Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

Kodel nerodot viso atsiliepimo? todel turbut kad blogas
Senuku E. parduotuvei skirtas atsiliepimas. Užsakiau vaikiškus skiečius, atsiunte
Vakar labai maloniai ir profesionaliai Megos dažų skyriuje aptarnavo konsultantė Jolanta. Dažus sumaišė, teptuką parinko, viską papasakojo, likom nustebinti. Ačiū !
Nuosirdziai nepatariu. Balandzio menesi asilas kasoje imuse 4 prekes dvigubai, pasekmes - permokejau daugiau negu 25 eurai. Nesuskaiciuosi kiek kartu buvo skambinta, kiek laisku siusta, kad pagaliau atrasytu. Vis tiek teko vaziuot i uzmiesti i parduotuve, per visa miesta brautis, kad uzpildyt forma rugsejo menesi ir...tuoj Kaledos o jokiu pinigu negrazino, nepaskambino. Nerekomenduoju!!!!
Jolita Meskauskiene
2020-11-26 21:34:04 IP 2i51e5q1
Esu iš Šilutės. Teko apsilankyti Tauragės Senukuose. Buvau nustebinta konsultantų aptarnavimu. Pirkau indus, tai tokia aukšta laisvalaikio konsultante, netik kad surinko, supakavo mano norėtus indus, bet ir sudėjo į vėžimėlį ir atvežė į elektros skyrių. Su šypsesena ir begaliniu entuziezmu. Ne tik ji buvo superinė, elrktros skyriuje gavau visa info ir malonu aptarnavima. Apsilankysiu vėl.
Rasuolė 2020-11-23 07:44:27
Didžiausias pagyrimas, Vikingų kasininkei, praėjusią savaitę, apsipirkinejom su tėvais, nebuvo nuotaikos man nes artimas žmogus, serga. Tačiau praskaidrino nuotaika, nuostabi pardavėja, greitoje kasoje, tamsiaplaukė su kirpčiais dideliais, pajuokavo, pakėlė nuotaiką visai dienai, nepastebėjau vardo, tik ženkliuką (aš mokinuosi) tai jei tokios būtų senos pardavėjos, ne mokinės būtų išviso super. Dar kartą ačiū, už pakeltą nuotaiką.
Pamiršau pridurti, kad įnirtingai sužavėjo, kad siūlo visiem įsigyti teleloto, nors ir ne visų reakcijos draugiškos, mes issigyjome pora ir laimėjom maža prizą :)
Didžiausios pagyros Ukmergės g. Senukų kasininkei Laurai už pagalbą, malonų ir draugišką aptarnavimą bei geležinę kantrybę :)) Smagu, kai kasininkė dirba pozityviai nusiteikusi ir su pagarba klientui.
Mergaitė dibo 2020.11.20 18:30 6 kasoje. Tikiuosi, kad ji bus tinkamai įvertinta!
Sugedo kaitlentė. Trečia diena siuntinėja vcienas pas kitą, bet nesprendžia problemos. Sugalvojo dar namuose aplankyti COVID sąlygomis.

Norėčiau pagirti Senukų parduotuvės darbuotoją Danute, kuri dirba Ukmergės g. 244, Vilniuje Santechnikos skyriuje.
Puikiai atlieka savo pareigas ir tinkamai atlieka savo pareigas
Gal jau atejo laikas Draugystes g., Kaune esantiems Senukams pasirupinti sodo centre parduodamu augalu kokybe.Kiek turejau geliu, pirktu jusu parduotuveje, visos su kenkejais.Negana to, kad teko ismesti brangiai pirktus augalu, tai dar jusu parduotuves kenkejai uzkrete ir mano pacios seniai augintas geles.Susirupinkite savo prekiu kokybe.Imkit pavyzdi is Maksimos parduotuves.Ten geles ne tik kad be kenkeju, bet ir pusiau pigesnes negu jusu parduotuveje.
