Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

nerekomenduoju pirkti internetu. Užsakėm durų komplektą. Tai nesugeba net staktos pilnai sukomplektuoti: atsiunčia be vidurinio skersinio. Sulaukti trūkstamos detalės, nesuprasi kada atsiųs, nes pirma laukia nuotraukų, paskui kimba informacija tarp atsakingų ten asmenų. O detalės reikia greitai čia ir dabar.
Nusivyliau senukų garantiniu, pardavė brokuotą prekę ir nesugebėjo apkeisti, pasakė kad ne jų brokas, nors tokio broko neįmanoma padaryti žmogaus ranka. Tikrinkit prekes atsiėmimo metu, nes šiuo atveju pinigai išmesti į balą
Esu maloniai nustebinta Megos Senuku darbuotoja Jolanta, dazu skyrius.
Visa savaite rinkausi dazus ir niekaip nedasitaikiau spalvos.
Pataikiau uzeiti, kuomet dirbo si maloni pardaveja vardu Jolanta, isaiskino smulkiai, kad galima deti per puse spalvos pigmento ir gausim svelnesne spala.Aciu jai, pataike is pirmo karto.Vertinkit toki darbuotoja, puiku 10 balu.
Labai esu nusivylusi senukai, Užsisakiau benzininę žoliapjovę 06.07, pristatymas turėjo būti 17dieną, bet -deja.21jiems paskambinau, sakė pažeista pakuotė, bet prekė gera, tau sutikau, sakau bus gerai.22d.pristatė.Tuo visi vargai nesibaigė, trimeris pjovė 10minučių, po to nebesikūrė.Kai paskambinau senukams, sakė atvešti į artimiausią tikrą parduotuvę (ne į filialą).O parduotuvė beveik už 50km.Aš nevairuoju, tai ką man mašiną samdyti.Kas už tai sumokės.Žodžiu, daugiau nieko nebepirksiu ir kitiems nepatariu
Labai nusivyliau uzsakyta preke rase pristatymas dvi darbo dienos.o jau praejo savaite vis dar nera prekes
Užsisakiau internetu gegužės 14 d mini viryklė, atsiuntė greitai per 2-3 d bet ne tą. Dabar bandau pasikeisti, ir prasidėjo kryžiaus keliai.
2 d laukiau kurjerio, taip ir nesulaukusi. Nežinau ką daryti. Paskui sakis praėjo 14 d ir viskas.
Esu labai nustebinta puikiu aptarnavimu Senukų parduotuveje Žirmūnuose. Dažų skyriuje Audrius yra nerealiai profesionalus, draugiškas, puikus darbuotojas. Skiria pakankamai laiko konsultuoti, neskuba, suteikia pilną pagalbą, palydi klientus pas dizainerius. Ploju atsistojusi ir lenkiu galvą. Saugokit jį ir motyvuokit
2022.06.20.PC BRUKLINAS, Šiauliai.Buitiniu prekiu skyrius. Nuosirdus aciu konsultantei Odetai, Nuostabus žmogus bei tikra profesionalė. Dėl tokių žmonių norisi vėl sugrįžti.
