Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Scapa Baltic, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Scapa Baltic

Atsiliepimai apie Scapa Baltic, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Scapa Baltic, UAB

Dirbu ten 2019-10-25 11:24:27
Jolanta ar kaip tu ten, jei zmogus iesko darbo, tai pirmiausiai iesko kas jam patinka, todel ir yra siuloma pasibandyti ar paciam zmogui patiks toks darbas 8 valandas dirbti, aisku per kelias valandas negali apsispresti ar pajegsi, ar sugebesi ir galiausiai ar tikrai as noriu toki darba dirbti? O mes matome nuo pirmu minuciu ar gali tas zmogus ten dirbti, nematau cia nieko nelegalaus
Toks vaizdas, kad tave, Jolanta, kazkas pasamde, kad rasytum tokias nesamones, tikiuosi klystu, palieku ant tavo sazines, sekmes gyvenime!
Jolanta 2019-10-24 10:50:55
Būtent aš ir kartoju buvau apgauta, patikejau žmogumi kuris viska sake, ka nori girdeti kiekvienas iš mūsų!Aš daugiau nerašysiu jokio komentaro viska pamatysite per televizija, aš net nemaniau, kad šitiek daug žmonių kaip aš yra ir net jūsų įmones darbuotojai turi īrašų kaip girti vaikšto po gamyklą, nenori viešinti jūsų darbuotojai nes bijo, bet patikejo man.
nanana 2019-10-24 08:23:50
aš ne Tomas ir atstovauju tik savo nuomonei :D, jei taip jau skalambinat, kad nelegalu bandytis (nors nežinau ar ką bandėt ar ne) tai tada kodėl bandėt dirbt? Tada pati prisidėjot prie nelegalaus darbo vykdymo :D - ateinu, žinau, kad nelegalu ir vistiek dirbu, tada apsisuku ir lakstau skųstis nelegaliu darbu! - nu kur logika? Su savo teisinėmis žiniomis ir teisybės "pojūčiu" iš viso turėjot nesutikt niekur eit, sutarties reikalaut ar ką. Juokas ima iš tokių ir ryškiai neturit ką veikt, o gal ir kitų problemų. Kreipkitės jūs kur norit, tik iš šono liguistai kažkaip viskas atrodo.
anonimas 2019-10-24 09:35:12
Jezau kas per.... :D atejo fabriko apziuret ir jai uz tai sumoket turi... kiek pats dirbu, kiek kiti dirba, ne vienam neliepe ir nesiule nelegaliai dirbt, vapse dirbt negali kol sutarties nepasirasai ir kol instruktazo nepraveda. leidzia pries tai ateit apsiziuret keliom valandom, paziuret kaip kiti dirba, tai aisku kad uz pastovejima tau niekas nemokes, bet tu net prisiliest prie irankiu negali, tai kaip tu moterie dirbai tada? kiek girdejau is kazkokios londes grizus bobele jaucias uz visus geresne ir isizeide baisiausiai kad ne ja issirinko. gal tu geriau varyk kur buvus, gal tau ir uz darbo pokalbi sumokes :D:D nera scapa svajoniu imone, bet sitiek makaronu kabint irgi nereikia
Ponas anonimas :)) Labai teisingai rašote NEGALI DIRBTI BE SUTARTIES, o žmones ateidami keliom ar ilgiau valandom dirba ir darbo įrankius naudoja tai vadinama nelegaliu darbu!!!Neįsižeidžiau, o supykau, kad laisvoj Lietuvoje vis dar vyksta toki dalykai, kad vis dar girti brigadininkai ateina í darbą!Kreipiausi í atitinkamas distancijas, turiu vaizdo įrašų, bus svarstoma jūsų UAB :))
Jolanta 2019-10-23 22:24:07
Ponas Tomai ar asmuo kuris atstovauja jį :) Aš ir ieškausi darbo, sąžiningo darbo, esu ištekėjusi ir turiu vaiką ir tikrai nevaikštau tiesiog šiaip neturėdama ka veikti padirbėti už dyką :))Pirma-tai nelegalu yra 3 mėnesių bandomasis laikotarpis, o ateiti ir tiesiog pabandyti yra nelegalu!Kreipiausi į darbo inspekciją, mokesčių inspekciją ir taip pat kreipsius
į viešumą, nes tokių kaip aš yra daugiau.Dėl girtų brigadininkų ne aš sugalvojau mačiau savo akimis, taip pat žmones dirbe jūsų skaidrioj UAB patvirtino mano žodžius taip pat yra įrašytų įrodymų, kurie bus paviešinti!Aš nekerštauju, aš tiesiog nepakenčiu melo ir neteisybės ir tokių dalykų kaip vyksta jūsų įmonėje negali būti 21 amžiuje!!!!
