Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sėkmės Durys, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sėkmės Durys

Atsiliepimai apie Sėkmės Durys, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Sėkmės Durys, UAB

Durų reikėjo laukti gerokai ilgiau nei buvo žadėta (daugiau nei 3 mėn, vietoj 1.5-2 mėn), na bet galima suprast, kad užsitęsė dėl karantino, stebino tik tai kad ne patys susisiekdavo su klientu su patikslintais terminais, bet klientas turi jų ieškoti.
Montavimo dieną buvo pasakyta, kad aš skolinga visai kitą pinigų sumą (aišku, didesnę...), nei buvo susitarta užsakymo metu (padėjo tik išsaugotas užsakymo lapas).
Viską vainikavo sumontuotos durys su "keleta sienos pažeidimų" nes klientas pats kaltas kad tarybiniam bute gyvena, nes "galėjo pasirinkti praplatinimus, kurie ne visada padeda". Kitą kartą bent normaliai informuokit klientus, kad bus skylės sienose, ir bus reikalingas remontas po jūsų durų montavimo ir/arba turėkit meistrus kurie paskui tuos montavimo "grožius" užglaistytų.
Užsakymo dieną direktorius bendravo labai supratingai ir maloniai, davė patarimų, labai gaila, kad visas supratingumas išnyksta esant kažkokiems nesklandumams.
Aleksandr 2020-06-28 23:48:47
Nerekomendoju.Sake durys bus po 1-1.5 men., jau praejo beveik 3 men.o duru ne kvapo
Ačiū už atsiliepimą.
Supratau jūsų nerimą dėl termino. Labai atsiprašome, bet dėl karantino, kuris tęsiasi 3men, dabar tikrai vėluojam. Stengėmės sumontuoti visiems kuo greičiau, bet kadangi situacija panaši visur, tai trūksta gerų specialistų, o imti iš gatvės nenorime, nes rezultatas neprognozuojamas. Montuojame visiems pagal užsakymo datos eilės tvarka. Visi klientai mums svarbi, dėl to išimties nedarome. Mūsų tikslas sumontuoti kokybiškai, kad klientas būtų patenkintas. Prašau jūsų kantrybės ir tikiuosi kad po montavimo jus pakeisite savo nuomonę. P. S. Dabar susitereme su patikimais montuotojais, kurie sutiko mums padėti ir jau artimiausiu metu terminas stipriai sumažės.
Ed 2019-11-14 10:32:29
Esu dėkingas už laiku ir kokybiškai gerai atliktą darbą bei nuolaidą. Durys atrodo puikiai bei montavimas tvarkingas, sėkmės!
Dažniausiai už gerai padarytą darbą žmonės padėkoja žodžių, o už bloga skuba parašyti neigiamus atsiliepimus. Jus nepagailėjote savo brangaus laiko. Taigi labai didelis jums ačiū!
Viktorija 2019-11-05 13:36:19
Visiškai nepatariu rinktis tiek šią įmonę, tiek šios įmonės produkcija, moteris su kurią buvo aptariama esama situacija yra neadekvati, rėkia, kelia toną. Juokinga situacija durys užsakytos rugpjūčio mėn., teko laukti 3 mėnesius durų, pagal jų terminus 2 menesiai, apart to, kad reikia laukti 3 mėnesius, ir jūs aiškiai veluojate savo terminais. Paskambina man dėl montavimo vaikinukas ir išsprogusiom akim aiškina, kaip aš dabar turiu taikytis prie jūsų grafiko.Bet čia dar ne viskas už nedarbą aš turiu sumokėti visą sumą už duris, kai žmogus įėjęs į namus net nepradeda darbo, kai rugpjūtį avansas buvo sumokėtas, kiek jums avansu reikia moketi???? 86 kartus.Ir kas keisčiausia vienas atstovas šneka apie vieną tvarką, o kita moteris kuri drasko akis sugeba paaiškinti, kad vadovas turėjo išaiškinti tvarką bet neišaiškino, ir ant pačio galo pasakė, jūs išnaujo stovite eilėje, ir dar su didžiausiomis pretenzijomis tekštelėjo man, kad mes dėl vienų durų turim vargti, taip turite, ir privalote ir aš kaip vartotoja neturiu klausytis jūsų skundų, kad dėl vienų durų tiek darbo ir jums neapsimoka. Nepatingėsiu ir pasistenksiu, kad šis mano skundas pasiektu daugiau vartotojų.Ir kad kitiems vartotojams durų nereikėtų laukti 6 mėnesius.
