Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kesko Senukai Lithuania

Atsiliepimai apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

SENUKAI

Parašyk savo nuomonę apie Kesko Senukai Lithuania, UAB

Laukiu uzsakymo, kuri turejo pristatyti per max 9 d. d., jau 11 dienu ir siandien gavau atsakyma i pretenzija, kad informuosime kada jusu uzsakymas bus paruostas. Wtf? Jeigu neturite prekiu, tai kam jas pardavinejate eparduotuveje? Is aliexpress butu greiciau atejusi.
Žmonės pirkdami internetinei parduotuvė galite gauti sugadintas prekės...
Visi jie ten atsipalaidave bezdziones. Klientas paskutineje vietoje. Visi iki vieno padeje ant kliento, vadybininko numerio neduoda. Kazkokia Giedre atsiliepia ir pisa prota kad nieko nezino, neturi galimybes duoti vadybininko numerio. Siulo kazkokias 5% nuolaidas uz tai, kad veluoja pristatyti prekes. PRies tai diena skambinau sake, kad jau preke isvezta is tiekejo Lativjoje. Tai dabar sako informacijos nera. d*****i visi iki vieno senukai isvis sudu malunas. O arturas sitas imones direktorius isvis slepiasi jokio numerio nera jokios informacijos. Idiotu laivas totalus. I teisma juos paduot. Jau vartotoju teises zino apie juos kaip pastoviai nesilaikancius sutarties isipareigojimu. Apgailetina tiesiog. Baisu, kad Lietuvoje iki siol tokie duxai yra.
Ar galite patiketi, jog laukiame, , Batu lentyna" prekes beveik 3 menesius!!! Ogi taip, prekes dar iki siol negavome, uzsakymas pateiktas 2018 10 30, pinigai iskart privalomi sumoketi-apmokejome, prekes pristatymas nurodytas 14-30 d.d, sutikome su salygomis, na bet ne 3 menesiai!! Pradejau prekes ieskoti po 1men, tai vis tas pats per ta pati, , laukiame prekes, jau vaziuoja", vel ieskome savo prekes, , jau matome yra sandelyje, atvyks artimiausiomis dienomis", vel laukiame ieskome prekes, , visgi bus sausio pab"!!! Va cia jau ir truko mano kantrybe, kip galima taip kvailinti zmones, bandancius jumis tiketi, vilkinti laika ir zinoti, jog prekes is tiesu nera, o gal ir nebus per amziu amzius! Tas kvailinimas ir ipykde mus galutinai, atsisakiau prekes, pareikalavome pinigu grazinimo. Absoliuciai nuvylete, nerekomenduosime niekam su jumis bendradarbiauti, visiskai nepatikima kompanija. Laukiame pinigu grazinimo, tikekimes, neteks ju laukti 3men ir patiems savo pinigu ieskoti:)
Pirkau internetu arbatos dezute dovanu. Vos ispakavusi randu visa apdauzyta, su nuplesta etikete ir pan. Pati dezute labai pigios isvaizdos, nudazyta tokiais dazais, kad maisto produktams vartoti netinkama, visa dvokia.. Cia taip normalu aptarnauti klientus? Dar telefonu pasake, kad kurjeris galejo apgadinti.. internetu apsipirkineju jau daugiau nei 10metu ir dar nei karto neteko susidurti su kurjerio darbo problemomis, o paskaicius atsiliepimus apie senukus pasidaro viskas aisku. Daugiau niekada nepirksiu is nei internetines, nei fizines parduotuves. Laukiu pinigu grazinimo.
Užsakai prekes, jau kitą dieną skambina ir sako jog neturim prekių. Žiūrėsim per kiek laiko pinigus grąžins, įšaldo iki 14 dienų...
Tragiska "senukai" prekiu kokybe. Pirktas volelis su vonele dazymui. Kaip nudazyti sienas kai vonele pati is saves dazo raudonai?!
Tik nepirkite internetu, pamwginau ir pasigailejau, stiklinės suduzusios, pusę prekių net neideta, dabar vargsiu aiskinsiuos neaišku kiek laiko ir nervų padesiu
GIEGA 2018-12-07 10:16:49
Sveiki, nieko nepirkit internetu is Senuku.Visos prekes praktiskai brokuotos buna.
Jei tik būčiau paskaičiusi atsiliepimus prieš gavusi brokuotą prekę... Požiūris į klientą tikrai nekoks, jei ramia sąžine kažkas sandelyje ima nuo lentynos sulūžusį daiktą ir dedą į siuntą, atseit pirkėjas vis tiek l****s - sueis ir taip. Gaila.
