Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sėkmės Durys, UAB

Atsiliepimai apie Sėkmės Durys, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Sėkmės Durys, UAB

B6 2021-04-27 17:11:50
Durys uzsakiau per karantina bet pagamino kiek greiciau nei planavome.
Sumontavo meistras Viktoras.Darniai, svariai.Dekoju.
Kokybe gera.Pastabu nera.
Ačiū jums už tikrai gera atsiliepimą ir už tai kad nepagailėjote savo laiką ji parašyti. Stengėmės laikyti lygį. :)
Durys uzsakiau per karantina bet pagamino kiek greiciau nei planavome.
Sumontavo meistras Viktoras.Darniai, svariai.Dekoju.
Kokybe gera.Pastabu nera.
Žydrūnė 2021-03-17 13:23:06
Ačiū visai komandai už geras, gražias duris už tikrai prieinamą kainą bei už profesionalų, kokybišką durų sumontavimą. Meistras viską padarė puikiai. Sėkmės Jums.
Labai jums didelis ačiū kad nepagailėjote savo brangaus laiko parašyti tokį gerą atsiliepimą!!! :)
Edita 2021-03-18 11:34:47
Pagarba montuotojui Viktorui už greitą, kokybišką ir švarų darbą. Direktoriui reikėtų nustoti šantažuoti klientus frazėmis "jeigu jums nepatinka, nutraukit užsakymą, avansą grąžinsiu...". Kai lauki užsakymo daugiau kaip 3 mėnesius, tokios frazės įmonei garbės nedaro.
Ačiū jums už gerą atsiliepimą ir tuo pačiu už pastabą ir išreikšta nuomone! :) Svarbiausia musu užduotis, kad klientas butu patenkintas galutiniu rezultatu ir tai mums pavyko padaryti! Deja mes bejėgi prieš išorinius aplinkybes (karantinas, judėjimo tarp savivaldybių apribojimas). Jus nerimavote kad mes vielojame ir išvis nesumontuosim jums užsakymą. Norint jus apraminti pasiūliau jums atsiimti avansą. Labai apgailestauju, kad jums tai atrodė kaip šantažas ir viešai prašau atsiprašymo.

Labai gerai kad galutinis rezultatas jus pradžiugino!
Darius 2021-02-13 14:37:44
Norėčiau padėjoti už nuostabias duris. Kadangi karantinas teko truputėli ilgiau palaukti, bet rezultatas atpirko visus lūkesčius. Sienos buvo kreivos, slenksčiai įbetonuoti, tikrai galvojau kad bus problema, bet kai atejo įmonės meistras problemú nebeliko. Kiekvienam iššūkiui greitai rasdavo sprendimà. Meistras auksinis, rekomenduočiau bet kam, gaila vardo nepaklausiau. Žodžiu labai labai patenkintas.
Ačiū jums, Dariau, uz gerus žodžius! :) Tikrai karantinas pakoregavo tvarkarašti, bet šiai dienai jau sumažinom terminą. O meistras tikrai geras specialistas ir jam perduosiu asmeniškai jūsų padėką.
Ona 2020-09-23 16:32:38
Sveiki.Noriu padekoti savo sunaus seimos vardu uz puikiai atlikta darba ir duris.Visi patenkinti nors namas senas ir sienos kreivos bet viskas atlikta puikiai.Terminas velavo bet ju uzsakymas pakliuvo pries pat karantina tai priezastis suprantama.Dabar ir mes uzsisakem pakeist duris ir tikimes to paties rezultato.Tikesimes ir terminas nepaves.Sekmes jums
Labai ačių jūms už gerą atsiliepimą. Dabar teks pasistengti kad nepakeistumete nuomone! :)
Artūras 2020-08-11 16:35:56
Niekam nerekomenduoju, durys popierinės, montuojant visos staktos išsikraipo, apie personalą išvis patyliu, neina susišnekėti. NEREKOMENDUOJU!!!
