Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeimos krautuvėlė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeimos krautuvėlė

Atsiliepimai apie Šeimos krautuvėlė, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Šeimos krautuvėlė, UAB

Vos ne 2 metai prabėgo, nei prekių nei pinigų 140 eurų. Kreiptasi į vartotojų teises ginančią instituciją gautas nutarimas su kuriuo kreipiaus i anstolę, bet dar teko primokėti 20 eurų anstolei kuri atrasė jog išieškoti nepavyks, nes viskas taip sutvarkyta, kad nėra iš ko išieškoti. Nesuprantu vieno, kaip vartotojų teisės ir policija nedirba iš vien ir tokiu parduotuvių neuždaro.
Sveiki. Istorija kaip visų. Nei nusipirktų prekių, nei grąžintų pinigų, nei atsakymų. Ir ką daryti?
Sveiki, 1.5 mėn po prekės užsakymo, bet nei prekės nei pinigu. I laiškus neatsako.
Sveiki, aš taip pat nukentėjau nuo šio tinklalapio. Nei drabužiu, nei pinigu gražinimo. Ir tik po laiko pažiūrėjau atsiliepimus ir supratau, kad pakliuvau i ju pinkles. Tad neužsisakinėkit iš tinklalapio šeimoskrautuvėlė.lt, nes a*******i!
Sveiki.Mano istorija identiška jūsiškėms, tai aš jos ir nepasakosiu.Susisiekiau su vartotojų apsaugos tarnyba ir policija.Labai išsamiai išdėstė kokiu keliu turiu eiti.Jeigu kas norite rengti kolektyvinį ieškinį susisiekite su manimi el.paštu a.dambrauskene@gmail.com Čia ne labdaros organizacija, kad aukotume savo pinigus.
Prieš 5 savaites su viršum užsisakiau suknelę, negavau iki dabar, parašiau I pasta atrašė jog susisieks su tiekėjais ir kad galimai jau išsiųsta. Bet taip ir negavau dar...
Sveiki, kas esate nukentėję nuo šeimos krsutuveles parašykite el.pastu raimonda.kazle@gmail.com, imsimes rimtų priemonių ir uždarysim tą velnio irštvą.
Gal galima sužinoti i el paštą jų savinikų vardus? Reikės kreiptis į policiją-2019 09 19 padarytas pavedimas uz uzsakytą prekę, nei atsiliepia į skambučius nei į mailą atsako. ☹️
Auksė 2019-09-23 12:56:40
Gal galite man parašyti jų pavardes į paštą auksas2@gmail.com. Neatleisiu! Užsakiau anūkėms princesių sukneles ir likau apsimelavusia močiute. Mergaitės laukė pusantro mėnesio, bėgiojo į pašto dėžutę... Ne tiek gaila 40 eurų, kiek jų nusivylimo...
Aš ir norėčiau labai sužinoti pavardes arba bent kontaktus. Ir planuoju kreiptis į policija...
Monika 2017-08-17 12:42:18
aš tai kreipiausi į policiją ir grąžino tik tada pinigus, nes kitaip nekėlė man kuomet skambindavau, kai pradėjo su jais policija bendraut tada ir man pavyko susiekti su jais... džiaugiuosi geru policininkų darbo, kad atgavau pinigus :) Net gi jų abiejų pavardes ir vardus išsiknisau ir kas tokie jie.. kuomet parašiau ačiū, kad grąžinote pinigus, tai atrašė ištrinkit iš rekvizitų komentarą..
