Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sergel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sergel

Atsiliepimai apie Sergel, UAB

„Sergel“ – gyvybingi pinigų srautai
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Sergel, UAB

Egle 2021-10-15 14:30:00
Atsakykite į mano laišką, gal man pradėti skambinti kiekvieną dieną, nes Jums tas patiko matau, dėl delspinigių ok, bet kažkokių papildomų mokesčių 50 eurų kam už ką... Nežadu mokėti...
Ne apgailestauju, o laukiu atsakymo skubaus, nes per tokią įmonę nežadu sveikatos gadinti!!!
Sveiki, Egle,
atsiprašome, dėl didelio užklausų srauto atsakymas gali užtrukti, dėsime visas pastangas, kad Jums atsakytume kuo greičiau.
Tadas 2021-10-14 15:29:13
Nesu sutikes baisesnio personalo, pasiskambini dėl informacijos, o tau tiesiog nutraukia skambutį.

P.s Man nereikia jūsų bereikšmio atsakymo į mano komentarą, tiesiog susisiekite paštu.
Sveiki, p. Tadai,

apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Klientų aptarnavimo vadybininkas netrukus susisieks el. paštu, kaip pageidaujate. Žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.

Jurgita 2021-10-05 21:56:55
Rašiau - jokio atsakymo. Telefonu informacijos jokios negausi normalios, idiotes kažkokios kalba kol numeta ragelį. s*******o kontora.
Sveiki, p. Jurgita,
atsiprašome, dėl didelio užklausų srauto atsakymas gali užtrukti, ypač, jei kreipiatės ne skolos@sergel.lt arba nenurodote esminės informacijos - asmens dėl kurio skolos kreipiatės, bylos numerio ir pan.. Dėsime visas pastangas atsakyti kuo greičiau.
Sergel 2021-10-05 15:27:40
Sveiki, p. Jurga,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Kiekvieną atvejį derėtų vertinti individualiai. Norime jūsų situaciją išspręsti, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Jurga 2021-10-01 17:21:28
Čia debilu kompanija. Asmuo mires jau penki metai, staiga išdygsta skola iš kažkur, nors visus tuos penkis metus jokių pranešimų/ laiškų iš jų pusės. Praėjus penkiems metams atsibudo su iš neaišku kur atsiradusia skola ! Ir dar pareiškia, kad skola padengti turi paveldėtojai. Paveldėtojai turtą priėmė su turto apyrasu, tai reiskia, kad be jokių skolų !!
Sveiki, p. Jurga,
Rima 2021-10-04 09:18:49
Paskambino pasake is sergel-as bet nezinau, jas cia tokio. Pasake mano varda paklause ar tai as? Atsakiau taip, paprase pasakyt mano gyv.adresa. Paklausiau kokiu klausimu, pasake, kai pasakysiu adresa pasakys (del duomenu apsaugos man negali pasakyt). O as del savo duomenu apsaugos turiu atskleist nezinia kam savo asm.duomenis. Nu sakes. As ir galiu, bet kuo prisistatyt ir visko klausinet... Pasakiau, kad siustu emeilu-pasake lauksim emeilo, paklausiau kur siust-pyst padejo rageli. Nu nirmaliai ane... Atsiliepimus paskaicius, tai kazkokia saraskinu kontora. Kaip dar nebabkrutavot..??!! Geda.
Sveiki, p. Rima,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Klientai informuojami įvairiais būdais pirminio kreditoriaus perduotais kontaktais: automatiniais pranešimais, skambučiais, laiškais ir el. paštu. Kartais kontaktai būna pasikeitę, netikslūs, todėl pašnekovą telefoninio pokalbio pradžioje privalome identifikuoti, kad suteiktume tik jam prieinamą informaciją. Dėl šios priežasties jūsų ir buvo prašoma patikslinti gyvenamosios vietos adresą ar kitus mūsų turimus duomenis. Kilus papildomiems klausimams ar abejonėms, kviečiame kreiptis el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekti su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
UAB „Sergel“
Siuskit tiesiai sviesiai juos n***i!
vasia 2021-10-01 12:25:22
Atsargiai, pakeičia bylos numeri ir issiuncia ta pačia skola, kuri jau sumokėta.
