Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

Sveiki gal galit pakomentuoti kodel taip mulkinami klientai?
Esu nepatenkintas tuo tad užsisakiau dviračio padanga ir man ji jau koki 1mėn neateina o pinigai sumokėti
Pirkau vibro plokste.dvieju dienu begyje sutrupejo dirzelio apsauga.garantinio nesuteikia.atsiliepimai tik blogi kodel klientas turi dirbt su netinkamai pagamintu yrankiu ir jam nesuteikiama pagalba nei su garantiniu nei su daliu tiekimu
Sveiki, niekad nepirkit nukainuotų kambarinių gėlių iš senikų, jos visos su Amarais! Jas ten matyt nupurškia tam kartui, bet poto turėsit problemų, nes užsikrės ir jūsų gėlės, tad atsargiai, aš pora ir be nukainavimo nusipirkus praejo mėnuo ir vėl tas pats, bet tik gėlėm iš senukų taip! Maniškės Ąčiū dievui nespėjo užsikrėsti! Vilniaus Senukai
Klaipėdoje- Senukai PC Banginis, Šilutės pl. 35 sekmadienio pavakare norėjome įsigyti sodo, daržo laistymo sistemos reikmenų. Esame labai dėkingi konsultantei Gabrielei už pagalbą, kantrybę. Trūkstamų šiame skyriuje detalių pasiūlė paieškoti santechnikos skyriuje. Ten sutiktas konsultantas, deja vardo neįsidėmėjom- tikras savo skyriaus prekių žinovas, nepatingėjo ateiti prie mūsų, į kitą skyrių, kad patikrint, ar tikrai jo skyriaus detalės tiks prie jau surinktų. Gabrielė nustebino žiniomis apie savo skyriaus prekių asortimento kokybę žiniomis, kurių reikia turėti daug, šiame skyriuje dirbant merginai. Šie mandagūs, kantrūs, geranoriški darbuotojai labai mums padėjo. Ačiū Jiems.
Likau be žodžių, per klaidą gavau dvi tas pačias prekes, gauvau email, jog vieną siuntą turiu grąžinti. Po poros dienų atvažiavo kurjeris paiimė siuntą, šiandien gaunu žinutę, jog siunta nebuvo paiimta. Tai, atsiprašau, ar man reikia rūpintis, kur kurjeris veža prekes ir kam atoduoda? Aš atidaviau prekę kurjeriui, ir dar turiu rūpintis, kur nuveš ir ką darys. Viršūnė.. niekada gyvenime neužsisakinėsiu i ternetu, jeigu nemoka susitarti ar susisiekti su kurjeriais...
Baisu! Taip mėgstu senukuose apsipirkti, bet dar tokio baisaus aptarnavimo neturėjau. Sugadino nuotaiką baisiai! Utenos senukai, pas jus viskas gerai, na bet šiandien... Aptarnavo Laura, jei neklystu, ji dirbo toje kasoje, kur prie iėjimo, ta pagrindinė kasa. Pasiteiravau, ar yra garantija kokia nors dormeo patalynės komplektui, nes pirkau. Ji man atrėžė su pakeltu balso tonu ir nemaloniai., , o ką ruošiates daryti toj patalynei, pasiklausiau dar kartaą, gal nesuprato pamaniau, ir paaiškinau, kad kai pirkau čiužinį, buvo garantija, ji man vėl nepasitenkininus reiškia, ko pasak jos aš noriu. Vėliau kai pamatė, jog noriu kreiptis į vadovus, čekį atiduodama jau pagražintu valso tonu sako, prašom čekis jei kas atsitiktų. Prašom užtikrinti, kad ta darbuotoja išmoktų etiketo!
2020-04-27 įsigijau Senukuose biotualetą Campa Potti Qube XGL.Kadangi perku jau ne pirmą biotualeta, tai žinau, kas turi būti jo komplektacijoj. Kokia gėda, tokia smulkmena, kaip indeliai biotualeto skysčiams, išimti. Ir ką gi į juos pils tas nenaudėlis, kuris juos ištraukė. Man smulkmena, kadangi turiu indelius nuo seno biotualeto, tačiau kaip būtų, jei neturėčiiau. O Senukų atsakomybė kur.
