Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Adseo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Adseo

Atsiliepimai apie Adseo, UAB

AdSeo Agency

Kūrybiškas požiūris į verslą
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Adseo, UAB

Tiesą pasakius, pradžioje buvau skeptiškas visiems šio amato atstovams. Pirmas pokalbis su Giedriumi truputį "užkabino", pasijuto, kad šneki su profesionalu ir pataikančiu į silpnesnes tavo verslo vietas. Antro pokalbio metu, tapo akivaizdu, kad kalbi su labai patyrusiu, nuosekliai ir metodiškai gebančiu padėti suprasti kaip kilstelėti tavo verslą. Jautiesi kaip įsigijęs verslo partnerį. Rekomenduoju.
Dirbame su šia įmone daugiau kaip metus laiko. Savo darbą išmano puikiai. Pasiektais rezultatais esame labai patenkinti. Ačiū.
Kodėl mes vis dar 6 metai dirbame su Giedriumi ir jo komanda? Pirmiausia tai pasiekti rezultatai, jokių mistinių kalbų, terminų. Prieš tai dirbome su keletu įmonių, netenkino pasiekti rezultatai, kaštai ir tos kosminės kalbos. Toliau, Giedriaus patirtis, patirtis ir dar kartą patirtis. Viešai noriu padėkoti už Tavo Giedriau įžvalgas ir sudėliotą strategiją, kuri karantino metu mums padėjo nesugriūti, išlaikyti visą 12 žmonių kolektyvą bei tapti dar stipresniais. Didelis AČIŪ !!!!
MB Medinis Karkasas
2020-07-01 12:19:13 IP 2fbapbvr
Radom šią įmonę pagal rekomendacijas ir lūkesčiai pasiteisino su kaupu. Patikimi partneriai versle, profesionalūs savo srities atstovai, puikus bendravimas ir puikūs rezultatai. Rekomenduojame visiem.
MB Išmanioji telefonų taisykla
2020-03-31 08:35:38 IP 28m866sq
Su Giedriumi is Seo Tinklo bendraijame jau daugiau virs metu. Praktiskai kalbame kiekviena diena. Po 2-3 kartus. Kodel tiek daug? Kad Giedrius galetu visada operativiai daryti keitimus ar tai webo, ar google ads. Neieskokite kitu imoniu, nes sita yra geriausia! Savo verslo specai! Visada padeda su bet kuria problema!
Dirbame su Giedriumi jau 9 metai. Pradėjau savo verslą tik su mintimi, o Giedrius pavertė ją realia. Tiek klientų paieškoje tiek įmonės augime. Kas man labiausiai patinka, kad visi argumentai yra patvirtinami realiais faktais. Rekomenduoju visiems.
Si imone sukure musu internetini puslapi. Neeiliniai savo srities specialistai, net esant kazkokiems nesklandumams super greitai reaguoja ir viska sutvarko, tiek priziuri ir atnaujina. Susikalbeti super paprasta, ne taip, kaip buna kartais sunku su programuotojais :) Rekomendavau daugybei. Ne tik padarys ko prasai, bet ir patars kaip is tikruju geriausia.
Dirbame jau ne vieneri metai, jokiu nusiskundimu neturime. Patikimi, protingi ir saziningi.
Čia dirbantys žmonės tikrai puikiai atlieka savo darbą!
Geriau neradom ir tikiu, kad geriau negali būti.
Profesionalumas, rezultatyvumas, pasverti ir sutaupyti kaštai, nuolatinė komunikacija apie veiksmų ir rezultatų eigą.
Mes džiaugiamės puikiais rezultatais ir tai Giedriaus ir jo komandos dėka.
Ačiū tau Giedriau, kad sutikai su mumis dirbti.
Rekomenduoju šią įmonę, teko ne kartą kreiptis į šią įmonę, visada lankčiai ir greitai padėjo išspręsti problemas su internetinės prekybos platforma. Likome patenkinti jų paslaugomis. Geras kolektyvas!!
Draudimo Nuolaida