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Norime ją išspręsti, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Kristina 2021-09-28 15:23:32
Cia ne imone o totali mafija, atsiuncia skola kuri yra 0, 00 e bet 6 eurus reikia sumoketi jiems uz nieko administravima. Tikiuosi viena diena uzjudins kas sita absurdo teatra … paskui ir klesti tokie legalus lupikai. Idomu kam priklauso sita nesamone…
Sveiki, p. Kristina,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Paaiškiname, kad jei apmokate skolą, tačiau nepadengiate kompensuojamųjų skolos išieškojimo išlaidų, siunčiant priminimus jums bus matomas skolos likutis 0, 00 EUR ir nepadengtas minėtų išlaidų likutis. Kilus papildomiems klausimams, parašykite el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Nesvarbu 2021-09-21 10:28:01
Tokio blogo aptarnavimo niekada nemačiau, bandai patikslinti iš kur skola. Atsakymas ant laiško parašyta nors ten jokios informacijos nera, tada pradeda šaukti kad čia ne jų reikalas sužinoti ir informuoti iš kur ji atėjo. Tikrai apgailėtina... Nesvarbu kad ne už save noriu sumokėti skola o už vyresnio amžiaus tėvus.
Sveiki, p. Arūnai,
Bydlai operatorei 2021-09-16 16:15:30
Paskambino man pasake, kas is sergel del skolos, pasake gatves (tarema) pavadinima ir pasake buta pasakyt-normalei ane? Dar prase asmens kodo?
Nei mano vardo, nei pavardes nepasake. Tai man itartina as ir bet kuo galiu prisistatyt ir asmens duomenu prasyt.
Operatore ar kas ten, kalbejo nemandagei pakeltu tonu, as aisku atsisakiau teikti savo asmens duomenis. Siuskit pastu ar emeilu, jei jau nr turit.
Geda del tokio budulisko bendravimo.
Ir zmoniu komentarai ne jusu naudai. Keiskit savo politika ir bendravimo manieras. Fui...
Bydlai operatorei
2021-09-16 16:15:30 IP 2ju3kq1h
Geda del tokio budulisko bendravimo.
Arūnas 2021-09-14 12:51:20
Paskambinus pasitikslinti, kokiu budu galeciau apmoketi isiskolinima, man pasiuloma eiti skaityti gautus dokumentus, kuriuose butent sios informacijos nera ir del kurios konkreciai skambinu. Man nebaigus pasakyti savo klausimo, vidury sakinio esu pertraukiamas ir man pakeltu tonu pareiskiama, kad pats nezinau, kokius dokumentus turiu, grubiai pakartojama, kad eiciau skaityti ir pasakoma, kad su manimi visgi susisieks kolege, kuri atsakinga uz mano byla, nes pasirodo, kad atsiliepusioji darbuotoja isvis nieko apie tai neismano ir nesiruosia padeti. "Puikus" aptarnavimas.
Sveiki, p. Arūnai,
Mama 2021-09-11 19:41:43
Kažkoks durnynas. 8 m. vaikas gauna sms apie įsiskolinimą. Jūs galit paaiškint, kas čia per nesąmonė? Aš puikiai žinau, kad jokių įsiskolinimų nebuvo ir nėra, bet kaip šitą situaciją paaiškinsit? Durnių medžioklė?
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Paaiškiname, jog pranešimai siunčiami kontaktais, kuriuos mums perdavė mūsų klientai, šiuo konkrečiu atveju ryšio operatorius. Labai prašome susisiekti pranešimuose nurodytu kontaktu ir klientų aptarnavimo vadybininkas padės išspręsti situaciją.
Erika 2021-09-11 12:47:33
Mano mamai vakar taip pat atėjo žinutė, jog ji įsiskolinusi, nors neturi ir neturėjo jokių skolų, moteris labai garbaus amžiaus, peržiūrėjus Sergel įmonės kontaktus tokio numerio ten išvis nėra, kas rašė taip ir neaišku, jų nr.852104439
Kokie a*******i čia rašinėja žinutes, ir reikalauja pinigų.
Sveiki, p. Erika,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Susisiekti stengiamės tais konktaktais, kuriuos mums perduoda mūsų klientai. Sergel kaip mokėjimų atkūrimo ir valdymo bendrovėje dirba ne viena dešimtis darbuotojų, tad visų turimų telefono numerių nurodyti negalime. Visuomet rekomenduojame susisiekti pranešimuose nurodytu kontaktu ir klientų aptarnavimo vadybininkas padės išspręsti situaciją, atsakys į visus kylančius klausimus ir abejones.
Nijolė 2021-09-10 16:18:46

