Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šeimos krautuvėlė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šeimos krautuvėlė

Atsiliepimai apie Šeimos krautuvėlė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Šeimos krautuvėlė, UAB

M 2019-06-27 12:10:03
Laukiu vaikiškų suknelių žiūrėsiu kas bus. Gaila, kad per vėlai perskaičiau atsiliepimus
Kreipiausi ir į Policiją ir į vartotojų teises, lauksiu žinių :D
Regina 2018-10-18 12:21:22
Žmonės, nepirkit iš šeimos krautuvėlės.lt ir newshop.lt a******ų, nes būsit apgauti ! ! !

aš taip pat likau apgauta - nei daikto nei pinigų. Negi nėra aukščiau stovinčių valdininkų, kurie galėtų sukontroliuoti šią "krautuvėlę", ar kol pačių nepalietė - geriau nieko nematyti ir nežinoti ?
Regina, kadangi esu viena iš nukentėjusiųjų nuo seimoskrautuvele.lt (UAB Invest Group) kartais paskaitau kas vyksta su įmone tiek jų tikrajame rekvizitai.lt puslapyje, tiek čia. Tai galiu pasakyt, kad VTAT yra ėmęsi prieš juos teisinių veiksmų. Ir teisme Valstybė laimi, įmonė nubaudžiama, bet kol randa kaip paslėpti turtą ir kol yra kas iš jų perka - tol gyvuoja.
R. 2019-02-01 00:33:04
Nu laba diena....as kaip ir daugelis skaitau atsiliepimus jau po apsipirkimo :) Sitiek zmoniu apgautu, sitiek zmoniu kurie rase skundus i VTAT, rezultatas 0. Isvada - vartotoju teises reikia duoti i teisma kad tinkamu laiku nesieme tinkamu priemoniu, nes sita imone parazituoja gal jau 5 metus.
Registruoti tai 11 metų, bet dar prieš 5-ius metus iš jos mano giminaitė yra pirkus sėkmingai. O domėjausi jų teismine istorija, tai VTAT juos yra padavę į teismą ir laimėję. Teismo byla skelbiama viešai UAB "Invest Group" (nes jiems priklauso seimoskrautuvele.lt). Bet kol yra kas iš jų perka ir kur gali paslėpt pinigus - tol nesustabdysi jų... Antstoliams yra ne viena byla paduota, bet turtą jie slepia, tai užburtas ratas.
Nukentėjusieji, seimoskrautuvele.lt ir newshop.lt yra UAB "Invest Group" priklausančios svetainės https://rekvizitai.vz.lt/en/company/invest_group/, o čia yra parduotuvių "Čia" tinklo puslapis! Jei kreipsitės į antstolius ir VTAT, būtinai nurodykite teisingą UAB, nes čia ne ten pataikėt.
Jei pasižiūrėtumėt į teisingo UAB istoriją, pamatysit, kad jie jau yra paduoti į teismą, ir imtąsi visų teisinių priemonių prieš juos ir jų nusikalstamą veiklą. Bet kol atsiranda lengvatikių pirkėjų, tol jie tęsia savo "darbus".
P. S. Pirkau seimoskrautuvele.lt, šiuo metu esu eilėje pas antstolius atgauti savo pinigus, nes tokių bylų yra ne viena ir ne dvi.
Aciu visiems, kad parasete siuos atsiliepimus! Vos neuzsakiau toje svetaineje rubu....Aciu, merginos!

Jei rašote atsiliepimus seimoskrautuvele.lt, tai pataikėte (įskaitant ir mane) ne čia. seimoskrautuvele.lt yra registuota kaip UAB "Invest group" juridinis asmuo, o UAB "Šeimos Krautuvėlė" tai vieno prekybos centro juridinis asmuo. O žinau šitą informaciją, nes kreipiuosi į Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybą. Suradus jų tikrąją įmonę per rekvizitai.lt (https://rekvizitai.vz.lt/imone/invest_group/atsiliepimai/) matau, kad VTAT nuolat su jais bendrauja, išrašė jiems baudą už nuolatinius klientų skundus, pasibylinėjo teismuose, o įmonė kaip apgaudinėjo taip ir apgaudinėja klientus toliau. Ir pasirodo taiko šią praktiką nuo seniai, nes tuo pačiu adresu buvo registruotos ir kitos įmonės, kurios taip pat klientam nei prekių, nei pinigų nesuteikdavo.
