Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sėkmės Durys, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sėkmės Durys

Atsiliepimai apie Sėkmės Durys, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Sėkmės Durys, UAB

Vidmantas 2018-07-24 23:13:53
Uzduotis buvo rasti vykdytojus, laiku, suspautais terminais, sumontuoti 10 vnt. kokybisku duriu visam naujam namui uz logiska kaina. Pradejus ieskoti visos zinomos ir dideles imones, kaip susitare, siule lenku duris ir ilgus terminus uzsakymui ivykdyti, kainos taip pat nemazos. Taciau benarsant interneto platybes uzkliuvo man nezinoma Vilniuje esanti bendrove (as Kaune). Susisiekus, gavau malonia konsultacija, atvyko, papasakojo, parinkom palete, sutarem logiska rinkos kaina. Be to, jie gamina patys, ruosinius vezasi ne is Lenkijos. Rezultato bijojau, bet nenusivyliau. Pagamino anksciau nei trumpiausi terminai siuliusiu Lenkiskas duris. Atvyko, sumontavo per diena, susitvarke ir isvyko - pagarba profesionaliems montuotojams uz kokybiska ir profesionalu montavima...tikrai ne "chaltursikai". Kokybe gera, priekaistu neturiu. Isvada: rekomenduoju juos, kaip lankscius, dirbancius kokybiskai ir uz prieinamas kainas. P.S. Draugas pries mus uzsisakes lenkiskas duris is garsios bendroves... vis dar laukia ir terminas atidetas antra karta. Sekmes "Sekmes durims" ir linkiu sekmingo verslo.:)
Ačiu vidmantai už gerus žosžius. Visada malonus jausmas kai padariai žmogui gera. Nevisiems gali būti geras. Klistame ir mes. :) Bet mes stengiames !
Igor
Hate 2019-04-17 16:24:37
Direktorius malonus, kai jam tai apsimoka... Priimant užsakymą... Teko skambinti pasidomėti kaip dėl mano durų reikalai... Žodžių, pakėlė balsą, atseit nusibodo tokie klientai, kurie nieko nesupranta ir t.t.. Durų dar neturiu... Bet po tokių pokalbių..kai ant tavęs pradeda šaukti, atsiprašau.. Nenoriu aiškinti kaip ir kas.. Skaičiau komentarus, viskas tiesa ypač tie kurie nusivylė. Žodžiu, nerekomenduoju. Niekas neišmano šios profesijos ir darbo jei nėra susijęs, domėtis ir skambinti teirautis yra teisinga....o likti apšauktam - NE. Jaučiuosi įskaudinta.. Žema direktoriui taip elgtis.
Gerbiama "Hate"! Ačui jums už pastabą. Jeigu aš jums grubiai atsakiau tai atleiskite. Mūsų įmonėje yra vadybininkas kuris atsako į telefono skambučius ir moka tikrai gražiai bendrauti. Kitą karta jeigu norėsite užduotį klausimą skambinkite vadybininkui. Jus galėjote tiesiog paskambinti tuo metu kai sprendžiau svarbius klausimus ir tiesiog negražiai atsakiau ant emocijos. Kadangi durų, kaip jus rašote, mes jums dar nesumontavome, tai nekorektiška daryti išvadą ir duoti neigiamos rekomendacijos. Dar karta atleiskite. Tikiuosi kai sumontuosime jums durys jus pakeisite savo nuomone.
Igor
Labai pritariu Kliento įrašui 2018/07/07.Buvau ir aš čia parašęs šiek tiek anksčiau, dingo atsiliepimai, kaip ir iš kitų puslapiu buvo pašalinti.Like tik teigiami atsiliepimai.Tikrai šitos įmonės nerekomenduoju niekam, na nebent jei norite turėti tikrai prastą gaminį už gerą kainą.Įmonė net neturi kalibravimo staklių, tai kaip gali graziai ir lygiai viska suleisti Teko gan ilgai bylinėtis su jais.Tikrai nesugebantys kokybiškai pagaminti gaminį.greičiausiai net negamina patys o vežasi iš Baltarusijos.Kai įstatė mano užskytas duris, tai ant rytojaus išsivežė remontuot.Norėjau pažiūrėt kaip remontuoja jas, nes remontavo pusantro mėnesio, tai neradau kur.Darbininkai sakė, kad Anykščių raj. kažkur paliko, kai dirbtuvės yra Vilniuje.Kiti gamintojai per tiek laiko pagamina.Žodžiu jei norit turėt problemą tai manau turėsit.Po atsiliepimu patalpinimo dar buvo atsiradę ne vienas Sėkmės durų klientas, kurie, sakykim nukentėjo nuo šitos įmonės, nes buvau paskelbęs savo telefono Nr.Viešinkim, nes kitaip atsiras begalė tokių.
Chaltūrščikų įmonė, panašu, kad visi geri komentaraixparašyti jų pačių. Durys pjautos atšipusiom ataklėm ir kraštai "nukramtyti", staktos kleba, stiklai duryse nepritvirtinti. Užsakant duris savininkas be muilo lenda aisku kur, o kai atvažiuoja dėti durų tampa alfa vyru, kuriam sąlygos bute dėti durims blogos, aplinka trugdo ir galutiniam variante tai tampa priežastim kodėl prichaltūrinta. Tikrai pilna įmonių, kurios deda duris, neapsirikit ir išsirinkit teisingai
Nuoširdžiai dėkoju UAB "Sėkmės durys" vadovui Igoriui ir jo darbuotojams už atliktą darbą. Užsakinėjau vidaus durys į namą. Paaiškinau, kad noriu baltų sendintų medinių durų. Nors tokio pavyzdžio neturėjo, vadovas skrupulingai aiškinosi mano poreikius. Kaip sakant užsisakiau " Katę maiše" :). Šiek tiek pergyvenau, bet pasitikėjau vadovu, nes prieš tai telefonu užsakinėjau durys į butą visai nematydama durų pavyzdžių, kadangi buvau išvykusi. Parvažiavusi rezultatu buvau labai patenkinta. Nors durų abiem atvejais reikėjo šiek tiek palaukti ilgiau sutarto laiko, buvo verta. Tai juk gamyba ir reikia pozityviai save laukimui nuteikti :) O kam reikia greitai belieka parduotuvės..... Dar kartely dėkoju. Drąsiai rekomenduosiu visiems. Liucija.
Ačiū vaduvui Igoriui ir visai jo komandai už laiku ir kokybiškai atliktą darbą. Užsakius vidaus duris šioje įmonėje, nepasidomėjau atsiliepimais, o tik vėliau pamačiau neigiamų komentarų. Šiek tiek buvo neramu, tačiau, maniau, kad kiekviename darbe pasitaiko klaidų, kurias įmanoma ištaisyti. Vidaus duris man įmontavo laiku, buvo bendraujama nuoširdžiai, o svarbiausia - kaina ir kokybė atitiko mano lūkesčius. Rekomenduoju šią įmonę ir rekomenduosiu savo draugam ir pažįstamiem. Tai įmonė, kuri vertina savo klientą ir jaučiasi atsakinga už jį. Sėkmės Igoriui ir jo įmonei.
Ši rudenį nusprendemė atsinaujinti ir pakeisti vidaus durys. Esam patenkinti, kad aptikome durimis prekiaujančia ir jų montavimu užsiemančia įmonė UAB „Sekmės durys“.
Mūsų jaunos šeimos vardu norime padėkoti įmonei "Sėkmės Durys" už greitai pristatytas ir įmontuotas vidaus durys. Viskas atlikta sutartu laiku ir kokybiškai.
Linkime jums sekmės tolimesnėje jūsų veikloje.
Šioms įmonės Direktorius Igor Juzefovic pats priėmė užsakymą, atvažiavo sutartu laiku, nors užsakymas ir buvo ne Vilniuje, o Širvintose, vadovui nekilo jokių problemų dėl atvažiavimo, dėl apmokįjimo už kelionę. Ko negaliu pasakyti apie kelias įmones į kurias skambinau. Buvo pasakyta, kad į kitą miestą nevažiuoja, buvo klausiama apie apmokėjimą, kilometražą ir panašiai. Taigi, užsakymu iš šios įmonės labai patenkinta. Vadovas kultūringas ir patarė, paaiškino viską, nes pati tikrai neturėjai nei laiko, nei noro domėtis visomis durų subtylybėmis. Ačiū vadovui. Ir laukiu kito etapo. Durų pastatymo.
Buvo sudėtinga užsakyti 6 vidaus duris privačiam darželiui Vilniuje atostogų metu (rugpjūtis). Ilgi terminai, sunku kalbėti su pardavėjais ir t.t. Esu dėkingas UAB "Sėkmės durys" ir jų vadovui Igor už greitį, kokybę ir kainą. Jų pasiūlytas sprendimas ir atlikti darbai atitinka mano lūkesčius, nesukėlė papildomų klausimų. Drąsiai rekomenduoju jų darbą.
Kauno mokykla darželis Šviesa
2016-08-11 20:59:38 IP 78.58.185.64
Kompanija "Sėkmės durys" geriausia mūsų patirtis įgyvendinant svarbų mums projektą.
Gavome ne vien aukštos kokybės duris, bet ir aukštos kultūros paslaugą nuo užsakymo pradžios iki durų įstatymo.
Viskas buvo padaryta laiku ir profesionaliai. Kompanijos vadovas mūsų iššūkį per mėnesį pagaminti ir sustatyti duris priėmė kaip savo.
Nuoširdus ačiū "Sėkmės durų" meistrams ir vadovui už rūpestį mūsų užsakymu kaip savu, už gerą jausmą, kai viskas vyksta kaip sutarta, laiku ir nuoširdžiai bendraujama kaip su ypatingais klientais.
To Lietuvoje labai trūksta.
Ilgai ieškojau, kur galėčiau užsisakyti duris. Reikejo ir durų montuojamų į metalines staktas. Pasirinkau Sėkmės durys. Pirmas įspūdis susidūrus su įmonės direktoriumi Igoriu - impulsyvus, kategoriškas patarimuose.Bet rezultatas nenuvylė. Užsakymas atliktas laiku, meistrai Julius ir Viktoras- savo darbą išmano puikiai. Ačiū Igoriui už patarimus, už rūpestį. Jis-vadovas, mylintis savo įmonę ir kovojantis už jos gerą vardą.Jei rinkčiausi, kur užsisakyt duris ir vėl pasirinkčiau Sėkmės durys. Ačiū.
Užsakiau duris. Gamino dvigubai ilgiau negu žadėjo. Rezultatas gavosi gana pusėtinas... durys pagamintos grubokai, prastokas dažymas, suleidimai netikslūs, vyriai jau girgžda. Tik sumontavo pakankamai tvarkingai - turiu galvoje, kad daug žalos butui nepridarė.
Šiaip, naudojantis jų paslaugomis siūlau būti atsargiems, aiškiai SUSIRAŠYTI SUTARTIS ir gerai apžiūrėti produktą prieš apmokant...
Noriu padėkoti už kokybiškai ir greitai atliktą darbą. Atskirai dėkoju p. Juliui už jo darbštumą, atsakingumą ir auksines rankas. Linkiu visam kolektyvui sėkmės darbe. Ačiū.

