Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
baisūs Senukai. Pirkom indaplovę, pajungėm ji neveikia. Norim atiduoti ir tegu aiškinasi kas jai yra, o mums grąžina pinigus. Bet ne - kuo mes kalti, kad dabar turim skaminti, aiškintis, laukti meistro, ir negalim naudotis daiktu sumokėję pinigus (juk naują nepirksi šitos neatsikratęs). Kuo mes kalti kad įkišo broką ir nepasiima atgal mūsų nesiuntinėję?
vytautas sinkevicius
2018-05-22 20:17:48 IP 87.247.67.23
baisus aptarnavimas Megos padalinyje, uzsakiau saldytuva atvezti i Vetunges 12 5. nuo 15 val.dabar 20.14.dar nera.skambinau administatoriai nulis...rytoj eisiu pasiimti pinigu, tikiuosi atiduosite, gal krovikai pavoge? persasi mintis
Pirkeja 2017-10-29 07:12:32
Apsipirkinejau Vilniaus Siaures miestelio Senukuose su kudikiu. Administracija jei jau sodinat pardaveja i tokia kasa tai malonekit paaiskinti kad ir ziuretu ne tik i kasos aparata vos matant su priklijuotom blakstienom, o ir aplink, kad kviestu su mazais vaikais! Pasiaiskininimas kad pirma diena, tai nepasiteisinimas, ir pasakymas kad eikit sakykit kam norit, jokios kulturos! Tokios pardavejos neturi dirbt tokio darbo! Kita karta eisiu tiesiai pas administracija! Turiu ir ceki, jei reikes konkreciu irodymu!
Jeigu turėtum gerai priklijuotas smegenis, prieitum be eilės, žmonės ir praleistų. Bet ne, reikia stovėti eilės gale pritvinkusiai pykčio ir provokuoti konfliktą. Turi šeimą, turi vaiką, tai turėtum sugebėti suprasti kitą žmogu. Įsivaizduok naujokė, pilna streso pirmą dieną (kaip rašai) prie kasos. Atsakomybė, darbas su pinigais, dar tobulai neįvaldžiusi programos. Kita vertus, jeigu daug žmonių, eilė, tai ir patyrusi kasininkė gali nepastebėti, kad su vaiku ten kažkur stovi. Maximose ne kartą bestovint priėjo su vaikais ir praleidau. Problemą daro lygioj vietoj ir kitiems nuotaiką gadina.
Kesko Senukai Lithuania, UAB
2018-05-21 16:14:04 IP 195.12.167.250
Rimas Barauskas 2018-05-16 19:38:55
Perkant penta color dazus vykdoma akcija, jei perki uz 40 ar 45 eurus gauni ceki 10litru degalu, uz 70 euru gal 15 ir t.t.Deja vakar pirkau uz 89 eurus ir nieko nedave, tik skescioja rankomis, buciau pirkes kitoje parduotuveje kur galiu nuolaida gauti.as noriu grazinti preke jei nebus vykdomos akcijos salygos, dazai yra jau su pigmentu, kaip elgtis kad taikiai issprestume problema?
Laba diena, Rimai,
apgailestaujame, dėl nemalonios situacijos. Prašome susisiekite su mumis numeriu 870011119 arba el. paštu info@keskosenukai.lt, kad galėtume patikrinti situaciją ir suteikti Jums visą reikalingą informaciją.
pirkėjas 2017-08-09 18:08:22
prieš keletą metų paštas pradėjo stebinti. Ateini pasiimti registruoto laiško, o tau bando įbrukti burokų sėklų kurių tu nei auginai kada nei auginsi. O tada Lietuvos paštas buvo ant bankroto ribos, tai pagalvojau, gal papildomais pardavimais bando taisyti padėtį.
Paštas jau lyg apsiramino, o prasidėjo Senukuose. Parduotuvė pastoviai pilna žmonių, veža vežimais prekes, prie kasų eilės ilgiausios, bankrotu net nekvepia. O atstovėjus pusę valandos eilėje kasininkės siūlo dar pirkti visokius smulkmenas lYG NEŽINOČIAU KO Į PARDĘ ATĖJAU, gaištamas laikas ir erzinamas pirkėjas. Na suprasčiau kokioj Kristianoj, kur 5 ponios per dieną apsiperka, toms ponioms dar kažką įpiršti gal ir naudinga.
Bet čia, kur vežimais visi veža ???
*Gal jūs ne ten į seminarą nuėjot ir aklai nesiorientuodami realybėje, pradėjot vadovautis kažkokiomis turginėmis teorijomis.?
