Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Atsiliepimai apie Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Parašyk savo nuomonę apie Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Nesaugios keleivinio transporto priemonės: reisas N171 Nemenčinė-Vilnius (transporto priemonės Nr GUR-542), 2021.03.08. 9 20 (iš Nemenčinės). Mikroautobusas senas, durys surūdijusiomis ir neatplėšiamomis rankenomis, metaliniai siauri laipteliai ir žinoma sunkiai įsivaizduojamas min. 1 m atstumas salone.
Vairuotojas numetęs surūkytą cigaretę praeina nepadėdamas atidaryti durų, intervalai tarp reisų nuo 20 iki 50 min.
Prieų 2 sav. teko griūti lipant iš panašaus mikrobuso, paslydus ant leduotų metalo laiptelių.
VVT transporto priemonės pritaikytos neįgaliesiems, o esant reikalui vairuotojas išlipa ir padeda keleiviams su neįgaliojo vežimėliu ar vaikštyne, o VRSA proteguojamoje transporto įmonėje -kaip kitoje reaspublikoje.
Kas galėtų pateikti rekomendacijas VRSA.
sveiki, 2021-02-08 vykau iš Rastinėnų į Vilnių autobuso Nr.101, lauke buvo -22 laipsniai šalčio, autobuso viduje -15 laipsnių šalčio, ČIA NORMALU ???
Pakartotini pažeidimai VRSA transporto paslaugose. Reisas Nemenčinė - Vilnius N 171 9.20 val. 2021.02.05. vežė (minus!) - 5, 6 laipsnių C temp. salono viduje (praeito atšalimo metu tas pats reisas, ta pati transporto priemonė vežė minus 7 laips C temp). Šį kartą iš vairuotojo ir jo mokinio dialogo paaiškėjo jog net " solarku nezapolnil", todėl vėlavo atvykti į " Nemenčinės plento sustojimą Vilniuje. Keleiviai buvo su veido apsaugos kaukėmis, po kuriomis prišalo ledo.
Jau už Antakalnio žiedo nebegalioja VVT transporte demonstruojami žavūs videofilmukai.
Kokia institucija galėtų padaryti pokyčius VRSA transporto vadovų veiksmuose.
Sveiki, 0113, vaziavau 204 marsrutu Vilnius-Slabada, 14.55, bet autobusas atvaziavo 15.15kaip pasake vairuotojas pasikeite laikas, bet int.tinklalapyje laikas nepakeistas.Siandien norejau vaziuot 210 ar 211, tiksliai nezinau, 5.07bet autobuso visai nebuvo, teko salt ir laukti kol atvaziuos taxi, paskambinus i despecerine man atsake, kad ča ni pas mus ir numete rageli.Labai prasyciau pakoreguoti tikslu laika int.tinklalapyje.Dar noreciau gauti tikslu nr, pasitikslinti apie autobusu velavima.Ir labai didelis noras, kad marsrutas 210 vaziuojantis is Vilniaus i Medininkus16.40 butu didesnis, nes vaziuojam kaip silkes backoj, kai dabar tokia bloga situacija.Saugokim save ir kitus.Aciu labai
Kas turėtų pasikeisti VR savivaldybėje ar transporto ministerijoje, jog būtų pagaliau uždrausta išleisti į reisą netvarkingus, keleivivių vežimo taisyklių reikalavimų neatitinkančius mikrobusus. Pvz: tamsiuoju paros metu (2020.10.16. 19.20., reisas 171 Vilnius-Nemenčinė - mikrobuso ypatumai- durys nepilnai ir sunkiai užsidaro, salone nėra jokios šviesos, tik išlipant vairuotojas įjungia švieselę prie veidrodėlio, vėdinimas -natūralus. Tad keliaujame visiškoje tamsoje, čiaudime, kosime, gauname saują centų gražos, o dieną prieš tai moteris su pirkiniais tiesiog suklupo lipdama nusidėvėjusiais laipteliais. Tai kur tas kainos ir paslaugos kokybės santykis, keleivių saugos ir sveikatos užtikrinimas. Vairuotojas buvo mandagus.
Autobusas 101 Vilnius - Rastinėnai, nurodyta, kad autobusas atvažiuos į 2-ieji leičiai stotele, 15:03, bet atvyko 15:21, jau nepirmas ir ne antras kartas.
