Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Septem LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Septem LT

Atsiliepimai apie Septem LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Septem LT, UAB

Skelbiasi, kad galimas grąžinimas per 14 dienų, bet iš tiesų pinigų už grąžintas prekes negrąžina. Pardavinėja nekokybiškas prekes kaip geras ir net nesutinka jog jos būtų grąžinamos. Tikrai nerekomenduoju
Geriau neturėt reikalų su šia įmonėle jei nenorite būti apgauti. Situacija tokia, kad šiai įmonei grąžinau tvarkingą prekę paštomatu. Įmonė gavusi grąžintas prekes mane informavo, kad prekė yra ištepta, todėl pinigai man nebus grąžinami.
Problemos buvo dvi-sprendimo jokio, pirma pavedimą padariau dėl jų techninių klaidų du kartus, atgauti savo pinigams teko įdėti nemažai energijos ir laiko.Realiai kas ten dirba tai tik automatinis paštas kuris siunčia automatinius laiškus, susisiekus su merginom gavau nurodymus ką aš PRIVALAU padaryti, kad atgaučiau savo pinigus, aptarnavimas absoliučiai abejingas, nepagarbus, netgi galėčiau teigti ironiškas..Kvepalai garantuotai netikri, prieš tai esu turėjus iš užsienio, čia vanduo iš daugiabučio rūsio..Paklausus aptarnaujančios merginos pavardėsir kokybę užtikrinančių dokumentų buvo pasiūlyta kreiptis į vartotojų teises ir pasakyta jog ji neprivalo pavardės sakyti..keista viską susumavus jog kas apskritai tuos kvepalus gavau, nes ten niekas nieko neprivalo ir namato, anokia aišku nauda iš jų :)
Užsisakiau dvi prekes, viena iš jų buvo ne ta, kurią užsakiau, todėl susisiekiau pagal nurodytą el. paštą, kaip ir nurodyta, per 24 val. nuo prekių atsiėmimo. Buvo pranešta, kad į mano užklausą bus atsakyta, bet daugiau nei per savaitę niekas nebesusisiekė. Dar buvo nurodyta, kad mano užsakytoms prekėms galioja express 1-2 dienų pristatymas, bet buvo veluota pora dienų. Nuo reklamų akys raibsta, bet tvarkos aptarnavime nėra.
DIANA 2019-11-13 19:47:08
Membershop parduotuvėje nusipirkau padirbtą prekę. Gaminį perku daugybę metų ir turėjau galimybę palyginti seną ir naujai isigytą gaminį. Labai skaudu tačiau gaminį iš šios parduotuvės galiu prilyginti katei maiše.
Diana, kokį gaminį? Nes aš irgi įsigijau padirbtus kvepalus
Apgailėtinas aptarnavimas, užsisakius realybės neatitinkančią prekę ir jos net nesimatuojant grąžinus po 14 dienų paieškų ar prekė buvo gauta iš kleintų "aptarnavimo" specialistės Viktorijos gauni laišką kad prekė sutepta lūpų dažais! Jus savo klientus kvailais laikot ar nesugebat pasirinkti kokybišką aptarnavimą užtikrinančių specialistų! Baisu būkit atsargus ir nepatariu užsisakinėti iš tokios kontoros! Esu lengvam šoke, dėl šlykštaus klientų apgaudinėjimo
Apgailetina paskutiniu pirkimu is membershop.lt patikrtis.. pradedant nuo to kad prekes veluoja 2/3dienas.. baigiant “pasimetusiais” prekiu grazinimais, laiko tempimu ir visisku nebendravimu su klientu. Buvau vienas is pirmuju uzsiregistravusiu siame puslapyje.. n metu viskas buvo idealu.. bet dabar, trinu lauk si puslapi ir pamirstu visiems laikams. Totali nesamone
Laba diena, esu maloniai nustebinta Jūsų įmonės požiūriu į klientą. Prieš keletą mėnesių Jūsų internetinėje parduotuvėje įsigijau rankinę, bet niekaip negalėjau susigyventi su spalva, nuotraukoje ji atrodė patraukli, bet realybėje atrodė kitaip, taip ir liko ji neliesta visą tą laiką. Šiandiena, pasiėmusi rankinę ir kvitą, nuvykau į prekių atsiėmimo punktą, Vilniuje Kubiliuas g., neturėdama jokių vilčių. Konsultantė Viktorija, labai miela mergina, išklausiusi manęs, įvertinusi, kad rankinė nedėvėta, tiesiog su šypsena grąžino pinigus. Tai aukščiausia aptarnavimo klasė, kiek man teko susidurti, Lietuvoje. Linkiu Jums kuo geriausios sėkmės! Ačiū!

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Paskelbtas Kelių direkcijos vadovo konkursas
Paskelbtas Kelių direkcijos vadovo konkursas 08-05 12:41
Susisiekimo ministerija informuoja, jog paskelbtas konkursas valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) direktoriaus vietai užimti.
Mirčių nuo koronaviruso skaičius pasaulyje viršijo 700.000
Mirčių nuo koronaviruso skaičius pasaulyje viršijo 700.000 08-05 12:26
Mirties nuo naujojo koronaviruso atvejų skaičius pasaulyje viršijo 700.000, trečiadienį 6 val. 55 min. Grinvičo (9 val. 55 min. Lietuvos) laiku rodė naujienų agentūros AFP kaupiami oficialių...
Dėl "Wirecard" 175 mln. Eur nurašęs "Commerzbank" pranoko lūkesčius
Dėl "Wirecard" 175 mln. Eur nurašęs "Commerzbank" pranoko lūkesčius 08-05 12:19
Antras didžiausias Vokietijos bankas dėl "Wirecard" griūties patyrė didesnių paskolų nuostolių, nei dėl pandemijos, tačiau antrojo ketvirčio rezultatai pradžiugino investuotojus.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%