Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę InMedica, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę InMedica

Atsiliepimai apie InMedica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie InMedica, UAB

trina mano komentarą, kuris yra tikra tiesa
2021-02-18 17:10:50 IP 28m83475
Buvau rinkodaros atrankoje dėl to, kad šiuo metu esu prastovoje ir labai gailiuosi, kad ten nuėjau. Personalas skambins darbdaviui, o taip pat ir buvusiems darbdaviams dar prieš Jums ateinant. Baigtis tai gali blogai - ji tiesiog informuos Jūsų darbdavį, kad ieškote kito darbo, tad dėl paprasto pokalbio galite darbą prarasti. Įmonė net nesistengia atrinkti tinkamus kandidatus arba skambinti bent jau paskutinėje stadijoje ar po sutarties pasirašymo. Tokiais skambučiais mielai pasinaudos nesąžiningi darbdaviai, juk darbo žmonės dairosi tikrai ne iš gero gyvenimo. Galimus pasinaudojimo variantus čia neaprašinėsiu, pasakysiu tik, kad metė man į snukį kaltinimą neva aš ką tik įsidarbinau, neva turiu naujoje darbovietėje konfliktą, neva šis konfliktas yra su įmonės vadovu, o pati naujo darbo ieškau. Turint omenyje, kad dabartinėje darbovietėje dirbu beveik 2 metus - ši man ant galvos išpilta nesąmonė turi sakyčiau per-daug detalių - ir neva ką tik įsidarbinau, ir neva konfliktą ten turiu, ir neva netgi žinoma su kuo.
Esamos darbovietės pavadinimo į CV neįtraukiau, šias nesąmones primeluoti galėjo kažkoks buvęs darbdavys, o taip elgiasi 90% lietuviško kapitalo įmonių. Paskambins esamam darbdaviui - ir jis akimirksniu pasinaudos šia puikia galimybe nesumokėti už darbą ir liksite be darbo. Paskambins buvusiam - tiesiog prikakos ant galvos kokių nors nesąmonių, o jus jos patyčias klausysite. Taip, ji kaip ir bet kokios lietuviško kapitalo įmonės HR, mielai įžeidinėja kandidatus ir mėgaujasi gautu rezultatu.

Jokios kriminalo čia neparašiau - savo patirtį aprašiau nežinantiems, kad jūsų darbdavys skambutį jau gavo.
Veiksmas Šilainiuose. Nustebino nemandagus priėmėjų darbas. Gal pats tonas su klientais ir ne tragiškas, tikrai tekę matyti ir blogesnių, bet tikrai ne malonus, su išdidumo gaidele ir nenoru padėti. Vis tik aptarnavimo srityje dirba, o dar sovietinis mentalitetas, maždaug dar nepatenkinti, kad klientai atreina, o neduok dieve dar paklaus ko. Tai vis ne kaltu galima pasijausti. Pasibaigus mobiliam internetui, reikėjo labai prisijungti prie wifi, tai turint galimybę manau kiekviena normali įmonė duotų slaptažodį, kad klientui būtų patogiau. Kam jums tas wifi tuomet? Keliems darbuotojams? Neišgalit turėti galimybę ir klientams kartais prisijungti? Tai blogai toks nelankstumas. Pinigus moki nemažus, o servisas apgailėtinas. Ypač išdidžiai nemaloni blondinė močiutė su akiniais prie dantisto. Nors ir ta juodaplaukė priėmėja girdėjau nemaloniai mykia kaip vandens į burną prisisiurbus. Brrr net nupurto pagalvojus kokie neprofesionalai dirba. Pas mane tokios nepaslaugios zanūdos tai šautų kaip šampano kamščiai iš įmonės.
Sveiki, noriu padėkoti InMedica klinikos Santariškėse, Vilniuje dienos chirurgijos centro darbuotojams už apsilankymo "ligoninėje" pavertimą malonia patirtimi. Beveik SPA, tik kad operavo :)
Dar prieš atvykstant buvau profesionaliai pakonsultuotas gydytojo Arūno Grinkevičiaus ir administratorės Dagnės, sklandžiai suderinome formalumus, kurie be jų pastangų nebūtų buvę tokie sklandūs.
Atvykus į kliniką (11-10) buvau maloniai pasitiktas, skirta labai tvarkinga ir jauki vienvietė palata.
Seselė Božena (tikiuosi neklystu dėl vardo) buvo labai maloni ir profesionali, paėmė reikalingus mėginius tyrimams, padėjo pasiruošti operacijai.
Po poros valandų buvo atlikta operacija, ji praėjo sklandžiai: dėkoju gydytojui Arūnui, anesteziologui (atsiprašau, vardo nepamenu :)) bei operacijos metu talkinusiems kolegoms už profesionalumą.
Pora valandų po operacijos gydytojas atėjo papasakoti apie kitus žingsnius, pasiteiravo, kaip jaučiuosi. Po skanios vakarienės jau važiavau namo.
Kitą dieną atvykau į perrišimą, vėlgi ta pati seselė buvo labai maloni ir viską atliko neskausmingai, kiek tai įmanoma, buvo empatiška.
Džiaugiuosi šiuo apsilankymu ir kitiems rekomenduoju.
