Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

Internetinė Senukų parduotuvė - tragedija. Vyksta cirkai su atsiėmimo galimybe: vieną kartą galima atsiimti paštomate, o kitą kartą ne. Žinoma, kurjeris kainuoja brangiau, tad Senukams pelningiau iš 3 atsiėmimo galimybių palikti vieną - kurjerį...
Kvepalus leido atsiimti paštomate, o štai skaistalų ir lūpų blizgesio ne...Vienintelis galimas pristatymas kurjeris.
Užsisakiau monitorių internetu. Atvežė pavėluotai. Pasinaudojau mėnesį išlindo brokas. Nuvežiau į garantinį ir paprašiau sutvarkyti arba grąžinti pinigus. Per 14 dienų kaip tai numatyta, paskutinę dieną gavau atsakymą, kad mano monitorius buvo pirktas iš sandėlio Latvijoje ir jie dabar tą monitorių siųs atgal į Latviją. Dar po savaitės pats ieškau kur mano monitorius, gaunu atsakymą, kad monitorius išvežtas į Vokietiją garantiniam patikrinimui :) ? Apie pinigų grąžinimą kalbos nėra, nes nėra išvados. Na ką monitorius keliauja jau keli mėnesiai po visą pasaulį ir kažkodėl nesitikiu kad greitu metu aš jį atgausiu, nes gavau atsakymą, kad išvada įprastai būna pateikta per 30 dienų ir ilgiau.
Reziumė turbūt monitorius bus taisomas, tada grąžinamas į Latviją, tada Latviai atsiųs išvadą per 14 d. kad jis pataisytas ir bevežant į Lietuvą bus vėl kur nors apdaužytas, ko pasekoje seks išvada 14 d., kad reikia grąžinti pinigus man, na ir per 30 d. gal grąžins, o gal ir ne :). SMAGU, ačiu SENUKAMS
Situacija tokia atvažiavome iš kito miesto į Tauragės senukus norim pirkti dušo kabina lizingo būdu konsultantė jau patikrino viskas OK galima pirkti. Galų gale nueiname kad jau pakuotu prekia kitas konsultantas pasako, kad sandėlys užrakintas 18.57val. Ir prekes mums neparduoda. Tiesiog labai pardavėjai suinteresuoti parduoti prekę.nuostabus pardavėjų kolektyvas :)))) manau daugiau nesilankysim.
Pati brangiausia statybinių medžiagų parduotuvė, žymiai pigiau ir mieliau apsipirkti mažesnėse parduotuvėse ir kainos mažesnės dėmesi ir konsultacija profesionalia gauni
Įmonė naudojasi tuo, kad Lietuvoje valstybinės institucijos visiškai neveiksnios, kitu atveju, susilauktų sankcijų už nesąžiningą veiklą. Įmonės reklamos skyrius sumanė akciją atrakciją "Grąžink prekę visus metus" ar pan. Sumanyt vadai sumanė, bet savo darbuotojus prekių grąžinimo punktuose grasyte prigrasė nepriimti prekių, net prisigalvojant absurdiškų priežasčių. Noriu gąžinti prekę - nepriima. Kodėl? Nes pirkta internetu. Sakau, kad taisyklėse nėra tokio punkto, kuris neleistų pasinaudoti akcija internetu pirktoms prekėms. Dėl viso pikta skambinu konsultantams. Patvirtina, kad galima grąžinti ir internetu pirktas prekes. Tai kame problema? Buitinė technika (taisyklėse nurodoma, kad ją galima grąžinti tik per 30 d.) Benzinis pjūklas - buitinė technika? Įdomu, ką su grandininiu benzininiu pjūklu galima buityje nuveikti? Gal akcijinį maximos batoną susiraikyti? Ar tikrai pjūklas - buitinė technika, dar kartą perklausiu konsultantę. Gal ir ne. Bet čia "elektrinė prekė". Really? Benzinu varomas pjūklas - elektrinė prekė? Žodžiu, supratau, kad ši akcija, jog gali grąžinti nenaudotą prekę kiaurus metus, yra tiesiog nesąžininga reklama. Normalioje valstybėje tai nėra toleruojama, bet čia gi Lietuva. Čia ir benzininiai pjūklai tampa elektros prekėmis (nors taisyklėse nenurodoma, kad ir tos elektros prekės negali būti grąžintos ir po 30 d., jei tai nėra buitinė, vaizdo ar garso technika).