Gerbiama "Viktorija" ačiū jums už atsiliepimą.
Kiek vieno zmogaus nuomonė mums yra svarbi.
Pasirašant sutarti jums buvo paaiškinta, kad už durys reikes atsiskaityti atskirai prieš duru montavimo. Apie tai parašyta sutartije kuri jus ir pasirašete. Męistras jums paskambino ir tik primene apie tai, kad kai atvež durys reikes jas apžiurėti ir atsiskaityti uz jas, o už montavimo paslauga jau kai pastatis durys ir priimsite darbą. Tai yra normali praktika. Balsą tikrai niekas nekelia ir tik jums paaiskino, kad del to kad jus atsisakete moketi, kaip buvo sutarta, neatvezem durys ir dabar nezinom kada galėsim jas atvezti. Kaip matote neuztenka darbuotoju (kaip ir visoje Lietuvoje), o del tokiu ivykiu dar prarandam brangias dienas.
Nepatariu prasidėti su šią įmonę. Direktorius neadekvačiai bendraujantis žmogus kuriam trūksta kultūros ir profesinio reikalo suvokimo. Valandą aiškinau, kad padarytų žemesnę staktą, o jis man apie durų aukšti. Rėkė, psichavo, metėsi įžeidžiančiom frazėm, kol ant popieriaus nenubraižiau ko noriu. Po tokio bendravimo, garantijos klausimai manau būtu sprendžiami taip pat. Pasijunti kaltas, kad perki pas juos duris.
Durys sumontuotos ir pagamintos gerai, kol kas pretenzijų neturiu, nes gamybą ir montavimą atlieka kita įmonė pas kuria jie perka paslaugą.
Vidmantas 2018-07-24 23:13:53
Uzduotis buvo rasti vykdytojus, laiku, suspautais terminais, sumontuoti 10 vnt. kokybisku duriu visam naujam namui uz logiska kaina. Pradejus ieskoti visos zinomos ir dideles imones, kaip susitare, siule lenku duris ir ilgus terminus uzsakymui ivykdyti, kainos taip pat nemazos. Taciau benarsant interneto platybes uzkliuvo man nezinoma Vilniuje esanti bendrove (as Kaune). Susisiekus, gavau malonia konsultacija, atvyko, papasakojo, parinkom palete, sutarem logiska rinkos kaina. Be to, jie gamina patys, ruosinius vezasi ne is Lenkijos. Rezultato bijojau, bet nenusivyliau. Pagamino anksciau nei trumpiausi terminai siuliusiu Lenkiskas duris. Atvyko, sumontavo per diena, susitvarke ir isvyko - pagarba profesionaliems montuotojams uz kokybiska ir profesionalu montavima...tikrai ne "chaltursikai". Kokybe gera, priekaistu neturiu. Isvada: rekomenduoju juos, kaip lankscius, dirbancius kokybiskai ir uz prieinamas kainas. P.S. Draugas pries mus uzsisakes lenkiskas duris is garsios bendroves... vis dar laukia ir terminas atidetas antra karta. Sekmes "Sekmes durims" ir linkiu sekmingo verslo.:)
Ačiu vidmantai už gerus žosžius. Visada malonus jausmas kai padariai žmogui gera. Nevisiems gali būti geras. Klistame ir mes. :) Bet mes stengiames !
