Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Atsiliepimai apie Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Savivaldybės Įmonė Vilniaus Rajono Autobusų Parkas

Pasibaisetina...ir graudu. Šios kompanijos darbuotojų (vairuotojų) elgesys, nemandagumas grubumas ir pastovus vėlavimas kiekvieną dieną. Žmonės ir vaikai yra priversti vėluoti į darbus ir mokyklas dėl prastų kompanijos autobusų, kurie nuolat genda! Visiška gėda, jog vis dar tiek metų iš eilės situacija nesikeičia net ir sulaukianti šitokios gausybės skundų.
Neįtikėtina, jog VR savivaldybei priklausanti įmonė teiktų tokias nekokybiškas paslaugas ir visiškai negerbtų vartotojo.
Nuomonės pagrįstumas: grafikai keičiami be jokio įspėjimo kas 2 sav. reisai mažinami internetinis grafikas nesutampa su realiai vykdomu.ir rodomu sustojimo lentoje.
Atvykus į " Nemenčinės plento" sustojimą 2019.10.14., staiga pamatai jog 19.45 reisas nuimtas, 19.25. nepažymėta, bet nuo 2019.10. 01. važiuoja aplinkeliais per Sakiškes ir būna perpildytas klientais iki Antavilių (kur vykdomi ir VVT reisai).
Taigi tiesioginio reiso į Nemenčinę teko laukti 1.5 val,. Sunku patikėti atstumas nuo Vilniqaus tik 22 km, kaina didesnė negu VVT, (1, 30 Eur.) kelionė į darbą Vilniuje ir atgal gali užtrukti kelias val.
Gal vertėtu pasidomėti antikorupcinei komisijai kodėl toks vežėjas vis dar reikalingas VR savivaldybei arba transporto skyriaus vadovai nekontroliuoja situacijos.
Sveiki. Šiandien 2018-09-30 sekmadienį autobusas turejas iš Nemenčinės išvažiuoti 11:30 atvyko į stotelę apie 11:32 kol visi susėdo, išvažiavome gerokai vėliau, taip pavelavau į miesto troleibusą. Ačiū už sugadintą dieną.
Keleivis 2018-01-06 14:36:57
Laba diena, noriu pranesti, jog sios imones vairuotojai (ne visi) yra neatsakingi ir grubus, ypac vienas vairuotojas, su kuriuo teko tureti konflikta, kuris visu keleiviu akivaizdoje apsmeize del nebutu dalyku, izeide necenzuriniais zodziais. Esu apstulbes tokiu vairuotojo chamisku elgesiu, nekalbant apie tai, jog vaziavimo salygos yra apgailetinos, mazinami reisu skaiciai, del ko yra sudetinga davaziuoti iki miesto. Gyvename ne akmens amziuje, kad nebutu tinkamo salygu davaziuoti, be to skubu pasirupinti darbuotoju bendravimo etika su klientais. Aciu
Tai gal išsipagiriok ir 'davažiuok' su savo mašina. Pats rašai, kad ne akmens amžius
Esu pasipiktinus 101 autobuso vairuotojais, ir pačia transporto priemone, visų pirma vairuotojai elgiasi nemaloniai su keleiviais, šiurkščiai atsako, keikiaisi, pastoviai yra nepatenkinti, bet čia tikriausia mažiausia. Autobusų būklės yra kritinės, kartais net baisu važiuoti, kad tik nesubirėtų.. taip pat pastovus vėlavimas, prie tvarkaraščių parašyti +- 5 min, bet vėluoja, dažniausia, nuo 15-25 min. O dėl kainos iš vis tragedija, iki trakų panašiai kainuoja, kaip iki “mūsų mylimų Rastinėnų”, nežinau, kur Vilniaus savivaldybė žiūri.
Labai suprastejo marsruto vilnius - sumskas 20:15val vaziavimas, zmoniu daug o autobusiukas mazas, apsoliutus grafiko nepaisimas, isvaziuoja 5 -10min anksciau, del vietos trukumo zmones priversti vos ne vairuotojui ant keliu sedet, laikitis nera uz ko, taip pazeidziamos visos saugaus keleiviu vezimo taisikles, prasimas keisiti tokia situacija kol neprasides skundu rasymas arba dar blogiau kol kazkas nenukentejo del tokio taupimo neisleidziant I reisa normalaus autobuso
PRAŠYMAS
Prašau, kad autobusas130 Pramogų arena-Giedraičiai, važiuojantis 16, 35val. būtų didesnis. Kadangi jau Santariškese buna perpildytas. Mokant pilna kaina už biletą noretusi važiuoti patogiai namo, o nebūti prispausta prie durų. Nera lengva atidirbus visa diena važiuoti namo apie 30 km stovint. Aš labai tikiuosi, kad į laišką bus atkreipta demesi.
