Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

Laba diena, kodėl nedirba mažylių kasa....?
Noriu pasidžiaugti darbuotojos Dalytės maloniu aptarnavimu Šiauliuose (Pramonės 6), dailylenčių skyriuje. Dirba profesionaliai ir mandagiai.
Esu pasibaisėjusi šia įmone.
Visada buvau patenkinta, bet paskutiniu metu labai nusivyliau.
Visų pirma užsakymas buvo darytas interenetu prieš daugiau nei menėsį, prekių fizinėje parduotuvėje nebuvo. Laiške mums teigė kad pinigai bus grąžinti per 3 dienas, iš trijų dienų gavosi 14 ir galiausiai negražino pinigų visai. Rašome el paštu, skambiname.
Nieks nieko nežino, nesugeba konkrečiai atsakyti, vadybininkai aptarnaujantys telefonu neturi absoliučiai reikalingos informacijoa padėti niekuo negali
Užsakėme prekę, paprašėme pratęsti atsiėmimo terminą nėra galimybės. Kaip atšaukėme užsakymą tą pačia dieną, kuris net nėra paruoštas pasakė kas pinigai bus gražinti per 14 dienų
Kokia teisę turi tiek laiko laikyti asmenų pinigus, jei prekes negavom ir net nebuvome pasiėme?
Absoliutus absurdas
Beliekia tik kreiptis į institucijas
2021-06-12 Šiaulių Senukų parduotuvėje (Pramonės g.6) prekių atsiėmimo sandėlyje mandagiai ir profesionaliai aptarnavo darbuotojas Airidas.
Peržengtos visos ribos...
2021-06-04 18:02:20 IP 28m87875
Ne kartą pirkau prekes "Senukų" el-parduotuvėje ir labai dažnai tenka stebėti, kaip keičiamos prekių kainos. Nežinau, nuo ko tai priklauso. Gal nuo vadybininko, kuris neišsimiega ar yra kitos priežastys. Ypač tai akivaizdu prieš paskelbiant akcijas. Šiandien tiesiog pribloškė savo "išradingumu". EDP, kuris prieš tai kainavo 119 eurų, dabar atrodo taip: kaina be nuolaidos 187 eurų, o su 25% nuolaida 140 eurų. Sakyčiau, peržengtos visos ribos. Tokius pastebėjimus dėl akcijinių kainų tenka išgirsti iš daugelio pažįstamų žmonių, kurie perka e-Senukuose, kuomet dirbtinai padidinama prekės kaina ir po to pritaikoma nuolaida. Atitinkamos tarnybos turėtų pasidomėti šiais "Senukų" triukais, nes tai panašu į sukčiavimą.
Teresa Macijauskiene
2021-06-03 11:48:04 IP 2e7r3r7j
2021 05 05 pirkau sukomplektuotus vartelius, kurie buvo supakuoti celofano ir kartono pakuoteje.Prekes atvežė parduotuvės mašina.Pakuotės neardžiau, pasitikėjau parduotuvės darbuotojais. Atėjus laikui montuoti vartelius, pasirodė, kad atstumas tarp ausyčių ant vartelių yra mažesnis už atstumą tarp kabliukų ant stulpo.Teko gręžti papildomą skylę ant stulpo ir perkelti kabliuką.Tai npapildomas darbas, įrankiai ir mano nervai bei išlaidos. Norėtųsi, kad prekės atitiktų jų aprašymą.
NE SENUKAI, O.... uzsakai el prekyboje prekes, ps, uz kelis simtus euru, rodo viskas ok, patvirtinta, laukite kol suruos 1 para, gerai laukiu, praeina 2 parOS skambinu, sako nu dar nesuruose, gerai laukiu dar para, nieko, tyla, skambinu, kazkas kazka sumurma, nera atsakymo kiek laiko dar ruos, okeyy, laukiu dar, praeina 5 paros, tyla, vel skambinu, sako na, atsaukiam jusu uzsakym, nes... nera nes, nezino KA ATSAKYT, apgailestaujam, nu ta prasme, JUS RIMTAI ?? PRAEINA DAR 2 PAROS, mano prekes vel el prekyboje, vel bandau uzsakyt, vel tas pats, , tyla,..ir taip 10 dienu, lyg netureciau ka veikt, ar meistrai neturetu ka veikt.. as manau susitvarkykit su el prekyba, arba neprekiaukit. nu taip nesidaro...db bandau ieskot pagalbos gyvai..zmones nelyskit i el prekyba, kai suma siekia kelis simtus eurus... prarasit nervus..vadyba, , ZIUREKIT KAS VYKSTA... nors jums nlb idomu tie zmones...
