Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę InMedica, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę InMedica

Atsiliepimai apie InMedica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie InMedica, UAB

Vakar labai nusiviliau, seskines inmedica kai su serganciu vaiku kuriam auksta temperatura sedi daugiau nei pusvalandį prie kabinieto, o kai jau pagalisu atejo tavo laikas eiti i kabinieta daktare tsu sako ne jus paskui dabar eist sita moteris, na ok gal jai stampa paststyt reikia labai skubei laukiam toliau, isejo daktare is kabinieto su pacientų, laukiam toliau, po kiek laiko grįsta ir kviecia kita žmogų, cia atsiprašau, sakau vaikas su teperatura aukštą kiek dar laukt, daktares atsakymas buvo, nieko tokio cia visi sergaris palauksit ir išėjo.
Tragiskas aptarnavimas jei kreipsites del odontologu paslaugu! Administratore ypatingai nemaloni ir uz nieka neatsakinga. Gal tai musu bloga patirtis, bet daugiau neisime ir nerekomenduohame. Seimos ir vaiku gydytojai puikus, registracija taip pat, skirtingai nuo odontologijos. Keista, kad privati, nes nekvepia geru ir kokybisku klientu aptarnavimu!
Dėkoju Vilniaus Pašilaičių (Baltrušaičio gt.) skyriaus gydytojai Daliai Jurevičiūtei ir registratūros darbuotojoms puikiai atliekančioms pareigas.
jau laikas keist sita klinika ten jau tikras jovalas kainos ispustos ir nesupranti uz ka moki, pv silainiu poliklinikoi uz darbo patikrinima kolegos mokejo po 9 ev o as 16 ir nieko netikrino tik stampas ir parasas, ir taip personalas ne mielas, ir pas seimos daktara reikia laukt po menesi, kai kitose poliklinikose ilgiausiai dvi savaites, o jei susergi ir be talono sedi apie 6 valandas, tai va tik belieka gryzt prie senu polikliniku ten jau bent dantis gali pigiau tvarkytis, kaip isiaiskinau net pas specelistus eiles trumpesnes, nei is kitu kliniku.
Esu labai nepatenkinta aptarnavimu, registraturoje dirbancia moterim. Paskambinus paprasius atsiusti man mano tyrimus uz kuriuos mokejau nemazus pinigelius pasake, kad pats gydytojas paskambins ir negali man atsiusti. Skambinejau 3 kartus su prasymu priminti gydytojui paskambinti man arba atsiusti, taip ir nesulaukiau nei skambucio nei atsiusto savo tyrimo rezultato. Gydytojas puikus zmogus labai padejo ir slaugytojos labai mielos, bet jau registraturoje betvarke. Inmedica-Santariskes.
Esu labai nusivylusi Inmedica Karoliniškės. Prisiskambinti neįmanoma, o internetinėje registracijoje tik mokami laikai. Kai nuvažiuoji su prasidedančiu ausų uždegimu, tai registratūroj suranda ekstrą laiką tik kitos dienos vakare. Atvažiavus talonėlyje nurodytu laiku, t.y. 18.10 val. pamatai, kad prieš tave eilėje 9 žmonės, laukiantys nuo 17 val., ir sulaukti gydytojos tądien nepavyks. Lieka nusipjauti ir užtrenkti duris. Visiems laikams.
Apie vaikų gydytojos Didžiulienės aroganciją ir nulinę kompetenciją iš viso galima traktatą parašyti. Skiepijant kūdikį nė karto neapžiūrėjo sveikas jis ar ne, net nebandė gerklės apžiūrėt ar plaučių paklausyt. Paskutinį kartą iš viso leptelėjo "padumajesh temperatūra 39, 5". Fui. Niekam nerekomenduoju.