Buvau pirkęs praita mėn laisvų rankų ausinuka jabra su akcija buvo apie 15+/- euru, bet gaila pasimetė čekis, nes tik vieną kart pavyko prisijunkt, prie jo o daugiau nėjo aptikti. Prieš kelias dienas pirkau žmonai biški brangesni, šįkart čekis nepasimete ir dar klausiau pirkdamas, ar nebus kaip su praeitų ausinuku kad neveiks, turi veikti atsakė, o taip būna su tais jabra kad neveikia ar kažkas tokio supratau sakė pardavėjas, jeigu kas grąžinkite per porą savaičių pakeisime..... Visa laimė kad čekis nepasimete nes šįkart 26 Eur + kainavo nunesiau ir pasakė siųs remontuoti galesime pakeisti, bet atsakiau ačiū ne man geriau pinigus grąžinkite, grąžins kaip atsakymus iš serviso gaus........ Norėjau pasakyti kas per nesąmones darosi antras ausinukas ir neveikė vėl vienas viena kart prisijungiau kitas stebuklas porą dienų atlaikė brangesnis... Gal geriau jūs patikrinkite visas savo jabra prekės ar isimkite iš apyvartos, nes stebuklingai 2 prekės pirkau ir abi brokas pigi ar brangesnė..... Beto čia buvo Kauno senukai šalia bazes
Esu labai nepatenkinta Kaišiadorių senukų pardaveje Eugenija...Jau antrą kartą papuolu pas ją ir jau antrą kartą tranko prekes elgiasi labai nemandagiai...suprantu kad gal zmogus nėra nuotaikoje bet nereikia gadinti ir kitiems nuotaikos...nes pakalbėjus su kitais draugais išgirdau kad ir pas juos butent tokia pati situacija su šita ponia...jai nemyli savo darbo galbut laikas keisti profesiją...aš neprašau kad man šypsotųsis tiesiog nereikia trankyti mano perkamų daiktų...
O vergeli, turėjome reikalų su Klaipėdos Senukais. Pirkome dušo kabiną, visas pirkimas užtruko apie 4 val. Kol suradome laisvą konsultantą, kuris aptarnavo mus. Konsultantas greitai nieko daug neklausęs, apie norimą įsigyti prekę, paėmė nuo dušo kabinos lapelį, nusinešė prie kompiuterio, išspausdino užsakymo lapą ir liepė eiti apmokėti prie kasos, o vėliau atsiimti prekę prie 6 RAMPOS. Apmokėjome, prekių išdavimas 6 rampoje net nėra pažymėtas, kaip prie jo nuvažiuoti. Tai dar paklaidžiojome, bet ne tai esmė. Čia ir prasidėjo visas linksmumas... Radome tą garsiąją 6 RAMPĄ. Nieko keisto, vakaras tamsus jau, 19.00 val. Kažkur, darbas į pabaigą, visi skuba nori greičiau namo, nori greičiau savo prekių. Bet, čia yra 6 RAMPA, vienas apkūnus vyrukas, tampo, krauna plyteles žmonėms į mašina, kitas pasiėmė kitų žmonių užsakymo lapą, jie laukė kėdės, vienos kėdės laukė virš valandos laiko, kol ją išduos. Na ir mes laukiam o ką darysi taip reikia. Laukiam laukiam niekas nieko. Paskambinom skambučiu, kuris buvo prie durų, tai tada dar vienas darbininkas atsirado, padavėm lapą, tai ir dingo kokiam geram pusvalandžiui... o tam sandėly, tai jovalas, kaip ir rasi tu ten ką žmogus. Čoa plytelės, čia jau skalbimo mašina, pečius, kalėdiniai žaisliukai, armatūros, vaikiškos mašinėles, šiukšlių pilną... tai laukėm ir sulaukėm savo išsvajoto dušooo, atvežė ne tokį, vežė 3 ir nebuvo tokio, už kurį sumokėjome pinigus. Pralaukę nuo 19.30 iki 21.30 val. Negavome nieko... nei atsiprašau, kad sumaišėme prekes ir tokios nėra mūsų sandėlyje, ir tas kietas konsultantas vaiksčiojo pasislėpęs tarp lentynų, nesirodė net. Žinoma, niekas nepaiskeis, po šio komentaro, nes vis tiek, kad ir koks bordakas ten būtų, visi perka kaip pirkę ir Senukai klesti. Bet taip apmaudu, kad žmonės nebejaučia savo pareigų, kurias turi atlikti. Kaip ir pasakė vaikinukas dirbantis sandėlyje, : Tai ką mes padarysim vadovas išėjo, o mum tai....", toliau nebetęsiu, nes prasidės negražūs žodžiai. Tai ir nebekeista, kodėl užsakius baltą prekę gauni juoda. Kas kaip nori, taip dirba. Jau ir juokaujame, jeigu kur nedirbti tai Klaipėdos Senukuose 6 RAMPOJE. Niekas nieko nežino, niekas niekam nerūpi.
Žodžiu 2018-12-28 15:23:01
