Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę InMedica, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę InMedica

Atsiliepimai apie InMedica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie InMedica, UAB

P. Baublio g 2 Vilnius. Padarė chirurgas operacija. Ir pasakė, kad ateis išleisti namo apie 16h-17h.Veliuoja jau dvi valandas. Sesutės pasakė kad reiks palaukti, nes išvykes. Negerbe žmoniu laiko visiškai. Kai pinigus pasiimti tai iš karto prašo. O toliau viskas vienodai. Sėdėk ir lauk, kada aš sugalvosiu tada ateisiu galima suprasti taip. PYKTA!
Šiandien lankiausi pas ginekologe In Medica klinikoje Šiauliuose, ir tik po apžiūros buvau paklausta ar mane registraturoje perspėjo, kad apžiūra yra mokama, už kurią aš turėjau susimokėti 68 eurus, ir tai buvo tik profilaktinė apžiūra, aišku registratūra mane užregistravusi nei žodeliu neužsiminė, kad už apžiūrą man reikės susimokėti, paklausus kodėl manęs neperspėjo, atsakymas buvo, kad nu jo gal įvyko klaida, ir kad dažnai sulaukia skambučių dėl tokių klausimų.Natūraliai kyla klausimas, kodėl už šitą klaidą aš turėjau mokėti tokią sumą, nes jeigu būtų perspėję, būčiau tikrai nesiregistravusi. Įdomu, kas tūrėtų atsakyti už šitą klaidą? Nuo šiandien pradėjau ieškotis kitos klinikos, nes nežinau kada atėjus paprastai apžiūrai, vėl teks susimokėti.
Utenos InMedica politika labai keista. Iki kol klinika Šalavijas nebuvo perimta InMedica viskas vyko sklandžiai, gydytojas nurodo, kad turi dėl tam tikrų problemų pas jį lankytis apžiūrai kas met ir be problemų gaudavai siuntimą apžiūrai. Dabar InMedica šeimos gydytojas nurodo, kad jau negali duoti siuntimo pas gydytoją, jeigu neturi realių nusiskundimų, suprantama šeimos gydytojas dirba kaip nurodo klinikos politika. Pas dalį specialistų tenka registruotis mokamiems vizitams, nes jeigu turi rizikų ir prieš tai turėjai gydymą, juk nelauksi kol vėl susirgsi, nes siuntimų pas gydytojus tiesiog negausi, nors gydytojas specialistas sako ateik pasitikrinti kas met. Šios klinikos vizija labai aiški, neduokim siuntimų pas gydytojus, nebent jau miršti, tegul visi lankosi pas gydytojus mokėdami už konsultacijas nuo 100€ ir daugiau. Matau, kad teks rinktis kitą kliniką, nes šioje klinikoje siuntimų pas gydytojus nebegausi…
In Medica kolektyvui ivertinimas puikiai, o ortopedui gyd. Justinui Vaičiuliui kuris dirba Lazdynu ligonije, jis operavo toje klinikoje ir nesuteike privalomos informacijos po operaciniu laikotarpiu tai is 10 balu vertinu 3 balais. Nes nebuvo suteikta informacija, kokias mankštas ir kaip privalau daryti, o taip pat nebuvo paaiškinta, kokia tvarka ir kaip bus atliekama reabilitacija, kaip ir kada reiktu registruotis. Mano atveju gyd. pasake 6sav- su ytvaru buti, po to 6 sav. Reabilitacija, (tai buvo pasakyra pirma ryta po operacijos telefonu per slaugytoja.Todel del informacijos stokos buvo 2 d. Veliau istraukti siulai, nedaryta manksta, kas leme skausminga ir daug ilgesne reabilitacija, apie operacijos kokybe anksti kalbeti, nes tik 2 d. Pradejau reabilitacija ir peties paslankumas tik 15%, kas visus reabilitologus stebina.Kadangi gyd. asmeniniu kontaktu neturejau, o i konsultaciju kab. nepavyko priskambinti, rasiau paklausima Lazdynu ligonines raštinei. Po 6sav., nuo operacijos gyd. atrase, kviete atvykti, kad parodytu mankstos pratimus.., deja jau per velai, nes mankstinti realiai reikejo nuo pirmos pooperacijos dienos.
Niekam nerekomenduočiau šio gydytojo.
Esu pasibaisėjus Kauno Veiverių g. esančioje gydymo įstaigoje dirbančia gydytoja A. Mačiulyte. Kyšius ima net nė mirktelėjus. įsiprašė pas senolę į namus, nors ji prašė, kad nevažiuotų. Ramia sąžine iš jos paėmė 50 eurų. Ir tai ne pirmas kartas. Apie jos kyšininkavimą jau girdėta ne iš vieno pas ją besigydančio žmogaus. Ar ne per jauna imti kyšius...... Visą savaitę teko laukti, kol parašė 27 formą, kad būtų galima gauti slaugę į namus. Ir tai parašė tik todėl, kad atėjus į kabinetą teko imtis piktoko tono. Pažymos rašymas užėmė lygiai 4 min. Ir kur tiek abejingumo ir nežmogiškumo pas jaunąją medikę.