Laba diena. Aš per vėlai perskaičiau atsiliepimus. Užsisakiau dvi sukneles 07.10d. Ir vis negaunu užsakymo. Jokių kontaktų net nerandu tos įmonės. Bliamba ir Wish prekes užsakinėjam tai gaunam kuo puikiausiai, jokių problemų. Taigi Wish ne lietuvių o kinų puslapis ir neapgauna. O Lietuviai kaip seimos krautuvėlė tik iš žmonių savos tautos pasipelnyt tegali. Taip kvailai susigundžiau iš šios parduotuvės nusipirkt kriktynom sukneles sau. Nes esu labai apkūni. O šioj parduotuvėj pagal išmatavimus radau suknelių sau. Ir apsidžiauguau kad galėsiu būt graži per krikštynas. Ir krikštymos jau praėjo kaip suknelių nėr taip nėr... Pirkausi iš prekyvetės ne taikas patiko o kas tiko apkūniai. Ir net nesijaučiau patogiai. Nusivyliau šia seimos krautuvėle labai....ir merginos tikrai neapsigaukit...dar su banko kortelėm..nes reikia duomenis suvest. Pasiknaisiojus giliau tai net nepataria suvesti saskaitos banko numerių, nes galite prarasti pinigus
Merginos būkit protingos ir jokių būdų nepirkti iš šitos parduotuvės kaip padariau aš. Nieks nieko negauna ir neparduoda prarandi tik pinigus
Sveiki uzsisakiau ir nesulaukiau jokio siuntinuko ir tada pradejau nerimauti, o pasirodo yra del ko... kur buvau as anksciau ir nepasidomejau komentarais, a*******i : (
M 2019-06-27 12:10:03
Laukiu vaikiškų suknelių žiūrėsiu kas bus. Gaila, kad per vėlai perskaičiau atsiliepimus
Kreipiausi ir į Policiją ir į vartotojų teises, lauksiu žinių :D
Regina 2018-10-18 12:21:22
Žmonės, nepirkit iš šeimos krautuvėlės.lt ir newshop.lt a******ų, nes būsit apgauti ! ! !

aš taip pat likau apgauta - nei daikto nei pinigų. Negi nėra aukščiau stovinčių valdininkų, kurie galėtų sukontroliuoti šią "krautuvėlę", ar kol pačių nepalietė - geriau nieko nematyti ir nežinoti ?
Regina, kadangi esu viena iš nukentėjusiųjų nuo seimoskrautuvele.lt (UAB Invest Group) kartais paskaitau kas vyksta su įmone tiek jų tikrajame rekvizitai.lt puslapyje, tiek čia. Tai galiu pasakyt, kad VTAT yra ėmęsi prieš juos teisinių veiksmų. Ir teisme Valstybė laimi, įmonė nubaudžiama, bet kol randa kaip paslėpti turtą ir kol yra kas iš jų perka - tol gyvuoja.
R. 2019-02-01 00:33:04
Nu laba diena....as kaip ir daugelis skaitau atsiliepimus jau po apsipirkimo :) Sitiek zmoniu apgautu, sitiek zmoniu kurie rase skundus i VTAT, rezultatas 0. Isvada - vartotoju teises reikia duoti i teisma kad tinkamu laiku nesieme tinkamu priemoniu, nes sita imone parazituoja gal jau 5 metus.
Registruoti tai 11 metų, bet dar prieš 5-ius metus iš jos mano giminaitė yra pirkus sėkmingai. O domėjausi jų teismine istorija, tai VTAT juos yra padavę į teismą ir laimėję. Teismo byla skelbiama viešai UAB "Invest Group" (nes jiems priklauso seimoskrautuvele.lt). Bet kol yra kas iš jų perka ir kur gali paslėpt pinigus - tol nesustabdysi jų... Antstoliams yra ne viena byla paduota, bet turtą jie slepia, tai užburtas ratas.
Nukentėjusieji, seimoskrautuvele.lt ir newshop.lt yra UAB "Invest Group" priklausančios svetainės https://rekvizitai.vz.lt/en/company/invest_group/, o čia yra parduotuvių "Čia" tinklo puslapis! Jei kreipsitės į antstolius ir VTAT, būtinai nurodykite teisingą UAB, nes čia ne ten pataikėt.
