Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sergel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sergel

Atsiliepimai apie Sergel, UAB

„Sergel“ – gyvybingi pinigų srautai
Parašyk savo nuomonę apie Sergel, UAB

Sveiki, p. Artūrai,
LR teismų praktikoje bylos nagrinėjamos individualiai, vertinant konkrečias aplinkybes bei atsižvelgiant į kreditoriaus, skolininko ar tarpininko teises bei pareigas. Visiems klientams rekomenduojame kreiptis į mus el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018, atsakysime į visus kylančius klausimus ir abejones, prireikus išsamų rašytinį atsakymą pateiks teisininkas.
UAB „Sergel“
Smulkus telefoniniai s*****i praso apmoketi skolų išieškojimo įmonės patirtos išlaidas

Skolų išieškojimo įmonės patirtos išlaidos nelaikytinos procesinio pobūdžio išlaidomis, kurių atlyginimas sprendžiamas CPK nustatyta tvarka;

Teismas pagrįstai kreditoriaus prašomus priteisti nuostolius priskyrė kasdienei įmonės ūkinei veiklai bei nurodė, kad tokios išlaidos neatitinka CK 6.249 straipsnio 4 dalies 3 punkte apibrėžtų protingų išlaidų, susijusių su nuostolių išieškojimu ne teismo tvarka.

Teismo vertinimu, tokios įstatymu nustatytos pareigos įvykdymas negali būti pripažintas ieškovės skolos išieškojimo ir administravimo ikiteismine tvarka išlaidomis CK 6.249 straipsnio 4 dalies 3 punkto prasme. Ieškovė ieškinyje pati pripažįsta aplinkybę, kad ieškovės tiesioginė veikla yra skolų išieškojimas ir administravimas. Dėl reikalavimo įvykdyti pradelstą piniginę prievolę, prieš tai atlygintinai iš pradinio kreditoriaus įgijus tokią subjektinę teisę, galimai atlikus ieškinyje detaliai išvardintus veiksmus turėtos išlaidos nelaikytinos skolos išieškojimo ir administravimo ikiteismine tvarka išlaidomis CK 6.249 straipsnio 4 dalies 3 punkto prasme. Darbo užmokesčio darbuotojams už jų tiesioginį darbą (darbo laiko skyrimas su atsakovu susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu, derybos) išlaidos yra tiesioginės įmonės veiklos sąnaudos. Jas priteisus iš atsakovo, atsakovas būtų įpareigotas ne padengti protingas išlaidas, susijusias su nuostolių išieškojimu ne teismo tvarka, o padengti įmonės veiklos sąnaudas, kurias įmonė prisiima savo valia ir rizika.