NE SENUKAI, O..... KAZKOKS SIAUBAS, TEGU SUSIRANDA NORMALIA VADYBA, AR tvarkosi su el prekyba... kazkoks kosmosas, uzsakai prekes, ps.. keli simtai euru.. lauki, lauki, meistrai laukia, o jie mat atsaukia uzsakyma, del... NET PATYS NEGALI ATSAKYT DEL KO.. veliau vel imeta mano prekes i el prekyba, vel bandai uzsakyt, vel ju nera...niekas nieko nepaaiskina, vienas zodis, , , , gaila.. ARBA SUSITVARKYKIT EL PREKYBA, ARBA ISVIS NEPREKIAUKIT.. NU NESAMONES DAROT...AISKU, VALDYBAI DZIN CIA TIE MUSU KOMENTARAI, SKUNDAI.. nu, bet taip nesidaro...
Kas man įstrigo. Vienu zodziu yra tie geleziniai konteineriai, iš sijų tokie. Ir jie susilanksto į tokį padėklą vienu zodziu. O sulankstytus juos reiktų sudėti vienas ant kito. Tai aš galiu pasakyti. Penktą šitą gardą jau sunku kelti. Bet šeštą. Aš jaunas žmogus, man nėr problemų su nugara aplamai. Ner darbo kur man nugara buve skaudeje. Nei kituose sandeliuose nei nieko. Bet po senuku skaudedavo po darbo daznai.
Kas dar, tai betvarkė. Nėr sistemos, improvu sukonstruotas sandelis atrodo.
Kai pasakiau, kad išeinu, bosas pasakė "gal reikia tave prilupti (arba "gal reikia tave prilupti mums... ") nepamenu "...kad bla bla bla". Paskui kai bandziau kabinete nutraukti sutartį jis trenkė abi rankas i stala gerokai. Ant stalo buvo padetos mano rankos, todel jis užkliudė. Atsistojau ir isejau.
Šiaip dirbau uoliai, tikrai stengiausi iš visų jėgų. Bet ir pirma alga... Jo.
Labai nusiviliau senukais, užsakėm prekė ir trūksta 7 detalių, kad surinti, kada jas gausim ir ar iš viso gausim neaiškų.
Sveiki. Jūsų įėjimas Elektrėnų Senukuose per sandėlį nematomas, be nuorodų nuo centrinio įėjimo ir aptarnavimo kultūra žema. Pagrasinti klientui, kad neaptarnausite, nes aš neradau tinkamo įėjimo -žemas lygis. Taisykitės.
Dekui, labai patenkintas LG NANO televizoriu
Labai noriu pasidžiaugti Jūsų aptarnaujančiu personalu Prienuose, o ypač Darbuotoju Alvydu, man atvykus ne tik padėjo išsirinkti prekes, bet viską smulkiai paaiškino, aprodė, patarė...dėmesys kaip klientei buvo nuostabus. Džiaugiuosi, kad mane aptarnavo toks šaunus žmogus. Ačiū Jums!
Labai daug skundų, tačiau įmonė net nereaguoja į juos, puikus požiūris. Pirkau internetu preke balandžio pradžioje, turėjo pristatyti sekančią savaitę, gaunu sms, kad pristatys 2021.05.25. Artėjant šiai datai gaunu žinutė kad pristatys 2021.06.22. Pinigai sumokėti, prekė tokia pat yra tik jau be nuolaidos, tai matyt įmonės tikslas ir buvo kad atsisakyčiau prekės... s*****i.