*Gal jūs jau visus įmanomus milijonus uždirbot, o dabar tik šiaip savo malonumui parduotuves laikot, kad nesvarbu DAUG PERKANČIO kliento laiką ir nervus taupyti ?
*Gal jūs kokių grybukų užvalgėt ????
Sveikas pirkėjau.
Matau nelabai suprantate, ką reiškia sėdėti kasoje ir klausyti vadovų arba direktoriaus nurodymų. Kiekvienas darbuotojas yra skatinamas parduoti ir pasiūlyti kuo daugiau prekių. Parduotos kasos prekės - premijos. Kiekvienas dirbantis žmogus Lietuvoje, būtent Lietuvoje, stengiasi padaryti kuo daugiau, kad jam būtų išmokama didesnė alga. Jau nepradedant pasakoti, apie kitus aspektus, kurių atveju yra BŪTINA pasisveikinti, paklausti ar viską rado klientas, pasiūlyti bilietuką, kasos prekę, pasakyti sumą kurią reikia sumokėti, atiduoti ir paminėti grąžos suma bei atsisveikinti. To nepadaręs darbuotojas skaitomas neatsakingu, kitaip tariant nepelningu darbuotoju. Taigi siūlau tokiu atveju Jums geriau pamėginti atsidurti to darbuotojo vietoje, bei paprasčiausiai pasakyti, kad daugiau nieko nenorite arba jau viską radote. Patys darbuotojai nesidžiaugia galėdami keliems šimtams klientų sakyti tuos pačius sakinius ir kenčia kasdienią rutiną.
Malonu.
sveiki, Gegužės 15 d, teko apsilankyti Megos senukuose. norėjau nusipirkt linoliaumo. Tame skyriuje konsultanto laukiau apie kokį pusvalandį, tada paklausiau kitų konsultantų, kad pakviestų šio skyriaus konsultantą[pasirodo jie kiekvienas turi savo skyrių.] Paieškojo ir pranešė, kad linoliaumo skyriaus darbuotojas yra išeiginėse, o be jo tą skyrių aptarnauja moteris is medienos skyriaus, Tada paprašiau, kad ta moteris ateitų ir atkirptų man linoliaumo.Atsakė, kad jai per sunku.Taip išeina, kad šis skyrius šiandien nedirba. vienas išeiginėj, kitai per sunku. Tuo metu, prie manęs priėjo konsultantė RASA Vyšniauskienė ir paklause, gal gali kuo padėt. Pasakiau ko noriu, Ir mes dvi moterys išsisukom reikalingą linoliaumą ir atkirpom. Esu labai dėkinga šiai darbuotojai. Kitu atveju jau būčiau vykusi į kitur.
Sveiki! Nusipirkau Žirmunu Senukuose duso kabina. Sumokejau. Pristate kabina su detalem nuo kitos duso kabinos... T.y. duso kabina vieno modelio, o radijas, masazai ir kiti dalykai nuo kitos duso kabinos. Vadovai nieko nedaro, sako reikia laukti maziausiai pora savaiciu, savaite jau praejo, siulo laukti dar pora savaiciu kazkokio atsakymo is kazkur. Del ju nekokybisko darbo, aplaidumo ir tokio poziurio i savo darba, negaliu jau antra savaite uzbaigti bute remonto bei nauduotis preke uz kuria pilnai esu sumokejes. Grazint preke neleidzia, nes preke jau buvo pradeta surinkinet... Detaliu neduoda, prekes nekeicia, pinigu negrazina... Zodziu paeme pinigus, pristate nefunkcianuojancia ir neatitinkancia preke... Niekas is vadovu nieko nedaro, atsakomybe nustumia vieni ant kitu
Labas, ir as kaip dauguma skusiuos del pristatymo.. Uzsakem drenazinius vamzdzius ir ne tiek jau mazai.. Bendra suma daugiau kaip 500 eur. Parase, kad pristatymas 2-4 d. d. Iskasem transejas pasiruosem viska ir laukiam visa savaite prekiu.. Paskambinu senuku mergaitem, kurios pasake, kad ryt issiusim ir dar ta pati vakara gaunu saskaita is senuku. Ryte laukiu siuntinio ir gaunu dar viena laiska kuriame parasyta, kad prekes iduotos kurijeriui ir jis prekes pristatys per 3 d. d. Taip is 2-4 d. d. tapo vos ne 2 sav. zmonem algas moketi uz tai, kad sedi be darbo reikia tai man.. Zodziu paskutini kart is ju uzsakem nes del 20 ct uz metro kaina iseis keliais simtais brangiau..