Bylos
Nr. E2-18424-587/2018
Nr. E2-44-783/2016
Vaida 2021-02-19 12:40:36
Labai panaši situacija, tasausi su jais pusę metų. Kolkas nesugebėjo pateikti jokios informacijos nei kam nei už ką esu skolinga. Toliau siunčia grasinančius laiškus apmokėti neaiškias sumas. Lietuvos Anstolių Rūmų duomenimis skolų neturiu, Lietuvoje negyvenu 8 metus. Aiškina jog informacija buvo atsiųsta el. paštu, tačiau būtent to laiško negavau, kuomet kitus laiškus nuo jų gaunu. Pareikalavus laišką su informacija persiųsti, buvau patikinta, kad informacija perduota atsakingiems asmenims ir laišką netrukus gausiu. Praėjo dvi dienos, gavau tik 2 grasinančius laiškus apmokėti skolą, tačiau informacijos nei kam nei už ką esu skolinga visdar negavau. Nepatingėkite, kreipkitės į Vartotojų Teisių Apsaugos tarnybą.
Sveiki, p. Vaida,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Patikrinome ir matome, kad detalus mūsų teisininkų parengtas atsakymas apie skolos susidarymo pagrindus jums buvo išsiųstos nurodytu el. paštu. Šiandien šį atsakymą jums išsiuntėme pakartotinai. Rekomenduojame pasitikrinti šlamšto skiltį ir negavus atsakymo iki šios dienos pabaigos, susisiekti su mumis telefonu +37068500018.
Edvinas 2021-02-15 18:20:18
Jusu kontorai tikrai nieko neprivalo moketi;)ir puikiai ta zinot privalo susimoketi tam kam skola buvo.jus labai uoliai puolat atrasineti ir apgailestauti jei parasytas neigiamas komentaras apie sita kontora;) SUKCIU KONTORA!
Sveiki Edvinai dar kartą,
mums svarbu, jog kiekvienas klientas ir kliento klientas gautų teisingą informaciją, ją suprastų ir būtų įgalintas padaryti tinkamus sprendimus atkuriant mokėjimus. Dėl šios priežasties stengiamės atsakyti į kiekvieną klausimą ar komentarą. Dėl asmens duomenų apsaugos, rekomenduojame visuomet kreiptis el. paštu ar telefonu, tačiau kiek galime komentuoti, atsakome į svarbiausius bendrus klausimus ar komentarus.Paaiškiname, jog įmonės turi teisę pačios nevykdyti skolų išieškojimo ir tai patikėti tokioms mokėjimų atkūrimo ir valdymo bendrovėms kaip Sergel. Sergel veikia vadovaudamasi LR įstatymais ir atstovauja kreditoriaus teises ir pareigas, taigi, veikia kaip tarpininkas, kuris informuoja kliento klientą ir padeda suderinti mokėjimų sąlygas, todėl kompensuojamosios skolų išieškojimo išlaidos yra mokamos Sergel. Kaip jau minėjome, CK 6.57 straipsnis numato, kad skolininkas turi padengti su prievolės įvykdymu susijusias išlaidas. Edvinai, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018, atsakysime į visus su jūsų byla susijusius klausimus ir abejones.
Edvinas 2021-02-12 19:56:44
Ar žinojote, jog "garsios" skolų išieškojimo įmonės (pvz, sergel, Julianus, skolos ccs ir dar daugelis kitų) siųsdamos laiškus ir reikalaudamos padengti neva "administravimo", "pašto" ir kitas su neva išieškojimu susijusias išlaidas, tai daro tik siekiant savo komercinių tiklsų. Skolininkas, t.y. fizinis ar juridinis asmuo neturi pareigos atlyginti "tokių" skolų išieškotojams jų "patirtų", su skolų išieškojimo veiksmais neva susijusių išlaidų, o sulaukus aukščiau minimų neteisėtų skolų išieškotojų reikalavimų, gali drąsiai atmesti tokius reikalavimus bei kreiptis dėl savo pažeistų teisių gynimo į aukštesnes institucijas.
Sveiki, Edvinai, dar kartą,
primename, jog Sergel savo veikloje vadovaujasi LR įstatymais ir teisės aktais. Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso (CK) 6.256 straipsnio 1 ir 2 dalys numato, kad asmuo privalo tinkamai ir laiku vykdyti savo sutartines prievoles. Neįvykdęs ar netinkamai įvykdęs savo sutartinę prievolę, asmuo privalo atlyginti patirtus nuostolius, susijusius su skolos išieškojimu ne teismo tvarka (CK 6.249 str. 4 dalies 3 p.). CK 6.57 straipsnis numato, kad su prievolės įvykdymu susijusias išlaidas turi padengti skolininkas. Edvinai, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018, atsakysime į visus jums kylančius klausimus ir abejones.
Valdemaras 2021-02-10 18:11:23
Sergel darbo metodai mažiausiai stebina.Gavau laišką kad esu skoloj "nerealią" sumą 51€ už elektrą (visada mokėdavau kas kelis mėn ir nemačiau čia kriminalo), skola yra perduota sergel ir reikia butinai kuo greičiau atsiskaityt ir sumokėt sergel administravimo mokestį 3€.Na gerai, jei jau taip reikia tai reikia, sumokėjau.Gal po kelių savaičių vėl skambutis: " mes tuos 3€ gavome greičiau negu patvirtinimą apie skolos padengimą iš elektros tiekėjų ir mes tuos 3€ pervėdėm elektros tinklams...perveskit mums vėl 3€"... Kąą???!!! Tai pasiimkit atgal iš jų."Ne, mes negalim.Ir neuždarysim bylos kol nepervesit dar kartą! "Tai kaip absurdas? Nebuvau net perspėtas kad taip gali atsitikt, bučiau kažkokias pavedimų kopijas atsiuntęs ar panašiai...Čia ne trijų eurų reikalas bet veiksmų nesuderinamumo, klientų neinformavimo ir biurokratinio bardako įmonėje.Tikrai nesiruošiu dar kartą nieko pervedinėt, turiu išrąšą iš banko kad pavedimą įmonėj Sergel padariau, o kad juos kažkam kažkas kažkur pervedė ar paskolino kaimynui, ne mano reikalas.Ir dar...na tikrai elektros tiekėjams jau nekokie laikai kad dėl 50€ perduodą skolų išieškotojams.
Sveiki, p. Valdemarai,
labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, kai mokėjimas nukeliavo greičiau nei gavome patvirtinimą apie skolos padengimą iš kreditoriaus. Netrukus su jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo vadybininkas ir padės rasti išeitį. Dėkojame už pastabą.
Sveiki, p. Sauliau, dar kartą,
Dėl asmens duomenų apsaugos negalime viešai plačiai ir išsamiai komentuoti Jūsų ar bet kurio kito kliento kliento bylos detalių, tačiau į Jūsų abejones ar klausimus mielai atsakysime telefonu ar elektroniniu paštu ir detaliai paaiškinsime skolos kreditoriui susidarymo teisinius pagrindus, apmokėjimo ar informacijos perdavimo kredito biurui ar teisminiam išieškojimui terminus, datas ir kitas aplinkybes. Padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir įgalinsime padaryti tinkamus sprendimus atkuriant ir vykdant mokėjimus.
Sergel 2021-02-02 11:22:05
Sveiki, p. Sauliau,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir patikiname jus, kad UAB Sergel veikia vadovaudamiesi LR įstatymais ir teisės aktais. Skolininkui nevykdant sutarties su kreditoriumi sąlygų, atsiranda teisė išieškoti skolą. Paprastai sutartyje arba jos priede yra numatomos šios gairės ir abi šalys dėl tokių sąlygų sutaria. Jei viena iš šalių nevykdo sutarties, kitai šaliai atsiranda pagrindas ir teisė kreiptis į skolų išieškojimo įmonę, tuomet atliekant išieškojimo veiksmus duomenų tvarkytojas (Sergel) veikia duomenų valdytojo (kreditoriaus) vardu. Kilus papildomiems klausimams, kviečiame rašyti el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekti šiuo telefonu +37068500018.
UAB „Sergel“
Siunčiamų laiškų pabaigoje savo disclaimer'yje rašote: UAB „Sergel“, Jums delsiant vykdyti savo įsipareigojimus daugiau kaip 30 dienų, turi teisę teikti Jūsų tapatybės, skolos, jos apmokėjimo ir kredito istorijos duomenis Kredito biurui UAB “Creditinfo Lietuva” (įmonės kodas: 111689163, adresas: A. Goštauto g. 40A, LT 01112