- Jonas
Neveskite vaikų pas odontologą Jurčių!!!!. Moka gražiai pašnekėti, bet elgiasi žiauriai. Šiandien atsisakė toliau gydyti 6 metų mano sūnų, liepė susirasti kitą gydytoją, nors iki galo savo darbo nepabaigė. Mokam didelius pinigus, likau sukrėsta. Vaikas jau buvo prie jo pripratęs.
Dirba tynginiai..niekada nėra vietu laisvų..pastoviai reikia laukti talonelio po mėnesį..O jeigu atsisakai ateitį dėl svarbiu priezasciu pas dakatara uzrasytu laiku ir perspėji paskambini kad neateisi.. Tai dar atsiliepia neptenkintos darbuotojos kurios dirba registratūroi.
Visu antra skambini sakai noriu atsisakyti vizito pas tokia ir tokia dakatre.. pasakai Varda Pagarde daktarės.. O man sako tokia daktarė pas mus nedirba.. Nors tokia daktarė DIRBA. Kaip gali dirbti žmogus registratūroje ir nežinot kokie dakatarai jo darbe dirba !
Kaune, Šilianiuose seselės atsipūtę dirba, jeigu tai galima pavadinti darbu. :)
Prieš mėn. pora dienų skambinom, bandėm pas šeimos gydytoją užsiregistruot. Vis sako, kad perskambinsim. Tai jau ~mėn. laiko, vis dar skambina. :)
As Esu Jevgenija Astrakova.del šyto polikliniku tinklo as likau sian be vaistu.nerekomenduoju Seskines30 poliklinika.Zirmunu ir buten gyd.Jackrevicienes.naglos, grubiios, nemandagiuos slaugitojos.visai nupuso personalas.man depresija tai Vilniuje tik viena psichiatre seskines 30.likau be vaisru nes atostogauja.tai slaugitoja pasake jus menesiui pereikjt i kita poliklinika kad vaistu israsytu.o paskui grisit.AR TAI NORMALU?TADA SAKO TERAPEUTES PAPRASYK.SKAMBINU I ZIRMUNU KLINIKA.AISKINU KAD REIKIA VAISTU NES PSICHIATRE ATOSTOGUOSE.SLAUGE GERAI BUS 9.SAKAU AR PASAKYT KOKIU.NE GYDITOJA MATO.VISKAS OK.ATEINU I VAISTINE SAKO YRA VAISTAI.SAKAU OK TA SAKO NUO ASTMOS.NU KURMI TAIP SERGU ASTMA BET PRASIAU ANTIDEPRESANTU.LIKAU BE VAISTU.KAIP AS MEGOSIU.jackeviene Zirmunu klinikoi nerekomenduoju.dabar uzsibarikadave juk tipo karantinas.rytoi skambinsiu nueisiu.bus atidarita as jiems duosiu.I TEISMA JUOS, NAGLUMO NEREALAUS.EINA SYTA IMEDICA TEGU I BANKROTA, VISAI NUPUSO.ATSIBODO NESAMONES KRECIA, KALBA KAIP SU DURNE KOKIA.DAR IR VIENA NESENAI SAKO NEPATINKA EIKIT KITUR.SAKAU AR TU SVEIKA.SAKO AS JO O JUS TIKRAI NE.AS SAKAU TYLEK KAIP KALBI, ZVENGIA.PASKUI DAR IR RAGA PADEJO.NU RYTOI ZIRMUNU KLINIKA GAUS MALKU.JAI BUS ATIDARYTA.PALIKO BE VAISTU.I TEISMA JUOS.LASIKELE VISI.DAUK DARBO SAKAU KOKIO?KARANTINE SEDI PACIENTU NERA IR DAUK DARBO.NEREKOMENDUOJU.EIKIT Lauk is Medicinos.
As esu sokiruota.nu nera zodziu!gydausi sytoi klinikoi.pas jus yra tik 1 psichiatras. Seskines 30.as is zirmunu.mano terapeute Zirmunuose.skambinu i Seskines 30 pries savaite kad psichiatre israsitu vaistu.sujungia su seskines 30 klinika Slaugitoja psicchiatres.ta sako gyditoja atostogauja nera kam vaistus rasyt.man vaistai pasibaige.o be ju negaliu.ta slaugitoja sako jus menesiui persirasikit i kita klinika kad vaistus israsitu jum mes neturim kas.man sokas.KAM JUS APLAMAI TADA ZMOGU GYDOT?KAS PER NESAMONE RASIKIS I KITA MENESIUI POLIKLINIKA KAD VAISTU ISRASYTU.AS LIKAU SOKE.SAKAU NE, MAN NEREIKIA PAPILDOMU PROBLEMU, JUK JUS GIDOT.SAKO TADA PRASYK KAD ISRASITU TERAPEUTE.AS SOKE SKAMBINU I ZIRMUNU.SAKAU SVEIKI MAN PASIBAIGE VAISTAI PSICHIATRIJOS SLAUGITOJA PASAKE KAD KOL ATOSTOGAUJA GYDITOJA GALI ISRASYT TERAPEUTE VAISTUS.KITAM GALE ZIRMUNU KLINIKOS SLAUGITOJA SAKO GERAI ISRASYS.PASAKIAU KAD PSICHIATRES SLAUGITOJA PASAKE TERAPEUTES PAPRASYT JI ISRASYS NES NETURI KAS.TA SAKO GERAI.SAKO GERAI.DAR KLAUSIU PASAKYT KOKIU VAISTU A TAI JI MATIS.MAN PASIBAIGE ANTIDEPRESANTAI MIGDOMIEJI IR RAMINAMIEJI.EINU