Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sėkmingas prekinis ženklas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sėkmingas prekinis ženklas

Atsiliepimai apie Sėkmingas prekinis ženklas, MB

Parašyk savo nuomonę apie Sėkmingas prekinis ženklas, MB

Labai buvau nustebintas viskuo, bet labiausiai kas mane sužavėjo tai: lankstumas, greita orientacija ir galutinis variantas, bei kas be ko kaina. Ačiū! Nenusivilsite! Rekomenduoju kitiems!
Ši įmonė yra viena kruopščiausių ir labiausiai savo darbą mylinčių firmų, su kuria teko tik vienas malonumas dirbti! Viso proceso metu buvau užtikrintas paslaugos aukštu lygiu tiek aptarnavime tiek vykdyme. Bendradarbiaudami neapsiribojome tik ofišuojamais pasiūlymais ir paslaugomis, mums ne sykį pasiūlė savo idėjų ir variantų bei patarimų marketingo klausimais, apie kuriuos nė nebūtume pamanę. Galiausiai, sulaukėme optimalaus ir labai pigaus, palyginus su jo verte, pasiūlymo, kuriuo negalime atsidžiaugti! Nuoširdžiai rekomenduojame šią įmonę visiems - mūsų lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu.
Kokybiškos ir patikimos paslaugos! Ir svarbiausiai kas mane sužavėjo, kad buvo siūloma paslauga pagal tai ko man reikia, o ne pagal tai kokius didžiausius pasiūlymus jie turi. Taip pat viską atlieka profesionaliai ir kantriai bei maloniai atsako į visus iškylančius klausimus. Jei jums reikalinga reklama ir norite daugiau sužinoti, kaip tai vyksta, kreipkitės į juos tikrai atsakys į visus klausimus ir padės nesuklysti. Esu be galo patenkinta jų paslaugomis, mano investuojami pinigai nebuvo dideli, bet paslauga kurią gavau buvo tikrai daugiau verta.
Rekomenduoju drąsiai šią įmonę ir esu užtikrintas, kad garantuotai Jūsų lūkesčiai liks pateisinti. Profesionali, jauna ir greitai perprantanti kliento norus įmonė. Stabiliai dirbanti su klientais bei profesionaliai bendraujanti, bet kuriuo paros metu. Su šia įmone galite užmiršti apie tuos ilgus savo norų išaiškinimo laiškus, nusivylimą ir jausmą, kad Jūsų nesupranta. Šios įmonės požiūris į klientą ir sugebėjimas nuoširdžiai dirbti bei pasiryžimas darbus atlikti be priekaištų negali nežavėti. Esu laimingas, kad po tiek laiko pagaliau atradau įmonę, kuria galiu nuoširdžiai pasitikėti. Iš viso širdies ačiū, kad esate vieninteliai ir galiu Jus vadinti savo partneriais!
Su šia įmone dirbu jau ilgą laiką ir esu patenkintas darbo rezultatais ir komandos profesionalumu. Per šį laiką teko įsigyti reklamą tiek internetinės parduotuvei, tiek ir klasikinei įmonei visada likau išgirstas ir suprastas. Ši komanda parenką geriausią variantą atsižvelgdama į turimą biudžetą, terminus ir viską išpildo net daugiau nei žada. Rekomenduoju!

LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Daistatus
Stogo ir fasado darbai, bendrastatybiniai darbai

Adresas: Palemono g. 1A, LT-52159 Kaunas.
Veiklos sritys: stogų dangos, paslaugos; aukštalipių paslaugos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; kita veikla; projektavimas; sienos, lubos; statyba; šiltinimas, renovacija.
Daistatus, UAB įmonės pagrindinės veikla - sutapdintų bei šlaitinių stogų projektavimas ir įrengimas, sienų iš daugiasluoksnių plokščių bei ventiliuojamų fasadų įrengimas, bendrieji statybos darbai bei skardos lankstinių ir išlipimo liukų gamyba Stogai, stogų dangos paslaugos Daugiasluoksnių plokščių sienos Lietaus...

J. Bidenas pasikalbėjo su V. Putinu: išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui ir susirūpinimą dėl A. Navalno 01-26 21:53
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas pasikalbėjo telefonu, antradienio vakarą pranešė Kremliaus spaudos tarnyba ir Baltieji rūmai.
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją 01-26 20:22
Kauno miesto savivaldybė rengiasi perimti Šilainių mikrorajone miesto pakraštyje esančio Linkuvos dvaro teritoriją – tokį sprendimo projektą ruošiamasi teikti Kauno savivaldybės tarybai.
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi 01-26 20:14
JAV Senatas antradienį lengvai patvirtino Anthony Blinkeną valstybės sekretoriumi, jo kandidatūrą parėmus ir įtakingiems respublikonams.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%