Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sėkmės imperija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sėkmės imperija

Atsiliepimai apie Sėkmės imperija, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Sėkmės imperija, UAB

Labai dėkoju šiai įmonei už puikų aptarnavimą - už grietą skanios picos pristatymą. Už šaunų kolektyvo bendravimą.
Pasidalinsiu labai šlykščiu įvykiu, nutikusiu užsakant maistą į namus iš "Mexico Pizza". Užsakymą vykdžiau per gerai žinomą ir patikimą interneto platformą.

Taigi, užsisakiau du kebabus, dvi porijas bulvyčių fri bei kario ir aštrų padažus. Platformoje buvo rašyta, kad užsakymas bus įvykdytas per greičiau nei valandą. Tačiau po dviejų minučių man paskambino mergina iš "Mexico Pizza" bei labai tyliu balsu, jog reikės laukti nuo pusantros iki dviejų valandų. Aš sutikau palaukti.

Taigi, laukiau ištisas dvi valandas, o vairuotojas kaip neatvyko, taip neatvyko, todėl dar kartą paskambinau pasiteirauti, kaip vykdomas užsakymas. Tačiau ta pati tyliai kalbanti mergina atsiliepė ir man pradėjo skaityti moralą, kad jiems pirma būtina susirinkti užsakymus, ir tik po to juos pradeda vykdyti. Man toks pasiaiškinimas pasirodė nepriimtinas. Kita vertus, pasakė, jog per 15-20 minučių užsakymas jau TIKRAI bus įvykdytas. Taigi, sutikau palaukti. Deja, užsakymas šį kartą atvyko ne po dar 20 minučių, o po labai ilgo ir nuobodaus pusvalandžio.

Toliau, sulaukiau užsakymo. Tačiau jo priėmimu metu neapsieita be problemų. Buvau nurodęs interneto platformoje, jog turėsiu 50 EUR kupiūrą ir reikės grąžos. Nepaisant šio fakto nurodymo, grąžos gauti nepavyko, taigi, prieš savo valią buvau priverstas palikti didžiulį kiekį arbatpinigių (užsakymo kaina buvo 9 EUR 57 ct).

Dabar papasakosiu apie maisto kokybę. Vienas kebabas buvo viršuje sudegintas bei abu kebabai buvo permirkę padažu. Be to, nebuvo įdėta servetėlių, kas yra savaime suprantamas dalykas kiekvienai greito maisto įstaigai, vykdančiai užsakymus į namus. Taipogi labai sunervino tas faktas, jog trūko vienos porcijos bulvyčių, už kurią taip pat buvau priverstas prieš savo valią susimokėti. Taigi, nedelsdamas paskambinau tai maisto įstaigėlei ir papasakojau faktą, jog nebuvo porcijos bulvyčių. Teko labai ilgai laukti ir įrodinėti jiems, kol šie susiprato padarę klaidą. Tada jie pasiūlė du variantus šiai problemai spręsti:
1. Tikrai nevykęs sprendimas. Siūlė kitą kartą užsisakinėti iš jų maisto ir kainą sumažinti bulvyčių porcijos kaina. Kas per nesąmonė čia? Jeigu po pusmečio užsisakinėsiu, jau visi bus pamiršę apie šią aferą ir niekas man nepadarys nuolaidos. Ir dar mane a******u išvadins.
2. Grąžinti pinigus. Gerai, šis pasiūlymas man tiko, ir iškart sakiau, jog grąžintų pinigus. Bet ir čia teko paplušėti. Ta pati tylenė pradėjo pasakoti, jog čia gali tekti man laukti vairuotojo ir iki vienuoliktos nakties. Gerai, kad taip nenutiko, ir vairuotojas buvo punktualus ir supratingas bei viską grąžino laiku. Už tai jis vertas pagarbos.