nanana 2019-10-23 12:00:38
Dirbu čia jau seniai ir nieko panašaus čia nevyksta. Viskas visada laiku sumokėta. Jei jūs atėjot apsižiūrėt tai iš kur žinot apie tas kitas "apgautas" moteris? Ar tik ne kūryba pačios, kad rimčiau apdergt? Brigadininkai nieko nepasitikinėja ir girtų čia nebūna nes nuolatos būna patikrinimai alkotesteriu. "Apgaudinėja žmones ir pasidalina pinigus" - išgriūt iš kojų galima! Jolanta, ką naujas "žalias" žmogus gali padaryt per 2 valandas, kad pagal jus apsimokėtų? Nu gal 2 euriukus ir ką ten dalintis? Būna tokių žmonių kur eina per įmones, kad užsidirbtų iš skundų, grąsindami ir t.t. Žmogus net nedirbęs ir nieko nežinodamas pradeda daryt tokias nesamones kaip rašinėt rekvizituose, skundžia kažin kur, vietoj to, kad ieškotūsi darbo. Nu nepriėmė jūsų ir gerai, nes ne tik įmonė būtų apskųsta, bet ir bendradarbiai nepatikę teismuose užtampyti :DDDD
Jolanta 2019-10-21 18:08:25
Vykdomas neteisėtas darbas, aš buvau pakviesta penktadienį ateiti porai valandų padirbti pakuotoja už kurį nebuvo sumokėta ir po manęs daugybe moterų taip pat kaip ir aš pasitikedama padirbejo po pora valandų už kurį nebuvo sumoketa, taip jie ir žaidžia su žmonemis nemokėdami užmokesčio, o pasidalindami pinigus tarpusavyje, taip pat 7:30h ryto mane pasitiko girtas brigadininkas, nesuvokdamas aplinkoje kas vyksta.
Atejau i darbo pokalbi-pasiule padirbeti bandomuoju laikotarpiu, atidirbau visa pamaina-tai lopai sako ryt paskambinsim. Ir nei skambucio nei zinutes nebesulaukiau-zodziu a*******i ir isnaudotojai...
As 2017-08-23 17:32:49
Kada ir kiek po 3menesiu bandoma laikotarpio pakyla atlyginimas žmogui kuris surenka baldus ir paruošia iš važiavimui?
Kad ne visada ir pakyla, dažnai ir nukrenta :D čia jau nuo pačio priklauso :D
Puikus darbuotojų kolektyvas!!! Labai geras darbo laikas. Ir atostogos visada vasarą ir žiemą. Užsidirbti kas stengiasi ir nori tikrai gali. Būna ir viršvalandžių ir savaitgalių, bet viską apmoka pagal įstatymus ir visada laiku.
Kas nebijo išbandyti save naujoje profesijoje tikrai rekomenduočiau ateiti pabandyti pas mus į firmą.
nors gyvenu Lietuvoje, bet pirkau iš gamyklos, tikrai geri baldai, atvežė, galėjau išsirinkti, turėjau visą katalogą. turiu tai, ką norėjau turėti, o ir kaina tikrai nesikandžiojo.
tai kaip ten dabar iš tikruju ???be minusų ir pliusų teisybę parašot, nų, , , , , 2017 04 17DIENA
Sveiki. Noreciau cia isidarbinti. Labiausiai domina petrasiunuose, kaip ten kas? Ar sunku ismokt darbo specifikos jeigu nemoki?
gytis 2015-12-21 10:06:09
kokia ten situacija dabar??
nu uždirbt eina tikrai aišku jei netingi :) darbo dabar irgi gan normaliai. O su valdžia nieko ypatingo, kaip visada meistrai pasimetę :D (jei dirbai anksčiau tikrai žinai apie ką kalbu)
kokia ten situacija dabar??