Prieš daugiau nei savaitę, Vilniuje, apsipirkome Senukuose ir užsisakėme atvežimą ir užnešimą į namus. Vien tik už atvežimą ir įnešimą sumokėjome apie 85 eurus. Atvežus prekes, mums buvo pasakyta, jog užnešime tik dalį, nes kitos dalies nepriklauso nešti. Palaukit. Imate tokius pinigus vien už užnešimą, tai malonėkite susitvarkyti. Iškart skambinau į Senukų centrą ir pareikalavau, kad darbuotojai skambintų savo vadovui. Paaiškėjo, kad viską teisingai sumokėjome ir turėjo užnešti visas prekes. Negana to, norėjome juk dirbti, o pasitikrinome, jog buvo atvežti NE TIE PROFILIAI, o kitos rūšies išvis neatvežė, o pinigai sumokėti. Ir buvo pasakyta, jog :TOKIOS PREKĖS NETURĖJOME. TAI kaip jūs galite tvirtinti užsakymus, jei tokių prekių nėra sandėly????? mes būtume kitoje parduotuvėje įsigiję reikalingas prekes ir nereikėtų laukti dienos ar dviejų kol atvešite NE TAS PREKES.
Kita situacija buvo dar po kelių dienų, kai nusprendėme užsukti ir nusipirkti duris. Buvo pasakyta, jog durų STAKTĄ rasite kitoje parduotuvėje. NUSipirkome. Nuvykę į kitą miestą konsultantė pasakė, jog pušies masyvo nėra : yra tik kažkokios plastmasinės baltos. Ar žmonės dirba tik tam, kad greičiau nusikratytų klientais? BEt palaukit, maniau, jog darbuotojai yra suinteresuoti parduoti, o ne meluoti.
Aišku, po tokio dalyko, teko grąžinti ir duris.
Nežinau ar Jūsų sovietinė Rivilės programa kalta su prastu likučių judėjimu ar tiesiog nesusitvarkot. Bet nusipirkus daiktą ir jo pralaukus prie išdavimo porą valandų ir gauti atsakymą, kad jo nėra.Tada nukreipiat į Lukšį kur ale yra, bet nuvažiavus nėra, tada Lukšį susiskambina su Vikingais ten tikrai yra ir nuvažiavus sako iš ekspozicijos neparduosim. Investuokit į sistemą ir negaišinkit kitų laiko!
Esu sokuruota, toks vaizdas pas jus rinkines pardavejos kurios nezino kas yra pagarba kliantui...
Tai, kad skiriasi tas tavo rotband, jei viena karta perki latviska kita kart vokiska ir kaina gali skirtis. Kvite skirtingi kodai.
SENUKAI nemaloniai nustebino pakeldami kainas pasinaudodami tuo, kad žmonės karantino metu ėmė tvarkyti savo sodybas, remontuojasi butus. Kelis kartus pirkau sausą tinką ROTBAND ir per keletą dienų kaina pasikeitė 65%!!! Nuo 8.14€ iki 13.45€
Nepadoriai pelnotės iš žmonių pasinaudodami pandemija.
Vytas 2020-04-29 19:06:56
Vakar paskambino Senukų darbuotoja ir priminė, kad neatsiėmiau internetu pirktų prekių Kaune Islandijos plente. Nuvažiavau, tačiau prie atsiėmimo skyriaus, bet laisvų stovėjimo vietų nebuvo nebuvo aplamai niekur kur sustoti, kadangi klientų taipogi nebuvo skyriuje, akivaizdu, kad visos vietos užimtos pačių "Senukų " darbuotojų, pastačiau automobilį dviem ratais ant bordiuro, kad liktų pravažiavimas ir nubėgau atsiimti pirkinių, užtrukau gal 2-3 minutes, grįžęs pamačiau Senukų apsaugos darbuotoją kuris fotografavo mano automobilį, paaiškinau, kad niekur nėra laisvų vietų ir jis nuėjo. Šiandien gavau iš kelių policijos 30 eu baudą. Na tokios klientų pritraukimo strategijos dar niekur neteko matyti. Daugiau tikrai nesinaudosiu internetinės parduotuvės paslaugomis.
