Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę InMedica, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę InMedica

Atsiliepimai apie InMedica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie InMedica, UAB

Regina Staišiūnienė pati nuostabiausia gydytoja. Profesionalumas, darbštumas, rūpestingumas, paprastumas, noras padėti, tikrumas ir nuoširdumas viskas viename žmoguje.
Gerb. Daktare tegul likimas Jums dovanoja margą puokštę, kurioje gražiausiais žiedais žydėtų energija, tvirtybė, ištvermė ir žinoma, bekraštė asmeninė laimė.
1. Registratorės Kaune turėtų priminti (iš išvaizdos) medicinos įstaigos darbuotojas, o ne soliariumo darbuotojas. Padorumo nulis. Atrodo kaip kekšės.
2. Pas vieną šeimos gydytoją eilė 3 dienos, pas kitą 4 savaitės., nors abu gydytojai dirba tame pačiame inmedica filiale.
3. Yra gydytoja, kuri taip taupo siuntimų skaičių, kad net į rentgeną siuntimų neduoda. Liepia tepti medetkom. Nors rentgenas kitoje įstaigoje parodė kaulo skilimą. Manau, kad šeimos gydytojos neturėtų spręsti kur lūžiai, o kur ne be specialisto konsultacijos. Nors supratau, kad vadovams tokia gydytoja labai gera - sutaupė siuntimų skaičių. Nors ligoniams tik pablogino sveikatą.
4. Artimiausias laikas internete rodomas komercinis laikas, būtų malonu, kad būtų galimybė, kad būtų rodomas artimiausias nekomercinis laikas (tiems, kurie nori matyti nekomercinį artimiausią laisvą laiką).
5. Neregistruotiem pacientam turėtų būti atskiras gydytojas (neregistruotiem, staigiai susirgusiem ar su mažais, klykiančiais, ir triedžiančiais vaikais). Nes kai tie vaikai eina be talonėlių - išbalansuoja šeimos gydytojos darbą, o tie su talonėliais yra priversti laukti iki gydytojo darbo laiko pabaigos - tik tada gydytojas juos priima.

Kai susitvarkysit su šiais penkiais punktais - tada pateiksiu daugiau punktų. Turėtumėte būti vardan žmogaus, vardan paciento, o ne prieš žmogų, ir kad tik daugiau pinigų nuo jo nulupti.
Noriu padėkoti savo ir savo mamos ir tėčio vardu - gyd. kardiologei Astai Grigaliūnienei, dirbančiai "Inmedica" Baublio g. Vilniuje.
Tai labai profesionali, empatiška, mokanti išklausyti nusiskundimus, išsamiai ir tinkamai paaiškinanti tyrimų rezultatus net senyvo amžiaus žmonėms. Išėjus iš gydytojos kabineto - tėvai lyg įgavo naują kvėpavimą, labiau pasitikėjimo bei naujų minčių - kaip gyventi sveikiau.
Šiltas, nuoširdus bendravimas.Puikus vaistų parinkimas.Tradicinės/netradicinės medicinos praktiniai patarimai.
Tai GYDYTOJA - iš didžiosios raidės. Dėkui Jums!
Labai ilgai, apie 40 min teko laukti prie gydytojo kabineto, kad patekti pas gydytoja, kuri i med knygele irasytu irasa Gali dirbti nurodytuose veiksniuose.
Lankydavausi pas jus kasmet, nes sumokejus pinigus uz medicinine darbuotoju patikra, greitai budavau apziurima, patikrinta, irasomas irasas. Po sio karto, kazin ar atvyksiu kitais metais, nes per daug laiko sugaisau. Rinkiuosi kur reaguojama greitai ir paslaugiai. O gydytoja Laura turetu dar ir paslaugumo ismokti, kad graziau bendrauti su pacientu.
Sekmes islaikant klientus.
Simona Grigaitė
2019-06-03 16:38:35 IP 2e7r3v4c
Matau labai daug neigiamų atsiliepimų..
Bet mano patirtis inmedica padaliniuose Vilniuje labai gera.
Teko lankytis Šeškinės g, Baltrušaičio g, taip pat Karoliniškėse.
Odontologė Živilė labai super, mandagi, bendraujanti, maloni. Pas šeimos gydytoją gali priimti ir tą pačią dieną, nepalyginsi su eiline poliklinika. Personalas draugiškas.
Kelis mokamus tyrimus kraujo dariausi, atsakymus pasakė per telefoną prieš šventes, nereikėjo lakstyti pas juos.
Jeigu labai reikia recepto ir negali atvykti užtenka paskambinti į registratūrą, sujungia su gydytoja kuri taip pat labai mandagiai bendrauja, išrašo receptą ir palinki geros dienos.
Nežinau kaip kiti, bet aš labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę lankytis inmedicoje. Ačiū visiems darbuotojams.