Gerbiamas Artūras! Mūsų klientu sąraše nėra užsakovo su tokių vardu kuris rašę mums pretenzija. Jeigu jus tikrai gavote nekokybiška preke, ar buvo blogai atliktas montavimas prašau rašyti elektroninių paštų info@sekmesdurys.lt. Gal ką pamiršome?
Jeigu jus užsakote "popierinės" durys, tai tokias turėjote ir gauti. Mes prekiaujame ir gaminame įvairias. Yra pigios popierinės, yra brangios ąžuolo ir t.t. Asortimentas tikrai didelis.
Aleksandr 2020-06-28 23:48:47
Nerekomendoju.Sake durys bus po 1-1.5 men., jau praejo beveik 3 men.o duru ne kvapo
Ačiū už atsiliepimą.
Supratau jūsų nerimą dėl termino. Labai atsiprašome, bet dėl karantino, kuris tęsiasi 3men, dabar tikrai vėluojam. Stengėmės sumontuoti visiems kuo greičiau, bet kadangi situacija panaši visur, tai trūksta gerų specialistų, o imti iš gatvės nenorime, nes rezultatas neprognozuojamas. Montuojame visiems pagal užsakymo datos eilės tvarka. Visi klientai mums svarbi, dėl to išimties nedarome. Mūsų tikslas sumontuoti kokybiškai, kad klientas būtų patenkintas. Prašau jūsų kantrybės ir tikiuosi kad po montavimo jus pakeisite savo nuomonę. P. S. Dabar susitereme su patikimais montuotojais, kurie sutiko mums padėti ir jau artimiausiu metu terminas stipriai sumažės.
Ed 2019-11-14 10:32:29
Esu dėkingas už laiku ir kokybiškai gerai atliktą darbą bei nuolaidą. Durys atrodo puikiai bei montavimas tvarkingas, sėkmės!
Dažniausiai už gerai padarytą darbą žmonės padėkoja žodžių, o už bloga skuba parašyti neigiamus atsiliepimus. Jus nepagailėjote savo brangaus laiko. Taigi labai didelis jums ačiū!
Viktorija 2019-11-05 13:36:19
Visiškai nepatariu rinktis tiek šią įmonę, tiek šios įmonės produkcija, moteris su kurią buvo aptariama esama situacija yra neadekvati, rėkia, kelia toną. Juokinga situacija durys užsakytos rugpjūčio mėn., teko laukti 3 mėnesius durų, pagal jų terminus 2 menesiai, apart to, kad reikia laukti 3 mėnesius, ir jūs aiškiai veluojate savo terminais. Paskambina man dėl montavimo vaikinukas ir išsprogusiom akim aiškina, kaip aš dabar turiu taikytis prie jūsų grafiko.Bet čia dar ne viskas už nedarbą aš turiu sumokėti visą sumą už duris, kai žmogus įėjęs į namus net nepradeda darbo, kai rugpjūtį avansas buvo sumokėtas, kiek jums avansu reikia moketi???? 86 kartus.Ir kas keisčiausia vienas atstovas šneka apie vieną tvarką, o kita moteris kuri drasko akis sugeba paaiškinti, kad vadovas turėjo išaiškinti tvarką bet neišaiškino, ir ant pačio galo pasakė, jūs išnaujo stovite eilėje, ir dar su didžiausiomis pretenzijomis tekštelėjo man, kad mes dėl vienų durų turim vargti, taip turite, ir privalote ir aš kaip vartotoja neturiu klausytis jūsų skundų, kad dėl vienų durų tiek darbo ir jums neapsimoka. Nepatingėsiu ir pasistenksiu, kad šis mano skundas pasiektu daugiau vartotojų.Ir kad kitiems vartotojams durų nereikėtų laukti 6 mėnesius.
Gerbiama "Viktorija" ačiū jums už atsiliepimą.
Kiek vieno zmogaus nuomonė mums yra svarbi.