Nezinau ar registraturoje dirbanti moteris speceliai megino apgauti ant 40€ ar kaltas persidirbimas, siulyciau pasistatyti kameras registraturoje, nes plesytis del 40€ nelabai yra noro ir laiko...Karoliniskes -Vilnius
Labai draugiškas, malonus, nuotaikingas ir paslaugus kolektyvas Santariškėse. Matosi, kad čia dirba savo sričių profesionalai, tikrai išmanantys tai, ką daro, nes pakako vos vienos konsultacijos tam, kad sužinočiau tai, dėl ko ištisus 2 metus trankiausi po įvairius kitus gydytojus. Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią kliniką
Noriu pasipiktinti Kaune esančia Inmedica klinika Žaliakalnyje. Registratūra dirba atskirai nuo daktarų. Kadangi vyro daktarė atostogauja tai ją pavaduoja E.Puolienė. Na pavaduoja tai pavaduoja, atvykus į registratūrą 13.45 registratorė pasakė kad daktarės turbūt jau nėra... nors darbo laikas iki 14val. Nukreipė mums eiti pas gydytoja L. Arlauskienę pasiteirauti ar daktarė galės priimti. Ir belaukdami matom kaip praeina E. Puolienė pasiteiraujame ar ji gali mus priimti daktarės atsakymas "man nebeleidžia sistema dirbti" na ok. Laukiam pas L. Arlauskienę. kad galetume paklausti ar ji mus priims. Laukėm valandą. Tai noriu toliau plakti daktarę Arlauskienę, kuri savo drauges priima be eilės, joms nei kortelės nereikėjo. Gydytoja labai arogantiška. Ji vis klausinėjo kur vyras važiuos, kad atėjo biuletenio. Bandė įtikinti kad 39 temperatūros yra neliga. Kosint ir turint aukštos temperatūros PLAUČIŲ nepaklausė, tyrimų nesiuntė net pasidaryti, išrašė RECEPTĄ- paracetamoliui jis juk nereceptinis.... Su pacientais daktarė nemoka bendrauti, arogantiška, pasikėlusi ir besimaivanti. Matosi kad atmestinai dirba savo darbą. Taigi taigi teks begti iš šios kliaulidės, nes tvarka ir tvarte geresnė būna.
Uz TLK kompensuojamas paslaugas ima pinigus. Turi sutartis su ligoniu kasom, taciau jų nesilaiko. Randa būdą ištraukt pinigų, o ypač iš sergančių vaikų tėvų.
Sveiki, esam labai patenkinti InMedicos Poliklinikos Šeškinėje Šeimos gydytoją Diana Šetikienė.Tokio gydytojo niekur nerasi kaip jį tokia nuoširdi, nuosekli. Tiesa sakant gydytoja nuo Dievo.
skundas lazdynu g.3 inmedicai. nunesiau prasymus prisiregistruoti pries du menesius ir pasirodo administratore to nepadare. kai teko skubiai kreiptis i gydytoja su umiu atveju suzinojau, kad nesu registruota toje istaigoje ir turesiu tai padaryti is naujo, jokio atsiprasymo, klientas liko kaltas.
Sveiki, ką galiu pasakyti labai gailiuosi kad ten prisiregistravau atrodė labai gera polikliika o pasirodo šaraškinų kontora kaip ir visur.
Kaune šilainiuose vaika prieš kiekviena rugsėjo 1 aja vedu patikrinti visada buna sveikas o prireikė pasitikrinti dėl treniruočiu sporto ten yra poliklInika pasirodo kad visiškas invalidas ir pilnapadis ir stuburas kreivas ir t.t. tai nesupratau ka jie ten tikrina, dantis patikrino vaikui ten tai PAT visi sveiki na o po poros mėnesiu pas savo dantiste nuvedžiau na neramu buvo na ir ka 5 dantis taisė.
apie save net nekalbėsiu nes ten kiekviena karta nuėjus reikia reikalauti gydymo pastoviai akis drasko tie specialistai.
o geriausia kai ju akiu gydytoja žmonai akinius išrašė ne minusus o pliusus na ir kas sako suklydau basiai čia o tai buvo aleksoto poliklinikoje.
labai norėčiau pakeisti poliklonika bet dabar net nežinau i ka jiems ten visiems juk algos mažos ir dirbti nenori.
Bruka spama.
Matomai arti bankroto.
Esu labai nusivylus, bandau visa diena prisiskambinti į Šeškines gatveje, esama Inmedica, bet toks vaizdas, kad specialiai nieks nekelia, arba numeta... Tai kaip man susisiekt su daktare. Baisu !!!