Greiciausiai ponas keliu eismo taisykles pasiskaitykit :D
Lina Kastigovienė
2020-05-01 13:45:51 IP 2e7r450m
Esu labai nepatenkinta jūsų darbu, trečiadienį mama pirko supamą krėslą už kurį iškarto sumokėjo, šiandien nuvažiavus atsiimti jo nedavė nes nėra jos užsakymo sandėlyje nes atseit visi su brokais. Kas per nesąmonė!!!! Matomai kažkam reikėjo tarpusavyje pasidalinti!! Jei už prekę yra sumokėta tai aš ir noriu ją gauti. Labai įdomu kad mokant už prekę jokių brokų nebuvo. Beja prekė sandėlyje turi būti saugoma keletą dienų. Ir šiandienos Alytaus senukų vadybininko pareiškimas kad jūsų bėdos reikėjo pasiimti tą pačią dieną!! Tai gal mano mamai krėslą į Alytaus rajoną reikėjo parsinešti ant pečių. Juk tam ir yra atsiėmimas per keletą dienų neesant galimybės pasiimti iš karto.
Renata Sutkuviene
2020-04-29 11:29:17 IP 2bgv03h1
Pirkau prekę su pristatymu ir kaip jūs manote atvežė prekę ir paliko prie laiptinės 1mos grupės invalidei. Paskambinus ir paklausus kodėl prekė nepristatoma nors prie buto kur ir turėtų taip būti pareiškiama kad turėjo būti sumokėta dar €10 eurų nors perkant prekę jau ir taip pristatymas kainavo €20 ir nesileidžia net į kalbas.Jeigu galite apeikite šią parduotuvę.Nors jau ir taip dauguma žino kad šios parduotuvės aptarnavimo kokybė labai žema.
Aptarnavimas, bendravimas su pirkėju stebinantis (TU MANĘS KLAUSI?) Vilnius, Ukmergės g. SENUKAI, dažų skyrius 2020-04-28 apie 11:40 bevardis darbuotojas, ženkliuko neturėjo, senyvo amžiaus, žemas. Tokiais darbuotojais nei pritrauksit naujų klientų, dar ir esamus atmesit.
Uzsakius preke 2020.04.08. atveze kita modeli i elekroninius laiskus nereguoja telefonu nekelia buvo issiusti visi dokumentai kuriu reikalavo taip jie spendzia savo klaidas iki siandien klausimas neispestas
Tadas Urbonavicius
2020-04-27 15:06:02 IP 1b2akm45
Na jo cia paskaitai pradedi labiau pasityketi individais skelbiu portale nei sinai zinoma imone zmones patys greiciau issiuncia ir gauni preke nei cia pirkdamas nauja is "rimtos firmos" ;D
Pirkau procesoriu internetineje senuku parduotuveje, perkant buvo parasyta jog pristatymas bus balandzio 24, ta pacia diena prisijungus pries senuku svetaineje savo profilio pristatymo laikas buvo parasytas taip pat balandzio 24, pristatymo diena paskambinus i senukus buvo pasakyta jog mano uzsakymas dar tik Rygoje ir greitai nebus, gal net uz savaites, paklausus kodel apgaudineja zmones su pristatymo terminais sake kreitis i procesoriaus gamintoja ir klausti jo kada pristatys, paprasius grazinti pinigus pasake kad pinigus grazins tik per 14 dienu, ZMONES NEPASITIKEKITE SENUKAIS IR JEI NORITE GAUTI PREKE TADA KADA ZADETA JA PRISTATYTI PIRKITE KITUR!!!
Šiandien norėjau priekaba Elektrėnuose išsinuomoti.
Mergaite
- Nera, jau issinuomavo
- O kada grazins?
- Po trijų valandų
- Ar galeciau uzrezervuoti ta priekaba?
- Ne!
- Gal geleciau jums paskambinti? jei ja grazins as atvazuosiu vel
- Ne!
- Tai ka man daryti? vazineti pas jus ar prie duru laukti?
Mergaite nekreipdama i mane demesi pradeda aptarnauti sekanti pirkeja : (

As vel:
- Tai ka man daryti ? Pasakykit ka nors, kokie variantai?