Norejome išsinuomuoti priekaba iš Elektrėnų senukų''.Užsisakėme, susitarem del dienos, atsiemimo valandos.19m0315, dienai ryte9 val.atvykus pasiimti, priekaba buvo atiduota kitam.Kur ir kaip fiksuojamas skolinimas, mokejimas, jei darbuotojos nieko nežino, kas vyksta.jei tariamasi, tai vadinas esame suplanave darbus, o jų pasiteisinimas tik''oi atsiprašau''.jokios atsakomybes
Klaipêdoje senukų prekybos centre nusipirkau brokuota hidrofora, kuris iš vis neveikê, kad pakeistų į kitą, net î kalbas nėjo, išsiuntė taisyti, taip išeina, kad perki katė maiše, prašau su manim susisiekti telefonu
RIMA > o kur jus matet reklama kad galima atsiskaityti senuku parduotuvese su moq?
Nes as randu tik galimybe atsiskaityti ju elektronineje parduotuveje kas yra visiškai 2 skirtingi dalykai.. :)
Sveiki. Šiandien lankiausi Senukų parduotuvėje Šiauliuose. Pasakiau kasininkei, kad noriu mokėti su MoQ programėle, nes internete rašoma, kad galima su ja atsiskaityti. Kasininkė nustebo, nesuprato ko aš noriu. Po to pareiškė kad dar neįrengta programėlė. Tai kaip yra iš tikrųjų? Darbuotojai neinformuoti ar klaidinanti reklama? Norėčiau sužinoti: (

Klientė
Dažnai lankausi Klaipėdos " Senukuose". Ačiū konsultantui Karoliui, dirbančiam santechnikos skyriuje. Pirkdami praustuvą, maišytuvą gavome išsamią informaciją apie prekę. Maloniai padėjo išsirinkti. Ačiū ir sėkmės
Nemalonu pranešti, bet Senukuose, esančiuose draugystės gatvėje Kaune šiandien konsultantas dirbantis plytelių skyriuje (1.75cm, šviesus, stambus jaunas ~ iki 30m.) TINGĖJO atsivežti plyteles iš sandėlio ir pamelavo, kad parduotuvėje jų nėra. Maža to, pasiuntė pirkėjus į Klaipėdą. Pasitarėm ir pabandėme užsukti dar į Megoje esančius Senukus, nes Klaipėda kiek tolokai. Ten dirbantys vyrukai pasižiūrėjo, kad visgi plytelės draugystės gatvėje Senukuose yra. Na, ką užsisakyti teko internetu. Man labai apmaudu, kad Senukuose pasamdyti tokie "konsultantai". Sugaišintas laikas, pinigai ant kuro ir galiausiai sugadinta nuotaika. Negerbiat savo pirkėju.
Pirkinys internetu. Nekokybiskas. Kadangi tai pastebejome panaudoja, graziniti jau negalima. Reikalinga garantinio remonto isvada. Gyvename Vilkaviškio rajone, teko paciai vezti i Kauną, Jonavos g. Taigi jokios info el. Pastu apie eiga isvadas ir tt.. Paciai rasant teiraujantis atsakymai trumpi-siurblys yra. Atvaziuokit pasiimti. Visa laika akcentavau jog grazinti preke noriu. Bet atvaziuokit pasiimti, pirktas internetu del atstumo priezasties. Dabar gaunasi kad preke veziot pirmyn atgal, informacijos apie garantinio isvadas jokios. Kaime gyvenu, taciau uz Senuku klijantu aptarnavima galiu pasakyt, jog tokio gudaus kaimo Lietuvoj nera. Tol esi vertingas kol esi potencialus pirkejas. Nusipirk ir nelysk i akis. Jau tada tavo bedos ar preke gera ar nlb. Mazoka atsakomybes. Imone motyvuota i pelna o ne patenkinta pirkeja kuris griztu dar ir dar. Apie salese dirbancius specialistus geriausi atsiliepimai, kiek teko susidurti visi informatyvus ir pasirenge padeti. Taciau, nusipirkai ir uzsklanda nukrenta.
Prekių laukiau 2 savaitės, niekas iš senukų atstovų nesiteikė paskambinti ir pasiaiškinti dėl esamos situacijos. Pati skambinėjau kiekvieną dieną ir ieškojau savo uzsakymo, deja.....nezinomybe, nieks nieko nežino.Visiskas aplaidumas ir neatsakomybe, nepagarba klientui....
Ukmergės g. 244 nerealus konsultantas furnituros skyriuje padejo issirinti rankenas, spynas ir t.t. Neisidemejau vardo, bet vyras su akinukais tamsiu plauku. Saunuolis ir aciu.