Su vyru buvome maloniai nustebinti konsultanto Karolio darbu automobilių skyriuje! Taip aiškiai viską išaiškino, ieškojo internete informacijos! Tobulas konsultantas, kuris vertas geriausio įvertinimo!!!
Užsisakėm prekes internetu, gaunam žinute atvykti atsiimti užsakymo, privaziuojam atsiimti, ogi imkit vežimą ir susirinkite savo prekes iš sales ir dar be to reikia eiti atsispausdinti kažkokį išdavimo lapą, nors esi sumokėjęs ir gavai patvirtinimą. Klaipeda Banginis. Aciu, už “puiku aptarnavima”, dabar uzsakinesim kitur.
Ne rekomenduoju!!!
Absurdas! Senuku internetineje svetaineje uzsisakiau Boch skalbimo masina ir Boch dziovinimo masina. Po 8 dienu jie kaip ir minejo elektronineje svetaineje DPD pristate dziovinimo masina.
Toliau laukiu skalbimo masinos...po kiek laiko paskambinau i Senukus teiraujuosi kur yra mano skalbimo masina? jie man pasake kad jau randasi pas kurjerius DPD. Paskambinau DPD jie man pasake kad jokios skalbimo masinos jie neturi ir kad reikia skambinti i Senukus. Paskambinau vel i senukus jie man atsake kad nezino kur randasi mano skalbimo masina. Dar po dienos gaunu el. laiska is Senuku. El laiskus prisegiau zemiau...
Siuo metu neturiu nei skalbimo masinos o pinigus zada grazinti po 3 darbo dienu, o drabuziai neskalbti jau 2 savaites !!!!
Sveiki, norėčiau tarti nuoširdų ačiū darbuotojui Algiui iš dažų skyriaus Kėdainių senukuose. Jo profesionalus patarimas gelbėja įvairiose su namų gražinimu susijose situacijose. Pagarbiai
Vilkijos Senuku prekybos centras apgaudinėja klientus. Pirkta prekė yra brokuota ir turi 24men garantija.
Bet parduotuvės administracija į tai neatsižvelge.
Labai norėčiau šios parduotuvės patikrinimo (audito)
Tikrai nerekomenduoju pirkti internetu....
Užsisakiau telefona ir priedus prie jo.
Telefonas atejo, o priedai ne, pasiteiravus kur jie pasakė, kad keliauja iš Latvijos.
Atsiuntė tik po MĖNESIO ir tai visai netokius, ir apsauginis stikliukas sudaužytas.
Parašius el. laiška leido suprasti, kad geriau išmesti nei eiti kryžiu kelius.
Ždž neverta........
Neapsimoka pirkti internetu, užsisakai vieną, gauni kitą, komunikacijos nėra.. Pasirinkau optimalų sau prekės kiekio ir kainos santykį, kiekį sumažino, dėl kainos neaišku... Bet negali pykti, įtariu, nesudaromos tinkamos ir žmogiškos sąlygos darbuotojams savo darbą atlikti kokybiškai, kryptingai, nesiverčiant per galvą..... Žmogus gi ne robotas, bet ne kiekvienam darbdaviui lemta tai suprasti......
Tokiu vėjų nėra buvę. Nesusitvarko su uzsakimais. Užsakai prekę už kelis šimtus, ir kitą dieną sulaukia atsakymo jog neturi prekės, o panaikina prekę tik kitą dieną po užsakimo! Ir dar pinigų turi laukt 3 dienas o dovanos reiks būtent kitą dieną, o milijonų nevartai kišenėje kad už kitus pinigus užsakyti prekę kitoj parduotuvej! š*******o kontora!
nerekomenduoju ir niekam nepatariu užsakinėti prekių (šiuo atveju baldų) iš "Senukų" el. parduotuvės. Pažadėtų pristatymo terminų nesilaiko, į paklausimą el. paštu atsiunčia automatinį atsakymą ir tiek žinių.