Labai tikiuosi, kad nepakliūsit ant seimoskrautuvele.lt ir newshop.lt (valdo tas pats juridinis asmuo UAB "Invest Group") kabliuko, ir paskaitysit atsiliepimus prieš pasirinkdami pirkti pas juos. Aš deja, paskaičiau jau po apmokėjimo. 2 mėnesiai, o nei prekių, nei pinigų grąžinimo. O laukia ilgas procesas su VTAT.
Laba diena, jūsu internetinėje parduotuvėje užsakiau dukrai suknelę, nebegaliu net prisijungti ir iš jūsu jokių žinių, kada gausiu užsakymą ?
O žinote kodėl negaunate prekių? Todėl, kad jos užsakomos iš Kinijos, o iš ten prekės eina iki 2 mėnesių ir arba ateina arba ne, visas jų prekes galite rasti Aliexpress.com ar kitame panašiame kiniečių puslapyje iš kurio labai lengva užsisakyti, tik keliskart pigiau:)
Aš taip pat iš tos krautuvėlės užsisakiau maudymuka. Bet kolkas tylu ramu. Prekės negavau. O kai paskaiciau atsiliepimus tai panašu kad ir aš užsiroviau ant a******u. Nesuprantu tik vieno, žmonės prekiu negave jau N metu, bet si parduotuvėlė nei blokuota nieko ir toliau leidziama jai pervesti pinigus ir panašiai.
Sveiki, taip pat esu nukentejusi nuo sios imones. Prekes uzsisakiau 2017 m. spalio men. Na per "kvaila savo galva" visu pirma uzmokejau pinigus, o po to tik man kilo itarimas, kodel 5 sav. reikia laukti siu prekiu?... Bet vis vien tikejausi susilaukti siu prekiu, bet deje... Na kaip ir visos nuskriautosios as pradejau bendrauti su sia imone el.pastu, nes telefono nekeldavo.
Mielosios moterys nelaikyte kol jie jums atsius prekes ar grazins pinigus kreipkites i Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, aisku labai ilgas procesas, bet gal savo pinigelius susigrazinsime.
Dabar- mano atveju tai as jau laukiu, kad antstoliai galetu isjeskoti is ju pinigus (is siu a******u). Pinigai nelabai jau ir dideli (41 Eur.), bet kodel as turiu siems "Aferistams" dovanot.
Labai keista, kodel musu Lietuvoje yra tiek daug nukentejusiu zmoniu (na pvz. nuo sios el.parduotuves), o musu tam tikros institucijos nera suinteresuotos, kad uzkirsti kelia ju tolimesniam zmoniu mulkinimui.
Sveiki, as taip pat nieko negavau ir pinigu negrazino... gal kam pavyko susigrazinti pinigus per anstolius ar per teismus... prasau pasidalinkit informacija.
2018-02-04 išsiunčiau užsakymą, kodas: TDBFMRKIG, iki šio laiko aš prekes negavau, ir negrąžino pinigų, nors atsakyme rašė, kad grąžins.....bet... kreipsimes i vartotojų teises ir jei reikes ir į anstolius.... nesąžiningi ten žmonė dirba...
Sie zmones geri s*****i, pervedi pinigelius ir ate! Telefonu neatsiliepia, tik atraso el. pastu, ir vis Zada, is pradziu kad prekes bus, o veliau kad pinigai bus grazinti, bet deja nuo 2017.10.menesio nei prekiu nei pinigu tad raginu visus drasiai kreipkites i teisininkus kuo daugiau bus nukentejusiu nuo situ a******u tuo greiciau prasides ikiteisminis procesas. Bukite zmones budrus neikliukite siems aferistams!
Laba diena, nukentejau ir as nuo siu sukciu, uzsisakiau prekes gruodzio men.bet dar negavau, skambinau nekele telefono, rasiau i gmail.tai atrase, kad kinieciu sventes ir prekes uztruks, po kiek laiko parasiau, kad jai nebus prekiu grazinkite pinigus, bet nebera jokio atsakymo, manau reiks kreiptis i policija del siu sukciu.