Pasirašant sutarti jums buvo paaiškinta, kad už durys reikes atsiskaityti atskirai prieš duru montavimo. Apie tai parašyta sutartije kuri jus ir pasirašete. Męistras jums paskambino ir tik primene apie tai, kad kai atvež durys reikes jas apžiurėti ir atsiskaityti uz jas, o už montavimo paslauga jau kai pastatis durys ir priimsite darbą. Tai yra normali praktika. Balsą tikrai niekas nekelia ir tik jums paaiskino, kad del to kad jus atsisakete moketi, kaip buvo sutarta, neatvezem durys ir dabar nezinom kada galėsim jas atvezti. Kaip matote neuztenka darbuotoju (kaip ir visoje Lietuvoje), o del tokiu ivykiu dar prarandam brangias dienas.
Nepatariu prasidėti su šią įmonę. Direktorius neadekvačiai bendraujantis žmogus kuriam trūksta kultūros ir profesinio reikalo suvokimo. Valandą aiškinau, kad padarytų žemesnę staktą, o jis man apie durų aukšti. Rėkė, psichavo, metėsi įžeidžiančiom frazėm, kol ant popieriaus nenubraižiau ko noriu. Po tokio bendravimo, garantijos klausimai manau būtu sprendžiami taip pat. Pasijunti kaltas, kad perki pas juos duris.
Durys sumontuotos ir pagamintos gerai, kol kas pretenzijų neturiu, nes gamybą ir montavimą atlieka kita įmonė pas kuria jie perka paslaugą.
Vidmantas 2018-07-24 23:13:53
Uzduotis buvo rasti vykdytojus, laiku, suspautais terminais, sumontuoti 10 vnt. kokybisku duriu visam naujam namui uz logiska kaina. Pradejus ieskoti visos zinomos ir dideles imones, kaip susitare, siule lenku duris ir ilgus terminus uzsakymui ivykdyti, kainos taip pat nemazos. Taciau benarsant interneto platybes uzkliuvo man nezinoma Vilniuje esanti bendrove (as Kaune). Susisiekus, gavau malonia konsultacija, atvyko, papasakojo, parinkom palete, sutarem logiska rinkos kaina. Be to, jie gamina patys, ruosinius vezasi ne is Lenkijos. Rezultato bijojau, bet nenusivyliau. Pagamino anksciau nei trumpiausi terminai siuliusiu Lenkiskas duris. Atvyko, sumontavo per diena, susitvarke ir isvyko - pagarba profesionaliems montuotojams uz kokybiska ir profesionalu montavima...tikrai ne "chaltursikai". Kokybe gera, priekaistu neturiu. Isvada: rekomenduoju juos, kaip lankscius, dirbancius kokybiskai ir uz prieinamas kainas. P.S. Draugas pries mus uzsisakes lenkiskas duris is garsios bendroves... vis dar laukia ir terminas atidetas antra karta. Sekmes "Sekmes durims" ir linkiu sekmingo verslo.:)
Ačiu vidmantai už gerus žosžius. Visada malonus jausmas kai padariai žmogui gera. Nevisiems gali būti geras. Klistame ir mes. :) Bet mes stengiames !
Igor
Hate 2019-04-17 16:24:37
Direktorius malonus, kai jam tai apsimoka... Priimant užsakymą... Teko skambinti pasidomėti kaip dėl mano durų reikalai... Žodžių, pakėlė balsą, atseit nusibodo tokie klientai, kurie nieko nesupranta ir t.t.. Durų dar neturiu... Bet po tokių pokalbių..kai ant tavęs pradeda šaukti, atsiprašau.. Nenoriu aiškinti kaip ir kas.. Skaičiau komentarus, viskas tiesa ypač tie kurie nusivylė. Žodžiu, nerekomenduoju. Niekas neišmano šios profesijos ir darbo jei nėra susijęs, domėtis ir skambinti teirautis yra teisinga....o likti apšauktam - NE. Jaučiuosi įskaudinta.. Žema direktoriui taip elgtis.