Grubus aptarnavimas ir tragiškas neorganizuotumas, vaikui liepė laukti 50 min prie kabineto durų, nors atvykome savo laiku! Administratorės privertė pasijausti kaip šiukšles, tokio abejingumo dar neteko sutikti niekur. Saugokitės ir saugokit vaikus nuo tokių “klinikų”.
Noriu išreikšti padėką Santariškių padalinio klinikos med. seselei Alicijai už rūpestingumą, dažną domėjimąsi mano būkle po operacijos, už pagalbą prireikus, labai nuoširdi ir draugiška darbuotoja. AČIŪ.
Visai klinikos darbuotojai iš tiesų yra labai dėmesingi ir paslaugūs.
Aš jau nebeturiu komentarų apie komunikaciją, kuri pastaruoju metu vyksta - tiksliu NEVYKSTA klinikoje. Keturis kartus iš eilės po patikinimo, kad registratūra perskambins, nei karto skambučio nesulaukiau. Tai gal jūs man paaiškinsit kaip užsiregistruoti extra, o ne po mėnesio?! Odontologai, ir tie nekelia ir neperskambina. Tai kam ta registratūra apskritai reikalinga?!
Šeimos gydytoja nepaprastai kompetetinga, rūpestinga ir maloni, na bet registratūros darbas - tikrai nėra žodžių.
Žirmūnų padalinio registratūros aptarnavimas siaubingas. Klinikoje esu prisirašęs apie pusmetį. Per tą laiką kreipiausi du kartus. Pirmą kartą dėl gauto teigiamo Covid rezultato - iš registratūros gavau atsakymą, kad turiu būti izoliacijoje ir konsultacijos pas šeimos gydytoją gauti galimybės nebus. Antrą kartą kreipiausi po trijų dienų karščiavimo, kai trečią dieną atsikėliau beveik negalėdamas prakalbėti ir ryti maisto. Paskambinus gavau atsakymą, kad mano šeimos gydytojo nėra, kiti nekonsultuos, o ir aplamai turiu turėti Covid PGR tyrimo rezultatą, kad mane konsultuotų.
Aida Lengvinienė
2021-12-06 18:44:15 IP 2g5vfcf4
Šita klinika be paciento žinios perrašo pas gydytojus pas kuriuos niekas neina. Klaipėdos Inmedicoj atėjau ir sužinojau kad pas šeimos gydytoją prie kurios buvau prisirašius daugiau nei tris metus esu perrašyta pas kitą ir dar pas tokią pas kurią niekas neina.
Baltu pr 7A Inmedica odontologija. Buvau atvykus 2021.12.02 Del uzeinancio didelio skausmo, Gyditoja apziurejo dantu kanalus, viskas tvarkoja. Tolimesniam skausmo sprendimui pas kita gyditoja reikalinga registracija. Registracija tik po menesio, ir registraturoja buvo paaiskinta artimesnem datom laisvu vietu nera, jai netinka ar per ilgas laikas, pasieskokite kitur juk visur reikia moketi uz paslaugas. Toks buvo registraturos darbuotojos atsakymas
Vilkaviskio skyriuje dirba labai nekompetetingos registraturos darbuotojos, visada bendrauja nemaloniai ir izuliai
Paulius 2021-09-16 15:39:10
Niekam nerekomenduoju registruoti vaiko šioje gydymo įstaigoje (Baublio g 2, Vilnius). Ši gydymo įstaiga tinkama tik suleisti skiepams, kurių kalendorių geriau taip pat sekti tėvam, nes gydytojai dažnai neinformuoja. Paskambinus pasiekti gydytoją yra neįmanoma - nesvarbu ar vaikas serga ar norite pasikonsultuoti jums teks šnekėtis su ragelį pakėlusiu žmogumi, kuris kartais sugeba ir diagnozuoti ligas arba teigti, kad vaikas neserga. Kadangi kol dirba įstaiga vaiko į priimąjį vežti negalima, o pirmiau turi įvertinti šeimos gydytojas, tai tenka laukti kol įstaiga užsidarys ir tada jau keliauti su sergančiu vaiku ieškoti pagalbos.
Jei tik turite galimybę rinkitės kitą gydymo įstaigą.
Pritariu!

Tol kol viskas yra gerai ir reikia atvažiuoti tik suleisti skiepus - viskas tobula. Atvažiavus visada yra parkingo vieta automobiliui, personalas malonus, paciantų gydymo įstaigoje mažai ir viskas labai sklandu. Tačiau jei vaikas suserga prasideda "smagioji" dalis.

Nežinau kas turi būti, kad registratūroje užregistruotų artimu metu pas gydytoją, visada gaudavau atsakymus važiuoti į priimamąjį arba konsultuotis su vaistininku. Labiausiai sukrėtęs įvykis buvo kai vaikui pablogėjo ir laukėm gydytojos skambučio. Taip jau nutiko, kad nepastebėjau kai skambino ir iš karto po to vėl skambinau į registratūrą prašyti perduoti gydytojai jog dar paskambintų. Man patikino, kad paskambins. Skambinau dar 3 ar 4 kartus klausti ar tikrai paskambins nes nieko nesulaukėm dar, kol galiausiai paskutinio skambučio metu man pasakė, kad gydytoja jau išėjo.