Baisu. Labai baisu. Jei zmogus su negalia tai yra tavo problema. Vezimelio ratai nepripusti. Pasakius apie tai personalui, atsake kad niekuo negali padeti. Atseit atsliauzk : (
Marijampoleje (Inmedica klinika, gedimino g. 3,)labai prastai aptarnauja pacientus, gyd. Z. Kralikiene niekada nepriima psgal. tslonus, per 3 val. atleidžia vos 3 pacientus, nes kalba ne apie ligas o apie ūkį ir bites. Niekada neskaito jokių atsakymų viską reikis pirštu parodyti, pasakyti, niekada jai nepaprasai, nei spaudimo nepamatuoja, man atrodo jai laikas užleisti vieta jaunesniems gyd. Seselės, daugiau sedi poilsio jambaryje, negu dirba, kam tada tie talonai, jai reikia 10val.o prieini 13val.Ar cia nirmalu???
Klinikoje tikrinausi sveikatą. Sumokėjau beveik 18 eurų, bet nei kraujo tyrimo, nei rentgeno nedarė. Slaugytoja patikrino akis (?). Parašiau pretenziją klinikos vadovui Asanavičiūtės g. Į pretenziją neatsakė, dalies pinigų negrąžino (už nesuteiktas paslaugas). Galiu pridurti, kad gydytoja vėlavo priimti apie pusantros valandos (neva, kažkas ją tikrino).Net neatsiprašė.
Labai gaila, kad tik šitoje klinikoje galiu pasidaryti man reikalingą tyrimą. Atsakymo laukiu el.paštu (tokį mano pageidavimą pasižymėjo registratorė Santariškių klinikoje), tačiau jokio atsakymo nesulaukiu. Į el.laiškus nereaguoja (arba atsiunčia senus atsakymus), niekas nieko nežino - nei kada bus, nei ar tyrimas išvis yra daromas...Prisiskambinti neįmanoma...Smagu :)
Bando įforminti mokamas paslaugas visur, kur tik įmanoma. Pikčiausia, kai apie tai sužinai tik po to, kai paslauga jau suteikta, pvz tik po konsultacijos praneša, kad ji buvo mokama, paėmus kraują informuoja, kad tyrimas mokamas, nes ji paskyrė gydytoja mokamos konsultacijos metu. Bet registruojantis nei pusės žodžio apie tai nepasako.
Esu labai nepatenkinta inmedica Baltrusaicio.g.Personalas sneka telefonu taip, lyg buciau kazka joms skolinga...Atsainus ir seimos gyd.darbas.Manau kad ten trukumas seimos gyd., personalo aplamai...Zodziu, isejau is poliklinikos kad persirasyti i inmedica, bet snd vel atgal i.poliklinika gryzau...Sekmes jums uzsidarant...
Atėjau į kliniką (inmedica žaliakalnis) su 39 temperatūra ir inkstų skausmu. Mano daktarė nedirbo, tad mane priėmė kita. Ji pasakė man, kad čia nėra ekstra atvejis. Paėmė tik kraujo tyrimą, ir liepė ateiti kitą dieną pas savo daktarę, bei nurodė, kad ji bus iki 12h. Kitą dieną atvykstu su 40 temperatūra apie 10h, pasirodo mano daktarės jau nėra (buvo penktadienis). Man pasiūlo užsiregistruoti ir ateiti pirmadienį. Grįžusi namo gulėjau purtoma šalčio kelias valandas, kol galiausiai man iškvietė greitąją ir paguldė į ligoninę du rimtu inkstų uždegimu. Ligoninėje stebėjosi klinikos aplaidumu.
Didelė įmonė, tai ir žmonių joje dirba įvairių... Labai daug priklauso pas kokį gydytoją papulsi.

Odontologas vyras Kaune - kažkas arba keisto, arba aš bajerių nesuprantu, arba jis nežino ką daro arba tiesiog neturi patirties. Man vyrai odontologai visada atrodė patikimai, bet šitas tai jau atleiskit.... Tikrai atleiskit. Darbą myli, rūpinasi pacientu, tačiau paslaugos tokios, kad ko nepadarė per tris vizitus - kita odontologė padarė per vieną vizitą (nors pas ją kol patekau būklė dar labiau pablogėjo, bet odontologė su viskuo susitvarkė). :)

Dabar apie šeimos gydytojus: Šeimos gydytojų apkrovimas labai netolygus. Vieni skiria vizitui 3 minutes, nes į vieną vizito laiką priimą tris ar keturis pacientus. Gydytoja dirba net po darbo. Eilė katastrofiškai didelė. Gydytoja atsidavusi darbui, ir net labai, bet kai tokia laiko situacija - tai kokybė - patys suprantate kad kažkiek nukenčia. Bet gydytoja daro viską kas tik jos resursuose ir jėgose. Dirba ne iki savo darbo laiko pabaigos, bet iki tos minutės, kol jos kabinetas perleidžiamas kitam gydytojui (nes keičiasi kabinetais, darydami 1-2 valandos pertrauką vienam gydytojui baigti darbą, kitam pradėti...). Tad Ačiū šiai Gydytojai!!!
