Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Viskas puiku! Užsisakau ne pirmą kartą.
Atejo per 1 d.d. Preke esu patenkinta. Rekomenduoju!
Esu labai patenkinta preke, greitu jos pristatymu, puikiu įpakavimu. O savarbiausia prieinama kaina... Rekomenduoju ir kitiems...
Viskas vyko sklandžiai. Pirkinį pristatė jau kitą dieną po apmokėjimo. Prekė kokybiška, įpakavimas taip pat.
Prekės kokybiškos. Produktui 5⭐⭐⭐⭐⭐
Pristatymo laikas- galėtumėte pasistengti tilpti į savaitę. Tikrai kaip klientas būčiau laimingesnė. 3⭐⭐⭐
Pats pristatymas ir supakavimas 5⭐⭐⭐⭐⭐
Kokybiškos prekės gera kaina
Labai geros kainos, prekes greit pristatė. Rekomenduoju
Puikus kvapas, greitas pristatymas.
Puikios priemones, greitas pristatymas ir tikrai prieinamos kainos, pirksiu tikrai dar ne karta
Prekę gavau, atsiuntė labai greitai. Viskuo patenkinta :-)
Prekes gavau, esu patenkinta, tik labai ilgai reikėjo laukti
Labai geras kvapas ir labai gerai issilaiko.
....ir kaina labai gera......
Rekomenduoju. Gauti daiktai puikios kokybės. Kainos taip pat labai normalios
Prekės kokybiškos, aptarnavimas puikus.
Vilma 2019-03-19 09:58:48
Užsisakiau 2019 03 12 laką plaukams.Iki šiol nesu gavus

Vilmos vardu 2019 03 12 dieną tik laką užsakiusios Vilmos rasti mums nepavyko, todėl prašome susisiekti el. paštu info@save24.lt ir bandysime išsiaiškinti kokia konkrečiai Jūsų siuntinio būklė.
Tikėtina, kad užsakėte prekę, kurios pristatymo terminas nuo 5 iki 10 darbo dienų, o šiandien dar tik 5 darbo diena skaičiuojant nuo kovo 12 dienos. Kaip bebūtų mums reikia daugiau informacijos, kad galėtume spręsti situaciją.
Visada greitas pristatymas! Niekada nenusivyliau ir prekių kokybe-Ačiū!
Užsisakiau 2019 03 12 laką plaukams.Iki šiol nesu gavus
Sveiki, uzsakyma gavau, preke kokybiska, esu patenkinta.Ačiū
Prekės kokybiškos, aptarnavimas puikus, prekė pristatyta laiku