Igor
Hate 2019-04-17 16:24:37
Direktorius malonus, kai jam tai apsimoka... Priimant užsakymą... Teko skambinti pasidomėti kaip dėl mano durų reikalai... Žodžių, pakėlė balsą, atseit nusibodo tokie klientai, kurie nieko nesupranta ir t.t.. Durų dar neturiu... Bet po tokių pokalbių..kai ant tavęs pradeda šaukti, atsiprašau.. Nenoriu aiškinti kaip ir kas.. Skaičiau komentarus, viskas tiesa ypač tie kurie nusivylė. Žodžiu, nerekomenduoju. Niekas neišmano šios profesijos ir darbo jei nėra susijęs, domėtis ir skambinti teirautis yra teisinga....o likti apšauktam - NE. Jaučiuosi įskaudinta.. Žema direktoriui taip elgtis.
Gerbiama "Hate"! Ačui jums už pastabą. Jeigu aš jums grubiai atsakiau tai atleiskite. Mūsų įmonėje yra vadybininkas kuris atsako į telefono skambučius ir moka tikrai gražiai bendrauti. Kitą karta jeigu norėsite užduotį klausimą skambinkite vadybininkui. Jus galėjote tiesiog paskambinti tuo metu kai sprendžiau svarbius klausimus ir tiesiog negražiai atsakiau ant emocijos. Kadangi durų, kaip jus rašote, mes jums dar nesumontavome, tai nekorektiška daryti išvadą ir duoti neigiamos rekomendacijos. Dar karta atleiskite. Tikiuosi kai sumontuosime jums durys jus pakeisite savo nuomone.
Igor
Labai pritariu Kliento įrašui 2018/07/07.Buvau ir aš čia parašęs šiek tiek anksčiau, dingo atsiliepimai, kaip ir iš kitų puslapiu buvo pašalinti.Like tik teigiami atsiliepimai.Tikrai šitos įmonės nerekomenduoju niekam, na nebent jei norite turėti tikrai prastą gaminį už gerą kainą.Įmonė net neturi kalibravimo staklių, tai kaip gali graziai ir lygiai viska suleisti Teko gan ilgai bylinėtis su jais.Tikrai nesugebantys kokybiškai pagaminti gaminį.greičiausiai net negamina patys o vežasi iš Baltarusijos.Kai įstatė mano užskytas duris, tai ant rytojaus išsivežė remontuot.Norėjau pažiūrėt kaip remontuoja jas, nes remontavo pusantro mėnesio, tai neradau kur.Darbininkai sakė, kad Anykščių raj. kažkur paliko, kai dirbtuvės yra Vilniuje.Kiti gamintojai per tiek laiko pagamina.Žodžiu jei norit turėt problemą tai manau turėsit.Po atsiliepimu patalpinimo dar buvo atsiradę ne vienas Sėkmės durų klientas, kurie, sakykim nukentėjo nuo šitos įmonės, nes buvau paskelbęs savo telefono Nr.Viešinkim, nes kitaip atsiras begalė tokių.
Chaltūrščikų įmonė, panašu, kad visi geri komentaraixparašyti jų pačių. Durys pjautos atšipusiom ataklėm ir kraštai "nukramtyti", staktos kleba, stiklai duryse nepritvirtinti. Užsakant duris savininkas be muilo lenda aisku kur, o kai atvažiuoja dėti durų tampa alfa vyru, kuriam sąlygos bute dėti durims blogos, aplinka trugdo ir galutiniam variante tai tampa priežastim kodėl prichaltūrinta. Tikrai pilna įmonių, kurios deda duris, neapsirikit ir išsirinkit teisingai
Nuoširdžiai dėkoju UAB "Sėkmės durys" vadovui Igoriui ir jo darbuotojams už atliktą darbą. Užsakinėjau vidaus durys į namą. Paaiškinau, kad noriu baltų sendintų medinių durų. Nors tokio pavyzdžio neturėjo, vadovas skrupulingai aiškinosi mano poreikius. Kaip sakant užsisakiau " Katę maiše" :). Šiek tiek pergyvenau, bet pasitikėjau vadovu, nes prieš tai telefonu užsakinėjau durys į butą visai nematydama durų pavyzdžių, kadangi buvau išvykusi. Parvažiavusi rezultatu buvau labai patenkinta. Nors durų abiem atvejais reikėjo šiek tiek palaukti ilgiau sutarto laiko, buvo verta. Tai juk gamyba ir reikia pozityviai save laukimui nuteikti :) O kam reikia greitai belieka parduotuvės..... Dar kartely dėkoju. Drąsiai rekomenduosiu visiems. Liucija.