SIAN VAISTU SAKO NERA.SKAMBINU ZIRMUNU SLAUGITOJAI.SAKO GYDITOJA PO 16 VAL DIRBS.BUS VAKARE.AS BE VAISTU VISAI.LAUKIU.ATEJO SMS ISRASYTI JAU.ATEINU I VAISTINE SAKO JUMS PARASE GYD.JACKEVICIENE IS ZIRMUNU DISKUS NUO ASTMOS.ACIU ZINOMA AS ASTMATIKE.SAKO IR VISKAS.MAN BLOGA PASIDARE.JUK NETURIU VAISTU MIEGUI NUO DEPRESIJOS IR RAMINAMU.DABAR LIKAU BE VAISTU VISAI.TAI KAM JUS DIRBAT?KAM?SESKINES 30 SAKO I KITA MENESIUI PERSIRASYK KAD ISRASYTU O ZIRMUNUOSE JACKEVICIENE RASO TIK NUO ASTMOS.TAI KAM JUS DIRBAT?ZIRMUNUOSE TELEFONU PASAKIAU TERAUTES PAPRASYKIT ISRASYT VAISTU RAMINAMU NES MAN PASIBAIGE JIE O PSICHIATRIJOS SLAUGITOJA SAKO KOL NERA GIDITOJOS TERAPEUTE TEGU ISRASO.ACIU JUMS BRANGUS SYTOS TINKLO POLIKLINIKOS DARBUOTUOJOM I MANO GYDITOJAI JACKEVICIENEI KAD LIKAU BE VAISTU.JUS NEDIRBAT SAVO DARBO.LIKAU BE VAISTU.IR KA DARYT?JUK POKALBEI IRASOMI.PASIKLAUSIKIT JEVGENIJA ASTRAKOVA SKAMBINAU KAD ISRASYTU VAISTU.TEN PASAKIAU KO REIKIA O GAVOSI KAD JIE TO NEPABRIAZIA IR RASO KA NORIU.AS NEREKOMENDUOJU SUSIDET SU SYTA KLINIKA.JOKIAIS BUDAIS.MAN NEJUOKINGA LIKAU BE VAISTU.
NEREKOMENDUOJU.BLOGAI DARO SAVO DARBA.KITUR TAIP NERA.ZIRMUNU IR SESKINES 30 APLAMAI NENORI DIRBT.LIKAU BE VAISTU AS RIMTAI NORS I TEISMA AR KUR JUS REIKIA TEMPTI KAD SUPRASTUMETE KAD PACIENTAS ZMOGUS IR JAI SERGA TAI GYDIKIT O JUS ELEMENTARIU DALIKU NEDAROT.NEREKOMENDUOJU NET NETURIU ZODZIU.INMEDIKA NERA GERA KLINIKA.NERIMTAI ZIURI I PACIENTUS.GYDITOJA NESUGEBA ISRASYT VAISTU NES AR SLAUGITOJA NESUPRANTA KA PRASAU ISRASYT AR TERAPEUTE NESUPRANTA KAZKO.LIKAU BE VAISTU.ACIU JUMS.NEATSAKINGI VISAI.BUKIT ATSARGUS.GERIAU PAPRASTA POLIKLINIKA TEN MEDIKAI RIMTAI ZIURI CIA NE.BUKIT ATSARGUS NEREIKIA MUMS TOKIU PROBLEMU TODEL ISPEJU KAS DAROSI.JEVGENIJA ASTRAKOVA
Xxx 2018-02-18 17:48:20
Uz TLK kompensuojamas paslaugas ima pinigus. Turi sutartis su ligoniu kasom, taciau jų nesilaiko. Randa būdą ištraukt pinigų, o ypač iš sergančių vaikų tėvų.
Mes irgi susidūrėm su panašia problema. Inmedica Santariškes darbuotojos sako kad jie privati klinika ir neturi sutarties su VTLK, jų paslaugos mokamos, nors esam Inmedica pacientai iš kito padalinio, kuriame tiesiog šiuo metu nėra reikiamo specialisto.
Nesąmonė su InMedicos appsu. Tyrimai daryti sausio mėnesį, o jų jau neįmanoma peržiūrėti, nes neberanda programėlėje. Būtų saugomi bent metus, bet ne - prireikus pasitikslinti ir vėl reik eit darytis ir mokėti arkliškus pinigus.
Nerekomenduoju Šilainių inmedika klinikos absuoliutus nemokėjimas bendrauti su klientais žeminimas, registracijų lauksite 3 savaites, kraujo grupes atsakymo laukiu puse metų (dar vis nežinau) apie pasikeitusį savo šeimos gydytoją sužinosite tik kai nebebus jums pas ką registruotis. Ir tai tik dalis viso klinikos grožio
laukiau vizito pas neurologa, Kauno Zaliakalnio klinikoi, menesi.Registravausi su siuntimu del umaus skausmo kakle., vizito metu skausmas jau aprimo, padariau savarankiskai kai kurios tyrimus., daktarei beliko nustatyti priezasti, paskirti tinkamiausi gydyma..daktare paprase pakilnuoti rankas, kojas., pabade dantu krapstuku..padare isvada kad esu sveika, israse vitaminu...iir uz miela jos sypsiena, sugaisinta laika, rezultatu nebuvima sumokejau 45 eur.Uz ka iki siol nesuprantu, gydima ir reabilitacija teko testi Kauno Dainavos poliklinikoi
Kai buvo mažiau pacientų ir patalpos link Molėtų viskas buvo puikiai, dabar kai persikėlė Baublio g. niekam nerekomenduoju ir nepatariu čia registruotis, blogiau nei valstybinėj, neįmanoma susikalbėt, vieną šneka, kitą daro, tyrimų jokių neskiria, aplaidžiai atlieka savo darbą...
