Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sergel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sergel

Atsiliepimai apie Sergel, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Sergel, UAB

Besmegeniai nevylėliai, tikri lopai, ir idijiotai!
Gerbiami žmonės nebūkite debilais... vienintelis dalykas ką privalote padaryti tai padengti skolą paslaugų teikėjui... Sergel reikalavimą apmokėti išieškojimo išlaidas galite ramiai dėti į šiukšlių dėžę. Per mano praktika nei vienas teismas nėra priteisęs tokių įmonių taikomų skolos išieškojimo išlaidų. Dėja tai yra oficialus kvailio mokestis... Sergel tai įmonė žaidžianti žmonių psichologinėmis baimėmis bei nežinojimu... Tie 8 eurai kurių reikalaujate išlys per gerklę... :) šita pažadu...
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ar sergel tikrai gali paduoti į teismą? Turiu įsiskolinima, bet per savaitę aš jo tikrai nesumokėsiu, ir gavau laišką kad 20 diena yra paskutinė diena, kai galiu apmokėti susidariusią skolą, kitaip būsiu paduota į teismą. Nejaugi negalima mokėti dalimis? Busiu labai dėkinga, nes kažkaip neramu.
norint uzsidirbti Lietuvoje reikia tureti uab sergel imone, kuria turbut gina ne vienas seimo narys. Kokiu pagrindu imamas didziausias mokestis uz skolos administravima ? tai panasu i banditiska susitarima, viena uab neperspejas vartotojo siuncia kitam uab informacija apie skola, po to abu patenkinti juokiasi, kur yra vartotuju teises ar ir jos gina uab
Pagarbiai Giedrius
Laba diena, 2019m.vasario 27d. sumokejau jusu imonei 6 eurus.Praso atsiusti saskaita faktura, kuri reikalinga pristatyti buhalteriui.Pridedu banko mokejimo nurodyma.
Geros dienos, Aldona
Lolita Katkauskiene
2019-05-02 21:46:17 IP 86.1.40.122
Tiesiog siaubinga įmonė.Perskaičiau kitų žmonių skundus.Aš taip pat buvau neinformuota laiku, kad nesumokėta už cgates paslauga.
Tiksliau mano mama išėjo ir kai miršta mylimas žmogus, tikrai gali pamiršti apie kabelinę.
Bet jie palaukė, kol suma užaugo, ir tada parašė laišką, kad aš skolinga!
Gyvenu užsienyje, esu nebe LT, jie pradžioje daug kartų skambina į nenaudojamą telefono nr.ir tik po to parašo el.laišką!!!!
Žinote, uzknisote su tokiu "aptarnavimu".
As labai labai pasipiktinusi tokiu elgesiu!
Daiva Valkūnienė 2018-12-05 16:04:44
esu labai nusivylusi Jūsų teikiamomis paslaugomis:
1. gavau pranešimą kad esu atiduota skolos išieškojimo įmonei, nors nieks neinformavo, kad esu skolinga, Juk gal pirmiausia reik pranešti apie susidariusią skolą? Kadangi pati buvau nuėjusi į TELE 2, nes perėjau į kitą tinklą, tai pati paprašiau, kad sužiūrėtų, kokia mano skola ir susimokėjau.. Po kiek laiko gavau pranešimą, kad esu atiduota skolų išieškojimo įmonei.
2. susisiekiau su šia įmone ir prašiau paaiškinti už ką aš esu skolinga. Man paaiškino, kad viską išsiaiškins ir man praneš. Praėjo savaitė, bet aš negavau jokio pranešimo, todėl vėl kreipiausi į į jūsų įmonę. Man buvo paaiškinta, kad dar atsakymo nėra, po kiek laiko vėl kreipiausi, bet liepė laukti, kol gausiu atsakymą.
3. Iki dabar negavau atsakymo, bet gavau pranešimą, kad būsiu atiduota antstoliams skolos išieškojimui. Taip, aš sumokėjau šitą skolą, nors taip ir negavau atsakymo už ką esu skolinga. O visai darbuotojai, su kuriais kalbėjau, patikino, kad viskas sistemoj užfiksuota ir viskas vykdoma.