Trūksta operatyvumo konkrečiai. Užsakinėjau prekes namams ir tuo pačiu dovanėlę vaikui Kalėdų proga. Niekur nebuvo parašyta, kad visos prekės atvažiuos skirtingu laiku. Vienos prekės atvažiavo, kitos bus kažkada. Ir tą faktą sužinai, kai pradedi rašyti elektroninius laiškus ir ieškoti savo prekių. Nei popierinės, nei elektroninės sąskaitos nėra. Prisijungus prie elektroninės parduotuvės neįmanoma pasižiūrėti paskutinių pirkimų istorijos, tarsi nieko nebuvo pirkta. Keistas abejingumas. Rinktis yra iš ko, elektroninių parduotuvių daug. Turbūt per daug pirkėjų turi.
Pas mane tokia pati istorija užsakynėjau naujųjų metų proga vaikams dovanėles ir vis dar laukiu kol atkeliaus
Labai nemalonus vizitas Senukuose Vilniuje Luksio g. 34. Siulau susirupinti kokie darbuotojai dirba ir juos keisti arba PERSPEJIMAS klientams t.y. zmonems susimokeje kasoje neskubeti ismesti cekius (o tai teks veliau ieskoti patiems siuksliadezese) nes prie isejimo stovi nepatenkinta ir nekulturinga moteris kuri dirba apsaugoje ir jus kaltina kad neva isnesat vogta preke. Suprantu, kad visko buna: klaida gal ivyko kasoje ar kazkas su sistema kad pypsena prie duru. Jeigu problema pas Jus, malonekit ja spresti ir mokekite bendrauti pries kaltinant zmogu. Moteris dirbanti apsaugoje negalejo palikti mane ramybeje ir reikalavo manes eiti ieskoti siuksliadezese ceki sakydama, kad cia mano problemos jei ismeciau. Liepiau atsukti kameras beleka daryt, nes kasoje buvau ir sumokejau uz prekes ir nesiruosiu versti siuksliadezes ir ieskot to cekio tarp visu kitu siuksliu. Galu gale ji susisieke su zmogumi, kuris dirba prie kameru ir paleido, sakydama: viskas gerai eikit. Likau sokiruota, nors ir moteris vyresnio amziaus bet manau kaip darbuotoja turejo atsiprasyti uz nepagristus kaltinimus mano atzvilgiu. Sugadino nuotaika visai likusiai dienai ir daugiau cia nesilankysiu.
Utenos senukuose ~80% dirba žmonių net nesugebančių bendrauti jau ne pirmas kartas kada jie pagal nuotaiką sprendžia noriu dirbti ar ne.
Buvo pristatoma defektuota prekė kuriai yra garantinis tačiau tą dieną informacijos darbuotoja nusprendė nedirbti ir pareiškė kad prekės šiandien nepriims ir kreipkitės po naujų metų tai nesuprantu kodėl prekę galiu nusipirkt čia ir dabar o priimt atgal tau sudiktuos kada nes poniai šiandien ne ta diena... Nueinant kita konsultantė nemandagiu tonu murojo ant kliento aptarnavimas tragiškas matyt tai yra užkrečiama tarp bendradarbių.
Nepirkit elekronineje Senuku pard., pirkom duso kabina ir truko detaliu, tai jie dabar svarstys 2savaites. Ir mes busim be duso, nes jau sena isvertem
Sveiki internetu pirkau spynas Vagner Sdh 2018 su rankenomis 19/006.Bet komplekte buvo rankenos 16/006. Taip išeina kad Senukuose perki katė maiše.
Kainos kosminės senukuose kad ir su nuolaida, niekada čia neperku
pirkau internetu lentyną lapkričio 2 dieną. Sutartyje nurodyta kad per 20 d.d. pristatys į namus. jau nuo 28 lapkričio vyksta tik atsirašinėjimas ir nieko konkretaus, tipo atsiprašome..., apgailestaujame, kreipsimės į tiekėjus, kitos savaitės pradžioje jau turėsim sandėlyje ir t.t.
Bet kaip nėra tos lentynos, taip ir nėra, vien tik pažadai
kito pirkimo senukuose nebus ir visiems sakau, kad gerai paskaitykit komentarus žmonių (senukams ant jų nusišikt).
Nebepirkite pas tuos melagius !!!!
Kaunas. Keli metai atgal. Spynų skyrius. Draugystės g. Senukai (netoli urmo).
Pardavėjas amžiuje. Plaukai trumpi (plikas). Normalus kūno sudėjimas. Gal biškį su pilvu.
Vaikšto kaip generalinis direktorius po Senukus su juokinga prisivalgiusio pingvino eisena. Matyt turi kažkokių nepilnavertiškumo kompleksų jei veidas toks surauktas kaip gauruota subinė.. Į daugelį pirkėjų žiūri kaip bulius į raudoną vėliavą. Kas blogiausia, kad seniau eidavau pastoviai vis kitu laiku ir vis ant jo pataikydavau. Sekmadienį nueinu - ir tai jis yra. Nueinu antradienį - ir vėl jis.... Tai problema išsisprendė tik tada kai pasirinkau nesilankyti šitoje Senukai parduotuvėje.

