VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Seesam Insurance AS Lietuvos filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Seesam Insurance AS Lietuvos filialas

Atsiliepimai apie Seesam Insurance AS Lietuvos filialas

Seesam. Ramu.
Parašyk savo nuomonę apie Seesam Insurance AS Lietuvos filialas
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Seesam draudimas - a******u kompanija. Apsidraudziau masina kasko draudimu. Po 7men iskilo stiklas. Nurode savo rekomenduojama servisa. Stikla pakeite, bet sitie a*******i pripazino ivyki nedraudziamu, tipo as pats suskaldziau pries 7men ir apdraudziau jau tokia. Neturiu ka veikti kaip puse metus su suskaldytu stiklu vazinetis. Tuo labiau kad buvo siustos visos nuotraukos kokiu tik prase pries draudziant. Vienu zodziu jokiu budu nesidrauskit sioj s*******o kontoroj, a******u gauja, nes atsitikus nelaimei liksit vienas. Tik bankroto palinket daugiau nieko....
Atsakyti
Nerekomenduoju, griežtai venkite šios bendrovės bei brokerės NOXALE paslaugų-nes įsiūlo bele kokį draudimą ir po įvykio
susimoki su grąsinimais pats. Bet siūlau kreiptis į draudimo priežiūrą bei teismą turime vienytis visi nukentėjusieji ir pagarsinti
šios bendrovės veiklą.
Atsakyti
Nerokomenduoju Seesam draustis. 9 metus turėjau būsto draudimą. Kai atsitiko bėda - apliejo butą kaimynas - atrodo pasiteisinimą, jog tai nedraudiminis įvykis. Išsigalvojo, kad apliejimas iš terasos yra nedraudiminis įvykis, jog tai stogo konstrukcijos problema, nors ekspertai ir namą admimistruojanti įmonė nustatė, kad apliejimas yra terasos naudotojo atsakomybė. Susidaro įspūdis, kad ši draudimo bendrovė siekia tik susirinkti lėšas, bet jų nemokėti atsitikus įvykiui.
Atsakyti
Agata 2019-06-05 10:33:26
Blogiausias draudimas su kuriuo susiduriau, is ju draudimo zmogus sudauze mums masina, sake kad savaites begyje paskambins ir pasakys kiek priskaiciavo galu gale niekas nepaskambino kol nepaskambinau pati... priskaiciavo takia suma uz kuria nieko nenupirksi plus masina nurase, ekspertas sako kad jis ne prie ko itd...Draudimas privalo privalo paskaičiuoti realų asmens patirtą nuostolį, kad jis toliau galėtų turėti „tai, ką turėjo“ !!!!!!!! I prasyma nupirkit man tokia pat masina uz tiek euru ekspertas tylejo..i klausyma parodyti kaip buvo skaiciuojama zala ir kiek kainuoja kieviena detale atsakymo nesulaukiau. Niekam nerekomenduoju cia draustis niekam....
Pas mane tip top situacija, tai pasisamdžiau "nepriklausomą ekspertą", tai, tikiuosi kažką, jog kažką pavyks išpešti, nes dabar po BMW, geriausiu atveju, atsisėčiau ant OPEL arba SEAT :D Labai pikta, kai esi nekaltas, o tave durnina, jų bendravimas, tai tikrai nepagarbus: benuotaikė intonacija, grubus tonas, ale "boring, who is next"...
Atsakyti
Pats blogiausias draudimas Lietuvoje, nes tai yra tik draudimo įmokų surinkimo draudiminė kompanija. Virš 10 metų mokėjau būsto draudimo įmokas, kai atsitiko nelaimė - nieko negavau. Lietuvos žmonės - žiūrėkite kur drqaudžiatės, nes jie įvykus draudiminiam įvykiui - neišmoka draudiminiu sumų, o ieško kabliukų ir surašo kaškokius mokslinius darbus 20 puslapių, kad tik nemokėti draudimo išmokų. Lietuvos bankas turėtų uždrausti jų veiklą. Pasitvirtina lietuviška patarlė - kad pigiausias draudimas, nereiškia geriausias, o reiškia, kad įvykus draudiminiam įvykiui Jūs nieko negausit. Išvada - niekada nesinaudokite šio draudimo paslaugomis. Seesam draudimas - yra tik įmokų surinkimo kompanija.
Atsakyti
Pritariu daugumai, turbūt pats blogiausias draudimas, pas darbuotojus jokios kompetencijos, jokio žmogiškumo ar norėjimo padėti esamam klientui, mano patarimas apeiti šią draudimo kompaniją.
Atsakyti
Blogiausias draudimas su kuriuo susiduriau, is ju draudimo zmogus sudauze mums masina, sake kad savaites begyje paskambins ir pasakys kiek priskaiciavo galu gale niekas nepaskambino kol nepaskambinau pati... priskaiciavo takia suma uz kuria nieko nenupirksi plus masina nurase, ekspertas sako kad jis ne prie ko itd...Draudimas privalo privalo paskaičiuoti realų asmens patirtą nuostolį, kad jis toliau galėtų turėti „tai, ką turėjo“ !!!!!!!! I prasyma nupirkit man tokia pat masina uz tiek euru ekspertas tylejo..i klausyma parodyti kaip buvo skaiciuojama zala ir kiek kainuoja kieviena detale atsakymo nesulaukiau. Niekam nerekomenduoju cia draustis niekam....
Atsakyti
Draudžiu NT šioje draudimo bendrovėje jau keletą metų. Ką tik apturėjau nedraudiminį įvykį, jie taip įvardina.Namuose pratrūko virtuvėje po kriaukle vamzdis, pradėjo lašėti, truputį apliejo butą apačioje, na kampe nedidelė dėmė. Pagalvojau ok, užpildysiu formą kad paskaičiuotų žalą. Civilinė atsakomybė, frančizė 87 EUR. Įspėju labai neapsimoka pildyti formą dėl žalos, kai žala nedidelė, nes dabar aš turiu apmokėti didžiają dalį žalos, draudimas mokėjo 65 EUR
Neadekvatu civilinei atsakomybei tokia brangi frančizė, suprantu kai draudžiamas nekilnojamas turtas suma yra didelė ir frančizė yra ta pati suma 87 EUR Civilinė atsakomybė 6 tūkst., Eur - frančizė 87 EUR Apskritai reikia žiūrėti kad ca frančizė būtų 0 Eur, kas anksčiau taip ir buvo. Darau išvadą - daugiau nesidrausiu, o draudimą svarstau nutraukti.
Atsakyti
Apdraustas vaikas šioje draudimo bendrovėje nuo nelaimingų atsitikimų. Žalą apmekėti atsisakė, pagal jų draudimo taisyklės 99 procentus gautu traumu yra nedraudiminiai. Seesam bendrauti su klientais nemoka, ieško tik kabliuku kad nemoketi ismoku. Trauma menka, mano skaiciavimai ismoka turetu buti tik 120euru. Sportojantiems vaikams draudimai tikrai netinka. Šioje kompanijoje apdraudė draudimo brokeris DIVADIS- kuriems ne karta buvo pabriežta, kad vaikas sportuojantis, nurodyta sporto šaka. Pasirodo brokeris tik kainos moka lyginti, draudimo sąlygų visai neanalizuoja.
Atsakyti
Tikrai daugiau nenorėčiau turėti jokiu reikalų su šiuo draudimu nes dirba a*******i tik ten. Esu apsidraudžiusi mašiną savo Lietuvos draudime, padarius avarija ir kaltininko draudimas buvo seezam paskaičiavo žalą ir dabar nenori apmokėti jos. nors pati nebuvau kaltininkė šiuo eismo įvykio. bet turiu kiekviena dieną skambint ir priminti kad dar negavau pavedimo. nors sakė kad per dvi darbo dienas gausiu. o praėjo jau nemažai laiko. Pastoviai kažkokie kvaili pasiteisinimai.
Atsakyti
Draudimas, is draudimo tik pavadinimas pinigų išmokėti nenori, vadybininkai durneliu ieško, patariu apeiti šitą tipo draudimą.
Atsakyti
Draudimas, is draudimo tik pavadinimas pinigų išmokėti nenori, vadybininkai durneliu ieško, patariu apeiti šitą tipo draudimą.
Atsakyti
Atsargiai skambinantiems iš užsienio. Už vieną minutę susimokėjau bevik 1 eurą. Nors kito numerio skambint jiems nėra. (toks pat numeris nurodytas ir skambinantiems būnant LT).