P.S Baublio g. 2 Pati klinika labai gerai irengta, patogi lova, labai svaru, Nakti tylu masinos nesigirdi.Yra vieta automobiliui.Labai skani kava ir desertas
Baublio g.2 esancioje klinikoje man buvo atlikta operacija, tai esu patenkinta 100%, klinikos darbuotojos Tatjana ir Aurelija labai paslaugios, malonios, suprantancios.Ir visas operacines personalas labai malonus-tik trumpai ji maciau
Inmedica klinikos Šilainių padalinyje kraują tyrimams imančiai mergaitei dirbančiai pirmo aukšto procedūriniam reikia uždrausti priimti vaikus, nes vaikų bijo, neturi gebėjimų paimti kraujo iš mažo vaiko nepakėlus ant jo balso, elgiasi labai šiukščiai ir nemaloniai.
Niekam tike darbuotojai dirba šioj sveikatos kontoroje priėmimas užsiima ne tuo kas jiems priklauso lauki nesulauki. Bent Žaliakalnis.
Esu 100 proc.patenkinta Inmedica Vilniuje Baubliog.2.Teko atvykti iš toli operacijai.Aptarnavimas lb malonus aukščiausio lygio.Kordinarorė Dagnė lb maloni, taip pat operacinio skyriaus sesutės.Ačiū gydytojui G.Vilkevičiui suteikus reikiamą pagalbą.Jūs visi nuostabūs.
Turbūt baisiausia, kai nežinai nuo ko pradėti, norėdamas parašyti neigiamą atsiliepimą. Į registratūrą prisiskambinti beveik neįmanoma, tačiau ne gana to, kad niekas neatsieliepia, registratūros darbuotojos skambutį numetinėja. Tikrai galima didžiuotis kai kuriais gydytojais specialistais, tačiau yra tekę susidurti su ne viena šeimos gydytoja, kuri paprasčiausiai yra ne (be)kompetetinga, kuriai jos darbo tikslas tebėra prastumti laiką iki darbo galo, o ne paciento sveikata. Lankiausi Šeškinės, Lazdynų, Santariškių ir Žirmūnų filialuose, tad jei reikėtų išsdėstytų nuo prasčiausio filialo, iki geriausio: Šeškinė, Lazdynai, Žirmūnai, Santariškės.
Labai gaila, kad vadovai yra tokie aplaidūs ir samdo tokius specialistus. Tikiuosi, kad ši padėtis ateityje susitvarkys, tačiau kaip ir daugelis kitų mokesčius mokančių žmonių, laiko gaišimas, rezultatų nebuvimas ir nepagarba manęs šioje klinikoje nelaikys. Rekomenduoju visiems nukentėjusiems pacientams išbandyti Antakalnio polikliniką.
Inmedica, Baublio g. esanti klinika dirba neatsakingai, arba vengia darbo. Jau antrą kartą susiduriu su situacija kai ryte neimanaoma prisiskambinti į šeimos gydytojų skyrių. Oficialiai klinika turi dirbti nuo 8:00 ryto, relaliai nepavyksta prisiskambinti ištisas 45 minutes nuo darbo pradžios. Autoatsakiklis sako kad visos registratorės užimtos, bet ar gali būti užimtos ištisas 45 minutes. Tegul geriau rašo kad dirba nuo 9 ryto ir neklaidina žmonių.
Regina Staišiūnienė pati nuostabiausia gydytoja. Profesionalumas, darbštumas, rūpestingumas, paprastumas, noras padėti, tikrumas ir nuoširdumas viskas viename žmoguje.
Gerb. Daktare tegul likimas Jums dovanoja margą puokštę, kurioje gražiausiais žiedais žydėtų energija, tvirtybė, ištvermė ir žinoma, bekraštė asmeninė laimė.
1. Registratorės Kaune turėtų priminti (iš išvaizdos) medicinos įstaigos darbuotojas, o ne soliariumo darbuotojas. Padorumo nulis. Atrodo kaip kekšės.
2. Pas vieną šeimos gydytoją eilė 3 dienos, pas kitą 4 savaitės., nors abu gydytojai dirba tame pačiame inmedica filiale.
3. Yra gydytoja, kuri taip taupo siuntimų skaičių, kad net į rentgeną siuntimų neduoda. Liepia tepti medetkom. Nors rentgenas kitoje įstaigoje parodė kaulo skilimą. Manau, kad šeimos gydytojos neturėtų spręsti kur lūžiai, o kur ne be specialisto konsultacijos. Nors supratau, kad vadovams tokia gydytoja labai gera - sutaupė siuntimų skaičių. Nors ligoniams tik pablogino sveikatą.
