Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Esu labai patenkinta preke, greitu pristatymu ir prieinama kaina. Dar būtinai iš čia pirksiu.
Gera kaina, greitas pristatymas ir gera kokybe! Ko daugiau reikia
Prekės kokybiškos, visiškai atitinka tas pačias prekes už kurias sumokėdavau 2kartus brangiau. Geros kainos.
Puiki preke, esu labai patenkinta, kad pirkau pas jus.Atvyko laiku, graziai ir saugiai ipakuota.
Kokybiškos prekės, greitas pristatymas. Ačiū.
Sveiki! Esu labai dekinga uz greita prekiu pristayma, kaip ir tikejausi viskas 100% tiko ir patiko!!!!!! Aciu ir kitiems rekomenduoju
Operatyvu pristatymas.
Kai atradau Jūsų parduotuvę mane dominančią kosmetiką perku pas Jus. Puikus kainos ir kokybės santykis. Prekių pristatymas ir informacija apie užsakytų prekių judėjimą operatyvi. Sėkmės darbe Jūsų kolektyvui.
Greitas pristatymas ir patenkita įsigyt preke krią įsigijau paskaičius atsiliepimus, tikrai naudinga.
Pirkau pirmą kartą. Uzsakymą gavau anksčiau nei buvo numatyta pagal gfafiką. Patiko, kad buvau informuojama apie prekės / užsakymo gavimo procesą. Esu patenkinta.
Prekių kokybė gera, labai greitas atvežimas, puikus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Šampunai patiko. Rekomenduoju.
Gera kokybė, gera kaina, greitas pristatymas. Ačiū.
Perku nuolat, prekės kokybiškos, atitinka aprašymą, aptarnavimas puikus, greitas pristatymas. Rekomenduoju!
Pirkau kvepalus. Viskas, įskaitant pristatymą, labai gerai ir kaina geriausia. Čia ir toliau pirksi ir kitiems patariu. Sėkmės visam kolektyvui.
Paslauga patenkinta
Operatyvu ir patikima
Prekę gavau laiku ir kokybišką, tad suteikta paslauga esu patenkintas.
Esu patenkinta įsigytu lūpų blizgesiu. Labai graži ir atitinkanti spalva, puikiai tepasi ir laikosi! Būtinai papildysiu kolekciją :)
Preke atitinka aprasyma, viskas gerai:)
viskas super - duper.. ;)
Viskas super. Siuntinys atejo labai greitai!
Užsakineju jau ne pirmą kartą ir labai malonu, kad užsakymas atsiunčiamas labai greitai.Kokybe puiki.
Puiki kokybė, gera kaina, greitas pristatymas. Ačiū Jums.
Užsakytą prekę gavau greitai, esu patenkintas Jūsų suteikta paslauga.
Čia pirkau pirma karta, bet likau tikrai patenkinta. Greitai gavau, kvepalai puikus. Ačiū Jums ir sėkmės
Pristatymas greitas ir kokybiškas. Prekė puiki. Ačiū
Užsakytą prekę gavau greitai, esu patenkinta Jūsų suteikta paslauga.
Užsakinejiu jau ne pirmą kartą ir labai malonu kad užsakymas apdorojimas ir atsiunčiamas labai greitai.Ačiu už jūsų rupestį.
Labai patenkinta gauta preke, o ir kaina pigesne, nei kitur
greitas pristatymas, prekes puikiai tiko.
Perku jau ne kartą, kol kas viskuo patenkinta-ir preke, ir pristatymu.Linkiu sėkmės versle išlaikant tą pačią kokybę.
Pirkau svetainėje nebe pirmą kartą ir noriu padėkoti: pristatymas visada laiku, prekių kokybė tikrai gerai, užsakymas paprastas ir aiškus. Ačiū visam kolektyvui ir sėkmės, dar tikrai susitiksim.
Perku ne pirmą kartą. Visada lieku 100% patenkinta. Kainos žemesnės nei kitur, pristatymas greitas, prekės visada kokybiškos. Rekomenduoju ir pirksiu dar ne kartą
Labai greitas pristatymas, puikūs kvepalai už gerą kainą. Pirksiu tikrai ne kartą.
Šioje parduotuvėje perku nebe pirmą kartą. Užsisakiau testerį, tiesa gavau be kamštuko. Pirkiniu patenkinta.
Sveiki, pirkome testeri, ant vieno buteliuko nebuvo stiklinio dangtelio. Taip viskas gerai.Ačiū.
Pristatymas tiesiog žaibiškas. Prekės puikios. Dabar tik iš čia ir užsisakinėsiu ;)
Pirkiniu ir aptarnavimu esu patenkintas
Prekes kokybiskos ir atitinkancios aprasyma. Greitas apmokejimas ir pristatymas visuomet laiku. Dekui, visuomet malonu apsipirkti.
Laura 2019-02-25 10:46:39
Plaukų kondicionierius pirktas čia nekokybiškas ir visškai skiriasi nuo tokio paties pirkto kirpykloje.
Gerb. Laura,

Neabejojame, kad Jūsų įsigyta prekė yra originali ir kokybiška ir jos savybės yra tokios, kokios ir turi būti. Ar Jūs tikrai lyginate tuos pačius produktus? Jūs užsisakėte kaukę, o kalbate apie kondicionierių. Pažymime, kad lauke esant žemai temperatūrai negalima naudoti ir vertinti produktų iškart po pristatymo momento! Privaloma bent 12 val. (kartais ir gerokai ilgiau), palaikyti kambario temperatūroje, kad produkto temperatūra stabilizuotųsi.
Uzsisakinejau sioje imoneje pirma karta.Likau labai patenkinta kokybe, kaina ir pristatymu.Manau, kad tikrai dar apsipirksiu cia ne viena karta...
Šioje parduotuvėje perku ne pirmą kartą.Labai patenkinta kvepalais.Pristarymas labai greitas.Pirksiu dar ne kartą
Greitai dirbanti komanda. Ačiū Jums.
Gabriele Narmontaite
2019-02-25 11:53:48 IP 78.57.116.15
Greitas pristatymas, viskas labai puiku!
Originalūs kvepalai, visi labai greitai pristatomi. Aš rekomenduoju.
Kvepalai puikūs, ilgai išlieka. Pristatymas patogus. Kainos geros. Ateityje naudosiuos šios įmonės paslaugomis.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Prašo atleisti dabar pat, o sugrįžta rudenį
Prašo atleisti dabar pat, o sugrįžta rudenį 05-26 14:46
Vasarą ar jai dar tik artėjant ne vienas vadovas sulaukia darbuotojo, nešino prašymu atleisti iš darbo. Kai kurie sako norintys išeiti dabar pat, nes sulaukė skambučio, kad turi kuo greičiau...
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų 05-26 14:05
Po to, kai išrenkamas naujas prezidentas ir jis prisiekia, Vyriausybė neprivalo atsistatydinti, o tik grąžina įgaliojimus naujajam valstybės vadovui. Tai vadinama "mandagumo atsistatydinimu" ir...
Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta
Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta 05-26 13:46
Prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento rinkimai sekmadienį vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų kol kas neužfiksuota, pranešė pareigūnai.

Kur atostogausite šią vasarą?