Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Serenum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Serenum

Atsiliepimai apie Serenum, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Serenum, UAB

Nerekomenduoju niekam! Čia kalbu apie urmo bazėje įsikūrusią parduotuvę. Viskas gerai kol nesumoki pinigų avanso. Reikėjo greitai tai rinkomės duris labiau ne tas kur patinka, bet kurias gali padaryt greitai. Prižadėjo kitą savaitę galėsit pasiimti, deja praėjo savaitė paskambinau tipo dabar, , tas, , kažkas atostogauja, tai kitą savaitę. Kitą savaitę nesulaukiu, skambinu numetinėja ragelį, vėl laukiu. Iš kito numerio paskambinu tada atsiliepia ir vėl, , muilina, , tipo koks užsakymo numeris, ai nieko nematau dar nepagaminta. Užsakinėjau be montavimo man tik durų reikėjo, meistrai laukė viską būtų sumontavę. Deje pasimoviau ant gražių pažadų ir melagės vadybininkės. Kas nori būti mulkinamas tad ši parduotuvė būtent jums, jei ne apeikit iš tolo. Tiesa avansą gràžino!
kaip matau komentarų "visokių", nu bet man normaliai duris pagamino. užsisakėm pilnai medines. štampofkines, pritaikė teko pažemint. staktas teko gaminti didesnes nei standartas, bet viskas puikiai, sumontavo pakankamai tvarkingai, nors namas tikrai ne iš tiesiųjų. truputį buvo išgazdinę, jog truks 8 savaites bet jau po 4 skambino ir dar teko jiems mūsų laukt nes nespėjom plytelių ant grindų suklot iki tol.
Mano istorija tokia: tevai namui uzsisake duris, buvo pristatytos laiku ir sumontuotos kokybiskai. Ju pavyzdziu uzsisakiau duris ir as. Ir tik po uzsakymo perskaiciau siuos atsiliepimus. Visus 3 men buvo kosmariskos mintys, kad durys bus brokuotos, ne vienodu spalvu ir montuotojas jas sugadins. Itarimus sustiprino ir uzklausa kaip su mano durimis. Buvo atsakyta, kad kai gausim pranesim, o kada gausim nezinom. Galvojau sakes. Ir ka, po sutartu 12 sav durys atvyko, visos labai kokybiskos (bent jau pakolkas niekas neislindo), o montuotojui Vytautui atskira padeka. Kad butu bent siena subraizes ar kazka sulauzes. Nieko. Visai nieko. Idealiai. Aciu
direktorius melagis, net pats direktorius! Tai ką kalbeti apie jo pavaldinius, uzsakiau duris, įdėjo su broku, išpjovė tiesiog išdraskė apdailos lentele, pastebėjau tik po visko, susisiekti nepavyko, tik paskui pagalvojau, kad nedavė nei pinigu priėmimo kvito nei garantijos, nieko.O urmo bazėje sėdinti nezinau kas ji tokia konsultante, vadybininkė ar kas, tai geriau neturėti reikalu, kalba gražiai iki kol užsisakai preke.
Nepasitikėkite šia įmone !!! Lauko durys buvo brokuotos, leido vandenį į vidų susitarėme kad pasikeisčiau duris už savo pinigus ir jie gražins pinigus už brokuotas duris. Teko kaulinti metus laiko kad gražintu pinigus. Galiausiai pačiam teko nuvežti jiem brokuotas duris ir negana to, už tai kad neturėjau visų raktų nuo spynos teko nupirkti naują spyną ir tuomet sakė, kad seną man atiduos bet ir tos senos nebegražino.