Sveiki. Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Draugystės g. Dažų skyriaus konsultantui TAUTVYDUI už malonų aptarnavimą ir kantrybę. Pirkau Tikurilla 7 dažus, kurie buvo padėti Tikurilla grunto stende, kurių kainos buvo skirtingos, grunto pigesnė ir netaikoma nuolaida. Šiam šauniam konsultantui teko ginčytis su manimi ir grąžinti pinigus, nors aš buvau neteisus. Jis viską nuleido juokais ir maloniai tęsė aptarnavimą. Duok Dieve ir Rakauskai daugiau tokių darbuotojų šiam tinklui. Ačiū.
sveiki, vakar gavau mesmale is jusu el.parduotuves, noriu grazinti ir atgauti sumoketus pinigus, nes mesmale neatlieka saco funcijos, mesa tik sukasi aplinkui bet nemala jos.as net neisivaizduoju kur ja tokia panaudoti, net idejus malto farso jo lauk \neistumia, kosmaras ne preke!!!!!!!
Šita įmonė visiškai nesupranta kas yra protingumo principas, o remiasi tik formaliomis taisyklėmis, kurios kertasi su logika ir yra nereikšmingos. Kaip žinote, įsigijus prekę, ją per 14 dienų galima grąžinti ORIGINALIOJE PAKUOTĖJE ir ji turi būti NEPANAUDOTA. Iš Senukų elektroninės parduotuves įsigijau stalinį kompiuterį, tačiau panaudojus kelias dienas, supratau, kad šio kompiuterio parametrai neatitinka mano lūkesčių (nusipirkau kompiuterį žaidimams, tačiau šis kompiuteris per silpnas žaidimams). Originalią pakuotę išmečiau iškart, kadangi maniau, jog ilgam laikui šis kompiuteris tarnaus. Konsultantai neatsakė į 2 paprastus klausimus:
1) Kaip galima patikrinti stalinio kompiuterio funkcionalumą jo nepanaudojus, t.y. neįjungus?
2) Kokią reikšmę turi originali prekės pakuotė? Juk svarbiausia, kad grąžinsiu tinkamą bei tvarkingą prekę su visais priedais.

Žodžiu, nėra atsižvelgiama į vartotojo interesus, o vadovaujamasi formaliomis "užrašytomis" taisyklėmis, kurios yra visiškai nelogiškos. Tuo labiau, grąžinęs šį kompiuterį, planavau iš jų pirkti geresnį kompiuterį, kuris tikrai patenkintų mano lūkesčius.

P.S. Suprantu, kad šioje situacijoje yra ir mano kaltės, t.y. tai, jog kompiuterį pirkau visiškai nepasidomėjęs su tais išmanančiais ekspertais, tačiau šiuo atveju turėtų suveikti protingumo kriterijus. Tuo labiau, prie kompiuterio tipo buvo nurodyta, kad šis kompiuteris skirtas žaidimams, kas dar labiau paskatino nusipirkti šį kompiuterį. Tačiau vaizdo plokštė yra integruota ir nepavelka nei vieno žaidimo normaliai. Nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone. Labai nusivyliau.
Nieko gero pasakyti negaliu.
Pirkau, nusivyliau.
Visi žemiau esantys komentarai apie aptarnavimą, garantinį aptarnavimą, informacijos nesuteikimą - TIESA.
Jei galite NEPIRKTI Senukuose - NEPIRKITE
Dėkui konsultantams iš Megos Drive in, kurie padarė nuolaidą mandagiai paprašius. Būtų dar geriau, jei būtų padėję pasikrauti...
Pirkėja iL 2020-10-26 21:55:00
Dėkojame Senukai Banginis spynų skyriaus konsultantei (spalio 25d.). 100 proc. profesionalumas, nuoširdumas ir dėmesingumas. Likome nustebę ir sužavėti. Norisi sugrįžti. Ačiū!
Ačiū! :)
Pirkau vaisdo plokste is sios pardotuves, visiska nesamone atejo per keles denas bet po keliu savaiviu sugedo ir nunesus i garantini vos buvo isprausta i dantis. tiketina kad tai yra tesiog a*******i o ne kaskoke profesionali pardotuve. nuvile.