Gerai dirbate, svarbiausia pinigus išsireikalavote
Aš irgi kai klausiau už ką aš esu skolinga man irgi konkrečiai nepasakė, tik pasakė kad sistemoje viskas užfiksuota, melagiai a*******i tik pinigus išsukinėja iš žmonių
Interneto cgates sutratį nutraukiau jau labai senai, o šiandien gavau laišką kad aš esu skolinga 60€ su virš, kažkokie įsiskolinimai, be jokių įrodymų, jei dar kartą gausiu tokį laišką paduosiu į teismą UAB "sergel" raminkitės su savo išsigalvotom skolom nes bus blogai
UAB "SERGEL" p********i jibani
UAB "SERGEL" eikite n* su savo išsigalvotom skolom
Gerbiami žmonės, UAB Sergel naudojasi žmonių juridiniu neraštingumu ir iš to pelnosi reketuodama susimokėti už kažkokias tai paslaugas. Jų veikla dažnai ribojasi su LR BK 181 str. (reketas). Nepulkite jiems mokėti nepasikonsultave su teisininkais.
sveiki as gavau laiska is sergeli jai nesumokesiu perduos i teisma nuejau i tele2sake niekam neperdave ir gavau da uz tele2skola julius inkasko.
Rolandas 2019-01-31 16:53:46
parėjo į mano nr. sms raginimas susimokėti skolą. išsiaiškinau - skolos nėra. kas kompensuos sugadintus nervus ir nuotaiką?
Kas kompensuos visuomenei Jūsų sveiko proto trūkumą?
Sveiki lietuvos pilieciai sia atsovybe reikia paduoti i policija nekalti zmones nuos sios atstovybes kencia nekaltai ir iesko pinigu tokiu kur zmones neskoloje o jei gazdina bet nepaduoda niekur nes teisme jie dar susimoketu uz zmogaus morales pazeidimus.
Sveiki, taip pat turiu reikalų su šita įmonę, grasina kreiptis į teismą, jeigu nepadengsiu skolos, bet tai yra didelė suma, o per savaitę surinkti yra neįmanoma. Tai noriu paklausti, ar jie tik grasina ar iš tikrųjų gali imtis veiksmų?
Tomas 2017-09-22 21:06:14
Ieskau zmoniu nekaltu nukentejusiu nuo sios imones.siulau koperuotis ir pateikti ieskinius uz moraline zala.
Persiunciu jums mokejimo kvita, kurio kaip jus sakote nematote, kad tai priskirta telia, bet jie sako kad gavejas esate jus -UAB Sergel, tai kur mano pinigai ir kas juos grazins
Tai teisinėje valstybėje neteisėtai veikianti kontora ir jie patys puikiai tą supranta ir žino.Lietuvoje vieninteliai teisėti skolų išieškotojai gali būti antstoliai su teismo nutarimu.Šita įžūli kontora dirba pažeidinėdami įstatymus, grasindami žmonėms teismais, nors žino, kad į teismą gali kreiptis tik įmonė, kuriai yra nesumokėta skola.Tai firmelės vardu prisidengę reketininkai, kurie patys jau seniai turėjo atsidurti teisme, įdomu kodėl tokių dalykų nemato teisėsauga, o šitie ir toliau neteisėtai terorizuoja žmones.
Informuojame, kad UAB „ Meduma“ 2017-10-13 dienos pilnai atsiskaitė ir 2017-11-03 dieną informavo Asociacija „GS1 Lithuania „ apie sutarties nutraukimą, todėl UAB“ Meduma „ šiai dienai „ Asociacija „GS1 Lithuania „ nėra skolinga ir nepriims jokių UAB Sergel administravimo mokesčių.
Pridedu sutarties nutraukimo raštą.
Laba diena, noreciau paklausti uz ka man yra skola manocreditinfo svetaineja 164eurai?uz ka jus isieskote?
Gavome pranešimą apie įsiskolinimą AB *Telia Lietuva* \buvusi AB *TEO.Lt*. Paslaugų gavėjo numeris 50984707. Prašau pateikti info kieno vardu ir už kokias paslaugas yra skola. AB *Telia Lietuva* neranda jokių įsiskolinimų.
esu labai nusivylusi Jūsų teikiamomis paslaugomis:

Gerai dirbate, svarbiausia pinigus išsireikalavote
p*****i kažkokie, siunčia sąskaitą, net nežino kam, nežino kokiu pagrindu ir vpš nieko nežino. Pašol nx d*****i supisti, išsižaginkit.