Sveiki, siandien 2016-05-30 101 autobusas vaziuojantis is Rastinenu, stoteleje Rastinenai 8val. vairuotojo buvo paklausta, ar vaziuoja ir sustoja prie Tolminkiemio st. (prie Mazvydo mokyklos) ir kiek kainuoja vaikui bilietas. Vairuotojas pradejo aiskinti, kad jis vaziuoja Vyduno g. ir nezino kur ta Mazvydo mokykla, galu gale issiaiskinome kad sustoja. Po to vaikui ilipus i autobusa pasakem kad mums bilieta uz puse kainos (vairuotojai sio marsrutu praso taip jiems sakyti, kad butu greiciau kai daug zmoniu), dave mums bilieta uz 1.10, as paklausiau kodel tokia kaina nes visa laika buna 0.65ct., tada vairuotojas atsake, kad vaikams nuo 10 metu yra pilna kaina, mano vaikui 9 metai, kadangi mes neturejome moksleivio pazymejimo mes sumokejome ir vaikas atsisedo. Kai as isejau as suzinojau is vaiko, kad vairuotojas pradejo aiskinti rekdamas kodel ji nepaime moksleivio pazymejimo, dukra susinervavusi ir verkdama pasake kad daugiau nevaziuos 101 autobusu (dar neaisku ka jis jai ten prikalbejo dar). Laukiu paaiskinimo it atsakymo. P.S.Kodel vaikams nuo 11 metu nera jokios lengvatos?
SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas
2016-03-24 07:58:06 IP 2fbap495
anna 2016-01-22 18:08:48
Sveiki siandien vaziavau su 6 troleibusu o jis visas susalies langai atidaryti o uz lango ziema, kaip supratau vairotuojui venodai kad zmonem salta jis pac sau ramiausiaj vaziuoja jam silta, o uz ka mes mokam pinigus ? As kol davaziuoju iki darbo visa susala, manau kad pesiom jeigu eiti tai ir tai daug silciau butu, va taip valdzia rupinasi zmonem plius nuotraukas idesiu
Anna prašome pasidomėti su kokios įmonės troleibusų važiavote, o tada rašykite skundą.
Vilniaus rajono autobusų parkas ne neturi troleibusų.
Mūsų žiniomis troleibusus Vilniuje aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas
2016-03-24 07:56:09 IP 2fbap495
DALYTE 2016-03-18 08:34:03
Sveiki, noriu apskusti 2G autobuso marsruto tvarkarasti ir aisku nesilaikyma tvarkarascio, siandien t.y. 2016-03-18 vaziavau ryte i darba, atejau i SSIETYNO stotele 7:07 min, turejo vaziuoti 2G autobusas pagal tvarkarasti 7:13 min, taciau pralaukus 15 min atvaziavo autobusas 2G 7:28 MIN, kai paklausiau kodel tiek veluoja vairuotojas atsake kad jis veluoja tik 4 min, tai aisku vieno ar dvieju autobusu pagal tvarkarasti visai nebuvo. As pavelavau i darba 15 min nes dirbu prie oro uosto ir dar reikia persesti i 3G. Pageidauju kad ryte nuo 7 iki 8 val sie mineti autobusai bent jau daug maz laikytusi tvarkarascio o gal reiketu kad vaziuotu ir dazniau. Laukiu paaiskinimo ir atsakymo.
DALYTE prašome pasidomėti su kokios įmonės autobusų važiavote, o tada rašykite skundą.
Vilniaus rajono autobusų parkas ne aptarnauja 2G ir 3G maršruto.
Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 2G ir 3G aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
Siandien, 2015 - 12 - 05 101 autobusas vaziuojantis is Rastinenu, stoteleje Pakonys 1 turejo buti 16.39, bet atvaziavo 18.10. Zmones lauke valanda ir pusantos. Prasau atkreipti demesi, nes tikrai yra salta pusantos valandos stoveti lauke.
Šiandien, 2015-05-19, 101 autobusas, Vilnius- Rastinėnai, autobuso valst.Nr.FUR 241 pagal grafiką 12:52 turėjo sustoti Tolminkiemio stotelėje ir paimti keleivius (pagrinde mažamečiai vaikai po pamokų).
Tačiau dėl tik vairuotojui žinomų priežasčių jis neužsuko į tą stotelę ir pralėkė tiesiai Pilaitės pr. Nors vadovybei jis tvirtina, kad jis užsuko. Vaikai laukė stotelėjė nuo 12:40 ir matė jį lekiantį Pilaitės pr.
Prisegu ir nuotrauką, kuris tai buvo vairuotojas.