Nerekomenduoju pirkti senukai internetinėje parduotuvėje, jei Jums yra svarbus prekės pristatymo terminas. Siunta yra išsiunčiama apgadinta pakuote arba sugadinama pakeliui, senukų priratymo partnerių. Dėl ko klientas, kuris užsakydamas prekes, tampa situacijos įkaitu ir turi laukti, kol kažkas surašys kažkokį aktą, kažkas tą aktą įvertins. Ir prekės gavimas tampa neapibrėžtas. Vietoje 2 dienų. Tai gali būti 14 dienų. Kaip manot, ar užsakius skalbinių džiaustyklę ar noriu jos laukti porą sav? Aš ją pageidauju gaut kuo greičiau. Atsakymo kada bus prekė nėra. Telefonu gali maloniai pakalbėt su nieko išspręst negalinčiom mergaitėm. Tai yra Jūsų įmonės problema, ką jūs darysit su sugadinta siunta, kurios net pamatyt neteko. Esant tokiai situacijai, turėtumėt nedelsiant išsiųst naują siuntą ir atsiprašyt kliento. O ne paverst klientą jūsų vidinių problemų įkaitų. Ar aš dar pirksiu iš senukų, jei man bus svarbus pristatymo greitis? Ne. Ir niekam nerekomenduosiu iš jūsų pirkt. Mokykitės iš pigu.lt kur vėluojant pristatyti, jie sumoka klientui kompensaciją. O man jau antrą dieną reiki savo prekės ieškoti pačiai. Nors ją gauti turėjau 14 dieną. Šiandien Jūs jau vėluojate. Ir manęs tas absoliučiai netenkina. Visiškai nerekomenduoju pirkti senukų internetinėje parduotuvėje.
Draugystės 8C elektronikos skyriuje neimanoma net apsipirkti normaliai ar apsiziureti dominancia preke.Tik pasilenki paimt preke prakaitas ismusa ir net nera kuo kvepuoti. Tokia jau imone, kad gaili net ijungti kondicionierius kad zmogus galetu jaustis gerai ir susirasti tinkama preke
Internetu pirkti yra kažkoks kosmosas, užsisakant prekia lizingu rodo kad galima yra prekės, o kai reikia ją suruošti jos jau nebėra nebegalima pirkti atšaukia užsakymą... kas per nesąmonė, jau nekalbu apie tai kaip greitai jie sužiūri kad pinigai jų sąskaitoje ir prekę galima atiduoti kol neapskambini visur tol niekas nieko nedaro... aš pakraupusi... tikrai nebepirksiu daugiau internetu...
Kaune, Draugystės g. pridaviau langų robotą 2022 05 18d., po trijų savaičių gavau žinutę, kad mano aparatas sėkmingai perduotas apžiūrai ir dabar pasiūlė palaukti dar 30d. kol gausiu kažkokį atsakymą.
Pasinaudojus pora kartų teko priduoti į remontą ??? Nuvalyti 4 langai 1x1, 5m.
Rašiau, teiravausi į klientų aptarnavimo skyrių, jokio normalaus atsakymo, tik šabloninės frazės.
Teko girdėti įvairių atsiliepimų apie Senukų remontą, bet tikrai netikėjau, kad taip galibūti. Kur turėjo aparatas gulėti net tris savaites ?? Pabendrauti su atsakingu asmeniu galimybė nulinė, viskas taip organizuota, kad niekas nieko nepasiektų. Nusipirkai ir toliau tavo problemos. Manau, kad man Senukai tikrai taps tabu pirkiniams. Gaila, kad toks požiūris į vartotoją.
Teko apsilankyti vakar Klaipėdoje Šilutės plente esančiame Senukų prekybos centre. Buvau maloniai aptarnautas, susiduriau su trimis darbuotojais ir tikrai likau nustebęs profesionaliu ir maloniu aptarnavimu. Ačiū.
Mažeikiai. Apsurdas graziai paprasiau padeti pagalbos trys darbuotojai kartu stovi kazka kalba, viena prie kompiuterio pasake per ausine kad ateitu pralaukiau 15min niekas nepasirode dar graziai paprasiau kad paduotu laikrodi tik paduotu laikrodi kad galeciau nusipirkt, as stoviu laukiu darbuotojos vaiksto. Antra kart nusivyliau daugiau negrysiu pas jusu. Apgailetina su tokiais darbuotojais nejaugi sunku isimti laikrodi….