UAB SERGEL popiergalį išmečiau į šiukšlyną, nes tai nėra nei raginimas sumokėti skolą, nei vykdomasis dokumentas. Raginimą sumokėti skolą gali surašyti tik antstolis (CPK 655 str.) ir tik vykdomojo dokumento pagrindu. Raginimas įvykdyti sprendimą skolininkui išsiunčiamas registruotąja pašto siunta su pranešimu apie įteikimą arba įteikiamas skolininkui asmeniškai (CPK 657 str.). Be vykdomojo dokumento atlikti vykdymo veiksmus draudžiama (CPK 586 str.).
Kreipkitės į VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBĄ. Pateikite tarnybai visus grasinančius laiškus ir žinutes. Parašykite prašymą, kad sustabdytu neteisėtus veiksmus ir apgintu vartotojo interesus. Galima kreiptis per jų puslapį arba nueit į vietą.
Mano atveju tikrai padėjo. Bendravimo tonas pasikeitė kardinaliai, kai juos papurtė vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Nebijokite atsikirsti ir apginti savo teisių!!!!
Niekas nemokekit nieko tai Sergel!!! Jei turite kokia skolauz paslaugas mokekit tiesiogiai paslaugu teikejui one Sergel.. Jus su sergel jokiu sutarciu nesudarinejot!! Todel SERGEL NETURI JOKIO PAGRINDO KAZKA SKAICIUOTI IS JUSU!! JEI KOKIA IMONE SUDARE SU SERGEL SUTARTI JINAI PATI JAI IR TURI APMOKET!!
Man buvo 200 eu paskaiciave, nuejau pas advokata ir paaiskino kad Sergel neturi jokoo teisinio pagrindo reikalauti. Jie tik uzsiima grasinimais ir iesko kas issigas ir sumokes
Si imone dziaugiasi savo reikalavimais.Ji tiesig naudojasi psichologiniu smurtavimu pries zmogu, ji net neziuri savo saskaitu kurios jierms yra atsiunciamos.Kaip leidzia LIETUVOS vaklstyber topkios istaigoms buti.Tai ziuliku imone.
As suzinojau esanti SKOLINGA, ir kad esu perduota jiems (uz skola) tik kai si imone parase, kas esu perduota jau i teisma.
Vos neapalpau nuo staigmenos.
As pasiskolinau piningelius ir sumokejau jiems 25 e.islaidas, o uz bendrabucio tipo skola irgi sumokejau keliu dienu begyja.
Bet si gerai dirbanti imone jau 2 ar 3 menesius vis tebesiuncia man grasinancius laiskus teismu.Atsivertusi dezute laisku visada reikia naudoti vaistus nuo sirdies.Kas per IMONE ZUDIKE ZMOGAUS SVEIKATOS...
Raseme jiems, kad seniausiai jiems sumoketa ir nuraseme numerelius issiuntimo.
Man 58 metai, ir pati negaliu kopijuoti lapu ir siusti.O ir kompiuteriu naudujuosi isskirtiniais atvejais.
Si imone egzistuoja piningu kaulinimu vis naujai ir naujai.Taip ir i kapus gali zmogu nuvaryti.
Jiems rasem, kad skusiuosi uz grasinimus, tai jie vel atsiunte nauja grasinanti teismu laiska.
Bijokit zmones sios nesziningos firmos.
Atsargiai a*******i!!!! 2013 m. nutraukėm su Cgates sutartį, viską apmokėjom, atsiskaitėm, pasirašėm dokumentus.Po 5 metų, t.y. 2018m skambina, sako neapmokėta suma yra 7, 58€. Nespėjus nei išsiaiškinti, be jokių terminų ir įspėjimų, po poros dienų jau skambina iš Sergel ir reikalauja pinigų, jau suma pakilo iki 19.03€ Pasidomėjom apie skolą, pasirodo, kad kaip parašėm prašymą dėl nutraukimo, kol atjungė televiziją praėjo kelios dienos ir už tas kelias dienas priskaičiavo mokestį 7, 58 litų tai yra, 2, 15 €, bet apie tai jokių sąskaitų niekas neišrašė ir mūsų neinformavo, Dabar suma litais tapo ta pačia suma eurais. O sergel kiekvieną savaitę siuntinėja grasinančius laiškus ir kelia kaina. Jau nuo 2, 15€ suma pakilo iki 19, 03€. Nebeapsikenčiau, neturiu laiko terliotis su A********S ir sumokėjau. Tegu paspringsta svetimais pinigais brudai. Bet vis galvoju, kad reikėtų tuos brudelius pamokyti.
Asta 2018-09-10 15:38:07
pateikite jiems mirusiojo asmens mirties liudijimą.