Jei tokie atvejai kartosis, būsime priversti kreiptis į aukštesnes instancijas.
skundas del 101 autobuso vilnius-rastinenai.zinau kad vakar atrasete zivilei i skunda tai yra visiska nesamone siulyciau direktoriui viena diena pavazineti tuo reisu ir isitikinti kiek vaziuoja zmoniu, ir tik poto galite rasyti kas teisus o kas ne, jusu vairuotojai toli grazu tikrai nevisiems duoda bilietus todel jus ir nematote tikro fakto.paziureciau kaip jie reaguotu jei ju vaikai butu saltyje palikti lauke laukti kito reiso jokios sazines, mano vaikai dvi dienas neilipo pilaiteje prie pupos ir tegul neaiskina kad visi keleiviai telpa ir jei man reikes pilnai irodysiu liudininku yra.tikimes si problema greitu laiku issispres ir musu vaikai grys laiku ir nesusale.geros dienos
Mano skundas yra dėl 101 maršruto Vilnius-Rastinėnai.

Pastaruoju metu, žiemos sezonu, vietoj didelių autobusų važinėja mažiukai mikroautobusai. Rytais ir vakarais vyksta labai daug žmonių - į darbus, į mokyklas. 6: 30 valandos mikroautobusas į stotelę Pakonys 1 atvyksta jau su užimtomis sėdimomis vietomis. Likę žmonės - stovi. Dalis - net netelpa įlipti ir lieka šalti lauke, laukti kito autobuso (7:10).

Mano klausimas - ar Jūs esate informuoti, kad mikroautobuse, saugumo reikalavimais, žmonės negali stovėti apskritai? Eismo įvykio atveju jie yra labai pažeidžiami ir jų gyvybėms gręsia pavojus.

Prašau ir siūlau peržiūrėti, kiek bilietų yra parduodama tų reisų metu ir patikrinti, kiek sėdimų vietų turi mikroautobusas - jūs pakraupsite. MES mokame Jums pinigus. MES tikimės turėti laisvą vietą autobuse. Dabar žmonės tikrąja to žodžio prasme lipa vieni kitiems ant kojų, maišais daužosi vieni į kitus.

Taip pat į mikroautobsą negalima įsikelti vaikiško vežimėlio jau vien dėl to, kad jis netilptų pro duris. Ką siūlote daryti motinoms ir tėvams, kurie galbūt neturi galimybės vairuoti/įsigyti mašinos arba kai ji sugenda?

Kodėl Jūs negerbiate savo keleivių? Kodėl Jūs apsiėmėte koordinuoti ir vykdyti šį maršrutą, jeigu nesugebate teikti bent pakenčiamos kokybės paslaugų? Vairuotojai tikrai labai profesionalūs, tačiau aš tikiu, kad jų darbo kokybei irgi gręsia pavojus, kai keleiviai yra priversti apgulti vairuotoją iš visų pusių, nes netelpa atsistoti kitur - nes NĖRA kur.