Pasiūlė man"Senukai " kaip profesionalui Profi centro kortelę, kaip tik pirkdavau tai nuolaidų arba nepriskaičiuodavo arba tekdavo eiti prašyti vadybininkų, vakar iš viso kortelės neaptarnavo ir negalėjo paaiškinti kodėl. Šiandien bandžiau skambintis, tai mane peradresavo ketvirtu telefonu kol man baigėsi kantrybė ir kortelę tiesiog išmečiau, nes net su 25 procentų nuolaida kai kurias prekes kitur gaudavau pigiau arba geresnės kokybės. Tokios nekokybiškos lojalumo programos tik atbaido klientus. Kitose įmonėse nėra nei pirkimo minimalaus limito nei sąlygų, tiesiog gaunu nuolaidas viskam, o Senukuose tai imitacija
2022.05.29 PC BRUKLINAS, Šiauliai esančioje Senukai parduotuvėje pirkau spausdintuvą.
Spausdintuvas buvo perkamas išsimokėtinai.
Perkant prekę niekas neinformavo, kad naudojimo instrukcija LT kalba neegzistuoja.
Prie prekės pateikiamas visas sąrašas kaimyninių šalių kalbomis, bet LT kalba instrukcijos nerasta.
Kreipiausi telefonu į SENUKAI operatorę dėl šios tariamai bėdos ir paprašiau pateikti man gaminiui aprašymus LT kalba.
Konflikto stengiamasi buvo išvengti iš mano pusės, bet nemanau, kad to paties norėjo ir mane aptarnavusi SENUKAI operatorė.
Operatorė man perskambino ir pasiūlė instrukcijas ir aprašymus LT kalba pristatyti per kurjerį savaitės bėgyje, nors aš prašiau, kad ji persiųstų visą turimą medžiagą Šiaulių parduotuvei, o šios parduotuvės atstovai man jį pristatytų, siekiant visą situaciją išspręsti taikiai.
Savo el. paštą aš atsisakiau pateikti, nes operatorė man pasiūlė atsiųsti instrukcijas į paštą.
Kodėl atsisakiau ? Todėl, kad neturiu galimybės atsispausdinti instrukcijų, o dėl kiekvieno veiksmo su spausdintuvu aš turėčiau atsiversti kiekvieną kartą savo el. paštą ir man tai kelia nepatogumus.
Man buvo reikalinga jau atspausdinta instrukcija ir aprašymas, kurios neradau atsidaręs nupirktos prekės įpakavimus.
Man buvo paaiškinta, kad to nebus, pokalbio metu pilnai neišklausius pirkėjo nusiskundimų bandė pertraukinėti, galimai grasinosi nutraukti pokalbi, kad aš ant jos keliu balsą, nors to nedariau.
Yra dvi pusės : pirkėjas ir pardavėjas.
Yra galimai konfliktinė situacija ir pardavėjas privalo išklausyti pirkėjo, koks jis bebūtų nusiskundimus dėl prekių kokybės.
Paprašius sujungti su jos tiesioginiu vadovu, operatorė atsisakė tai padaryti. Paaiškinus, kad tokio neturi.
Dabar nupirkta prekė stovi kampe ir negaliu jos naudoti, kadangi neturiu instrukcijos.
Įrenginio naudoti be instrukcijos ir jo pilno aprašymo negaliu, nes nenoriu jo gadinti, nežinodamas veikimo principo.
Bendravimą su operatore skaitau neigiamu.
Kyla klausimas, kodėl mano pirktam spausdintuvui nėra instrukcijos LT kalba ?
Ar tai nėra būtina parduodant buities ir elektronikos prekes LR teritorijoje ?
Kadangi SENUKAI atstovai su manimi nesusisiekė, aš šiuos klausimus manau rytoj užduoti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos institucijai ir bankui, kuris finansavo pirkinį.
Tikiuosi, kad paskaitę šį komentarą SENUKAI atstovai susisieks su manimi ir pateiks prekės aprašymus LT kalba.
Gerb. SENUKAI atstovai.
Ar ne laikas atitinkamoms institucijoms patikrinti SENUKAI parduotuvių tinklą ar dar yra daug prekių be LT kalba prekių aprašymų ?
