Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Perku jau ne pirmą kartą, prekės pateisina lūkesčius!
Uzsakinejau pirma karta.Uzsakymas atvyko net anksciau negu pagal gfafika.
Tik geriausi vertinimai. Viskas labai greitai. Kokybė puiki! Tikrai dar apsilankysiu ir be dvejonių pirksiu! Rekomenduoju!
Pirkau ne viena karta kvepalus. Visada lieku patenkinta - ir pristatymu, ir gera kaina, ir kokybe.
Naudoju šita šampūna jau kelieta metu.Labai patenkinta, pas jus jis daug pigiau.Ir kokybe gera.
Pristatymas greitas., be priekaistu. Prekes kokybiskos.
Labai ačiū už greitą pristatymą ir geriausią kainą.
Pirkau pirmą kartą iš parduotuvės Save24.lt, dėl to esu patenkinta greitu prekės gavimu ir kokybė. Tikiuosi rasiu dar kažką naudingo ir dar pasinaudosiu jūsų parduotuvė Ačiū.
Džiaugiuosi prekėmis iš Save24.lt. Siunčiamos prekės rūpestingai supakuotos, laiku pristatomos ir geros kokybės. Ačiū
Esu patenkinta pristatymu ir gautų prekių kokybe. Perku nebe pirmą kartą ir tikrai dar pirksiu ateityje. Pastebėjau, kad dauguma prekių tikrai pigesnės negu kitose el.parduotuvėse.
Ačiū už prekes ir greitą prekių pristatymą. Labai mielas kurjeris.
Esu patenkinta preke, kadangi čia pirkau daug pigiau, pristatymas labai greitas, ačiū Jums.
Jau ne kartą užsisakinėjau prekes iš šios įmonės. Labai gera produktų kaina, ypatingai geras prekių pasirinkimas ir labai greitas pristatymas po užsakymo. Kol kas net nebesidairau kitų pardavėjų. Galiu drąsiai rekomenduoti rinktis šią įmonę.
Kainos kone per pus pigiau nei parduotuvėse, super, pristatymas greitas, prekė kokybiška.
Esu labai patenkinta visomis prekėmis, kurias čia įsigijau - tiek jų kokybe, tiek pristatymo terminu. Ne kartą pirkau Jūsų parduotuvėje ir nė karto nenusivyliau. Dėkui ir sėkmės visai jūsų komandai :)
Kvepalai puikūs :) Labai greitas pristatymas :)
kvepalai originalus, viskas labai greitai pristatyta. rekomenduoju
Greitas pristatymas, kokybiškos prekės. Pirksiu dar ne kartą.
Sveiki. Užsisakiau vyriškus kvepalus-testerį SALVATORE FERRAGAMO internetinėje parduotuvėje SAVE 24.LT (Savelita MB), nes tai dvigubai pigiau negu kitose parduotuvėse. Sumokėjau pavedimu tik 17.49€ ir po 7 kalendorinių dienų jau turėjau savo namuose. Mano manymu tai puiki parduotuvė kurioje verta apsipikti ir rekomenduoti ją savo bičiuliams.
ESU RAŠĘS ATSILIEPIMĄ APIE "SAVELITĄ". LABAI GRAŽIAI DIRBA IR APTARNAUJA KVEPALŲ MYLĖTOJUS. AČIŪ.
Laba diena, esu patenkintas aptarnavimu. Puikūs kokybiški kvepalai, ilgai išliekantis aromatas. Pristatymas laiku.Prekės atitinka. Ačiū.
Viskas labai puikiai.
Lilijana 2019-02-15 22:07:13
Gavau prekes pagal nustatytą laiką. Viskas kaip ir neblogai būtų, tačiau kvepalų kamštelio nėra, uždėta kartoninė imitacija. Tai kokybės pažeidimas, apie kurį nebuvau perspėta, o kvepalus turėjau išsiųsti dovanų. Šiek tiek nusivylusi...
Gerb. Lijana,

Ačiū už atsiliepimą.
Jūs pirkote kvepalų testerį, prie kurio nurodyta tiek pavadinime, kad tai yra testeris, tiek trumpajame aprašyme pateikta informacija, kad tai testeris. Ilgajame prekės aprašyme labai plačiai ir išsamiai paaiškiname testerio savoką ir ko klientas turėtų tikėtis iš prekės dar prieš ją užsakant.

Viskas puiku, kaip visada. Kol kas nusivilti neteko. Sėkmės.
Viskas buvo gerai
Aptarnavimas greitas, prekės kokybiškos, bendravimas malonus, žodžiu taip kaip ir turi būti aptarnavimo srityje. Super, kainos geriausios, nėra nuvylę
Dekojame su kolege uz prekes. Radus nuoroda, kad prekems bus suteikta 10 proc. nuolaida, pasiuliau kolegei kartu su mano uzsakymu isigyti kvepalus. Uzsakymo pristatymas truko ilgiau negu savaite, bet mums si karta nebuvo aktulu gauti kuo skubiau, todel kvepalais (beje vieni is ju testeris) ir makiazo pagridu likome patenkintos. Sekmes save24.lt komandai:)
Greitas prekių pristatymas. Kvepaliukais likau patenkinta.
Apsilankysiu tikrai ir vėliau.
Esu labai patenkinta kvapu. Super. Greitas pristatymas.
Vyriškus ir moteriškus kvepalus perku dažnai. Prekės geros kokybės, Greitas aptarnavimas. Ačiū.
Puikios prekės, puiki kaina ir super greitas pristatymas!
Likau priblokšta prekės pristatymo operatyvumu. Užsakiau prekę, apmokėjau, sekančią dieną gavau pranešimą, kad prekė pristatyta. Taip pat, kodėl pasirinkau būtent šią internetinę parduotuvę?- palyginau prekės kainą su kitomis parduotuvėmis, pasirodė, kad čia mažiausia kaina, be to ir pristatymo mokestis proto ribose!
Esu labai patenkinta preke, tiek jos kokybe, tiek pristatymo terminu. Ne kartą pirkau Jūsų parduotuvėje ir nė karto nenusivyliau. Dėkui ir sėkmės visai jūsų komandai :)
Gerb. Laima,