Jei pasižiūrėtumėt į teisingo UAB istoriją, pamatysit, kad jie jau yra paduoti į teismą, ir imtąsi visų teisinių priemonių prieš juos ir jų nusikalstamą veiklą. Bet kol atsiranda lengvatikių pirkėjų, tol jie tęsia savo "darbus".
P. S. Pirkau seimoskrautuvele.lt, šiuo metu esu eilėje pas antstolius atgauti savo pinigus, nes tokių bylų yra ne viena ir ne dvi.
Aciu visiems, kad parasete siuos atsiliepimus! Vos neuzsakiau toje svetaineje rubu....Aciu, merginos!

Jei rašote atsiliepimus seimoskrautuvele.lt, tai pataikėte (įskaitant ir mane) ne čia. seimoskrautuvele.lt yra registuota kaip UAB "Invest group" juridinis asmuo, o UAB "Šeimos Krautuvėlė" tai vieno prekybos centro juridinis asmuo. O žinau šitą informaciją, nes kreipiuosi į Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybą. Suradus jų tikrąją įmonę per rekvizitai.lt (https://rekvizitai.vz.lt/imone/invest_group/atsiliepimai/) matau, kad VTAT nuolat su jais bendrauja, išrašė jiems baudą už nuolatinius klientų skundus, pasibylinėjo teismuose, o įmonė kaip apgaudinėjo taip ir apgaudinėja klientus toliau. Ir pasirodo taiko šią praktiką nuo seniai, nes tuo pačiu adresu buvo registruotos ir kitos įmonės, kurios taip pat klientam nei prekių, nei pinigų nesuteikdavo.
Labai tikiuosi, kad nepakliūsit ant seimoskrautuvele.lt ir newshop.lt (valdo tas pats juridinis asmuo UAB "Invest Group") kabliuko, ir paskaitysit atsiliepimus prieš pasirinkdami pirkti pas juos. Aš deja, paskaičiau jau po apmokėjimo. 2 mėnesiai, o nei prekių, nei pinigų grąžinimo. O laukia ilgas procesas su VTAT.
Laba diena, jūsu internetinėje parduotuvėje užsakiau dukrai suknelę, nebegaliu net prisijungti ir iš jūsu jokių žinių, kada gausiu užsakymą ?
O žinote kodėl negaunate prekių? Todėl, kad jos užsakomos iš Kinijos, o iš ten prekės eina iki 2 mėnesių ir arba ateina arba ne, visas jų prekes galite rasti Aliexpress.com ar kitame panašiame kiniečių puslapyje iš kurio labai lengva užsisakyti, tik keliskart pigiau:)
Aš taip pat iš tos krautuvėlės užsisakiau maudymuka. Bet kolkas tylu ramu. Prekės negavau. O kai paskaiciau atsiliepimus tai panašu kad ir aš užsiroviau ant a******u. Nesuprantu tik vieno, žmonės prekiu negave jau N metu, bet si parduotuvėlė nei blokuota nieko ir toliau leidziama jai pervesti pinigus ir panašiai.
Sveiki, taip pat esu nukentejusi nuo sios imones. Prekes uzsisakiau 2017 m. spalio men. Na per "kvaila savo galva" visu pirma uzmokejau pinigus, o po to tik man kilo itarimas, kodel 5 sav. reikia laukti siu prekiu?... Bet vis vien tikejausi susilaukti siu prekiu, bet deje... Na kaip ir visos nuskriautosios as pradejau bendrauti su sia imone el.pastu, nes telefono nekeldavo.
Mielosios moterys nelaikyte kol jie jums atsius prekes ar grazins pinigus kreipkites i Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, aisku labai ilgas procesas, bet gal savo pinigelius susigrazinsime.
Dabar- mano atveju tai as jau laukiu, kad antstoliai galetu isjeskoti is ju pinigus (is siu a******u). Pinigai nelabai jau ir dideli (41 Eur.), bet kodel as turiu siems "Aferistams" dovanot.