Darbas senukuose tai nebent studentam pusei etato arba 2-3 mėn. Nes arba pačiam neišlaikys nervai arba tiesiog išmes pasibaigus bandomajam laikotarpiui. Į darbuotojo prašymus visai neatsižvelgia. Atneša tokius lapus kur gali pažymėt kokio savaitgalio laisvo nori (nes 1 savaitgalis priklauso laisvas). Tai pažymėjau viena savaitgalį kaip priklauso kurio norėjau ir iš esmės kažkiek ir reikėjo. Spėkit iš 3 kartų ar gavau aš jį. Aha. Atspėjot. Antras variantas. Nesvarbu kad įsidarbinai vienam skyriuj, paskui siūlo pereit į kitą skyrių, atsisakai, bet vistiek tave permeta į kitą skyrių nori nenori. Šiaip nuo vadovo daug priklauso dar. Jei mažesnis skyrius tai dirbi galima sakyt vienas. O reikalauja ir lentynas papildyt, ir klientus aptarnaut ir šiaip tvarką prižiūrėt. Kadangi dirbau instaliacijoj tai buvo kabelių matavimas, gofrų matavimas (o su jom nelabai smagu), rozečių pildymas ir t.t. Ir dar atnešdavo kokį lapą suskanuot kur ko nemato per kompą, surast prekes kurių yra bet nėra pardavimų. Nu visokie tokie. Ir aišku ateina žmonės dar pašnekėt. Ir būtinai bent keli ateis tokie kur „tai kaip tu nežinai gi dirbi čia“ nesvarbu kad įmetė tiesiog ir dirbk kažkaip (nes neapmokino niekas), arba koks žioplys klausinės kur kas padėta ir tingės paieškot pats tai stovės zys kad nuvestum parodyt nors užsiėmęs su kitu klientu. Tai aišku dar paskui ateina vadovė paklaust kaip sekasi su „užduotim“ kurią davė ir kai parodai kiek padarei pradeda bumbėt kad reikia greičiau ir pnš. Nors visus darbus sumeta lyg tyčia per trečiadienius, šeštadienius kai būna išpardavimai. O paskui dar pradeda šnekėt kad reikia ten ir ten papildyt kokias razetes ar batereikas. Žodžiu nežinau kaip žmonės ten išdirba po kelis metus (nes arba lenda į šikną vadovam arba šiaip pažįstamų gal turi valdžioj) nes ten nesąmonė dirbt. Dirbi nuo 8h iki 21h. Savaitgalių tai pasiseks labai arba šiaip labai vadovei patiksi jei duos 2 laisvus savaitgalius. Nes realiai gyveni senukuose. Vienas pliusas toks kad jei papulsi ten kur nelabai nusimanai tai išmokt gali tos srities dirbdamas arba šiaip koks draugiškas žmogus ateis ir pamatys kad nelabai supranti tai pats ir paaiškins. Bet tikrai nerekomenduoju dirbt ten. Algos vaikiškos kažkokios irgi kaip už tokią algą. Nes kaip man sakė vadovė „gauni valandinį tai noriu maximalaus rezultato iš tavęs. Reikia kad dirbtum kelis darbus vienu metu “px kad valandinis minimumas. Nu žodžiu. Darbinausi kad pažiūrėt dėl ko keikia visi tuos senukus. Supratau tiek iš darbuotojo pusės kaip juos kr*ša ir kaip iš klientų pusės. Tai bėkit kuo toliau nuo senukų nes gyvenimo neturėsit ten. Dirbsit tik dėl to kad galėtumėt egzistuot.
Pro 2019-02-20 15:27:14
Nu jo, banginio aptarnavimas Vilniuje zemiau plintuso, kada Senukai prades gerbti savo pirkejus ir darbuotojus? jauciu niekada...
Kada tau kazkieno aptarnavimas tiko, issigimeli? :D Skauda skaityti tokio 80iq savininko kaip tu komentarus, nors labiau pavadinciau tai verkimais "fufu smirda" "Super pravalisimo" Akivaizdu kad rimtu socialiniu problemu turinti siela esi ir prie finansinio bankroto ribos net tupi, kad net 20 centu pakilusios bandeliu kainos tave vercia vergt viesai internete :DD. GYDIKIS kol nevelu, idiote.
Negaliu iki šiol atsipeikėti nuo tokio neprofesionalaus administracijos darbo SENUKUOSE..Vakare apie 17.00 sulaukiau skambučio dėl darbo senukuose.Reikėjo atvykti į pokalbį kitą dieną, man pasiūlė pasirinkti patogu man laiką, iš ryto ar po pietų.Susitarėm dėl laiko, turėjau atvykti 10.30.Nustebau kai iš ryto gavau žinute tai buvo 7.45 val., tai buvo priminimas apie mano atvykimą į pokalbį.Niekada niekur nevėluoju, atėjau 15 min.anksčiau, man ten buvusi darbuotoja pasiūlė palaukti.Dabar įdomiausia dalis.Po kelių minučių darbuotoja, nežinau jos pareigų greičiausiai administratorė paėmė telefoną ir pradėjo pokalbį, kadangi sėdėjau netoli jos tai viską puikiai girdėjau...pokalbis prasidėjo taip -ar tu atvažiuosi į pokalbį...nes atėjo moteris dėl darbo...jeigu nori tai greičiau varyk..maždaug po 5 min.darbuotoja man pasako kad įvyko nesusipratimas vakar buvo atvykusi mergina į pokalbį ir ją priėmė.. Ar tai normalu? ar profesionalu?ESU ŠOKIRUOTA tokiu elgesiu.