Labai esame nusivyle Nr 101 Vilnius -rastinenai dabar 13.41 2-Lėčiai stotele pravažiavo, net nesustojo. Pastovus velavimas, arba iš vis neatvažiuoja.
Tenka kasdien važiuoto VRS transportu iš Nemenčinės į Vilnių ir atgal. Nepaisant nemažėjančių COVID -19 naujų atvejų Vilniaus rajone transporto priemonėse situacija vangiai keičiasi. PVZ: 2020.08.10. grįždama iš darbo Vilniuje reisu Nr.171 Vilnius -Nemenčinė, 19.25 val. ne tik turėjau galimybę užsikrėsti, bet ir išklausiau pažeminimą ir įžūlius žodžius iš jaunos moters, kuri įlipo Antaviliuose ir atsisakė užsidėti apsauginę veido kaukę. Vairuotojas net neparagino, audio pranešimų kad apsauginės veido kaukės būtinos transporto priemonėse nėra, o moteris net pagąsdino, jog jos tėvas dirba Nemenčinės seniūnijoje, o aš prie josios priekabiauju..
Tikrai transporto priemonės dsidesnės ir kondicionuojamos skiriamos tik dieną, vakariniai reisai po 19 val vykdomi mažuose mikroautobusėliuse, atstumo laikytis ne visada įmanoma, ginčytis su keleiviais, grįžtant po darbo dienos nebėra jėgų (ir ar tai keleivio funkc.-ja) o vėdinimui atidaromi viršutiniai liukai.
Gal būt kontrolės priemonės nepakankamos, gal VRS -je nepakankamas švietimas dėl COVID infekcijos ir apsaugos priemonių. Juk dirbantieji Vilniuje moka mokesčius Vilniau raj. savivaldybei.
Tai gal trūksta pačių gyventojų sąmoningumo ir geranoriškumo.
Ieva 2020-06-26 09:08:30
Kiekviena ryta vaziuoju i darbą su 6g autobusu, turi buti po 8:44 ir po 8:59 nei vienas neatvažiuoja, i darbus žmonem reikia, labai nepunktuolu! Žmonės pikti, tiems kuriems reikia i darbą
Ieva, turėtumėte suprasti, jog Vilniaus miesto autobusais keleivius veža Vilniaus viešasis transportas (VVT), o ne Vilniaus rajono autobusų parkas. Nepainiokite. Vilniaus rajono autobusų parkas - tai tokie maršrutai, kur įlipę į autobusą keleiviai turi prieiti prie vairuotojo, pasakyti kur važiuoja, tada vairuotojas pasako kainą ir išmuša bilietą. Pagal pavadinimą turėtų būti aišku, jog todėl jis ir vadinasi "Rajono autobusų parkas", nes jis keleivius veža tik rajoniniais maršrutais, na į užmiestį, į kaimus ir pan., o Vilniaus miesto autobusais - VVT ir Transrevis. Pridedu nuorodą, kur surašyta, kuriais maršrutais VVT neveža. http://www.vilniausviesasistransportas.lt/atsiliepimai/
Pirma diena po karantino atšaukimo, 171 reisas Vilnius - Nemenčinė -Vilnius 19.25 vėlavo. Negana to paaiškėjo, jog važiuosim su ta pačia transporto priemone, kuri grįžta iš Maišiagalos (žinoma mikroautobusiuko dezinfekcijai laiko neužteko, nes vairuotojas skubėjo iš kito reiso). Tuo tarpu kai toks pats laisvas mikrobusiukas apvažiavo ratą Antakalnio transporto mazgu ir nusprendė keleiuvių neimti (gal tai ne pagal jo grafiką, bet vis tiek, keista). Ne pirmas kartas, kuomet reisai dubliuojami : įlipi į 171 (Nemenčinė - Vilnius-Nemenčinė), o ten jau prisėdę žmonių iš Jonėnų ar kitur, tik lentelė pakeista. " Tai dar nieko ponia, patvirtino kita keleivė, jie visai nevažiuoja, praleisdami reisus.
Akcentas- kaina didesnė, , negu VVT, kokybė prastesnė, ir žinoma Vilniaus rajonas pirmauja COVID-o atvejais Lietuvoje.
Beje į mobilų punktą tirtis dėl COVID noriai vežė, gal labiau apsimokėjo.