Labai keista, kodel musu Lietuvoje yra tiek daug nukentejusiu zmoniu (na pvz. nuo sios el.parduotuves), o musu tam tikros institucijos nera suinteresuotos, kad uzkirsti kelia ju tolimesniam zmoniu mulkinimui.
Sveiki, as taip pat nieko negavau ir pinigu negrazino... gal kam pavyko susigrazinti pinigus per anstolius ar per teismus... prasau pasidalinkit informacija.
2018-02-04 išsiunčiau užsakymą, kodas: TDBFMRKIG, iki šio laiko aš prekes negavau, ir negrąžino pinigų, nors atsakyme rašė, kad grąžins.....bet... kreipsimes i vartotojų teises ir jei reikes ir į anstolius.... nesąžiningi ten žmonė dirba...
Sie zmones geri s*****i, pervedi pinigelius ir ate! Telefonu neatsiliepia, tik atraso el. pastu, ir vis Zada, is pradziu kad prekes bus, o veliau kad pinigai bus grazinti, bet deja nuo 2017.10.menesio nei prekiu nei pinigu tad raginu visus drasiai kreipkites i teisininkus kuo daugiau bus nukentejusiu nuo situ a******u tuo greiciau prasides ikiteisminis procesas. Bukite zmones budrus neikliukite siems aferistams!
Laba diena, nukentejau ir as nuo siu sukciu, uzsisakiau prekes gruodzio men.bet dar negavau, skambinau nekele telefono, rasiau i gmail.tai atrase, kad kinieciu sventes ir prekes uztruks, po kiek laiko parasiau, kad jai nebus prekiu grazinkite pinigus, bet nebera jokio atsakymo, manau reiks kreiptis i policija del siu sukciu.
Nei prekiu gavau, nei pinigu negrazina, jau ir nebeatraso i laiskus. Tikiuosi iseis susigrazinti pinigus per policija, suma nemaza. Nepirkit is sios parduotuves!!!
Užsisakiau šiltas ausines bet ju nesulaukiu. Telefonu neatsako emai neatrašo. Komentarų nepaskaičiau pries uzsakyma. Butinai kreipsimes i policija nors ir nedidele suma...
taip, ir mane apgavo. a*******i man uzsakymas buvo birzelio menesi, pinigai sekmingai pardavejus pasieke, o preke manes ne... NEUZKIBKIT ANT KABLIUKO, IR NEPASITIKEKIT SIA FIRMA JIE a*******i...
Prekes užsakinėjau kovo mėn., bet negavau iki šiol.
Prekes laukiau 3 menesius, nemazai kartu prasiau grazinti preke taciau, buvo sakoma, jog to padaryti yra neimanoma del anstolio pertvarkymo arba tiesiog pasakydavo, jog tai padarys greitu metu bet taip ir neivygdydavo to ka budavo pazadeja.Paskaicius komentarus cia pamaciau jog ne as vienas toks nukentejas ir nutariau kaip cia priestai rase zmones kreiptis i policija.Per pasta jiems parasiau, jog kreipsiuos i policija, sekancia diena sulaukiau zinutes kad pinigai tuoj bus grazinti.Pinigus atgavau, taciau manau jog cia yra gryniausi s*****i ir pirkti is sitos partuoduve yra rizikinga.
Negaliu patikėti, kad taip apsikvailinau prieš užsisakydama suknelę ir nepaskaičiusi atsiliepimų apie šią, , kontorą". Mano užsakymas vykdomas nuo birželio 9d. Teks pradėti nuo vartotojų teisių...
vat ir as nepaskaiciau komentaru pries uzsakydama prekes, ir dabar laukiu nuo geguzes menesio. jau antra karta kai paklausiu kada grazins pinigus, jie raso ''Tikrai labai atsiprasome uz velavima, taciau siam momentui vykdomas antstolio patvarkymas del to veliuojamas grazinimas. Artimiausiomis dienomis patvarkymas bus nuimtas ir grazinimai bus atnaujinti. Atsiprasome uz nepatogumus bei is anksto dekojame uz supratima.'' ir as pasirasyciau po bendru pareiskimu i policija, jei kas nuspres rasyti. reiketu pagaliau uzdaryti ir nubausti siuos sukcius!!
