Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

Daiva 2018-01-18 12:27:37
Prie ko cia valytuvai, jeigu skystis uzsales.Pries rasydami gerai paskaitykit.O kas liecia senukus, tai jis turi atsakyti uz parduodama oreke.Reiketu nebijoti prisiimti atsakomybes nei parduodant, nei rasant komentarus, o nesislepti po anonimu.
O tai ką Senukai gali padaryt? Atsisakyt prekės? Kai 1 iš 100 užšąla? Visiem gi neitiksi.
Tai, kad jūsų rašliava "iki nelaimės žingsnis" juokina. Jeigu "užšąlo" tos firmos, kaip ir sakiau investuokit į brangesnę.
Man nepriklauso prisiimt atsakomybės, neatstovauju senukams :)
2018-01-20 Panevėžio Senukuose Darbo gatvėje pirkau prekę, kurią reikėjo atsiimti sandėlyje. Atvažiavus prie sandėlio ten laukė keli klientai. Sandėlio darbuotojas visiškai nesiorientavo aplinkoje, slankiojo po sandėlį kažko ieškodamas, vėliau pradėjo važinėtis keltuvu. Laukiantiems žmonėms situacijos paaiškinti nesiteikė. Palaukęs pusvalandį paskambinau nurodytu numeriu, atsiliepusi moteris išklausė nusiskundimus ir pažadėjo išsiaiškinti. Dar kiek palaukus atėjo darbuotoja, iškišusi galvą į lauķą apsidairė ir grįžo atgal. Sunku patikėti, kad galėtų nepastebėti laukiančių žmonių. Prekę gavau palaukęs viso labo 40 minučių. Viską galima suprasti, kai būna daug žmonių ir darbuotojai būna tikrai užimti, tačiau šiuo atveju tokia situacija susiklostė dėl darbuotojo nekompetencijos.
Norėtume padėkoti Kesko Senukai Kaunas esančio Draugystės g. 8 konsultantui Aleksandrui Sokolovui už labai nuoširdų ir šiltą bendravima. Atsakė į visus mums rūpimus klausimus. Norėtūsi tokių darbuotojų Lietuvoje kuo daugiau, tada ir į parduotuves smagu eiti.
Ononimas 2018-01-18 11:55:29
Tai jūs gamintojui teikit pretenzijas, Senukai čia ne prie ko. Labai daug kas priklauso ir nuo valytuvų būklės.
Vairuotojas pats atsakingas už savo automobilį, jei nenuvalo pigus, investuokit į brangesnį ploviklį.
Daiva 2018-01-11 16:15:29
Laba diena.Noriu pasiklausti, ka daryti, jeigu nusipirkus langu plovimo skysti, kuris turetu neuzsalti iki 25 laipsniu, paspaudus saltukui iki 5 laipsniu, jisai uzsala.Ar kas nors tikrino, ar tikrai jisai atitinka savo savybes.Labai didelis diskomfortas, kai uzpylus skyscio, niekaip negali nusiplauti langu.Keliai barstomi, slapi, druskuoti, o pro langa nieko nesimato.Taip netoli ir iki nelaimes.Aciu.
Kaune, Draugystės gatvėje atvykau nusipirkti man reikiamų prekių. Internetinėje parduotuvėje prieš atvažiuojant pasižiūrėjau, kad prekės yra. Atvykus į parduotuvę, nuėjau prie man reikiamų prekių, jų ten neradau. Paklausiau konsultanto, jis taip pat nerado, bet ieškoti nenorom nuėjo. Nuėjus į informacijos centrą ir pasakius prekės kodą, patikrino, kad mano norimos prekės parduotuvėje yra net 7 vienetai. Kadangi neturėjau laiko ilgai laukti, kol konsultantas nuslinks dar, , paieškoti” paklausiau informacijoje ar galiu norimas prekes užsakyti internetu, bet už jas atsiskaityti dovanų kuponais. Ji sakė taip. Tik tie kuponai negalios alkoholiui ir tabakui. Taip ir padariau. Nuėjus atsiimti prekių, man pasakė, kad negaliu atsiskaityti kuponais. Dar prieš tai, aš rašiau į senukų paštą, ar yra galimybė, kad užsakius internetu už prekes sumokėti dovanų kuponais. Atsakymo negavau. Ėjau pirkti į parduotuvę, ten jau po 1 dienos laiko mano prekė buvo, tačiau kaina uždėta be akcijos, nors internete rašo, kad akcija. Nuėjus prie kasos, vienai prekei buvo akcija, kitai ne. Kasininkė pasakė, kad jei nebuvo geltona kaina, tuomet akcija netaikoma. Bet kažkaip kitai prekei buvo akcija, nors prekė buvo su balta kaina. Esame labai nusivylę Jūsų parduotuve bei aptarnavimu. Klientai Jums nesvarbūs.