Niekada neturėjau jokių įsiskolinimu, todėl prieš skambindami tel. 370 63193586 pasitikrinkite visą informaciją. Tai net ne telefonas, o planšetė, jokie skambučiai nepriimami ir nevykdomi. Todėl neskambinkite ir nerašinėkite jokių SMS dėl skolų, kitaip bus kreiptasi į atatinkamas instancijas dėl jūsų veiksmų. Tikrinti reikia prieš atliekant kažkokius veiksmus. Kokiam asmeniui skabinote ir rašėte?8f
Sveiki, p. Nijole,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Patiksliname, jog mums mūsų klientai, šiuo atveju mobilaus ryšio operatorius, perduoda klientų klienrų kontaktus, tačiau duomenys gali būti ne patys aktualiausi, todėl skambiname ir siunčiame priminimus, kad galėtume tai patikrinti. Tokiu atveju rekomenduojame susisiekti pranešimuose nurodytu kontaktu ir klientų aptarnavimo vadybininkas padės išspręsti situaciją.
Šarmas 2021-09-11 11:36:02
Skaitote sutartį su tele2 dėl atsiskaitymų, palūkanų, delspinigių. Jei tele2 nepranešė, kad perleido reikalavimo teisę Gelvorai, sumokate tele2 tiek, kiek jiems priklauso pagal sutartį. Delspinigius skaičiuojate tik už 6 mėn. Neprasimeskit ju vidas biznis palaust zmogu ir pasimt delspinigius didelius. Skolos senaties terminas 10metu, pradeda siust laisku kas diena kad tik spetu istraukt skatika.
atkreipiame dėmesį, jog čia UAB Sergel atsiliepimų skiltis. Taip pat patiksliname, jog ieškinio senaties termino praleidimas nepanaikina pačios subjektinės materialinės teisės, t.y. nepanaikina pačios skolos, todėl visus klientų klientus raginame bendradarbiauti atkuriant mokėjimus. Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis. el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018.
UAB „Sergel“
Kokie a*******i čia rašinėja žinutes, ir reikalauja pinigų.