Nepatenkintas visais užduodamais klausimais, visiems kažką replikuoja, visiškai be kultūros o ką jau kalbėti apie pagarbą klientui. Jei ko paklausi tai atsakymas: Tai aš nežinau ko tau reikia, tai negi nežinai, tai iš kur man žinoti ko tau reikia? NA tai po velniais tu vaikštai išsiskėtęs kaip pingvinas, tu čia direktorių vaizduoji, tai ir klausyk pirkėjo ir stenkis padėti jam parekomenduoti ko jam reikia. Atsakyk į užduodamus klausimus. Nebūk priešas klientui. Juk pagal pasipūtimą tai vaizduoji jog viską žinai, tai jei tiek daug žinai kiek vaizduoji - tai padėk.

Mielieji, nežinau ar per lovą jis tas pareigas gavo ar ne per lovą, bet ryškiai matosi, kad žmogus ne savo rogėse.
Lietuvoje yra ir darbštaus jaunimo. Ir pataria, ir nuveda iki skyriaus kito, ir padeda surasti prekę ir dar net kartais nusišypso (jei jaunas ir gražus). Vyresni tai nesišypso dažniausiai.... Bet jauni darbuotojai kai kurie tikrai labai labai paslaugūs. Vakare Megos senukuose pirkau linoleumą, karučio neturėjau, tai sako pardavėjas na va, atmatavau, bet iki kasos galiu Jums padėti nusinešti tą ritinį ilgą..... tai žinokit vos iš klumpių neišvirtau kai supratau kad tokių paslaugių ir malonių žmonių yra. Nors tikriausiai toks darbuotojas už paslaugumą iš savo vadovo gaus barti...