O gal tokių nebereikia ir aš čia su savo rašinėliu klystu ?
buves klientas 2022-05-28 07:29:55
Palinkeciau gerbti klientus, o ne tik savo naudai viska ziureti. Praitais metai prasidejo agitacija, kad pakeisti 'mylimiausia' kortele i 'smartnet'. Taip ir padarius, apsipirkinejant, kaupiant eurus, viena diena pastebeta, kad tie taskai dingo, ogi senukai anuliavo savo naudai. Tai kam siulyti imti nauja kortele, kai senosios sukaupti pinigai vis dar butu galioje.
Senukai nustebinsiu ir be jusu kosminiu kainu yra prekybos centru Lt. Puikus budas atsikratyti klientu..
Bet tai jei naudojates elektroniniu paštu tai turejot gaut žinute kad juos reikia panaudot. Beto jie ir taip anuoliojasi kas metus, nežinau kaip jums bet man problemu nekilo paskaityt ka rašo jie apie taškus ir galiojima
Palinkeciau bent kazkiek investuot i padoru, mandagu personala. Jusu prekiu grazinimo personalo darbuotojai yra visiska tragedija
Noriu padėkoti ir pagirti darbuotoją Anastasija, kuri dirba Senukų parduotuvėje Vilniuje Lukšio g. 34, dažų skyriuje. Pirmą kartą Senukų parduotuvėje buvau aptarnauta mandagiai ir dar su profesionalia pagalba. Gerbkite tokią darbuotoją ir skatinkite ją. Manau, tokiems darbuotojams be išimties reikėtų didinti algą. Ačiū, Anastasija, jūs esate puiki !
Grubiai elgesys pardavėjos kur priima prekės
Nusipirkau spausdintuva su 4 metu garantija ir 14 dienu grazinimu. Kai grįžau namo spausdintuvas neveike uz valandos atvažiavau pakeisti manadzere atsisake man padėti. Turėjau skambinti bankui i Amerika, kad užblokuotu mokėjimą. Atėjo it departamento darbuotojas ir pasakė, kad spausdintuvas brokuotas ji vistiek ginčijosi su manim. Kodel ji vis dar turi darba ir niekas jos neapraso uz toki elgesi arba nelosuoja is darbovietės. Man baisu cia pirkti grynais nes sistema Lietuvoje yra supuvusi ir visiems i tai nusispjauti.
Pirkome dujinę viryklę. Pastatėme virtuvėje pradėjo žiauriai kaisti neįmanoma net prisiliesti vos baldai nesudegė. Paprašėme priimti atgal nusiuntė su ta pačia virykle į kažkokį net ne jų servisą. Laukėme ilgai kol patikrino, nes įmonė irgi turi savo darbų. Išvada, kad dujinei viskas gerai kadangi ji ne aukščiausios klasės gali būti dėl to ir kaista :D Pasiėmėme ją iš serviso gryžome į senukus pasakė: ji jau išpakuota ir elektros prekės negražinamos. Tai aišku, kad ji išpakuota, o kaip kitaip man patikrinti ar ji veikia? Vietoje gi niekas netikrina. Tai likome su kaistančia dujine, kurios mums nereikia. Pinigai į balą paskutinis kartas kai ką nors perkame šioje š*******o kontoroje. Depo net 3 plyteles sudaužytas gali gražinti, o čia....
Varge tu mano brokuotos prekės grąžinimas su senukais toks ilgas alinantis procesas. Nusiperki internetu gauni brokuotą prekę (kuri net pagal gamintojo specifikacijas yra netinkama vartot), grąžini tą pačią dieną. O pinigų net nesimato kada atgausi, jau mėnuo praėjo. Visi senukų atsakymai kažkokie trafaretiniai copy/paste, atrodo lyg ir temą pataiko bet vis tiek atsako ne tai ko klausei. Kas iš to kad greitai atsako, jei atsakyme turinio nėra. Žodžiu aptarnavimas siaubingas.
Vilniuje Nordika Senukų parduotuvėje jau visą valandą laukiame kiliminės dangos. Šitaip dirbti negalima... Sušalome į ragą... Imkitės kažkokių priemonių. Daugisu čia niekad nieko nepirksime.