Nei prekiu gavau, nei pinigu negrazina, jau ir nebeatraso i laiskus. Tikiuosi iseis susigrazinti pinigus per policija, suma nemaza. Nepirkit is sios parduotuves!!!
Užsisakiau šiltas ausines bet ju nesulaukiu. Telefonu neatsako emai neatrašo. Komentarų nepaskaičiau pries uzsakyma. Butinai kreipsimes i policija nors ir nedidele suma...
taip, ir mane apgavo. a*******i man uzsakymas buvo birzelio menesi, pinigai sekmingai pardavejus pasieke, o preke manes ne... NEUZKIBKIT ANT KABLIUKO, IR NEPASITIKEKIT SIA FIRMA JIE a*******i...
Prekes užsakinėjau kovo mėn., bet negavau iki šiol.
Prekes laukiau 3 menesius, nemazai kartu prasiau grazinti preke taciau, buvo sakoma, jog to padaryti yra neimanoma del anstolio pertvarkymo arba tiesiog pasakydavo, jog tai padarys greitu metu bet taip ir neivygdydavo to ka budavo pazadeja.Paskaicius komentarus cia pamaciau jog ne as vienas toks nukentejas ir nutariau kaip cia priestai rase zmones kreiptis i policija.Per pasta jiems parasiau, jog kreipsiuos i policija, sekancia diena sulaukiau zinutes kad pinigai tuoj bus grazinti.Pinigus atgavau, taciau manau jog cia yra gryniausi s*****i ir pirkti is sitos partuoduve yra rizikinga.
Negaliu patikėti, kad taip apsikvailinau prieš užsisakydama suknelę ir nepaskaičiusi atsiliepimų apie šią, , kontorą". Mano užsakymas vykdomas nuo birželio 9d. Teks pradėti nuo vartotojų teisių...
vat ir as nepaskaiciau komentaru pries uzsakydama prekes, ir dabar laukiu nuo geguzes menesio. jau antra karta kai paklausiu kada grazins pinigus, jie raso ''Tikrai labai atsiprasome uz velavima, taciau siam momentui vykdomas antstolio patvarkymas del to veliuojamas grazinimas. Artimiausiomis dienomis patvarkymas bus nuimtas ir grazinimai bus atnaujinti. Atsiprasome uz nepatogumus bei is anksto dekojame uz supratima.'' ir as pasirasyciau po bendru pareiskimu i policija, jei kas nuspres rasyti. reiketu pagaliau uzdaryti ir nubausti siuos sukcius!!
Monika 2017-08-29 12:29:45
aš tai kreipiausi į policiją, ir jums patariu kuo greičiau kreiptis. o policija su jais susisieks ir jie privalęs grąžinti pinigėlius jum. ir jūs kreipkitės, nes su jais draugiškai susisiekti neįmanoma. Beje kuomet atgavau pinigus man skambino jie ir grasino teismu už šmeižtą dėl komentaro, , Rekvizituose.lt" O ten vyras su žmona a*******i. Vardus pavardes jų žinau.
Aš taip ir padarysiu, gal galit atsiųsti vardus ir pavardę į el.p. iskeokorsa@gmail.com
Dolmena 2017-08-28 17:33:29
Sveiki, kaip atgauti pinigus iš šių sukčių???
Monika 2017-08-06 13:43:42
Sveiki, užsisakiau iš šitos firmos suknelę ir dabar kaip pasiskaičiau komentarus baisu pasidarė, nors dar savaitė praėjo, gavo nuo tos firmos laikšką, kad suknelė bus po trijų arba penkių savaičiau.. ir dabar galvoju jei ir mane apgavo? Gal būtų gerai, jei negausiu per ilgesnį laiką suknelės rašyti pareiškimą policijoje?
Sveiki, kaip atgauti pinigus iš šių sukčių???
Vanda 2017-08-10 10:42:07
Sveiki, ir aš užkibau ant jų kabliuko. Nežinau, ką toliau daryti...nusibodo laiškus rašyti...jokios reakcijos... nesuprantu, kaip tokie a*******i vis dar egzistuoja
aš tai kreipiausi į policiją ir grąžino tik tada pinigus, nes kitaip nekėlė man kuomet skambindavau, kai pradėjo su jais policija bendraut tada ir man pavyko susiekti su jais... džiaugiuosi geru policininkų darbo, kad atgavau pinigus :) Net gi jų abiejų pavardes ir vardus išsiknisau ir kas tokie jie.. kuomet parašiau ačiū, kad grąžinote pinigus, tai atrašė ištrinkit iš rekvizitų komentarą..