Norejau intenetu nusipirkt keleta prekiu kuriu suma nepilnai 5 aurai - sako uzsisakyk uz 10 pinigu tada tau parduosim....nesupratau tokia nesamone ar ce dabar sugalvojo ar ji egzistavo nuo senu laiku.......zodziu ne viena tukstanti senukuose esu palikes bet ziuriu kuo toliau daugiau nusigrybauja - keitaliojat kainas internete kiekviena diena - jokio pastovumo.....viena diena nusiziurejau preke kitadien noriu ja uzsakyti-dvigubai brangiau.........kur logika? Klijentu tokioj parduotuvej nebesinori buti............nebent ant daugumos prekiu pastoviai laikytumet 50% nuolaida!
Užsisakėme 3 prekes, buvo pranešta kad pristatymas užtruks 2-8 darbo dienas. Po 8 darbo dienų paskambinome dėl prekių, atsiliepęs žmogus buvo nustebęs, kad prekės dar nepristatytos (nors iš atsiliepimų internete atrodo, kad daugelis prekių nebūna pristatytos laiku). Buvo pranešta, kad kai tik kažką išsiaiškins iškart susisieks. Po kelių dienų laukimo sužinojome, kad sandėlyje nėra vienos prekės ir kad pristatymas užtruks dar bent 11 darbo dienų. Kas išėjo beveik mėnesis.. Noriu pasidžiaugti, kad bent greitai pinigus grąžino.
Niekam nepatariu dirbti senukuose. Kurį laiką dirbau konsultantu. Darbo daug, esi siuntinėjamas daryt tokius darbus, kurių net sutartyje nėra, žodžiu, darai viską. Ir už tai gauni kiek daugiau negu minimumą, bet dirbi po 10-12 valandų, jei pasiseka - 8, bet tai pasitaiko vieną kitą kartą į mėnesį. Dirbi ir savaitgaliais. Neturi visai gyvenimo. Skyriui dirba vos keli žmonės, o klientų be galo, nespėji visų aptarnauti, būna pasipiktinimas iš jų. Žodžiu. Ir dar paskutinis, gan šlykštus dalykas, valgomasis yra prie pat vyrų persirengimo kabinų (tiesiog už durų), kurios nežmoniškai dvokia, taip pat tūlikai šalia. Pripažinsiu, ne kartą valgydamas vos nesusivėmiau, nesu matęs gyvenime labiau šlykštesnės virtuvės.
Senukai telšiuose a*******i ten daugiau nieko negalima pirkti nes viskas sudaužyta, arba truksta detaliu, pirkau plyteles sienom, tai kai parsivežiau pradėjau dirbti radau puse suskilusiu, o pakeisti nekeite, dabar nieko iš a******u nebeperku, pasisaugokite tokiu.
Uzsisakiau internetu preke akumuliatorini greztuva makita, preke gavau per DPD siunta, viskas laiku, bet ispakavus ir patikrinus greztuvas neveikia, bandziau susisekti, rasyti, man atsake kad turiu vezti i servisa, o po ju patikros ir jeigu jie irodis prekes broka man leis ja grazinti, as gyvenu Prienose, servisa Vilniuje, kas apmokes kelione, "senuku el.prekyba"-tikra apgaule, bando iskisti brokotos ir neveikiancios prekes, PATARIMAS visiems, geriau NEPRASIDEKIT
Sveiki, skaičiau Jūsų atsiliepimus apie šį prekybos centrą, apie ten dirbančius darbuotojus, norečiau, kad paskaitytumėte ir ten dirbančių darbuotojų atsiliepimus, tikrai nustebsite. Geros dienos!
Prekė užsakyta internetu 2018.12.27 ir iki šiol negauta. Viršyti visi nurodyti pristatymo terminai, susisiekus jokio konkretaus atsakymo. Ar tai normalu? Daugiau nė kojos į šitą tragišką tinklą! Niekam nerekomenduoju! Jiems nusispjauti į klientus.
Labai pikta, kai uzsisakai senukuose internetu prekę, o jos DPD nesugeba pristatyti, motyvuodama, kad neprisiskambina.
Gerai kad nesulaukusi siuntos pati pradėjau jos ieskoti. Buvo atsakyta, vairuotojas neprisiskambino. Keista nes tikrai visi priskambino, kam reikejo, o neturejau jokio praleisto skambučio.
