Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Vaidotas 2018-07-03 08:08:50
Ši įmonė pargavinėja neoriginalius kvepalus, kadangi pirkau daug metų naudojamus kvepalus, todėl žinau, kaip jie turi kvepėti. Nebent norite brangiau nusipirkti neoriginalius kvepalus.
Gerb., Vaidotai,

Prekė originali ir kokybiška, tiekiama iš patikimų ilgamečių mūsų partnerių, todėl neabejojame, kad su ja viskas yra gerai. Pažymime, kad vasarą dėl karščių, kurie nėra įprasti mūsų organizmams uoslė į kvapą gali reaguoti iškreiptai ir kvapas gali Jums atrodyti kitoks ar kitokio patvarumo nei standartinėmis orų sąlygomis. Pabandykite kvepalus vėliau standartinėmis sąlygomis su tokiais pačiais esančiais parduotuvėje ir prekės bus identiškos.
Prekiaujame internetu jau 7 metus, jeigu prekės būtų neoriginalios, tuomet tokių žinučių būtų jau dešimtys tūkstančių.
noriu pagirti, užsakiau kvepalus ir juos gavau anksčiau nei tikėjausi, šaunuoliai, labai patenkinta kvepalais ir operatyviu pristatymu.
Gerb. Stella,

Kalbate netiesą ir tai kas Jums patogu, nes prekės buvo pristatytos per 5 darbo dienas (nors prie prekių buvo nurodyta 10 darbo dienų), tad ir trūkstama prekė būtų pristatyta greičiau negu nurodoma, kas buvo net kelis kartus paminėta pokalbio metu.
Nepaminėjote, kad mes leidome Jums pridėti papildomai vieną prekę, kurios pristatymo terminas taip pat nuo 5 iki 10 darbo dienų, užsakymo eigoje (kad sutaupytumėte pristatymo mokestį).

Su kultūringais ir geranoriškai nusiteikusiais klientais visada randame abiems pusėms tinkamą sprendimo būdą.
Noriu patikslinti, kad jūsų minimas "keletas dienų" yra 10 darbo dienų, tai aiškiai išreiškėte telefono pokalbiu ir tai nurodyta jūsų internetinėje svetainėje. Taip pat noriu patikslinti, kad suprantu, kad ne tą prekę jums atsiuntė jūsų tiekėjas ir taip tikrai atsitinka, dėl to ir sutikau palaukti tos prekės kad ir dar 10 d.d. Geras klientų aptarnavimas reiškia, kai dėl jūsų tiekėjo klaidos, klientas nelieka nubaustas ir nenukenčia. Prekė turėtų būti išsiųsta kuo įmanoma greičiau ir jau papildomai klientas neturėtų būti verčiamas antrą kartą mokėti už pristatymo paslaugą, arba dar papildomai 10 d.d. laukti ir kitų savo užsakytų trijų produktų. Geras klientų aptarnavimas yra, kai paslaugos/prekių tiekėjas pripažįsta savo kaltę, klientui kuo greičiau išsiunčia jau gautus 3 produktus, kurių pristatymo laikas jau buvo atėjęs, ir likusį produktą išsiunčia kuo įmanoma greičiau nereikalaudamas iš pirkėjo papildomai mokėti už pristatymo paslaugą, nes šį klaida neįvyko dėl pirkėjo kaltės.
Gerb. Stella,

Situacija yra paprasta, Jūs užsakėte 4 produktus, dalį turėjome savo sandėlyje, dalį siuntė tiekėjai, deja, tačiau tiekėjas vienos iš užsakytų prekių neatsiuntė, dėl to konsultantė Jums pasiūlė keletą variantų ką galėjome padaryti:

1. Grąžinti už užsakymą sumokėtus pinigus.
2. Grąžinti pinigus už prekę, kurios tiekėjai mums neatsiuntė.
3. Palaukti kol tiekėjas atsiųs likusią prekę ir užsakymą išsiųsti už keletos dienų.
4. Jeigu norite skelti užsakymą, vieną dalį siųsti tą pačią dieną, o likusią prekę siųsti už keleto dienų atskirai, tačiau už papildomą pristatymą mokėti atskirai.

Kadangi Jums nei vienas pasiūlymas neįtiko, buvo išsiųstos užsakytos prekės, o už negautą prekę tą pačią dieną atliktas pinigų grąžinimas į Jūsų banko sąskaitą.

Konsultantai geranoriškai norėjo padėti ir pasiūlė ką tą dieną galėjo pasiūlyti, tačau iš Jūsų sulaukėme tik kaltinimų ir grasinimų.