Gitana Latvėnienė
2021-05-01 12:26:38 IP 28m95nne
05.01. apie 10val. pradėjau prekintis Klaipėdos Liepų g. parduotuvėje. Norėjau nusipirkti 250l žemių, kreipiausi į konsultantę su klausymu ar bus pagalba įdedant į mašiną. Mergina paaiškino, kaip turiu elgtis, kad turiu pasiimti vežimėlį ir atvykti į lauko prekybą. Šiuos veiksmus atlikus sekė kitas nurodymas, kad su mašina nuvykčiau į statybų duona, kur ir bus atvežtos prekės ir įdėtos į mašiną. Statybų duonoje nusibodo laukti, tai ten palikusi mašiną išėjau ieškoti tų savo žemių, radau lauko prekyboje vežymėlyje ir vėl kreipiausi į ten esantį konsultantą su klausimu: tai aš pati turiu nusivežti tas žemes į statybų duona, nuskambėjo atsakymas: taip. Labai susigadinau nuotaiką, šiaip ne taip nusistūmiau iki statybų duonos, gerai kad ten dirbo normalūs konsultantai ir kasininkė, jie atsipraśė už sodo-daržo darbuotojus ir viską sutvarkė iki galo. Atrodo apsipirkimas, kuris turėjo būti pakankamai gretas, użtruko virś valandos.
Buvom vakar vakare t.y 30 04 2021senukose Klaipedoje
Labai patiko ramus aptarnavimas konsultantu, dazu ir santehnikos skyriuje
Niekas nepirkite stiga grandininio pjuklo todel kad garantinis remontas atsisako tvarkiti jei variklije kaskas atsitinka. Jei yra perkaitintas arba nemaisytas bensinas su tepalu jie nesamones sneka. Mano grandininis pjuklas prabuvo 2 menesius garantinene remonte dabar vel sugedo ir pasake kad ne gamyklinis gedimas.
Pirkom Senukų internetinėje prekyboje šaldytuvą. Sugedo kompresorius po mėn. laiko naudojimo. Apie pakeitimą šaldytuvo nekalba. Kreipėmės į pagalbos centrą, kad pakeistų prekę arba grąžintų pinigus. Be savaitės vilkinimo, laukimo kada atvažiuos garantinis serviso specialistas ir sugadintų nervų jie "apgailestauja". Nuo apgailestavimo šaldytuvas neveikia. Produktai sugedę. Niekada daugiau ten nesilankysiu.
Pirkom mechanine (rankinė) mėsmale už 16.99. Malant mėsa, mėsoje nuo mėsmalės liko aliuminio skeveldros, mėsmalė netinkama naudojimui.
Pirkome pakabinamą krėslą "kiaušinį" balandžio pradžioje su kurjerio pristatymu. Atvežė tik 1 iš trijų dalių (patį krėslą) ir jis buvo įplyšęs. Kreipėmės į pagalbos centrą, jie pasiūlė padaryti nuolaidą mažesnę nei tuo metu kainavo pats krėslas. T.y. pirkta buvo prieš pat akciją, o akcijos metu prekę būtų buvę pigiau grąžinti ir nusipirkti iš naujo, nei sutikti su "nuolaida" dėl broko. Prekę grąžinome. Po to iškart užsakėme tą pačią prekę jau su akcija (pigiau nei pirmą kartą). Laukėme ilgiau nei numatyta termine. Prekę gavome su sulaužytu pagrindu. Pagrindas visiškai sulenktas, akivaizdžiai matėsi, kad jis nepanaudojamas, tačiau viskas paslėpta po įpakavimu. Kreipėmės į pagalbos centrą reikalaudami, kad prekės dalį pakeistų nauja. Buvo pasakyta, kad prekę galima tik grąžinti, nors ekspozicijoje savo akimis matėme lygiai tokį patį pagrindą, kurį sulaužytą mums prakišo. Be savaitės vilkinimo, mėnesio laukimo ir sugadintų nervų jie "apgailestauja" ir prašo prekę atvežti ir grąžinti. Nei transporto atsiunčia, nei žalos atlyginti jie neketina. Apgailetina, kad tokio dydžio prekybos centras taip įžuliai prakišinėja SUGADINTAS prekes, o po to nesiima savo klaidų taisyti. Niekada daugiau ten nesilankysiu. Iš kitų atsiliepimų matau, kad toks požiūris į klientą tapo jų kredo. Linkiu didžiausios sekmės su klientūra, nes jei taip ir toliau šis banditiškas verslas žlugs ir užleis vietą klientus gerbiančiam.