2018-01-02 lankėmės Senukai prekybos centre Nordikoje Vilniuje, pirkom vonios naisytuvą. Esmė, kad maišytuvas mums netiko, norėjome maišytuvą pakeisti į kitą modelį. Mums į tai pasakė, pakeisti arba grąžinti negalime, nes suplėšyta (išardyta) pakuotė. Pakuotė ne suplėšyta, kaip visi įsivaizduoja (dėžė gražiai atidaryta, o visos detalės ištrauktos iš pakuočių (celofano), bet yra visi popieriukai (lipdukai), pakuočių pavadinimai ir prekė neprarado savo išvaizdos. Tai paaiškinkite prašau, kaip turėtume patikrinti ar maišytuvas yra veikiantis neatidarant pakuočių???? Jeigu to atveju jeigu būtų neveikiantis arba nekokybiska prekė ir norėtume grąžinti jus vėlgi nepriimtumete, nes pakuotė išardyta. Tai patys sau prieštaraujat. Duodat 5 metų garantija ir jeigu reikėtu keisti tikitės, kad pakuotė bus ne išardyta arba iš vis ji bus? Pabrėžiu mes norėjome pakeisti modelį o ne grąžinti pinigus. Maišytuvas tikrai nemažai kainavo, ka man dabar uzkonservuoti į stiklainį tą maišytuvą? Dar nesutokiom išvardytom dėžėm parduodat prekės. Jums svarbiausia parduoti prekes ir padaryti apyvartą, o klientų interesus nekreipiat dėmesio. Žmonės perkant bet kokią prekę, kažkokių mistinių būdu nuimkite pakuote ir nadokite daikta, kad pakuotė nebūtų suplėšyta arba išardyta. Kitą kartą verta pagalvoti ar važiuoti į jūsų parduotuve ką nors pirkti.
2018-01-02 lankemes Alytuje esanciam Senukai prekybos centre, sudomino laminatas kuriam buvo taikoma akcija, konsultantas paaiskino kad reikiamo kiekio nera, taciau 4d atves, ok atvykstam 4d. Niekas nieko nezino niekas neatvaziavo sako atvykit vakare, atvykus vakare nusijuoke ir pasake kad gal ir nebus bet atvaziuokit 5d. Nuvykus SIANDIEN pasake kad dar vis nera jau gal ir nebus... tai atsiprasau ! Kiek jus dar tyciosites is zmoniu! Skelbiat akcija taciau prekiu neturit ir tik durinat zmones kasdiena vazineti ir klausineti o konsultantai juokiasi is taves durnelio kad lakstai ir lauki to ko gal net nebus ! Esu begalo pasipiktinus nes jaune pirmas kartas kai skelbiamos prekes su akcija neturite..... apeisiu si tinkla is toli, geriau apsipirkinesiu Moki vezi...ten bent aptarnavimas nuosirdus... SEKMES.
Norime pagirti Vilniaus Ukmergės g. "Senukų" darbuotoją - moterį, dirbančią santechnikos skyriuje - profesionali, labai greitai padėjo, paslaugi, matosi, kad gerai išmano savo darbą.

Tačiau užsakantiems prekes internetu įspėjame, kad siūlomi pasirinkti pristatymo laikai bei duodama vieta įrašyti pastaboms realiai neveikia. Bent jau mes prekių negauname jau nuo gruodžio 20 d. Gal ir gali jas gauti, jei visą dieną sėdėsi namie, priešingu atveju - į tavo pageidavimus neatsižvelgia. Daug sugaišto laiko, jau geriau nuo pat pradžių būtume rinkęsi, kad prekes atsiimsime patys.