Kada tartis su vaistininku aš suprantu, kada padėtis rimta ir reikia skubios pagalbos irgi žinau kur kreiptis, bet jei reikia kokybiškos ir greitesnės (nei po savaitės) šeimos gydytojo konsultacijos tai tikrai ne į InMedica reikia kreiptis.
Inesa 2021-06-07 09:20:54
Paskambinus užregistruoja tave vizitui, tačiau atvykus pasirodo niekas tavęs neužregistravo. Nusivylimas didelis. Esi klinikos pacientas, o tenka ieškotis mokamos paslaugos, nes pas gydytoja daugiau tą mėnesį vizito jau nebaigausi.
Mums taip nutiko Vilniaus Karoliniškių poliklinikoje - konsultacija buvo užregistruota visai kitu laiku ir net kitą dieną, negu man buvo pasakyta prie langelio. Registratorės labai neprofesionalios, maždaug pats kaltas, ne taip supratai ir net nesistengia kažkuo padėti ar bent prisiimti kaltę, rodos, kad tyčiojasi:"jei netinka, galim užregistruoti kitu laiku, bet šią savaitę tai jau tikrai laikų nėra...".
Jei tik turite galimybę rinkitės kitą gydymo įstaigą.
Po šiandienos vizito pas burnos higieniste Šiaulių klinikoje, su šia įstaiga atsisveikinu. Visų pirma, pas moterų gydytoja patekti ne privačiai beveik nulis šansų, turėjau bėdų, teko ilgai ir įkyriai prašyti, kad siuntimą į kitą klinika parašytų, kadangi patys negali niekaip priimti.
Uzsiregistravau pas burnos higieniste, iškarto pasakė kad reikės mokėti nuo 20 iki 30 Eur. Na ok. Higiena truko max 25 minutės, nustebus man ir pasakius kad wow kaip greitai, higieniste atsakė kad apnašų minimaliai ir nėra ten ko bruzinti, tad labai nustebau kai nuėjus susimokėti, pasake 30 Eur. Comon?!? Tai kada moka ta 20 Eur? Nei nuskausminimo buvo, pati procedūra truko super greit. Kai seniau apie valandą užtrukdavo, kitoj klinikoj kai buvau registruota. Į šią persiregustravau issikrauscius į kitą būstą, kad būtų arčiau. Bet ačiū, grisiu į savo senąją poliklinika, geriau pavazinesiu toliau, negu leisiu taip pinigautis viešoje įstaigoje, kai ir taip moku mokesčius valstybei.
Apie registratores taip pat nieko malonaus pasakyti negalėčiau, naglais veidais sėdi, pasiputusios, reiktų pasidomėti ir pasimokyti kaip dirbti su klientu aptarnavimu, o jeigu neišeina normaliai dirbti, tai gal geriau pereiti ten, kur mažiau kontakto su klientais?!?! Esu labai labai nusivylusi.
Neaišku kam reikalinga registracija tyrimams Kauno Aleksoto InMedica. Atvykus registracijos laiku pasiūloma laukti, kol bus aptarnauti esantys eilėje.
Rekomenduočiau pakeisti registratorę dirbančia aleksote 2021.07.01. Nekompetetinga.
"Nuostabi kontora" kala €€€ kaip tik gali. Atejo mama pas chirurga i konsultacija sake kainuos 19 eur. Daktaras padare echoskopa, nes kitaip nieko jis nepakonsultuos, registraturoj sako dar 50€ tai graziai paprasiau, kad kita kart informuotu kiek kainuos pries ka nors darydami. Kazkaip kaininko nera nei prie kabineto duru nei internete nei registraturoj. Bukit atsargus, pasiimkit €€€, kad netycia skoloj neliktumet po konsultacijos ;)
Gailiuosi, kad iš anksto nepasidomėjau ir nepaskaičiau atsiliepimų, apie šią š*******o kontorą! Sumoki didelius pinigus už covid testą prieš kelionę, o atsakymas vėluoja. Ką jie sau leidžia! mėginį iš nosiaryklės paėmė žiauriai grubiai, sukišo iki smegenų ir iš visų jėgų išmakalavo. ne pirmą kartą dariausi šį testą, taip baisiai nėra buvę! patys blogiausi atsiliepimai, įmonė verta susimokėti baudas už klientų apgavystes, neva tyrimai atliekami per 24h. Dirba tikri antžmogiai. Feee
Komentarą trynė ne be priežasties.
2021-05-10 09:33:33 IP 28m83475
Rašiau komentarą apie rinkodaros vadybininko atranką - atvykus į pokalbį man ant galvos supylė neva iš tikro ne 2 metus paskutinėje darbovietėje dirbu, o ką tik įsidarbinau ir pas mane ten neva konfliktas, o ir pavyzdžiai neva nėra mano ir išvis viską neva meluoju.