Na tai žodžiu išvada viena, tą kuris dirba/dirbo spynų skyriuje atleidžiame nes jam tikrai laikas į pensiją jau, o tą, kuris dirbo prie linoleumų Megos Senukuose, siunčiame į Draugystės g. 8, į spynų skyrių ir pakeliame jam atlyginimą. Simple.
Pirkau dovanu, vietoj gautos 100ml +7ml kvepalų pakuotes, gavau 50ml +7ml
Problema issiaiskins per 2savaites.
Įrodymai akivaizdus, bet dar kažką spręsti reikia..
Baisu.Drauge liks be noretos dovanos.Niekada daugiau iš čia neuzsakinesiu ir kitiems nepatarsiu.
Ačiū, Ukmergės miesto Senukų darbuotojai, už malonų aptarnavimą. Užsisakiau puodelius, kuriuos gavau sekančią dieną. Tikrai greitas aptarnavimas.
Nupirkau vaikui išmaniąją apyrankę internetu su pristatymu bandžiau krauti nesikrauna (naujas daiktas vadinasi) nuvežiau į garantinį (tai sugebėjo per 3 dienas nuo pridavimo perduoti į garantinį ir dar 2 savaites žiūrės ar tikrai sugedo) ir taip viskas aišku jei nesikrauna. Aš dabar nežinau pirkti kitą dovaną ar ne, tikras š-------.
Ar rekalingi konsultantai ar pagalba kurie niekuo nezino.Atsako ta informacija.koki pats matai prekes puslapyja.Ar kas nors skaito atsiliepimus ir skundas.kad nors kiek pagerinti Senuku.lt darba...Taip atrodo.kad dirba tik sandelio darbuotjjai.Nekuo nesikeicia..Parasiau i pagalba@senukai.lt-gavau atsakyma-"Patikrinus informaciją, matome, kad užsakyta prekė: Instituto Español Gotas Frescas Concentrated 80ml EDC Unisex, Jums bus pristatoma per 19 darbo dienų, nes prekė yra užsakoma tiesiai iš tiekėjo."O ka tikrino.jai viska parasyta prekes puslapyje..O klausimas buvo-Ussakydama preke.buvo 10d.d..kodel nepranesta apie pasikeitusi termina.Pati tai suzinojau.jau gavus kita uzsakymo dali.. (kuri buvo uzsakyta del privalamos 9.95e sumos)Uz ka gauna atlyginimus.jai neatleka savo paregu.
Labai nemaloni konsultante kazlu rudos senukuose. Mokinkites pagarbos kitiems!!!!
Nusipirkau gyvatuka. Suluzo po savaites. Nusipirkau durys spyna luzo post menesio ir dar sako Kad garantij os ner. Nusipirkau steplri suluzo post savaites. Nusipirkau elektro stepleri suluzo po pora dienu.
Pirkite senukuose kokybiskos prekes.JEvgenijus
Uzsakiau akumuletoriny suktuku komplekta Makita.Pristate y namus.Patikrinus 1 akumuletorius neveike daugiau pasigilinus pasirodo akumuletorei nevienodo modelio.Siunciau nuotraukas, video ir ju atsakymas vesti y garantiny. Apsurdas nauja preke be to akumuletorei skirtingi bet ju sprendimas vesti y garantiny. Be to as gyvenu Sakiuose man vesti artimiause taskas Kaunas ir dar klaidzioti mieste.Vadinasi nusiperki preke vezi y garantiny, apsimoki kelione, prarasta laika uz savo lesas. Apsurdas!!!! Zmones pries apsipirgdami SENUKU el.parduotuveja perskaitykite komentarus kad nepatektumete y toke situacija kaip as.
Užsakiau akvariumą, bet kitą dieną gaunu žinutę kad prekės nebeturite sandėlyje, nors internetinėje svetainėje ta prekę turite, tik jau didesne kaina. Kodėl taip nesąziningai elgiatės ?
Blogiausia el. parduotuve Lietuvoje. Dariau 4-5 uzsakymus is VISADOS skambina ir sako kad kazkurios prekes nera. Negali persiusti preke is vieno filialo i kita tame paciame mieste. Nors daznai tu preke kruva ant lentinu, tesiog neranda ar nenori ieskoti.
Dabar vel paskambino sako kad neturi uzsakytos eglutes Ukmerges filiale Vilniuje. Sako galim perkelti uzsakyma i Bangini. Kad man ziauriai nepatogu vaziuoti i Bangini per visa miesta niekam nerupi. Preke persiusti i kita parduotuve negali. Klausaiu ar galiu damoketi kad namo pristatytu - vel negalima. Sako gali uzsakyti is naujo su pristatymu, bet kadangi pasibaige akcija, ta preke man kainuos 15Eur brangiau :)
Uzsakinejau si karta ir buvau 100% isitikines kad kazkuo nebus! Taip ir nutiko. Mano paskutinis uzsakymas sioje parduotuveje. Tikrai niekam nepatariu!
Kęstas 2018-11-23 11:35:46
Sveiki, Kęstuti. Neturiu ką daugiau pridurti. Aš su situacijos susidarymu nieko bendro neturėjau. Ji susidarė, kai Jūs patiekėt tokius produktus, o Senukai Jų nepatikrino. Gali būti bėda, kad klijus gaminat Rusijoj, o vertimus atlieka Peterburgo trolių fabrike? Pirkau, nes nesitikėjau, kad rimta vokiška firma HENKEL patieks rusišką gaminį- kas mes, Afrika? Iš Vokietijos toli atvežti? Ir vertimus vokiečiai padarys patikimai. Gal nenagrinėjote prisegtų nuotraukų? Ten aiškiau, negu aišku. O gal klijų instrukcijos vertimą darėte Jūs? Tai įtariu, nes ir čia klaida jau padaryta. "Susidariusę" negalima rašyti. Teisinga būtų rašyti "susidariusią".
Akivaizdu, kalbos ir redagavimo dalykus reikia patikėti profesionalams. Ištaisyti situaciją reikia Jums. Prekių su klaidingu vertimu lentynose privalo nelikti, nes kreipsiuosi į Vartotojų teisių tarnybą.
Ačiū už Jūsų šmaikščius komentarus ir pastabas.
Pasistengsime kuo greičau ištaisyti šiuos pastebėtus trūkumus.