Niekam nerekomenduoju! Nors rinkomės ne pigiausias, ir patikino, kad tikrai geros kokybės durys, likome labai nusivylę.. Pusę apvadų gavome kitos atspalvio nei užsisakėme.. Pamatėme, kai du supjovėme, už kuriuos pinigų nebegrąžins, kitus pakeis, bet neaišku kada.. Duris gavome labai purvinas, pjuvenos neapvalytos nei trupučio, matyt dėl to, kad nesimatytų iš karto kokios brokuotos.. įsistačius duris ir nusivalius - vienos durys įrėžtos per sprindį! Kai kur kažkokios lyg dėmės matosi, kurios nenusivalo, kadangi viskas jau sudėta, tai nieko tikėtis nebegalim.. Niekam nerekomenduoju! Perskaitykite visus komentarus prieš perkant..
Užsakėme butui duris, įmokėjome avansą, vėliau paskaitėme daug neigiamų atsiliepimų apie šią įmonę ir išsigandome, nežinojome ko tikėtis ir ko sulauksime. Bet... duris atvežė tokias kokias buvome užsakę, net šiek tiek anksčiau, nei žadėjo, atsiuntė meistrą, kuris jas sumontavo kokybiškai, švariai ir greitai.
O meistrui Vytautui atskira padėka! 10 balų! Manau, įmonei pasisekė turėti tokį stalių!
Niekam nerekomenduoju sitos imones, uzsakiau duris su montavimo paslauga, tai negana to kad nesugeba istatyti duru gerai, tai dar ir nesugeba pakeisti duru nekokybisku i naujas ir bando pasakyti kad reikejo ziureti perkant, kokybes sertifikatu atitinkanciu es reikalavimu net neturi.
Zodziu kas nori problemu kreipkites i sita saraskinu kontora, o kas ne tai bekit kuo toliau ir kitiem pasakykit.
Sveiki. Užsisakėm duris birželio 10 d. Birželio 25 d. jau buvo įstatytos. Viskas kaip sutarta. Viskas puikiai veikia. Esame patenkinti ir tikrai Rekomenduojame.
Žmonės, nesirinkite šios firmos! Užsisakėme duris- atidavė ne tos komplektacijos ir rezultate esame patys kalti, nes nematėme!!! Argi šitaip elgiamasi su klientais? Buvo pasakyta - jūsų problemos, reikėjo žiūrėti, kai pasiėmėt. Jei būtume ir pamatę, mūsų dalį įpakavo kitam klientui į kitą miestą. Daro kitą dalį, bet vėl laukti kaži kiek. Žodžiu, verta internete paskaityti skundus prieš perkant pas šituos gerų atsiliepimų neradau....
Visiškai nerekomenduoju šios įmonės, kalbame apie Urmo bazėse sedinčias pardavėjas (viena net įmonės direktorė), kol paiima avansą tol viskas gerai, maloniai bendrauja, viską žada, tiksliau pasako, kad durys bus po 2 mėn. bet sutartyje jau įrašo 3 mėn. o kai gauni duris tiksliau jau jas išsireikalauji tik po 4 mėn.
Kiek teko susidurti vien neigiami atsiliepimai, netgi nuvykus į prekybos vietą ateina klientai su priekaištais, bet jau būna per vėlu, nes avansas sumokėtas.
Ir dar vienas pastebėjimas neužsisakykite jų įmonės staliaus. Buvo vienas, kuris atvykęs į vietą kelia iškart kainas, nes pasirodo jam tas nepriklauso, užraktas atskirai ir taip, kad tik sukeltų kainą, o ir dabar esantis stalius vadovaujasi tokia pat praktika, net įstatęs duris nesugeba nuimti apsauginės transportavimo plėvelės nuo staktos, jau nekalbu kad skubėdamas padaro ir daugiau klaidų ir palieka šiukšlyną.