Sveiki, nusipirkau prekę, pristatymas 5 darbo dienos, praėjus terminui susisiekiu nurodytu numeriu.
Atsakymas: prekė užstrigusi sandėlyje, pasistengs perduoti vadybininkams (lyg nežinotų), kurie susisieks 3d. laikotarpyje ir informuos, kada teiksis (jeigu teiksis) perduoti siuntų tarnybai.
Pikta, kad nesilaiko nurodytų terminų ir apgaudinėja klientus.
Prekė pasieks pirkėją... mėnesio, metų, niekada.
Ir vėl likau nustebinta. Pirmadienį buvau prekybos centre Senukai Vikingų g. Vilnius. Maloniai mane pakonsultavo dėl įrankių nuomos vaikinas, tai pat vėl nustebino kasininkė, praeitą kartą prieš šventes aptarnavo juoda plaukė su plačiais kirpciais jauna apvalute mergina, buvo labai maloni ieškojau jos deja neradau kasose, tačiau vėl papuoliau ant nuostabios kasininkės, zilstelejusi apvalaus sudėjimo infocentro pusėje, labai šmaikšti miela moteris. Susidariau nuomone kad vien tik dėl kelių kasininkiu važiuosiu visada tik į šiuos senukus ir ieškosiu arba vienos arba kitos :) ačiū moterys šaunuolės.
Alina Gendrėnė
2021-04-27 23:21:25 IP 2g44c6s0
Esu begalo pasipiktinusi, pirkome dušo kabiną, rėmai visi išsikraipę, ant stiklo juodas taškas, pirkome gruntą plytelėms grafito spalvos, ne gana to, kad ji murzinos balkšvos spalvos dar ir trūkinėja, pinigai išleisti veltui, gailiuosi, kad pasirinkome jūsų parduotuvė, labai gaila.
Nusipirkau pinto tvoros tinklo 5 rulonus ir supratau kad tai buvo paskutinis pirkimas senukuose galai neuzspaustu jie atsilaisvina
Šiandien, 2021.04.22 apie 12:00 turėjau dviprasmišką situacija Aleksoto (Veiverių pl.) Senukuose. Įeinant pro kasas, netoli pensiinio amžiaus valytoja įdėjo pirkinių krepšelį į krepšelių krūvą su aštriu kampu nulaužta rankena. Sakau, gal Jūs jį geriau išimkit iš prekybos, nes kažkas gali susižeisti......Savo namuose ir išiminėk, sulaukiau tikrai grubaus atsakymo. Ne mano reikalas, bet jei žmogus ramiai kreipiasi, būk mielas ramiai ir atsakyk, kad tai ne mano kompetencijoj, ar dar kažką. Žinau, visi pikti, visi nervuoti, bet chebra, mes Jūsų klientai, ir tie kurie elgiasi parduotuvėje pagarbiai su personalu, tikisi, kad tokių išsišokančių socialistinio periodo susireikšminusių valytojų daugiau nebesutiks.
Na, o įėjus į vidų, nuotaiką sutaisė nuoširdūs, visada viską iki smulkmenų žinantys, po kyrius zujantys ir visada šalia kai to reikia darbuotojai. Ačiū jums!