Geros dienos
Kęstutis
Kęstutis Navickas 2018-11-23 11:10:04
Sveiki Kęstuti,

ar galėtumėte nurodyti savo kontaktus, kad galėtumėme su Jumis susisiekti ir išsiaiškinti šią susidariusę situaciją, prašau.

Kęstutis Navickas
techninis konsultantas

"Henkel Balti" įmonė
Kestas 2018-11-20 14:45:16
Praėjus beveik 30 veiklos metų sita imonė kaip dirbo atbulom rankom, taip ir toliau dirba. Per juos sugadinau apie 1000eur kainuojantį fotoaparatą. Pasinaudojau ant originalios užklijuota "išversta" APGAULINGA instrukcija ir klijai nebeatsilupa. O antrąkart klijuojant, nebelaiko. INFORMACIJA NUOTRAUKOSE. Kas man atlygins žalą? Verta pirkti KITUR, nes pas juos ten sistemingai visur klaidos, nes beveik visi darbuotojai nepatyrę, neapmokyti, arba jų išvis sunkiai rasi ten, kur reikia patarimo.
Sveiki Kęstuti,

Kęstutis Navickas
techninis konsultantas

"Henkel Balti" įmonė
Norėjau pirkti staline lempa, nuvažiavus į draugystės g. Senukus mano norimos spalvos neturėjo, bet geranoriškai padėjo ir pasakė, kad dar yra Megoje esančiuose senukuose. Nuvažiavus į kita miesto gala, pareiškė, kad tos lempos parduoti negali, kada gi neturi prekės kodo. Esu labai nusivylus Megos Senuku, klientu aptarnavimu. Taip pat rekomenduočiau kompiuteriuose dažniau atnaujinti prekiu likučius, nes tik varinėjant žmones pirmyn, atgal, o galiausiai prekės vistiek norimos negavau. Nusivyliau!!
Kaunas. Draugystės g. esantys senukai. Teko nemažai bendrauti su elektros, dažų, furnitūros, tekstilės skyriaus konsultantais, sodo daržo technikos bei santechnikos tai galiu pasakyti- šaunuoliai. Žmonės suteikė pilną informaciją. Viską smulkiai paaiškino, padėjo išsirinkti, tikrai nepagailėjo nei laiko, nei žinių, nei kantrybės. Jeigu prieš 5 metus Senukų konsultantai negalėdavo suteikti daugiau informacijos, negu parašyta ant prekių etikečių, tai šiai dienai kiekvieną kartą, išeidama būtent iš ŠIO prekybcentrio- džiaugiuosi.
Pirkome prieš kiek laiko kompiuterį internetu. Sugedo. Kadangi gyvename Tauragėje nuėjome i Senukų parduotuvę. Ten mums pranešė jog jie yra netikri senukai ir pagalbos nesuteiks, pateikė el. paštą. Juo parašius pasakė jog turime paskambinti numeriu. Paskambinę numeriu pasakė jog turime atvežti į didžiuosius miestus, paklausus ar nebūtų galima atsiųsti paštu, kadangi neturime galimybės atvykti. Mums buvo atsakyta jog atsiųsti negalima ir jai neįdomu visa kita. Tai kokia čia internetinė prekyba? Jei jie atsiunčia prekę paštu, o mes jos atgal atsiųsti negalime. Internetu iš senukų pirkome pirmą kartą ir daugiau nebepirksime nes didelės problemos dėl garantijos, įžūlus darbuotojai. Taip išeina jog ta garantija pasiduoti negalėsime ir teks už remontą susimokėti patiems.
Pikcius 2018-11-09 10:42:19
Prie ko cia prastas darbas ir neturejimas informacijos apie prekes? Jus dauzti? Gi aiskiai pardavejas pasake kad to skyriaus zmogaus to metu nera ir kad gaut profesionalia informacija ateikite iki 19h. As toj skylej nedirbu bet zinau kad ten zmones statomi i skyrius kur apie prekes nieko nezino del darbuotoju trukumo, paciam teko negaut info, bet ar darbuotojas del to kaltas? Jus administracijai rasyt turite skundus apsiseilioja o ne ant paskutiniu darbuotoju kurie irgi tuoj iseis del tokiu suprakaitavusiu neismaneliu kaip jus.
Iš kur pas jus tokia informacija kad “ pardavėjas pasake kad to skyriaus žmogaus to metu nėra “ klausimas buvo užduotas zmogui kuris dirba savo skyriuje ir nieko apie ji neišmano dėl kažkokios priežasties (tikriausei tingėjimu pasidomėti apie prekia kuria parduoda) jeigu žmogus atsakytu taip kaip parašėte jus juokui pretenzijų nekiltu, žmogus nepasakė ateikite iki 19h tam kad gauti profesionalu informacija. Žmogus pasake kad protingi žmones iki 21h nedirba ir daugiau nieko nepasakė, tik po diskusijos kada čia reikia atvažiuoti gavom nemandagu atsakymą kad “ nuuu max iki 19h”. Gal dar reikia atiprasyti kad mes per vėlai dėl savu darbu į parduotuvė atvažiavom. Dėl administracijos nepergyvenkit ir ten parašėme. Ačiū Dievui kad jus ten ne dirbate nes butu dar vienas hamas konsultantas.