Likau labai nepatenkinta. Specialiai registravausi per pietus į polikliniką kad galėčiau išeiti darbo metu. Man tereikėjo siuntimo. Visų pirma mano registracija kažkokiu būdu nesuvaikščiojo ir nepasitvirtino tai atvykau veltui. Visų antra šeimos gydytoja kuri turi dirbt iki 14 val jau išvykus, o man siuntimo reikėjo tai pačiai dienai. Nusiuntė pas kitą gydytoją aišku ačiū jai kad išrašė siuntimą, bet vietoj 10 min užtrukau 50 min dėl vienos minutės siuntimo išrašymo. Tai kam tada registruotis ir planuotis savo laiką. Ir kaip gali gydytojai išeiti taip ankščiau iš darbo.
Na, ka as galiu pasakyti apie aptarnavimo kokybe.. tai kazkas baisaus. Prisiskambinti neimanoma, kai parasai el. Laiska (tiesiog pasiskundi), turi isklausyti nepatenkintos darbuotojos kalbas. Neva daug darbo ir pan. Taip, viskas suprantama, visi turime daug darbo, bet ar del to turi kenteti klientas? Siuo atveju pacientas. Kol kas esu patenkinta gydytoju paslaugomis, konsultacijomis. Bet su administracija reikia ka nors daryti. Ne as viena skundziuosi aptarnavimu :)
Pries keleta metu buvo normali klinika, kai pasikeite i Inmedica - katastrofa. Kainas uzkele, registraturoj prisamde kazkokiu varlinejanciu moteru, kurios nieko negali pasakyt, tik mykia kai su jom kalbi. Ejau biletenio pasiimti, tai pasake reikia uzsirasyti anksciau tokiems dalykams, kaip as galiu uzsirasyti anksciau, jei atsikeliau tadien su temperatura?? Arba isvykau is LT, viska deklaravau ir norejau uzsirasyti del kardiogramos ta proga, kad griztu. Pasiskambinau uzsirasyti, pati pasakiau dar, kad as isvykus, bet noriu uzsirasyti, eme svaicioti, kad negaliu, jei LT negyvenu, negaliu gauti paslaugu grizus. Kai pasakiau, kad galiu, tik tai mokama, tai sako ane? Tai nesuprantu as ten dirbu ar ta moteris. Prireike 10min kol ji susigaude, kad as negyvenu LT, o noriu uzsirasyti vizitui. Paskui prasme mano asmens kodo, paklausiau kam jis, jei mano visa ligos istorija pas juos ir mane ras pagal varda ir pavarde, tai tik pamyke. tada klause kas mano seimos gydytojas, pasakiau, bet sakau kadangi mokesiu pinigus, noriu pas kita. Sako nezinau ar galima taip.. Nu kosmaras, nieko jos ten nezino. neistverusi pasiskambinau i Kardiolita ir uzrase per 2min ir pasake ka reikia atsinesti be jokiu nesamoniu.
Likau labai nepatenkinta... 2017-03-27 užsiregistravau profilaktinei sveikatos patikrai dėl darbo vizitas buvo numatytas 2017-03-31. Susisiekusi klinikos darbuotoja pasakė, kad reikia pažymos iš psichiatro ir jos reikės laukti apie dvi savaites... Psichiatras atseit turi užpildyti dokumentus ar dar kažką.. Labai logiška tam reikia, net dviejų savaičių.. OK. Atsiuntė užpildyti anketą. Kitą dieną paskambinau pasitikslinti, ar man tikrai reikia tos pažymos, nes dirbu administracinį darbą. Pasakė, kad ne, prieš tai su kažkuo pasitarė.. Paklaususi, ar mano registracija galioja tai dienai, kurią nurodžiau registruodamasi. Atsakymas buvo teigiamas. Tad 03-31 nuvykau į kliniką. Tačiau klinikoje sužinojau, kad visgi pažymos iš psichiatro reikia, tada darbuotojai papasakojau visą situaciją, ji nubėgo paklausti. Grįžusi paklausė ar turiu plaučių rentgeno nuotrauką. Taip, rentgeno. Aš suprantu, kad kartais daromos tokios nuotraukos, bet ar laikas sakyti tokius dalykus, kai asmuo jau atvykęs į kliniką apžiūrai. Nuotrauką reikia turėti prieš apžiūrą, tai nebuvo pasakyta, nors su klinikos darbuotojais kalbėjau du kartus... Taip pat nebuvo atsiųsta ir bendra informacija, ką reikia turėti, nenustebčiau, jei būčiau nuvažiavusi su plaučių rentgenu būtų pasakę, kad reikia pažymos iš narkologo. Tokių pažymų kai kurios klinikos reikalauja...