Monika 2017-08-29 12:29:45
aš tai kreipiausi į policiją, ir jums patariu kuo greičiau kreiptis. o policija su jais susisieks ir jie privalęs grąžinti pinigėlius jum. ir jūs kreipkitės, nes su jais draugiškai susisiekti neįmanoma. Beje kuomet atgavau pinigus man skambino jie ir grasino teismu už šmeižtą dėl komentaro, , Rekvizituose.lt" O ten vyras su žmona a*******i. Vardus pavardes jų žinau.
Aš taip ir padarysiu, gal galit atsiųsti vardus ir pavardę į el.p. iskeokorsa@gmail.com
Dolmena 2017-08-28 17:33:29
Sveiki, kaip atgauti pinigus iš šių sukčių???
Monika 2017-08-06 13:43:42
Sveiki, užsisakiau iš šitos firmos suknelę ir dabar kaip pasiskaičiau komentarus baisu pasidarė, nors dar savaitė praėjo, gavo nuo tos firmos laikšką, kad suknelė bus po trijų arba penkių savaičiau.. ir dabar galvoju jei ir mane apgavo? Gal būtų gerai, jei negausiu per ilgesnį laiką suknelės rašyti pareiškimą policijoje?
Sveiki, kaip atgauti pinigus iš šių sukčių???
Vanda 2017-08-10 10:42:07
Sveiki, ir aš užkibau ant jų kabliuko. Nežinau, ką toliau daryti...nusibodo laiškus rašyti...jokios reakcijos... nesuprantu, kaip tokie a*******i vis dar egzistuoja
Pasakykite, ar kas atgavote iš tų sukčių pinigus? Ar tos vartotojo teisės kam padėjo?
gal kasnors galetu man pasakyti kaip atgauti pinigus?praejo 2men vis prasau grazint rasau i e.p.ir jei kada ne kada atraso tai tik zada grazint bet taip ir nesulaukiu....
Diana 2017-06-24 19:09:45
Tai ar kas nors domisi tokiais A********S? Kas nors juos uždaro? Kodėl jie vis dar egzistuoja tiek laiko? Aš dar laukiu tik 2 savaitės, bet irgi pirma pervedžiau pinigėlius, o dabar pradėjau domėtis, kas per firma ir pasirodo še tau kad nori - a*******i. Kas nors kreipiasi į policiją, kad juos uždarytų?
As per antstolius atgavau savo pinigelius.
Oksana 2017-03-03 20:22:01
Jeigu kažkas organizuoja rašyti pareiškimą į policiją, tai aš prisidedu. Mano el.paštas oksanapcn@yahoo.com
Vilma ar pavyko atgaut per antstolius?
Buvau apgauta ir aš jų. Nei prekės, nei pinigu negražina. Ignoruoja skambučius ir žinutes. Susivieninkime visos ir bendrai parašykime skundą. Nepalikime šitiems aferistams savo pinigu.
Mes taip pat uzsisakeme prekes, pervedem pinigus.Prekes uzsisakeme kovo menesi, nei prekiu, nei pinigu.Taip pat kreipsimes i vartotoju teises.s*****i ten....
LABA DIENA, ESU APGAUTA ŠIOS ĮMONĖS, NES JAU GEGUŽĖS 29 DIENĄ PERVEDŽIAU PINIGUS UŽ UŽSAKYMĄ, BET IKI ŠIOL NEI PREKĖS NEGAUNU, NEI PINIGŲ.NETIKĖKIT, TAI SUKČIŲ FIRMA

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Lauko g. 4, Juknonys, LT-56263 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%