Tai, kad siunčiamo laiško apačioje pačiu smlkiausiu šriftu yra informacija, kad Sergel prieina prie registrų. Tai tegul taip ir daro. O jeigu artimųjų nebūtu, tai siųstų laiškus kol viršytų skolą... Juk ir yra ADMINISTRUOJANTI skolas, nor turbūt tiesiog ieškanti d.....
Skaičiau kolegos Dariaus atsiliepimą, tiesiog analogiška situacija, uošvis pasimirė vasario mėn. tai iki šiol gaunam žinutes apie skolą (telia) ir grasinimus paduoti į teismą, skolos nebuvo, perrašant sutartį (pateikus mirties medicininę pažymą) telia pretenzijų neturėjo, kažkokiu būdu kažkokia skola atsidūrė šiame UABe, o šie - nors ir telia ir jiems buvo parašytas 2018m. rugpjūčio 30d. raštas su pridedama mirties medicinine pažyma, toliau bando prikelti mano uošvį dėl ko aš labai apsidžiaugčiau, bet tik mano žmona vis nustemba kai kartas nuo karto mėnesį jai paskambina ir klausia ar ji pažysta savo tėvą ir ar galėtų perduoti jam, kad susimokėtų skolą. Taip kad informavimas neveikia, ten pas juos visiška............Galvoju nusiųsti antkapio nuotrauką su googlemaps nuoroda, gal suveiks?
Neseniai gavau laišką savo adresu apie nesamoninga įsiskolinimą neaišku už ką o virš adreso nurodytas visai svetimo žmogaus vardas pavardė !! Žodžiu paskambinus į šitą įmonę pasakiau kad toks žmogus čia gyvenine negyveno.Nesuprantu iš kur jie i a tuos asresus ir siuntinėja ką nori byle kam.:/
Darius 2018-09-05 23:09:11
UAB"Sergel" mirusiam prieš 6 mėnesius siunčia laiškus prašydami kompensuoti patirtas išlaidas. Va čia tai technologijos. Paklausiau jų ką man daryti su tuo jų laišku murusiajam.
Lauksiu atsakymo juk tikrai - išmaniųjų telefonų, bekontakčių atsiskaitymų, telefonų atrakinimo pagal akies vyzdį, šviesolaidžių, 4G, eletromobilių, bepiločių orlaivių amžius. Suprantu aš juos - na nori jie iš mirusio prieš 6 mėnesius (atspėjote, kad labai daug - 16.32 Eur) pinigų.
Tik abejoju aš dėl galimybės iš mirusio pinigus paimti... oi abejoju. Reikai palaukti, o gal kokia nauja technologija....
pateikite jiems mirusiojo asmens mirties liudijimą.
Sveiki, pasirodo "Busto valda" Kaune, taip pat sudare sutarti su SERGEL.Pasidomejus, nezino nuo kada? bet bauginantys pranesimai JAU SIUNCIAMI!!!!
Nukentėjau ir dar tebekenčiu nuo sios kontoros pažeminimus bei grasinimus. Esu kaltinamas už isiskolinimą TELIA paslaugas kurių tiesiog nesu pasirašes ir jos nebuvo teikiamos man. Bet net nustebau kai gavau "pakartotinį ispejimą" už isiskolinimą kurio net nesu sapnaves... Na apie darbuotojų kompetencija ir kalbėti neverta, į jokias kalbas nesileidžia prižada kažkokius užklausimus išsiusti bet mano ikirumo deka buvo priversti po menesio "atakų" išsiusti. Isiaiškinau pats skolininka suzinojau tel. nr. viska išnarpliojau pats, bet po to iskart gavau laiškuti jau su grasinimais ar net pranešimu, kad del to kad piktybiškai nesumokejau skolos 23 eur. "TELIA" bendrovei, ir dar ju "reketo" mokesčio esu duodamas į teismą ir man tai dar kainuos papildomai (daug privardino). Neisivaizduoju kas jiems suteikė tokia praktika verstis... Kadangi aišku kas perdavė mano duomenis "JIEMS", tikrai nesudėsiu rankų, ir bandysiu atmerkti jiems akis iš ju pačių klientų puses..