Labai gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų, prieš užsisakant šarvuotas buto duris.
Užsisakiau jas gruodžio 8d., po mėnesio, kaip buvo žadėta, skambučio nesulaukiau, todėl skambinau pati keletą kartų. Sausio 21 d. man pranešė, kad durys jau pristatytos ir meistras susisieks rytoj dėl durų įdėjimo laiko. Sausio 22 d. vėl skambinau pati, nes skambučio nesulaukiau. Vadybininkė pasitikslino su meistru ir pasakė, kad durys bus dedamos ketvirtadienį sausio 24 d. vakare 18 val. Ketvirtadienį sulaukiau meistro skambučio, kad vis tik duris dės penktadienį ryte (mes juk dirbantys, užimti žmonės esam, įsivaizduokite, kaip sujaukia visus planus tokie pakeitimai, juk reikia ir nuo darbų nusiimti!). Pagaliau penktadienį sulaukiau meistro. Pakeitus duris, sumokėjau pinigus, paklausus apie kvitą, pasakė, kad nereikia jo, nes meistras nededa durų, jei negauna pinigų (kvepia nevisai sąžininga veikla), taip pat sužinojau, kad apdailą reikės pasidaryti pačiai (na, tiek to, nebuvau to įvertinusi, bet to nebuvo paminėta ir užsisakinėjant), davė kito meistro numerį - už 50 Eur padarys su visom medžiagom. Pagalvojau, gerai, nereikės pačiai sukt galvos.
Vakare sulaukiau pikto kaimyno svečiuose, visaip man grasinančio, nes buvo pažeista kaimyno durų stakta ir durys TRAGIŠKAI girgždėjo. Šeštadienį paskambinau vadybininkei, sakė gerai, praneš meistrui, paraginau, kad pirmadienį iš ryto atvyktų, nes ir taip jau daug vargo su jų įmone patyriau. Be to, pastebėjau, kad taip pat "išklero" durų rankena bei viršutinė spyna sunkiai rakinasi.
Pirmadienį atvyko kitas meistras, kaip sutarta, sutvarkė kaimynui duris, sutvarkė rankeną, kurią tikriausiai piktas kaimynas galėjo apgadinti, pažiūrėjo spyną, sakė susisieks ir atvyks dar apžiūrėti, davė ir savo nr. Na, spėkite, ar susisiekė...
Kitą dieną mano draugas pats susisiekė, sakė meistras perskambins. Neperskambino. Draugas skambino antrą kartą - nekėlė. Pabandžiau paskambinti aš - nekėlė. Paskambinau vadybininkei, išdėsčiau viską ir pasakiau, kad esame nepatenkinti jų paslaugomis, sakė "gerai, pasakysiu meistrui". Iki šiol jokių žinių. Nusprendėme, kad ir skambinti daugiau neapsimoka. Be to, pasirodo, paskutiniojo meistro kontaktai buvo tokie patys kaip ir apdailą darančio meistro, tad dėl apdailos (o, Dieve, apsaugok) pas jį nesikreipėme.
Verta paminėti, kad tikriausiai gyvenime nesu parašiusi neigiamo atsiliepimo, tačiau šios įmonės komunikacija ir aptarnavimas viršijo visus mano lūkesčius.
Jei norite sutaupyti laiko, nervų ir gauti sklandžiai įvykdytas paslaugas, NIEKADA NESIRINKITE ŠIOS ĮMONĖS!!!
Uzsakiau duris 2018m. 06men. ir vis dar laukiu duru! Tikrai nerekomenduoju uzsakineti sitoje firmoje! Nes laukiu jau pusmeti ir dar neaisku kada bus mano uzsakymas