Virginija Lukošiūtė
2018-01-03 23:33:07 IP 87.239.83.13
Būkite atsargūs pirkdami telefonus SENUKUOSE Vytauto g.60 Trakai, nes parduoda brokuotus, iš kuriu teko vienas ir man, grįžusi namo pabandžiau įsidėti SIM tačiau telefonas nepriemė nors i telefoną dėjosi 2 SIM kortelės tačiau nei vienos nepriėmė, nuvežusi atgal garantiniam į SENUKUS, vadovei palikau telefoną nes vadybininkės nebuvo ir pasakiau galbūt jie visi yra brokuoti, kad pasitikrintu, po daugiau nei savaitės gavau neigiama atsakyma, kad tai mano kaltė, nuvykusi pasiimti telefono, kuri man grąžino vadybininkė Lina Niuniavaitė kuri pasakė va telefonas, pakrovėjas ir garantinio atsakymas, nei atsiprašau, prašau nei viso gero, tada norėjau nusipirkti kita tos pačios firmos telefoną ir su savimi turėjau SIM kortelę, kad nepasikartotu ta pati situacija, tačiau ir kitas telefonas taip pat nepriemė SIM kortelės, likau ir be pinigų ir be atsiprašymo.
22:54
Sveiki. Noreciau paprasyti, kad prekes dedamos i lentynas butu atidziau tikrinamos. Pirkau “Kurmis” vamzdiu valikli. Ramiai nesiausi, nes kaip ir tureciau buti isitikinusi, kad preke sandariai uzdaryta. Stovedama prie kasos pastebejau, kad mano striuke kazkuo aptaskyta. Maniau, kad kazkas pacioje prduotuveje kokiu skysciu aptaske, pasirodo jog mano pirkinys buvo pradarytas. Sugadibau savo striuke ir rankine. Dar ir rankom patryniau skysti nuo striukes, kai nesupratau kas nutiko, tad ir rankss grauzia. Labai nemalonu tikrai
Elektrėnuose aptarnavimas "pasaka" pirkau nauja stil slifuokli, pasiūlė pirkti garantinį, kad gedimo atveju nereiktų laukt kol sutaisys, o pakeis ji nauju.Jam sugedus nuėjau su preke ir dokumentais, pasirodo tik nuo 2019m.įsigalioja ir pinigai kaip i balą.Kaip pinigus mokėti šneka viena, o paskui paaiškinti negali nieko.
Rimas 2017-12-21 17:20:35
Pirkti e. parduotuvėje gerai kai prekė yra kokybiška. Nupirkau Senukų e. parduotuvėje TV. Labai greitai, operatyviai atvežė. Tačiau pasirodo jis neveikia- nepasikrauna. Gruodžio 05 pridaviau jį į Senukų skyrių. Parašiau prašyme kad arba pakeistų į kitą tokį patį arba grąžintų pinigus- kreipiausi nepraėjus 14 dienų nuo įsigijimo. Jau gruodžio 21 diena, o jokių žinių. Taip. elgiasi teisingai, kad turi nusiųsti į garantinį kad parašytų išvadą, jog ne aš jį sugadinau. Bet Senukų e-prekybos taisyklėse parašyta, kad turi išnagrinėti pretenziją per 14 dienų. Terminas jau praėjo. Šventės, o pirkinio nėra.
P.s. visa laimė kad pradėjau ieškoti visais kanalais- PASIRODO KAD JIE GAVO TV, RADO KAS SUGEDĘ IR UŽSAKĖ DETALĘ- LAUKIA KOL ATSIŲS. O TURĖJO PARAŠYTI IŠVADĄ KAD NE AŠ SUGADINAU IR JOS PAGRINDU ARBA GRĄŽINTI PINIGUS ARBA PAKEISTI PREKĘ KITA, kadangi kreipiausi nepraėjus 14 d terminui nuo pirkimo
Užsakiau el. parduotuvėje prekę ir nepaisant to kad artėja šventės ir užsakymų kiekiai didžiuliai, tą pačią dieną buvau informuota, jog prekę galiu jau atsiimti. Likau mielai nustebinta, nes tikrai nesitikėjau, kad taip greitai bus apdorotas užsakymas. Be to, atvykus 2017-12-19 į Lukšio g. Vilniuje esantį atsiėmimo punktą, pasitiko labai malonios ir mandagios darbuotojos, su gera nuotaika ir šypsenom. Ačiū
Internetineje parduotuveje, greztuvas Skil, Prekes kodas: 000051351230. Kelias dienas sekiau kainas, paskutine diena pries uzsakant kaina pakilo - (80eur uzbraukta) 62eur akciine. na uzsakiau, nes galvojau vel pakils, kita diena pasitikrinu, kaina vel nukritusi iki 52, 49eur. Normalu kas 12 valandu keisti prekiu kainas ? Taip pat aptarnavimas, atejus i medienos dazu, impregnantu skyriu Trakuose, niekas nezino ir nesugeba patarti, kai klausiu apie lauko darbams skirtus impregnantus, man siulo tikkurila gaminamus aliejus baldams. Pradekit dirbt, nes Moki Vezi nuvers greit.