Nesolidi kontora (UAB "Sergel" verta tik tokio pavadinimo. Deja...) Sukurta ir idiegta sistema yra tiesiog ydinga pagal visus kriterijus. Neturiu laiko paieskoms pasigilinti, kokio issilavinimo, kokiu kompetenciju ir gebejimu zmones dirba sioje kontoroje, bet dirba blogai, gan agresyviai. Vadovas ir / ar jo pavaduotojas, jei jis isties toks yra, telefonu visiskai nepasiekiami. Niekada. Kodel? Kas jie, tie uzsislapstine zmones? Ko jie bijo? Zmogui pakalbeti telefonu su vadovu - misija "neimanoma"? Argi taip gali elgtis solidzios, save ir kitus gerbiancios imones vadovai? Poreikis pakalbeti su vadovu kilo tuomet, kai susirasinejimai el. pastu su UAB, , Sergel, , tapo niekiniai, nes i visus klausimus, pastebejimus "automatiskai" atsakydavo automatinis pranesimas tuo paciu, sablonisku tekstu. Ar isisvaizduojate toki "bendravima": tu apie batus, jie apie ratus... Tu nori pasitikslinti ir / ar ko nors paklausti, o vietoj atsakymo i el. pasta "ikrenta" tas pats automatinis pranesimas, su kuriuo buvai susipazines jau ankstesniame el. laiske. Merginos, kurios atsiliepia telefonu, neypatingai mandagios, kai kada net arogantiskos. Suprantu, kad zmones skambina pasipiktine, bet, bukite malonios, tai jusu darbas. Beje, manau, daugeliu atveju ir yra del ko piktintis. Tarkim, mano vyro, is kurio UAB "Sergel" reikalavo menamos skolos (7, 50 Eur) uz neva tai atlikta darba, pavarde buvo parasyta net su dviem klaidom (visiskai ne ta pavarde, tai, vadinasi, ne tas zmogus), adresas taip pat neteisingas. Kazin, jei butumem paprase atsiusti SD registro israsa, ka UAB "Sergel" butu pateikusi? Nes ne vieno laisko zemes pastu vyras nera gaves, isskyrus, begale sms tuo paciu standartiniu tekstu. Tai kaip UAB "Sergel" paskaiciuoja savo, neva tai atlikto darbo, uzmokesti? Kokiomis formulemis ir paskaiciavimais vadovaujasi? Beje, apskritai, koki darba jie atliko uz tuos 7, 50 Eur? I siuos klausimus nebuvo atsakyta ne vienu el. pasto laisku. Kitaip tariant, vyras padovanojo UAB "Sergel" 7.50 Eur ir numojo ranka, o as manau, kad tokia nesolidi, nesvari UAB "Sergel" pasipelnymo strategija yra mazu maziausiai atviras lupikavimas galimai prilyginamas vagystei. Kaip galima be jokiu argumentu, be jokiu pagrindimu ir irodymu reikalauti pinigu uz neatlikta darba ir dar grasinti? Is mano vyro 7, 50 Eur nezinia uz ka, is kito tiek pat, is trecio... ir... Tai galimai atviras reketas. Zmones, kurie susidursite su sia kontora ir is jusu bus reikalaujama skola nezinia uz ka, tikrai raskite laiko ir noro pasidometi sios UAB veikla...
As irgi nukentejau nuo sios imones kas cia dedasi jeigu tave nuteisia uz akiu atsiuncia anstoliai rasutus neduoda pasiteisinti as invalidas prikalauso advokatas tai Lietuva nebeteisine respudlika kur mes gyvenam jai taip bus toliau tai gakl reikes prasyti pagal is kitu respubliku gal ir koks advokatas kuris padetu kovoti uz teisybe cia gal sitas g...s Skvernas paleido reketa valstybes ko noreti ka isrinkom ta ir turim o kas milijonus pasivpges tam negali irodyti...?
Laba visiems)) Netycia uzsiroviau i si tinklapi, pasiskaiciau ir susidomejau. Visu pirma : Reiketu visiems, kieno skolas PARDAVE, pasidometi istatymu del to PARDAVIMO, pavyzdziui Rusijoje tos kollektorius siuncia nax...j, nes bankas ar imone ar kitas "terpila" negali pagal Rusijos istatymus parduoti Jusu skola, be Jusu sutikimo. Tai gi isnagrinekite istatymus. Sekmes kovoje su veltedziais-kraugeriais. P. S. apie tai, kaip siuncia nax...j youtube daug video, galit pasimokyti
Pasišlykštėjau įmonės darbuotojais, kurie net nežino tikros situacijos Skolą sumokėjau, nes nebuvo sveikatos aiškintis ir eiti į Vartotojų teises. Jie buvo informuoti, kad klientė mirusi prieš pusantrų metų, tik aš prisiėmiau atsakomybę. Paskambinę paklausė, ar su M. Rudiene kalbasi. Nors buvo nurodyta, kad mirusi. Cinikų bendrovė.