Gerb. VRS transporto skyriaus vadove gal jau keiskite susidariusią padėtį ir nerašykite man, jog savo atsiliepimą tuoj pat pašalinčiau. Ačiū.
2020.04.30 17.27 marsrutas Spaudos Rumai - Rastinenai. Autobusas, kaip jau ir iprasta sios kompanijos viesajam transportui, tiesiog nepasirode. Nuolat gendantys autobusai, pilnos stoteles visur veluojanciu zmoniu tapo visiska kasdienybe ir norma. Vairuotuju kandus ir piktas elgesys su keleiviais nejaudina nieko. Ir visa tai vis dar vyksta tesiantis jau visai dekadai ir dar daugiau! Tikras akmens amzius ir visiskas prasciausiu susisiekimo paslaugu lygis, kuri galima matyti siais laikais. Apgailetina ir zema...
2020-04-24, maršrutas iš Nemenčinės į Vilnių 7:40. Mūsų stoteleje lauke 8 zmones atvaziavo jau su keleiviais. Viso gavosi apie 18 zmoniu. Autobuse buvom visi susigrude negana to vairotuojas stojo Miskonyje ir dar paeme keleivę. Čia yra grubus pazeidimas. Tikiuosi, kad daugiau taip nesikartos iki karantino pabaigos.
Nes kiek man yra zinoma sita imone turi ir didelius autobusus, o mes vaziavom su mikriuku kaip silkes skardineje. Aipie atstumo laikimasi net nesneku.
Šiandien, 2019-11-26, 13:40 nuo "Pramogų arenos" į Giedraičius važiuojančio autobuso (nr. 130) vairuotojas, prieš pat nosį uždarė autobuso duris ir nuvažiavo. Stovėjau gal per 1 metrą nuo autobuso durų, iš kišenės traukiausi piniginę ir tuo mano kelionė baigėsi. Pamatęs, kad uždaromos durys, pradėjau bėgti, tikėdamasis, kad vairuotojas sustos ir atidarys, nes vietos ir laiko sustabdyti tikrai buvo užtektinai. Tačiau ar svarbu vairuotojui tai, jog sekantis autobusas važiuoja tik už 3h - 16:35? Gerai dirbat. Pagarbūs keleiviams, sakyčiau.
Pasibaisetina...ir graudu. Šios kompanijos darbuotojų (vairuotojų) elgesys, nemandagumas grubumas ir pastovus vėlavimas kiekvieną dieną. Žmonės ir vaikai yra priversti vėluoti į darbus ir mokyklas dėl prastų kompanijos autobusų, kurie nuolat genda! Visiška gėda, jog vis dar tiek metų iš eilės situacija nesikeičia net ir sulaukianti šitokios gausybės skundų.
Neįtikėtina, jog VR savivaldybei priklausanti įmonė teiktų tokias nekokybiškas paslaugas ir visiškai negerbtų vartotojo.
Nuomonės pagrįstumas: grafikai keičiami be jokio įspėjimo kas 2 sav. reisai mažinami internetinis grafikas nesutampa su realiai vykdomu.ir rodomu sustojimo lentoje.
Atvykus į " Nemenčinės plento" sustojimą 2019.10.14., staiga pamatai jog 19.45 reisas nuimtas, 19.25. nepažymėta, bet nuo 2019.10. 01. važiuoja aplinkeliais per Sakiškes ir būna perpildytas klientais iki Antavilių (kur vykdomi ir VVT reisai).
Taigi tiesioginio reiso į Nemenčinę teko laukti 1.5 val,. Sunku patikėti atstumas nuo Vilniqaus tik 22 km, kaina didesnė negu VVT, (1, 30 Eur.) kelionė į darbą Vilniuje ir atgal gali užtrukti kelias val.
Gal vertėtu pasidomėti antikorupcinei komisijai kodėl toks vežėjas vis dar reikalingas VR savivaldybei arba transporto skyriaus vadovai nekontroliuoja situacijos.
Sveiki. Šiandien 2018-09-30 sekmadienį autobusas turejas iš Nemenčinės išvažiuoti 11:30 atvyko į stotelę apie 11:32 kol visi susėdo, išvažiavome gerokai vėliau, taip pavelavau į miesto troleibusą. Ačiū už sugadintą dieną.