Kita šeimos gydytoja - talonėlį gausi po 1-2 dienų. Vizito laikas apie 10 - 20 minučių. Tačiau gydytojos abejingumas nežmoniškas.... Sėdi, neveja iš kabineto, bet ir nieko neaiškina. Ką paklausi - tai vos išpešti atsakymą galima... Tai va mielieji, niekad nesirinkite apylinkės (šeimos) gydytojo to, pas kurį pačios mažiausios eilės. Nes jis tiesiog nenori atsakinėti į klausimus ir jam nerūpi sveikata.

Labai didelė padėka vilnietei odontologei Rūtai. Tai jauna moteris. Supainiojau ją su kitu personalu. Netikėjau, kad tokia jauna, ir tokia faina ir dar bus odontologė. Vos nepagalvojau, kad ji pagalbinis personalas. Tačiau, jos galvoje nauji gydymo metodai, didelis išsimokslinimas, šiltas bendravimas, puikūs darbo komandoje įgūdžiai, nuoširdumas, didelė patirtis, atsakomybė, patikimumas, ryžtingas veiksmų planas, kokybiškas darbas, išsami konsultacija, o kaina - labai panaši kaip ir kituose įmonės padaliniuose, tačiau kokybė daug daug daug geresnė. Tokia gydytoja galėtų drąsiai palikti įmonės valdžią ir atidaryti savo nuosavą odontologijos kabinetą ir uždirbti dar daugiau. Nes tai ką mes mokame klinikai - tai nėra ta suma kuria gauna gydytojas kaip atlyginimą. :) Kainos didelės beje... Bet tokie dabar laikai - visus valdo pinigų manija.

Komentatorei dėl kraujo tyrimų - Kraują ima tada kai kabinete 2 žmonės. Aš ir prieš mane sėdintis medicinos personalas. Jokių pašalinių asmenų nebuvo. Man ta procedūra nėra skausminga, bet kažkodėl nemaloni - todėl tuo metu kai pridavinėju kraują - žiūriu į lubas, į kalendorių, pro langą, ar į laikrodį, kuris kabo ant sienos. Ir tada problema nėra didelė. Ne visos problemos yra tokios didelės. Būna ir didesnių. Svarbu Jums adatos neužlaužė, kraujo nesumaišė.

Dar dėl Kauno filialo registratūros darbuotojų. Dėkoju kažkam, kas bent truputį atsižvelgėte į pacientų pastabas. Pagaliau merginos neprimena naktinio pasilinksminimo irvyrų tenkinimo vietų darbuotojų. Pagaliau šiuo klausimu bent kažkiek pasistūmėjote į priekį. Nes seniau neįmanoma buvo. Taip rėždavo akį, kad baisu...

Šį pranešimą paskatino parašyti spaudoje mirgančios antraštės apie medicinos įstaigų kokybę. Nutariau pasidalinti savo patirtimi su kitais skaitytojais. Tikiuosi vadovai, (nors jie užimti penlų ir pinigų skaičiavimais manau) tačiau gal atras sekundėlę savo neįkainojamo laiko ir supras, kad negaluojantys žmonės nori rūpintis savo sveikata ir gauti kokybiškas paslaugas ir pagalvos, kaip būtų galima jiems padėti, tinkamai aptarnauti ir rūpintis ir bus gabūs ne tik įsisavinant TLK finansavimą ar taupant siuntimų kvotas.
potencialus klientas
2018-12-20 20:03:31 IP 4ljjjpm
galvoju ateisiu pasidaryt tyrimus nes lik ir gera klinika pasirode ir tyrimai nebrangus... padare tyrimus pinigus pasieme o kokie rezultatai sako eik ir aiskinkis kur nori ne musu reikalas. niekam nerekomenduoju sitos skyles, beje islipkit is sovietmecio, krauja ima prie stalo veinas pries kita sedint, gal man sita procedura nera patraukli ir as nenoriu tiesiai ziuret viso proceso... apgailetina klienika. NEREKOMENDUOJU
Marijampoles klinika InMedica, odontologines paslaugos pas Joną Čižinauską nuviliančios. Puse metu kaip vaikstai taip ir vaiksciosi pas ji, ir mokesi mokesi ir dar karta mokesi. Beje tikrai nepigiai! Problema kaip liko taip ir liks, tik giles. Vaistai, pliombos iskrenta labai greitai, per kelias valandas, dienas, daugiausiai keleta savaiciu. Patirties tikrai didele stoka. Labai didelė. Deja jau viltis dingo jog sis odontologas sutvarkys dantukus, tuos pačius jau kelinta karta. Tad nebesiruosiu moketi pinigus kad vel skaudetu..... Didelis nusivylimas.