Lapkričio 2 dieną 13:30 lankėmes Klaipėdos Banginio Senukų parduotuveje, pritariu, kad dirbančios dizainėres elgesys buvo nekompetetingas, grubus mūsų kaip klientų atžvilgiu. Darbuotoja buvo arogantiška, nesuteikė informacijos..
Esame visada petenkinti aptarnavimu jūsu tinkle, tačiau ši darbuotoja neturėtų dirbti su žmonėmis..
Labai nemalonus, nekompetentiškas bei grubus aptarnavimas iš Klaipėdos Banginio Senukų Dizainerės. Labai nemalonu kai klientai aptarnaujami taip grubiai.
Šiandien teko lankytis Ukmergės g. 244, Vilniuje. Norėčiau pagirti ir rekomenduoti Dažų maišymo skyriaus darbuotoją, Zenona. Moteris puikiai išmano savo darbą ir profesionaliai atsakė į visus rupimus klausimus. ❤️ Kad daugiau tokių darbuotojų!!
Nusivyliau garantiniu aptarnavimu. Sugedus kavos aparatui, jis buvo vadybininkės priimtas ir duota sutartis, kurioje nurodyta, kad per 30 dienų aparatas bus sutaisytas, arba grąžinti pinigai. Deja. Suėjus terminui, nei pinigų, nei aparato. Tipo, laukiama detalė. Kiek laukti, niekas nežino. Tad kitą kartą pirkiniams ieškosiu kitos parduotuvės.
Pirma karta gyvenime rasau atsiliepima, bet taip kaip pamaciau ir isgirdau elgemasi su darbuotojais as negaliu nutyleti. Man gaila darbuotoju kurie turi taikstytis su tokia grubia ir melage direktore Veiveriu g. Aleksote. Pries visus direktore vaidina svelnute, bet kaip supratau manes nemate ir tiesiog saleje psichologiskai uzgaulioja darbuotojus, kad jie v***s, dykaduoniai, neismaneliai ir t.t. Noreciau pabresti, kad nepirma karta tai girdziu netik savo ausimis, bet ir is ten dirbanciu zmoniu. Zmones iki asaru privedantis vadovas nesugeba paaiskinti, o tik rekti kas blogai ir kad nieko nemokat. Slykstu kaip elgiamasi su zmonemis. Nenuostabu, kad darbuotojai iseidineja is ten. Po tokio elgimosi su zmonem as supratau kodel senukuose negali gauti gero patarimo. Psichologiska smurta kenciantys darbuotojai parodo kodel jau geriau buti be darbo nei dirbti ten.
Marija Zarembaitė
2020-10-27 15:36:42 IP 2ju3kpvi
Labai labai retas atvejis, kai rašau atsiliepimą, bet negaliu susilaikyti, esame labai pikti ir nusivylę Vilniaus ukmerges g. senukais bei jų personalu. Šiandiena (lapkričio 27d.) lankemės su tikslu nupirkti lauko duris kaimo sodybai, išsirinkome, parodėme konsultantui, pasakėme, kad reikalingos tokios pat kaip pavyzdyje, t.y. dešininės, konsultantas nelabai mokėjo naudotis kompiuteriu, pasikvietė pagalba, galų gale išrašė mums saskaita ir liepė nueiti ir susimokėti, tuomet privažiuoti prie ramtos, mes taip ir padarėme, atvažiavome, žiūrime, kad mums paruoštos durys, visai ne tos kurias išsirinkome, sakome prekių išdavejui, kad tai ne mūsų durys, o jis atsako, kad tai ne jo problema, pagal musu apmoketa saskaita ir koda, tai šitos durys, ne tai, kad pasiskambintu ir sutvarkytų šį nesusipratimą buvome išsiusti darytis grąžinimą ir per naują eiti ir užsisakyti duris. Gerai, tiek to, padarėme, atvažiuojame antrą kartą prie rampos, mūsų durys, gerai, pasikrovem į mašina, atvežem 60km. nuo vilniaus į savo sodybą, išpakuojame - siurprizas, durys yra kairinės, kelis kartus minejome, dešininės, dešininės reikalingos. Ką dabar daryti?? vežti tokį atstumą atgal? (vežeme mašinoj su atidaryta bagažine), ne, nevešim ir taip sugaišom puse dienos šioje parduotuveje. Tikrai, kad ir bus pati paskutinė parduotuvė mieste, nevažiuosime ir nerekomenduosime, apgailėtinas aptarnavimas, nulis rūpesčio ir tvarkos, daroma belekaip kaip norima, neatsižvelgiant ir negirdint kliento. Baisu, kad šiais laikais nesusitvarkoma su tokia paprasta darbo specifika.