Pasakykite, ar kas atgavote iš tų sukčių pinigus? Ar tos vartotojo teisės kam padėjo?
gal kasnors galetu man pasakyti kaip atgauti pinigus?praejo 2men vis prasau grazint rasau i e.p.ir jei kada ne kada atraso tai tik zada grazint bet taip ir nesulaukiu....
Diana 2017-06-24 19:09:45
Tai ar kas nors domisi tokiais A********S? Kas nors juos uždaro? Kodėl jie vis dar egzistuoja tiek laiko? Aš dar laukiu tik 2 savaitės, bet irgi pirma pervedžiau pinigėlius, o dabar pradėjau domėtis, kas per firma ir pasirodo še tau kad nori - a*******i. Kas nors kreipiasi į policiją, kad juos uždarytų?
As per antstolius atgavau savo pinigelius.
Oksana 2017-03-03 20:22:01
Jeigu kažkas organizuoja rašyti pareiškimą į policiją, tai aš prisidedu. Mano el.paštas oksanapcn@yahoo.com
Vilma ar pavyko atgaut per antstolius?
Buvau apgauta ir aš jų. Nei prekės, nei pinigu negražina. Ignoruoja skambučius ir žinutes. Susivieninkime visos ir bendrai parašykime skundą. Nepalikime šitiems aferistams savo pinigu.
Mes taip pat uzsisakeme prekes, pervedem pinigus.Prekes uzsisakeme kovo menesi, nei prekiu, nei pinigu.Taip pat kreipsimes i vartotoju teises.s*****i ten....
LABA DIENA, ESU APGAUTA ŠIOS ĮMONĖS, NES JAU GEGUŽĖS 29 DIENĄ PERVEDŽIAU PINIGUS UŽ UŽSAKYMĄ, BET IKI ŠIOL NEI PREKĖS NEGAUNU, NEI PINIGŲ.NETIKĖKIT, TAI SUKČIŲ FIRMA
Neesu dar įkliuvusi į sukčių rankas. Va šeimos krautuvėkė apgavo, nei pinigų nei prekių. Ryt jau kreipsiuosi į vartuotojų teises, kuek galima laukti.
Kaip padaryti uzsakymo atsaukima?
Taip, jau puse metų nei prekių, nei pinigų negražina....
pasirodo cia visi tiesa parase apie parduotuve, tikrai zmones apgaudineja.kai paprasiau atsaukt uzsakyma, nera nei atsakymo nei pinigu.rasiau i e.p jau ne viena karta niekas neatsako, kvaila buvau, kad pries uzsalant nepasiskaiciau atsiliepimu, na ka dabar jau negrazins, tai tegu lieka jiems ant sazines...kitoj parduotuvej uzsisakiau, dvi dienos ie suknele namie, aisku ismeciau 19e kaip i bala
dar tokios parduotuves nemaciau.daznai perku internetu nebuna problemu, visada atsako i reikiamus klausimus.kai paklausiau kada gausiu suknele ir kai pasakebkad po 5sav.man bloga pasidare.kaip gali tiek laiko keliaut preke, jeigu parduotuve randasi lietuvoj.suknele ziauriai faina uzsisakiau bet net neapsimoka laukt, jauciu kad niekad neatkeliaus.nusivyliau lb db net nzn ar grazins pinigus paprasiau atsaukt uzsakyma
Man po pusantro mėnesio laukimo grąžino pinigus. Siunčiau su visais dokumentais ir el. laiškų kopija, prašymu registruotą laišką. Gal su tapimas, gal ne, bet pinigus gavau tą pačią dieną. Na manau daugiau ten neužsuksiu.