Dorvila
Durų-vartų salonas

Adresas: S. Žukausko g. 43, LT-01001 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.
Uždaroji akcinė bendrovė „Dorvila" - teikia visą eilę paslaugų: prekybą durimis, prekybą garažo vartais, konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema. UAB „...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

Iranas sulaikė užsienio šalies naftos tanklaivį ir įgulą
Iranas sulaikė užsienio šalies naftos tanklaivį ir įgulą 07-18 17:44
Iranas pranešė, kad sekmadienį sulaikė "užsienio šalies" naftos tanklaivį, kuris bandė pervežti naftą Persijos įlanka. Taip pat sulaikyti 12-ka tanklaivio įgulos narių.
Po Konkurencijos tarybos išvadų "Cgates" atsisakė sandorio
Po Konkurencijos tarybos išvadų "Cgates" atsisakė sandorio 07-18 17:08
Konkurencijos taryba nutraukė pranešimo apie koncentraciją nagrinėjimą, nes po preliminarių išvadų bendrovė "Cgates" atsisakė planų įsigyti "SPLIUS" akcijas.
"Klaipėdos naftos" akcininkai atidėjo SGD terminalo veiklos pertvarką
"Klaipėdos naftos" akcininkai atidėjo SGD terminalo veiklos pertvarką 07-18 16:40
Valstybės valdomos "Klaipėdos naftos" akcininkai ketvirtadienį atidėjo sprendimus dėl suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo veiklos perleidimo antrinei bendrovei "SGD terminalas".

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Adobe Systems 309,39 +1,21%
Symantec 22,68 -3,78%