Gerbiama "Hate"! Ačui jums už pastabą. Jeigu aš jums grubiai atsakiau tai atleiskite. Mūsų įmonėje yra vadybininkas kuris atsako į telefono skambučius ir moka tikrai gražiai bendrauti. Kitą karta jeigu norėsite užduotį klausimą skambinkite vadybininkui. Jus galėjote tiesiog paskambinti tuo metu kai sprendžiau svarbius klausimus ir tiesiog negražiai atsakiau ant emocijos. Kadangi durų, kaip jus rašote, mes jums dar nesumontavome, tai nekorektiška daryti išvadą ir duoti neigiamos rekomendacijos. Dar karta atleiskite. Tikiuosi kai sumontuosime jums durys jus pakeisite savo nuomone.
Igor
Labai pritariu Kliento įrašui 2018/07/07.Buvau ir aš čia parašęs šiek tiek anksčiau, dingo atsiliepimai, kaip ir iš kitų puslapiu buvo pašalinti.Like tik teigiami atsiliepimai.Tikrai šitos įmonės nerekomenduoju niekam, na nebent jei norite turėti tikrai prastą gaminį už gerą kainą.Įmonė net neturi kalibravimo staklių, tai kaip gali graziai ir lygiai viska suleisti Teko gan ilgai bylinėtis su jais.Tikrai nesugebantys kokybiškai pagaminti gaminį.greičiausiai net negamina patys o vežasi iš Baltarusijos.Kai įstatė mano užskytas duris, tai ant rytojaus išsivežė remontuot.Norėjau pažiūrėt kaip remontuoja jas, nes remontavo pusantro mėnesio, tai neradau kur.Darbininkai sakė, kad Anykščių raj. kažkur paliko, kai dirbtuvės yra Vilniuje.Kiti gamintojai per tiek laiko pagamina.Žodžiu jei norit turėt problemą tai manau turėsit.Po atsiliepimu patalpinimo dar buvo atsiradę ne vienas Sėkmės durų klientas, kurie, sakykim nukentėjo nuo šitos įmonės, nes buvau paskelbęs savo telefono Nr.Viešinkim, nes kitaip atsiras begalė tokių.
Chaltūrščikų įmonė, panašu, kad visi geri komentaraixparašyti jų pačių. Durys pjautos atšipusiom ataklėm ir kraštai "nukramtyti", staktos kleba, stiklai duryse nepritvirtinti. Užsakant duris savininkas be muilo lenda aisku kur, o kai atvažiuoja dėti durų tampa alfa vyru, kuriam sąlygos bute dėti durims blogos, aplinka trugdo ir galutiniam variante tai tampa priežastim kodėl prichaltūrinta. Tikrai pilna įmonių, kurios deda duris, neapsirikit ir išsirinkit teisingai
Nuoširdžiai dėkoju UAB "Sėkmės durys" vadovui Igoriui ir jo darbuotojams už atliktą darbą. Užsakinėjau vidaus durys į namą. Paaiškinau, kad noriu baltų sendintų medinių durų. Nors tokio pavyzdžio neturėjo, vadovas skrupulingai aiškinosi mano poreikius. Kaip sakant užsisakiau " Katę maiše" :). Šiek tiek pergyvenau, bet pasitikėjau vadovu, nes prieš tai telefonu užsakinėjau durys į butą visai nematydama durų pavyzdžių, kadangi buvau išvykusi. Parvažiavusi rezultatu buvau labai patenkinta. Nors durų abiem atvejais reikėjo šiek tiek palaukti ilgiau sutarto laiko, buvo verta. Tai juk gamyba ir reikia pozityviai save laukimui nuteikti :) O kam reikia greitai belieka parduotuvės..... Dar kartely dėkoju. Drąsiai rekomenduosiu visiems. Liucija.