Labai prastas aptarnavimas, vadybininkė labai neprofesionali, nežinau kam ji ten sėdi, jeigu klientui pačiam reikia viską derinti pačiam, ko paprašysi, to negausi, labai nemandagi.
Šiandien lygiai 4 mėnesiai, kai sumokėtas avansas ir pasirašyta sutartis.Pamatuoti atvažiavo po 3 mėn, pažadėjo duris įdėti greituoju būdu 2 savaičių bėgyje.Paskambinus anksčiau dar perskambindavo ir kažką pažadėdavo, dabar 2 kartus skambinau ir nė jokio skambučio, nė pažadų nesulaukiu. Bandysiu kažkaip susigrąžinti pinigėlius.
Kazkokie keisti ir tendencingi neigiami komentarai, gal konkurentu? Pirkome vidaus duris i buta, va viskas tvarkoje, ir su spalva ir su modeliu. Atvaziavo ismatavo, po to sudejo duris, neturim nusiskundimu
Prašau nepirkite nieko UAB SERENUM!!!!!!!!!
Pagamino duris ne pagal mano pateiktus išmatavimus, durys visos brokuotos ir net nemano užsakyta spalva.
Bandė keliese skambindami mane gydyti, kad tos durys tokios, kokias aš užsakiau, nors yra sutartyje nurodyta kitaip.
Sutarties taip ir nepasirašė, tai dabar turiu dėl kelių 100 eur tampytis su advokatais!!!
Pirkome buto duris, labai patiko durų kokybė, duris pagamino ir sumontavo laiku.Meistrai matosi, tikrai savo srities profesonalai.Viskuo likome patenkinti, rekomenduojame įmonę
Uzsakinejau langus visam namui, kokybiski vokisko profilio langai. Pasidomekit, profilis daugiau pliusu turi nei konkurentai Lietuvoje, pacio profilio storis, tarpines ir pan. A klases langas. As patenkintas. Atveze ir imontavo laiku
Viskas tvarkoje, didelis pasirinkimas duru, ka uzsakiau ta ir gavau, grazios durys, padori kaina, o kokybe tai tikrai nereik lyginti su senuku durimis...Likau patenkintas, rekomanduoju
Visiskai nerekomenduoju sios imones. Kiek teko susidurti vien neigiami atsiliepimai. Pirkome duris, velavo gan ilgai, nenorejo pripazinti savo kaltes. Zada, kad durys bus sumontuotos per 4-6 savaites, nors visa tai uztrunka 3kartus ilgiau. Sutartis irgi nieko verta, viskas surasyta apie pirkeja, pardavejas praktiskai jokiu isipareigojimu neprisiima.
Niekam nerekomenduoju šios įmonės. Aptarnavimas pasibaisėtinas (konkrečiai pirkome Urmo bazėse), o apie durų meistrą iš vis tyliu. Durų nepristatė visą mėnesį (1 vnt. durų, jos buvo pagamintos dar pirkimo dieną, tačiau meistras "neturėjo laiko"), nesusisiekė su mumis, tad paskambinome patys pasiteirauti. Tuomet sutiko duris įdėti jau kitą dieną. Likus pusvalandžiui iki sutarto pristatymo, meistras paskambino ir pasakė, kad jis už 40€ durų nededa ir kainuos 60 €, nors parduotuvėje mus informavo, kad bus 40€. Teko skambinti, tartis su įmone. Kai paprašėme išrašyti sąskaitą faktūrą liko baisiai nepatenkinti ir galiausiai meistras atsisakė įdėti duris. Reikalavome, kad įdėtų kitą dieną, nes už viską esame sumokėję, tad kitą dieną atvyko tas pats meistras.

