Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Serenum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Serenum

Atsiliepimai apie Serenum, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Serenum, UAB

Labai gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų, prieš užsisakant šarvuotas buto duris.
Užsisakiau jas gruodžio 8d., po mėnesio, kaip buvo žadėta, skambučio nesulaukiau, todėl skambinau pati keletą kartų. Sausio 21 d. man pranešė, kad durys jau pristatytos ir meistras susisieks rytoj dėl durų įdėjimo laiko. Sausio 22 d. vėl skambinau pati, nes skambučio nesulaukiau. Vadybininkė pasitikslino su meistru ir pasakė, kad durys bus dedamos ketvirtadienį sausio 24 d. vakare 18 val. Ketvirtadienį sulaukiau meistro skambučio, kad vis tik duris dės penktadienį ryte (mes juk dirbantys, užimti žmonės esam, įsivaizduokite, kaip sujaukia visus planus tokie pakeitimai, juk reikia ir nuo darbų nusiimti!). Pagaliau penktadienį sulaukiau meistro. Pakeitus duris, sumokėjau pinigus, paklausus apie kvitą, pasakė, kad nereikia jo, nes meistras nededa durų, jei negauna pinigų (kvepia nevisai sąžininga veikla), taip pat sužinojau, kad apdailą reikės pasidaryti pačiai (na, tiek to, nebuvau to įvertinusi, bet to nebuvo paminėta ir užsisakinėjant), davė kito meistro numerį - už 50 Eur padarys su visom medžiagom. Pagalvojau, gerai, nereikės pačiai sukt galvos.
Vakare sulaukiau pikto kaimyno svečiuose, visaip man grasinančio, nes buvo pažeista kaimyno durų stakta ir durys TRAGIŠKAI girgždėjo. Šeštadienį paskambinau vadybininkei, sakė gerai, praneš meistrui, paraginau, kad pirmadienį iš ryto atvyktų, nes ir taip jau daug vargo su jų įmone patyriau. Be to, pastebėjau, kad taip pat "išklero" durų rankena bei viršutinė spyna sunkiai rakinasi.
Pirmadienį atvyko kitas meistras, kaip sutarta, sutvarkė kaimynui duris, sutvarkė rankeną, kurią tikriausiai piktas kaimynas galėjo apgadinti, pažiūrėjo spyną, sakė susisieks ir atvyks dar apžiūrėti, davė ir savo nr. Na, spėkite, ar susisiekė...
Kitą dieną mano draugas pats susisiekė, sakė meistras perskambins. Neperskambino. Draugas skambino antrą kartą - nekėlė. Pabandžiau paskambinti aš - nekėlė. Paskambinau vadybininkei, išdėsčiau viską ir pasakiau, kad esame nepatenkinti jų paslaugomis, sakė "gerai, pasakysiu meistrui". Iki šiol jokių žinių. Nusprendėme, kad ir skambinti daugiau neapsimoka. Be to, pasirodo, paskutiniojo meistro kontaktai buvo tokie patys kaip ir apdailą darančio meistro, tad dėl apdailos (o, Dieve, apsaugok) pas jį nesikreipėme.
Verta paminėti, kad tikriausiai gyvenime nesu parašiusi neigiamo atsiliepimo, tačiau šios įmonės komunikacija ir aptarnavimas viršijo visus mano lūkesčius.
Jei norite sutaupyti laiko, nervų ir gauti sklandžiai įvykdytas paslaugas, NIEKADA NESIRINKITE ŠIOS ĮMONĖS!!!