Erika 2021-09-06 13:16:31
Nesugeba atsiųsti vekselio šneka nepagarbiai. Aš pati skambinu ir rodau iniciatyva jog noriu atsiskaityti su skolomis šneka grubiai siunčia pradžiai susimokėt skola tada tik atsius vekselį... Barakas konkretus kreipiuosi į teismą už tai kad neleidžia žmoniškai susitart.
Sveiki, p. Erika,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Klientų aptarnavimo vadybininkai netrukus su jumis susisieks, kad detaliai išsiaiškintų situaciją ir rastų tinkamiausią jos sprendimą.
Liute 2021-08-25 15:36:33
Visiem apgailestaujeme tai uzka gaunate atligi man pirmadienį paskambino taip grasino o ploto rado kad kitam jų darbuotojui moku nejos aš o grasino kad atims butą anstoleis kad susidoros nes aš nemoku metus pasirodo nematė kad eina įmokos net atsiprsau nepasake
Atsiprašome, jei dėl galimai mūsų klaidos patekote į nemalonią situaciją. Būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Pareigingas pilietis 2021-04-20 11:03:03
Sveiki, užteks skambinti ir grąsinti atimti turtą, kai skola asmeniškai ne mano o įmonės kurį priklauso kitam asmeniui ir skola sudaro 218 euro pagal civilinį kodeksą jokio turto atimimas nepriklauso, be to jeigu nesustosit persekioti pareiškimas bus paduotas į policiją o taip pat į teismą dėl moralinės žalos už patirtą stresą kuris nuolat kenkia mano psichikai ir sveikaitai po jūsų skambučių
Laba diena visiems daubas būdavo tie skambučiai skambina ir skambina galiu moket 15 eurų tai skambina kada kitą įmoka tai tas tai anas 90m reketas aš netilesiu ir visur kreisuosi ir į policijos kad reketuoja man ir palūkanas kažkokes paskaicevo metines 179e
Vytautas 2021-08-17 14:10:35
Pradejote mane dusinte del BTA draudimo skolos. Bet nepateikiate man jokios informacijos uz ka as skolingas!
Labai neprofesionalu !
Sveiki, p. Vytautai,
Labai neprofesionalu !
Vaida 2021-07-28 17:23:52
Koks gali buti kad neperduota buvau anstoliams jei per anstole visa skola is mokejau sausio men ir nuo vaiku pinigai buvo nuskaiciuoti ir plius alga buvo nuskaiciuota net visa nu ejus i bite pasitikslinti del skolu rodo kad nebeturiu as jau visai pasimetusi esu su jusu firma
Sveiki, p. Vaida,
dar kartelį jums patiksliname, kad šįkart Sergel į jus kreipėsi dėl kito kreditoriaus skolos. Kito kreditoriaus skola šiuo metu yra ikiteisminio išieškojimo procese, dar nepasiekė teismo ir antstolių, todėl apie ją jūsų antstolis negali suteikti jokios informacijos. Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018.
Sergel 2021-07-28 16:52:28
Sveiki, p. Vaida,
apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Mūsų teisininkai vakar el. paštu jums išsiuntė paaiškinimą dėl kokio kreditoriaus bylų kreiptasi. Kadangi kolkas vyksta ikiteisminis skolų išieškojimo etapas, informacija nėra perduota anstoliams. Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018.
Vaida 2021-07-28 12:49:31
Sergel siunciau is anstoles israsa kad nesu Bitej skolinga uz visus prietaisus nei ka ir bitej mato kad nesu skolinga tai ne jie vis paiso skolas kuriu jau nebeturiu uz ka man moketi jei nepaziuri is moketu skolu net negaliu numerio pasijimti kito isimoketinai telefono neleidzia pasijimti kai esi nebeskolingas kazkokia netvarka
Benas 2021-07-27 15:09:29
Liepos 5 d. gavau pranešimą, kad nesu sumokėjęs baudos, nors bauda buvo sumokėta kovo mėnesį. Nusiuntus bankinio pavedimo išrašą, man buvo pasakyta, kad informuos, kai susisieks su kreditoriumi.

Jau daugiau kaip tris savaites ir toliau gaunu grasinančius laiškus, kad mane apkraus baudom ir teismais. O kai parašau, ar išsiaiškino su kreditoriumi, tai gaunu tą patį atsakymą: "Išsiuntėme užklausą kreditoriui. Gavę atsakymą Jus informuosime." Toks jausmas, kad bendrauju su auto atsakikliu.

Iš UAB "Sergel" pusės nulis komunikavimo, jokio aiškaus atsakymo - kažkokių imbicilų kontora.
Sveiki, p. Benai,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Deja, kai kurių kreditorių atsakymai užtrunka ir ko jie negauti, bylos išlieka aktyvios. Kol byla neuždaryta, kliento klientai gauna automatinius pranešimus. Vos tik gavę kreditoriaus patvirtinimą apie mokėjimą, visus išieškojimo veiksmus nutraukiame. Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018.