Pirkau internetu skalbyklę kurią užsakiau Druskininkų, , senukuose'', tačiau tokio modelio jie neturęjo tai pora savaičių laukiau kol atveš iš sandėlio į Druskininkų parduotuvę. Ir sulaukiau, , dovanėlės''. Kai jų transportas pristatė iki namų išpakavpme ir pajungėme. Iš skalbyklės dugno pliūptelėjo vanduo! Pakėlę skalbyklę dugne meistrai pamatė, kad sulūžusi plastikinė detalė. Vėliau pastebėjo, kad išlenktas visas skalbyklės šonas. Žodžiu, ji aiškiai buvo išmesta ir visi pažeidimai mechaniniai. Tačiau, , Senukai'' atsisako grąžinti pinigus motyvuodami, kad ją galėjo pažeisti jungimo metu meistrai! Didesnės nesąmonės nesu girdėjusi. Kas bent kartą jungė skalbyklę gerai žino kur yra pajungimo vamzdžiai ir kur yra skalbyklės dugnas! Išsikviečiau Beko atstovą, kuris surašė defektacijos aktą, kuriame pažymėjo, kad pažeistas siublys ir korpusas iš vidaus po smūgio. Taigi, jei man ar meistram būtų netyčia iš rankų iškritusi skalbyklė ar mes būtume ją pajunginėję (už ką aš beje, meistrams sumokėjau!) Ar būtume rizikavę užlieti butą pliūptelėjus vandens srovei? Tenka kreiptis į VVAT, o vėliau keliausiu į teismą. Gaila, kad šiam PC tik varžtus gali pirkti, o ne buitinę techniką
Jelena Huseynova 2021-04-13 10:23:45
Pirkau preke internetu turejo pristatyti 2-4darbo dienos, susisiekiau po 5d.d. sako preke perduota dpd. Pasiskambinu jiems, sako jie jums meluoja, neperduota jokia siunta...skambinu vel i senukus, sako atsiprasom labai kita savaite pristatysime. Preke turejo buti dovana kitam zmogui, tiek laukti negalejau, uzsakyma norėjau atsaukti, bet pinigų gražinimas pasakei bus po 14 dienu.Esu labai nusivylusi, ateme daug laiko, kainavo daug nervu. Geriau jau pirksiu kita karta kitur brangiau, bet busiu rami del to
Analogiška situacija ir pas mus. Visiškas bardakas Senukuose. Daugiau iš jų tikrai nieko neužsakinėsiu.
Didelė padėka Zarasų "Senukų" darbuotojam Artūrui ir Valerijai už gerus patarimus ir puikų darbą! Labai ačiū!!! :)
Kalba eina apie Kauno draugystes g senukus, atvykome grazinti siurblio, kuri ijungus uzimas buna nezmoniskas, pradziai teko palaukti, bet viskas gerai, visur reikia laukti, bett paskui prasidejo, metymas nuo vienos konsultantes iki kitos, kadangi vyresne pasake, tu nemoki duok man, tai ir buvom metami, tada ijungus siurbli ji pasake, kad siurblys veikia ir jei ji sius taisyti mes gausime toki pati, as paklausiau ar tikrai negirdi jokio užimo, nes jis buvo labai didelis istisai, pasake, kad ne ir pasiule ji vesti tvarkyti uz savo pinigus, tai kam tada skirta garantija?? Kam?? Kad uz savo pinigus susitvarkyt? Likom labai nepatenkinti ir daugiau i senukus nekelsime kojos..
Užsisakėme internetinėje parduotuvėje vonios spintelę su kriaukle, atvyko be jos, paskambinus į nemokamą liniją, ten patvirtino, kad kriauklė taip, priklauso, kreipkitės el.p su foto ir surašykite pretenzijų lapą. Po 2h atrašo, senukai, kad kriauklė nepriklauso. TAIP, KAD PATARIMAS VISUEMS UŽSISAKANT PREKĘ, JOS APRAŠYMĄ NUSIFOTOGRAFUOTI ‼️‼️‼️, P.S anksčiau su vonia buvo tiks man variantas, pirkau vonią, tipo su sienelėmis, bet pristatė be jų, tada kaip probkemos išsprendimą kuponą gavome, o dabar patausė info ir atsiuntė man parodyti, kad nepriklauso. Tad pamoką turėsiu užsakant info apie prekę išsisaugoti
Pardave slapias malkas. Varai i gamta saslyku kepti visi laukia, o malkos vos dega. Betvarke..
Gavojau, kad tik man nutiko toks nesusipratimas, bet matau, kad ne vienai man taip nutiko.
2021-04-02 d. užsisakiau iš UAB „Kesko Senukai Digital“ internetinės svetainės dulkių siurblį-šluotą.
2021-04-06 d. man paskambino iš UAB „Kesko Senukai Digital“ ir paklausė ar nieko tokio, jei siurblį atsiimsiu ne PC Mega, kaip buvau nurodžiusi, o Senukuose esančiuose, Draugystės g. Pasakiau, kad tinka.