Mergaite ir toliau nekreipia i mane demesio, lyg tuscia vieta !
Jai 20 metuku, man 50!
Susinervinau.
Paskambinau i VIADA.
Atsiliepe mergaite, malonus balsas, jo prasom atvaziokite, yra priekabu, aciu, iki malonaus ir t.t.
Ta i as dabar noriu paklausti p. Skvernelio: kodel jus norite remti stambu versla mokesciu moketoju pinigais, jei tas Verslas napadaro namu darbu ? jau nekalbant apie elementaria kultura.
Pirkau visada Senukuose,
Pirkau !
Labai įdomus požiūris, nors apie užsakymo pokyčius žada pranešti atskiru pranešimu, taičua realiai to nedaro. Užsisakius prekes jų pristatymo teminas nurodytas buvo savaitė, tačiau atėjus pristatymo laikui ir patikrinus data jau buvo pakeista į daugiau nei savaitę vėlesnę datą, be jokio papildomo pranešimo. Norėtųsi sakyti, kad tai pavieniai atvejai, tačiau deja tai jau trečias kartas, kai užsakytų prekių reikia laukti ilgiau nei nurodoma perkant.
Kainos įmonėje gal ir yra patrauklios perkant internetu, tačiau pirkimą reikia planuotis LABAI IŠ ANKSTO, priešingu atveju nusiteikite, kad prekių laiku negausite, nes datos kurias jie nurodo prieš užsakant prekes yra matomai savotiškas paskatinimas pirkti, nei realaus pristatymo laiko atspindys.
Kitose e-parduotuvėse perkant yra nurodomas realus pristatymo laikas, net jei tai būtų ilgesnis nei tiėktąsi, o apie dieną ar dvi vėluosiančias prekes praneša iš anksto ir atsiprašo. Čia, deja, situacija kitokia...
Laba diena. daugiau nepirksiu jusu internetineje parduotuveje. Pirkau eiektronine virykle gavau sms kad preke pristatys veliau. gerai skambutis prekes neturime. Uzsakymas atsauktasirgi Gerai, bet, kad pinigus grazyns po 14 dienu nu cia tai fantastika.O pinigai tai suplanuoti! Taip nieks nedaro. Kus Jusu profesionalumas. Ka Bankai pavedimu nedaro?. Nedarykite sau gedos!!!
Svetlana Jasiūnienė
2020-04-21 12:51:50 IP 28mcpeq9
Laba diena, vakar buvau apsipirkti Prienų prekybos Senukų parduotuvėje, buvau sutikta labai nemandagiai, buvo išleisti 5 klijantai iš parduotuvės o įleido tik 2, likau toliau stovėti lauke, kai mane įleido paklausiau kodėl įleidote 2 jeigu išėjo 5, tai kuri ileidinejo į vidų, mane apibare neva ko čia iš vis reikia sliauzioti po parduotuve o ne namie sėdit, man reikėjo kapams žemių ir bulvėms trąšų, stengiausi kuo greičiau apsipirkti, bet toks man poelgis nepriimtinas kadangi aš pati dirbu prekyboje, pasijutau labai nesmagiai, nes esu nuolatinė jūsų klijante, suprantu kad sunkus metas visi pavargę, bet klijantai yra klijantas, jis visada turi būti laukiamas, kad ir kita karta su gryztų,. Su pagarba Svetlana J. PRIENAI
Daug metų pirkdavau ir "Senukų" fizinėje ir internetinėje parduotuvėje ir šį kart nusivyliau.Užsisakius nepigią prekę ir sumokėjus už ją pinigus po 3 dienų gaunu skambutį, kad prekės nebeturi, pinigus gražins per 14d.d. Jokio mandagumo ar atsiprašymo.Beje prekė tebėra internetines parduotuves asortimente.Likau ir be prekes ir be pinigų ir labai nusivylus...21 amžius-toks aptarnavimas, geda...