Keleivis 2018-01-06 14:36:57
Laba diena, noriu pranesti, jog sios imones vairuotojai (ne visi) yra neatsakingi ir grubus, ypac vienas vairuotojas, su kuriuo teko tureti konflikta, kuris visu keleiviu akivaizdoje apsmeize del nebutu dalyku, izeide necenzuriniais zodziais. Esu apstulbes tokiu vairuotojo chamisku elgesiu, nekalbant apie tai, jog vaziavimo salygos yra apgailetinos, mazinami reisu skaiciai, del ko yra sudetinga davaziuoti iki miesto. Gyvename ne akmens amziuje, kad nebutu tinkamo salygu davaziuoti, be to skubu pasirupinti darbuotoju bendravimo etika su klientais. Aciu
Tai gal išsipagiriok ir 'davažiuok' su savo mašina. Pats rašai, kad ne akmens amžius
Esu pasipiktinus 101 autobuso vairuotojais, ir pačia transporto priemone, visų pirma vairuotojai elgiasi nemaloniai su keleiviais, šiurkščiai atsako, keikiaisi, pastoviai yra nepatenkinti, bet čia tikriausia mažiausia. Autobusų būklės yra kritinės, kartais net baisu važiuoti, kad tik nesubirėtų.. taip pat pastovus vėlavimas, prie tvarkaraščių parašyti +- 5 min, bet vėluoja, dažniausia, nuo 15-25 min. O dėl kainos iš vis tragedija, iki trakų panašiai kainuoja, kaip iki “mūsų mylimų Rastinėnų”, nežinau, kur Vilniaus savivaldybė žiūri.
Labai suprastejo marsruto vilnius - sumskas 20:15val vaziavimas, zmoniu daug o autobusiukas mazas, apsoliutus grafiko nepaisimas, isvaziuoja 5 -10min anksciau, del vietos trukumo zmones priversti vos ne vairuotojui ant keliu sedet, laikitis nera uz ko, taip pazeidziamos visos saugaus keleiviu vezimo taisikles, prasimas keisiti tokia situacija kol neprasides skundu rasymas arba dar blogiau kol kazkas nenukentejo del tokio taupimo neisleidziant I reisa normalaus autobuso
PRAŠYMAS
Prašau, kad autobusas130 Pramogų arena-Giedraičiai, važiuojantis 16, 35val. būtų didesnis. Kadangi jau Santariškese buna perpildytas. Mokant pilna kaina už biletą noretusi važiuoti patogiai namo, o nebūti prispausta prie durų. Nera lengva atidirbus visa diena važiuoti namo apie 30 km stovint. Aš labai tikiuosi, kad į laišką bus atkreipta demesi.
Sveiki, siandien 2016-05-30 101 autobusas vaziuojantis is Rastinenu, stoteleje Rastinenai 8val. vairuotojo buvo paklausta, ar vaziuoja ir sustoja prie Tolminkiemio st. (prie Mazvydo mokyklos) ir kiek kainuoja vaikui bilietas. Vairuotojas pradejo aiskinti, kad jis vaziuoja Vyduno g. ir nezino kur ta Mazvydo mokykla, galu gale issiaiskinome kad sustoja. Po to vaikui ilipus i autobusa pasakem kad mums bilieta uz puse kainos (vairuotojai sio marsrutu praso taip jiems sakyti, kad butu greiciau kai daug zmoniu), dave mums bilieta uz 1.10, as paklausiau kodel tokia kaina nes visa laika buna 0.65ct., tada vairuotojas atsake, kad vaikams nuo 10 metu yra pilna kaina, mano vaikui 9 metai, kadangi mes neturejome moksleivio pazymejimo mes sumokejome ir vaikas atsisedo. Kai as isejau as suzinojau is vaiko, kad vairuotojas pradejo aiskinti rekdamas kodel ji nepaime moksleivio pazymejimo, dukra susinervavusi ir verkdama pasake kad daugiau nevaziuos 101 autobusu (dar neaisku ka jis jai ten prikalbejo dar). Laukiu paaiskinimo it atsakymo. P.S.Kodel vaikams nuo 11 metu nera jokios lengvatos?
SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas
2016-03-24 07:58:06 IP 2fbap495
anna 2016-01-22 18:08:48
Sveiki siandien vaziavau su 6 troleibusu o jis visas susalies langai atidaryti o uz lango ziema, kaip supratau vairotuojui venodai kad zmonem salta jis pac sau ramiausiaj vaziuoja jam silta, o uz ka mes mokam pinigus ? As kol davaziuoju iki darbo visa susala, manau kad pesiom jeigu eiti tai ir tai daug silciau butu, va taip valdzia rupinasi zmonem plius nuotraukas idesiu
Anna prašome pasidomėti su kokios įmonės troleibusų važiavote, o tada rašykite skundą.