Šeštadienį Megos Senukuose pirkom šaldytuvą. Atrodė viskas gerai ir greitai, pažadėjo atvežti jau sekmadienį, labai apsidžiaugėm kad taip greit pristatys. Laimingi išvažiavom namo laukti prekės. Ir iš tiesų vakar apie pietus paskambino kad mūsų prekė jau netoliese. Pati buvau darbe, bet kadangi anyta buvo namie, tai ji ir priėmė. Na galbūt dabartinius šaldytuvus ir vežioja jau gulinčius, bet tikrai ne taip supakuotus. Suprantu tai tai buvo paskutinė prekė, iš ekspozicijos. Prieš perkant apžiūrėjom kartu su konsultante, buvo nedidelis, beveik nematomas įbrėžimas. Dėl jo gavom nuolaidą, viskas gerai. Na bet kai gryžus pamačiau kokiam stovyje buvo pristatyta mano prekė ištiko šokas. Nuotraukas pridėsiu. Nejaugi neįmanoma normaliai supakuoti prekės, net jei ir nėra originalios dėžės? Juk yra galimybė pastatyti ant kažkokio padėklo, o ne nutrenkt ant asfalto vos apsukus plėvele, matomai tik tam kad neatsidarytų durelės. Esu labai pasipiktinusi tokiu požiūriu į Jūsų klientą. Tikrai bijosiu dar ką nors pas Jus pirkti. Gaila kad leidžia prikabinti tik tris nuotraukas, nes aš jų turiu ir daugiau.
Košmaras kai kurie konsultantai paklausus kokia preke pasirinkti kuri geresnė ir pnš. Atšauna galva linktelėjęs eik ten ir susirask nu atsiprašau jeigu čia toks aptarnavimas... Graudu. Senukai paskutinė vietą į kuria nuo šiol eičiau jau geriau tiesiigiai tada iš tiekėju pirkti arba pas konkurentus El. Parduotuvėje aplamai nesiulau niekam nieko pirkti nebent norit koliotis ginčytis ir nervus gadintis. Klientas paskutinėje vietoje niekada neteisus ir niekam nereikalingas nusipirkai nusipirkai bet jeigu preke neatitinka aprašymo nepripažins savo klaidos ir nepasirupins kad klientas liktu patenkintas. Daug nervu kainuos prekės grąžinimas. O jeigu sėdite invalido vežimėlyje ar ką tai dar teks ir susimokėti ir kviestis kažką kas galėtu sunkia preke nuvežti grąžinimui ir tai kainuos jums. Tai ne tai kad atsiprašytu ir pasisiulytu išsivežti netinkama preke ir ja galbut pakeisti kita ar gražinti pinigus tai dar gražioje formoje liksite ir pats kaltas kad taip atsitiko. Taip pat nepagailėsiu ir papilsiu purvo apie "Papūgas" el. Parduotuvės aptarnavimo telefonu konsultantes ar kitaip sakant "Papūgos", kurios išmokintos keliu pagrindiniu sakinių, o išspresti problemos nesugeba tik savaite laiko kasdieba patys skambindami teiraujames kada bus išspresta ši problema gauname atsakymus tokius kaip: Rytoj susisieksime. Mes jums paskambinsime. Užregistruosime jūsų užklausa. Galiu pasakyti tik tiek neklausykit ką sako ir negaiškite savo laiko ir nervų, nes tai tiesiog beviltiška ginčytis. Paprašius sujungti ar duoti kontaktus ar nurodyti kur galime nuvykti ir pasikalbėti su protingesniais žmonėmis tu "Papūgu" valdžia tai jos tiesiog atšauna vos ne, kad jos neturi valdžios jos pačios valdžia maždaug taip suprask, kad ko čia skambini vistiek nieko nedarysime. Gerai, buvo pasakyta, kad jau kreiptasi aukščiau;) ir deja ponai ir ponios kol problema nebus išspręsta tol nenuleisiu rankų iš manes nesityčiosite ir nežeminsite vistiek bus mano teisybė anksčiau ar vėliau, bet už mano sugaišta laika taip pat liksit skolingi prie viso to pačio. Nerašau šiaip sau blogu atsiliepimu ir nesidrabstau purvais, bet kad šitaip elgtusi su klientais tai pamačiau tada kada pradėjau rimta remonta darytis ir prireikė daugybe įvairiausiu tam tikrų prekių.
PLC "Megos" senukų aptarnavimo lygis yra labai prastas. Šiandien prie statybinių medžiagų skyriaus (esantis lauke) prastovėjau 20min. (konsultantui pasakiau kad reikės pagalbos), o konsultantas TIK 1 per visą skyrių ir nebuvau aptarnautas. Vis žmogelis bėgiojo paskui kitus pirkėjus, vos spėdamas (buvo apie 10). Bet esmė ta negi toks prekybos centras išgali tik 1 konsultantą pasamdyti per visą skyrių?? Apgailėtina ir čia ne pirmas kartas kai reik ilgai ieškoti ir laukti kol suteiks informacijos ar aptarnaus (medžiagų atkirpimas ir pan.)