2021-04-07 d. apie pietus paskambinau į klientų aptarnavimą, kad sužinočiau kur mano užsakyta prekė. Man pasakė, kad su užsakyta preke yra nesusipratimai. Kad nėra patvirtinimo iš Draugystės g. senukų dėl šios prekės kiekio. Tad kol nepatvirtinta, tol ta prekė tarsi plaukioja. Ir, kad su manim susisieks iš Senukų Draugystės g. ir praneš kaip čia yra. Vėliau gavau laišką: Sveiki, norime informuoti, jog gavome patikslinimą iš sandėlio, jog, nebeturime Jūsų užsakytos prekės Dulkių siurblys-šluota, todėl užsakymą Jums pristatysime nemokamai užsakyme nurodytu adresu.
2021-04-08 d. ryte paskambinau į klientų aptarnavimą, pasitikslindama atsiųsto laiško tekstą, kaip gali nebūti prekės, jei rodo, kad yra 5 vnt. PC Mega, ir 4 vnt. Draugystės Senukuose. Man vadybininkas pasakė, kad prekė yra atšaukta nes jos nėra sandėliuose ir kad su manimi kažkas nesukomunikavo tinkamai. Tada pasakiau, kad kuo skubiau gražintų pinigus. Jis sakė, kad mano klausimą pateiks administracijai kaip svarbu, ir kad su manimi susisieks. Žinoma, niekas nesusisiekė. Tą pačią dieną po pietų paskambinau vėl į klientų aptarnavimą. Vadybininkė patikino, kad buvau blogai informuota ir kad mano prekė keliauja iš sandėlio Vilniuje ir tikrai atkeliaus nurodytu adresu. Taip pat pasakė, kad pagal DPD nurodymus, ji vėliausiai mane pasieks 2021-04-12 d.
O tada susidūriau su tos prekės užstrigimu ir DPD.
Iš DPD 2021-04-08d. gavau į el. paštą laišką + viber žinutę, kad pristatys siuntą 1-2 d.d. bėgyje.
Galiausiai 2021-04-12 d. 15.28 val. paskambinau į DPD informaciją, kad sužinočiau, kodėl mano siuntos dar nėra. Man pasakė, kad prekė atkeliavo į DPD skirstymo punktą pavėlavusi, ne 7:00 val., o 10:04 val., dėl to buvo neįduota kurjeriui (siuntų sekime buvo parašyta: Siunta užlaikyta skirstymo centre. Biruliskes, LT), bet mane patikino, kad 2021-04-13 d. siunta tikrai mane pasieks.
Bet 2021-04-13 d. 15:33 val. vėl paskambinus į DPD informaciją kurjeriui (siuntų sekime buvo parašyta: Siunta ruošiama pristatymui. Biruliskes, LT), man pasakė, kad siuntos niekas nepaėmė ir kad ji neatkeliaus. Labai dėkui vadybininkei, kuri susiskambino su sandėliu ir paprašė, kad siuntą paimtų ir būtų pristatyta 2021.04.14 d. Tikėkimės, kad taip ir bus.
Esu labai pasipiktinusi UAB „Kesko Senukai Digital“ internetinės svetainės ir DPD darbu. Ir jų nesugebėjimu komunikuoti su klientais.
Dabar tikrai ilgai nepirksiu iš senukų internetinės parduotuvės ir aplinkiniams taip pat pasakysiu, kad būtų atsargūs su internetine prekyba. Kadangi yra nenormalu, kad užsakai prekę, kurios rodo, kad yra 5 vnt. PC Mega, ir 4 vnt. Draugystės Senukuose. O paskui galiausiai lauki jos iš Vilniaus ir nežinai ar iš vis ji atkeliaus.