Vakar labai nusiviliau, seskines inmedica kai su serganciu vaiku kuriam auksta temperatura sedi daugiau nei pusvalandį prie kabinieto, o kai jau pagalisu atejo tavo laikas eiti i kabinieta daktare tsu sako ne jus paskui dabar eist sita moteris, na ok gal jai stampa paststyt reikia labai skubei laukiam toliau, isejo daktare is kabinieto su pacientų, laukiam toliau, po kiek laiko grįsta ir kviecia kita žmogų, cia atsiprašau, sakau vaikas su teperatura aukštą kiek dar laukt, daktares atsakymas buvo, nieko tokio cia visi sergaris palauksit ir išėjo.
Tragiskas aptarnavimas jei kreipsites del odontologu paslaugu! Administratore ypatingai nemaloni ir uz nieka neatsakinga. Gal tai musu bloga patirtis, bet daugiau neisime ir nerekomenduohame. Seimos ir vaiku gydytojai puikus, registracija taip pat, skirtingai nuo odontologijos. Keista, kad privati, nes nekvepia geru ir kokybisku klientu aptarnavimu!
Dėkoju Vilniaus Pašilaičių (Baltrušaičio gt.) skyriaus gydytojai Daliai Jurevičiūtei ir registratūros darbuotojoms puikiai atliekančioms pareigas.
jau laikas keist sita klinika ten jau tikras jovalas kainos ispustos ir nesupranti uz ka moki, pv silainiu poliklinikoi uz darbo patikrinima kolegos mokejo po 9 ev o as 16 ir nieko netikrino tik stampas ir parasas, ir taip personalas ne mielas, ir pas seimos daktara reikia laukt po menesi, kai kitose poliklinikose ilgiausiai dvi savaites, o jei susergi ir be talono sedi apie 6 valandas, tai va tik belieka gryzt prie senu polikliniku ten jau bent dantis gali pigiau tvarkytis, kaip isiaiskinau net pas specelistus eiles trumpesnes, nei is kitu kliniku.
Esu labai nepatenkinta aptarnavimu, registraturoje dirbancia moterim. Paskambinus paprasius atsiusti man mano tyrimus uz kuriuos mokejau nemazus pinigelius pasake, kad pats gydytojas paskambins ir negali man atsiusti. Skambinejau 3 kartus su prasymu priminti gydytojui paskambinti man arba atsiusti, taip ir nesulaukiau nei skambucio nei atsiusto savo tyrimo rezultato. Gydytojas puikus zmogus labai padejo ir slaugytojos labai mielos, bet jau registraturoje betvarke. Inmedica-Santariskes.
Esu labai nusivylusi Inmedica Karoliniškės. Prisiskambinti neįmanoma, o internetinėje registracijoje tik mokami laikai. Kai nuvažiuoji su prasidedančiu ausų uždegimu, tai registratūroj suranda ekstrą laiką tik kitos dienos vakare. Atvažiavus talonėlyje nurodytu laiku, t.y. 18.10 val. pamatai, kad prieš tave eilėje 9 žmonės, laukiantys nuo 17 val., ir sulaukti gydytojos tądien nepavyks. Lieka nusipjauti ir užtrenkti duris. Visiems laikams.
Apie vaikų gydytojos Didžiulienės aroganciją ir nulinę kompetenciją iš viso galima traktatą parašyti. Skiepijant kūdikį nė karto neapžiūrėjo sveikas jis ar ne, net nebandė gerklės apžiūrėt ar plaučių paklausyt. Paskutinį kartą iš viso leptelėjo "padumajesh temperatūra 39, 5". Fui. Niekam nerekomenduoju.