Viskas tuo nesibaigė. Kažkas pradėjo skambinėti mūsų įmonės serviso darbuotojams ir įmonės vadovui su pranešimais, kad mane reikia atleisti.

Iš pradžių pagalvojau, kad gal personalo vadybininkei kas nors primelavo tai, ką ji man ant galvos supylė. Bet visgi taip nėra ir ji tai darė savo iniciatyva. Mano darbo pavyzdžių viešoje prieigoje nėra, tad ir skambinti galėjo tik ji. Dėl streso nuo man ant galvos supiltos nesąmonės ir personalo vadovės bendravimo ypatumų, kitose atrankose nedalyvavau, tad niekas kitas skambinėti į darbovietę ir negalėjo. Matomai tai toks kerštas. Siunti CV, o paskui tave už tai persekioja kelis mėnesius.

Visgi jeigu jai iš tikro kas nors primeluotų, tai ji arba į pokalbį nekviestų arba paprašytų sodros duomenų ar kitų įrodymų. Visgi nebuvo tai normalu. Persekiojimas - taip pat nėra normalu.
Baublio g. (Vilnius) dariausi Covid antikūnių kiekybinį kraujo testą. Minėjo, kad atsakymas bus sekančią dieną. Praėjus dviems dienoms skambinau pasiteirauti, tai atsakymas buvo, kad labaratorijoje nėra reagentų. Jau ketvirta diena, atsakymo nėra. Moki didelius pinigus tam, kad paslauga būtų atlikta greičiau ir geriau nei kitur, o gaunasi atvirkščiai. Nėra reagentų - neteikite paslaugos arba gražinkite pinigus.
Laba diena, noriu pasidalinti šia situacija ;užėjusi į Šiaulių InMedica UAB Lyros22 gatvėje paklausti kada baigiasi receptiniai vaistai - senuoliui, nes kartu negyvenu ir nežinau. Klinikoje nebuvo nei vieno paciento, tai ponia registratorė visa pikta ir nepatenkinta, kad paprašiau, kad pažiūrėtų - buvo pažerta priekaištų, ne mandagi.Manau, kad tokie žmonės netūrėtų dirbti tokioje vietoje, kurios tingi nesant apkrautai darbo krūviu, taip bendrauti su pacientais.Seni žmonės ir užmiršta kai jiems išrašomi vaistai kas tris mėn. Plius, kad tik grįžome iš ligoninės.Registratorės atsakymas - niekas dabar neišrašys, nes gydytojas atostogauja, tai vadinasi" žmogus gali ir mirti ' be jam reikalingų vaistų.
Gabrielė Ranonytė
2021-05-03 23:23:27 IP 28lgao8q
Apgailėtina... Paprašiau, kad padarytų testą iki 05:00 ryto, nes man skrydis bus. Ir testuotojos pasakė, kad tikrai bus atsakymai iki to laiko. Dabar jau senai jų darbo laikas pasibaigęs ir nedirbs iki mano skrydžio. Sėdžiu ir nebežinau ką daryt, visą naktį verkiu nes nemažai paklojau ant bilieto... Dar taip gyvenime nebuvau niekuo nusivylusi...
Visiškai neadekvačios kainos- apie padalinį Baublio g. (Vilnius)- už 10 min. genetiko konsultaciją mokėjau 100€! Nors buvo informavę prieš tai registratūros darbuotoja, jog konsultacija 60€. Bet, pasirodo, kad pas tą pačią gydytoją kaip ginekologo konsultacija 60€, o kaip genetiko-100€ !
Nieko keisto, kad savo puslapyje neteikia informacijos apie paslaugų kainas!
Esu nusivylęs, Santariškių ŠMC, bandžiau užsirašyti pas šeimos gydytoją, laukti reikia apie 10 dienų, kad gaučiau nukreipimą pas specialistą, prieš tai laukiau pas savo šeimos gydytoją taip pat gan ilgai, kad pakomentuotu tyrimo rezultatus. Sulaukus gydytojos skambučio, ji nesugebėjo paaiškinti padarytus tyrimus nors pati juos nurodė daryti. Susidaro įspūdis, kad sudaro dirbtinai pas gydytojus pakliuvima deficitą.
Kaune savanoriu pr, gluses registraturoj aiskini joms, kad bileteni pasibaiges reik pratesti, sako gerai kai baigsis paskambins, sakau jau pasibaiges.Atranka kai vykdot, pasiziurekit ar zmogus aplinkoj orentuojasi, nes pastoviai problemos registruojantis, tai adresas netinka, tai dar kazkas.Nors simtas metu ten tie patys duomenis.
Keiskit Šškinės PSC registratorę. Jai mano adresas netiko (registruojantis pas gydytoją) nors, kai į patį centrą registravausi, jai tiko, ir šiaip visur kitur tinka, susišnekėti sunku, bendrauja nemaloniai ir nelabai moka naudotis telefonu arba nenori? Labai retai perskambina. Arba perskambina po kelis kartus iš eilės. Kai reikia ten skambinti - nupurto.