Atvykęs aptarinėjo butą, kas gražu, kas ne (garsiai!!!), kalbėjo apie mūsų daiktus, viską apžiūrėjino ir elgėsi labai neprofesionaliai. Pasileido garsiai rusišką muziką, liepėme išjungti ir dirbti savo darbą.

Meistras nemandagus, neprofesionalus, dirbdamas kalba apie tai, kaip kitiems "chaltūrino" dėdamas duris ir jie nepastebėjo.

Niekam NIEKADA NEREKOMENDUOJU ČIA PIRKTI DURŲ!!!!
Tikrai nerekomenduojame, kalbame apie Urmo bazėse sedinčias pardavėjas (viena net įmonės direktorė), kol paiima avansą tol viskas gerai, maloniai bendrauja, viską žada ir t.t. Po avanso viskas pasikeičia, terminas prailgėja gan nemažai nuo žadamo. Buvo sutarta, kad bus spynos su išpjautomis angomis, atvykus durimis, viską reikia darytis ir pirktis pačiam. Siūlau viską, kiekvieną smulkmeną, rašytis į sutartį.
kestas 2018-02-05 11:12:45
baisi imone, durys baisios, padarytos belekaip..nedadarytos, terminai gaminimo -tai gali net pamirst kada uzsakei, o zada per 4 savaites...jei norit problemu kreipkites..urmo bazej taippat jie siaucia kitu pavadinimu
Taip lygiai tas pats ir man zadejo 6savaites po 11savaiciu dar duru nebuvo, o kai atveze ismatuotos ir padarytos netokios niekas dabar netinka pinigai i bala!!!
Imone kurios darbu bei bendravimu su klientais pasislikstejau. Pridare broko ir aiskina kad jusu kalte jus pasirasete del matavimu is kur man moteriai zinoti kaip matuojiamos duris, as pasitikejau vyriskiu kuris daug metu dirba sita darba o ka uz tai gavau per dideles duris. Niekam nepatarciau turetu reikalu su sia imone.
labai nusivyliau sia imone. negana to, kad vietoj zadetu 6-8 savaiciu pristatymo, jau praejo visos11 ir duru dar nera. tai jau net neatsiliepia i skambucius. vat tokia firma.
Labai neprofesionali įmonė - duris sudėjo su daug defektų, kreivai nupjautos staktos, savo klaidų netaiso, meistro prisikviesti nebeįmanoma, bendrauja nemaloniai, nereomenduoju čia užsisakinėti.
Ačiū visai komandai, už kokybiškas duris visiems namams.
Labai neprofesionali įmonė, visiškai nesirūpina pirkėjais. Užsakiau langą ir sumokėjau avansą 2016.10.08d. pamatuoti atvažiavo tik po mėnesio, dėl lango montavimo susisiekė tik 2017.01.09d. Niekam nerekomenduoju susidurti su tokiais paslaugų tiekėjais.
Labai profesionali ir rimta įmonė, kalbu apie Serenum salona isikurusi Savanoriuose (Neo Kaunas pastate) Kaune. Labai profesionali vadybininke, kuri ne tik pildo dokumentus, bet ir tinkamai pataria, kokias duris rinktis. Taip pat gerai numatavo bei istate durys profesionalus meistrai. Kainos prieinamos ir aiskiai matoma už ką ir kiek moki. Darbai, kaip ir buvo žadeta, atlikti kokybiskai ir laiku.

VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Eigulių g. 2, (BMS Megapolis), LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...
Geriausios durys
Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; langai; mažmeninė prekyba.
UAB GERIAUSIOS DURYS - PARDAVIMAS/ KONSULTACIJOS/ MONTAVIMAS Medžio masyvo durys, ekofaneruotės durys, MDF durys ir lauko medžio masyvo durys, platus šarvuotų durų asortimentas bei furnitūrą: rankenos, spynos, vyriai. Duris vežame iš Baltarusijos gamyklos, kuri daugiau nei penkiolyką metų vykdo vidaus durų klijuoto...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Gretsch - Unitas Baltic
Adresas: Eišiškių pl. 127, LT-02184 Vilnius.
Veiklos sritys: langai; automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; tvirtinimo detalės, elementai.
Bend­rovė „Gretsch­-Uni­tas“ jau daugiau nei 100 metų yra durų ir langų,pas­tatų valdymo bei automa­tinių įėjimo sis­temų lyderė. UAB "Gretsch - Unitas Baltic" yra dukterinė Vokietijos firmos Gretsch - Unitas GmbH įmonė, įkurta 1997 metais. Nuo to laiko ji sėkmingai dirba Pabaltijo rinkoje, tiekdama didžiajai...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS | SPYNOS

Adresas: Kalvarijų g. 125b, Prie kavinės fontanų, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai, tvoros.
HIPERIONAS, UAB - LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS * Šarvuotos, metalinės durys | Buto, Lauko, Laiptinės, Sandėliuko || APSAUGINĖS * Lauko durys įpatingai šiltos, pasiviems namams! * Vidaus, vidinės durys | Faneruotos, Ekofeneruotės, Medžio masyvo, Paslėptos, Atvirkštinio varstimo, Beapvadinės || Matuojame...

Baltarusijos pasienyje apgręžti 44 migrantai, vienas įleistas
Baltarusijos pasienyje apgręžti 44 migrantai, vienas įleistas 09-26 09:24
Šeštadienį Lietuvos pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti 44 migrantams, vienas į šalį įleistas, sekmadienį informavo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Šveicarija balsuoja referendume dėl homoseksualių porų santuokų
Šveicarija balsuoja referendume dėl homoseksualių porų santuokų 09-26 08:42
Šveicarijoje sekmadienį vyksta referendumas, kurio balsavimas lems ar leisti tos pačios lyties poroms tuoktis ir įsivaikinti.
Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu
Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu 09-26 07:37
Dešimtys garsiausių atlikėjų dalyvauja šeštadienio vakarą startavusiame 24 val. trunkančiame muzikos festivalyje "Global Citizen".

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%