Atsiprašome, kad negalėjome įvykdyti Jūsų užsakymo 100%, tačiau kartais nutinka tas kas nuo mūsų nepriklauso. Kaip bebūtų tikimės, kad gauti produktai Jums patiko.
Apgailėtinas klientų aptarnavimas! Užsakiau 4 produktus vienu užsakymu, sumokėjau už pristatymą. Pasirodo vietoj vieno iš produktų pardavėjo tiekėjas pardavėjui pristatė klaidingą produktą. Sulaukiau klientų aptarnavimo skambučio su pasiūlymu arba atšaukti užsakymą (pinigai būtų grąžinti), arba pardavėjas dabar išsiųs tris produktus, o ketvirtą išsiųs kai gaus tinkamą iš savo tiekėjo, bet turėčiau antrą kartą sumokėti už siuntimo paslaugą, arba galiu laukti kol ateis ketvirtas produktas ir viską išsiųs vienu metu. Žinoma ilgiau laukti bent dėl trijų produktų nenorėjau ir norėjau, kad jie būtų išsiųsti dabar. Sutikau palaukti ketvirto produkto dar 10 d.d., bet nesutikau papildomai mokėti dar kartą už siuntimą. Pardavėjas atšaukė to produkto užsakymą ir informavo dėl pinigų grąžinimo. Bandžiau skambinti ir tartis, kad man produktas reikalingas ir tam jis ir buvo užsakytas, bet man atsisakius sumokėti papildomai dar kartą už pristatymą, pardavėjas numetė ragelį ir toliau nediskutavo.
Esu pasibjaurėjusi tokiu neprofesionaliu klientų aptarnavimu!
Jolanta 2017-12-22 23:36:34
Rašau neigiamą atsiliepimą uź nepagikimà logistiką ir abejingumą. Išsirinkau prekę, kur traktuojama, kad pristatymas 3 d.d., sumokėjau prekę ir už kurjerio paslaugą į namus. Praėjo 5 d.d., laukiu dar. Pasirodo, klaida nurodant telefono numerį, nors paslauga į namus. Paskambinus kompanijai, bandant rasti pagalbos ir atsakomybės, abejingai kartojama, kad tai jau mano ir kurjerių kompanijos problema. O jeigu sugedo mano telefonas, tai prekės nepristatomos į namus? Aš sumokėjau ne kurjeriams, o SAVELITA! Piktina abejingumas. Pasakius, kad grąžintų pinigus už siuntimą, liepė grąžinti prekę (siųsti prekę - jeigu ateis-atgal paštu ir patirti dar ir laiko sąnaudų vei siuntimo atgal kaštus?). Pardavėjas visiškai neužtikrina prekės iki vartotojo. Tiesa, nuo 2015 metų buvau klientė, užsiregistravusi, visi duomenys (adresas, telegonas) buvo mano paskyroje.
P. Jolanta,
Jūsų situacija yra mums žinoma. Jūsų pateikėte klaidingą telefono numerį, tai ir sukėlė pristatymo problemą. Rekomenduojame visiems vedant savo kontaktinius duomenis būti atidiems ir neskubėti. Tuomet ir pristatymas bus sklandus ir sėkmingas.
Džiaugiamės, kad mūsų darbuotojai ir siuntų tarnybos operatoriai labai operatyviai sureagavo į prašymą koreguoti Jūsų neteisingai nurodytą numerį ir padarė viską, kad kurjeris suspėtų pristatyti siuntą Jums dar iki švenčių!

Visos problemos išsprendžiamos. O tai vyksta dar paprasčiau kai esame geranoriški ir neieškome kaltų dėl savo įveltų klaidų :)
Ši įmonė siuntinėja šlamštlaiškius (brukalą, angl., spam) arba perka tokią paslaugą iš kitų įmonių. Sudaro prastą įvaizdį - rimta įmonė tuo neužsiiminėtų.
Inga 2016-04-20 09:54:13
Pirkau iš šios svetainės save24.lt makiažo pagrindą Loreal True Match, tačiau gavau jos falsifikatą, nes makiažo pagrindas buvo skystas kaip vanduo. Parašiau neigiamą atsiliepimą apie šią prekę jų svetainėje, tačiau net 2 kartus mano atsiliepimą ištrynė. Jie akcentuoja, kad galima parašyti ir neigiamą atsiliepimą ir net dalyvauti loterijoje kurioje galima laimėti 15 Eur kuponą, tačiau iš susidariusios situacijos matosi kitaip. NEREKOMENDUOJU pirkti iš šios svetainės prekių, nes aš pati gavau neorginalią prekę.

Parašykite atsiliepimą, kad prekė Jums nepatiko ir niekas jo netrins, nes tokių atsiliepimų prie šios prekės jau yra, mes skatiname kuo daugiau atsiliepimų tiek teigiamų, tiek neigiamų apie išbandytas prekes.

O kad prekė "NEORIGINALI" tai jau su realybe prasilenkiantis teiginys, kuriam nei įrodymų, nei realaus pagrindo turite. Šitos prekės dizainas ir formulė buvo atnaujinti visai nesenai, tai jeigu turėjote prekę prieš kelis metus, gali būti, kad ji yra pasikeitusi arba jeigu senai naudojatės, ta pačia pudra per ilgą naudojimosi laiką jos savybės galėjo ir pasikeisti. Ant prekės yra ir gaminio serijos numeris ir bar kodas pagal kurį galite pasitikrinti ir gamybos datą ir originalumą, jeigu ir tas neįtikins tada, galite kreiptis į L'Oreal atstovus ar daryti ekspertizes, už kurias Jums įrodžius prekės neoriginalumą mes grąžinsime kiekvieną sumokėtą centa.

Apskritai nesame per 5 metus savo prekybos laiko girdėję, kad kažkas kurnors ir kadanors padirbinėtų L'Oreal makiažo pagrindus.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Dėl geriausiųjų komunikacijos projektų vardo varžosi 83 darbai
Dėl geriausiųjų komunikacijos projektų vardo varžosi 83 darbai 05-23 16:31
"PR Impact Awards 2019" varžysis 83 komunikacijos projektai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Darbų šiemet sulaukta ketvirtadaliu daugiau nei pernai.
"Plungės lagūna" gavo beveik 6 mln. Eur užsakymą Šiauliuose
"Plungės lagūna" gavo beveik 6 mln. Eur užsakymą Šiauliuose 05-23 16:29
Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė 5,7 mln. Eur vertės sutartį su UAB "Plungės lagūna" dėl Draugystės prospekto remonto ir greta esančios teritorijos sutvarkymo rangos darbų.
"Sodra" nutraukė pensijų išnešiojimo Vilniuje ir Kaune konkursą
"Sodra" nutraukė pensijų išnešiojimo Vilniuje ir Kaune konkursą 05-23 16:20
"Sodra" ketvirtadienį nutraukė kovą skelbtą pensijų ir kitų socialinių išmokų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%