Iš užsienio: +370 700 77 777
Atsakyti
apeikite šią įmonę kuo didesniu atstumu, nors dažnai pasiuloma geriausia draudimo kaina, , ta kaina išlenda per gerklę. Del kabliu vos pastebimai ilenkto 15 metu senumo automobilio numerio, draudimas mano 4 transporto priemonems pabrango po 230 eurų kiekvienai..... gal dar turečiau gailetis, tačiau ivykio metu automobilio pats nevairavau ir 5 metus neturėjau draudiminių įvykių, tiek nekainuoja ir tas apgadintas automobilis....... visiškai neadekvati bendrovės rekcija. tiek asmeninius automobilius, tiek 7 įmonės automobilius pasinbaigus sutarčiai persikelsiu į kitą draudimo bendrovę. į bendrovę buvo skambinta, kazkokia buvo fiktyvi eksperize, prašyta mano auto nuotraukų, bet viskas tuo ir pasibaigė..... 4 menesiai tylos ir jokio atsakymo
Atsakyti
Apgavikų, melagių draudimo bendrovė.Nesidrauskite nelaimingų atsitikimų draudimų.Įvykus draudiminiam įvykiui tokia žalų -, , šiaudinė, , ekspertė Agnė daugiau nei mėnesį Jus vedžios už nosies.Nesuteiks jokios informacijos apie visą draudiminio įvykio eigą.Ir daugiau kaip po mėnesio parašys, kad nemokės už traumą.Pati dažnai laiko praleidžiu kelyje, tai ko gero reikia nutraukti šį draudimą.Nes pasitikėjimas yra prarastas.Ir neturiu jokios garantijos, kad įvykus draudiminiam įvykiui bus atlyginta žala.
Nepatenkintas klientas
2017-12-07 16:08:36 IP 2cfq8n86
Atsakyti
Eilę metų besidraudus Seesame TPVCA, šiais kaina nuo 56 EUR padidėjo iki 150 EUR už tą pačią mašiną (150 EUR - Seesam pasiūlymas 2017.12.07 dienai). Be įvykių. Beveik tris kartus. Į klausimą kodėl - vadybininkė sugebėjo tik atsakyti, kad "per pastaruosius metus kelis kartus kilo kainos". Jokios adekvačios argumentacijos. Laikausi nuomonės, kad neverta būti Seesam draudimo bendrovės lojaliu Klientu.
Atsakyti
Labai neatsakinga draudimo bendrovė. Dirba belekaip, parduoda beleką paskui dar reikalauja kažkokių kompensacijų už neaišku kokią žalą? Patys nesugeba sukontaktuoti su draudėju, paskui kreipiasi į skolų išieškojimo bendrovęs, kad tai padarytu už papildoma mokęstį... Stumdo belekokius draudimus, nieko nekontroliuodami... Paskui reiškia pretenzijas už savo pačių darbuotoju aplaidumą, kurie nesugeba parduoti ir taisiklingai užpildyti draudimo poliso klientui....
Susisiekti su atsakingais asmenim neįmanoma. Atrodo jog bendrovės veiklos niekas nekontroliuoja....
Nerekomenduoju niekam pirkti iš jų draudimo polisų, nes įvykio atveju liksite apgauti ir iš jūsų reikalaus pinigų už padaryta žala... Žodžiu niekam nerekomenduoju...
Gavau pretenzija, kad turiu sumokėti 521eu, po auto įvykio. Ir pretenziją gavau ne iš Seesam bendrovės, o jau iš "Skolų rizikos sprendimų" bendrovės, nes kaip ir minėjau Seesam nesugeba patys sukontaktuoti su draudėju. Dėl to, kad darbuotojai parduodantis draudimo polisus elementariai net nesugeba taisyklingai adreso nurašyti nuo tech. paso...
Nepatenkintas klientas
2017-01-31 22:20:53 IP 2cfutou1
Atsakyti
Tris metus naudojausi privalomojo draudimo paslaugomis. Įvažiavau truputį į galą moteriškei, kurios automobiliui nieko neatsitiko, nei vieno įbrėžimo nebuvo, tačiau užpildėm deklaraciją dėl viso pikto. Po kelių mėn iš Sessam draudimo gaunu pretenziją, kad privalau jiems sumokėti 110 €. Priežastis, tokia, kad dengė nuostolius moteriai ir dalies iš manęs pareikalavo.