Diana 2021-07-20 15:27:29
As jums rašiau bandžiau tartis sakiau jog aš neacisakiau mokėti ir moku, o jus man vis tiek parasete kad laukiate 50€ imokos
P. Diana,
visuomet stengiamės vertinti kiekvieną situaciją individualiai ir rasti patį palankiausią sprendimą tiek kreditoriui, tiek kliento klientui. Skatiname atlikti didesnes įmokas norėdami padėti kliento klientui išvengti tolimesnių procedūrų išieškant skolą, nes ikiteisminio išieškojimo terminas nėra begalinis ir jei įmokos nėra baigtos mokėti iki jo pasibaigimo, gali būti pradėtas teisminis išieškojimas. Taigi, sudarant sąlyginai didesnių įmokų grafiką siekiama taikiai išspręsti situaciją ir nedidinti finansinės naštos skolininkui papildomomis teisminio proceso ir antstolių išlaidomis. Klientų aptarnavimo vadybininkas susisieks su jumis ir detaliai paaiškins Jūsų situaciją.
UAB "Sergel"
Diana 2021-07-20 11:11:14
Nu tikrai nesąmonė, esu nedirbanti, auginu vieną vaiką, neturiu jokiu pajamų, gaunu į mėnesį po 100€. O jie sako kad jiems turiu siųsti ne mažiau negu 50€. Praeitus 4 men mokejau po 15€ viskas tiko. Tik paklausiau kiek bendrai esu skoloje iškart parašė įmoka turi būt nemazesne nei 50€. a*******i.. viską paaiskinus kad pajamų neturiu jie vistiek sako kad turiu 50€ aciusti. Ar kas žino kaip įmanoma iš vieno išieškojimo persikelti ant kito? Tekto kitam damokesiu bet su šitais tai tikrai geriau nesusidekite
Sveiki, p. Diana,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog rasime bendrą sprendimą ir padėsime atkurti mokėjimus.
Greta 2021-07-14 10:24:33
Neadekvati imone. Perduota vartotoju teisiu pazeidejams. Buvo 3 kartus imoketa, deja nekopetetinga darbuotoja neatliko savo darbo. Ji gauna alga uz klaidinga darba o man priskaiciuoja? Todel perdave ir sitai zabaliu imonei. Cia irgi nesigaudo istatymuose.
Sveiki, p. Greta,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Norime ją išspręsti, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
UAB „Sergel“
Debilu ieskot kad kad pinigus moketu?dar datas siuntineja su pageidavimais kreipkites i uab Tele2 ir tegul susimoka.gera versliuka sugalvoje dvi a******u kontoros!
Sveiki, dekojame, jog padengete pradelsta mokejima. Iki pilno atsiskaitymo Jums liko sumoketi administravimo islaidas.Moketi galite vieno mygtuko paspaudimu https://mokejimai.sergel.lt/?ID=02b7d84a-629c-4452-89b2-2c85dad20dfa Apmoketi iki 2021-07-15 Info. tel. 869839581

Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
EASY DEBT SERVICE
Skolų pirkimas. Skolų išieškojimas.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-1101, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
SKOLŲ PIRKIMAS Galime nupirkti Jūsų skolas į Lietuvos ir užsienio bendroves, juridinius ir fizinius asmenis. Įmonės ekspertai turi daugiau kaip 8 metų patirtį perkant skolų portfelius. Galime sudaryti tiek vienkartinius, tiek periodinius sandorius. Jeigu nusprendėte parduoti susikaupusias skolas, susisiekite su...
Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: A. Mickevičiaus g. 50, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles, priverstinis skolų išieškojimas, ikiteisminis skolų išieškojimas, atsiskaitymų administravimas. Profesionalus procesinių ir kitų dokumentų įteikimas. Teisinės paslaugos bei faktinių...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%