Nezinau ar registraturoje dirbanti moteris speceliai megino apgauti ant 40€ ar kaltas persidirbimas, siulyciau pasistatyti kameras registraturoje, nes plesytis del 40€ nelabai yra noro ir laiko...Karoliniskes -Vilnius
Labai draugiškas, malonus, nuotaikingas ir paslaugus kolektyvas Santariškėse. Matosi, kad čia dirba savo sričių profesionalai, tikrai išmanantys tai, ką daro, nes pakako vos vienos konsultacijos tam, kad sužinočiau tai, dėl ko ištisus 2 metus trankiausi po įvairius kitus gydytojus. Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią kliniką
Noriu pasipiktinti Kaune esančia Inmedica klinika Žaliakalnyje. Registratūra dirba atskirai nuo daktarų. Kadangi vyro daktarė atostogauja tai ją pavaduoja E.Puolienė. Na pavaduoja tai pavaduoja, atvykus į registratūrą 13.45 registratorė pasakė kad daktarės turbūt jau nėra... nors darbo laikas iki 14val. Nukreipė mums eiti pas gydytoja L. Arlauskienę pasiteirauti ar daktarė galės priimti. Ir belaukdami matom kaip praeina E. Puolienė pasiteiraujame ar ji gali mus priimti daktarės atsakymas "man nebeleidžia sistema dirbti" na ok. Laukiam pas L. Arlauskienę. kad galetume paklausti ar ji mus priims. Laukėm valandą. Tai noriu toliau plakti daktarę Arlauskienę, kuri savo drauges priima be eilės, joms nei kortelės nereikėjo. Gydytoja labai arogantiška. Ji vis klausinėjo kur vyras važiuos, kad atėjo biuletenio. Bandė įtikinti kad 39 temperatūros yra neliga. Kosint ir turint aukštos temperatūros PLAUČIŲ nepaklausė, tyrimų nesiuntė net pasidaryti, išrašė RECEPTĄ- paracetamoliui jis juk nereceptinis.... Su pacientais daktarė nemoka bendrauti, arogantiška, pasikėlusi ir besimaivanti. Matosi kad atmestinai dirba savo darbą. Taigi taigi teks begti iš šios kliaulidės, nes tvarka ir tvarte geresnė būna.
Uz TLK kompensuojamas paslaugas ima pinigus. Turi sutartis su ligoniu kasom, taciau jų nesilaiko. Randa būdą ištraukt pinigų, o ypač iš sergančių vaikų tėvų.
Sveiki, esam labai patenkinti InMedicos Poliklinikos Šeškinėje Šeimos gydytoją Diana Šetikienė.Tokio gydytojo niekur nerasi kaip jį tokia nuoširdi, nuosekli. Tiesa sakant gydytoja nuo Dievo.
skundas lazdynu g.3 inmedicai. nunesiau prasymus prisiregistruoti pries du menesius ir pasirodo administratore to nepadare. kai teko skubiai kreiptis i gydytoja su umiu atveju suzinojau, kad nesu registruota toje istaigoje ir turesiu tai padaryti is naujo, jokio atsiprasymo, klientas liko kaltas.
Sveiki, ką galiu pasakyti labai gailiuosi kad ten prisiregistravau atrodė labai gera polikliika o pasirodo šaraškinų kontora kaip ir visur.
Kaune šilainiuose vaika prieš kiekviena rugsėjo 1 aja vedu patikrinti visada buna sveikas o prireikė pasitikrinti dėl treniruočiu sporto ten yra poliklInika pasirodo kad visiškas invalidas ir pilnapadis ir stuburas kreivas ir t.t. tai nesupratau ka jie ten tikrina, dantis patikrino vaikui ten tai PAT visi sveiki na o po poros mėnesiu pas savo dantiste nuvedžiau na neramu buvo na ir ka 5 dantis taisė.
apie save net nekalbėsiu nes ten kiekviena karta nuėjus reikia reikalauti gydymo pastoviai akis drasko tie specialistai.
o geriausia kai ju akiu gydytoja žmonai akinius išrašė ne minusus o pliusus na ir kas sako suklydau basiai čia o tai buvo aleksoto poliklinikoje.
labai norėčiau pakeisti poliklonika bet dabar net nežinau i ka jiems ten visiems juk algos mažos ir dirbti nenori.
Bruka spama.
Matomai arti bankroto.
Esu labai nusivylus, bandau visa diena prisiskambinti į Šeškines gatveje, esama Inmedica, bet toks vaizdas, kad specialiai nieks nekelia, arba numeta... Tai kaip man susisiekt su daktare. Baisu !!!
Likau labai nepatenkinta. Specialiai registravausi per pietus į polikliniką kad galėčiau išeiti darbo metu. Man tereikėjo siuntimo. Visų pirma mano registracija kažkokiu būdu nesuvaikščiojo ir nepasitvirtino tai atvykau veltui. Visų antra šeimos gydytoja kuri turi dirbt iki 14 val jau išvykus, o man siuntimo reikėjo tai pačiai dienai. Nusiuntė pas kitą gydytoją aišku ačiū jai kad išrašė siuntimą, bet vietoj 10 min užtrukau 50 min dėl vienos minutės siuntimo išrašymo. Tai kam tada registruotis ir planuotis savo laiką. Ir kaip gali gydytojai išeiti taip ankščiau iš darbo.