Dirbantis logistikos centre
2018-04-30 16:47:19 IP 83.176.169.156
Marius 2018-04-26 10:51:55
Tomai - tu esi D E B I L A S

nepatinka - nedirbi, patinka eini darbintis. Kas per nesamoningas komentaras. Net susinervinau perskaitęs
saunuolis Tomas kad parodo tikrosios vergoves Lietuvoje ir tikru vagiu veida, pas kuriuos dar virs valandziai neapmokami, o ju per menesi sociai i savaite reik po 4 val virs valandziu atidirbt prailgintas dienas po 10 val, plius sestadienis uz kuri nori moka nori nemoka
Viktorija 2018-04-29 11:31:49
Man labai idomu kaip cia man suklijot!!! Shianden nupirkau.o klijot ne imanoma... ir ne mazai pinigu kainavo.... kas man dabar sugrazins pinigu!!! Pirkau ne pirma karta.ir zinau koks turetu but!!!
Visada tokiu atveju galima grąžinti :) buvo pradaryta pakuotė.
Tomas 2018-03-14 09:07:45
Norejau darbintis i senukus, logistikos centra uz Kauno. Is pradziu kazkodel galvojau, kad visai neblogai gauti 500 i rankas, vaziuoti i darba virs 30 km pirmyn ir atgal, bet pagalvojus keleta dienu prasviesejo protas :D. Visu pirma 500 i rankas dirbant vizini darba, kuris dar ir atsakingas, reikia saugoti prekes ir netgi kartais pavojingas, gali ant galvos uzkristi kokia palete :D. Per darbo diena reikia padaryti 360 sustojimu, prie prekiu ir nesvarbu, kad vienoje vietoje gali paprasyti tarkim 20 deziu sunkiu, kuria krauni ilga laika, gabaritines prekes, tai cia kopecios, plyteles, stalai, fasadai ir panasios prekes. Grafikas.. savaite nuo 6 - 15 ir nuo 15 iki 23 ir dar kas antra sestadieni dirbti nuo 6 - 15. Atminusavus kuro kaina iki darbo uz menesi - 65 eur, jau nebera ir tu 500 i rankas. Taigi 435 eurai banduomoju ir 535 eurai po bandomojo, padarant 360 sustojimu per pamaina = 51 sustojimas per valanda (is pamainos reikia atimti pietus puse val. ir pora pertraukeleiu po 1 min. gryno darbo gaunasi apie 7 val.). Tokie pinigai ir tokia vergove? Na neee gal tegul iesko toliau zmoniu, kurie padirbtu kelis menesius ir vel reiktu ieskoti kitu. Darbuotoju rotacja didele, aisku yra branduolys, kuris dirba ir po 10 metus, bet tie prastesni darbai ir vietos skiriamos naujokams.
Tomai - tu esi D E B I L A S

Šaunus aptarnavimas
2018-04-20 15:14:42 IP 188.69.214.226
Labai malonu buvo apsipirkti Statybų duonoje 2018-04-20 ryte dirbo kasoje kasininkė raudonais plaukais labai paslaugi, greitas aptarnavimas, džiaugiuosi pirmą kartą apsipirkęs greitai ir sklandžiai!
per ilgos eiles per ilgai reikia laukti prie kasos. Kaunas, Draugystes g.
Aptarnavimas - sudas! Kaskart uzejus konsultanto tenka laukt 20min maziausiai, nors parduotuve tuscia- pirkeju nera!
To "Nešlubas Linas"
2018-04-12 19:19:39 IP 90.131.36.78
Šiuo atveju kaltas tikrai ne pačio ivardintas "šlubasis konsultantas" -nors kas mums klientams... Realiai sumokėjome pinigus tiesiog norime atgauti savo pirkinius. internetu pirktos prekės atsiimamos - "internetinės prekybos punkte" - kuriame lankėtės pirmiausiai, gavus žinutę, prekės privalėjo būti suruoštos būtent tame punkte - tačiau, darbuotojai tingi pakelti užpakalį ir atlikti savo darbą, todėl (greičiausiai mergina/moteris sėdėjusi prie kompiuterio) - nusiuntė patį lengviausia kryptimi. Kodėl kainos skiriasi perkant "vietoje" ir internetu?- todėl, kad tik vardas vienas "senukai", o padaliniai/darbuotojai skiriasi ir tik jų bendradarbiavimas toks, kad "dalijamasi prekėmis" tarp parduotuvių/skyrių.