Taigi, išvados būtų tokios. "Mexico Pizza" yra apgailėtina maisto gaminimo įstaiga, kurioje dirba skaityti užsakymų nesugebantys darbuotojai. Manau, kiekvienas norintis skaniai ir kokybiškai pavalgyti, perskaitęs šį tekstą, tikrai supras, jog iš "Mexico Pizza" užsisakyti maistą yra didžiulė gyvenimo klaida.
Sveiki, norėtumėm pasidalinti šiandienos (15.09.19) patirtimi, kuri labai nuliūdino.. Paskambinus ir pasiteiravus per kiek laiko galima tikėtis sulaukti užsakymo, buvom patikinti, jog reikės palaukti apie 1 valandą, arba 1 valandą su trupučiu.. Picas gavome po beveik 3 valandų, atšalusias ir perdrėkusias.
Kalbant apie pačią picų kokybę, nieko gero pasakyt taip pat nepavyksta.. Picų padai visiškai, visiškai be skonio, saliamis tai tik skambus pavadinimas paprasčiausiam servelatui, kurio net normaliai supjaustyti niekas nepasivargina.
Labai liūdna, kad kažkada buvusi mėgstama vieta greitai ir visai skaniai pavalgyti, pavirto į tokį visišką nesusipratimą.
P.S. jei nesugebate išvežioti tiek užsakymų, tai kam juos visus priminėjat???
Norėtume pasidalinti savo įspūdžiais užsisakius maistą į namus iš "Mexico Pizza" esančios Kaune K.Baršausko g. 51 (adresas rašomas skirtingai vienur K. Baršausko 51, kitur K. Baršausko 65).
2015-05-27 dieną užsisakėme 2 kebabus lėkštėje, kebabą lavaše, bulvytes Fri ir "Klasikinę" picą. Atvykus vairuotojui jau nustebome, kad kebabą lavaše vežė po kebabais lėkstėje ir su šaltu Cocacolos buteliuku. Dėl gėrimo, kuris buvo šaltas ir ilgo pristatymo visas maistas automatiškai buvo atšalęs, o gėrimas sušilęs.
Atidarius pakuotes ir pradėjus nagrinėti kokios kokybės maistą gavome- teko gerokai nusivilti. Ant picos radome pomidoro galą su neišpjauta šakelės galvute, kebabai lėkštėje nustebino sudžiūvusia (sena arba perkepta mėsa), bulvytės- sudegusios ir sudžiūvusios, kebabas lavaše buvo virtęs į kebabo blyną, kurio net paimti į rankas nebuvo įmanoma.
Dėl susiklosčiusios situacijos nusprendėme paskambinti į minėtą greito maisto įstaigą ir susitarti dėl problemos sprendimo. Išvardinus visus trūkumus, su mumis kalbėjusi mergina pranešė, jog perskambins už kelių minučių. Perskambinusi pranešė, jog pasitarė "su valdžia" ir pakeisti netinkamos kokybės maisto mums nesiruošia ir liepė patiems atvykti į vietą kur būtų perkeptas vienas kebabas lavaše, dėl kitų išvardintų problemų atsakymo negavome. Norime pasidalinti su kitais šia istorija ir užkirsti kelią šiai nekokybiško maisto ir nemalonaus bendravimo įstaigai. Prisegame nuotraukas darytas tik gavus minėto maisto pristatymą.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: kita veikla; statyba.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: audiniai, patalynė; buitinė technika; indai, valgymo įrankiai; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
ES liepia Britanijai suvienodinti kelių mokesčius arba žada teismą
ES liepia Britanijai suvienodinti kelių mokesčius arba žada teismą 02-17 14:16
Paskutinę sausio dieną Europos Sąjungą palikusi Jungtinė Karalystė sulaukė Europos Komisijos reikalavimo panaikinti vežėjų diskriminaciją.
"Verslo balsas". Savaitė su Aurelijumi Katkevičiumi (septinta savaitė)
"Verslo balsas". Savaitė su Aurelijumi Katkevičiumi (septinta savaitė) 02-17 14:03
Baltarusija keičia valstybės herbą. Jo centre esančiame gaublyje – nebe buvusios Sovietų Sąjungos, bet Europos kontūrai. Jos santykių su Rusija įtampa, ko gero, tikrai nemažės.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%