Pasidalinsiu savo gera patirtimi Klaipėdos Senukuose. Šeštadienį atėjau nusipirkti vandens maišytuvo voniai ir dar kelelių daiktų. Kol vaikščiojau po parduotuvę, prie manęs buvo priėję trys darbuotojai ir paklausė gal reikia pagalbos (man jos tikrai reikėjo renkantis prekes). Santechnikos skyriuje darbuotojas (gaila vardo neįsidėmėjau) labai malonus jaunuolis patarė ką geriau rinktis, parodė prekes, pakonsultavo. Didelis Ačiū jam. Daugiau tokių darbuotojų.
PAKRUOJO senukų darbuotojų aptarnavimas TRAGIŠKAS. Paklaust nėra ko, vienas nežino, o kitas paklaustas atšauna "Ko nori?!". Baisu... Nemanau, kad tokie darbuotojai kelia senukų lygį....
Nusipirkome lemputes šventėms pasipuošti internetu. Pasikabinom, įjungiam į elektrą ir jos neveikia.. teik važinėjom atsiimt, gaišom laiką ir dar neveikia.. Žodžiu, pardavinėja neveikiančias prekes ir tikiu, kad visai žalos neatlygins už tai sugaištą laiką ir suvažinėtą kurą...
Dekoju darbuotojams uz sazininguma
Pirkeja
Vagner shd segtukai bar kodas 2000510842914 - neuzsiraukit. uz plastmases gabalus sumokejau ~6 + 7 eur - sud*so ne priemone. nebent plytelems 10mmX10mm jei daugiau tai nesamone, neleidzia isliygint, o kaiptik lauzia, kad nelygu butu. situ dalyku nepirkit - tikrai neverta. geriau jau supilt klijus ir duot vaikams sumetyt plyteles - bus tikrai lygiau.
Perku dažnai Megoje, Senuku personalo aptarnavimas 2 balai/10. Beveik tragiškas. Daug žmonių dirba, ko paklausi daugumos, nesužinosi. Bėda, kad daug naujokų. O tie kurie žino, atlieka "meškos" darbą, bet lauki pusvalandį, kol sulauki. Matyt mažai moka, kad pastoviam žmonių nepasamdo, ar tokiu būdu sutaupote, spręsti Jums patiems.
2017-11-21 Pirktas saldytuvas LG GBB59SWRZS (PREKES KODAS 880608434334). NESUGEBAME ISREIKALAUTI naudojo instrukcijos valstybine kalba. Skambinome keleta karti klientu aptarnavimo tel. Maitina tik pazadais. (pokalbiai vista budo irasomi).Sutikau, kad vartojimo instr. but atsiusta el. past. Taciau siulomas laikas (gal vel pazadai manes netenkina.

Kreipiausi I Valstybine vartotoju tarnyba.
Pgeidauciau I pretencija gauti rastiska atsakyma el.pastu ar klasikiniu budu adresu Panevezyje, Misko g. 15
Aciu.
Kai srautas didelis, sutinku, pardavejai tikrai sukasi kaip voveres...bet kai pirkejo nei vieno ir ateini pirkt kokybisku daromu dazu, o ten princese nesugeba net papasakoti kaip is kokiu ir kurie geriau...toks vaizdas kad as atejus jau turejau pati zinoti kaip jie daromi ir kuriuos rinktis.
O ji nepatenkinta stovi ir matosi kad pyksta, dar matai turejo pati susiskaiciuot kvadratura, nes tik matmenis pasakiau, maniau nukris rankos jai...nes dar jai reikejo skaiciuotuva traukt is po prekystalio..pas ja galejau pirkt, bet is principo vaziavau i Moki vezi, o ten malonus aptarnavimas, pagalba, nereikejo traukt uz lieziuvio ir klausinet kaip cia tuos dazus pasigamint ir kurie geriau. Viskas buvo ispasakota, net teptukais pasirupinta. Vat pas toki pardaveja ir norisi sugrizti...