Bjauru ten net užeit, netvarkinga, nešvaru ir begalė nekokybiškų rusiškų prekių. Matyt, neatsiskaito su tiekėjais, kad visiškai nėra gerų gamintojų produkcijos, o brukami kokie nors pasibaisėtini rusiški dažai.
Pirkau plyteles, vietoje tikrinti ardyti pakuotes negalima, tik parsivezus namo isardzius paaiskejo, kad 75% plyteliu brokuotos, no tokios spalvos. Grazinti reikia savo transportu, nors kiekis, tik krovininiu automobiliu pavezamas, kitu plyteliu telefonu rezervuoti neina.
Sveiki, paklausykit kokios nesamones vyksta SENUKUOSE...daznai uzsisakau intervetu i namus.....bet jeigu bandau uzsisakyti su atsijemimu parduotuveje (Klaipedoje-Banginyje-nes man arciausiai) visados išmeta pasiulymus Vilnius-Kaunas-ar-Šiauliai...bet 99.5% niekados neleidzia atsiimti Senukai-Klaipeda-Banginis (GAL SENUKAI MAN PAAISKINS KODEL VYKDOMA TOKIA POLITIKA?!!!?????)
Jeigu as uzsisakau uz nedidele suma ir nenoriu moketi uz pristatyma ir ir ir....mannnn siulot atsiimti nemokanai tai buuuuuukit malonus suteikit ta galimybe------------a t s i i m t i NEMOKAMAI-------------nes esme tame kd rytoj nuvaziavus i Bangini-Klaipedoje as tas prekes randu lentynose---aisku kitomis kainomis---bet esme kd jos yra parduotuveje!!!!!!!............
Zodziu kazkokia nesamone vyksta ant tos LT..

Dekoju visiems uz demesi, o svarbiausia S E N U K A M S :))))
Pirkau duso kabina. Sumokejau uz pristatyma. Duso kabina atveze be visu priedu. Atvykus i parduotuve del neatveztu visu priedu teko laukt 2 valandas. Tai kam man moket uz pristatyma jaigu pati atvaziuju atsiimt. iskveciau santechnika kad surinktu. Bet nepavyko be detaliu.kas kompensos sugaista laika ir pinigus uz surinkima?
Boza moi 2018-03-28 16:13:36
Linai > žodis "šlubas" yra būdvardis nusakantis raišą ar turintį nesveiką / trumpesnę koją asmenį, Gal bent prieš vaidindamas išsiaiškinkit savo vartojamą terminologiją.. Ir jeigu tas asmuo nebuvo raišas - tokiu atveju tai YRA įžeidinėjimas..

Kita vertus, kiek ten mandagus tonas buvo aš nesiimsiu spręst bet problema mano akimis čia daroma lygioj vietoj..
Tik nežinia ar susireikšminimas, ar akcentuojamas amžiaus skirtumas čia kaltas..
Nemanau, kad nemandagusis konsultantas buvo iš sodo-daržo. Manyčiau, kad jis buvo iš "Statybų duonos". Sodo-daržo konsultantas paminėtas buvo dėt to, kad man pasakius sutiktam konsultantui (ne šlubuojančiam), kad nerandu visų įtempimo strypų, jis nurodė, kad tokiu atveju reikia kreiptis į sodo-daržo konsultantą. Tada aš kreipiausi į antrą "Statybų duonoje" esantį konsultantą (šlubuojantį [nežinau ar jis pastoviai ar tik laikinai šlubuojantis, ir nesu tikras, kad jis iš sodo-daržo]) galvodamas, kad jis padės su prekėm. Tačiau pažiūrėjęs į važtaraštį, šlubuojantis konsultantas pasakė, kad kreipčiausi atgal į Internetinių užsakymų išdavimą, nes jie turi mano detales. Aš jam pasakiau, kad aš ką tik iš ten ir jie atsiuntė mane čia atsiimti apibrauktų sąraše prekių. Tada konsultantas nemandagiai pareiškė, kad prekės yra surinktos, bet padavė tik strypus (stulpus aš jau turėjau susirinkęs). Jis pridėjo, kad man reikia išsikrauti ir sudėti atgal susirinktas prekes. Tada aš nuvažiavau prie išvažiavimo, kur pasiskundus šlubuojančio konsultanto neprofesionaliu ir neetišku elgesiu, man buvo pakrauta paskutinė prekė -- cementas. Taigi, darbuotojas, turėjęs rankose sąrašą prekių, nesugebėjo jų išduoti klientui. Be to, buvo nemandagus ir bandė išvengti savo pareigų. Paskaičius "ne debiliškus" Lietuvos ateities kartos komentarus, peršasi išvada, kad nemandagus tonas kliento atžvilgiu yra normalus ir pateisinamas reiškinys tarp "Senukų" darbuotojų.