Prieš metus pirkom tikurila dažus, paletėje išsirinkom spalvą, išsisaugojom kodą.Maždaug po metų pradėjom remonto darbus, prireikė tos pačios spalvos, nusivežėm lapelį su kodu, sumaišė ir gavosi praktiškai kita spalva, vietoj švelniai pilkos, su melsvu atspalviu išėjo.Paklausus kodėl taip yra, pasakė, kad kas metus keičiasi atspalviai ar kažkas panašaus, tada nusprendėm
į dar vienus senukus nuvažiuot ir ten padavus kodą sumaišė tą pačią spalvą kuria buvom dažę pirmąjį kartą.Tai kaip čia yra, vienur keičiasi atspalviai, kitur ne?Tai gal paletes dar atsinaujinkit, nes kam jos reikalingos tai nelabai aišku
Didelė padėka Kauno m. Jonavos g. senukų padalinio 3 parduotuvės darbuotojai Vilmai Jaščemskienei už profesiolaniai sprendžiamus klausimus, patarimus bei pagalbą.
KAUNE, DRAUGYSTĖS SENUKUOSE
ŠAUNIAI DIRBANTI, ERIKA IŠ INFO SKYRIAUS
UAB "SENUKAI" SAUGOKITE TOKIUS DARBUOTOJUS IR VERTINKITE.
Nusipirkau hidroforo žarną, po metų pradėjo leisti vandenįir aprūdijo. Kai nuvežiau ir norėjau atgauti pinigus už nekokybišką daiktą, man pasakė, kad pats kaltas, kad neprižiūrėjau daikto. Bet jis ir surūdijo dėl to kad prakiuro.
Daugiau nieko nepirksiu ir kitiems pasakysiu.
Kur dingo mano smart net paskyra, ? Atejus apsipirkti bandant prisijungti prie smart net, buvo automatiskai sugeneruota nauja paskyra, o senoji kazkur isgaravo kartu su joje sukauptais eurais, dingo noras pirk pas jus.
Megos senukuose sodo lauko prekyboje dirbanti konsultante Vitalija nuostabi ne tik kaip konsultante ir kaip žmogus.visada patars ir pagelbės
Ačiū
Atvažiavau į senukus nusipirkti tinklo šakotuvo - 2 vnt. Kaina vieneto 27 eur. Nors nelabai žinau už ką... Visgi perkant internetu kaina NET 50 procentų mažesnė... Taigi žinoma užsisakiau prekę internetu, bet jos atsiimti visgi negalėjau, turėjau važiuoti namo ir vėl grįžti į tuos pačius senukus tik tada kai jie patys šią prekę paruoš...
Pirmas ir paskutinis kartas kai užsisakinėju iš Senukų internetinės parduotuvės. Užsisakiau prekę su pristatymu į DPD paštomatą.. užsakyme, parašyta, jog prekę gausiu tik už 5dienų, ką sužinau tik patvirtinęs užsakymą.. Na ką, skambinu į senukų aptarnavimo centrą pasikonsultuot, ar būtų galimybė, atvažiuoti tada man pačiam į parduotuvę ir tą prekę pasiimti, nes man jo reikia labai skubiai.. Man pasakė, atšaukit užsakymą ir užsakykit iš naujo.. Jūs juokaujat turbūt? Tragedija, pagalbos 0, informacijos pateikimo klientui irgi visiškas 0.
Užsakymas buvo patvirtintas 9:00 ryte, iki pat dabar 19:47 prekės "pakuojamos". Klientams reikia greito pristatymo, o ne laukimo.. Esu labai nusivylęs jų paslaugom, "pagalba" klientui.
+ užsakant parašyta, jog užsakymai ateina per 2d.d., nieko panašaus. Žmones, pamirškit Senius.. Prarado jie savo vardą labai senai ir nesistengia užsitarnaut jo iš naujo..