Beje, šiandien autobuse nugirdau, kaip viena moteris susisiekė su VRAP darbuotoja (Julija, berods), kuri, informuota apie aukščiau aprašytą situaciją, tėškė, kad mes turime išvis būti laimingi, kad mus veža. Ar Jūsų galva toks bendravimas yra priimtinas?

Dar kartą prašau - jeigu matote, kad finansiškai neišsitenkate - atiduokite šį maršrutą kitiems vežėjams, kadangi mums reikia gyventi, ir mums reikia kokybiškų paslaugų.

Atvykite ir pamatysite, kas darosi.
Jūs privalote ištaisyti šią situaciją.

Lauksiu atsakymo.
Sveiki, siandien vakare 18:56 griztant is Pilaites rajono Vilniuje autobusu 4G autobuso numeris 528 vairotojas atidares duris nespejus zmonem islipti pradejo uzdarinet duris pries mus dar buvo mociute su anuke jisei jau pradejo uzdarinet iems nespejus iseiti sita mociute rekdavo neuzdarinekit mes rekdavom palaukit jisei daro vaizda kad negirdi ir kai atejo laikas mum lipt as dviem rankom laikiau duris kad neuzsidarytu ant mano 4 metes dukros kuria stovejo ir verke isigandus paskui man reikejo dar padeti islipti mano mamai su invalydu vezimeliu, (mes -tai mano mama invalidu vezimelyje ir du mano vaikai) zodziu jau ne pirma karta susidoroju su tokiais vairotojajs bet visada pamirsdavau ir neparasydavau bet dabar as taip ne paliksiu nes vaikai traumoti mama mano invalide soke as vos laikausi kai maciau kad vos neuzsidarys ant mano vaiko kaklo tas duris.Prasau visus neabejingus atsilepti su kuriais taip jau buvo ir padeti isprest tokiu vairotoju elgesi.
2014-05-19 17:51:19 IP 2fbap495
karolis 2014-05-18 19:28:36
Vairuotojas numieriu (751) 76 autobusas nuo sakališkiu stoteles i BIRELIUS 18.27 buvau prisilaikes duru ir i veidrodeli pažiurejes vairuotojas mate kad as laikau ranka ir usdare duris turiejau iskisti ranka prasom perduoti jam kad eigu bus suzalota bus bluogai
Karoliau prašome pasidomėti su kokios įmonės autobusų važiavote, o tada rašykite skundą.
Vilniaus rajono autobusų parkas ne aptarnauja 76 maršruto.
Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 76 aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
2014-04-28 17:16:54 IP 2fbap495
Viktorija 2014-04-24 07:17:55
Здравствуйте. Хотел бы сообщить, что вчера ехала с дочкой на автобусе 1G от вокзала до станции Baltupiai (приюытие 16.59), автобус CBN 988, водитель автобуса неприемлимо вёл себя на дороге, ещё у вокзала на развороте не пропустил нас на пешеходном переходе, по которому мы уже шли, то же самое ни раз повторилось и по дороге с другими прохожими, создавал практически аварийные ситуации на перекрёстках, не пропуская выезжавшие и поворачивавшие машины, всю дорогу кажется издевался над пассажирами разгоняясь и тормозя, на наших глазах девушка упала не удержавшись. По дороге разговаривал по мобильному телефону и нецензурно кричал на доугих водителей. На мой взгляд как пассажира, это профессионально непригодный водитель, а как психотерапевта - просто опасный для пассажиров и участников движения!
Я прошу прощения, что пишу на русском, мы недавно имигрировали в Литву. Ваш ответ смогу прочесть по-литовски.
Prieš rašydama skundą ponia Viktorija turi pasidomėti ar tikrai tai buvo Vilniaus rajono autobusų parko maršrutas ir autobusai. Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 1G aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
2014-01-16 08:51:32 IP 2fbap495
Julija 2014-01-15 17:06:36