Linas 2017-11-06 13:48:57
Užsisakeme prekes už tikrai nemaža suma ir dažnai naidojames būtent senukais nes mums yra labai patogu taćiau sulaukeme labai nemalonaus vairuotojo skambučio kuris paskambino net neprisistatė ir pareiškė :aś atvežu krovini iškraunu ant žemės ir palieku ir mam vienodai kada jus galite ir kaip jims tinka. Teko pirma išsiaiškinti išvis ar tai ponas iš senuku ir koki krovini jis atveža nes buvo neprisistatyta dar atvažiaves vietoj labos dienos moralizavo, kad jam nepatogu vežioti i daugiabuti. Pona teko net nusifotografuoti, nes tokio nemandagumo is miekur nieko dar nemate.
Mes perkame prekes tikrai kainuojančias ne 100e o 1000e ir butu malonu jei butu elgiamasi kaip su klientais, mes pasimokeme ir kita karta rinksimes kit parduotuve, tačiau pranešame mes nenoretume, kad jusu klientai kaip mes del kažkokio pono vairuotojo nemokejomo bendrauti pasirinktu kita parduotuve. Su pagarba Kristina ir Linas
Bet tai Jus suvokiat kad cia DPD siuntu pristatymo darbuotojas o ne Senuku darbuotojas? :D
Gal nebereikalo tokie kaip "koks skirtumas" cia poto enragina ir pyksta..
Pirkau duso kabina el. senukose. Atveze bet ne su visa komplektojama dalymi. Truksta 2-ju begiu. Paskambinau, pasake parasyti skunda ir kad reikes palaukti iki 14 darbo dienu. Sulaukiau 13 dienos ir paskambinau. Man buvo pasakyta kad dar informacijos neturi ir kad mano skambutis uzfiksuotas ir su manim susisieks skubos tvarka 3 dienu begije. Tai 17 darbo dienu skubos tvarka o 14 darbo dienu ne skubos tvarka??? Bet man taip ir ne paskambino. Is viso skambinau 5 kartus vis sako su jumis turi susisiekti dienos begi. Bet tyla. Skambinau lapkricio 2 diena darbuotojas pasake kad preke sandelyje ir kad turetu pristatyti savaites pradzioje ar viduri. Siandien jau lapkricio 7 diena, skambinau vel. Darbuotoja pasake kad su manimi susisieks 3 dienu begyje, paklausiau ar preke yra sandelyje bet atsakymo nebuvo tik (LABAI ATSIPRASOME UZ NEPATOGUMUS). Ir kad su manimi susisieks dienos begije. Senuku prekybos centras ar galima buti tokiems ne atsakingiems ir ne kreipti demesi i pirkejus.
nesvarbu 2017-10-29 13:56:01
Tai blt k***a tu nepatinka ateik dirbt pati i senukus ! jei tokia protinga esi ! daune krc.
Matyt pati ar pats darbuotojas atsakyneja i komentara.dabar aisku kodel ten dirbi sales darbuotoju
Algimantas Zube 2017-08-22 12:35:28
Mano dukra šianakat pagimdė mums pirmą anūką.Tai didžiulis džiaugsmas visai mūsų giminei.Aš kaip senelis turėjau pagaminti stalo praplatinimą, kad turėtume ant ko anūką vystyti.Vakar atėjau į Jonavos Senukus ir užsakiau kad išplautų keletą drožlių plokščių. Pagal eilę mano užsakymą turėjo įvykdyti tik po savaitės.Aš pjaustimo priėmėjui paaiškinau, kokia mano situacija ir kad nauja gyvybė jau beldžiasi į šį pasaulį. Tai Jūsų darbuotojas pats visur sulakstė ir mano užsakymą įvygdė tą pačią dieną net plokštės galus užlaminavo už ką jam asmeniškai ir kartu visam senukų kolektyvui reiškiu kuo nuoširdžiausią padėką
Pagarbiai Algimantas Zubė
va jej va jej kaip sugraudinot. darbuotojam vienodai kokios jusu istorijos !
Pirkeja 2017-10-29 15:04:29
Rink zodzius, pirkejas visada teisus! Nebuciau dirbus prekyboj, gal nezinociau ir ne maximoj dirbau ;)
tai eik i ta parduotuve dirbt jei tokia sustra vaidini.
koks skirtumas 2017-10-29 13:41:23
debile tu koks tavo reikalas kaip atrodo kasininkai cia jos reikalas ne tavo !
Pirkeja 2017-10-23 10:35:26
Sveiki, 2017.10.21 diena su vaiku apsilankeme prekybos centre Senukai prie Nordik (Vilniuje).