Na, ka as galiu pasakyti apie aptarnavimo kokybe.. tai kazkas baisaus. Prisiskambinti neimanoma, kai parasai el. Laiska (tiesiog pasiskundi), turi isklausyti nepatenkintos darbuotojos kalbas. Neva daug darbo ir pan. Taip, viskas suprantama, visi turime daug darbo, bet ar del to turi kenteti klientas? Siuo atveju pacientas. Kol kas esu patenkinta gydytoju paslaugomis, konsultacijomis. Bet su administracija reikia ka nors daryti. Ne as viena skundziuosi aptarnavimu :)
Pries keleta metu buvo normali klinika, kai pasikeite i Inmedica - katastrofa. Kainas uzkele, registraturoj prisamde kazkokiu varlinejanciu moteru, kurios nieko negali pasakyt, tik mykia kai su jom kalbi. Ejau biletenio pasiimti, tai pasake reikia uzsirasyti anksciau tokiems dalykams, kaip as galiu uzsirasyti anksciau, jei atsikeliau tadien su temperatura?? Arba isvykau is LT, viska deklaravau ir norejau uzsirasyti del kardiogramos ta proga, kad griztu. Pasiskambinau uzsirasyti, pati pasakiau dar, kad as isvykus, bet noriu uzsirasyti, eme svaicioti, kad negaliu, jei LT negyvenu, negaliu gauti paslaugu grizus. Kai pasakiau, kad galiu, tik tai mokama, tai sako ane? Tai nesuprantu as ten dirbu ar ta moteris. Prireike 10min kol ji susigaude, kad as negyvenu LT, o noriu uzsirasyti vizitui. Paskui prasme mano asmens kodo, paklausiau kam jis, jei mano visa ligos istorija pas juos ir mane ras pagal varda ir pavarde, tai tik pamyke. tada klause kas mano seimos gydytojas, pasakiau, bet sakau kadangi mokesiu pinigus, noriu pas kita. Sako nezinau ar galima taip.. Nu kosmaras, nieko jos ten nezino. neistverusi pasiskambinau i Kardiolita ir uzrase per 2min ir pasake ka reikia atsinesti be jokiu nesamoniu.
Likau labai nepatenkinta... 2017-03-27 užsiregistravau profilaktinei sveikatos patikrai dėl darbo vizitas buvo numatytas 2017-03-31. Susisiekusi klinikos darbuotoja pasakė, kad reikia pažymos iš psichiatro ir jos reikės laukti apie dvi savaites... Psichiatras atseit turi užpildyti dokumentus ar dar kažką.. Labai logiška tam reikia, net dviejų savaičių.. OK. Atsiuntė užpildyti anketą. Kitą dieną paskambinau pasitikslinti, ar man tikrai reikia tos pažymos, nes dirbu administracinį darbą. Pasakė, kad ne, prieš tai su kažkuo pasitarė.. Paklaususi, ar mano registracija galioja tai dienai, kurią nurodžiau registruodamasi. Atsakymas buvo teigiamas. Tad 03-31 nuvykau į kliniką. Tačiau klinikoje sužinojau, kad visgi pažymos iš psichiatro reikia, tada darbuotojai papasakojau visą situaciją, ji nubėgo paklausti. Grįžusi paklausė ar turiu plaučių rentgeno nuotrauką. Taip, rentgeno. Aš suprantu, kad kartais daromos tokios nuotraukos, bet ar laikas sakyti tokius dalykus, kai asmuo jau atvykęs į kliniką apžiūrai. Nuotrauką reikia turėti prieš apžiūrą, tai nebuvo pasakyta, nors su klinikos darbuotojais kalbėjau du kartus... Taip pat nebuvo atsiųsta ir bendra informacija, ką reikia turėti, nenustebčiau, jei būčiau nuvažiavusi su plaučių rentgenu būtų pasakę, kad reikia pažymos iš narkologo. Tokių pažymų kai kurios klinikos reikalauja...
Nežinau gal čia tik man nepasisekė, bet klinikos darbuotojai turėtų atsakingiau vertinti savo darbą ir negaišinti užsiėmusių žmonių brangaus laiko.. Kaip manote, kodėl žmonės kreipiasi į privačias gydymo įstaigas, nes su poliklinikomis beviltiška!
O 2ia likau dar labiau nusivylusi nei valstybine poliklinika....
Tris savaitės laukiau registracijos dėl vairuotojo pažymos, taip ir nesulaukiau, kitur tą pačią dieną sutvarkė viską.
Kažkas nenormalaus. Paskambinau užsiregistruoti pas šeimos gydytoją 2017-02-14 d, tai užregistravo 2017-03-17 dienai. Kaip šitaip gali būti, kad visą mėnesį reikia laukti priėmimo - numirt galima. Nei Tauragės centrinėje poliklinikoje nei Medicum centre tokių eilių nėra, ilgiausiai 14 dienų reikia laukti priėmimo. Noriu paaiškinimo, ir tikrai nepasakokite, apie tai, kad susirgus gydytoja priims be eiles, ar be registracijos.