Malonu skiepytis nuo sarscov2 Inmedicos Karoliniškių klinikoje.
Labai dėkoju skiepijančiam personalui ir visiems, kurie organizavo skiepijimą. Galiu ilgai pasakoti, kad visi geranoriški, profesionalūs, visa skiepijimo procedūra greita ir maloniai nuteikianti.
Labai ačiū!
trina mano komentarą, kuris yra tikra tiesa
2021-02-18 17:10:50 IP 28m83475
Buvau rinkodaros atrankoje dėl to, kad šiuo metu esu prastovoje ir labai gailiuosi, kad ten nuėjau. Personalas skambins darbdaviui, o taip pat ir buvusiems darbdaviams dar prieš Jums ateinant. Baigtis tai gali blogai - ji tiesiog informuos Jūsų darbdavį, kad ieškote kito darbo, tad dėl paprasto pokalbio galite darbą prarasti. Įmonė net nesistengia atrinkti tinkamus kandidatus arba skambinti bent jau paskutinėje stadijoje ar po sutarties pasirašymo. Tokiais skambučiais mielai pasinaudos nesąžiningi darbdaviai, juk darbo žmonės dairosi tikrai ne iš gero gyvenimo. Galimus pasinaudojimo variantus čia neaprašinėsiu, pasakysiu tik, kad metė man į snukį kaltinimą neva aš ką tik įsidarbinau, neva turiu naujoje darbovietėje konfliktą, neva šis konfliktas yra su įmonės vadovu, o pati naujo darbo ieškau. Turint omenyje, kad dabartinėje darbovietėje dirbu beveik 2 metus - ši man ant galvos išpilta nesąmonė turi sakyčiau per-daug detalių - ir neva ką tik įsidarbinau, ir neva konfliktą ten turiu, ir neva netgi žinoma su kuo.
Esamos darbovietės pavadinimo į CV neįtraukiau, šias nesąmones primeluoti galėjo kažkoks buvęs darbdavys, o taip elgiasi 90% lietuviško kapitalo įmonių. Paskambins esamam darbdaviui - ir jis akimirksniu pasinaudos šia puikia galimybe nesumokėti už darbą ir liksite be darbo. Paskambins buvusiam - tiesiog prikakos ant galvos kokių nors nesąmonių, o jus jos patyčias klausysite. Taip, ji kaip ir bet kokios lietuviško kapitalo įmonės HR, mielai įžeidinėja kandidatus ir mėgaujasi gautu rezultatu.

Jokios kriminalo čia neparašiau - savo patirtį aprašiau nežinantiems, kad jūsų darbdavys skambutį jau gavo.
Veiksmas Šilainiuose. Nustebino nemandagus priėmėjų darbas. Gal pats tonas su klientais ir ne tragiškas, tikrai tekę matyti ir blogesnių, bet tikrai ne malonus, su išdidumo gaidele ir nenoru padėti. Vis tik aptarnavimo srityje dirba, o dar sovietinis mentalitetas, maždaug dar nepatenkinti, kad klientai atreina, o neduok dieve dar paklaus ko. Tai vis ne kaltu galima pasijausti. Pasibaigus mobiliam internetui, reikėjo labai prisijungti prie wifi, tai turint galimybę manau kiekviena normali įmonė duotų slaptažodį, kad klientui būtų patogiau. Kam jums tas wifi tuomet? Keliems darbuotojams? Neišgalit turėti galimybę ir klientams kartais prisijungti? Tai blogai toks nelankstumas. Pinigus moki nemažus, o servisas apgailėtinas. Ypač išdidžiai nemaloni blondinė močiutė su akiniais prie dantisto. Nors ir ta juodaplaukė priėmėja girdėjau nemaloniai mykia kaip vandens į burną prisisiurbus. Brrr net nupurto pagalvojus kokie neprofesionalai dirba. Pas mane tokios nepaslaugios zanūdos tai šautų kaip šampano kamščiai iš įmonės.
Sveiki, noriu padėkoti InMedica klinikos Santariškėse, Vilniuje dienos chirurgijos centro darbuotojams už apsilankymo "ligoninėje" pavertimą malonia patirtimi. Beveik SPA, tik kad operavo :)
Dar prieš atvykstant buvau profesionaliai pakonsultuotas gydytojo Arūno Grinkevičiaus ir administratorės Dagnės, sklandžiai suderinome formalumus, kurie be jų pastangų nebūtų buvę tokie sklandūs.
Atvykus į kliniką (11-10) buvau maloniai pasitiktas, skirta labai tvarkinga ir jauki vienvietė palata.
Seselė Božena (tikiuosi neklystu dėl vardo) buvo labai maloni ir profesionali, paėmė reikalingus mėginius tyrimams, padėjo pasiruošti operacijai.
Po poros valandų buvo atlikta operacija, ji praėjo sklandžiai: dėkoju gydytojui Arūnui, anesteziologui (atsiprašau, vardo nepamenu :)) bei operacijos metu talkinusiems kolegoms už profesionalumą.