Vaikui reikejo i mokykla rankini siaurapjukli, nelabai ismanau apie pjuklas :-) todel pamacius saleje konsultanta paprasiau pagalbos kad patartu kuris geresnis.I mano klausyma ar galiu paklaust man vyras (Nepastebejau vardo) atsake NE.Gerai ne tai ne, nuejom pas kita vaikinuka, paklausiau kuom skyresi tas ir anas isgyrdau kad jis nezino.Man kylo klausymas ko jie ten dirba tuomet??? Pas viena nepaklaust, kitas nezino nieko.Nera kuo stebetis cia gi Lietuva :-)
Pirkeja 2017-10-29 07:12:32
Apsipirkinejau Vilniaus Siaures miestelio Senukuose su kudikiu. Administracija jei jau sodinat pardaveja i tokia kasa tai malonekit paaiskinti kad ir ziuretu ne tik i kasos aparata vos matant su priklijuotom blakstienom, o ir aplink, kad kviestu su mazais vaikais! Pasiaiskininimas kad pirma diena, tai nepasiteisinimas, ir pasakymas kad eikit sakykit kam norit, jokios kulturos! Tokios pardavejos neturi dirbt tokio darbo! Kita karta eisiu tiesiai pas administracija! Turiu ir ceki, jei reikes konkreciu irodymu!
debile tu koks tavo reikalas kaip atrodo kasininkai cia jos reikalas ne tavo !
Klaipedos senuku direktore turbut neturi vaiku. Kaip ji gali be priezasties atleidinet zmones nes "man nepatinka". Besirde ji moteris. Atmink pone direktore lazda turi 2 galus. Atsisuks ir pries tave. O senuku vyr direktoriui patarciau pasidomet kas ten vyksta.
Šiaip niekada nesu rašęs nieko panašaus ir nekomentuoju tačiau, jau pasitaiko ne pirmą kartą ir darosi labai piktą. Nusipirkau prekę "NEOPRENINIAI JUOSTINIAI SVARMENYS" naudojami ant kojų. Ant pakuotes parašytą cituoju- SVARMENYS PADENGTI AUKŠTOS KOKYBĖS PATVARIU NEOPRENU. Užsidėjęs antrą kartą jie pradėjo plyšti. Prieš metus buvau pirkęs tokią pačią prekę tik mažesniu svoriu 0, 5kg dabar nusipirkau 2kg. Ką galiu pasakyti prekių kokybė visiškas š***s. Kinijoj ir tai geresni darbuotojai dirba. Pikta ne dėl to. kad išmečiau 10 euru į šiukšlių dėžę, o dėl to. kad akylai meluoja apie aukštas kokybes ir geras garantijas. Daugiau Senukuose nebesilankysiu.
laba diena, noreciau suzinot ar galima grazinti atlikusias plyteles pirktas Mazeikiuose senukuose jei yra nepilna pakuote
Sveiki, noriu pasiteirauti, ar Senukuose dar teikiama paslauga- pritvirtini prie telefono laido antgalius, kurių vienas įkišamas į telefono aparatą, kitas- į dėžutę prie sienos. Anksčiau nusipirkus laido tai buvo atliekama, ir dabar Megos Senukuose tai yra skelbiama (2017 10 12d.), bet darbuotojai paaiškino, kad dabar šios paslaugos neteikia.. Kaip yra iš tikrųjų? Ačiū
Esame labai pikti - pirkome per senukai.lt šaldytuvą, atskirai apmokėjome, kaip nurodė senukai.lt darbuotojas už užnešimą prekės ir po 5 dienų gavome atsakymą, kad prekė per sunki ir jie mums jos neužneš. bandome tartis su kurjeriais patys dėl užnešimo, bet mums net siuntos numerio negali pasakyti senukai.lt - pasakė, kad užregistravo klausimą dėl siuntos numerio ir per parą mums į jį atsakys :D o kurjeris pagal užsakymo numerį negali atsekti, kuri prekė. Trumpai tariant - nei prekės, nei pinigų, net siuntos numerio neturim :D
spalio 7 dienos vakare nuvaziavome i ''Senukus'' Islandijos pl. Visada ten apsipirkineju. Esame mes is Jonavos. Nusipirkome 5 plokstes, atsparias dregmei, terasos sienos apdailai. Cekis buvo ismustas 20.46. Kol nyvykome i prekes atsiemimo vieta, jau buvo uzdaryta, nepavyko atsiimti. Gryzome susimokeje, be prekes i Jonava. Sekmadienio ryta, 8.30 vyras isvaziavo is Jonavos atsiimti 5 ploksciu, jau nejuokinga. Nuvykus i atsiemino vieta, jam buvo pasakyta, kad ta plokste tik pavyzdyje, 1 yra, o visos kitos brokuotos. As nevykau kartu, tada mano vyras paskambino man paaiskino situacija. Sakau kitas tada imk. Sandelio darbuotojas pasake, kad padarytu grazinima. As paskambinau i klijentu aptarnavimo skyriu, mergina paaiskino, jei grazinimas jau padarytas niekuo negali padeti. Dabar yra 11.20 val. Mano vyras dar Islandijos pl.''Senukuose'' leidzia savo sekmadieni del nelemtu 5 ploksciu. Nejaugi toks prekybos centras bankrutuotu, jei be jokiu problemu duotu kitas 5 plokstes, vietoje tu, su kuriomis mus apgavo. Kad ir brangesnes. Juk mes tikrai nesitikejome, kad mums taip stipriai jos pabrags, besivazinejant i Kauna, skambinant i aptarnavimo skyriu,
kuris niekuo negali padeti. Argi taip galima elgtis su pastoviu pirkeju? Aciu uz atsakyma, labai nusivylem, Lina ir Vygintas Velykiai
Klausem 5 pardaveju kur pakavimo popierius, visi sake skirtingose vietose, pasityciojimas.....