Daugiau nebesinaudosiu Jūsų paslaugomis. Ačiū.

Taip pat rekomenduojame

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiestis, LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Pažaislio g. 6-1, LT-45362 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; draudimas; finansai.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą
"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą 08-06 16:48
Bendrovė "Tele2" skelbia savo klientams suteiksianti galimybę būsto ir gyventojų turto draudimą įsigyti visiškai automatizuotu būdu – tiesiog užpildžius internetinę formą. Draudimo įmoka kiekvieną...
Buvęs "Google" inžinierius nuteistas už įmonės paslapčių vagystę
Buvęs "Google" inžinierius nuteistas už įmonės paslapčių vagystę 08-06 16:25
Anthony Levandowskis, buvęs "Google" inžinierius ir vienas iš buvusių "Uber" vadovų, už įmonės komercinių paslapčių vagystę nuteistas 18 mėnesių kalėjimo. Tokį sprendimą priėmusio San Francisko...
Vokietijos aplinkos organizacija dėl "Nord Stream 2" kreipėsi į teismą
Vokietijos aplinkos organizacija dėl "Nord Stream 2" kreipėsi į teismą 08-06 16:09
Rusijos antrojo eksporto dujotiekio per Baltijos jūrą projekto "Nord Stream 2" užbaigimas susidūrė su naujomis kliūtimis – Vokietijos aplinkos organizacija teisme užginčijo valdžios institucijų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Walt Disney 127,61 +8,80%
Boeing 174,28 +5,58%
Macy's 6,40 +4,40%
General Electric 6,40 +4,23%
AutoZone 1192,61 -1,11%
Walmart 129,81 -1,39%
Nokia 5,00 -1,96%
Western Union 22,88 -5,42%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 52,21 -0,53%
Dujos (JAV) 1,61 -8,00%
Cukrus 0,57 0,00%
Vištiena 1,57 +3,29%
Apelsinai 0,65 0,00%
Dyzelis 1,12 +25,84%
Benzinas 1,12 +27,27%
Sidabras 17,71 +8,92%