Esu pasipiktinus 43 autobuso tvarkarasciu. Veluoja atvaziuot i stotele apie 40min. Autobuse tiek daug zmoniu kaip kazkoks farsas. Kaip paskambinau i susiekimo tarnyba su manim nepagarbiai kalbejo. As nesuprantu is kur tada tokios brangios nuolatinio kainos, jei autobusai veluoja ir niekad neatidaro priekiniu autobuso duru!!!!!!!!! Darykit gi pagaliau kazka! Arba vel iveskit mikroautobusu vaziavima, bent vazinejo jie greit ir daznai!!!!
Prieš rašydama skundą ponia Julija turi pasidomėti ar tikrai tai buvo Vilniaus rajono autobusų parko maršrutas ir autobusai. Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 43 aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.
2013-09-17 15:55:53 IP 28m8640c
Aušra 2013-09-17 13:52:58
Laba diena. Turiu nusiskundimų 52 autobuso vairuotoju, kuris važiavo rugsėjo 16d. (pirmdienį) autobusu nr 759 iš Tarandės 9h ryto. Vairuotojas visiškai netinkamas autobusui, kuris važiuojas kas valandą laiko. Kodėl? Nes jis pats sau viršininkas ir jam kažkodėl nerūpi tvarkaraščio laikas, kuriuo jis turi važinėti. Tarandės žmonės turi bėgti į autobusą, kuris atvažiuoja per anksti ir dar prašyti kad atidarytų duris, nes vairuotojas žaidžia žaidimą- uždarykim duris prieš nosį. Kitas dalykas- ar vairuotojas pats gali nuspręsti ar jam stoti stotelėje ar ne? Nes jei yra stotelė tai mano manymu ji yra tam kad jis paimtų joje esančius žmones, tačiau šis vairuotojas šios taisyklės nežino ir važiuodamas tarandės kryptimi stotelėse žmonių neima, nes pats nusprendžia kad jie važiuoja į Vilniaus pusę ir tik tuomet gali sėsti į autobusą. Tačiau mano nuomone jis nėra aiškeregys ir mano minčių neskaito apie tai kur ir kada aš noriu važiuoti. Taip pat Tarandės gatvėse yra nustatytas greitis 40km/h. Tačiau šio dalyko nesilaikant ir plius nestojant kiekvienoje stotelėje ir iškyla problema, kai stotelėse esi nelaiku. Faktas kad mes prie ukmergės g maximos buvome 9, 08h kai turėtume pagal grafiką būti vos ne už 10min. Taigi pagalvokime ar 10min yra svarbu keleiviams, kurie nori įsėsti į autobusą, kuris važiuoja kartą per valandą? Rašau tam, kad būtų padarytos išvados ir Tarandės gyventojams nereikėtų gadintis dienos kai nespėja nuvažiuoti į jiem svarbius susitikimus dėl to kad vairuotojas gyvena svo atskirą gyvenimą nuo visų. Dėkoju už dėmesį ir tikiuosi sulaukti jūsų laiško. Prašau perduoti linkėjimus vairuotojui, kuris sugadino man nuotaiką iš pat ryto. Aušra
Laba diena. Prieš rašydama skundą ponia Aušra turi pasidomėti ar tikrai tai buvo Vilniaus rajono autobusų parko maršrutas ir autobusas. Mūsų žiniomis šį maršrutą Nr. 52 aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą prašome rašyti į VVT.

Eisturas
Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Autobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 6 iki 55 vietų; Keleivių pervežimas Panevėžyje, Lietuvoje, Europoje; Įmonių darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo; Ekskursijų vežimas Lietuvoje ir Europoje; Transporto nuoma šventėms, vestuvėms, užsakomiesiems reisams, kelionėms, ekskursijoms; VIP klientų transportavimas; Du...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
G. Nausėda: valstybinis bankas neturėtų būti tabu
G. Nausėda: valstybinis bankas neturėtų būti tabu 11-14 16:43
Šalies prezidentas sako, kad padėtis bankų rinkoje verčia pradėti galvoti apie valstybinio komercinio banko steigimą. Pasak Gitano Nausėdos, Lietuvai reikėtų susirūpinti konkurencine aplinka bankų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 148,72 +7,32%
Nike 91,29 +2,00%