Ką reiškia „delsiant vykdyti savo įsipareigojiomus"? Nei jums (UAB Sergel) kaip reketininkui, nei sąskaitą už neatliktus darbus išrašiusiai įmonei aš nieko neįsipareigojau. Jei sąskaitos išrašytojas mano kitaip, gali kreiptis į teismą — šis kelias Lietuvoje vis dar yra legalus. Be to, UAB „Creditinfo Lietuva“ yra įmonė, kurios veikla neatitinka ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, todėl šios įmonė veikal apskritai yra neteisėta.
Sergel 2021-02-02 11:22:05
UAB „Sergel“
Jūs puikiai žinote, kad jei nevykdomos šalių sutarties sąlygos, viena sutarties pusė gali kreiptis į teismą — UAB Sergel nėra teismas. Tuo tarpu jūs (Sergel), jūsų klientui UAB „S.Ū.“ jums pateikus išieškojimui nepagrįstą sąskaitą, šįkart atliekate turto prievartautojo vaidmenį. Jūs tai puikiai žinote, nes buvote ne kartą apie tai informuoti, todėl tyčinis bendrininkavimas su jūsų klientu Sergel vadovei Tomai Matutytei gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę. Kad nepakliūtumėte į tokias situacijas, rekomenduočiau su savo klientais teisiškai raštingai sutvarkyti sutartis ir numatyti veiksmus, jei neva skolininkas nesutinka su neva skola.
Saulius 2021-02-02 11:00:48
Papildoma UAB Sergel veikla yra turto prievartavimas (reketas), veikiant nusikalstamoje grupėje. Schema tokia: Kreditorius pagal sutartį su Sergel atsiunčia duomenis apie neva savo skolininką, tada Sergel užsideda savo administravimo mokestį ir imasi atakuoti neva skolininką. Tačiau kreditorius nenurodo, kad išrašyta sąskaita neva skolininkui yra be pagrindo už neatliktus darbus. Jei neva skolininkas Sergel informuoja, kad su skola nesutinka, Sergel nenutraukia bylos ir ikiteisminio išieškojimo ir neperduoda informacijos apie atsisakymą mokėti neva skolą kreditoriui, kuris savo ruožtu gali kreiptis į teismą su ieškiniu neva skolininkui. Sutartyje, kuri sudaryta tarp Sergel ir kreditoriaus, tokia opcija turi būti numatyta — juk ikiteisminis išieškojimas yra tik visoms pusėms pigesnis variantas, bet tik kaip pagalbinis, o teisinis išlieka pagrindinis. Taigi, Sergel reketą tęsia, o kreditorius nors ir negaus neteisėtų pinigų, bet sugadins neva skolininkui kredito istoriją. Tokia schema vadinama turto prievartavimu veikiant nusikalstamoje grupėje, todėl ji turi būti nagrinejama, atsiuvertus baudžiamąjį kodeksą.
UAB „Sergel“
Sita savo stsakyma susikiskit ten kur nesueina...
Edvinas 2021-01-25 13:52:34
Sukciu kontora cia.jus jiems nieko nemokekit.tik tiesiogiai kam turit sutarti mokekit kad ir po kelis eurus.
Sveiki, Edvinai,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Patikiname jus, Sergel veikia vadovaudamiesi LR įstatymais ir teisės aktais. Būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Tomas 2021-01-18 09:46:30
Seveiki. Neturėjau jokių įsiskolinimų nei mokejimų delsimų, visada apmokų BITĖS saskaitas laiku ir jie man atsiunčia SMS, kad aš esu skolingas 910 eur ir grasina teismu jeigu nesusisieksiu. Ir tap jau visus metus kas menėsį parašo. Juokas ima. Labai "rimta" "UAB Zekų varkes" kontora. Sekmės gaudant durnelius. Reiktu jus pačius į teismą padoti už tokią veikla, pažiurėtume kas kam mokėtų, nevispročiu gvardija.
Sveiki, Tomai,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Mielai Jus išklausysime, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Mare 2020-12-29 18:15:07
Laukiu sąskaitos už vandenį, nes patys vandenų darbuotojai buvo nurašyti skaitliuka. Už keleto dienų iš šios kontoros gaunu laišką su skolos išieškojimu už einamąją sąskaita, kurios dar nesu gavusi iš vandenų. Sąskaita iš vandenų ateina dar už poros savaičių, kur aiskiai parašyta apmokėti iki 30 lapkričio, ką ir padarau 29 diena. Bet šie akiplėšos vistiek atsiunčia po mėnesio 10€ išieškojimo mokestį už apmokėta einamąją sąskaita. Kas čia suokalbis ar reketas ? Jus nejuokinkit! !! Su savo išieškojimais !
Sveiki, p. Mare,

apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Norime ją išspręsti, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Justas 2020-12-08 10:14:56
Skolą sumokėjau prieš dvi savaites, šiandien gavau skambutį, kad perduota sekančiam išieškojimo etapui. Paaiškinimas telefonu: patvirtinimus apie pilną atsiskaitymą gauname mėnesio pabaigoje. Jūs juokaujate? 21 amžiuje, pinigus gavo tą pačią dieną, o jūs po dviejų savaičių dar nežinot. Ypač už tą mokestį, kurį imat iš skolininko. Apgailėtina.
Sveiki, p. Justai,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Patiksliname, kad byla uždaroma tik paslaugos tiekėjui, t.y. kreditoriui patvirtinus apie gautą mokėjimą, tad iki to laiko gali pasitaikyti automatinių pranešimų. Tikėtina, kad taip nutiko ir jūsų atveju, dėl to apgailestaujame. Jei turite papildomų klausimų ar pastabų, kviečiame susisiekti el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018.
1990 reketas 2020-11-24 22:25:38
Siųskit Jus šituos lodorius kuo toliau. Kol jie neįgijo teisės į Jūsų skolą, arba kol neišrašė sąskaitos Jūsų kreditoriui už skolos išieškojimą, tol gali skambinėti iki pažaliavimo. Jokios teisinės galios jų grąsinimai neturi. Taip, Jūs turite padengti nuostolius, susidariusius išieškojimo metu, bet jus turite padengti kreditoriui, o ne Sergėjui ar Sašai, o iš kur tie nuostoliai pas kreditorių jei Sergel net sąskaitos jiems neišrašo.. ? :) čia yra paprastas Uab'as, o ne anstoliai ir teismai. Yra kalėjime nuteistieji kurie ieško aukų ir bando išvilioti pinigus, o čia tas pats tik, kad aukų ieško laisvėje esantys asmenys... Šiaip, jei užkniso jų skambučiai tiesiog blokuokit jų numerius, o jei netingit tai dar ir skundą asmens duomenų inspekcijai parašykit už neteisėtą Jūsų duomenų naudojimą. O kad verta šituo reketu užsiimti rodo ir metinės šios kontoros apyvartos.
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Patikiname jus, Sergel veikia vadovaudamiesi LR įstatymais ir teisės aktais. Kviečiame Jus susisiekti el. paštu skolos@sergel.lt ar telefonu +37068500018. Mūsų klientų aptarnavimo vadybininkas detaliai paaiškins skolos kreditoriui ar skolos administratoriui susidarymo teisinius pagrindus, apmokėjimo ar informacijos perdavimo kredito biurui ar teisminiam išieškojimui terminus, datas ir kitas aplinkybes. Padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir įgalinsime padaryti tinkamus sprendimus atkuriant ir vykdant mokėjimus.
Donce 2020-11-24 21:41:28
As nx nesuprantu ka jus nx eferiugos auku ieskot ka, ar bent zinot savo istatymus zmonems grasindami
Sveiki, p. Donce,
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir patikiname Jus, kad veikiame vadovaudamiesi LR įstatymais ir teisės aktais. Mielai Jus išklausysime ir atsakysime į visus kilusius klausimus, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Deividas 2020-11-23 09:29:59