Idomu, koks nuop isa vadovauja sitai deb ilu kontorai? Tegu jo vaikai buna isgamos ir vezio augliu nesiotojai kaip ir ju tevukas sumastes tokia nesamone kodiniu pavadinimu senukai kaip jie ir patys jau seni
Alytaus senukuose bardakas. Darbuotojai neinformuoti apie esancia tvarka, apie prekiu atsiemima nusipirkus internetu. Sandelio darbuotojai nezino kas yra elementari pagarba klientui. Baisu.

Tvarkykites. Sekmes

18/04/2020
Internetu buvo užsakyta mikrobangu krosnelė, nebuvo tikrinta prieš parduodant, namo parsivežus ispakavus mikrobangu krosnelė sulankstyta, prisiskambinti neįmanoma reikia laukti ilgiausiai, o pakėlė ragelius pasako pasitaiko, nukreipia kur kreiptis duoda elektroninį paštą, iš kurio atsakymą su laukiam per didelis klientų srautas nespėja atsakyti laukti keletą dienų. Kaip galima parduoti preke ne patikrinus.
Kam toj kontoroj galima pareiksti pretenzijas ? Prisiskambint - misija neimanoma...
Siandien Kaune, Veiveriu gatveje esanciuose senukuose pirkau televizoriu Samsung smart 43'' kurio kaina internete ir parduotuves ekspozicijoje nurodyta 440 euru.Priejus prie kasos is manes paprase 499 euriuku.Bandziau ieskot teisybes, bet veltui.Taigi palikau ta telika, tegul patys ziuri, s*****i.
Bėda su Senukų parduotuvėmis, visur vien bėdos su
jais.Konsultantai neskiria dešininių durų staktų nuo kairinių.Nuotraukos internetinėje parduotuvėje grindų dangos ne tokios sudėtos kokios yra iš tikrųjų. Aprašyme parašyta pilkos, gavau rudos spalvos.Vieni nervai, laiko ir pinigų švaistymas.
Sukčių ir a******ų kontora. prisidengiant karantimu viską parduodą, pinigus pilnai gauna pavedimu, o paskui prasideda išsikalinėjimai: 1 kartą 4 prekes vežiojo per 4 atskirus kartus ir užtruko virš 2 savaičių ir tai kelis kart rašyta, kad dalies prekių nėra, bet sąskaitoje viskas kas užsakyta nurodyta (nors neatvežta), o vietoje patikrinti neduoda, sako jei trūks atvež vėliau.
kitą kartą prekes parduoda, pinigus paima, vėliau atsiunčia atsiėmui pranešimą, ir iš karto poto praneša, kad vienos prekės nėra ir jos nebus. nors tiek toje praduotivėje tiek kitose Vilniuje pilna tokių prekių.
tai dabar turi atskirai vėl rankioti, kad atitiktų pilnai prekės tą pačią specifikaciją, ir vėl laukti neaišku.
Daugiau pas tokias gnydas viarslyninkus nerekomenduoju niekam pirkti.
linkiu greičiau užsilenkti be valstybės pagalbos. tegu skrenda su savo nauju lėktuvu iš LT
Stasys 2020-04-14 11:28:19
Durnių laivas, karantinas matai jiems ir minimali suma 35€. Asilai! Viso gero senukai, su jumis baigta
Ežiukai badėsi nosytes, verkė bet ir toliau kramsnojo kaktusus ;) Įtariu teks atsiprašyt gana greitai....
Kalbant rimtai, problemų yra, čia švelniai sakant.
Norit problemu, papildomu islaidu, istampytu nervu ir sugriuvusiu planu ar terminu - pirkite Senukuose internetu!!! Beveik eilerastis gavosi :)
Na, o realybeje - super apgailetina kontora, kuri, manau samoningai apgaudineja (nutyli, nesuteikia info, ideda netikslia bet panasia prekes foto) pirkejus.
Jau sakiau nepirksiu niekada daugiau is principo nes buvau apgautas iki tol - 2 kartus.
Ale atsitiko taip, kad Senukuose lyg nuperku viska vienu pristatymu, o kitur reiktu uzsakineti ir laukti per 2 parduotuves. Rezultate, gavau tik dali prekiu, o tos kur labiausia ir reikia - nera. Nera ir jokio laisko su pranesimu, ispejimu, atsiprasymu ar pan. Skambinu, atsiliepia, sako, kad vezam is Latvijos, jau cia kazkada apytiksliai turi buti.
