Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

Atsiliepimai apie Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

Parašyk savo nuomonę apie Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

Milda 2022-01-21 22:50:34
Penkis metus mokėjus kaupiamojo dradimo įmokas (2400eur) nutaukus sutartį gavau 505eur Plėšikų kompanija
Sveiki o kiek buvo sukaupus pinigu?
Laaabai nusivylusi sveikatos draudimu. Nežinau kam jis reikalingas ir kam tinkamas, nebent jei prie mirties jau esi, gal tada išmokės pora eurų ant gėlių. Greičiau prabėgs metai - nutrauksiu sutartį su džiaugsmu, nes betikslis draudimas.
Laurynas Kabašinskas
2019-09-02 19:39:45 IP 2ju3l8l7
Turiu patirties su sia imone. Jos klientas apdauze mano automobili.
Imone servisui netvirtina samatos.
Ekspertas nekelia ragelio, siulo naudoti apgadinta automobili kol isspres kazkokius jam kylancius klausimus, kuriu man nepateikia. Pralaukus dvi savaites tyloj, vadovaujancios pozicijos vadovas, pazada paskambinti iki sutartos valandos. Dingsta. Telefono nekelia. Vieni kitu pasiulymus gincija ir neigia. Imoneje administruoju 120 vnt transporto priemoniu, tad patirties su kitomis kompanijomis turiu per akis. Si- tragedija. Po ivykio praejus 7 savsitem automobilis net nepradetas remontuoti
Atvykau i konsultacija. Kol laukiau (10 minuciu) kol mane priims negalejau suprast i kokia vieta atvykau. Pro laukiamaji matesi puse ofiso imones o darbuotojai ten ne tik garsiai tarpusavy kalbejo ir keikesi (matyt manes nemate) bet dar ir popieriukus svaide i siuksliu deze.. Sulaukus konsultantes kuri zadejo papasakot apie penciju reformas ir ka daryt su pencija vietoj to kad pasakotu ka ir pazadejo pradejo brukti gyvybes draudima ir kaupima papildoma. Pasakius kad siuo metu nedomina tiesiog savo grieztu arogantisku tonu pradejo man aiskinti kad ne taip valdau savo finansus ir kad jeigu nepasirasysiu bent minimalios sutarties tai senatveje busiu nuskurusi! Tiesiog neturiu zodziu ka ir pasakyt. skambina kviecia gaizti laika ateini ir dar esi isvadinama neatsakinga.. Bekit kuo toliau nuo sios imones ir zinoma nuo sios konsultantes kuri mane aptarnavo gretos krusaites. Niekada negrysiu ir draugams nerekomenduosiu.
Dainius 2017-04-20 18:10:01
Susidomejau as Compensa life pardavimu komandos Vadovo pozicija, skamba graziai, bet tik skamba=)
Galiu tik pritarti Irinai, viskas kas parasyta yra tiesa ir jauciuosi tik sugaises laika.
As irgi ejau i grupes vadovo pozicija, Sarunas mane apmoke zadejo kalna nesamoniu (kaip pasirode po to), ten dirbti gerai studentams kurie dar ne labai supranta ka pasiraso 10 metu:) Kai pasiule man sutarti pasirasyt atsisakiau kadangi skaiciau straipsni kaip jie po to "grazina" tavo kapitala dvigubai mazesni.Vienu zodziu zmones bekit is ten, negaiskit laiko.O dar ju vadovas Tomas tai atskira istorija, 2 valandas mane bande itikinti pasirasyti sutarti:) Bet kadangi as pati dirbau pardavimuose tad greiciau pati ji ikalbesiu:)Tad pasiunciau juos velniop.
Teko susidurti su sia kompanija, nepatariu darbintis, kadangi kad ten isidarbint ir dirbt turi pasirasyt asmenine sutarti, apie kuria jum papasakos tik po savaites jusu sugaisto ten laiko.Taipogi praso atvesti zmones apmokymams, ir zada kad procenta uz ju pasirasytas sutartys jus gausit su savo atlyginimu, as atvedziau 2 zmones jie pasirase ir iskarto po pasirasymo man paaiskino kad nieko as ne gaunu kadangi pasakojau apie paslauga ne as, o mano kolega kuris zadejo apmokyti, tad jis viska ir gauna.Ir dar labai daug niuansu kuriu tu suzinai po savaites ar dvienu.
P S jejgu norit dirbti siuoi imonej bukit pasiruose atsinesti kompiuteri, jej ne tad rasysites viska i sasuvini.
Aciu sias imonei uz tokia patirti, dabar zinau kur nei as nei mano draugai niekada nesikreips.

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.
Altas automotive
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; draudimas; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontroles sistemos, komforto įranga automobiliams, alkoblokai. Elektroninai sprendimai viešajam transportui. Automatinės automobilių nuomos IT sprendimai. Draudimo paslaugos.

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%