Vakar pirkau dujiniai viryklei zikliorius ir likau lb nustebinta vienas kainavo 3, 95. kur tokie patis Litagroje kainuoja visi 4 vienetai tiek pat (deja ta suzinojau tik sendiena), tai nezinau ar cia normalu sitoks kainu skirtumas labai gaila pinigu isleistu, daugiau bus pamoka reiks ziuret kur ka perki ir kiek kas kainuoja linkiu to visiems neapsigauti.
Elektrėnuose "Senukuose" darbuotojus reikėtu išmokyti šiekt tiek, bent jau minimaliai, pagarbiai elgtis su klientais. Nes kaip suprantu darbuotojams visiškai nerūpi darbo etika. Pirkome duris, akivaizdu, kad tokios prekės tiesiog neneši prie kasos, todėl ir išrašomi tie lapeliai su kodais, jokios problemos čia nėra. Bet kai jau susimokėje nešėmė tas duris iš parduotuves, mus vos ne kaip v***s susistabde su sakiniais "tai gal teiktumėtes susimokėti", "rodykit ka turit" ir panašiai.. Buvo nemalonu, nes pati turėjau laikyt staktas kol apžiūrinėjo mano turimas prekes (makrofleksa ir t.t) Jaučiaus lyg apsivogus, nors taip nebuvo, turėjau visus čekius. Pati esu dirbus aptarnavino srityje (padavėja), suprantu koks tai nervinantis darbas ar panašiai. Bet jokiais būdais svečio/kliento neesu apšaukus ir pastačius į nemalonia padėtį.
Siaubinga parduotuvė, visiškas nesiskaitymas su klientais. Užsisakai internetu, tai vieną kartą ne visas prekes rado, kitą kartą teko 1:30 val. laukti, kol teikėsi išduoti, trečią kartą bandė iškišti akivaizdžiai pažeistą prekę, o dabar žinute informavo, kad prekės paruoštos, o nuvykus neleido apmokėti kortele. Jei tik galite, aplenkite šią kontorą.
Jau kelis kartus susilaikau neparasius atsiliepimo, siandienos patirtis priverte prisesti ir parasyti.
Teko isbandyti visas imanomas senuku paslaugas- pirkima internetu, pirkima internetu ir atsiemima parduotuveje, o siandien bandeme uzsisakyti prekiu pristatymo i namus paslauga apsipirkus tiesiogiai parduotuveje (Vilnius, Ukmerges g Senukuose).
Apsiperkant internetu prekes pristatomos padrikai, ne viskas kartu- reikia kelias dienas buti namie tam kad vien priimti prekes. Perkant internetu kainos palankesnes nei parduotuveje, bet pristatymas- visiskai neorganizuota Senuku darbo sritis.
Perkant internetu ir norint atsiimti parduotuveje, prekes buvo surinktos neteisingos, bet blogiausia, kad darbuotojai iseje surasti teisingas prekes isejo ''atostogu''- teko laukti virs 40 minuciu kol surado teisinga preke. Apie atsiprasyma uz padarytas klaidas ar ilga laukima nebuvo ne kalbos.
Pamineti reiketu ir tai, kad belaukiant teko stebeti kasininkiu darba- 60% laiko praleidzianciu su savo asmeniniu mobiliuoju telefonu.