4. Artimiausias laikas internete rodomas komercinis laikas, būtų malonu, kad būtų galimybė, kad būtų rodomas artimiausias nekomercinis laikas (tiems, kurie nori matyti nekomercinį artimiausią laisvą laiką).
5. Neregistruotiem pacientam turėtų būti atskiras gydytojas (neregistruotiem, staigiai susirgusiem ar su mažais, klykiančiais, ir triedžiančiais vaikais). Nes kai tie vaikai eina be talonėlių - išbalansuoja šeimos gydytojos darbą, o tie su talonėliais yra priversti laukti iki gydytojo darbo laiko pabaigos - tik tada gydytojas juos priima.

Kai susitvarkysit su šiais penkiais punktais - tada pateiksiu daugiau punktų. Turėtumėte būti vardan žmogaus, vardan paciento, o ne prieš žmogų, ir kad tik daugiau pinigų nuo jo nulupti.
Noriu padėkoti savo ir savo mamos ir tėčio vardu - gyd. kardiologei Astai Grigaliūnienei, dirbančiai "Inmedica" Baublio g. Vilniuje.
Tai labai profesionali, empatiška, mokanti išklausyti nusiskundimus, išsamiai ir tinkamai paaiškinanti tyrimų rezultatus net senyvo amžiaus žmonėms. Išėjus iš gydytojos kabineto - tėvai lyg įgavo naują kvėpavimą, labiau pasitikėjimo bei naujų minčių - kaip gyventi sveikiau.
Šiltas, nuoširdus bendravimas.Puikus vaistų parinkimas.Tradicinės/netradicinės medicinos praktiniai patarimai.
Tai GYDYTOJA - iš didžiosios raidės. Dėkui Jums!
Labai ilgai, apie 40 min teko laukti prie gydytojo kabineto, kad patekti pas gydytoja, kuri i med knygele irasytu irasa Gali dirbti nurodytuose veiksniuose.
Lankydavausi pas jus kasmet, nes sumokejus pinigus uz medicinine darbuotoju patikra, greitai budavau apziurima, patikrinta, irasomas irasas. Po sio karto, kazin ar atvyksiu kitais metais, nes per daug laiko sugaisau. Rinkiuosi kur reaguojama greitai ir paslaugiai. O gydytoja Laura turetu dar ir paslaugumo ismokti, kad graziau bendrauti su pacientu.
Sekmes islaikant klientus.
Simona Grigaitė
2019-06-03 16:38:35 IP 2e7r3v4c
Matau labai daug neigiamų atsiliepimų..
Bet mano patirtis inmedica padaliniuose Vilniuje labai gera.
Teko lankytis Šeškinės g, Baltrušaičio g, taip pat Karoliniškėse.
Odontologė Živilė labai super, mandagi, bendraujanti, maloni. Pas šeimos gydytoją gali priimti ir tą pačią dieną, nepalyginsi su eiline poliklinika. Personalas draugiškas.
Kelis mokamus tyrimus kraujo dariausi, atsakymus pasakė per telefoną prieš šventes, nereikėjo lakstyti pas juos.
Jeigu labai reikia recepto ir negali atvykti užtenka paskambinti į registratūrą, sujungia su gydytoja kuri taip pat labai mandagiai bendrauja, išrašo receptą ir palinki geros dienos.
Nežinau kaip kiti, bet aš labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę lankytis inmedicoje. Ačiū visiems darbuotojams.
Baisu. Labai baisu. Jei zmogus su negalia tai yra tavo problema. Vezimelio ratai nepripusti. Pasakius apie tai personalui, atsake kad niekuo negali padeti. Atseit atsliauzk : (
Marijampoleje (Inmedica klinika, gedimino g. 3,)labai prastai aptarnauja pacientus, gyd. Z. Kralikiene niekada nepriima psgal. tslonus, per 3 val. atleidžia vos 3 pacientus, nes kalba ne apie ligas o apie ūkį ir bites. Niekada neskaito jokių atsakymų viską reikis pirštu parodyti, pasakyti, niekada jai nepaprasai, nei spaudimo nepamatuoja, man atrodo jai laikas užleisti vieta jaunesniems gyd. Seselės, daugiau sedi poilsio jambaryje, negu dirba, kam tada tie talonai, jai reikia 10val.o prieini 13val.Ar cia nirmalu???
Klinikoje tikrinausi sveikatą. Sumokėjau beveik 18 eurų, bet nei kraujo tyrimo, nei rentgeno nedarė. Slaugytoja patikrino akis (?). Parašiau pretenziją klinikos vadovui Asanavičiūtės g. Į pretenziją neatsakė, dalies pinigų negrąžino (už nesuteiktas paslaugas). Galiu pridurti, kad gydytoja vėlavo priimti apie pusantros valandos (neva, kažkas ją tikrino).Net neatsiprašė.
Labai gaila, kad tik šitoje klinikoje galiu pasidaryti man reikalingą tyrimą. Atsakymo laukiu el.paštu (tokį mano pageidavimą pasižymėjo registratorė Santariškių klinikoje), tačiau jokio atsakymo nesulaukiu. Į el.laiškus nereaguoja (arba atsiunčia senus atsakymus), niekas nieko nežino - nei kada bus, nei ar tyrimas išvis yra daromas...Prisiskambinti neįmanoma...Smagu :)
Bando įforminti mokamas paslaugas visur, kur tik įmanoma. Pikčiausia, kai apie tai sužinai tik po to, kai paslauga jau suteikta, pvz tik po konsultacijos praneša, kad ji buvo mokama, paėmus kraują informuoja, kad tyrimas mokamas, nes ji paskyrė gydytoja mokamos konsultacijos metu. Bet registruojantis nei pusės žodžio apie tai nepasako.