Vilniaus rajono autobusų parkas ne neturi troleibusų.
Mūsų žiniomis troleibusus Vilniuje aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas
2016-03-24 07:56:09 IP 2fbap495
DALYTE 2016-03-18 08:34:03
Sveiki, noriu apskusti 2G autobuso marsruto tvarkarasti ir aisku nesilaikyma tvarkarascio, siandien t.y. 2016-03-18 vaziavau ryte i darba, atejau i SSIETYNO stotele 7:07 min, turejo vaziuoti 2G autobusas pagal tvarkarasti 7:13 min, taciau pralaukus 15 min atvaziavo autobusas 2G 7:28 MIN, kai paklausiau kodel tiek veluoja vairuotojas atsake kad jis veluoja tik 4 min, tai aisku vieno ar dvieju autobusu pagal tvarkarasti visai nebuvo. As pavelavau i darba 15 min nes dirbu prie oro uosto ir dar reikia persesti i 3G. Pageidauju kad ryte nuo 7 iki 8 val sie mineti autobusai bent jau daug maz laikytusi tvarkarascio o gal reiketu kad vaziuotu ir dazniau. Laukiu paaiskinimo ir atsakymo.
DALYTE prašome pasidomėti su kokios įmonės autobusų važiavote, o tada rašykite skundą.
Vilniaus rajono autobusų parkas ne aptarnauja 2G ir 3G maršruto.
Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 2G ir 3G aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
Siandien, 2015 - 12 - 05 101 autobusas vaziuojantis is Rastinenu, stoteleje Pakonys 1 turejo buti 16.39, bet atvaziavo 18.10. Zmones lauke valanda ir pusantos. Prasau atkreipti demesi, nes tikrai yra salta pusantos valandos stoveti lauke.
Šiandien, 2015-05-19, 101 autobusas, Vilnius- Rastinėnai, autobuso valst.Nr.FUR 241 pagal grafiką 12:52 turėjo sustoti Tolminkiemio stotelėje ir paimti keleivius (pagrinde mažamečiai vaikai po pamokų).
Tačiau dėl tik vairuotojui žinomų priežasčių jis neužsuko į tą stotelę ir pralėkė tiesiai Pilaitės pr. Nors vadovybei jis tvirtina, kad jis užsuko. Vaikai laukė stotelėjė nuo 12:40 ir matė jį lekiantį Pilaitės pr.
Prisegu ir nuotrauką, kuris tai buvo vairuotojas.

Jei tokie atvejai kartosis, būsime priversti kreiptis į aukštesnes instancijas.
skundas del 101 autobuso vilnius-rastinenai.zinau kad vakar atrasete zivilei i skunda tai yra visiska nesamone siulyciau direktoriui viena diena pavazineti tuo reisu ir isitikinti kiek vaziuoja zmoniu, ir tik poto galite rasyti kas teisus o kas ne, jusu vairuotojai toli grazu tikrai nevisiems duoda bilietus todel jus ir nematote tikro fakto.paziureciau kaip jie reaguotu jei ju vaikai butu saltyje palikti lauke laukti kito reiso jokios sazines, mano vaikai dvi dienas neilipo pilaiteje prie pupos ir tegul neaiskina kad visi keleiviai telpa ir jei man reikes pilnai irodysiu liudininku yra.tikimes si problema greitu laiku issispres ir musu vaikai grys laiku ir nesusale.geros dienos
Mano skundas yra dėl 101 maršruto Vilnius-Rastinėnai.

Pastaruoju metu, žiemos sezonu, vietoj didelių autobusų važinėja mažiukai mikroautobusai. Rytais ir vakarais vyksta labai daug žmonių - į darbus, į mokyklas. 6: 30 valandos mikroautobusas į stotelę Pakonys 1 atvyksta jau su užimtomis sėdimomis vietomis. Likę žmonės - stovi. Dalis - net netelpa įlipti ir lieka šalti lauke, laukti kito autobuso (7:10).