Čia tie kas rašo, kad gavo tai tikrai patys rašo. Parduotuvė yra veikianti, sąskaitos yra veikiančios, bet prekių niekas nepristato. Aš pirkau, bet nieko negavau. Kreipiausi į vartotojų teisės, jie taip pat nepavyko, su jais susisiekti. Tai vartotojų teisės parašė nutarimą, su juo pas antsolius ir jie išreikalauja iš jų pinigus. Man suma nebuvo didelė, bet atgavau per atnstolius labai greitai iš jų pinigus, aišku jiems paties gavosi nemaža suma, nes turėjo antstoliams susimokėti papildomus mokeščius. Taip kad raginu visus, į vartotojų teises, gausit nutarimą ir tada iškart pas antstolius grąžinimas 100%.
apvogė. Prekių nepristatė, nors pinigus seniai pervedėme. Telefonu neatsako, į laiškus nereaguoja. Pristatymo terminas senokai praėjo. Nemanau, kad jie iš viso veikianti parduotuvė. Tie kas rašo, kad prekes gavo, turbūt yra jų pačių rašliavos. Nes tikrai pirmą kartą taip išsidūrėme...
Sveiki.Esame patenkinti firmos Šeimos krautuvėlė, UAB aptarnavimu.Kodel kiti neigiamai raso, nesuprantu.Prekes gavom laiku ir kokybiskas.Aciu uz tai. Klaipedos rajonas
Eglė 2017-03-22 16:15:40
Na va, ir aš ant šių sukčių "užsiroviau". Pirmą kartą taip apgavo, kiek pirkdavau iš internetinių parduotuvių, niekada taip nebūdavo, o štai ši parduotuvė kažkokia netikra. Pareikalavau grąžinti pinigus, labai tikiuosi, kad grąžins gražiuoju, jei ne, jau žinau ką darysiu toliau. Kažkas juk gina vartotojų teises, ar ne.
Kreipiausi ir aš į vartotojų teisės, deja ir jiems nepavyko susisiekti su šia a******ų įstaiga. Taigi vartotojų teisės parašė nutarimą kreiptis į antstolius. Taip ir padariau, dabar lauksiu savo pinigėlių.
Asta 2017-03-13 16:40:51
Negaliu pasakyti apie šią įmonę nieko bloga. Padariusi užsakymą ir paskaičius komentarus, kad jie prekių nepristato, susigriebiau, kad reikėtų atšaukti atsakymą. Taip ir padariau. Nebuvo jokių problemų su pinigų gražinimu. Greitai gražino pinigus po užsakymo padarymo-atšaukimo. Ačiū jiems už supratimą.
Matau, kad čia tikrai kažkas negerai, bet tikrai negaliu pykti ant šios įmonės. Nuo pinigų pervedimo jiems, atšaukimo užsakymo ir gavimo atgal pinigų užtruko viso labo 10 dienų. Nei gazdinau, nei pykausi su jais. Niekur kreiptis kitur taip pat nereikėjo. Ką galiu palinkėti Jums...Turgūt dar kantrybės.
Asta 2017-03-13 16:40:51
Asta, Jums pasisekė. O aš jau nuo 2016 m. birželio mėnesio laukiu prekių arba pinigėlių... Žinutės ir skambučiai jiems nepadeda - ignoruoja.

Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Signalas "Amazon": sėkmę raško didieji konkurentai
Signalas "Amazon": sėkmę raško didieji konkurentai 07-18 09:38
Svarbiausios JAV prekybos milžinės "Amazon" vasaros rinkodaros akcijos "Prime Day" sėkme mėgaujasi ir kiti prekybininkai, tame tarpe "Best Buy", "Walmart" ar "eBay". Didžiausi "Amazon" konkurentai...
Prezidentas pasikalbės su valdančiaisiais dėl Vyriausybės sudarymo
Prezidentas pasikalbės su valdančiaisiais dėl Vyriausybės sudarymo 07-18 09:31
Prezidentas Gitanas Nausėda tikriausiai penktadienį pasikvies valdančiosios koalicijos sutartį pasirašiusių partijų lyderius pasikalbėti apie Vyriausybės formavimo principus. Bet konkrečiau, kiek...
Klaipėda ieško naujos sporto arenos koncesininkų
Klaipėda ieško naujos sporto arenos koncesininkų 07-18 09:17
Klaipėda ieško sporto komplekso koncesininkų – savivaldybė paskelbė koncesijos konkursą projektavimui, statybai ir valdymui, rašo portalas ve.lt.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Adobe Systems 309,39 +1,21%
Symantec 22,68 -3,78%