Esu labai nepatenkinta inmedica Baltrusaicio.g.Personalas sneka telefonu taip, lyg buciau kazka joms skolinga...Atsainus ir seimos gyd.darbas.Manau kad ten trukumas seimos gyd., personalo aplamai...Zodziu, isejau is poliklinikos kad persirasyti i inmedica, bet snd vel atgal i.poliklinika gryzau...Sekmes jums uzsidarant...
Atėjau į kliniką (inmedica žaliakalnis) su 39 temperatūra ir inkstų skausmu. Mano daktarė nedirbo, tad mane priėmė kita. Ji pasakė man, kad čia nėra ekstra atvejis. Paėmė tik kraujo tyrimą, ir liepė ateiti kitą dieną pas savo daktarę, bei nurodė, kad ji bus iki 12h. Kitą dieną atvykstu su 40 temperatūra apie 10h, pasirodo mano daktarės jau nėra (buvo penktadienis). Man pasiūlo užsiregistruoti ir ateiti pirmadienį. Grįžusi namo gulėjau purtoma šalčio kelias valandas, kol galiausiai man iškvietė greitąją ir paguldė į ligoninę du rimtu inkstų uždegimu. Ligoninėje stebėjosi klinikos aplaidumu.
Didelė įmonė, tai ir žmonių joje dirba įvairių... Labai daug priklauso pas kokį gydytoją papulsi.

Odontologas vyras Kaune - kažkas arba keisto, arba aš bajerių nesuprantu, arba jis nežino ką daro arba tiesiog neturi patirties. Man vyrai odontologai visada atrodė patikimai, bet šitas tai jau atleiskit.... Tikrai atleiskit. Darbą myli, rūpinasi pacientu, tačiau paslaugos tokios, kad ko nepadarė per tris vizitus - kita odontologė padarė per vieną vizitą (nors pas ją kol patekau būklė dar labiau pablogėjo, bet odontologė su viskuo susitvarkė). :)

Dabar apie šeimos gydytojus: Šeimos gydytojų apkrovimas labai netolygus. Vieni skiria vizitui 3 minutes, nes į vieną vizito laiką priimą tris ar keturis pacientus. Gydytoja dirba net po darbo. Eilė katastrofiškai didelė. Gydytoja atsidavusi darbui, ir net labai, bet kai tokia laiko situacija - tai kokybė - patys suprantate kad kažkiek nukenčia. Bet gydytoja daro viską kas tik jos resursuose ir jėgose. Dirba ne iki savo darbo laiko pabaigos, bet iki tos minutės, kol jos kabinetas perleidžiamas kitam gydytojui (nes keičiasi kabinetais, darydami 1-2 valandos pertrauką vienam gydytojui baigti darbą, kitam pradėti...). Tad Ačiū šiai Gydytojai!!!
Kita šeimos gydytoja - talonėlį gausi po 1-2 dienų. Vizito laikas apie 10 - 20 minučių. Tačiau gydytojos abejingumas nežmoniškas.... Sėdi, neveja iš kabineto, bet ir nieko neaiškina. Ką paklausi - tai vos išpešti atsakymą galima... Tai va mielieji, niekad nesirinkite apylinkės (šeimos) gydytojo to, pas kurį pačios mažiausios eilės. Nes jis tiesiog nenori atsakinėti į klausimus ir jam nerūpi sveikata.

Labai didelė padėka vilnietei odontologei Rūtai. Tai jauna moteris. Supainiojau ją su kitu personalu. Netikėjau, kad tokia jauna, ir tokia faina ir dar bus odontologė. Vos nepagalvojau, kad ji pagalbinis personalas. Tačiau, jos galvoje nauji gydymo metodai, didelis išsimokslinimas, šiltas bendravimas, puikūs darbo komandoje įgūdžiai, nuoširdumas, didelė patirtis, atsakomybė, patikimumas, ryžtingas veiksmų planas, kokybiškas darbas, išsami konsultacija, o kaina - labai panaši kaip ir kituose įmonės padaliniuose, tačiau kokybė daug daug daug geresnė. Tokia gydytoja galėtų drąsiai palikti įmonės valdžią ir atidaryti savo nuosavą odontologijos kabinetą ir uždirbti dar daugiau. Nes tai ką mes mokame klinikai - tai nėra ta suma kuria gauna gydytojas kaip atlyginimą. :) Kainos didelės beje... Bet tokie dabar laikai - visus valdo pinigų manija.

Komentatorei dėl kraujo tyrimų - Kraują ima tada kai kabinete 2 žmonės. Aš ir prieš mane sėdintis medicinos personalas. Jokių pašalinių asmenų nebuvo. Man ta procedūra nėra skausminga, bet kažkodėl nemaloni - todėl tuo metu kai pridavinėju kraują - žiūriu į lubas, į kalendorių, pro langą, ar į laikrodį, kuris kabo ant sienos. Ir tada problema nėra didelė. Ne visos problemos yra tokios didelės. Būna ir didesnių. Svarbu Jums adatos neužlaužė, kraujo nesumaišė.