Skolos isieskojimo ir administravimo mokesti gali prasyti padengti kreditoriai, bet ne jus, nes jus kaip ir teigiate, esate mokejimo atkurimo bet valdymo bendrove. Tai yra, kad jus bandote kvailinti zmones. Tai pogi, jus PRADEDATE ikiteisminio isieskojimo veiksmus bet ne iki teismini tyrima. Todel ir kyla klausimas, ar jus tikrai zinote savo visas teises bei pareigas? Jusu nekompetentingi darbuotojai gasdina zmones visai be reikalo :) 200% administravimo mokestis didesnis uz pacia skola :) kaip manote patys, kiek turite sansu kad teismas patenkintu jusu ieskini? as manau lygiam 0 :)) ir jus tai puikiai puikiai zinote, bei suprantate.
P.S. Kodel tada paprasius atsiusti reikiamus dokumentus, kur aiskiai butu nurodyti ikainiai uz jusu neva "administracini mokesti" jus tiesiog bandote issisukti?
Deividai,
dėkojame už klausimą ir kviečiame aptarti tai telefonu ar el. paštu, konkrečiai kalbat apie jūsų situaciją. Mūsų klientų aptarnavimo vadybininkas detaliai paaiškins skolos kreditoriui ar skolos administratoriui susidarymo teisinius pagrindus, apmokėjimo ar informacijos perdavimo kredito biurui ar teisminiam išieškojimui terminus, datas ir kitas aplinkybes. Padėsime išspręsti susidariusią situaciją ir įgalinsime padaryti tinkamus sprendimus atkuriant ir vykdant mokėjimus.
Sergel 2020-11-23 08:46:53
Sveiki, p. Deividai,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Bendraudami su klientais telefonu dėl asmens duomenų apsaugos visuomet prašome patikslinti savo duomenis ir tik tuomet galime tęsti pokalbį, tad vadybininkas gali ne kartą paprašyti jūsų patikslinti jūsų duomenis - el. paštą, telefono numerį, asmens kodą, adresą ir pan. Suprantame, jog kartais nutinka taip, kad viena ar kita sąskaita lieka neapmokėta ir įmonės turi galimybę pačios nevykdyti pradelstų mokėjimų išieškojimo ir jį perduoti tokioms mokėjimų atkūrimo bei valdymo bendrovėms kaip Sergel. Klientams perdavus informaciją apie skolą, Sergel pradeda ikiteisminio išieškojimo veiksmus. Kaip teigiate, susidariusią skolą kreditoriui padengėte jau po to, kai ji buvo perduota Sergel, esame įgalioti reikalauti padengti ir skolos išieškojimo išlaidas. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.