Likau labai pasipiktinusi šia klinika. Išpirkau vaikui abonimentą į druskų kambarį (Šeškinėje). Kadangi viena dukra eiti dar per maža, reikia pirkti ir suaugusiajam.. Kaina nemaža... Deja, vos tik bandome užsirašyti, atsakymas "bandykite rytoj, šiandien nedirba, o rytoj GAL dirbs". Galų gale man trūko kantrybė. Sakau kaip čia yra. Nusipirkom, nuėjom vieną kartą ir gaunasi "bandyk laimę". Sako darbuotoja susirgo. Esmė tame, kad pirkome tada, kai ta darbuotoja jau sirgo. Negi negalėjo informuoti, kad nebus galimybės kasdien vaikščioti... Juolab, kad pinigai tokie mokami. O ėjimas kartą per savaitę naudos neduoda... Maža to, įleidžia sergančius vaikus!!! Nors aiškiai parašyta, kad sergantys vaikai neįleidžiami! Tai kaip čia dabar yra?! Einam kaip reabilitaciją atlikti, nes liepė gydytoja po sirgimų, o čia kostintys ir sloguojantys vaikai!!! Gal laikas tvarką įvesti? Būčiau žinojusi, kad čia tokia šaraškinų kontora, tikrai nebūčiau švaisčiusi pinigų vėjais ir kitur susiradusi! Visiškai jokios tvarkos...
Lina 2016-12-15 09:02:38
Vilniuje esu neregistruota taigi pasiskambinau i inmedika šeškneje, pasiteirauti ar priima neregistruotus asmenis, kasmetinei sveikatos pažymai dėl darbo, manes buvo paklaustas asmens kodas, kiti duomenys pasake kad priima ir uzrase, net neklause kur dirbu. Ateinu uzsirasytu laiku ir man sako kad as nesu užrašyta, po to paklausus ka dirbu ir išsiaišknus kad buna ir naktiniu pamainu man pasako kad reikia dar kazkokios psichiatro pažymos iš savo poliklinikos kuri kitame Lietuvos gale.... kas čia per komunikacija, tau pažada kad tu užrašytas, susiplanuoji laika ateini ir tau sako ne sorry jusu nera...
InMedica Vilnius Šeškinė.
Man tas pats del registracijos ir bendros informacijos. apsilankymo priezastis - reikalinga pazyma vairuotojo pazymejimui pasikeisti.
03.01.2017. 14.23val paskambinau ir uzsirasiau pas gydytoja 09.01.2017 dienai 12.00 valandai, artimesnio laiko nebuvo, o poliklinikoje gaisti laiko nenorejau, eiles irgi kosmines, Paklausus kokiu papildomu pazymu reikia, informavo, kad reikia gauti pazyma is Valstybinio psichikos sveikatos centro ir viskas. Viskas tiko, ta pacia diena nuejau issiemiau Seskines poliklinikos, Valstybio psichikos sveikatos centre pazyma.

Siandien 09.12.2017 atvykus i Inmedica 11.45, pasakiau atvykimo priezasti ir administratore nusiunte i 11 kabineta, nepaklause nei vardo pavardies, nieko, mano laikas 12.00 val, bet zmoniu buvo daug, dirba 1a seimos gydytoja, patekau pas gydytoja 12.40, bet paaiskejo kad as nesu uzregistruotas ir manes nepriims, gryzus i registratura darbuotoja patikino, kad tuoj viska sutvarkys ir nuejo pas gydytoja. Gryzusi paprase gryzti prie kabineto ir pasake, kad gydytoja tuoj priims, gryzau prie 11 kabineto duru, pralaukus kol paleis lankytoja, uzejau i kabineta ir pasisveikinus antra karta, gydytoja atreze, ko as cia vel atejau, ji neturi nei mano korteles, nei duomenu, nei laiko ji turi aptarnauti 50 zmoniu, Paklausiau kas per bardakas pasake - eik i poliklinika ir tvarkykis !!!
Cia dar ne viskas, po apsilankymo Inmedica, nebeturejau laiko ieskoti kitu med. istaigu ir uzsiregistravau Seskines poliklinikoje kur man buvo paaiskinta, kad man dar truksta pazymos is narkologogijos centro, esancio G.Vilties gatveje, bet kai registravausi i Inmedica apie tai informmuotas nebuvau !

Retorinis klausimas, kaip 1as gydytojas gali aptarnauti 50 zmoniu per darbo pamaina ? 13.2 min - 1am pacientui (iskaitant duru varstyma), dirbant NON-STOP, nuo 8 iki 19.00.

Zodziu rekomendavot save visu 100 %.
Geros kloties ateityje :) :) :)
Kauno m. Šilainių filialo odontologai taip pat nesilaiko nurodytų terminų. Nustatytu laiku nepagamina protezuojamiems dantims detalių, dėl ko viskas nukeliamą tolimesniam laikui. Tai, taip pat, sujaukia besigydančio planus.