Nežinau gal čia tik man nepasisekė, bet klinikos darbuotojai turėtų atsakingiau vertinti savo darbą ir negaišinti užsiėmusių žmonių brangaus laiko.. Kaip manote, kodėl žmonės kreipiasi į privačias gydymo įstaigas, nes su poliklinikomis beviltiška!
O 2ia likau dar labiau nusivylusi nei valstybine poliklinika....
Tris savaitės laukiau registracijos dėl vairuotojo pažymos, taip ir nesulaukiau, kitur tą pačią dieną sutvarkė viską.
Kažkas nenormalaus. Paskambinau užsiregistruoti pas šeimos gydytoją 2017-02-14 d, tai užregistravo 2017-03-17 dienai. Kaip šitaip gali būti, kad visą mėnesį reikia laukti priėmimo - numirt galima. Nei Tauragės centrinėje poliklinikoje nei Medicum centre tokių eilių nėra, ilgiausiai 14 dienų reikia laukti priėmimo. Noriu paaiškinimo, ir tikrai nepasakokite, apie tai, kad susirgus gydytoja priims be eiles, ar be registracijos.
Likau labai pasipiktinusi šia klinika. Išpirkau vaikui abonimentą į druskų kambarį (Šeškinėje). Kadangi viena dukra eiti dar per maža, reikia pirkti ir suaugusiajam.. Kaina nemaža... Deja, vos tik bandome užsirašyti, atsakymas "bandykite rytoj, šiandien nedirba, o rytoj GAL dirbs". Galų gale man trūko kantrybė. Sakau kaip čia yra. Nusipirkom, nuėjom vieną kartą ir gaunasi "bandyk laimę". Sako darbuotoja susirgo. Esmė tame, kad pirkome tada, kai ta darbuotoja jau sirgo. Negi negalėjo informuoti, kad nebus galimybės kasdien vaikščioti... Juolab, kad pinigai tokie mokami. O ėjimas kartą per savaitę naudos neduoda... Maža to, įleidžia sergančius vaikus!!! Nors aiškiai parašyta, kad sergantys vaikai neįleidžiami! Tai kaip čia dabar yra?! Einam kaip reabilitaciją atlikti, nes liepė gydytoja po sirgimų, o čia kostintys ir sloguojantys vaikai!!! Gal laikas tvarką įvesti? Būčiau žinojusi, kad čia tokia šaraškinų kontora, tikrai nebūčiau švaisčiusi pinigų vėjais ir kitur susiradusi! Visiškai jokios tvarkos...
Lina 2016-12-15 09:02:38
Vilniuje esu neregistruota taigi pasiskambinau i inmedika šeškneje, pasiteirauti ar priima neregistruotus asmenis, kasmetinei sveikatos pažymai dėl darbo, manes buvo paklaustas asmens kodas, kiti duomenys pasake kad priima ir uzrase, net neklause kur dirbu. Ateinu uzsirasytu laiku ir man sako kad as nesu užrašyta, po to paklausus ka dirbu ir išsiaišknus kad buna ir naktiniu pamainu man pasako kad reikia dar kazkokios psichiatro pažymos iš savo poliklinikos kuri kitame Lietuvos gale.... kas čia per komunikacija, tau pažada kad tu užrašytas, susiplanuoji laika ateini ir tau sako ne sorry jusu nera...
InMedica Vilnius Šeškinė.
Man tas pats del registracijos ir bendros informacijos. apsilankymo priezastis - reikalinga pazyma vairuotojo pazymejimui pasikeisti.