Pora valandų po operacijos gydytojas atėjo papasakoti apie kitus žingsnius, pasiteiravo, kaip jaučiuosi. Po skanios vakarienės jau važiavau namo.
Kitą dieną atvykau į perrišimą, vėlgi ta pati seselė buvo labai maloni ir viską atliko neskausmingai, kiek tai įmanoma, buvo empatiška.
Džiaugiuosi šiuo apsilankymu ir kitiems rekomenduoju.
- Jonas
Neveskite vaikų pas odontologą Jurčių!!!!. Moka gražiai pašnekėti, bet elgiasi žiauriai. Šiandien atsisakė toliau gydyti 6 metų mano sūnų, liepė susirasti kitą gydytoją, nors iki galo savo darbo nepabaigė. Mokam didelius pinigus, likau sukrėsta. Vaikas jau buvo prie jo pripratęs.
Dirba tynginiai..niekada nėra vietu laisvų..pastoviai reikia laukti talonelio po mėnesį..O jeigu atsisakai ateitį dėl svarbiu priezasciu pas dakatara uzrasytu laiku ir perspėji paskambini kad neateisi.. Tai dar atsiliepia neptenkintos darbuotojos kurios dirba registratūroi.
Visu antra skambini sakai noriu atsisakyti vizito pas tokia ir tokia dakatre.. pasakai Varda Pagarde daktarės.. O man sako tokia daktarė pas mus nedirba.. Nors tokia daktarė DIRBA. Kaip gali dirbti žmogus registratūroje ir nežinot kokie dakatarai jo darbe dirba !
Kaune, Šilianiuose seselės atsipūtę dirba, jeigu tai galima pavadinti darbu. :)
Prieš mėn. pora dienų skambinom, bandėm pas šeimos gydytoją užsiregistruot. Vis sako, kad perskambinsim. Tai jau ~mėn. laiko, vis dar skambina. :)
As Esu Jevgenija Astrakova.del šyto polikliniku tinklo as likau sian be vaistu.nerekomenduoju Seskines30 poliklinika.Zirmunu ir buten gyd.Jackrevicienes.naglos, grubiios, nemandagiuos slaugitojos.visai nupuso personalas.man depresija tai Vilniuje tik viena psichiatre seskines 30.likau be vaisru nes atostogauja.tai slaugitoja pasake jus menesiui pereikjt i kita poliklinika kad vaistu israsytu.o paskui grisit.AR TAI NORMALU?TADA SAKO TERAPEUTES PAPRASYK.SKAMBINU I ZIRMUNU KLINIKA.AISKINU KAD REIKIA VAISTU NES PSICHIATRE ATOSTOGUOSE.SLAUGE GERAI BUS 9.SAKAU AR PASAKYT KOKIU.NE GYDITOJA MATO.VISKAS OK.ATEINU I VAISTINE SAKO YRA VAISTAI.SAKAU OK TA SAKO NUO ASTMOS.NU KURMI TAIP SERGU ASTMA BET PRASIAU ANTIDEPRESANTU.LIKAU BE VAISTU.KAIP AS MEGOSIU.jackeviene Zirmunu klinikoi nerekomenduoju.dabar uzsibarikadave juk tipo karantinas.rytoi skambinsiu nueisiu.bus atidarita as jiems duosiu.I TEISMA JUOS, NAGLUMO NEREALAUS.EINA SYTA IMEDICA TEGU I BANKROTA, VISAI NUPUSO.ATSIBODO NESAMONES KRECIA, KALBA KAIP SU DURNE KOKIA.DAR IR VIENA NESENAI SAKO NEPATINKA EIKIT KITUR.SAKAU AR TU SVEIKA.SAKO AS JO O JUS TIKRAI NE.AS SAKAU TYLEK KAIP KALBI, ZVENGIA.PASKUI DAR IR RAGA PADEJO.NU RYTOI ZIRMUNU KLINIKA GAUS MALKU.JAI BUS ATIDARYTA.PALIKO BE VAISTU.I TEISMA JUOS.LASIKELE VISI.DAUK DARBO SAKAU KOKIO?KARANTINE SEDI PACIENTU NERA IR DAUK DARBO.NEREKOMENDUOJU.EIKIT Lauk is Medicinos.