Imonės filialas - Kauno Šilainių šeimos sveikatos centras, tapo vaistinių filialu, padedančiu vaistinėms realizuoti medikamentus ir termometrus per ligonių kasą bei užsiima neskaidria skiepytų nemokamai pacientų medicinos bandymų iniciatyva, kas įstatymu draudžiama be paciento sutikimo.Paprašius UAB "INMEDICA" administratorės paaiškinti ar tai tiesa, ji paaiškinti nesugebėjo. Taip ir neaišku kas tenai daroma ir kodėl tai daroma? Kodėl pasiskiepijusiems nuo gripo nusiurbiamas kraujas du kartus: prieš skiepą ir po kurio laiko- po skiepo? Kas tai -abejojama skiepu ar medicinos mokslinis bandymas, kur pacientas paverčiamas bandomąją pele? Gal UAB generalinis direktorius K.Broniukaitis sugebėtų paaiškinti?
Nusivyliau šia klinika, baisu. Tik ir žiūri kuo daugiau išplėsti pinigų iš paciento. Šeimos gydytojo reikia laukti 1.5val. Nors uzsirasius esi pagal laiką.
Jau ne pirmą kartą susiduriu su visiška medicinos personalo ir ne medicinos personalo nekompetencija Lazdynuose.
Dirba neatsakingai, nei šeimos gydytoja, nei sesutė neinformavo, kaip pasiruošti šlapimo pasėlio tyrimui ir teisingai ji priduoti, tad po 6 dienų tyrimo rezultatas nevertinamas ir jį reikia kartoti (net ir esant nėščiai).
Registratorė komentuoja tyrimų atsakymus, kuri visiškai nieko nesupranta apie tai. Ar tai registratorės kompetencija???
Ar tai ne gydytojo atsakomybė?
Jau trūko kantrybė, kai 3 iš 4 kartų reikia kartoti šlapimo pasėlio tyrimą, nes anot registratorės indelis nesterilus. Absurdas!
Apie Karoliniškių poskyrio odontologijos skyrių: gydytoja padaro danties rentgeno nuotrauką, "pataiso" dantį (paima virš 30 €), po savaitės skausmų nutaria išvalyti iš kanalų nervus (17€), po 10 dienų skausmų dar kartą išvalo kanalus (šįkart 34 €), į klausimą kodėl "gilios šaknys" gydytojai tapo staigmena, juk ji darė rentgeno nuotrauką, ar kodėl praeito, nedadaryto, darbo perdarymas du kart brangiau man ne tik niekas neatsakė, bet dar ir linksmiau: registratūroje sėdinčios tetutės pradėjo kelti balsą, kad jos "nedirba InMedica", į klausimą ką jos čia veikia jos neatsakė.

Labai nepatikima kontora. Už vieną darbą mokėsite 3 kartus, kentėsite mėnesinius skausmus. Siūlau persigalvoti čia kreiptis.
Atsiliepimas\skundas skirtas Lazdynu skyriui (Jonazoliu 3, Vilnius). Reikejo praeiti darbuotoju sveikatos patikrinima-uzsiregistravau internetu, man tinkama laika telefonu pakoregome po 5 dienu, viskas tvarkoje, radome tinkama laika (is 15 d i 19d perkeleme). Atejus paskirtam laikui, nuvykau i klinika, pasirodo, gydytojo nera, apie vizito atsaukima man niekas nepranese... Sugaisau laika. Tiek to, pazadejo rytdiena perskambinti ir suderinti laika. Pati skambinausi, nesulaukusi ju atsakymo. Prasidejo teisininasis, neva reikia siuntimo is mano seimos gydytojo (nesu ju klinikos pacientas), nors internete tokios salygos nera. Logiska, jei galiu uzsirasyti pas savo seimos gydytoja, pas juos net nesikreipciau skubiai. ir vel zadejo perskambinti... Isvada-neturiu is tos klinikos pazymos, sugaistas laikas, ir negaliu dirbti be patikrinimo ir iraso i med knygele!!! Absurdas, nekompetetinga istaiga ir neatsakingas ju darbas pacuentu atzvilgiu. Tam ir yra privacios klinikos, kad sumokejus pinigus uz papildomas paslaugas, jas gautume, jei tai yra skubu. Nerekomenduoju!
Lazdynu poskyris, turbut pati neprofesionaliausia istaiga i kuria teko kreiptis.
Nesitikejau, kad paprastas sveikatos patikrinimas teisems gali tapti laiko, pinigu ir lukesciu isbandymu, bet yra kaip yra - nei pinigu, nei laiko (3 savaites) nei pazymos.
Jeigu gerai suprantu jie gydytoju neturi, pranesti apie tai is anksto nesugeba, po pasiulymo praeiti 3 gydytojus SAVO poliklinikoje! sunku suprasti ar jie taip visada, ar cia pirma pazyma kurie jie daro gyvenime.
Trumpai tariant - nepatariu.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%