Deividas 2020-11-23 06:06:25
Sveiki visi,

Noriu pranesti jums apie juokinga situacija. Gaunu skambuti is Sergel kad esu skoloje 4.80eur citybee uz neapmoketas paslaugas. Susisiekus su Citybee, jie patvirtino kad esu skoloje, atsiprasiau, kad per ziopluma neapmokejau saskaitos, ja sumokejau ta pacia minute ir viskas kaip ir baigta. Palinkejome vieni kitiems grazios dienos...Taciau cia dar ne pabaiga.
Po savaites ar keliu gaunu skambuti vel is sergel del neapmoketu saskaitu, kaip jie issireiske jiems priklauso 10eur. issieskojimo mokestis :D Jus juokaujat? Skambinu i Citybee, jie patvirtina, kad saskaita apmoketa. Skambinu i Sergel, sako jus privalote apmoketi saskaita mum. As aisku atsisakiau, jie pradejo gasdinti teismais, as sia sfera ismanau gan neblogai, todel paklausiau ar pradetas iki teisminis tyrimas ir kuo as esu kaltinamas-atsakymo negavau.
Praeina menuo, skambina jie man ir sako kad jau pradetas iki teisminis tyrimas ir manes praso patvirtinti mano asmeninius duomenis. Jus tik pagalvokite, jie pradejo iki teismini tyrima del 10eur, taciau neturi mano visu reikiamu duomenu. Mano atsakymas buvo paprastas, atsiuskite byla i mano el.pasta ir as su jumis susisieksiu, taciau to negalejo padaryti nes kaip jie patys sake "mes nezinome ar turime jusu el. pasta''. Nu ok, sakau tada pastu, sako irgi nezinome ar teisingas. Tai isvada tik viena- JUS ESATE KLAUNU KLAUNAI, KURIE BANDOTE ISSIREIKALAUTI IS ZMONIU PINIGUS UZ NIEKA!
P.S. Padarykite savo konsultantams reikiamus mokymus, nes pastebejau kad jiems susidurus su zmogumi kuris supranta L.R. Istatymus ir visus teisminius procesus jie pasimeta, o galiausiai numeta rageli. (cia draugiskas patarimas :))
Sveiki, p. Deividai,
Sveiki visi,