Boza moi 2018-03-28 16:13:36

Na tau reiktų pasidomėti kas yra perkeltinė prasmė ir liaudies posakiai.
Linas 2018-03-28 00:37:53
Tai nėra įžeidinėjimas. Žodis "šlubasis" yra būdvardis, apibūdinantis konsultantą, kuris nederamai elgėsi su klientu. Tai toks pats apibūdinantis asmenį žodis kaip ir "aukštas" ar "šviesiaplaukis". Kai pavardė ar vardas nėra žinomi, o kito šlubuojančio konsultanto tą dieną "Megos Statybų duonoje" nebuvo, tuomet žodis "šlubasis" yra identifikuojantis asmenį žodis, ir jokiu būdu nėra įžeidimas.

Lituanistikos zinove, jai ismokai pirkti inernetu, tai ismok skaityti dar kur ir kaip yra tokiu atveju atsiimamos prekes, o ne myk atsistojas kad as pirkau inernetu ir nerandu visu prekiu kai jos visos surinktos ir yra saugojamoje vietoje o ne aiskink kad nerandu sodo konsultanto.Viskas buvo tau paaiskinta manau kad pateikus vaztarasti t.y prekiu sarasa viskas bus paduota.
Slubasis 2018-03-27 18:26:30
Senuku skundu-atsiliepimu puslapyje yrar aiskiai paeasyta kad negali buti patalpinta izeidzianti asmeni informacija.Slubasis konsultantas:kas tai? Neizeidinejimas?
Linas 2018-03-26 00:43:30
Užsakiau internetu su atsiėmimu Megoje. Dalį prekių teko atsiimti "Statybų duonoje" kovo 25 d., sekmadienį. Įvažiavus ten automobiliu pasikrauti cemento ir kitų prekių, konsultantų neradau. Pagalvojau, kad pats galiu susirasti, pasikrauti visas prekes ir parodyti jas ir sąrašą-važtaraštį prie išvažiavimo. Tačiau visų prekių neradau, apie ką ir pranešiau pasirodžiusiam konsultantui. Čia ir prasidėjo. Man buvo labai nemandagiu tonu pasakyta, kad prekės turi būti surinktos ir aš turiu eiti atgal į Internetinių užsakymų išdavimą ir ten reikalauti savo prekių. Man pareiškus, kad mane atsiuntė iš ten ir kad klientas neturėtų būti siuntinėjamas, o darbuotojas turėtų aptarnauti klientą, šlubasis konsultantas nemandagiai pareiškė, kad man reikės padėti atgal prekes, kurias ką tik susiieškojau ir susidėjau į automobilį. Užuot aptarnavęs, sodo-daržo konsultantas ne tik nepadėjo pakrauti sąraše-važtaraštyje išvardytų prekių (nors ir turėjo sąrašą savo rankose), bet ir palengvino savo darbą, pasiųsdamas klientą toliau nuo savęs. Tik nuvažiavus prie išvažiavimo kontrolės ir ten pasiskundus, cementas tapo pakrautas į automobilį ir man buvo leista pasilikti susirinktas prekes ir važiuoti. Toks apsipirkimas pašiurpino mane, aš nenusipelniau tokio nemandagumo iš amžiumi žymiai jaunesnio “Senukų" darbuotojo. Tiesiog nesitikėjau tokios aptarnavimo kokybės...
DURA TU JEI PASIGAVAI NE TO SKYRIAUS DARBUOTOJA TAI IS KUR JIS GALI VISKA ZINOT. NU NAFIK KIEK DEBILU LIETUVOJ...
Viena kartą pirkau prekės el.senuku parduotuveje. sumokejau, po kiek laiko gaunu žinutę kad prekės nėra. Kam tada priimti užsakymą, kai prekės nėra. Na bet gerai, kad grąžino pinigus. Dabar va užsakinėjau prekes. Pristatė, vienos trūksta. Pinigų negrąžino. Nesicackinau nes suma nedidelė. Bet ar dar ten pirksiu, tai kogero ne.