Overall experience : 1/10
Makaronu investiju birza
2022-04-12 22:18:11 IP 2e7r3s99
Jokiu budu nepirkite situ spyneliu

po kokiu 20 uzdarymu/atidarymu spynele uzstrigo, neimanoma buvo atidaryti, isivaizduokite, ta spynele ir sporto klube turite pilna daiktu. Turesite kviesti avarine, kad jums atidarytu, o tai minimum bus 50 euru.
greiciausiai spyneles savikaina koks 1 euras.
Imone turi kuo greiciau sitas spyneles isimti is apyvartos.
Sveiki. Noriu labai pagirti Jūsų salės darbutoja Mantas Mokola. Jis dirba Elektrėnuose, Senukuose. Šis darbuotojas labai atsakingai ir rimtai žiūri i savo darba, visada kiek buvau parduotuvėje jis man padėjo, patarė ir visaip kaip galejo atliko savo darbą nepriekaištingai. Kartais net atrodė, kad jis dirba ten vienas, nes vos nusisuki, o jis jau prie kitu pirkėjų sukasi ir jiems padeda. Pagarba tokiems darbuotojams!!! Ačiū Mantui Mokolai, tikiuosi šis pagyrimas ji pasieks!!!!!!
Šakiai.Statybinių prekių parduotuvė Kęstučio gatvėje, vizitas 2022-04-08 apie 11 val.Tikėjausi praleisti bent pusvalandį žioplinėdama kol rasiu sau tinkamų dažų.Iškart prisistato konsultantas, mandagiai paklausdamas ar reikia pagalbos.Sutinku-taupau savo laiką.Vizitas truko apie 2 min, rankose turėjau visas prekes, kurių reikėjo ir tik šio darbuotojo dėka.Puikiai išmano asortimentą, nebruka savo nuomonės ir labai maloniai suteikia visą reikalingą info.Gaila vardo nezinau, bet vyriskis 30-40 m. amžiaus.Smagu užsukti, kai dirba profesionalai!
Su klientais elgiasi gerai. Na o su savo darbuotojais elgesys tiesiog siaubingas. Darbuotojų negerbia, varinėja per visur, kad darytum visų darbus. Norinčių dirbti nedaug, o skyriaus vadovas siaubingas. Darbuotojų interesai jam neįdomūs.
Norime padėkoti santechnikos skyriaus konsultantei Viktorijai Pociūno g.10 Vilniuje. Nuostabus žmogus bei tikra profesionalė. Dėl tokių žmonių norisi vėl sugrįžti. Tą patį galiu pasakyti apie vejapjovių sk. konsultantą vaikiną (deja, neįsiminiau vardo), jį pakvietė Viktorija. Profesionaliai su kolėge padėjo išsirinkti vejapjovę, išsamiai, kantriai paaškino, padėjo danešti iki mašinos. AČIŪ visam mus šiandien aptarnavusiam šio sk. kolektyvui ! Nuostabūs žmonės. Sėkmės Jums !
Sveiki, vakar 2022, 04, 04 teko apsiprekinti Senukų prekybos centre, Draugystės g. 8c Kaunas.Buvome labai nustebinti, labai maloniu, puikiu aptarnavimu.Norime dar kartą pasakyti didelį AČIŪ konsultantui Evaldui Sakaičiui, ir realizacijos projektų vadovei Miglei Žukauskaitei. Linkime, jums, daugiau tokių nuostabių darbuotojų, jūsų kolektyve. Pagarbiai Arūnas.iš Rasenių.
Audronė 2019-10-26 20:39:25
Marijampoles ''Senukai'' turi puikią darbuotoją, ant čekio radau vardą pavardę, tai Orinta Rimavičiūtė, labai smagu, kad yra gerą nuotaiką skleidžiančių kasininkių jūsų parduotuvėse, mandagi, kultūringa ir su puikiu jumoro jausmu.. Sėkmės jai ir toliau išlikti tokia šaunia, o vadovams reikėtų atkreipti dėmesį, skatinti ir įvertinti tokius darbuotojus :)
Esu begalo Jums dėkinga už palinkėjimą! Tikrai motyvuoja malonūs klientai, taip ir norisi dar plačiau tą šypsena veide išriesti!