Dar dėl Kauno filialo registratūros darbuotojų. Dėkoju kažkam, kas bent truputį atsižvelgėte į pacientų pastabas. Pagaliau merginos neprimena naktinio pasilinksminimo irvyrų tenkinimo vietų darbuotojų. Pagaliau šiuo klausimu bent kažkiek pasistūmėjote į priekį. Nes seniau neįmanoma buvo. Taip rėždavo akį, kad baisu...

Šį pranešimą paskatino parašyti spaudoje mirgančios antraštės apie medicinos įstaigų kokybę. Nutariau pasidalinti savo patirtimi su kitais skaitytojais. Tikiuosi vadovai, (nors jie užimti penlų ir pinigų skaičiavimais manau) tačiau gal atras sekundėlę savo neįkainojamo laiko ir supras, kad negaluojantys žmonės nori rūpintis savo sveikata ir gauti kokybiškas paslaugas ir pagalvos, kaip būtų galima jiems padėti, tinkamai aptarnauti ir rūpintis ir bus gabūs ne tik įsisavinant TLK finansavimą ar taupant siuntimų kvotas.
potencialus klientas
2018-12-20 20:03:31 IP 4ljjjpm
galvoju ateisiu pasidaryt tyrimus nes lik ir gera klinika pasirode ir tyrimai nebrangus... padare tyrimus pinigus pasieme o kokie rezultatai sako eik ir aiskinkis kur nori ne musu reikalas. niekam nerekomenduoju sitos skyles, beje islipkit is sovietmecio, krauja ima prie stalo veinas pries kita sedint, gal man sita procedura nera patraukli ir as nenoriu tiesiai ziuret viso proceso... apgailetina klienika. NEREKOMENDUOJU
Marijampoles klinika InMedica, odontologines paslaugos pas Joną Čižinauską nuviliančios. Puse metu kaip vaikstai taip ir vaiksciosi pas ji, ir mokesi mokesi ir dar karta mokesi. Beje tikrai nepigiai! Problema kaip liko taip ir liks, tik giles. Vaistai, pliombos iskrenta labai greitai, per kelias valandas, dienas, daugiausiai keleta savaiciu. Patirties tikrai didele stoka. Labai didelė. Deja jau viltis dingo jog sis odontologas sutvarkys dantukus, tuos pačius jau kelinta karta. Tad nebesiruosiu moketi pinigus kad vel skaudetu..... Didelis nusivylimas.
Vakar labai nusiviliau, seskines inmedica kai su serganciu vaiku kuriam auksta temperatura sedi daugiau nei pusvalandį prie kabinieto, o kai jau pagalisu atejo tavo laikas eiti i kabinieta daktare tsu sako ne jus paskui dabar eist sita moteris, na ok gal jai stampa paststyt reikia labai skubei laukiam toliau, isejo daktare is kabinieto su pacientų, laukiam toliau, po kiek laiko grįsta ir kviecia kita žmogų, cia atsiprašau, sakau vaikas su teperatura aukštą kiek dar laukt, daktares atsakymas buvo, nieko tokio cia visi sergaris palauksit ir išėjo.
Tragiskas aptarnavimas jei kreipsites del odontologu paslaugu! Administratore ypatingai nemaloni ir uz nieka neatsakinga. Gal tai musu bloga patirtis, bet daugiau neisime ir nerekomenduohame. Seimos ir vaiku gydytojai puikus, registracija taip pat, skirtingai nuo odontologijos. Keista, kad privati, nes nekvepia geru ir kokybisku klientu aptarnavimu!
Dėkoju Vilniaus Pašilaičių (Baltrušaičio gt.) skyriaus gydytojai Daliai Jurevičiūtei ir registratūros darbuotojoms puikiai atliekančioms pareigas.
jau laikas keist sita klinika ten jau tikras jovalas kainos ispustos ir nesupranti uz ka moki, pv silainiu poliklinikoi uz darbo patikrinima kolegos mokejo po 9 ev o as 16 ir nieko netikrino tik stampas ir parasas, ir taip personalas ne mielas, ir pas seimos daktara reikia laukt po menesi, kai kitose poliklinikose ilgiausiai dvi savaites, o jei susergi ir be talono sedi apie 6 valandas, tai va tik belieka gryzt prie senu polikliniku ten jau bent dantis gali pigiau tvarkytis, kaip isiaiskinau net pas specelistus eiles trumpesnes, nei is kitu kliniku.
Esu labai nepatenkinta aptarnavimu, registraturoje dirbancia moterim. Paskambinus paprasius atsiusti man mano tyrimus uz kuriuos mokejau nemazus pinigelius pasake, kad pats gydytojas paskambins ir negali man atsiusti. Skambinejau 3 kartus su prasymu priminti gydytojui paskambinti man arba atsiusti, taip ir nesulaukiau nei skambucio nei atsiusto savo tyrimo rezultato. Gydytojas puikus zmogus labai padejo ir slaugytojos labai mielos, bet jau registraturoje betvarke. Inmedica-Santariskes.