Mano klausimas - ar Jūs esate informuoti, kad mikroautobuse, saugumo reikalavimais, žmonės negali stovėti apskritai? Eismo įvykio atveju jie yra labai pažeidžiami ir jų gyvybėms gręsia pavojus.

Prašau ir siūlau peržiūrėti, kiek bilietų yra parduodama tų reisų metu ir patikrinti, kiek sėdimų vietų turi mikroautobusas - jūs pakraupsite. MES mokame Jums pinigus. MES tikimės turėti laisvą vietą autobuse. Dabar žmonės tikrąja to žodžio prasme lipa vieni kitiems ant kojų, maišais daužosi vieni į kitus.

Taip pat į mikroautobsą negalima įsikelti vaikiško vežimėlio jau vien dėl to, kad jis netilptų pro duris. Ką siūlote daryti motinoms ir tėvams, kurie galbūt neturi galimybės vairuoti/įsigyti mašinos arba kai ji sugenda?

Kodėl Jūs negerbiate savo keleivių? Kodėl Jūs apsiėmėte koordinuoti ir vykdyti šį maršrutą, jeigu nesugebate teikti bent pakenčiamos kokybės paslaugų? Vairuotojai tikrai labai profesionalūs, tačiau aš tikiu, kad jų darbo kokybei irgi gręsia pavojus, kai keleiviai yra priversti apgulti vairuotoją iš visų pusių, nes netelpa atsistoti kitur - nes NĖRA kur.

Beje, šiandien autobuse nugirdau, kaip viena moteris susisiekė su VRAP darbuotoja (Julija, berods), kuri, informuota apie aukščiau aprašytą situaciją, tėškė, kad mes turime išvis būti laimingi, kad mus veža. Ar Jūsų galva toks bendravimas yra priimtinas?

Dar kartą prašau - jeigu matote, kad finansiškai neišsitenkate - atiduokite šį maršrutą kitiems vežėjams, kadangi mums reikia gyventi, ir mums reikia kokybiškų paslaugų.

Atvykite ir pamatysite, kas darosi.
Jūs privalote ištaisyti šią situaciją.

Lauksiu atsakymo.
Sveiki, siandien vakare 18:56 griztant is Pilaites rajono Vilniuje autobusu 4G autobuso numeris 528 vairotojas atidares duris nespejus zmonem islipti pradejo uzdarinet duris pries mus dar buvo mociute su anuke jisei jau pradejo uzdarinet iems nespejus iseiti sita mociute rekdavo neuzdarinekit mes rekdavom palaukit jisei daro vaizda kad negirdi ir kai atejo laikas mum lipt as dviem rankom laikiau duris kad neuzsidarytu ant mano 4 metes dukros kuria stovejo ir verke isigandus paskui man reikejo dar padeti islipti mano mamai su invalydu vezimeliu, (mes -tai mano mama invalidu vezimelyje ir du mano vaikai) zodziu jau ne pirma karta susidoroju su tokiais vairotojajs bet visada pamirsdavau ir neparasydavau bet dabar as taip ne paliksiu nes vaikai traumoti mama mano invalide soke as vos laikausi kai maciau kad vos neuzsidarys ant mano vaiko kaklo tas duris.Prasau visus neabejingus atsilepti su kuriais taip jau buvo ir padeti isprest tokiu vairotoju elgesi.
2014-05-19 17:51:19 IP 2fbap495
karolis 2014-05-18 19:28:36
Vairuotojas numieriu (751) 76 autobusas nuo sakališkiu stoteles i BIRELIUS 18.27 buvau prisilaikes duru ir i veidrodeli pažiurejes vairuotojas mate kad as laikau ranka ir usdare duris turiejau iskisti ranka prasom perduoti jam kad eigu bus suzalota bus bluogai
Karoliau prašome pasidomėti su kokios įmonės autobusų važiavote, o tada rašykite skundą.
Vilniaus rajono autobusų parkas ne aptarnauja 76 maršruto.
Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 76 aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
2014-04-28 17:16:54 IP 2fbap495
Viktorija 2014-04-24 07:17:55
Здравствуйте. Хотел бы сообщить, что вчера ехала с дочкой на автобусе 1G от вокзала до станции Baltupiai (приюытие 16.59), автобус CBN 988, водитель автобуса неприемлимо вёл себя на дороге, ещё у вокзала на развороте не пропустил нас на пешеходном переходе, по которому мы уже шли, то же самое ни раз повторилось и по дороге с другими прохожими, создавал практически аварийные ситуации на перекрёстках, не пропуская выезжавшие и поворачивавшие машины, всю дорогу кажется издевался над пассажирами разгоняясь и тормозя, на наших глазах девушка упала не удержавшись. По дороге разговаривал по мобильному телефону и нецензурно кричал на доугих водителей. На мой взгляд как пассажира, это профессионально непригодный водитель, а как психотерапевта - просто опасный для пассажиров и участников движения!
Я прошу прощения, что пишу на русском, мы недавно имигрировали в Литву. Ваш ответ смогу прочесть по-литовски.
Prieš rašydama skundą ponia Viktorija turi pasidomėti ar tikrai tai buvo Vilniaus rajono autobusų parko maršrutas ir autobusai. Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 1G aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
2014-01-16 08:51:32 IP 2fbap495
Julija 2014-01-15 17:06:36
Esu pasipiktinus 43 autobuso tvarkarasciu. Veluoja atvaziuot i stotele apie 40min. Autobuse tiek daug zmoniu kaip kazkoks farsas. Kaip paskambinau i susiekimo tarnyba su manim nepagarbiai kalbejo. As nesuprantu is kur tada tokios brangios nuolatinio kainos, jei autobusai veluoja ir niekad neatidaro priekiniu autobuso duru!!!!!!!!! Darykit gi pagaliau kazka! Arba vel iveskit mikroautobusu vaziavima, bent vazinejo jie greit ir daznai!!!!
Prieš rašydama skundą ponia Julija turi pasidomėti ar tikrai tai buvo Vilniaus rajono autobusų parko maršrutas ir autobusai. Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 43 aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
2013-09-17 15:55:53 IP 28m8640c
Aušra 2013-09-17 13:52:58
Laba diena. Turiu nusiskundimų 52 autobuso vairuotoju, kuris važiavo rugsėjo 16d. (pirmdienį) autobusu nr 759 iš Tarandės 9h ryto. Vairuotojas visiškai netinkamas autobusui, kuris važiuojas kas valandą laiko. Kodėl? Nes jis pats sau viršininkas ir jam kažkodėl nerūpi tvarkaraščio laikas, kuriuo jis turi važinėti. Tarandės žmonės turi bėgti į autobusą, kuris atvažiuoja per anksti ir dar prašyti kad atidarytų duris, nes vairuotojas žaidžia žaidimą- uždarykim duris prieš nosį. Kitas dalykas- ar vairuotojas pats gali nuspręsti ar jam stoti stotelėje ar ne? Nes jei yra stotelė tai mano manymu ji yra tam kad jis paimtų joje esančius žmones, tačiau šis vairuotojas šios taisyklės nežino ir važiuodamas tarandės kryptimi stotelėse žmonių neima, nes pats nusprendžia kad jie važiuoja į Vilniaus pusę ir tik tuomet gali sėsti į autobusą. Tačiau mano nuomone jis nėra aiškeregys ir mano minčių neskaito apie tai kur ir kada aš noriu važiuoti. Taip pat Tarandės gatvėse yra nustatytas greitis 40km/h. Tačiau šio dalyko nesilaikant ir plius nestojant kiekvienoje stotelėje ir iškyla problema, kai stotelėse esi nelaiku. Faktas kad mes prie ukmergės g maximos buvome 9, 08h kai turėtume pagal grafiką būti vos ne už 10min. Taigi pagalvokime ar 10min yra svarbu keleiviams, kurie nori įsėsti į autobusą, kuris važiuoja kartą per valandą? Rašau tam, kad būtų padarytos išvados ir Tarandės gyventojams nereikėtų gadintis dienos kai nespėja nuvažiuoti į jiem svarbius susitikimus dėl to kad vairuotojas gyvena svo atskirą gyvenimą nuo visų. Dėkoju už dėmesį ir tikiuosi sulaukti jūsų laiško. Prašau perduoti linkėjimus vairuotojui, kuris sugadino man nuotaiką iš pat ryto. Aušra
Laba diena. Prieš rašydama skundą ponia Aušra turi pasidomėti ar tikrai tai buvo Vilniaus rajono autobusų parko maršrutas ir autobusas. Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 52 aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...

Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų 03-08 22:23
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų, informavo premjerės atstovė.
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%