03.01.2017. 14.23val paskambinau ir uzsirasiau pas gydytoja 09.01.2017 dienai 12.00 valandai, artimesnio laiko nebuvo, o poliklinikoje gaisti laiko nenorejau, eiles irgi kosmines, Paklausus kokiu papildomu pazymu reikia, informavo, kad reikia gauti pazyma is Valstybinio psichikos sveikatos centro ir viskas. Viskas tiko, ta pacia diena nuejau issiemiau Seskines poliklinikos, Valstybio psichikos sveikatos centre pazyma.

Siandien 09.12.2017 atvykus i Inmedica 11.45, pasakiau atvykimo priezasti ir administratore nusiunte i 11 kabineta, nepaklause nei vardo pavardies, nieko, mano laikas 12.00 val, bet zmoniu buvo daug, dirba 1a seimos gydytoja, patekau pas gydytoja 12.40, bet paaiskejo kad as nesu uzregistruotas ir manes nepriims, gryzus i registratura darbuotoja patikino, kad tuoj viska sutvarkys ir nuejo pas gydytoja. Gryzusi paprase gryzti prie kabineto ir pasake, kad gydytoja tuoj priims, gryzau prie 11 kabineto duru, pralaukus kol paleis lankytoja, uzejau i kabineta ir pasisveikinus antra karta, gydytoja atreze, ko as cia vel atejau, ji neturi nei mano korteles, nei duomenu, nei laiko ji turi aptarnauti 50 zmoniu, Paklausiau kas per bardakas pasake - eik i poliklinika ir tvarkykis !!!
Cia dar ne viskas, po apsilankymo Inmedica, nebeturejau laiko ieskoti kitu med. istaigu ir uzsiregistravau Seskines poliklinikoje kur man buvo paaiskinta, kad man dar truksta pazymos is narkologogijos centro, esancio G.Vilties gatveje, bet kai registravausi i Inmedica apie tai informmuotas nebuvau !

Retorinis klausimas, kaip 1as gydytojas gali aptarnauti 50 zmoniu per darbo pamaina ? 13.2 min - 1am pacientui (iskaitant duru varstyma), dirbant NON-STOP, nuo 8 iki 19.00.

Zodziu rekomendavot save visu 100 %.
Geros kloties ateityje :) :) :)
Kauno m. Šilainių filialo odontologai taip pat nesilaiko nurodytų terminų. Nustatytu laiku nepagamina protezuojamiems dantims detalių, dėl ko viskas nukeliamą tolimesniam laikui. Tai, taip pat, sujaukia besigydančio planus.
Imonės filialas - Kauno Šilainių šeimos sveikatos centras, tapo vaistinių filialu, padedančiu vaistinėms realizuoti medikamentus ir termometrus per ligonių kasą bei užsiima neskaidria skiepytų nemokamai pacientų medicinos bandymų iniciatyva, kas įstatymu draudžiama be paciento sutikimo.Paprašius UAB "INMEDICA" administratorės paaiškinti ar tai tiesa, ji paaiškinti nesugebėjo. Taip ir neaišku kas tenai daroma ir kodėl tai daroma? Kodėl pasiskiepijusiems nuo gripo nusiurbiamas kraujas du kartus: prieš skiepą ir po kurio laiko- po skiepo? Kas tai -abejojama skiepu ar medicinos mokslinis bandymas, kur pacientas paverčiamas bandomąją pele? Gal UAB generalinis direktorius K.Broniukaitis sugebėtų paaiškinti?
Nusivyliau šia klinika, baisu. Tik ir žiūri kuo daugiau išplėsti pinigų iš paciento. Šeimos gydytojo reikia laukti 1.5val. Nors uzsirasius esi pagal laiką.
Jau ne pirmą kartą susiduriu su visiška medicinos personalo ir ne medicinos personalo nekompetencija Lazdynuose.
Dirba neatsakingai, nei šeimos gydytoja, nei sesutė neinformavo, kaip pasiruošti šlapimo pasėlio tyrimui ir teisingai ji priduoti, tad po 6 dienų tyrimo rezultatas nevertinamas ir jį reikia kartoti (net ir esant nėščiai).