Čia melas jei nori prisiskambinti tai paskambins kelis kartus, čia manau viskas dėl to, kad i rajoną reikia vesti, o keliai sudetingi, kam vargti.
Patariu jei įmanoma rajone gyvenantiems nevarkit ir nelaukit, kad siuntą atvestų, tikrai to nebus, jau ne pirmą kartą DPD vairuotojai bumba, kad į kaimus reikia važiuoti, nors už pristatymą pinigus ima.
Prieš kelias dienas prekinomės Telšių senukuose. Likome labai nepatenkinti vienos kasininkės aptarnavimu. Nagai tokio ilgumo, kad net nepaima suskaičiuoti pinigų. Pralaukėm nežinau kiek minučių, kol suskaičiavo pinigus. Prašytume atsižvelgti į tai.
ESenukai, nepristato prekių laikų. 01.12 pirkom ir dar vis negaunam. Paskambinus jokio konkretumo.
Laukiu uzsakymo, kuri turejo pristatyti per max 9 d. d., jau 11 dienu ir siandien gavau atsakyma i pretenzija, kad informuosime kada jusu uzsakymas bus paruostas. Wtf? Jeigu neturite prekiu, tai kam jas pardavinejate eparduotuveje? Is aliexpress butu greiciau atejusi.
Žmonės pirkdami internetinei parduotuvė galite gauti sugadintas prekės...
Visi jie ten atsipalaidave bezdziones. Klientas paskutineje vietoje. Visi iki vieno padeje ant kliento, vadybininko numerio neduoda. Kazkokia Giedre atsiliepia ir pisa prota kad nieko nezino, neturi galimybes duoti vadybininko numerio. Siulo kazkokias 5% nuolaidas uz tai, kad veluoja pristatyti prekes. PRies tai diena skambinau sake, kad jau preke isvezta is tiekejo Lativjoje. Tai dabar sako informacijos nera. d*****i visi iki vieno senukai isvis sudu malunas. O arturas sitas imones direktorius isvis slepiasi jokio numerio nera jokios informacijos. Idiotu laivas totalus. I teisma juos paduot. Jau vartotoju teises zino apie juos kaip pastoviai nesilaikancius sutarties isipareigojimu. Apgailetina tiesiog. Baisu, kad Lietuvoje iki siol tokie duxai yra.
Ar galite patiketi, jog laukiame, , Batu lentyna" prekes beveik 3 menesius!!! Ogi taip, prekes dar iki siol negavome, uzsakymas pateiktas 2018 10 30, pinigai iskart privalomi sumoketi-apmokejome, prekes pristatymas nurodytas 14-30 d.d, sutikome su salygomis, na bet ne 3 menesiai!! Pradejau prekes ieskoti po 1men, tai vis tas pats per ta pati, , laukiame prekes, jau vaziuoja", vel ieskome savo prekes, , jau matome yra sandelyje, atvyks artimiausiomis dienomis", vel laukiame ieskome prekes, , visgi bus sausio pab"!!! Va cia jau ir truko mano kantrybe, kip galima taip kvailinti zmones, bandancius jumis tiketi, vilkinti laika ir zinoti, jog prekes is tiesu nera, o gal ir nebus per amziu amzius! Tas kvailinimas ir ipykde mus galutinai, atsisakiau prekes, pareikalavome pinigu grazinimo. Absoliuciai nuvylete, nerekomenduosime niekam su jumis bendradarbiauti, visiskai nepatikima kompanija. Laukiame pinigu grazinimo, tikekimes, neteks ju laukti 3men ir patiems savo pinigu ieskoti:)
Pirkau internetu arbatos dezute dovanu. Vos ispakavusi randu visa apdauzyta, su nuplesta etikete ir pan. Pati dezute labai pigios isvaizdos, nudazyta tokiais dazais, kad maisto produktams vartoti netinkama, visa dvokia.. Cia taip normalu aptarnauti klientus? Dar telefonu pasake, kad kurjeris galejo apgadinti.. internetu apsipirkineju jau daugiau nei 10metu ir dar nei karto neteko susidurti su kurjerio darbo problemomis, o paskaicius atsiliepimus apie senukus pasidaro viskas aisku. Daugiau niekada nepirksiu is nei internetines, nei fizines parduotuves. Laukiu pinigu grazinimo.
Užsakai prekes, jau kitą dieną skambina ir sako jog neturim prekių. Žiūrėsim per kiek laiko pinigus grąžins, įšaldo iki 14 dienų...
Tragiska "senukai" prekiu kokybe. Pirktas volelis su vonele dazymui. Kaip nudazyti sienas kai vonele pati is saves dazo raudonai?!