www 2013-04-12 20:41:37
ten normaliai gauna kas per pazystamus ilinde, visos geriausios vietos tik per pazintis ar gimines, pagrindinese operacijose vien per pazintis, o naujokai vis keiciasi pamoka minimuma ir iseina, taip ir sukas ratas, o pagrindinai darbuotojai islieka, ten meistrai ir brigadinikai geras algas gauna (brigadinikai neretai buna neblaivus) o valdzia ziuri pro pirstus, nes tie brigadinikai dauguma pataikunai ir pan,
Kokias dar pažintis? Įsidarbinau per darbo biržą, jokių pažinčių neturėdamaS. pirmas atlyginimas buvo berods 1200lt.palaipsniui vis kilo nes praktika ir įgudžiai didejo.dabar uzdirbu apie 700e.visko buna ir bardako, kartais tikrai veda iš kantrybės kai mėto iš kampo į kampą, bet tie kurie čia verkia kad ten blogai, spejudabar ant kokio suoliuko sedit, semkes gliaudo. Ir alu geriat Is kokios nors pašalpos.Tingit dirbt tai nieko ir neuzdirbat.
Esu sios imones darbuotojas. dirbu jau ketvirtus metus ir tikrai neturiu ne puses zodzio apie sia firma blogo. Laiku ir saziningai mokamas atlyginimas, visos socialines garantijos, malonus ir draugiskas kolektyvas visuomet linkes padeti jei iskilo kokia problema.kas liecia aukstesnes pareigas uzimancius darbuotojus pvz kaip technologus (buna visko, buna gaunam bart, buna sulaukiam pagirimu uz gera kolektyvini darba. na ka galiu pasakyti, tikrai labai nuostabi ir 100% patikima imone.
Na nežinau, dirbau įmonėje baldų surinkėju ir pradžioje pirmą, antrą savaitę, ėjosi lėčiau kol pramokau, tada kai įsibėgėjau uždirbdavau po 2500 tūkst. per mėnesį, tad nemanau, kad blogai. Dirbau ne vienoje pozicijoje, mėtydavo per darbus, nes taip ir turi būti, baldų surinkėjas turi viską mokėti ir jeigu darbo nėra parūpiną kitą vietą. Rudenį, kai užsakymų nežmoniškai daug būna ir reikia eiti šeštadieniais, tai kiti, geriausi surinkėjai užsidriba ir 4000 tūkst. litų. Pavasarį sumažėja užsakymų tai automatiškai ir mažiau darbo ir mažiau uždirbi, bet tada vėl padaugėja užsakymų ir vėl viskas būną gerai. Tvarkos tikrai trūksta kai kuriuose skyriuose, bet turint omenyje, kad toks fabrikas, tokio didelio mąsto, manau, suprantama, aišku nepateisinamą. Apibendrinant likau patenkintas dirbdamas ten.
Mindaugas B. 2013-06-28 00:01:01
Keisti jūs žmonės. Atėję iškart norit kalnus uždirbt? Kas nori tas ir užsidirba. Aš jau metai dirbu (baldų surinkime), neturiu ten nei giminių nei kažkokių pažįstamų kurie padėtų ir man ten labai gerai. Tiesiog reikia norėt dirbt. Ir tikrai uždirbu daugiau nei tą minimumą. O kur ten jūs tuos meistrus matėt girtus tai nesuprantu, patys gal girti buvot :D Nu žodžiu tinginiai esat ir norit kad už nieką jums pinigus moketų. Sėkmės Anglijoj braškes skint :)))
vienam rudnosiukui viskas gerai ten, buna tokiu keistuoliu :-D
nu nzn as jau dyrbu ten pora metu ir tikrai kolkas nesiskundziu, visi ateidami dyrbt galvoja kad is karto mokes ten tukstanciais nei vienam darbe taip nera reikia dyrbt ir tada usidyrbsi o ne nosi atsistojus krapstyt kaip daugelis naujoku ateja taip daro ir galvoja kad milijonus gaus
Vrot kompot jai sudarankis esi tai ir nieko neuzdirbsi, bet jai stenksies mokinsies ant ivairiu operaciju tai ir uzdirbsi o jai busi is kaimo atvaziaves tipo delavaras o nieko nepadarai tai ir nieko neuzdirbsi tokiems tik emigruot lieka ir babaju vergu but :))
Dyrbu sesti metai, gaunu 1800-2000 i rankas.priklauso koks menesis ir kiek jame darbo dienu.o gyrto meistro nei karto per tiek laiko nemaciau, tik pacius darbuotojus, tai patys girti bunat tai aplink atrodo kad visi jum girti.o kad patys mazai uzdyrbat tai tik tdl kad nosy krapstot o ne dyrbat.
nu jo totali betvarke visiskas chaosas, jokios kontroles, kas valdziai i uzpakali ilindes tas gali suda malt nieko nedirbt, gali gert, vistiek nebloga alga gaus, svarbu but padlaizunu ir viskas tada ten bus o.k !naujokam isvis jokiu sansu, zada 2 tukst o moka 700...