As esu sokiruota.nu nera zodziu!gydausi sytoi klinikoi.pas jus yra tik 1 psichiatras. Seskines 30.as is zirmunu.mano terapeute Zirmunuose.skambinu i Seskines 30 pries savaite kad psichiatre israsitu vaistu.sujungia su seskines 30 klinika Slaugitoja psicchiatres.ta sako gyditoja atostogauja nera kam vaistus rasyt.man vaistai pasibaige.o be ju negaliu.ta slaugitoja sako jus menesiui persirasikit i kita klinika kad vaistus israsitu jum mes neturim kas.man sokas.KAM JUS APLAMAI TADA ZMOGU GYDOT?KAS PER NESAMONE RASIKIS I KITA MENESIUI POLIKLINIKA KAD VAISTU ISRASYTU.AS LIKAU SOKE.SAKAU NE, MAN NEREIKIA PAPILDOMU PROBLEMU, JUK JUS GIDOT.SAKO TADA PRASYK KAD ISRASITU TERAPEUTE.AS SOKE SKAMBINU I ZIRMUNU.SAKAU SVEIKI MAN PASIBAIGE VAISTAI PSICHIATRIJOS SLAUGITOJA PASAKE KAD KOL ATOSTOGAUJA GYDITOJA GALI ISRASYT TERAPEUTE VAISTUS.KITAM GALE ZIRMUNU KLINIKOS SLAUGITOJA SAKO GERAI ISRASYS.PASAKIAU KAD PSICHIATRES SLAUGITOJA PASAKE TERAPEUTES PAPRASYT JI ISRASYS NES NETURI KAS.TA SAKO GERAI.SAKO GERAI.DAR KLAUSIU PASAKYT KOKIU VAISTU A TAI JI MATIS.MAN PASIBAIGE ANTIDEPRESANTAI MIGDOMIEJI IR RAMINAMIEJI.EINU SIAN VAISTU SAKO NERA.SKAMBINU ZIRMUNU SLAUGITOJAI.SAKO GYDITOJA PO 16 VAL DIRBS.BUS VAKARE.AS BE VAISTU VISAI.LAUKIU.ATEJO SMS ISRASYTI JAU.ATEINU I VAISTINE SAKO JUMS PARASE GYD.JACKEVICIENE IS ZIRMUNU DISKUS NUO ASTMOS.ACIU ZINOMA AS ASTMATIKE.SAKO IR VISKAS.MAN BLOGA PASIDARE.JUK NETURIU VAISTU MIEGUI NUO DEPRESIJOS IR RAMINAMU.DABAR LIKAU BE VAISTU VISAI.TAI KAM JUS DIRBAT?KAM?SESKINES 30 SAKO I KITA MENESIUI PERSIRASYK KAD ISRASYTU O ZIRMUNUOSE JACKEVICIENE RASO TIK NUO ASTMOS.TAI KAM JUS DIRBAT?ZIRMUNUOSE TELEFONU PASAKIAU TERAUTES PAPRASYKIT ISRASYT VAISTU RAMINAMU NES MAN PASIBAIGE JIE O PSICHIATRIJOS SLAUGITOJA SAKO KOL NERA GIDITOJOS TERAPEUTE TEGU ISRASO.ACIU JUMS BRANGUS SYTOS TINKLO POLIKLINIKOS DARBUOTUOJOM I MANO GYDITOJAI JACKEVICIENEI KAD LIKAU BE VAISTU.JUS NEDIRBAT SAVO DARBO.LIKAU BE VAISTU.IR KA DARYT?JUK POKALBEI IRASOMI.PASIKLAUSIKIT JEVGENIJA ASTRAKOVA SKAMBINAU KAD ISRASYTU VAISTU.TEN PASAKIAU KO REIKIA O GAVOSI KAD JIE TO NEPABRIAZIA IR RASO KA NORIU.AS NEREKOMENDUOJU SUSIDET SU SYTA KLINIKA.JOKIAIS BUDAIS.MAN NEJUOKINGA LIKAU BE VAISTU.
NEREKOMENDUOJU.BLOGAI DARO SAVO DARBA.KITUR TAIP NERA.ZIRMUNU IR SESKINES 30 APLAMAI NENORI DIRBT.LIKAU BE VAISTU AS RIMTAI NORS I TEISMA AR KUR JUS REIKIA TEMPTI KAD SUPRASTUMETE KAD PACIENTAS ZMOGUS IR JAI SERGA TAI GYDIKIT O JUS ELEMENTARIU DALIKU NEDAROT.NEREKOMENDUOJU NET NETURIU ZODZIU.INMEDIKA NERA GERA KLINIKA.NERIMTAI ZIURI I PACIENTUS.GYDITOJA NESUGEBA ISRASYT VAISTU NES AR SLAUGITOJA NESUPRANTA KA PRASAU ISRASYT AR TERAPEUTE NESUPRANTA KAZKO.LIKAU BE VAISTU.ACIU JUMS.NEATSAKINGI VISAI.BUKIT ATSARGUS.GERIAU PAPRASTA POLIKLINIKA TEN MEDIKAI RIMTAI ZIURI CIA NE.BUKIT ATSARGUS NEREIKIA MUMS TOKIU PROBLEMU TODEL ISPEJU KAS DAROSI.JEVGENIJA ASTRAKOVA
Xxx 2018-02-18 17:48:20
Uz TLK kompensuojamas paslaugas ima pinigus. Turi sutartis su ligoniu kasom, taciau jų nesilaiko. Randa būdą ištraukt pinigų, o ypač iš sergančių vaikų tėvų.
Mes irgi susidūrėm su panašia problema. Inmedica Santariškes darbuotojos sako kad jie privati klinika ir neturi sutarties su VTLK, jų paslaugos mokamos, nors esam Inmedica pacientai iš kito padalinio, kuriame tiesiog šiuo metu nėra reikiamo specialisto.