Ačiū vaduvui Igoriui ir visai jo komandai už laiku ir kokybiškai atliktą darbą. Užsakius vidaus duris šioje įmonėje, nepasidomėjau atsiliepimais, o tik vėliau pamačiau neigiamų komentarų. Šiek tiek buvo neramu, tačiau, maniau, kad kiekviename darbe pasitaiko klaidų, kurias įmanoma ištaisyti. Vidaus duris man įmontavo laiku, buvo bendraujama nuoširdžiai, o svarbiausia - kaina ir kokybė atitiko mano lūkesčius. Rekomenduoju šią įmonę ir rekomenduosiu savo draugam ir pažįstamiem. Tai įmonė, kuri vertina savo klientą ir jaučiasi atsakinga už jį. Sėkmės Igoriui ir jo įmonei.
Ši rudenį nusprendemė atsinaujinti ir pakeisti vidaus durys. Esam patenkinti, kad aptikome durimis prekiaujančia ir jų montavimu užsiemančia įmonė UAB „Sekmės durys“.
Mūsų jaunos šeimos vardu norime padėkoti įmonei "Sėkmės Durys" už greitai pristatytas ir įmontuotas vidaus durys. Viskas atlikta sutartu laiku ir kokybiškai.
Linkime jums sekmės tolimesnėje jūsų veikloje.
Šioms įmonės Direktorius Igor Juzefovic pats priėmė užsakymą, atvažiavo sutartu laiku, nors užsakymas ir buvo ne Vilniuje, o Širvintose, vadovui nekilo jokių problemų dėl atvažiavimo, dėl apmokįjimo už kelionę. Ko negaliu pasakyti apie kelias įmones į kurias skambinau. Buvo pasakyta, kad į kitą miestą nevažiuoja, buvo klausiama apie apmokėjimą, kilometražą ir panašiai. Taigi, užsakymu iš šios įmonės labai patenkinta. Vadovas kultūringas ir patarė, paaiškino viską, nes pati tikrai neturėjai nei laiko, nei noro domėtis visomis durų subtylybėmis. Ačiū vadovui. Ir laukiu kito etapo. Durų pastatymo.
Buvo sudėtinga užsakyti 6 vidaus duris privačiam darželiui Vilniuje atostogų metu (rugpjūtis). Ilgi terminai, sunku kalbėti su pardavėjais ir t.t. Esu dėkingas UAB "Sėkmės durys" ir jų vadovui Igor už greitį, kokybę ir kainą. Jų pasiūlytas sprendimas ir atlikti darbai atitinka mano lūkesčius, nesukėlė papildomų klausimų. Drąsiai rekomenduoju jų darbą.
Kauno mokykla darželis Šviesa
2016-08-11 20:59:38 IP 28ma2ob8
Kompanija "Sėkmės durys" geriausia mūsų patirtis įgyvendinant svarbų mums projektą.
Gavome ne vien aukštos kokybės duris, bet ir aukštos kultūros paslaugą nuo užsakymo pradžios iki durų įstatymo.
Viskas buvo padaryta laiku ir profesionaliai. Kompanijos vadovas mūsų iššūkį per mėnesį pagaminti ir sustatyti duris priėmė kaip savo.
Nuoširdus ačiū "Sėkmės durų" meistrams ir vadovui už rūpestį mūsų užsakymu kaip savu, už gerą jausmą, kai viskas vyksta kaip sutarta, laiku ir nuoširdžiai bendraujama kaip su ypatingais klientais.
To Lietuvoje labai trūksta.
Ilgai ieškojau, kur galėčiau užsisakyti duris. Reikejo ir durų montuojamų į metalines staktas. Pasirinkau Sėkmės durys. Pirmas įspūdis susidūrus su įmonės direktoriumi Igoriu - impulsyvus, kategoriškas patarimuose.Bet rezultatas nenuvylė. Užsakymas atliktas laiku, meistrai Julius ir Viktoras- savo darbą išmano puikiai. Ačiū Igoriui už patarimus, už rūpestį. Jis-vadovas, mylintis savo įmonę ir kovojantis už jos gerą vardą.Jei rinkčiausi, kur užsisakyt duris ir vėl pasirinkčiau Sėkmės durys. Ačiū.