2020-03-27 22:25:42 IP 5cf4tdup
Aukštas lygis paslaugų. Padėjo pasiekti norima pelną per trumpą laiką. Esame labai dėkingi!
Dirbame kartu jau ne vienus metus. Profesionalumas, įžvalgumas, konsultacijos, lankstumas ir pasiūlomi inovatyvūs sprendimai! Rekomenduojame!
Teko naudotis šitos įmonės paslaugomis. Galiu rekomenduoti visiems. Taupo eurus ir duoda 100% nauda. Tik reikia kantrybės!!!
www.gerarukykla.lt
2020-03-27 21:15:09 IP 28mcs2tm
Kreipėmės į šią įmonę dėl skaitmeninės rinkodaros. Asmeniškai bendravome su Giedriumi. Nustebino profesionalumas, greitai atlikti darbai, rezultatus pradėjome matyti po savaitės. Investicija atsipirko labai greitai. Problemas sprendžiamos labai operatyviai. Dabar jau žinome, kad savo verslui turime patikimą ir patikrintą PARTNERĮ, tikrai bendrausime ir ateityje. Visokeriopos sėkmės!!!
UAB “Ego publicum”
2020-03-27 20:57:47 IP 5f4sobb2
Operatyviai ir efektyviai. Paprastai ir aiškiai komunikuoja. Naudoja didelį arsenalą išdirbtų įrankių su kuriais per trumpą laiką pasiekėm akivaizdžių rezultatų. Ačiū ir sekmės!
Didžiausios rekomendacijos.Dirbu su Giedrium 4 metus, pasiekiami aukščiausi tikslai. Atsakymai į visus SEO klausimus ir strategijos planavimas.
Rimta įmonė, geresnio specialisto neredome. Su užduotimis susitvarkė puikiai.
Darbus atlieka greitai, kokybiškai, kūrybiškai ir kada paprašai, net ir savaitgaliais! Rekomenduoju!
Profesonaliai dirbanti imone. Per jau kokiu 10 metu bendradarbiavimo su vadovu Giedriumi, nebuvo jokiu problemu. Savo darbo atliko be priekaistu. Drasiai rekomenduoju. Vyrai, Jus Saunuoliai.
Kreipiausi, padėjo, radom pačia geriausia išeiti, kainos ir kokybes viduriuką. Vadovas labai šaunus vyrukas suteikė man reikalingų žinių ir informacijos. Labai visiems rekomenduoju, ilgai ieškojes tikrai radau pačia geriausia komanda. Aciu jums
Tai komanda, kurios pavydėtų “google”. Jeigu ieškai kokybės, paprastumo ir verslui papildomos sėkmės garanto- pataikei ten kur reikia, kreipkitės, išpildys visus jūsų norus. Tik 10 balų!!!!
Great service as always. Mr. Giedrius is very professional and accurate specialist with great SEO knowledge.
Patikima įmonė. Padėjo isivažiuoti ir palaikyti darbų tempą.
Rekomenduoju!

"Achemoje" sustabdyti jau trys agregatai
"Achemoje" sustabdyti jau trys agregatai 09-22 17:07
Jonavos trąšų gamybos bendrovė "Achema" žymiai mažina savo gamybinius pajėgumus, darbas stoja cechuose, kuriuose dirba beveik trečdalis iš 1.300 įmonės žmonių. Saugodama darbo vietas įmonė taiko...
D. Palavenis. Ar ne laikas kvestionuoti Lietuvos poziciją ofsetų klausimu ginkluotės įsigijimo srityje? 09-22 16:50
Lietuvoje, 2016 m. buvo priimtas sprendimas įsigyti pėstininkų kovos mašinas "Boxer". Įsigyjant jas nebuvo naudojamas ofseto būdas, kuris leidžia dalį išlaidų susigrąžinti į valstybės biudžetą ir...
D. Trumpas pateikė ieškinį dukterėčiai ir "The New York Times" dėl mokesčių tyrimo 09-22 16:43
Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pateikė 100 mln. USD ieškinį savo dukterėčiai Mary Trump ir "The New York Times", tvirtindamas, kad jie surezgė klastingą sąmokslą, siekdami gauti...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Walt Disney 171,17 -4,17%