Džiaugiamės, kad Jums tiko ir patiko pirkta prekė. Dėl kai kurių kvepalų (net ne visų) kainų pasikeitimo, tai Jūs, kaip naujienlaikraščio prenumeratorė turėjote gauti ir laišką vėliau, kad Šv. Valentino dienos proga, taikome akciją ir buvo sumažintos kainos kvepalų kategorijos prekėms, tačiau net neabejojame, kad su nuolaidų kuponų sutaupėte dar daugiau, negu dabartinė siūloma kaina.
Norime paaiškinti, kad turime asortimente virš 30.000 prekių, kurių kainos nuolat kinta ir viena prekė vieną dieną gali kainuoti daugiau, kitą dieną mažiau dėl prekių pirkimo kainų pasikeitimo ir kitų panašių priežasčių, jokių būdu nėra visų prekių kainos padidinamos, o tada siūlome kažkokias nuolaidas, kaip kai kurios kitos el. parduotuvės Lietuvoje.
Pirkau vyro mėgiamus kvepalus ir džiaugiausi suteikta 10% nuolaida.Kaip apmaudu, kad po poros dienų šių kvepalų siūloma kaina buvo taip sumažinta, kad "suteikta" nuolaida liko kaip pardavėjų apgaudinėjimo būdas pirkėjams pritraukti...Panašu, kad prieš nuolaidas yra padidinamos kainos.
Viskas puiku, labai operatyviai dirba įmonė, jokių nesklandumų.
Labai geras produktas, ir greitas pristatymas!!! Aš labai patenkinta!,
Esu patenkitas prekes kokybe bei kaina ir zinoma pristatymu
Labai geros prekės
Geras kokybes ir kainos santykis. Perku ne pirmą kartą ir menau, kad nenuvils ir ateityje.
Puikus kokybės ir kainos santykis, greitas pristatymas. Tik čia radau savo mėgstamiausius kvepalus :)
Perku kvepalus ne pirmą kartą, esu patenkinta kokybe, pristatymu. Man patinka.
Labai greitas pristatymas ir kokybiškos prekės.
Ačiū už greitą ir kokybišką aptarnavimą.
Viskas puiku.
viskas sklandžiai.esu patenkintas 5/5 (10/10)
Pirkau prekes daug kartu, ir ne vienus metus, deja si karta likau nepatenkinta pristatymu, manau sekanti karta gerai pagalvosiu pries uzsakant prekes, viskas pas Jus gerai, bet apie uzsakymus " garantuojame pristatyma iki... dienos" reikia patikslinti kad normaliai matytusi, iki kurios valandos veliausiai reikia uzsakyti..Deja planai sugadinti, Sekmes.
Aptarnavimas greitas, kvepalai abejoju ar originalūs, daug metų naudoju ir skiriu kvapą. Buteliukas nekokybiškas - stringa purkštukas.
Esu labai patenkinta. Sampuna ir kondicionieriu perku tik sioje parduotuveja. Gera kokybe, greitas pristatymas
Labai džiaugiuosi greitu aptarnavimu ir savo mėgstamais kvepalais už mažesnę kainą negu kitose elektroninėse parduotuvėse. Ačiū jums.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

L. Kukuraitis: susitikimo su G. Nausėda laukiu su entuziazmu
L. Kukuraitis: susitikimo su G. Nausėda laukiu su entuziazmu 05-27 13:22
Socialinėje veikloje visuomet galima surasti sričių, kuriose galima pasitempti ir nuveikti daugiau, tačiau būtų neteisinga teigti, jog pastaraisiais metais čia nevyko teigiamų pokyčių, sako Linas...
Vyriausybė beveik 3 metams pasiskolino už 0,040%
Vyriausybė beveik 3 metams pasiskolino už 0,040% 05-27 13:11
Lietuvos Vyriausybė vidaus rinkoje 2 metams ir 10 mėnesiams pasiskolino 40 mln. Eur už vidutines 0,040% palūkanas, 6 baziniais punktais pigiau nei prieš mėnesį.
G. Landsbergis: mėginome netrukdyti I. Šimonytei, bet ne viskas pavyko
G. Landsbergis: mėginome netrukdyti I. Šimonytei, bet ne viskas pavyko 05-27 13:08
Gabrielius Landsbergis, konservatorių pirmininkas, sako, kad konservatoriai stengėsi netrukdyti Ingridai Šimonytei prezidento rinkimuose, bet "ne viskas pavyko".

Kur atostogausite šią vasarą?