Situacija tokia,
Priskaičiavo administracinį mokestį už skolos išieškojimą 13, 01 eur.
Siunčia žnutes, kad skolingas.Paskambinau sakau atsiūskite sąskaitą.
Tai konsultantė nelabai supranta ko aš noriu.Sako jums rekvizitus atsiūsti ar sąskaita?
Sakau - atsiūskite sąskaita kurioje būtų nurodyta už ką moku, kur mokėti, kiek mokėti?Tai sako atsiūsiu rekvizitus.
Tikrai įdomios konsultantės.:DDD
Noriu pasidalinti tokia keista patirtimi. Lietuvos dujos perskaičiavo pernykščių metų mokėjimą ir atsirado 100 eurų skola. Kadangi išdeginta 499 kubai, o pagal sutartį reikėjo mažiausiai 501. Taip nutiko, nes mirė savininkė dar 2016 metų lapkričio mėn. Aš, kaip paveldėtoja, nuvykau į įmonę ir informavau. Man savo vardu sutarties pasirašyti nepavyko, nes yra dar mano brolis, kitas savininkas, ir jis visai nesirūpina šiais reikalais. Tame name niekas neregistruotas ir negyvena. Taigi Lietuvos dujos net neinformavo, koki tai sutartis. Dabar Lietuvos dujos perdavė mano mirusios mamos duomenis (jie informuoti apie tai) Sergel ir ji yra „Creditinfo Lietuva“ sąrašuose. Kai paskambinau ir pasakiau, kad tai neetiška ir nekorektiška, jie pasakė, kad sutartis yra su objektu pasirašyta. Esu pakraupusi, kreipsiuosi į Vartotojų teises.
Baisu, kokia įmonė. Moteris nemoka bendrauti tel. Nora kompetetinga savo veikloje. Nežino esamos padėties, grasina gasdina teismais. Gadina nuotaiką visai dienai.
Labai prastas įmonės lygis, net ar tai įmonė?
Siūlau peržvelgti savo gyvenimo vertybes ir savo sveikatą.
Linas 2018-02-07 15:13:58
Laba diena, gal yra kas gali man padėti? Susidūriau su šia "legalią" įmonę, kurios darbuotojai netgi nežino kas tai per daiktas rekvizitai, juokas ima iš tokių. Bet visai nejuokinga, nes jie legaliai reikalauja iš manęs pinigų. Padekit kas galit.
Paprasčiausias kelias- reikia surašyti gerai teisiškai argumentuotą pretenziją ir išsiųsti jiems nurodytu el.p.- jie per 20 darbo dienų atsiunčia atsakymą, kuris paprastai būna toks- anuliavome skolos išieškojimo mokestį.
Linas 2018-02-07 15:13:58
Gali juos apskusti policijai
Kreipkites i pacia generaline direktore
Erika 2017-10-17 12:19:47
Sveiki, as galiu koperuotis
startekai 2017-09-19 16:05:39
Kas galėtų pasidomėti šita, , ale" legalia kontoryte, apie ją turi sužinoti visa Lietuva, Gal būtų įdomu kokiai televizijos laidai?reketavo kelis mėnesiu, padariau pavedimą, tai pasakė, kad po savaitės parašys, kad pretenzijų neturi, dabar paskambinau, sako jau -ryt, kas neleidžia dabar patvirtinti, kad neturime, , ale''skolų? nors patvirtino, kad mato pavedimą?Lūzerių kompanija.Labai nemaloni konsultantė, visai negerbia žmonių, o apie save kokios nuomonės...Lazda turi du galus...nepamiršk
Ką tik sulaukiau panašaus turinio laiško, reikia su jumis kažkaip kontaktuoti, nes keliesi galima daugiau, nerandu jokios informacijos apie šią Ale legalią įmonę.
Sveiki, as galiu koperuotis

Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Antstolio teikiamos papildomos paslaugos: Faktinių aplinkybių konstatavimas, turto saugojimas ir administravimas vykdymo procese Atsiskaitymų ir mokėjimų administravimas, skolų administravimas užsienyje ir Lietuvoje Skolos...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais 06-25 17:55
Rusijai nuo liepos 8 d. uždraudus skrydžius į Gruziją, Gruzijos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovas Shalva Alaverdashvili siūlo iš Baku, Jerevano ir Turkijos Trabzono oro uostų paleisti...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%