Nerekomenduoju užsisakyti paslaugų. Garbaus amžiaus mama pirko skalbyklę su atvežimo/ išvežimo senos paslauga (+19 eur.). Informacijos skyrius nesugebėjo informuot, kad senoji skalbyklė turi būti atjungta. Pristatę prekę vyrukai net nesileido į kalbas dėl atjungimo (2 varžtelius atsukt). Susisiekus su klientų aptarnavimo skyrium, paaiškinus situaciją išaiškėjo, kad pinigai nebus gražinami, nes neva išvežimas nieko nekainuoja, jei užsisakai prekę su atvežimu. O jei nori, kad visgi Senukai seną skalbyklę išsivežtų, reikia dar kartą susimokėti. Buvo parodyta nepagarba, sukelti papildomi rūpesčiai.
Noriu pagirti Vikingu senuku drive'o konsultanta rusiska pavarde tamsiu plauku:) dirbo 9:30 10.25. auksciausios klases aptarnavimas!
Nusipirkau lemputes savo šviestuvam kurias išsipakavau prieš sudedamas, sudėjus jos švietė ne taip ryškiai kaip tikėjausi, galvoju nebėda gi galima gražnti. Nuėjus gražinti sako, nepriimsime, nes pakuotė sugadinta, tuomet sakau aš, kad ta pakuotė yra jau tokia, kad kitaip neišpakuosi, nes reikia pakuotes nugarėlę nuplėšti. Darbuotoja sako pakviesiu vadovę jei ji priims tada gerai, atejusi vadovė sako nepriimsim tokiom pakuotėm, tada vėl kartoju, kaip kitaip jas išimti??? Ji pradējo ant manes pulti sako, kad reikia iškart žinoti kokių reikia lempučių. Sakau, kad ant senų lempučių nieko nerašo, sako tada šviestuvą reikia išiardyti ir pasižiurėti... Bet sakau, kad aš ne elektrikas ir tokias dalykais neužsiimu nes neišmanau (moku pasikeisti lempute is man gana).
Keista kai žmogus dirba padalinio vadovu, bet nemoka komunikuoti su žmonėm ir negali ramiai paaiškinti kas kaip yra.... Be to jei jau ir yra tokių specifinių prekių, kurių pakuotę pradarius ji bus negražinama, tai tiesiog pakabinkite lapą, kad pradarius ar pažeidus pakuotę nebus galima gražinti... Susierzinęs palikau tas lemputes ir išėjau... Suma nebuvo didelė, tiesiog reikia žmogiškai kalbėti, o ne pulti ant žmonių..
Veiksmas vyko Šiauliuose Bruklino senukuose. 2020.10.23
Sveiki. Susidūrėme su keista situacija.Su vyru rinkomės prekes Statybų duonoje kurios teritorija yra lauke. Šalia mūsų, o ir visoje teritorijoje, nebuvo nė vieno žmogaus. Už mūsų nugarų atsidūrė apsaugos darbuotojas, kuris labai kategoriškai liepė užsidėti kaukes. Pasimetėm, juk lauke esame. Tačiau jis visą laiką ejo iš paskos ir grasino mus išmesti lauk
. Kaukes mes aišku užsidėjom, tačiau prekintis noro nebeliko. Gal pakomentuotumet situacija.