uzsakiau kvepalus Yves Saint Laurent L´Homme Parfum Intense. Gavau per 5 d.d. kaip ir buvo nurodyta el.pard. Kvepalai gerai ipakuoti, originali kvepalu pakuote nebuvo pazeista. Panasu, jog kvepalai originalus. Kvepia tikrai skaniai, o kvapas islieka ilgam. Esu patenkintas pirkiniu. Tiesa, parduotuveje galetu buti ir patogesnis atsiskaitymo budas, pvz. per Payseros Banklinka arba Wordline 3D secure atsiskaityma.
Visada Versace vyriskus kvepalus perkame tik sitam puslapyje. Labai geros kokybes, ilgai isliekantys. Visada patenkinti savo pirkiniu:)
Laba diena.Užsakymą gavau ir esu patekinta.Ačiū
Orofluido žvilgesio suteikiantis itin lengvas purškiamas serumas su natūraliais aliejais 55 ml. labai puikus, kitos prekės normalios, greitas pristatymas
Tusas ir kvepalai labai patiko. Aciu!
Greita, tikslu, laiku. Šaunuoliai. Rekomenduoju.
Labai operatyvus pristatymas, prekės kokybiškos, esu patenkinta ir aptarnavimu ir prekėmis, beje daug prekių kurios yra tikrai pigesnis negu kitur ;) Rekomenduoju
Pirkau Calvin Klein Euphoria 100 ml. EDP kvepalai moterims. Labai greitas pristatymas. Mano skaniausias ir mylimiausias kvapas. Viskas labai super. 100 balų
Preke gavau per nurodyta laikotarpi, taciau SAVE24 el laskas apie siuntos perdavima atejo gal tik po savaites, nors preke jau seniai buvau gavus.
Esu labai patenkinta tiek preke, tiek greitu pristatymu. Ačiū Jums labai, pilnai pateisinote lūkesčius, perku iš Jūsų pastoviai tiek sau, tiek dovanoms :). Sėkmės.
Greitai ir kokybiškai pristatė orginalias prekes. 10 iš 10 :-)
Pristatymas laiku, prekė kokybiška.
Greitas pristatymas, prekė kokybiška, esu patenkinta.
Esu labai patenkinta preke, greitu pristatymu. Pirkau loreal šampūną ir kondicionierų, plaukai laimingi☺.
Ačiū už labai gerą aptarnavimą. Perku jau ne pirmą kartą ir dar neteko nusivilti nei kvepalų kokybe nei aptarnavimu.
Perku nebe pirmą kartą ir džiaugiuosi greitu pristatymu ir prekėmis, ypatingai kvepalais.
Kol kas kvepalai patinka, nes net ir ant rūbų išlieka ilgai kvapas.
Dėkoju už prekę. Labai patiko. Pristatyta laiku, prekė kokybiška.
Gera kaina už kokybiškus kvepalus. Pirkau iš šio pardavėjo pirmą kartą ir nenusivyliau. Esu patenkinta ir preke ir siuntimu ir kaina.
Ne vienerius metus perku kvepalus Burberry Weekend iš Jūsų įmonės, kvapas ilgai išliekantis, tinkantis kiekvienai dienai, esu patenkinta kokybė ir pristatymu.
Šį kartą pirkau Bourjois Contour Clubbing Waterproof vandeniui atsparus akių vokų pieštukas 48 Atomic Black, beveik atitinka Waterproof reikalavimus, šiek tiek štampuojasi, bet labai nedaug ir yra blizgių. Bandysiu dar kitos firmos pieštuką.
Kita prekė Maybelline Eye Studio Color Tattoo Creamy Mattes akių šešėliai 93 Creme De Nude - puikūs, labai gerai dengia.
Lūpų blizgis.Loreal Extraordinaire blizgesys 304 Ruby Opera labai patinka ir spalva ir tekstūra.
Toni&Guy Prep Heat Protection nuo karščio apsauganti dulksna 150 ml. patinka buteliuko turinys, bet purškimo funkcija neveikia, teks persipilti į kitą buteliuką.
Kristina Krikstaponyte
2019-03-12 08:06:43 IP 90.131.33.32
Labai greitai pristato, prekės geros, kokybiskos
Puiki galimybė įsigyti išsvajotus kvepalus už priimtiną kainą!
Atsiuntė labai greit, kvapas ir kokybė nenuvylė jau antrą kartą (kartą jau pirkau iš šios parduotuvės).
Puikus ir kokybiškas aptarnavimas. Prekės visada pristatomos laiku.
Greitas pristatymas, prekė buvo kokybiška.
Prekė žinoma. Puiki kokybė, gauta laiku.
Puikus aptarnavimas ir kokybė.
Greitas prekes pristatymas, preke originali
Prekę pristatė laiku, viskas tvarkingai. Neturiu jokių priekaištų

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Prokuratūra sustabdė Sausio 13-osios tyrimą
Prokuratūra sustabdė Sausio 13-osios tyrimą 05-22 17:45
Prokuratūra trečiadienį patvirtino, kad prieš tris savaites sustabdė nuo pagrindinės bylos atskirtą ikiteisminį tyrimą dėl Sausio 13-osios sovietų agresijos.
"Begos" pelnas pernai augo 1,5 karto
"Begos" pelnas pernai augo 1,5 karto 05-22 17:22
Viena didžiausių Klaipėdos jūrų krovinių kompanijų "Bega" pernai gavo 2,496 mln. Eur grynojo pelno – 1,5 karto daugiau nei užpernai (1,706 mln. Eur), 21,346 mln. Eur pajamų – 13,9 proc. daugiau...
Th. May atnaujintas "Brexit" planas ir vėl sutiktas kritiškai
Th. May atnaujintas "Brexit" planas ir vėl sutiktas kritiškai 05-22 17:08
Jungtinės Karalystės (JK) premjerė, pristačiusi savo atnaujintą "Brexit" planą, vėl susiduria su skeptiškomis reakcijomis ir spaudimu atsistatydinti, kurį patiria ne tik iš opozicinės, bet ir iš...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 48,60 -0,51%
PepsiCo 129,05 -0,72%