Uzsakiau duris 2018m. 06men. ir vis dar laukiu duru! Tikrai nerekomenduoju uzsakineti sitoje firmoje! Nes laukiu jau pusmeti ir dar neaisku kada bus mano uzsakymas
Labai prastas aptarnavimas, vadybininkė labai neprofesionali, nežinau kam ji ten sėdi, jeigu klientui pačiam reikia viską derinti pačiam, ko paprašysi, to negausi, labai nemandagi.
Šiandien lygiai 4 mėnesiai, kai sumokėtas avansas ir pasirašyta sutartis.Pamatuoti atvažiavo po 3 mėn, pažadėjo duris įdėti greituoju būdu 2 savaičių bėgyje.Paskambinus anksčiau dar perskambindavo ir kažką pažadėdavo, dabar 2 kartus skambinau ir nė jokio skambučio, nė pažadų nesulaukiu. Bandysiu kažkaip susigrąžinti pinigėlius.
Kazkokie keisti ir tendencingi neigiami komentarai, gal konkurentu? Pirkome vidaus duris i buta, va viskas tvarkoje, ir su spalva ir su modeliu. Atvaziavo ismatavo, po to sudejo duris, neturim nusiskundimu
Prašau nepirkite nieko UAB SERENUM!!!!!!!!!
Pagamino duris ne pagal mano pateiktus išmatavimus, durys visos brokuotos ir net nemano užsakyta spalva.
Bandė keliese skambindami mane gydyti, kad tos durys tokios, kokias aš užsakiau, nors yra sutartyje nurodyta kitaip.
Sutarties taip ir nepasirašė, tai dabar turiu dėl kelių 100 eur tampytis su advokatais!!!
Pirkome buto duris, labai patiko durų kokybė, duris pagamino ir sumontavo laiku.Meistrai matosi, tikrai savo srities profesonalai.Viskuo likome patenkinti, rekomenduojame įmonę
Uzsakinejau langus visam namui, kokybiski vokisko profilio langai. Pasidomekit, profilis daugiau pliusu turi nei konkurentai Lietuvoje, pacio profilio storis, tarpines ir pan. A klases langas. As patenkintas. Atveze ir imontavo laiku
Viskas tvarkoje, didelis pasirinkimas duru, ka uzsakiau ta ir gavau, grazios durys, padori kaina, o kokybe tai tikrai nereik lyginti su senuku durimis...Likau patenkintas, rekomanduoju
Visiskai nerekomenduoju sios imones. Kiek teko susidurti vien neigiami atsiliepimai. Pirkome duris, velavo gan ilgai, nenorejo pripazinti savo kaltes. Zada, kad durys bus sumontuotos per 4-6 savaites, nors visa tai uztrunka 3kartus ilgiau. Sutartis irgi nieko verta, viskas surasyta apie pirkeja, pardavejas praktiskai jokiu isipareigojimu neprisiima.
Niekam nerekomenduoju šios įmonės. Aptarnavimas pasibaisėtinas (konkrečiai pirkome Urmo bazėse), o apie durų meistrą iš vis tyliu. Durų nepristatė visą mėnesį (1 vnt. durų, jos buvo pagamintos dar pirkimo dieną, tačiau meistras "neturėjo laiko"), nesusisiekė su mumis, tad paskambinome patys pasiteirauti. Tuomet sutiko duris įdėti jau kitą dieną. Likus pusvalandžiui iki sutarto pristatymo, meistras paskambino ir pasakė, kad jis už 40€ durų nededa ir kainuos 60 €, nors parduotuvėje mus informavo, kad bus 40€. Teko skambinti, tartis su įmone. Kai paprašėme išrašyti sąskaitą faktūrą liko baisiai nepatenkinti ir galiausiai meistras atsisakė įdėti duris. Reikalavome, kad įdėtų kitą dieną, nes už viską esame sumokėję, tad kitą dieną atvyko tas pats meistras.

