skola padrngusi 107 eurus. O tvirtina kad jokios nepadengiau. Kur per tokius s*****s žmones palieka be butu.
vejelis 2020-01-30 13:51:54
gavau 306 e uz bite, kurios gyvenime neturejau krantai......
Rasa 2020-01-29 16:08:21
As irgi snd gavau 62, 17€
Sveiki, Rasa,
Judita 2020-01-24 13:08:47
Gave laiskus is teismo apie Sergel pateikta issikolinima nebijokite drasiai eikite i teisma ir kuo skubiau. Pasiimkite israsus is buvusiu anstoliu kontoros apie ismoketa skola ir rasykite atsisakyma. Tai sukciu kompanija kuri naudojasi tais kurie persigande nieko nedaro ir poto susimoka sukciams uz nieka. Neleiskime sukciams klesteti... Pasirasius atsisakyma per dvibsavaites teismas isnagrineja ar tikrai yra tokia skola. Pakalbejus su teisininkais paaiskejo jog labai retais atvejeis Sergel sugeba irodyti kad skola visgi yra. Tai NETYLEKITE...
Sveiki, Judita,
A 2020-01-18 19:32:11
Jie atsiuntė pasirašyti vekselį. Dar kam nors taip buvo?
E 2020-01-16 18:11:01
Neisivaizduoju, kaip zmones gali dirbti tokiai imonei, kai tiesiog apgaudineja zmones ir ima kosminius pinigus uz nieka... Sumokejau 60 Eur uz keleta automatiniu emailu - daugiau isvis nei pirsto zmones nepajudina. Apgailetina
Judita 2020-01-24 13:08:47
gavau 306 e uz bite, kurios gyvenime neturejau krantai......
I 2020-01-29 11:57:37
Jums tai cia dar nieko, as Lt negyvenu jau 7m gal, siandien parejo kad matomai as ten skoloj kazkam
As irgi snd gavau 62, 17€
Tikra sukciu kompanija. Susisiekus su Sergel negavau jokiu konkreciu atsakymu uz ka ir kodel esu skolinga. Mergina su kuria bendravau liepe paciai prisiminti uz ka galiu buti skolinga. Cia ne atsakymas. Pati turejau netaip jau senai, , reikalu, , su anstoliais. Man buvo pateikta visiskai pilna ataskaita kam, nuo kokio laikotarpio susikaupusi skola, kokios priskaiciuotos palukanos ir visa kita. Is Sergel negavai jokiu atsakymu. Beto gavau dokumentus jog man uz akiu priimtas teismo sprendimas. Jokio saukimo i teisma pries tai negavau... Puikiai suprantu, kad tai sukciavimas. Todel nematau kito kelio kaip tik paduoti sia imone i teisma uz duomenu vogima, sukciavima. Ramybeje palikti visko nesiruosiu...

Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles, priverstinis skolų išieškojimas, ikiteisminis skolų išieškojimas, atsiskaitymų administravimas. Profesionalus procesinių ir kitų dokumentų įteikimas. Teisinės paslaugos bei faktinių...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Europiečiai norėtų daugiau ES lėšų ir galių kovoti su krize
Europiečiai norėtų daugiau ES lėšų ir galių kovoti su krize 07-14 14:39
Daugiau kaip pusė europiečių pageidauja, kad ES skirtų daugiau lėšų kovai su pandemijos padariniais. Svarbiausi gyventojų politiniai prioritetai – sveikata, ekonomikos gaivinimas ir klimato kaitos...
Pasirašytos pirmosios sutartys pagal priemonę "Turizmo inovacijos" sutartys
Pasirašytos pirmosios sutartys pagal priemonę "Turizmo inovacijos" sutartys 07-14 14:32
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pasirašė pirmąsias sutartis pagal Ekonomikos ir inovacijų ministerijos priemonę "Turizmo inovacijos". Ši priemonė paskelbta karantino metu...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Caterpillar 130,57 +2,00%
Microsoft 207,07 -3,09%