2020.10.18, 19val., Islandijos plente esančiuose Senukuose pirkome orkaitę ir trintuvą.
Aptarnavo Violeta G. - nuoširdi ir atsakinga, savo darbą išmananti darbuotoja! Ačiū Jums!
Klaupedoje Liepos g. parduotuveje "Senukai" spalio men.18 diena ieskojau apdailos medziagu. Konsultantai buvo labai malonus, daug demesio skyre, patare, padejo surasti tuo, ko man reikejo. Pradziugino darbas visu konsultantu dirbanciu sia diena. Gintarei, Aurimui ir kitiems, deja, ne prisimenu visu vardu.., didziulis ACIU.
Gintaras 2020-10-06 15:16:31
Atrodė "solidi" kontora, tačiau prekiauja kinietišku plastikiniu Š... ir už labai brungiai.
Parėjo vaisių džiovyklos standart padėklų sukimo varikliukas. Bandant užsakyti nurodytu tel. 8 37 21 21 64 moteriškaitė paaiškino, kad be šansų. Jie tokiais dalykais neužsiiminėja ir neužsakinėja. Ir trumpiau - mesk lauk.
Žodžiu - Kesko Senukai tik teršia aplinką, bet niekaip neprisideda prie tvarumo, deja.
O kvaili vistiek perka. Kad ir snd didžiausios eilės.
Dažniausiai žmones rašo kai yra kas nors blogai, bet kai gerai patingi parašyti, todėl noriu pagirti Lukšio g. 34 senuku filialo konsultantę, deje nepaklausiau vardo, už malonų ir kokybišką aptarnavimą renkantis dulkių siurblį šluotą. Sekmės Jūsų nelengvam darbe.
Pirkinys iš eparduotuvės pristatytas nesąmoningai didelėse pakuotese. Nepatogu nešti, daug bereikalingų šiukšlių. Apie kokį aplinkos tausojimą ir resursų taupymą galima kalbėti kai usb atmintuką deda į 30 kartų didesnę dėžę nei reikią ir dar dvi smulkias prekes pakuoja atskirai. Kažkoks protavimo minimumas įmonėje turi būti ar ne?
2020 10 10 12:00 Senukai nordika eiles kosmines, dirba tik pora kasu
Kažkoks apsurdas. Kavos staliuka pristatinėja mėnesį laiko. Pirkta internetinėje parduotuvėje. Numatomas pristatymo laikas iki dvieju savaičiu. Parašius el. laiška i ji niekas neatsako. O prisiskambinti misija neimanoma. Šiaip ne taip prisiskambinus pasako kad dar laukti dvi savaites ir pasiūlo atsisakyti prekės! Na tiek pralaukus dar palauksiu. Tvarkykitės su terminais.
Negalima nusipirkti 1 metro stalvirsi. Galima tik 2 arba 4. Nusipirkau du metrus. Iš jų reikėjo tik 80 cm. Kita dalį palikau jems. Pinigų ne grąžino. Tokios taisyklės normalus žmogus ne supranta. Gal senuku žmonės supranta.
Paskutinį kartą pirkau el. parduotuvėje. Nusiperki kėdę, tikrai neperdedu 10 kartų didesnėje pakuotėje nei pati prekė, pasirodo dar nėra nei vieno varžto, nuvažiuoji grąžinti, pasirodo negali, nes turi laukti ŠEŠIAS dienas kol išrašys sąskaitą. Informacijos centro merginos maloniai stengėsi padėti, bet sprendimo jokio, nei varžtų gali duoti, nei grąžinti, nei pakeisti, net į brangesnę. Nu nesu buhalteris, bet žinau 90% apskaitos programų ir nesuvokiu kodėl negalima išrašyti sąskaitos už prekę kurią jau gavai greičiau nei per ŠEŠIAS dienas... Kosmosas... Tai sprendimas, kad turi savaitę laiko pasidėjęs milžinišką dėžę laikyti dėl "grožio", daryti nuotraukas, siuntinėti, skambinėti 10 kartų, kad išspręstų vieną paprasčiausių situacijų prekyboje... Ačiū už puikią patirtį.