Užsakiau duris. Gamino dvigubai ilgiau negu žadėjo. Rezultatas gavosi gana pusėtinas... durys pagamintos grubokai, prastokas dažymas, suleidimai netikslūs, vyriai jau girgžda. Tik sumontavo pakankamai tvarkingai - turiu galvoje, kad daug žalos butui nepridarė.
Šiaip, naudojantis jų paslaugomis siūlau būti atsargiems, aiškiai SUSIRAŠYTI SUTARTIS ir gerai apžiūrėti produktą prieš apmokant...
Noriu padėkoti už kokybiškai ir greitai atliktą darbą. Atskirai dėkoju p. Juliui už jo darbštumą, atsakingumą ir auksines rankas. Linkiu visam kolektyvui sėkmės darbe. Ačiū.

HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS | SPYNOS

Adresas: Kalvarijų g. 125b, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB - LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS * Šarvuotos, metalinės durys | Buto, Lauko, Laiptinės, Sandėliuko || APSAUGINĖS * Lauko durys įpatingai šiltos, pasiviems namams! * Vidaus, vidinės durys | Faneruotos, Ekofeneruotės, Medžio masyvo, Paslėptos, Atvirkštinio varstimo, Beapvadinės || Matuojame...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2-12, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 20 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
Lenex
Grindys, durys

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; durys, raktai, spynos; gamyba; mediena, jos gaminiai.
UAB Lenex – didžiausias durų ir grindų specializuotas pardavėjas. Čia rasite plačiausią durų ir grindų pasirinkimą visame Kaune. Naujas prekybos salonas Vilniuje. UAB Lenex produktai: Grindų dangos, priemonės Parketlentės Dvisluoksnės parketlentės Trisluoksnės parketlentės Parketlentės eglute 90 laipsnių...
Golgonda
ŠARVUOTOS IR VIDINĖS DURYS,VARTAI, STOGELIAI, META

Adresas: Šilutės pl. 51, 2 aukštas, LT-94105 Klaipėda.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai, tvoros; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
ŠARVUOTOS IR VIDINĖS DURYS,VARTAI, STOGELIAI, METALINĖS TVOROS UAB „Golgonda“ gyvuoja nuo 2005 m. Pagrindinė mūsų veikla yra kokybiškų ir patikimų šarvuotų bei vidaus durų gamyba pagal modernų ar klasikinį dizainą, įvairaus metalo gaminių miltelinis dažymas pagal RAL spalvų paletę. Tai pat PVC gaminių, apsauginių...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...

Vilniaus jubiliejui ruošiama kampanija – vėl nori nustebinti visko mačiusį pasaulį 06-20 18:57
Vilniui, ruošiantis 700 m. jubiliejui, pradedama rengti ilgalaikė komunikacijos koncepcija, apimsianti konkursus, televizinius projektus, renginius ir kitas priemones.
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams
Norvegija švelnina dėl COVID-19 įvestus suvaržymus kelionėms, sportui ir barams 06-20 15:51
Norvegija artimiausiomis dienomis atšauks virtinę dėl COVID-19 pandemijos įvestų suvaržymų, apie būsimus kelionių, sporto ir pramogų atlaisvinimus pranešė šalies ministrė pirmininkė.
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių?
I. Buruma. Kam reikia olimpinių žaidynių? 06-20 14:49
Olimpinė dziudo medalininkė ir Japonijos olimpinio komiteto valdybos narė Kaori Yamaguchi nustebino savo stulbinančiu pareiškimu – stulbinančiu, tiesa, iš olimpinio komiteto atstovės lūpų. Ji...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%