Nusiprkti preke greit gali, o kai ji ateina brokuota, ir nori grazinti, tada reikalu kalnas, nebepirkciau internetu is ju, ir kitiem nepatarsiu
Norime skirti didelę padėką, , , Megos, , senukų darbuotojui: Artūrui Chmieliauskui! Su jo konkrečiais ir aiškiais pasiūlymais mes įsigijome nemažai sodo ir daržo prekų. Ir žoliapjovę ir trimerį ir elektrinį pjūklą. Į visus norimus klausimus gavome puikiausius atsakymus. Artūras puikiai išmano savo darbą ir žino kaip elgtis, kad klientas būtų patenkintas ir sugrįžtų atgal!!! Ačiū jam!!!
Blogai aptarnauja viniuas senukose bangini. Normaliai neparode to ko tiksliai ieskojau. Sako ten pasižiurek nors turetu privesti parodyt kur ta preke guli.
Kaip apgaudinėjami pirkėjai.
Paskelbta 30% akcija. Prieš akciją laiptai kainavo 503 Eur. Per akciją 720 Eur.
PUIKI AKCIJA!!!
Neapgausi - neišgyvensi. Taip klesti verslas Lietuvoje.
Klaipedos senukuose nu nezinau lyg viskas ir gerai bet kai vadybininkai daugiau rasinejasi mesengeriu nei skyria demesi klientui tai jau virs visko.na gal klientas nesvarbus kad taip yra.Ir galbut kad sesuo dirba Kauno senukuose komercijos direktore tai ta vadybininke ir demesio nekreipia i bet koki klienta.vadybininke Kristina S.
Buvau labai maloniai nustebinta Vilniuje esančių Senukų ("Banginis") dažų skyriaus darbuotoja Jolanta Pivarauskaite. Pati pasiūlė pagalbą, ir ne tik padėjo surasti pagal sąrašą visas reikiamas prekes, bet ir pakonsultavo, pasidalino savo asmenine patirtimi, buvo be galo maloni ir visas bendravimas atrodė toks natūralus ir neprievartinis. Akivaizdu, kad puikiai išmano savo darbą, žino savo skyriaus prekių specifiką. Norėtųsi, kad įmonės vertintų savo tokius darbuotujus, o kad mes, klientai, netingėtume apie juos parašyti, pagirti ir motyvuoti, nes pardavėjų konsultantų darbas išties sunkus ir nerealiai gera tarp jų atrasti štai tokių paslaugių ir nesugadintų žmonių.
jau ne pirma karta pirkom prekibos centrew senukai klaipedoje ir labai patenkinti vadibininko poziuri i kliaenta ant kiek kropsia ir maloniai suteiki konsultacije bej lojaluma reiketu pasimokitis is juo tai butu Rimas Ancius
Dirba neatsakingai. Užsisakėme prekes internetu, pirmą kartą užsisakėme 23 stulpus tvorai, o gavome tik 17, ilgai užtrukome kol atgavome pinigus už likusius 5 stulpus, nes prekės nebeturėjo. Antrą kartą užsisakėme putplastį juodos spalvos, tačiau gavome baltą, parašėme, kad gavome ne tas prekes, atsiuntė kurjerį pasiimti prekių, o tinkamas atvežė po kokios savaitės, kadangi rašėmė ir skambinome dėl negautų prekių. Trečia kartą taip pat užsisakėme putplastį, kurį atvežė iš Šiaulių, tačiau vėl gavome ne juodą, o baltą, užsisakėme ir daugiau prekių, bet nepriėmėme nei vienos, nes norėjome sumokėti už visas iškart, kurjeris kitą dieną atvežė juodos spalvos putplastį, tačiau kitų prekių nebuvo ir neaišku kada jas gausime, tai sukelia labai daug nepatogumų, nes negalime per dienas būti namie ir laukti kol gausime prekes.
Senuku pardavinejamos taupancios lemputes "Wagner SDH siltai balta 25W 1520lm " neatitinka aprasymui. Sios lemputes tera 14W ir nedaugiau kaip 800lm! Pridedu lemputes foto, kad zinotumete ko nepirkti.
Daiva 2018-01-18 12:27:37
Prie ko cia valytuvai, jeigu skystis uzsales.Pries rasydami gerai paskaitykit.O kas liecia senukus, tai jis turi atsakyti uz parduodama oreke.Reiketu nebijoti prisiimti atsakomybes nei parduodant, nei rasant komentarus, o nesislepti po anonimu.
O tai ką Senukai gali padaryt? Atsisakyt prekės? Kai 1 iš 100 užšąla? Visiem gi neitiksi.
Tai, kad jūsų rašliava "iki nelaimės žingsnis" juokina. Jeigu "užšąlo" tos firmos, kaip ir sakiau investuokit į brangesnę.