Esu labai nusivylusi Inmedica Karoliniškės. Prisiskambinti neįmanoma, o internetinėje registracijoje tik mokami laikai. Kai nuvažiuoji su prasidedančiu ausų uždegimu, tai registratūroj suranda ekstrą laiką tik kitos dienos vakare. Atvažiavus talonėlyje nurodytu laiku, t.y. 18.10 val. pamatai, kad prieš tave eilėje 9 žmonės, laukiantys nuo 17 val., ir sulaukti gydytojos tądien nepavyks. Lieka nusipjauti ir užtrenkti duris. Visiems laikams.
Apie vaikų gydytojos Didžiulienės aroganciją ir nulinę kompetenciją iš viso galima traktatą parašyti. Skiepijant kūdikį nė karto neapžiūrėjo sveikas jis ar ne, net nebandė gerklės apžiūrėt ar plaučių paklausyt. Paskutinį kartą iš viso leptelėjo "padumajesh temperatūra 39, 5". Fui. Niekam nerekomenduoju.
Nezinau ar registraturoje dirbanti moteris speceliai megino apgauti ant 40€ ar kaltas persidirbimas, siulyciau pasistatyti kameras registraturoje, nes plesytis del 40€ nelabai yra noro ir laiko...Karoliniskes -Vilnius
Labai draugiškas, malonus, nuotaikingas ir paslaugus kolektyvas Santariškėse. Matosi, kad čia dirba savo sričių profesionalai, tikrai išmanantys tai, ką daro, nes pakako vos vienos konsultacijos tam, kad sužinočiau tai, dėl ko ištisus 2 metus trankiausi po įvairius kitus gydytojus. Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią kliniką
Noriu pasipiktinti Kaune esančia Inmedica klinika Žaliakalnyje. Registratūra dirba atskirai nuo daktarų. Kadangi vyro daktarė atostogauja tai ją pavaduoja E.Puolienė. Na pavaduoja tai pavaduoja, atvykus į registratūrą 13.45 registratorė pasakė kad daktarės turbūt jau nėra... nors darbo laikas iki 14val. Nukreipė mums eiti pas gydytoja L. Arlauskienę pasiteirauti ar daktarė galės priimti. Ir belaukdami matom kaip praeina E. Puolienė pasiteiraujame ar ji gali mus priimti daktarės atsakymas "man nebeleidžia sistema dirbti" na ok. Laukiam pas L. Arlauskienę. kad galetume paklausti ar ji mus priims. Laukėm valandą. Tai noriu toliau plakti daktarę Arlauskienę, kuri savo drauges priima be eilės, joms nei kortelės nereikėjo. Gydytoja labai arogantiška. Ji vis klausinėjo kur vyras važiuos, kad atėjo biuletenio. Bandė įtikinti kad 39 temperatūros yra neliga. Kosint ir turint aukštos temperatūros PLAUČIŲ nepaklausė, tyrimų nesiuntė net pasidaryti, išrašė RECEPTĄ- paracetamoliui jis juk nereceptinis.... Su pacientais daktarė nemoka bendrauti, arogantiška, pasikėlusi ir besimaivanti. Matosi kad atmestinai dirba savo darbą. Taigi taigi teks begti iš šios kliaulidės, nes tvarka ir tvarte geresnė būna.
Sveiki, esam labai patenkinti InMedicos Poliklinikos Šeškinėje Šeimos gydytoją Diana Šetikienė.Tokio gydytojo niekur nerasi kaip jį tokia nuoširdi, nuosekli. Tiesa sakant gydytoja nuo Dievo.
skundas lazdynu g.3 inmedicai. nunesiau prasymus prisiregistruoti pries du menesius ir pasirodo administratore to nepadare. kai teko skubiai kreiptis i gydytoja su umiu atveju suzinojau, kad nesu registruota toje istaigoje ir turesiu tai padaryti is naujo, jokio atsiprasymo, klientas liko kaltas.
Sveiki, ką galiu pasakyti labai gailiuosi kad ten prisiregistravau atrodė labai gera polikliika o pasirodo šaraškinų kontora kaip ir visur.
Kaune šilainiuose vaika prieš kiekviena rugsėjo 1 aja vedu patikrinti visada buna sveikas o prireikė pasitikrinti dėl treniruočiu sporto ten yra poliklInika pasirodo kad visiškas invalidas ir pilnapadis ir stuburas kreivas ir t.t. tai nesupratau ka jie ten tikrina, dantis patikrino vaikui ten tai PAT visi sveiki na o po poros mėnesiu pas savo dantiste nuvedžiau na neramu buvo na ir ka 5 dantis taisė.
apie save net nekalbėsiu nes ten kiekviena karta nuėjus reikia reikalauti gydymo pastoviai akis drasko tie specialistai.
o geriausia kai ju akiu gydytoja žmonai akinius išrašė ne minusus o pliusus na ir kas sako suklydau basiai čia o tai buvo aleksoto poliklinikoje.
labai norėčiau pakeisti poliklonika bet dabar net nežinau i ka jiems ten visiems juk algos mažos ir dirbti nenori.
Bruka spama.
Matomai arti bankroto.
Esu labai nusivylus, bandau visa diena prisiskambinti į Šeškines gatveje, esama Inmedica, bet toks vaizdas, kad specialiai nieks nekelia, arba numeta... Tai kaip man susisiekt su daktare. Baisu !!!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

eBay 54,60 -4,19%