O kodėl konuiltantai turi padėt krauti prekes??? Kaip jūs maisto prekės parduotuvėj pasikraunat maisto į krepšeli taip ir senukuose kraukit prekes.Atsivežkit savo pagalbininka Eikit padirbkit konsultanto darba po 12val.kažin ar benorėsit ką nors čia komentuot, Ar jūs suprantat kokie krūviai tampa konsultantam? kai reikia susitvarkyt tokia didele teritorija???, kai klientai viska išvarto išdrasko prekes? Kas turi sutvarkyt? Konsultantai.Kas turi prekes suvežt i sale? konsultantai, kas turi aptarnaut klientus su kasa konsultantai....Kas turi atrinkt užsakytas prekes konsultantai, nors turi čia prekiu priemėjai atrinkt prekes Ir dar vadovai išlesa smegenis priduoda papildomų darbu.Tai nekniskit čia proto eik padirbk ta darba tada pamatysi kas reiškia būt SENUKU DARBUOTOJU dirbi kaip užsieni o gauni 500 su biškiu EURU.Tada galėsi dejuot.....
Pirkau 3 ismaniosius laikrodzius, 2laikrodziai buvo kaip dovana. Zmanai ir dukrai. Jiems tetiko toks modelis norejau grąžinti, paskambinau kita diena po pirkimo pasake jokiu problemu galite grazinti. Atvaziavau i vikingu senukus, pasake adgal neprijims nes nera kazkokios apsaugines plieveles kurios ant 3 laikrodziu ir nebuvo. Vel skambinu i informacija sako nepriims nes buvo ijungtas. Praejo maziau negu 24val po pirkimo ir grazinimo. Rasysiu skunda nes pasakita buvo per 14 dienu galite grazinti jeigu netiks. Tikra apgaviku kontora, nesiulau pirkti is ju geriau i kita parduotuve nuvikti kur nera tokiu problemu.
El parduotuvė apgailėtina ir tai tęsiasi metai iš metų. Jeigu dar užsakai ir apmokėjimą pasirenki atsiimant prekes, tai kaip ir viskas tvarkoje. be jeigu pinigus sumoki formuodamas užsakymą - prekės nesitikėk. Terminas nurodomas 1-3 d.dienos, jos praeina, tada kreipiesi, gauni atsakymą, kad prekės bus po savaitės.. konsultančių aptarnavimo kultūra minusinė - net nepaaiškinus iki galo, išjungia pokalbį.
Kalbant apie staybu duona (šiauliai), aptarnavimas apgailėtinas, konsultantai tokie nusidirbe, kad vienas pats atvažiavęs turi pats pasikrauti gipsą, informacijos suteikimas lygus 0, jei jau niekur netinki dirbti kreipkis į senukus galėsi slampineti iš kampo į kampą.
Sveiki
Trečiadieni apsilankiau Lukšio g. 34 senuku filiale ir likau labai patenkintas kilimų skyriaus konsultantės aptarnavimu.
(Vardo neatsimenu - tamsus plaukai, grakštaus sudėjimo).
Greitai ir operatyviai išsiaiškinus mano poreikius ji padėjo surast optimalią prekė. Ačiū jai!
Edita 2020-09-06 10:17:19
05.09.2020.Banginyje.
Norėjau pirkti stalo lempas dovanoms.Panelėvelektros skyriuje atsisakė patikrinti.Brutaliai-atneši jeigu neveiks?pavyko patikrinti.Vyresnio amžiaus darbuotojas padėjo.Mergelė kvietė apsaugą.Rėkė reikia policijos.Apsauginis atėjo.Nesuprato kas vyksta ir pasišalino.
Mergelė taip ir stovėjo sukryžiavus rankas ant bambos.
Iš keturių šviestuvų tikrinant veikė tik vienas?
Renginyje visi atsipūtę.
Ukmergės Senukuose-tikrai padėjo nuoširdžiai darbuotoja įsigyti ieškomą prekę.