Tik nepirkite internetu, pamwginau ir pasigailejau, stiklinės suduzusios, pusę prekių net neideta, dabar vargsiu aiskinsiuos neaišku kiek laiko ir nervų padesiu
GIEGA 2018-12-07 10:16:49
Sveiki, nieko nepirkit internetu is Senuku.Visos prekes praktiskai brokuotos buna.
Jei tik būčiau paskaičiusi atsiliepimus prieš gavusi brokuotą prekę... Požiūris į klientą tikrai nekoks, jei ramia sąžine kažkas sandelyje ima nuo lentynos sulūžusį daiktą ir dedą į siuntą, atseit pirkėjas vis tiek l****s - sueis ir taip. Gaila.
Buvau pirkęs praita mėn laisvų rankų ausinuka jabra su akcija buvo apie 15+/- euru, bet gaila pasimetė čekis, nes tik vieną kart pavyko prisijunkt, prie jo o daugiau nėjo aptikti. Prieš kelias dienas pirkau žmonai biški brangesni, šįkart čekis nepasimete ir dar klausiau pirkdamas, ar nebus kaip su praeitų ausinuku kad neveiks, turi veikti atsakė, o taip būna su tais jabra kad neveikia ar kažkas tokio supratau sakė pardavėjas, jeigu kas grąžinkite per porą savaičių pakeisime..... Visa laimė kad čekis nepasimete nes šįkart 26 Eur + kainavo nunesiau ir pasakė siųs remontuoti galesime pakeisti, bet atsakiau ačiū ne man geriau pinigus grąžinkite, grąžins kaip atsakymus iš serviso gaus........ Norėjau pasakyti kas per nesąmones darosi antras ausinukas ir neveikė vėl vienas viena kart prisijungiau kitas stebuklas porą dienų atlaikė brangesnis... Gal geriau jūs patikrinkite visas savo jabra prekės ar isimkite iš apyvartos, nes stebuklingai 2 prekės pirkau ir abi brokas pigi ar brangesnė..... Beto čia buvo Kauno senukai šalia bazes
Esu labai nepatenkinta Kaišiadorių senukų pardaveje Eugenija...Jau antrą kartą papuolu pas ją ir jau antrą kartą tranko prekes elgiasi labai nemandagiai...suprantu kad gal zmogus nėra nuotaikoje bet nereikia gadinti ir kitiems nuotaikos...nes pakalbėjus su kitais draugais išgirdau kad ir pas juos butent tokia pati situacija su šita ponia...jai nemyli savo darbo galbut laikas keisti profesiją...aš neprašau kad man šypsotųsis tiesiog nereikia trankyti mano perkamų daiktų...
O vergeli, turėjome reikalų su Klaipėdos Senukais. Pirkome dušo kabiną, visas pirkimas užtruko apie 4 val. Kol suradome laisvą konsultantą, kuris aptarnavo mus. Konsultantas greitai nieko daug neklausęs, apie norimą įsigyti prekę, paėmė nuo dušo kabinos lapelį, nusinešė prie kompiuterio, išspausdino užsakymo lapą ir liepė eiti apmokėti prie kasos, o vėliau atsiimti prekę prie 6 RAMPOS. Apmokėjome, prekių išdavimas 6 rampoje net nėra pažymėtas, kaip prie jo nuvažiuoti. Tai dar paklaidžiojome, bet ne tai esmė. Čia ir prasidėjo visas linksmumas... Radome tą garsiąją 6 RAMPĄ. Nieko keisto, vakaras tamsus jau, 19.00 val. Kažkur, darbas į pabaigą, visi skuba nori greičiau namo, nori greičiau savo prekių. Bet, čia yra 6 RAMPA, vienas apkūnus vyrukas, tampo, krauna plyteles žmonėms į mašina, kitas pasiėmė kitų žmonių užsakymo lapą, jie laukė kėdės, vienos kėdės laukė virš valandos laiko, kol ją išduos. Na ir mes laukiam o ką darysi taip reikia. Laukiam laukiam niekas nieko. Paskambinom skambučiu, kuris buvo prie durų, tai tada dar vienas darbininkas atsirado, padavėm lapą, tai ir dingo kokiam geram pusvalandžiui... o tam sandėly, tai jovalas, kaip ir rasi tu ten ką žmogus. Čoa plytelės, čia jau skalbimo mašina, pečius, kalėdiniai žaisliukai, armatūros, vaikiškos mašinėles, šiukšlių pilną... tai laukėm ir sulaukėm savo išsvajoto dušooo, atvežė ne tokį, vežė 3 ir nebuvo tokio, už kurį sumokėjome pinigus. Pralaukę nuo 19.30 iki 21.30 val. Negavome nieko... nei atsiprašau, kad sumaišėme prekes ir tokios nėra mūsų sandėlyje, ir tas kietas konsultantas vaiksčiojo pasislėpęs tarp lentynų, nesirodė net. Žinoma, niekas nepaiskeis, po šio komentaro, nes vis tiek, kad ir koks bordakas ten būtų, visi perka kaip pirkę ir Senukai klesti. Bet taip apmaudu, kad žmonės nebejaučia savo pareigų, kurias turi atlikti. Kaip ir pasakė vaikinukas dirbantis sandėlyje, : Tai ką mes padarysim vadovas išėjo, o mum tai....", toliau nebetęsiu, nes prasidės negražūs žodžiai. Tai ir nebekeista, kodėl užsakius baltą prekę gauni juoda. Kas kaip nori, taip dirba. Jau ir juokaujame, jeigu kur nedirbti tai Klaipėdos Senukuose 6 RAMPOJE. Niekas nieko nežino, niekas niekam nerūpi.