Registratorė komentuoja tyrimų atsakymus, kuri visiškai nieko nesupranta apie tai. Ar tai registratorės kompetencija???
Ar tai ne gydytojo atsakomybė?
Jau trūko kantrybė, kai 3 iš 4 kartų reikia kartoti šlapimo pasėlio tyrimą, nes anot registratorės indelis nesterilus. Absurdas!
Apie Karoliniškių poskyrio odontologijos skyrių: gydytoja padaro danties rentgeno nuotrauką, "pataiso" dantį (paima virš 30 €), po savaitės skausmų nutaria išvalyti iš kanalų nervus (17€), po 10 dienų skausmų dar kartą išvalo kanalus (šįkart 34 €), į klausimą kodėl "gilios šaknys" gydytojai tapo staigmena, juk ji darė rentgeno nuotrauką, ar kodėl praeito, nedadaryto, darbo perdarymas du kart brangiau man ne tik niekas neatsakė, bet dar ir linksmiau: registratūroje sėdinčios tetutės pradėjo kelti balsą, kad jos "nedirba InMedica", į klausimą ką jos čia veikia jos neatsakė.

Labai nepatikima kontora. Už vieną darbą mokėsite 3 kartus, kentėsite mėnesinius skausmus. Siūlau persigalvoti čia kreiptis.
Atsiliepimas\skundas skirtas Lazdynu skyriui (Jonazoliu 3, Vilnius). Reikejo praeiti darbuotoju sveikatos patikrinima-uzsiregistravau internetu, man tinkama laika telefonu pakoregome po 5 dienu, viskas tvarkoje, radome tinkama laika (is 15 d i 19d perkeleme). Atejus paskirtam laikui, nuvykau i klinika, pasirodo, gydytojo nera, apie vizito atsaukima man niekas nepranese... Sugaisau laika. Tiek to, pazadejo rytdiena perskambinti ir suderinti laika. Pati skambinausi, nesulaukusi ju atsakymo. Prasidejo teisininasis, neva reikia siuntimo is mano seimos gydytojo (nesu ju klinikos pacientas), nors internete tokios salygos nera. Logiska, jei galiu uzsirasyti pas savo seimos gydytoja, pas juos net nesikreipciau skubiai. ir vel zadejo perskambinti... Isvada-neturiu is tos klinikos pazymos, sugaistas laikas, ir negaliu dirbti be patikrinimo ir iraso i med knygele!!! Absurdas, nekompetetinga istaiga ir neatsakingas ju darbas pacuentu atzvilgiu. Tam ir yra privacios klinikos, kad sumokejus pinigus uz papildomas paslaugas, jas gautume, jei tai yra skubu. Nerekomenduoju!
Lazdynu poskyris, turbut pati neprofesionaliausia istaiga i kuria teko kreiptis.
Nesitikejau, kad paprastas sveikatos patikrinimas teisems gali tapti laiko, pinigu ir lukesciu isbandymu, bet yra kaip yra - nei pinigu, nei laiko (3 savaites) nei pazymos.
Jeigu gerai suprantu jie gydytoju neturi, pranesti apie tai is anksto nesugeba, po pasiulymo praeiti 3 gydytojus SAVO poliklinikoje! sunku suprasti ar jie taip visada, ar cia pirma pazyma kurie jie daro gyvenime.
Trumpai tariant - nepatariu.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

CNN paviešino vaizdo įrašą, paneigiantį Saudo Arabijos versiją dėl žurnalisto mirties 10-22 16:44
Pirmadienį CNN paskelbtame vaizdo įraše, kurį žiniasklaidos priemonė gavo iš šaltinio Turkijoje, matoma, kad iš Saudo Arabijos konsulato Stambule išeina žurnalisto Jamalo Khashoggi rūbais...
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai 10-22 16:19
Užpraeitą savaitę JAV biržose stebėtas didžiausias nuo šių metų vasario akcijų išpardavimas, panašu, nelabai turėjo tam pagrindo.
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis 10-22 16:07
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, situacijos mieste nepakeis, sako Algimantas Degutis...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%