Atvykęs aptarinėjo butą, kas gražu, kas ne (garsiai!!!), kalbėjo apie mūsų daiktus, viską apžiūrėjino ir elgėsi labai neprofesionaliai. Pasileido garsiai rusišką muziką, liepėme išjungti ir dirbti savo darbą.

Meistras nemandagus, neprofesionalus, dirbdamas kalba apie tai, kaip kitiems "chaltūrino" dėdamas duris ir jie nepastebėjo.

Niekam NIEKADA NEREKOMENDUOJU ČIA PIRKTI DURŲ!!!!
Tikrai nerekomenduojame, kalbame apie Urmo bazėse sedinčias pardavėjas (viena net įmonės direktorė), kol paiima avansą tol viskas gerai, maloniai bendrauja, viską žada ir t.t. Po avanso viskas pasikeičia, terminas prailgėja gan nemažai nuo žadamo. Buvo sutarta, kad bus spynos su išpjautomis angomis, atvykus durimis, viską reikia darytis ir pirktis pačiam. Siūlau viską, kiekvieną smulkmeną, rašytis į sutartį.
kestas 2018-02-05 11:12:45
baisi imone, durys baisios, padarytos belekaip..nedadarytos, terminai gaminimo -tai gali net pamirst kada uzsakei, o zada per 4 savaites...jei norit problemu kreipkites..urmo bazej taippat jie siaucia kitu pavadinimu
Taip lygiai tas pats ir man zadejo 6savaites po 11savaiciu dar duru nebuvo, o kai atveze ismatuotos ir padarytos netokios niekas dabar netinka pinigai i bala!!!
Imone kurios darbu bei bendravimu su klientais pasislikstejau. Pridare broko ir aiskina kad jusu kalte jus pasirasete del matavimu is kur man moteriai zinoti kaip matuojiamos duris, as pasitikejau vyriskiu kuris daug metu dirba sita darba o ka uz tai gavau per dideles duris. Niekam nepatarciau turetu reikalu su sia imone.
labai nusivyliau sia imone. negana to, kad vietoj zadetu 6-8 savaiciu pristatymo, jau praejo visos11 ir duru dar nera. tai jau net neatsiliepia i skambucius. vat tokia firma.
Labai neprofesionali įmonė - duris sudėjo su daug defektų, kreivai nupjautos staktos, savo klaidų netaiso, meistro prisikviesti nebeįmanoma, bendrauja nemaloniai, nereomenduoju čia užsisakinėti.
Ačiū visai komandai, už kokybiškas duris visiems namams.
Labai neprofesionali įmonė, visiškai nesirūpina pirkėjais. Užsakiau langą ir sumokėjau avansą 2016.10.08d. pamatuoti atvažiavo tik po mėnesio, dėl lango montavimo susisiekė tik 2017.01.09d. Niekam nerekomenduoju susidurti su tokiais paslaugų tiekėjais.
Labai profesionali ir rimta įmonė, kalbu apie Serenum salona isikurusi Savanoriuose (Neo Kaunas pastate) Kaune. Labai profesionali vadybininke, kuri ne tik pildo dokumentus, bet ir tinkamai pataria, kokias duris rinktis. Taip pat gerai numatavo bei istate durys profesionalus meistrai. Kainos prieinamos ir aiskiai matoma už ką ir kiek moki. Darbai, kaip ir buvo žadeta, atlikti kokybiskai ir laiku.

Dorvila
Durų-vartų salonas

Adresas: S. Žukausko g. 43, LT-01001 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.
Uždaroji akcinė bendrovė „Dorvila" - teikia visą eilę paslaugų: prekybą durimis, prekybą garažo vartais, konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema. UAB „...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; langai; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...

D. Grybauskaitė: Lietuva siūlys naujas sankcijas Rusijai, jeigu agresyvi politika tęsis 02-22 18:14
Lenkijoje viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pareiškė, kad Lietuva siūlys įvesti papildomas sankcijas Rusijai, jeigu šį tęs agresyvią politiką prieš Ukrainą.
Vyriausybė siūlo įpareigoti farmacininkus teikti duomenis apie paramą medikams
Vyriausybė siūlo įpareigoti farmacininkus teikti duomenis apie paramą medikams 02-22 17:46
Vyriausybė šią savaitę pasiūlė įpareigoti vaistų gamintojų įmones teikti informaciją apie jų paramą medikams.
Teismas: "Lietuvos rytas" neprivalo už vėlavimą paneigti informaciją apie V. Vasiliauską mokėti baudą 02-22 17:37
Žiniasklaidos grupė "Lietuvos rytas" neturės mokėti beveik 3.300 Eur už tai, kad vėlavo paneigti informaciją, žeminančią Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininko Vito Vasiliausko garbę ir orumą...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%