Aleksandra 2018-11-09 09:08:15
Tai pagal jūsų mąstymą visi žmones kurie nepatenkinti savo alga gali dirbti šūdinai? Nepatinka niekas nelaiko žmonių darbovietėse. Jeigu teisingai ir idemej skaititumete komentarą pastebėtumėte jog į būtent ta parduotuvė važiavo dėl pagalbos, visais atvejais buvo gauta pagalba isskirus ši
Pikcius 2018-11-09 08:05:13
Tam kad galetu apsipirkti tie kurie zino ko nori? Toks jausmas lyg galva nemastote ir tik ieskote prie ko prisiknist. Gi visose parduotuvese tas pats, joks specialistas uz minimuma ten nedirbs. Atejau normaliu atsiliepimu paskaityt, isitikint ar kainos geros, o cia tik verknsiu gvardija.
Aleksandra 2018-11-07 21:49:14
Sveiki, 2018-11-07 diena 20h su vyru apsilankėme nordikos senuke, važiavom specialei ten nes visada buvom labai patenkinti aptarnavimu ir konsultavimu. Ši karta likom be prekių ir be nuotaikos, atvykę į DRIVE IN nusipirkti prekių remontui, mes ne esame gerai išmanantys žmones apie ta prekia kuria norėjome pirktis o perskaityti visa instrukcija ant visu prekių asortimento yra neįmanoma, tai kreipėmės į konsultantą kuris pats nieko neišmano (apie jo neišmanymą ne patys sugalvojome, o jis pasake) paprašėme pakviesti kazka labiau išmananti į ką sulaukėme tokio komentaro jog “ protingi žmones iki devynių nedirba” į ką paklausiau tai iki keliu reikia atvažiuoti kad dirbtų protingi žmones, mums atsakė jog max iki 19h. Tai tada kyla klausimas kam parduotuvė dirba iki 21h jeigu žmoniškai apsipirkti joje galima iki 19h?
Broliai Lietuviai, esat darbstus! Nebijokit kazko keist gyvenam tik viena karta! Nebijokit pabandyt
padirbeti uzsienyje cia gryzt visada spesit. Klausiat, kaip??? Lengva uzsirasykite ant facebook sienos
jog ieskote darbo uzsienyje, nustebsite kai atsiras kokie gyminaiciai ar artimi zmones kurie pasiulys
kazka (nebukyt uzsidare, yra geru zmoniu). Antra varijantas yra tokia imone AgroPraktika 100% patikimumas
labai, daug Lietuviu per ja uzsikabino gyventi Uk, dar visai nebloga Tromina idarbina i Olandija.
Gana vergaut ir kentet Lietuviams uz zeminancius atlyginimus. Nebijokit permainu, kazka keist ir
pamatysit, kaip gyvenimas pageres! Darbscius zmones visur vertina! Sekmes tautieciai <3
Seneku internetine prekyba, niekada neuzsisakinekite internetu, nes susirinkus uzsakyma atvaziuo tik kazkurios prekes, kitu gali ir nebuti, zinoma mokesite atitinkamai maziau, bet pvz galite gauti vietoje stalo su kedemis tik stala, nes kedziu kiekis nepakankamas arba vietoje komplekto 4 arba 6 kedziu gaunate tik 1. Sumauti mulkiai, negaliu...
Laba diena. Noreciau pasakyti apie Druskininku Senuku, sales darbuotoja, kuris dirba elektronikos skyriuje. Labai nemandagus, vulgarus, nemoka bendrauti su klijantais.
Norimpadekoti Nordika Senukai darbuotojai Irenai Sematovic uz pagalba surandant prekes, malonu aptarnavima, pozityvia sypsena ir paslauguma:)
Aciu :) gera, kai zmones myli savo darba.
norejau parasyti bloga atsiliepima apie pirkima internetu siauliuose bet matau kad cia s*******o kontora su tais atsiliepimais tai tiek to laikykites tautieciai nesileiskit apgaudinejami
Aptarnavimo lygis ypac zemas. Atejus nusipirkti prekes, lauki eileje pas pardaveja, kuri kitiems klientams teikia valandos trukmes konsultacija dekoro, gyvenimo ir dar kazin kokiais klausimais. O mes atvaziavom pirkti. Tai buvo nuspresta nusipirkti kitur. Gal pardaveja neturi buti dizainere? Kalba apie Siauliu parduotuve.
Apsipirkinejom Joniskio Senukuose tai esame pasibaiseje Aptarnavimu Pardavejos Virginijos aptarnavimu. Papraseme pagalbos o ji nelabai norejo pagelbeti, nes jei iki darbo pabaigos like tik 10 minuciu.. Tai jei dirbam tai dirbam iki galo normaliai o ne taip kaip ji...