Žodžiu 2018-12-28 15:23:01
Trūksta operatyvumo konkrečiai. Užsakinėjau prekes namams ir tuo pačiu dovanėlę vaikui Kalėdų proga. Niekur nebuvo parašyta, kad visos prekės atvažiuos skirtingu laiku. Vienos prekės atvažiavo, kitos bus kažkada. Ir tą faktą sužinai, kai pradedi rašyti elektroninius laiškus ir ieškoti savo prekių. Nei popierinės, nei elektroninės sąskaitos nėra. Prisijungus prie elektroninės parduotuvės neįmanoma pasižiūrėti paskutinių pirkimų istorijos, tarsi nieko nebuvo pirkta. Keistas abejingumas. Rinktis yra iš ko, elektroninių parduotuvių daug. Turbūt per daug pirkėjų turi.
Pas mane tokia pati istorija užsakynėjau naujųjų metų proga vaikams dovanėles ir vis dar laukiu kol atkeliaus
Labai nemalonus vizitas Senukuose Vilniuje Luksio g. 34. Siulau susirupinti kokie darbuotojai dirba ir juos keisti arba PERSPEJIMAS klientams t.y. zmonems susimokeje kasoje neskubeti ismesti cekius (o tai teks veliau ieskoti patiems siuksliadezese) nes prie isejimo stovi nepatenkinta ir nekulturinga moteris kuri dirba apsaugoje ir jus kaltina kad neva isnesat vogta preke. Suprantu, kad visko buna: klaida gal ivyko kasoje ar kazkas su sistema kad pypsena prie duru. Jeigu problema pas Jus, malonekit ja spresti ir mokekite bendrauti pries kaltinant zmogu. Moteris dirbanti apsaugoje negalejo palikti mane ramybeje ir reikalavo manes eiti ieskoti siuksliadezese ceki sakydama, kad cia mano problemos jei ismeciau. Liepiau atsukti kameras beleka daryt, nes kasoje buvau ir sumokejau uz prekes ir nesiruosiu versti siuksliadezes ir ieskot to cekio tarp visu kitu siuksliu. Galu gale ji susisieke su zmogumi, kuris dirba prie kameru ir paleido, sakydama: viskas gerai eikit. Likau sokiruota, nors ir moteris vyresnio amziaus bet manau kaip darbuotoja turejo atsiprasyti uz nepagristus kaltinimus mano atzvilgiu. Sugadino nuotaika visai likusiai dienai ir daugiau cia nesilankysiu.
Utenos senukuose ~80% dirba žmonių net nesugebančių bendrauti jau ne pirmas kartas kada jie pagal nuotaiką sprendžia noriu dirbti ar ne.
Buvo pristatoma defektuota prekė kuriai yra garantinis tačiau tą dieną informacijos darbuotoja nusprendė nedirbti ir pareiškė kad prekės šiandien nepriims ir kreipkitės po naujų metų tai nesuprantu kodėl prekę galiu nusipirkt čia ir dabar o priimt atgal tau sudiktuos kada nes poniai šiandien ne ta diena... Nueinant kita konsultantė nemandagiu tonu murojo ant kliento aptarnavimas tragiškas matyt tai yra užkrečiama tarp bendradarbių.
Nepirkit elekronineje Senuku pard., pirkom duso kabina ir truko detaliu, tai jie dabar svarstys 2savaites. Ir mes busim be duso, nes jau sena isvertem
Sveiki internetu pirkau spynas Vagner Sdh 2018 su rankenomis 19/006.Bet komplekte buvo rankenos 16/006. Taip išeina kad Senukuose perki katė maiše.
Kainos kosminės senukuose kad ir su nuolaida, niekada čia neperku
pirkau internetu lentyną lapkričio 2 dieną. Sutartyje nurodyta kad per 20 d.d. pristatys į namus. jau nuo 28 lapkričio vyksta tik atsirašinėjimas ir nieko konkretaus, tipo atsiprašome..., apgailestaujame, kreipsimės į tiekėjus, kitos savaitės pradžioje jau turėsim sandėlyje ir t.t.