Man nepriklauso prisiimt atsakomybės, neatstovauju senukams :)
2018-01-20 Panevėžio Senukuose Darbo gatvėje pirkau prekę, kurią reikėjo atsiimti sandėlyje. Atvažiavus prie sandėlio ten laukė keli klientai. Sandėlio darbuotojas visiškai nesiorientavo aplinkoje, slankiojo po sandėlį kažko ieškodamas, vėliau pradėjo važinėtis keltuvu. Laukiantiems žmonėms situacijos paaiškinti nesiteikė. Palaukęs pusvalandį paskambinau nurodytu numeriu, atsiliepusi moteris išklausė nusiskundimus ir pažadėjo išsiaiškinti. Dar kiek palaukus atėjo darbuotoja, iškišusi galvą į lauķą apsidairė ir grįžo atgal. Sunku patikėti, kad galėtų nepastebėti laukiančių žmonių. Prekę gavau palaukęs viso labo 40 minučių. Viską galima suprasti, kai būna daug žmonių ir darbuotojai būna tikrai užimti, tačiau šiuo atveju tokia situacija susiklostė dėl darbuotojo nekompetencijos.
Norėtume padėkoti Kesko Senukai Kaunas esančio Draugystės g. 8 konsultantui Aleksandrui Sokolovui už labai nuoširdų ir šiltą bendravima. Atsakė į visus mums rūpimus klausimus. Norėtūsi tokių darbuotojų Lietuvoje kuo daugiau, tada ir į parduotuves smagu eiti.
Ononimas 2018-01-18 11:55:29
Tai jūs gamintojui teikit pretenzijas, Senukai čia ne prie ko. Labai daug kas priklauso ir nuo valytuvų būklės.
Vairuotojas pats atsakingas už savo automobilį, jei nenuvalo pigus, investuokit į brangesnį ploviklį.
Daiva 2018-01-11 16:15:29
Laba diena.Noriu pasiklausti, ka daryti, jeigu nusipirkus langu plovimo skysti, kuris turetu neuzsalti iki 25 laipsniu, paspaudus saltukui iki 5 laipsniu, jisai uzsala.Ar kas nors tikrino, ar tikrai jisai atitinka savo savybes.Labai didelis diskomfortas, kai uzpylus skyscio, niekaip negali nusiplauti langu.Keliai barstomi, slapi, druskuoti, o pro langa nieko nesimato.Taip netoli ir iki nelaimes.Aciu.
Kaune, Draugystės gatvėje atvykau nusipirkti man reikiamų prekių. Internetinėje parduotuvėje prieš atvažiuojant pasižiūrėjau, kad prekės yra. Atvykus į parduotuvę, nuėjau prie man reikiamų prekių, jų ten neradau. Paklausiau konsultanto, jis taip pat nerado, bet ieškoti nenorom nuėjo. Nuėjus į informacijos centrą ir pasakius prekės kodą, patikrino, kad mano norimos prekės parduotuvėje yra net 7 vienetai. Kadangi neturėjau laiko ilgai laukti, kol konsultantas nuslinks dar, , paieškoti” paklausiau informacijoje ar galiu norimas prekes užsakyti internetu, bet už jas atsiskaityti dovanų kuponais. Ji sakė taip. Tik tie kuponai negalios alkoholiui ir tabakui. Taip ir padariau. Nuėjus atsiimti prekių, man pasakė, kad negaliu atsiskaityti kuponais. Dar prieš tai, aš rašiau į senukų paštą, ar yra galimybė, kad užsakius internetu už prekes sumokėti dovanų kuponais. Atsakymo negavau. Ėjau pirkti į parduotuvę, ten jau po 1 dienos laiko mano prekė buvo, tačiau kaina uždėta be akcijos, nors internete rašo, kad akcija. Nuėjus prie kasos, vienai prekei buvo akcija, kitai ne. Kasininkė pasakė, kad jei nebuvo geltona kaina, tuomet akcija netaikoma. Bet kažkaip kitai prekei buvo akcija, nors prekė buvo su balta kaina. Esame labai nusivylę Jūsų parduotuve bei aptarnavimu. Klientai Jums nesvarbūs.

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Po ilgos pertraukos – laisvų darbo vietų Lietuvoje metinis kritimas
Po ilgos pertraukos – laisvų darbo vietų Lietuvoje metinis kritimas 05-25 12:37
Pirmą kartą per daugiau nei ketverius metus Lietuvoje metinis laisvų darbo vietų augimas buvo neigiamas.
"Luminor" banko klientai nebegali pervesti pinigų į kitus bankus
"Luminor" banko klientai nebegali pervesti pinigų į kitus bankus 05-25 12:37
Trečio didžiausio bako Lietuvoje "Luminor" klientai nebegali pervesti pinigų į kitus bankus.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda