Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Septintas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Septintas

Atsiliepimai apie Septintas, MB

Servisas 007

Kokybiškas automobilių remontas, dujų įrangos montavimas!
Parašyk savo nuomonę apie Septintas, MB

Tomas 2020-09-16 08:07:34
Sveiki Vyteni,

visų pirma ačiū už atsiliepią ir informaciją, ją žinoma mielai būtume pasižiūrėję gyvai servise ir esu tikras problemą išsprendę, belieka tik nuogąstauti kad nesikreipėte ir neatvyko iki mūsų, jei jau keitėme purkštuką, žarneles, jei jos suskirdę ar avarinės būklės būtų na tikrai būtume pakeitę ar rekomendavę pakeisti, na o dabartiniam taške, ar tikrai ten jos leido ir dėl ko, nei mačius nei žinant tikrai sunku komentuoti konkretaus kažką.

Tikimės kad ir kokia ta patirtis buvo, ji nesutrukdys kreiptis į mūsų Servisą ir ateityje, dar kartą atsiprašome už bet kokią neigiamą emociją net jei tai nebuvo susiję su mūsų atliktu darbu ar galimai nepastebėta kažkokia problema.

Gražios dienos!
As sutinktu, kad butumet sutvarke, nes sutvarkymas sitoj vietoj labai paprastas, bet esme, kad paimta masina is serviso paskesta kure butent toje vietoje kur tvarkyta, problema tame, kad vel reikia plauti motora, automobilio salonas visas permirkes kvapu. Del nustatymo, kad slangutes, tai uzsikurus varikli ir vos prilietus bet kuria slangele kuri jungia purkstukus gauni srove i veida, o griztancioji slangele ties sujungimu isvis nusimovus ir visa kura leidzia zemyn. Nesakau, kad cia Jusu kalte, kad slangutes sukietejusios ar sutrukusios, bet paemus masina is serviso noretusi, kad 5cm nuo tos vietos kur tvarkyta nebutu papildomu problemu, kaip galima ateityje pasitiketi Jusu darbais?
Vytenis 2020-09-14 19:25:39
Vezem auto kelis kartus, buvom patenkinti tiek aptarnavimu, tiek kokybe. Turiu pagirti uz bendravima su klientais. BET nuveziau zmonos masinai pakeisti purkstuka, pasiemem masina viskas buvo tvarkoje, kol uz dvieju dienu tiesiog pasruvo viskas po kapotu dizelinu. Visos slangutes jungusios purkstukus paliktos senos sutrukinejusios ir i visas puses purskia dizelinas, viskas po varikliu tiesiog plaukia. Senas sukietejusias ir sutrukinejusias slangutes reikia pakeisti, tai dabar dziaugiames, kad cia ne benzinas, nes butu nezinia kaip pasibaige. Nors ir labai patiko sitas servisas, bet ar prisiversiu daugiau cia varyti masina nezinau.
Sveiki Vyteni,

Gražios dienos!
Linaa 2020-01-30 18:41:46
Remontuoju automobilį nuo tų laikų, kai garaže dar dirbo sis servisas. Visus gedimus sutvarko ir diagnozuoja tinkamai. Esu keites sankabą, tvarkęs važiuoklę, keitęs variklio galvos tarpinę ir dar daug kitų gedimų tvarkęs. Rekomenduoju šį servisą.
Ačiū Lina, malonu kad parašėte. Visuomet lauksime mūsų Servise 007.
Domas 2018-10-22 12:41:10
Nuvariau gruodzio menesi masina nes kazkas barskejo vaziuokleje, pasake kad reikia visus priekinius celenblokus ir viena priekine stabilizatoriaus trauke. Pagalvojau na gal ir reikia bet sake padarytu tik kita diena, o man reikejo masinos, tad susimokejau tik uz diagnostika ir isvaziavau. Pavasari nuvariau i TA dar nieko netvarkes, galvojau paziures kas dar yra ir viska vienu metu sutvarkysiu. Nepraejau tik del klibancios vairo stabilizatoriaus traukes, dar paklausiau kaip celenbloku bukle, sako dar vaziuok ir vaziuok. Dabar jau metai poto praejo ir pries ziema vel tikrainau vaziuokle (kitame servise), celenblokai vis dar geri. ISVADA, neaisku kokia imones politika, bet matyt meistras sedejo be darbo ir sugalvojo kad reikia uzsidirbti daugiau, ir nuo to laiko siame servise tikrai nesilankau ir nebesilankysiu
Domai Sveiki,

TA patikra ir tai ką jie surašo toli gražu neatspindi tikrovės ir dažnam klientui parodome pirštu problemas nes tikrai visi galvoja kad pasakė jog geri - tai ir negali mašina kelti problemų nors ten jų ne viena ir ne dvi lieka, tikrai daug ko TA apžiūra nemato, lygiai taip pat ir susiduriame ir mes su tuo kad pažymi kai kurie kad reikia keisti bet kai kurios dalys dar gali būti naudojamos.

Reikia suprasti tai kad išsireiškimas dar keisti nėra būtina ir šios sąvokos supratimas iš esmės pas klientus yra skirtingas, vieni keičia gumas ar pakabos dalis kai jos nors kažkiek yra pasidėvėjus, suaižėjusios, kiti vienok nekeičia tol kol stabdyti pradeda stumokliuku ar ratas kliba taip kad apsiversti galima ir kai sakai kad pavojinga važiuoti jie dar netiki...

Nekalbant apie Domai kad tokia dalis kaip "vairo stabilizatoriaus traukė" aplamai neegzistuoja, tad klausimas ką ten rado, ką pasakėme mes ir kas iš tikro ten turi būti pakeista. Įdomu ir tai kad rašote jog buvote gruodžio mėnesį, kai komentarą parašėte Spalį?

Mes savo Servise 007 klientams nemeluojame, jei jau patariame ką keisti - savo nuomone esame pasirengę apsiginti ir parodyti Jums kodėl reikia keisti ir kodėl buvo rekomenduota tą padaryti, tad jei tik kam kyla klausimų dėl to ką mes rekomenduojame - kreipkitės, mielai padėsime ir paaiškinsime kas ir kaip.
Tomas 2018-10-17 20:01:07
Reklama, puslapis viskas labai grazu, pries metus kai pradejom tvarkyti, buvom labai patenkinti darbu bei skiriamu demesiu smulkmenoms bei bendravimu su klientais, bet paskutiniu metu nusivylimas po nusivylimo. Matyt pradejus augti klientu skaiciui bei apyvartoms kartu uzaugo ir arogancija. Kelis kartus vezem ta pati automobili tvarkyti, kad sutvarkytu viska, kas negerai, del kainu niekada nesigincydavom, bet tik po remonto atsivarai ji atgal ir vel tos pacios bedos. Rodos uzsirasineja ka reikia sutvarkyt, bet matyt pamirsta perskaityt ka uzsirase. Puikus pavyzdis ju darbo kokybes buvo, kai siandien is serviso parsivarem automobili, kur prasem pakeisti tepalus ir paziureti kodel sunkiai kuriasi, akcentavom starteri. Atsakymas buvo, kad starteris geras, bet pagrindinis dirzelis padiles, matyt kazkuris skyvas blogas, nors patys pries 15-20 tusktanciu km pakeite dirzus ir nesugebejo skyvo pakeisti. Prasem pakartotinai surasti ir pakeisti, tai atsakymas buvo, kad surasti bloga skyva uztruks daug laiko ir jie siuo metu jo neturi. Vadinasi taiso ka nori ir kas patogu, o ko nenori netaiso, galima suprasti taip. Negana to, kad tik pries pietus parsivarius automobili, jau vakare jis nesikure, nes visiskai sugedo starteris, kuris pasak ju buvo geras. Aciu jums uz "profesionalu" poziuri bei darba.
Sveiki Tomai,

Ačiū už atsiliepimą ir nuomonę, visas jas svarstome ir apgavlojame ir stengiamės klaidų nekartoti.
Iš savo pusės galiu pasakyti kad ne arogancija yra problema, tiesiog didėjant klientų kiekiui didėja ir tikimybė natūraliai kažko tinkamai neiškomunikuoti, bet ir klientų kuo jų daugiau, tuo įdomesnių jų mus pasiekia ir dažnai net norėdami išaiškinti su esamomis problemomis susiduriame su tuo kad pusei klientų patarimai ir paaiškinimai nėra įdomūs, o kad ir kokie bebūtų sprendimai vis tiek kai kurie klientai jausis apgauti, net jei darbai bus padaryti už dyką :)

Dažnas klientas galvoja kad jei jau buvo dirbtuvėse, tai problemos kurios nutinka yra tos pačios, dažnai nesiklauso arba kažkodėl netiki ką sako serviso priėmimas ar meistrai ir labiau tiki nuomonėmis kurias pasako nematę automobilio feibuko žinovai, nesakau kad mes neklystame, bet dažnai kritikos gauname už tai ko nepadarėme, panašiai kaip kaltinti kirpėja pas kurį buvote vakar kad šiandien skaudą dantį, juk po jo kirpimo jį įsiskaudėjo... :)

Labai neišsiplečiant Tomai norime pasakyti kad tiek anksčiau tiek dabar ir ateityje tikrai stengsimės kad klientai būtų patenkinti, visi, kad ir kokie gedimai ar kokie tie klientai bebūtų, o Jūsų paties dar kartą atsiprašom už prastą nuotaiką, tikimės ateityje jei ne pas mus tai kitur gausite labiau Jums tinkančias ar priimtinas paslaugas;

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%