Sergel 2020-11-18 16:41:10
Sveiki, p. Antanai, patikiname, kad Sergel veikia vadovaudamasi LR įstatymais. Į visus jums kilusius klausimus ir abejones atsakysime, todėl kviečiame rašyti el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekti su mumis šiuo telefonu +37068500018.
UAB „Sergel“
jau perduota teisininkui lauk laiskelio a******a.noresim pamatyti is kur tokios sumos isieskojimo gaunam.tada ir cia idesiu sprendima, kad zmones matytu
antanas 2020-11-05 20:09:21
situ veikeju veikla neteiseta su teisininku pagalba galit netik nemoket jiems bet ir prisiteist pinigu
Pavel Iljin 2020-10-22 10:09:44
Reportinti kaip SPAM, pries tai tam durniu laivui surasity laiska kurio tekste butinai turi buti "as vard.pavard.gym.metai nesidomiu siuncama informacija ir prasau nustoti man ja siuntineti ", palaukti keleta savaiciu kol site mudazvonai atsius keleta laisku, veliau situ laisku kartus us skrinais ekrano kur matitusi kad site laiskai po jusu teiseto prasimo visvien buvo siuncami persiusti duomenu apsaugos inspekcijai.
Sveiki, Pavel,
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Primename, kad pradelsti mokėjimai niekur nedingsta, o kreditoriai turi teisę patys nevykdyti šių mokėjimų išieškojimo ir perduoti juos mokėjimų atkūrimo ir valdymo bendrovėms. UAB Sergel veikia ir pranešimus siunčia vadovaudamasi galiojančiais teisės aktais, tarp jų ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies b punktu.
Jei turėsite papildomų klausimų dėl jūsų asmens duomenų naudojimo ar pranešimų siuntimo, kviečiame rašyti el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekti su mumis šiuo telefonu +37068500018.
Sergel 2020-08-11 10:57:05
Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Norime ją išspręsti, todėl būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą.
Dovydas 2020-10-12 11:05:58
Teroristu irstva. Skola
Padengta sporto klubui o tie vis siuntineja laiskus su terminais iki kada moket. Pats sporto klubas sako neturime jokiu pretenziju viskas sumoketa keista kodel jie negauna info. O tie toliau kaip siuntinejo savo raginimus sumoket taip siuntineja tai argi ne teroristine organizacija? Toks jausmas kad sibire dirba ir iki ju jokia informacija nedaeina o gal jie tiesiog nenori, kad daeitu? Nes terorizuot juk patogiau nei isiklausyt.
Sveiki, p. Dovydai,
Teroristu irstva. Skola
Konstantin 2020-09-22 11:16:17
ne labai supratau... as susitariau uz skola 150 eur moketi Julianus... sumokejau puse - 80 eur, kaip buvau su jais susitares, o dabar man raso kazkokie sergel, kad as turiu skola... kaip cia suprasti?
Sveiki, Konstantin, būtume dėkingi, jei parašytumėte el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiektumėte su mumis šiuo telefonu +37068500018. Tikime, jog žinodami konkrečią jūsų situaciją, rasime tinkamiausią jos sprendimą. Su geriausiais linkėjimais, UAB „Sergel“
Algirdas Andriulis 2020-09-12 14:10:12
NIEKADA nemokekite siai a******u kontorai nei vieno cento!!! LT tik antstoliai yra igalioti isieskoti skolas, siuo metu laukiu teismo kol isnagrines mano skunda ir prasyma priteisti MORALINE ZALA, man uz tai jog "Sergel" jau 3ar 4metai kiekvienos sav. ketvirtad. skambineja ir vis reikalauja kazkokios skolos nors teismas del skolos vyko pries metus ir pripazino NETEISETA JU VEIKLA, siuo metu laukiu teismo del moralines zalos atlyginimo. TAI a*******i ir niekada nepergyvenkit jei skambineja, pasiuskyt na....
Sveiki, Algirdai,
Apgailestaujame, tačiau dėl BDAR nuostatų detaliai viešai komentuoti negalime. Patikiname, Sergel veikia vadovaudamasi LR įstatymais ir atstovauja kreditoriaus teises ir pareigas. Kviečiame kreiptis iškilus bet kokiems klausimams. Padėsime ir įgalinsime padaryti tinkamus sprendimus atkuriant ir vykdant mokėjimus.
Algirdas Andriulis
2020-09-12 14:10:12 IP 2ju3kt21
Reikia_duoti_atkirti 2020-08-06 11:31:48
Teroras neeilinis! Pasiuliau kreiptis i teisma, nesikreipia. Patikimas budas kovoti reportinti ju siunciamus laiskus kaip spam’a!!
Reikia_duoti_atkirti
2020-08-06 11:31:48 IP 2devknod
Sergel 2020-07-29 09:10:53
Sveiki, p. Jūrate, Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Pradelsti mokėjimai niekur nedingsta ir po kelerių ar daugiau metų, o senaties terminai taikomi tik tam tikriems vykdomiesiems dokumentams ar veiksmams. Netrukus su jumis susisieks mūsų atstovai ir detaliai paaiškins esamą situaciją. Kilus papildomiems klausimams, kviečiame rašyti el. paštu skolos@sergel.lt ar susisiekti šiuo telefonu +37068500018. Su geriausiais linkėjimais, UAB „Sergel“
Nebuvo jokių pradelstų mokėjimų. Jokių mokėjimų! Sergel nusipirko ginčyjamą skolą, jos neprisiteisė teismo keliu, o suėjus senačiai, 2008 metų skolą nepanaikina iš duomenų bazės! Mano klausimą spręs kompetentingos institucijos, nes Sergel nedirba teisiškai ir morališkai teisingu būdu. Sergel turės atsakyti už materialinius ir moralinius nuostolius!!!
Jūratė 2020-07-28 14:41:20
Sužinojau (2020-07), kad UAB "Sergel" skolininkų sąraše laiko mano vardu 2008 m. skolą. Skola priteista nebuvo, bendrasis 10 metų senaties terminas jau seniai suėjo. Pasiskambinus telefonu į UAB "Sergel", ponia Lina (pavardę ar savo kitą indentifikavimo nr. įmonėje atsisakė pasakyti), nurodė, kad UAB "Sergel" senaties termino netaiko ir skolos įrašo nepanaikins. Kreipiausi raštu. Po kelių dienų sulaukiau iš Sergel telefoninio autoatsakiklio skambučio, kuris man priminė apie mano skolą. Vietoje to, kad panaikintų neteisėtą įrašą, Sergel atakuoja jai įprastais būdais. Ši įmonė elgiasi nepagrįstai, nepagarbiai, darbuotojai nekompetentingi, neišmano bendrųjų teisinių dalykų. Praėjo daugiau nei savaitė, neteisėtų įrašų UAB "Sergel" nepanaikino.

Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
EASY DEBT SERVICE
Skolų pirkimas. Skolų išieškojimas.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-1101, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
SKOLŲ PIRKIMAS Galime nupirkti Jūsų skolas į Lietuvos ir užsienio bendroves, juridinius ir fizinius asmenis. Įmonės ekspertai turi daugiau kaip 8 metų patirtį perkant skolų portfelius. Galime sudaryti tiek vienkartinius, tiek periodinius sandorius. Jeigu nusprendėte parduoti susikaupusias skolas, susisiekite su...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: A. Mickevičiaus g. 50, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles, priverstinis skolų išieškojimas, ikiteisminis skolų išieškojimas, atsiskaitymų administravimas. Profesionalus procesinių ir kitų dokumentų įteikimas. Teisinės paslaugos bei faktinių...

Rusijos kalėjimų tarnybos vadovas: A. Navalnas išsiųstas į pataisos koloniją
Rusijos kalėjimų tarnybos vadovas: A. Navalnas išsiųstas į pataisos koloniją 02-26 13:25
Garsiausias Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas, anksčiau šį mėnesį nuteistas pustrečių metų kalėti už jam nustatyto bandomojo laikotarpio pažeidimą, buvo išsiųstas atlikti bausmės į pataisos...
V. Ušackas "Avia Solutions Group" investicijų blokavimą vadina "raganų medžiokle" 02-26 13:00
Versliniko Gedimino Žiemelio vadovaujama aviacijos verslo grupė tvirtina nusivylusi vyriausybinės komisijos sprendimu blokuoti jos investicijas Vilniaus oro uoste dėl galimos grėsmės nacionaliniam...
Restoranų apyvarta per sausį mažėjo 4,8%
Restoranų apyvarta per sausį mažėjo 4,8% 02-26 11:46
Maitinimo ir gėrimų teikimo įmonių apyvarta (be PVM) 2021 m. sausį sudarė 29 mln. Eur to meto kainomis ir, palyginti su 2020 m. gruodžiu, pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Hasbro 91,84 +1,02%
Oracle 65,30 +0,93%