Ačiū vaduvui Igoriui ir visai jo komandai už laiku ir kokybiškai atliktą darbą. Užsakius vidaus duris šioje įmonėje, nepasidomėjau atsiliepimais, o tik vėliau pamačiau neigiamų komentarų. Šiek tiek buvo neramu, tačiau, maniau, kad kiekviename darbe pasitaiko klaidų, kurias įmanoma ištaisyti. Vidaus duris man įmontavo laiku, buvo bendraujama nuoširdžiai, o svarbiausia - kaina ir kokybė atitiko mano lūkesčius. Rekomenduoju šią įmonę ir rekomenduosiu savo draugam ir pažįstamiem. Tai įmonė, kuri vertina savo klientą ir jaučiasi atsakinga už jį. Sėkmės Igoriui ir jo įmonei.
Ši rudenį nusprendemė atsinaujinti ir pakeisti vidaus durys. Esam patenkinti, kad aptikome durimis prekiaujančia ir jų montavimu užsiemančia įmonė UAB „Sekmės durys“.
Mūsų jaunos šeimos vardu norime padėkoti įmonei "Sėkmės Durys" už greitai pristatytas ir įmontuotas vidaus durys. Viskas atlikta sutartu laiku ir kokybiškai.
Linkime jums sekmės tolimesnėje jūsų veikloje.
Šioms įmonės Direktorius Igor Juzefovic pats priėmė užsakymą, atvažiavo sutartu laiku, nors užsakymas ir buvo ne Vilniuje, o Širvintose, vadovui nekilo jokių problemų dėl atvažiavimo, dėl apmokįjimo už kelionę. Ko negaliu pasakyti apie kelias įmones į kurias skambinau. Buvo pasakyta, kad į kitą miestą nevažiuoja, buvo klausiama apie apmokėjimą, kilometražą ir panašiai. Taigi, užsakymu iš šios įmonės labai patenkinta. Vadovas kultūringas ir patarė, paaiškino viską, nes pati tikrai neturėjai nei laiko, nei noro domėtis visomis durų subtylybėmis. Ačiū vadovui. Ir laukiu kito etapo. Durų pastatymo.
Buvo sudėtinga užsakyti 6 vidaus duris privačiam darželiui Vilniuje atostogų metu (rugpjūtis). Ilgi terminai, sunku kalbėti su pardavėjais ir t.t. Esu dėkingas UAB "Sėkmės durys" ir jų vadovui Igor už greitį, kokybę ir kainą. Jų pasiūlytas sprendimas ir atlikti darbai atitinka mano lūkesčius, nesukėlė papildomų klausimų. Drąsiai rekomenduoju jų darbą.
Kauno mokykla darželis Šviesa
2016-08-11 20:59:38 IP 28ma2ob8
Kompanija "Sėkmės durys" geriausia mūsų patirtis įgyvendinant svarbų mums projektą.
Gavome ne vien aukštos kokybės duris, bet ir aukštos kultūros paslaugą nuo užsakymo pradžios iki durų įstatymo.