Finale - internetu nusipirkau kitoj vietoj, susimokejau, susiderinau, nuvaziavau, pats atsiemiau dar ta pacia diena.
Visigi gamtos neapgausi - is karto reikejo pirkti ne Senukuose ir butu rezultatas panasus, dar geresnis.
O pries tai, Senukai yra 2 kartus ishsiunte prekes, kurios neatitinka aprasymu/nuotrauku. Grazinau. Buvo daug parkiu. Butu buve pigiau ir greiciau, jei buciau pirkes pas saziningus pardavejus.
Dar karta pasikartosiu - pati blogiausia patirtis pirkimo internetu yra Senukai.
Suprantu, kad sudėtinga šiuo metu situacija, bet Senukų darbas labai žemo lygio....specialiai pas juos užsisakiau prekę, nes parašė, kad bus pristatyta per 3 d. Na taip, sunku dabar visiems, bet
praėjo daugiau kaip 10 d., prekės nesulaukiame, nors pinigai sumokėti. Į elektroninius laiškus neatsako, telefonu neatsiliepia, nors informuotų, kada maźdaug galima tikėtis.
Manau, kad jie išvis neturėtų užsiimti internetine prekyba, jei nesugeba to daryti.....
Nesuprantu žmonių kurie perka ten, kainas užkėlė ir betvarkė didžiausia
"Myliu gyvenimą"
2020-04-09 17:05:07 IP 2fbasgnl
Panevėžio onkologinių ligonių asociacijos "Myliu gyvenimą" vardu noriu padėkoti "Senukų" tinklui už padovanotą spausdintuvą. Naujai susikūrusiai asociacijai tai didžiulė dovana. Ačiū jums už gerus jūsų darbus.
Šiandien gavau tik dalį užsakytų prekių. Prisiskambinti neįmanoma: Pradžioj buvo "visi konsultantai užimti", o po pietų telefonas tiesiog išsijungia. Į elektroninį laišką neatsako....
Niekada negalvojau, kad taip bus. Jau kur tik neužsakynėjau, viskas buvo tvarkoj - ir prekes visada gaudavau, jei ko trūko, įmonės pačios surasdavo, atsiprašydavo, pinigus grąžindavo. O čia visai pasirodo nepasiruošę elektroninei prekybai...
Nusivyliau "Senukais"... visiškai...
Aptarnavimo kokybė ir internetinių pardavimų vykdymas labai žemo lygio. Nors el.paštu gavau patvirtinimą, kad prekės pristatytos, gavau tik dalį prekių. Atsiskaityta už visas. Informuoti tiek kurjeriai, tiek senukų pagalbos centras (nors jis tik fikcija tikriausiai). Trūkstamos dalies nesugeba pristatyti jau savaitę. Į žinutes ar skambučius atsako ta patį : labai gaila, pranešim ir t.t.

Labai gaila konstatuoti, kad lieku labai nusivylęs pristatymo ir aptarnavimo kokybe. Atrodo nesiima jokios iniciatyvos siekiant išspręsti savo klaidas.

Tikrai nerekomenduoju.
Gavau žinutę, praeitą antradienį, kad kurjeris jau pakeliui ir šiandien bus, tai vis dar laukiu, strigo gal tikriausiai laiptinėje ar kažkur vargšas. Aišku jokio susisiekimo iš klientų aptarnavimo skyriaus net nesitikiu, nes toks greičiausiai nebeegzistuoja.
Sėkmės atgaut savo gerą NPS'ą ir klientų atsiliepimus bei nuomones apie jus po krizes kai atsidarysite vėl visus prekybcentrius, greičiausiai visi jus apeis, po šių metų privataus lėktuvo nebeįpirksit.
Uzsakymai veluoja kaip turi but! Vakar turejom gaut-negavom. Atsakymo nulis. Nesuprantu kodel 3 daiktus reikejo skaldyt i 2 dalis.?... Gyvenime neuzsakinesiu per senukus!!!!