Bet kaip nėra tos lentynos, taip ir nėra, vien tik pažadai
kito pirkimo senukuose nebus ir visiems sakau, kad gerai paskaitykit komentarus žmonių (senukams ant jų nusišikt).
Nebepirkite pas tuos melagius !!!!
Kaunas. Keli metai atgal. Spynų skyrius. Draugystės g. Senukai (netoli urmo).
Pardavėjas amžiuje. Plaukai trumpi (plikas). Normalus kūno sudėjimas. Gal biškį su pilvu.
Vaikšto kaip generalinis direktorius po Senukus su juokinga prisivalgiusio pingvino eisena. Matyt turi kažkokių nepilnavertiškumo kompleksų jei veidas toks surauktas kaip gauruota subinė.. Į daugelį pirkėjų žiūri kaip bulius į raudoną vėliavą. Kas blogiausia, kad seniau eidavau pastoviai vis kitu laiku ir vis ant jo pataikydavau. Sekmadienį nueinu - ir tai jis yra. Nueinu antradienį - ir vėl jis.... Tai problema išsisprendė tik tada kai pasirinkau nesilankyti šitoje Senukai parduotuvėje.

Nepatenkintas visais užduodamais klausimais, visiems kažką replikuoja, visiškai be kultūros o ką jau kalbėti apie pagarbą klientui. Jei ko paklausi tai atsakymas: Tai aš nežinau ko tau reikia, tai negi nežinai, tai iš kur man žinoti ko tau reikia? NA tai po velniais tu vaikštai išsiskėtęs kaip pingvinas, tu čia direktorių vaizduoji, tai ir klausyk pirkėjo ir stenkis padėti jam parekomenduoti ko jam reikia. Atsakyk į užduodamus klausimus. Nebūk priešas klientui. Juk pagal pasipūtimą tai vaizduoji jog viską žinai, tai jei tiek daug žinai kiek vaizduoji - tai padėk.

Mielieji, nežinau ar per lovą jis tas pareigas gavo ar ne per lovą, bet ryškiai matosi, kad žmogus ne savo rogėse.
Lietuvoje yra ir darbštaus jaunimo. Ir pataria, ir nuveda iki skyriaus kito, ir padeda surasti prekę ir dar net kartais nusišypso (jei jaunas ir gražus). Vyresni tai nesišypso dažniausiai.... Bet jauni darbuotojai kai kurie tikrai labai labai paslaugūs. Vakare Megos senukuose pirkau linoleumą, karučio neturėjau, tai sako pardavėjas na va, atmatavau, bet iki kasos galiu Jums padėti nusinešti tą ritinį ilgą..... tai žinokit vos iš klumpių neišvirtau kai supratau kad tokių paslaugių ir malonių žmonių yra. Nors tikriausiai toks darbuotojas už paslaugumą iš savo vadovo gaus barti...

Na tai žodžiu išvada viena, tą kuris dirba/dirbo spynų skyriuje atleidžiame nes jam tikrai laikas į pensiją jau, o tą, kuris dirbo prie linoleumų Megos Senukuose, siunčiame į Draugystės g. 8, į spynų skyrių ir pakeliame jam atlyginimą. Simple.
Pirkau dovanu, vietoj gautos 100ml +7ml kvepalų pakuotes, gavau 50ml +7ml
Problema issiaiskins per 2savaites.
Įrodymai akivaizdus, bet dar kažką spręsti reikia..
Baisu.Drauge liks be noretos dovanos.Niekada daugiau iš čia neuzsakinesiu ir kitiems nepatarsiu.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Daisera
Didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis!

Adresas: Jonavos g. 254-20, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MŪSŲ KONTAKTAI MB „Daisera“ Įmonės kodas: 304722476 PVM kodas: LT100011314910 Registracijos adresas: Vyturio g. 13, Domeikava, LT-54348 Kauno r. Įmonės adresas: Jonavos g. 254-20, Kaunas Mob. tel. +370 61652001; +370 67717833 El. paštas: info@daisera.lt www.daisera.lt ; www.latonitas.lt Pagrindinė MB „Daisera“...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus 03-25 22:42
Klaipėdos universitetinėje ligoninėje po sunkios ligos pirmadienį mirė Afganistano karo veteranas, memuarinių knygų "Kaip tampama albinosais" ir "Miražas" autorius Zigmas Stankus.
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus 03-25 22:38
Iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų pirmadienį atleistam Arvydui Vaitkui susisiekimo ministras Rokas Masiulis skyrė beveik 20 tūkst. eurų premiją už gerus darbo rezultatus 2018 metais.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%