Viskas buvo padaryta laiku ir profesionaliai. Kompanijos vadovas mūsų iššūkį per mėnesį pagaminti ir sustatyti duris priėmė kaip savo.
Nuoširdus ačiū "Sėkmės durų" meistrams ir vadovui už rūpestį mūsų užsakymu kaip savu, už gerą jausmą, kai viskas vyksta kaip sutarta, laiku ir nuoširdžiai bendraujama kaip su ypatingais klientais.
To Lietuvoje labai trūksta.
Ilgai ieškojau, kur galėčiau užsisakyti duris. Reikejo ir durų montuojamų į metalines staktas. Pasirinkau Sėkmės durys. Pirmas įspūdis susidūrus su įmonės direktoriumi Igoriu - impulsyvus, kategoriškas patarimuose.Bet rezultatas nenuvylė. Užsakymas atliktas laiku, meistrai Julius ir Viktoras- savo darbą išmano puikiai. Ačiū Igoriui už patarimus, už rūpestį. Jis-vadovas, mylintis savo įmonę ir kovojantis už jos gerą vardą.Jei rinkčiausi, kur užsisakyt duris ir vėl pasirinkčiau Sėkmės durys. Ačiū.
Užsakiau duris. Gamino dvigubai ilgiau negu žadėjo. Rezultatas gavosi gana pusėtinas... durys pagamintos grubokai, prastokas dažymas, suleidimai netikslūs, vyriai jau girgžda. Tik sumontavo pakankamai tvarkingai - turiu galvoje, kad daug žalos butui nepridarė.
Šiaip, naudojantis jų paslaugomis siūlau būti atsargiems, aiškiai SUSIRAŠYTI SUTARTIS ir gerai apžiūrėti produktą prieš apmokant...
Noriu padėkoti už kokybiškai ir greitai atliktą darbą. Atskirai dėkoju p. Juliui už jo darbštumą, atsakingumą ir auksines rankas. Linkiu visam kolektyvui sėkmės darbe. Ačiū.

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Dorvila
Durų-vartų salonas

Adresas: S. Žukausko g. 43, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.
Uždaroji akcinė bendrovė „Dorvila" - teikia visą eilę paslaugų: prekybą durimis, prekybą garažo vartais, konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema. UAB „...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS

Adresas: A. Stulginskio g. 4-6, LT-01115 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB - LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS * Šarvuotos, metalinės durys | Buto, Lauko, Laiptinės, Sandėliuko || APSAUGINĖS * Lauko durys įpatingai šiltos, pasiviems namams! * Vidaus, vidinės durys | Faneruotos, Ekofeneruotės, Medžio masyvo, Paslėptos, Atvirkštinio varstimo, Beapvadinės || Matuojame...
Elevyt
Sofalova.lt - sofų ir baldų prekyba Lietuvoje

Adresas: Taikos pr. 24-13, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofalova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...

Slovakija išsiuntė tris Rusijos diplomatus
Slovakija išsiuntė tris Rusijos diplomatus 08-11 08:12
Slovakija pirmadienį paskelbė išsiuntusi tris Rusijos diplomatus už "sunkų nusikaltimą", o vietos žiniasklaida pranešė apie galimą šio žingsnio sąsają su pernai Berlyno parke įvykdytu buvusio...
Patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius pasaulyje viršijo 20 mln.
Patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius pasaulyje viršijo 20 mln. 08-11 07:14
Pasaulyje patvirtinta per 20 mln. užsikrėtimo koronavirusine infekcija COVID-19 atvejų, rodo naujienų agentūros AFP iš oficialių šaltinių renkami duomenys.
L. Linkevičius: S. Tichanovskaja yra Lietuvoje
L. Linkevičius: S. Tichanovskaja yra Lietuvoje 08-10 22:23
Baltarusijos opozicijos kandidatė prezidento rinkimuose Svetlana Tichanovskaja atvyko į Lietuvą ir yra saugi, BNS antradienį sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%