Siandienos vizitas buvo sokiruojantis. Pries apsiperkant pasitvirtinome informacijoje apie pristatymo i namus eiga. Vos po apsipirkimo informacijoje jau pasiulo eiti i 3 skirtingas puses, ir visose skirtingose pusese visi siuncia atgal i ta puse is kurios jau pasiunte.
Galiniam rezultate ir mes ''pasiunteme''- prekes parsivezti su jumis yra misija, kuri ir patiems Senuku darbuotojams yra ''Mission Impossible''.
Tikrai esame dekingi keletui darbuotoju, kurie visada labai maloniai ir issamiai aptarnauja, kartais i Senukus norisi eiti TIK del ju- vyrukas spynu/varztu skyriuje- tu maladiec. Vyrukai tinko ir cemento skyriuje- aciu- visada pasiklausus viskas aisku, o ir prekes isikelti padeda.
Ir labai liudna kad 90% jusu aptarnavimo yra labiau panasu i tai jog pirkejas jums yra nusisvilpt- svarbu kad dienos gale uzdirbote +200% pelno.
Senukai klaidina pirkejus! Visur reklamuojasi neva gimtadienio proga isskirtine 25% nuolaida treciadieniais ir sestadieniais. Seniai stebejome plyteles sienoms, vis negalejome apsispresti. Pastebejau, kad tikrai treciad ir sestad 25% nuolaida, o kitomis dienomis 35% nuolaida!!!??? Tai per neva isskirtines super duper ipatingas gimtadienio dienas moki daugiau nei per paprastas paprasciausias darbo dienas?
Ir dar: norejome grazinti plyteles, nes persigalvojom. Telefonu mums paaiskino, kad turime grazinti nepazeistoje pakuoteje. Perskaciau grazinimo taisykles internete ir ten raso, kad prekes reikia grazinti ORIGINALIOJE pakuoteje, nenaudotas. Pagal ES saliu vartotoju istatymus tai reiskia, kad preke grazinama originalioje gamintojo pakuoteje, o ne perkelta i pirkejo deze, krepseli ir tt. Nieko apie nepazeista, neatidaryta, t.y. pakuotes bukle, nei internete, nei istatymuose nera pasakyta. Vel paskambinus i Senukus ir pateikus siuos faktus klientu aptarnavimo asistentei, ji pradzioje tvirtino, jog pakuote negali buti atidaryta, po to patikrinusi tikslu teksta grazinimo taisyklese sutiko, kad salyga yra tik viena- originali pakuote. O pakuotes bukle nesvarbi!
ES saliu prekiu grazinimo istatymus zinau itin gerai, nes paskutiniuosius 16 metu pragyvenau Anglijoje, kur galioja tos pacios vartotoju teises ir istatymai, kur si informacija laisvai preinama kiekvienam ir pirkejai nera maustomi pardaveju.
Internetineje senuku puslapyje skelbiama netiksli informacija. Kurjeriai regione pristato prekes iki 12.00 val. O ne iki 18.00
nika 2017-09-08 13:17:15
Ir dar berastis rasyt nesugeba be klaidu :D
Pradžioje į savo raštingumą neprašal būtų pažiūrėti.

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Nauda gavus apdovanojimą: pasidabinti laimėjimu nepakanka
Nauda gavus apdovanojimą: pasidabinti laimėjimu nepakanka 01-20 23:06
Rinkoje nuolat vyksta įvairiausi konkursai, rinkimai, tačiau, kad apdovanojimai nebūtų vieno vakaro džiaugsmas ir vien rėmelis ant palangės renkantis dulkes, verslui privalu tinkamai tai...
Nedažną, bet lyderiams reikalingą savybę ugdyti lengva
Nedažną, bet lyderiams reikalingą savybę ugdyti lengva 01-20 23:04
Aktyvus klausymasis yra nepelnytai nuvertinamas įgūdis, nors tokia savybė versle ne tik stiprina pasitikėjimą, bet ir leidžia gauti daugiau informacijos, sužinoti detalių, kurių pašnekovas...
Garsioji muzikos instrumentų gamykla neatlaikė kinų konkurencijos
Garsioji muzikos instrumentų gamykla neatlaikė kinų konkurencijos 01-20 23:03
"Henri Selmer Paris", Prancūzijos kompanija, gaminanti bene žinomiausius pasaulyje saksofonus ir kitus muzikos instrumentus, pardavė savo kontrolinį akcijų paketą investiciniam fondui "Argos...

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%