Banginio nuotraukas užfiksavau.Susisiekite su manimi prašau.
Ne nu božė božė prisižvengiau skaitydamas. "Brutaliai", "Rėkė reikia policijos". Skamba kaip tikra scena iš meksikietiško serialo :DD Realiau skamba istorija jog aš vakar iššikau tris luitus aukso.
O jei rimtai tai kiek esu pirkęs Banginio apšvietimo skyriuj tai niekada nebuvo jokių problemų. Reiktų jums pone biški nusileisti ant žemės. Konsultantų darbas nėra jūsų apsišikusią mordą valyti tai geriau užtilkit ir šūdų nepilkit ant vargšės merginos. Žinant kaip vadovai elgiasi su pardavėjais tai jai turbūt dabar daug problemų ir vien dėl to, kad jūsų karališkos subinės neišlaižė.
Galiu tik palinkėt pardavėjams kantrybės aptarnaujant lunatikus :)
Niekada gyvenime daugiau nepirksiu sioj parduotuveje. Uzsakiau 43 vnt. lizdu, atsiunte 13. Ir i mano pretenzija atsakymas buvo: neturime irodymu, kad negavote prekiu! Aciu! Ir tikiuos, mano 50 EUR Jums padidins metines premijas.
Pasigaminti rakta iskviesto specialisto pralaukiau 25min.Manau, kad tai nepagarba klientui, ir jokio atsiprasymo.
Jolanta 2020-09-08 11:14:46
Kritote mano akyse dar žemiau. Nežinote, kas yra sąžininga konkurencija, jeigu pasirūpinote, kad įvedus depo.lt adresą, automatiškai nuvestų į jūsų senukai.lt puslapį. Apėmė svetima gėda dėl tokio niekšiškumo. Apeisiu ratais jūsų parduotuvę ir dar aplinkinius paraginsiu pas jus nesilankyti, o esame iš tų klientų, kur daug prekių iš jūsų asortimento perkame.....
Jaigu nepastebėjai ir nepaskaitei ištikro kas čia vyksta man gėda dėl tavęs o ne dėl jų. Jug aiškiai parašyta buvo jog ne senukai tai padarė o kažkokia Latviška parduotuvė.!!!!!
Labai neapgalvota dėl didesnio kiekio įsigijimo, negali suteikti atvežimo ir pristatymo paslaugos, kurie neturi sąlygų patys atsivežti į namus (Elektrėnų "Senukai"). Šiandien bandėme užsisakyti ne mažą kiekį PVC grindų dangos, tačiau atsisakė teikti šią paslaugą.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

VATESI: Lietuva negavo Minsko atsakymų apie Astravo AE aušinimo sistemą
VATESI: Lietuva negavo Minsko atsakymų apie Astravo AE aušinimo sistemą 12-03 11:36
Lietuva negavo Minsko atsakymo apie Astravo atominės elektrinės (AE) avarinės aušinimo sistemos būklę po to, kai joje galbūt įvyko incidentas. Minsko teigimu, ypatingų ar neįprastų įvykių nebuvo.
Prie "Baltosios bangos" prisijungė pirmieji draudimo brokeriai
Prie "Baltosios bangos" prisijungė pirmieji draudimo brokeriai 12-03 11:26
Draudimo brokerių bendrovei "Marsh Lietuva" suteiktas skaidraus verslo ženklas "Baltoji banga". Atsparumą šešėliui ir nesąžiningoms verslo praktikoms liudijantis įvertinimas pirmą kartą skirtas...
"Luminor" anksčiau termino refinansavo 250 mln. Eur obligacijų
"Luminor" anksčiau termino refinansavo 250 mln. Eur obligacijų 12-03 11:20
"Luminor" išplatino 300 mln. Eur obligacijų emisiją ir išpirko anksčiau išleistų obligacijų už 250 mln. Eur. Tai "Luminor" bankui leis padidinti skolinimo efektyvumą ir sumažinti skolinimui skirtų...

Karantino metu Jūs:

McDonald's 210,86 -2,44%