Nesąmonė su InMedicos appsu. Tyrimai daryti sausio mėnesį, o jų jau neįmanoma peržiūrėti, nes neberanda programėlėje. Būtų saugomi bent metus, bet ne - prireikus pasitikslinti ir vėl reik eit darytis ir mokėti arkliškus pinigus.
Nerekomenduoju Šilainių inmedika klinikos absuoliutus nemokėjimas bendrauti su klientais žeminimas, registracijų lauksite 3 savaites, kraujo grupes atsakymo laukiu puse metų (dar vis nežinau) apie pasikeitusį savo šeimos gydytoją sužinosite tik kai nebebus jums pas ką registruotis. Ir tai tik dalis viso klinikos grožio
laukiau vizito pas neurologa, Kauno Zaliakalnio klinikoi, menesi.Registravausi su siuntimu del umaus skausmo kakle., vizito metu skausmas jau aprimo, padariau savarankiskai kai kurios tyrimus., daktarei beliko nustatyti priezasti, paskirti tinkamiausi gydyma..daktare paprase pakilnuoti rankas, kojas., pabade dantu krapstuku..padare isvada kad esu sveika, israse vitaminu...iir uz miela jos sypsiena, sugaisinta laika, rezultatu nebuvima sumokejau 45 eur.Uz ka iki siol nesuprantu, gydima ir reabilitacija teko testi Kauno Dainavos poliklinikoi
Kai buvo mažiau pacientų ir patalpos link Molėtų viskas buvo puikiai, dabar kai persikėlė Baublio g. niekam nerekomenduoju ir nepatariu čia registruotis, blogiau nei valstybinėj, neįmanoma susikalbėt, vieną šneka, kitą daro, tyrimų jokių neskiria, aplaidžiai atlieka savo darbą...
P.S Baublio g. 2 Pati klinika labai gerai irengta, patogi lova, labai svaru, Nakti tylu masinos nesigirdi.Yra vieta automobiliui.Labai skani kava ir desertas
Baublio g.2 esancioje klinikoje man buvo atlikta operacija, tai esu patenkinta 100%, klinikos darbuotojos Tatjana ir Aurelija labai paslaugios, malonios, suprantancios.Ir visas operacines personalas labai malonus-tik trumpai ji maciau
Inmedica klinikos Šilainių padalinyje kraują tyrimams imančiai mergaitei dirbančiai pirmo aukšto procedūriniam reikia uždrausti priimti vaikus, nes vaikų bijo, neturi gebėjimų paimti kraujo iš mažo vaiko nepakėlus ant jo balso, elgiasi labai šiukščiai ir nemaloniai.
Niekam tike darbuotojai dirba šioj sveikatos kontoroje priėmimas užsiima ne tuo kas jiems priklauso lauki nesulauki. Bent Žaliakalnis.
Esu 100 proc.patenkinta Inmedica Vilniuje Baubliog.2.Teko atvykti iš toli operacijai.Aptarnavimas lb malonus aukščiausio lygio.Kordinarorė Dagnė lb maloni, taip pat operacinio skyriaus sesutės.Ačiū gydytojui G.Vilkevičiui suteikus reikiamą pagalbą.Jūs visi nuostabūs.
Turbūt baisiausia, kai nežinai nuo ko pradėti, norėdamas parašyti neigiamą atsiliepimą. Į registratūrą prisiskambinti beveik neįmanoma, tačiau ne gana to, kad niekas neatsieliepia, registratūros darbuotojos skambutį numetinėja. Tikrai galima didžiuotis kai kuriais gydytojais specialistais, tačiau yra tekę susidurti su ne viena šeimos gydytoja, kuri paprasčiausiai yra ne (be)kompetetinga, kuriai jos darbo tikslas tebėra prastumti laiką iki darbo galo, o ne paciento sveikata. Lankiausi Šeškinės, Lazdynų, Santariškių ir Žirmūnų filialuose, tad jei reikėtų išsdėstytų nuo prasčiausio filialo, iki geriausio: Šeškinė, Lazdynai, Žirmūnai, Santariškės.
Labai gaila, kad vadovai yra tokie aplaidūs ir samdo tokius specialistus. Tikiuosi, kad ši padėtis ateityje susitvarkys, tačiau kaip ir daugelis kitų mokesčius mokančių žmonių, laiko gaišimas, rezultatų nebuvimas ir nepagarba manęs šioje klinikoje nelaikys. Rekomenduoju visiems nukentėjusiems pacientams išbandyti Antakalnio polikliniką.
Inmedica, Baublio g. esanti klinika dirba neatsakingai, arba vengia darbo. Jau antrą kartą susiduriu su situacija kai ryte neimanaoma prisiskambinti į šeimos gydytojų skyrių. Oficialiai klinika turi dirbti nuo 8:00 ryto, relaliai nepavyksta prisiskambinti ištisas 45 minutes nuo darbo pradžios. Autoatsakiklis sako kad visos registratorės užimtos, bet ar gali būti užimtos ištisas 45 minutes. Tegul geriau rašo kad dirba nuo 9 ryto ir neklaidina žmonių.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%