Na as dirbau neilgai ten bet gal but kad buvo pazistamu bet tikrai uzdirbau gan gerai ir pirma menesi sekesi gerai ten
Zadejo visko daug, o padare nieko, visiskas darbuotoju isnaudojimas. Sneka kad jei neuzsidirbs darbuotojai minimumo atleis is darbo, o kad to minimumo jie neduoda uzdirbti tai niekam neidomu. jeigu kalbant konkreciai apie siuvejas, tai ten siaubas kazkoks isvis. Prieme daug nauju siuveju, ju uzdarbis didziausias per menesi 600 litu ar net maziau. O kad betvarke toje imoneje tai jau nera nei ka sneketi. Pats zemiausias lygis iki kokio tik galima nusiristi. Nepatariu net svarstyti apie galimybe ten isidarbinti.
niekam nepatariu ait, priema darbuotojus prizada kad jai noresi ir netingesi dirbt tai ir 2500lt gali uzsidirbt. o is tikruju tai visi gauna 1200 ir laimingi, buni pvz. baltu apmuseju. o dirbi viska, stumdo kai durneli i kaire i desine. Ir svarbiausia kad ten viskas uz padaryta darba.i ateini i darba ir tau sako meistrai- neturiu as tau darbo nzn ka duot...gauna nrml tik tie kurie senai jau dirba. meistrai gatavi dirba.. zodziu tragedija
NESUPRANTU NERA DARBO TVARKOS DARBO NEDUODA TIK SAVE MATO PATYS MEISTRAI O DARBUOTOJAI KAIP NORI TAIP DIRBKIT MAN TAI KEISTA KAD TOKIUS MEISTRUS LAIKO, JEI NER DARBO NER KO IR PRIIMINET ZMONES O JEI YRA TAI DUOKITE DARBO JUK UZDARBA MOKAMA O NE UZ DYKA UZ KA MEISTRAI ALGAS GAUNA NIEKO NEDARYDAMI.
niekam nepatariu ten eiti kaip firma gaidiska jokios kontroles jiokio darbo ir dar naujius zmones priema o darbo ner jug uz padaryta darba moka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Kulik Company LT
Ergonominės kėdės Kulik System

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); biuro įranga; eksportas; gamyba; importas.
Italų kompanija KULIK SYSTEM yra viena iš lyderių ergonominių kėdžių srityje. Įmonė turi galingą intelektualinę bazę ir aukštųjų technologijų gamybinius kėdžių pajėgumus. Pagrindinė KULIK SYSTEM kėdžių koncepcija – tai patentuota stuburo palaikymo, korekcijos ir reabilitacijos sistema. O taip pat kėdės dizaino...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP Sofa – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Kuršių g. 2, LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...
Albruva
Medinių baldų gamyba

Adresas: Centrinė g. 19, Pikutiškės, Avižienių sen., LT-14300 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai.
UAB “ALBRUVA” veiklą pradėjo 1998 metais. Kolektyvo pastangomis įmonė įgijo patikimo verslo partnerio reputaciją Lietuvos ir užsienio užsakovų tarpe. Esame vertinami dėl ypatingo dėmesio gaminamos ir parduodamos produkcijos kokybei. Užsakovų reikalavimus stengiamės vykdyti be priekaištų, įsipareigojimams klientams...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS 11-05 15:29
Verslo aplinka nuolat kinta, bet laiko patikrintos tiesos išlieka. Penktus metus skaičiuojanti internetinių ir mobiliųjų sprendimų įmonė iMAS dalijasi trejomis įžvalgomis, kaip neklystant...
Svarstys veto dėl įmonės "Problematika", bet stengsis jį atmesti
Svarstys veto dėl įmonės "Problematika", bet stengsis jį atmesti 11-12 15:44
Seimas sutiko imtis prezidento Gitano Nausėdos veto pataisoms, kuriomis kelių techninės priežiūros ir kokybės kontrolės bendrovės "Problematika" bei "Kelių priežiūra" įtrauktos į strateginių...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Nasdaq 102,53 +1,86%
Goldman Sachs 219,03 -1,74%