Pritariu cia rasantiems, asmeniskai pats susidūriau..kad internetiniame puslapyje pardavinejamas oras...susimokejus. po 4-5 gauni pranesima kad prekes nebera..ir tt., ir turi laukti, kol grąžins pinigus.....gėda
Niekad nemaniau kad šitaip galiu nusivilti Senuku elektroninė parduotuvė, užpildžius užsąkymą po keletos dienų man buvo paskambinta ir pranešta, kad dvėjų prekių neturi, viena gali pristatyti į namus, kitos niekaip negali parduoti nes neturi, viskas gerai, gražino pinigus ganėtinai greitai, bet su prekė kuri turi būti pristatyta į namus niekaip, visa diena skambinėjau kad tik kažką išsiaiškinčiau nes sutartas pristatymo laikas (5 d.d.) praėjo, siūliausi net pats važiuoti ir atsiimti prekės iš sandėlio ar iš parduotuvės kurioje turi, pasakė kad taip negalima nes gal tą prekė yra rezervuota kažkam kitam, nors neėsmė kad aš esu jau sumokėjęs pinigus ir laukiu kelinta diena. pastoviai yra pranešama kad su manimi susisieks ir duos žinoti kaip yra dėl užsakytos prekės, niekas taip ir nesusisiekia yra duodama minimaliai informacijos apie mano užsąkyma, net laiško negavau kad mano prekė vėluos, kas man būtų leide geriau pasiruošti. Kategoriškai vengsiu Kesko senukų, linkiu ir kitiem nepasitikėti ir vengti šios įmonės.
Paskambinau uzsisakyti preke karantino metu ir kada ja galeciau pasimti, man atsake eik y maxima ir nusipirk va toks ir bendravimas zodziu geriau nei neskambint bendravimas ziaurus
Sandra Šimkevičienė
2020-04-06 09:06:23 IP 28met3pm
Paskutinis kartas gyvenime, kada cia pirkau!!! Uzsakiau vaikams ciuozykla dovanu 03.23. Uzsakinejau Senukuose todel, kad buvo nurodytas pristatymo terminas 2-6 darbo dienos. Ciuozykla turejo buti vaikams dovanu. Praejo 14 dienu, o as ciuozyklos taip ir negavau. Kaskart paskaminus nurodytu pagalbos telefonu, vadybininas pasako, kad issiaiskins situacija ir susisieks. Niekas taip ir nesusisiekia. Sekancia diena paskambinus, vadybininkas pasako, kad niekur nepazymeta, jog siunta dingus ir, kad jie vel jos ieskos. Skambinu per diena po 2 kartus, bet rezultatas 0. Nezunau net i ka kreiptis, kad pagaliau gauciau preke, uz kuria esu sumokejus. Niekada nebuciau pagalvojus, kad tokia imone, taip sprendzia problemas (tiksliau net nereaguoja).
Patariu vengti sios parduotuves. Pardavineja ora, o ne prekes.
Užsakyma patvirtina sumoki pinigus, po savaites paraso, kad nera vienos prekes, dar po
savaites, kad nera ir kitos prekes. O pinigai sumoketi, po to lauki kol pinigus grazins.
Tai ne parduotuve, o oro pardavinetojai.

VENGTI, VENGTI IR NESUSIDETI SU ELEKTONINE PARDUOTUVE
Užsisakiau prekę 2020.03.13 dieną, prekė buvo nurodyta, kad bus pristatyta per 6-8 dienas. Gerai, laukiu... Atėjo terminas, prekės nėra. Skambinu į aptarnavimo centrą. Man sako - viskas gerai, prekė jau pas kurjerį. Po pokalbio praėjus 10 min, gaunu laišką - pasikeitė prekės pristatymo laikas - terminas pratęstas 2 savaitėm. Vėl skambinu ir sakau: WTF? juk sakėt, kad prekė pas kurjerį. Atsakymas - prekė pas tiekėją, nieko negalim padaryti (meluoja). Laukiu kantriai dar tas kelias savaites (nes daikto juk reikia|) ir naktį gaunu laišką, kad tokios prekės nėra... WTF??? tai ar jus turite tas prekes ar šiaip sukčiaujate??? Sugaišta daug laiko laukiant ir negalint atlikti kitų darbų.. Perekupčikai. Nerekomenduoju

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%