Pirkome Vilniuje, Ukmergės g. "Senukuose". Konsultantas ANDRIUS MORKŪNAS.

Tikrai niekada nemačiau tokio profesionalus darbuotojo. Į visus klausimus gavome atsakymus, suteikė daug laiko ir tikrai nuosekliai pasakojo apie kiekvieną buitinę techniką atskirai.
Įjungia, parodo, aptaria kiekvieną funkciją. Na tikrai buvo žymiai lengviau išsirinkti ir nuspręsti. Labai nuoširdus ir malonus žmogus. Didžiausios rekomendacijos. Tikrai grįšime tik pas jį.
Stasis 2022-03-10 13:39:34
100% pritariu.
100% tiesa. Man panašiai buvo, nupirkau fena su pristatymu i namus, pristatė neveikianti, paskambinau pranešiau, ir prasidėjo problemos. Vežki tu ji i parduotuve i garantini, tada lauk 14d. paskui važiuok pasiimti. Man iki parduotuvės 50km. Norint pasikeisti preke man kainuotu trys kartus brangiau negu tas fenas. Iš senuku daugiau nieko nepirksiu, ir kitiems nerekomenduoju.
Simona 2022-03-09 12:31:12
Laba diena, kovo 5 diena, šeštadienį su brolium atvažiavome nusipirkt buitinės technikos į namus. Apsižiūrėjome nusipirkau susimokėjau pinigus ir viskas tvarkoje priekaištų dėl to neturiu. Mes įspėjome kad iki 5h spėsime atvažiuoti atsiimti prekių, nes mes susimokėje išvažiavome pasiimti mašina su kabliu ir priekabute issinuomave jau mes senukuose buvome 16.50h vietoje. Prie kasos 7 min iki 5h, kad išduotų prekių tačiau mane užsipuolė kad atvažiavau paskutinę minutę ale tipo ir taip toliau. Apsaugos darbuotojai Pareiške kad darbuotojai išėje o nors parduotuve pilna žmonių. Prekių negavome uz kuriuos sumokeje buvom 1070e. Mes pasiutom kad jie neisdave prekiu pagal koda. O taip butume patys susidėje i priekabute. Ant ryt nuvaziavau pinigu atsiimti uz neisduotas prekes ir vel vos neuzsipuole kad negrazinsiu pinigu. Apsaugos darbuotojas paklausė kasoj o is kasos mane nukreipe į skyrių kurioje aš pirkau buitine technika nuejus man vel mane nusiuncia prie kasos pasakiau kad mane pas jus atsiunte. Tai ta norejo mane uzsipulti bet kaip pasakiau kad nueisiu i vadovybe ant ryt tada viskas issiprende grazino pinigus ir išėjau. Daugiau toje prekybos centre nepirksiu nieko jeigu taip daro. Nesi pelna ir kaip sakoma susimokėje uz prekes nenori ju isduoti darbo metu. Cia ivyko Marijampolės senukuose stoties g. Bus parasytas skundas vadovybe uz toki elgiasi.
Marijampolės Senukai ne Kesko Senukai Lituania, o franšizinė.
Internete nurodytos papildomos nuolaidos, o jų kodų nesuteikiama. Paskambinus į aptarnavimo centrą niekas nieko negalėjo padaryti, tik atsiprašinėjo, sujungti su sprendimą priimančiais asmenimis negalėjo, tai iš aptarnavimo centro yra nulis prasmės. Apgailėtinas klientų aptarnavimas...