Pirkom dviratį, ilgai rinkomes, nes norėjom tam tikros komplektacijos. Gaila, bet atvežė visai kitą dviratį ir net ne tos komplektacijos. Prie jo nebuvo jokių dviračio dokumentų. Gali mus apkaltinti, kad ji pavogėm, nes įrodymų (apmokėjimas visai už kitą dviratį), kad tai pirktas dviratis neturime. Dabar lauksime 14 dienų, kol kažkas išnagrinės šią situaciją. Esam pirkę internetu iš kitų e.parduotuvių ir už didesnę sumą, šitokio " š.." nebuvo.
Jelena Huseynova
2021-04-13 10:23:45 IP 5f4soagb
Matau ne pirma esu nusivylusi. Pirkau preke internetu turejo pristatyti 2-4darbo dienos, susisiekiau po 5d.d. sako preke perduota dpd. Pasiskambinu jiems, sako jie jums meluoja, neperduota jokia siunta...skambinu vel i senukus, sako atsiprasom labai kita savaite pristatysime. Preke turejo buti dovana kitam zmogui, tiek laukti negalejau, uzsakyma atsaukiau, 12dienu nuo atsaukimo pinigai taip ir negrazinti, parasiau-niekas neatraso. Esu labai nusivylusi, ateme daug laiko, kainavo daug nervu. Geriau jau pirksiu kita karta kitur brangiau, bet busiu rami del to
Pirkau virtuvinę kriauklę e.parduotuvėJūsų užsakymo EPA6227055 sąskaita-faktūra
Išmontavus seną, nauja pasirodė su defektais ir nepilnos komplektacijos.
Parašius prtetenziją, žadate išnagrinėti per 3d.d.
Aš su naijais virt. baldais be kriaulės su šeima turiu gyventi
TAI PAGAL jUS NORMALU
užsakiau dušo lataką.turėjau gauti dar kovo pabaigoj.dabar laukiu balandžio 9dienos, bet iš atsiliepimų matau kad bus blogai. o išėjo kad užsakiau prekę, o kai ruošė siuntimui prekės nebuvo...žodžiu pardavė orą...matosi kompetencijos, , vadyboje" stoka...matyt tai lemia didelė darbuotojų kaita...kuomet didieji, , vadai" savo kompetencijos stoką suverčia žemesnio lygio darbuotojams.....kaip sakė senovės graikai....žuvis...ir t.t.....;)))))
Dulkiu siurblys robotas Xiaomi sugedo per 4-6 sav nuo pirkimo. Tik Senuku parduodamos zinomu vardu prekes genda per ypac trumpa laika (makita dewalt xiaomi) ir tada pasirodo gand.niskas Senuku tikras veidas - servisas per 30dienu. Tai reiskia kad is manes atima daikto garantija menesiui is 24 suteiktu.
Tik per savaite (7dienas) sugebejo siurbli perduoti i servisa kuris teigia jog 30 dienu remontas skaiciuojamas nuo siandien - ne nuo praeitos savaiyes kai pridaviau.
Manau po kai sutvarkys per menesi jie vel pesciomis is Sostines atnes mano siurbli i mano miesta Siaures Lietuvoje.
Labai slyksti politika nukreipta i klientus...
Noriu padekoti Megos senuku santekchnikos skyriaus darbuotojai Aidai už labai malonų aptarnavima ir patarimus
Pirkom šaldikli kovo gale net nenumatėm tokiu nesklandumų su senukais (Klaipėda), kad taip bus
Likau nepatenkintas nes ilga laika nukelineja prekes atvezima jau pries daugiau nei menesi buvo uzsakita preke pries 2 savaites skambinom sake ruosema preke, sendien paskambinom preke vis dar ruosema, tai kiek galima laukt ?sendien turejo but atvesta preke.labai nusiviliau internetine senuku prekiba.

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; šildymas, įrenginiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu
Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu 06-19 16:25
Pandemijos iššūkiai nesustabė aktyvumo kurti verslą. Pernai naujų įmonių įkurta daugiau negu ikipandeminiais metais, o skaičiuojant naujų įregistruotų įmonių pokytį per metus, pernai jų įsteigta...
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi 06-19 16:25
Irano ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas Ebrahimas Raisi buvo išrinktas šalies prezidentu, gavęs 61,95% balsų, rodo šeštadienį šalies vidaus reikalų paskelbti oficialūs rezultatai.
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%