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...
Mažeikių Varduva
Statybinės ir apdailos medžiagos

Adresas: Naujoji g. 4, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: autoservisai; eksportas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; patalpų nuoma; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
MAŽEIKIŲ VARDUVA - viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 25 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: Prekyba– didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir interjero apdailos medžiagomis (Mažeikiuose, Šiauliuose, Vilniuje). - Statybinės medžiagos / gaminiai;...

Kinijos ekonomika auga lėčiausiai nuo 1990-ųjų
Kinijos ekonomika auga lėčiausiai nuo 1990-ųjų 01-21 09:28
Kinijos ekonomika pernai augo 6,6% – lėčiausiai nuo 1990 metų.
Visi "Gazprom" darbuotojai laikys etikos egzaminą
Visi "Gazprom" darbuotojai laikys etikos egzaminą 01-21 08:29
Rusijos energetikos milžinės "Gazprom" darbuotojai privalės išsamiai susipažinti su kompanijos korporatyvinės etikos kodeksu, kuriame daugiausia dėmesio skirta antikorupciniam reguliavimui. Iš...
Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas
Stringa Latvijos branduolinio reaktoriaus išmontavimas 01-21 08:28
Latvijoje, apie 20 km nuo sostinės Rygos esančio nebeveikiančio branduolinio reaktoriaus išmontavimo terminai nukeliami neapibrėžtam laikui.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%