Algirdas 2022-03-23 10:21:28
Pirkau ūkinę spintelę senuose Klaipėdoje.Parsivežęs namo, surinkau, pakabinau, įstačiau duris.pakuotę, aišku išmečiau.Vėliau pastebėjau įdaužimą duryse, nelabai didelis, bet nemalonu, norisi dailaus daikto.įšėmiau duris ir
į senukus, pakeisti.Nu ir prasidėjo.jiems reikia to, reikia ano, pasaka be galo.Taigi likau ant ledo.Gerbiamieji, jei pirksit seniuose, prašykit kad parduotuvėje išpakuotų jūsų pirkinį, apžiūrėkit kruopščiai, tada tik pirkit.Visose normaliose teisinėse valstybėse, keičia be kalbų, tik ne mūsų varganoj Lietuvėlėj, Senukuose.Nepadėjo ir vartotojų teisės.Senių autoritetas smuko.Sėkmės.????
Visdelto maloniai viską pakeitė, ir jokių pretenzijų neturiu.ačiū.
Į senukus atvykom 2022-03-18 spintelės vonei. Vilniuje ukmergės g. Spintele išsirinkom greitai. Kad mums būtų išrašyta sąskaita laukėm 35 min. Vienas iš konsultantų aptarnavo klijentą, Mes skambinom kelis kart. Vyrukas pasakė tuoj jinai prieis, Taip ir nepriėjo. Sulaukėm kai atsilaisvino vyrukas.
Toliau problema su prekės išdavimu. Laukėm, prie prekės išdavimo 45min. Sandėlyje dirba 1 asmuo. Už mūsų didžiausia eilė.
Galū gale rado. Preke parsivežėm namo tik pradėjom atidarinėti ir... išlaužtos su mėsa durelės spintelės.
Tyčiojatės. Ką gi belieka kreiptis po tokio aptarnavimo į vartotojų teisių tarnyba. Kas čia per diversija... Ar taip tyčia elgetės su savo klientais. Ar kokius kitokius sumanymus turit..
Preke grąžinsim.
Eva 2022-01-18 17:13:41
NEKOKYBIŠKOS PREKĖS. Rekomenduoju nepirkti elektrinių prietaisų Senukų el.parduotuvėje. Nupirkau dovanų elektrinį dantų šepetėlį Senukų el. parduotuvėje. Paaiškėjo, kad dantų šepetėlis neveikia, taip pat nesikrauna. Buvo kreiptasi į Senukus. Kadangi prekę buvo bandyta įjungti (įdomu, o kaip kitaip įmanoma sužinoti, kad šepetėlis veikia?..) taip pat ir įkrauti, tai traktuojama kaip prekės naudojimas ir nėra galimybės prekės pakeisti į kitą ar susigrąžinti pinigus. Galima pristatyti tik į garantinio aptarnavimo centrą. Galiausiai šepetėliui buvo pakeista šepetėlio rankena (anot pardavėjų "Mažareikšmis gedimas pašalintas".. Ir pranešta, kad KOKYBIŠKŲ naudotų prekių grąžinimas nėra galimas.. Esu nusivylusi, kadangi tokiu pačiu principu galėjau nupirkti tikrai naudotą ir suremontuotą el. dantų šepetėlį, tik gerokai pigiau. Ir dar žmogui gavus "tokią puikią" dovaną, reikia papildomai įsigyti el. šepetėlio galvutę, nes neaišku per kiek meistrų rankų perėjo dantų šepetelis. Na ir dovana... : (
100% pritariu.
Kažkokia tragedija, o ne prekybos centras, internetu iš jų nieko nerekomenduoju pirkti, rinkitės kitas parduotuves. Pirkta indaplovė, buvo parsivežta savo transportu, tvarkingai užnešta į namus, pakuojant buvo fotografuota, nes iš Senukų jau ne primas kartas kai atvyksta apgadintos prekės, tačiau anksčiau pavykdavo susitarti. Išpakavus pamatėme sulankstytas apdailines skardas, atrodo jokių problemų, persiųsime nuotraukas, susitarsime dėl kompensacijos, indaplovė nejungiama kol nesusitarsime. Atrašymo laikas - beveik 2 sav., atsakymas: patys sulankstėte, nieko nekompensuosime.

Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?