Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SchoolProud, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SchoolProud

Atsiliepimai apie SchoolProud, MB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie SchoolProud, MB

NEPATIKIMI. Kaina neatitinka kokybės. Paini dydžių lentelė. NEkomunikacija. Vaikas nuliūdintas ir sakė nenešios tokio bluzono. Toks jausmas, kad šita įmonė yra vieno žmogau užklasinė veikla, liaudiškai išsireiškus - "ant d******s".
Sima 2019-11-14 09:03:31
Labai pritariu, nepatikimi, džemperiai, kaip ne vienetiniai, o serijiniai, labai brangūs, ir reikia laukti tris mėnesius, nors nurodyta, kad žymiai greičiau.Kaip kokie v***s.Susisiekti neįmanoma.
Sveiki! SchoolProud naudoja tik pasaulyje garsių ir pripažintų gamintojų džemperius. Džemperiais klientus stengiamės nudžiuginti kuo greičiau, ir nuo praėjusių metų klientus pasiekia specialios žinutės, jei atsiranda nukrypimo nuo įprasto pristatymo laiko galimybė. Mielai atsakyčiau į visus klausimus el. paštu arba skambučiu - su SchoolProud siekiame užtikrinti kuo geresnę patirtį!
Antanas 2018-11-15 21:13:18
Apmokėto ir užsakyto džemperio laukiam 58 dienas (žadėjo per 40 dienų). Į laiškus neatsakinėja, itin neprofesionali kontora. Neturėkite reikalų!!
Laba diena, itin apgailestauju dėl komunikacijos - ją nuo 2018 m. įvairiai tobulinome, pavyzdžiui, reguliariai pranešame, jei atsiranda galimybė, kad džemperis atkeliaus vėliau, nei planavome. Mielai atsakyčiau į visus klausimus ir/ar išklausyčiau pastebėjimus. Geros kloties!
Jolita 2018-11-13 11:05:43
Esu išsiuntusi 3 laiškus, prašydama atsiūsti dydžių lentelę, atsakymo taip ir negavau.
p. Jolita, apgailestauju, jei komunikacija iš mūsų pusės galėjo būti geresnė. Dydžių lentelė Jūsų komentaro metu buvo mūsų Facebook paskyroje, o nuo 2019 m. ją galima rasti ir internetiniame puslapyje, prie dydžio pasirinkimo. Gerai, kad parašėte - jei norėtumėte detaliau aptarti ar turite kitų pastebėjimų, aš mielai susisiekčiau raštu ar skambučiu. Gražios dienos!
Tadas, SchoolProud
2020-05-07 02:46:34 IP 5f4soc85
Vilma 2017-12-12 18:06:47
Užsakant džemperį žadėjo pristatyti per 40 dienų. Deja jau praėjo daugiau negu du mėnesiai, bet prekės negaunu. Kreipiausi el.paštu, parašė, kad jau išsiuntė, bet praėjo jau daugiau kaip savaitė, bet džemperio taip ir nėra. Jokių pranešimų apie galimą vėlavimą nesu gavusi. Visiškai nerimta įmonė, nevertina savo klientų.
Laba diena, p. Vilma! SchoolProud itin vertiname klientus ir itin apgailestauju dėl komunikacijos - ji galėjo būti geresnė. 2018 m. pradžioje ir 2019 m. ėmėmės priemonių, viena kurių - reguliariai informuojame klientus iškilus galimybei, kad džemperis atvyks vėliau, nei planuota. Dėl Jūsų užsakymo detalių mielai susirašyčiau ar pabendraučiau telefonu - vertinu Jūsų komentarą ir linkiu gražios dienos!
Antanas 2018-11-15 21:13:18

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%