Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Gaila, bet gavau ne tas prekes, kurias užsakiau ir sumokėjau pinigus. Tikiuosi klaida bus ištaisyta.
Mano patirtis su šia įmonė yra kuo geriausia. Norėdama pasipildyti savo mėgstamų kvepalų atsargas, neabejodama jų visuomet pirmiausia ieškosiu šiame puslapyje. Pasirinkimas didelis tiek kvepalų, tiek įvairios kosmetikos. Prekė buvo kokybiška ir tikrai nebūtų gėda tokios net padovanoti. Labai greitas pristatymas, taigi galima kelias dienas iki ateinančios progos užsakyti ir prekė jus pasieks.
Super, kokybiškai ir greitai
Malonus ir greitas aptarnavimas.Kvepaliukais Alien Thierry Mugler esu labai patenkinta
Patiko kvepalai, tačiau nusivyliau, kad buvau užsakiusi ir sumokėjusi už du buteliukus, o gavau tik vieną. Suprantama pinigus grąžino.
Pirkau Max Factor 2000 Dramatic Volume blakstienų tušą, Maybelline BrowSatin išsukamą antakių pieštuką, antakių pudrą ir Matrix Oil Wonder Micro Oil šampūną 300 ml., prekės puikios. Visas prekes naudoju, labai džiaugiuosi ir tikrai dar užsisakysiu. Labai greitas pristatymas.
Prekės geros kokybės
Pirkau moteriškus (Guerlain) ir vyriškus (Jean Paul Gaultier) kvepalus, kokybė labai prasta, kvapas išsilaiko (jei taip galima sakyti) iki 2 min, prekės gavau per max nurodytą terminą t. y. 10 d. d.
Ar pirksiu daugiau iš šios parduotuvės - Ne
Greitas aptarnavimas, prekės tiko ir patiko. Rekonenduoju!
Viskas puikiai. Prekės kokybiškos, pristatymas greitas.
Viskas OK. Geros kainos, greitas pristatymas, gera kokybė. Užsakinėjau jau nevieną kartą kvepalai, šampūnai, balzamai...
Esu labai patenkinta. Labai patinka kvepalai kuriuos perku. Beje perku jau gal 4 karta. Labai gera parduotuve.
Esu patenkinta už greitą aptarnavimą ir kokybìšką prekę.
Viskas tiko, aptarnavimas puikus. Gavau greičiau nei tikėjausi.
Prekė atkeliavo greičiau, nei buvo planuota. Esu patenkinta, ačiū!
LABA DIENA, ESU PIRKUSI JAU KELETĄ KARTŲ IŠ MB SAVELITA.

LIKAU PATENKINTA IR PREKIŲ KOKYBE IR PRISTATYMU.
Prekes gavau labai greitai, ir ju kokybe labai gera.
Jei norite kvepalų už realią, o ne beprotišką kainą, tai Savelita yra tai ko ieškote.
Užsisakau jau ne pirmą kartą, ir tikrai ne paskutinį, prekės kokybiškos, kainos geros, greitas pristatymas, džiaugiuosi Jus atradusi, Sėkmės ir toliau klestėti.
Greitas ir malonus aptarnavimas, kokybiškos prekes. Kadangi esu kvepalų mylėtoja labai dziaugiuosi Jus ayradusi :)
Geros, konkurencingos kainos, platus prekiu asortimentas, greitas pristatymas. Uzsakau pirma karta, nenuvyle.
prekės puikios, kaina labai gera, pristatymas patogus.
Visada geros, konkurencingos kainos, platus prekiu asortimentas, greitas pristatymas. Uzsakau jau ne pirma karta, dar niekad nenuvile.
Viskas puikiai: pristatymas, prekių kokybė.
Esu patenkinta pristatymu, aptarnavimu, pirkiniu
Viskas tobula. Ačiū
Pirmą kartą užsisakiau prekes iš save 24.Ir viskas puikiai.Prekes atėjo labai greitai...O ir kokybiškos.Ačiū
Prekės kokybiškos ir atkeliavo žaibo greičiu.Ačiū jums
Patikima, greitas aptarnavimas. Esu labai patenkinta pirkiniais. Sėkmės Jums.
Likau labai patenkinta Max Factor Colour Elixir lūpų dažais, 825 ir 827 spalvos labai gražios ir puikiai tiks vasarai.
Užsakymas, pristatymas ir kokybė - neturiu jokių priekaištų.ačiū.
Geras ir greitas aptanavimas. Greitas pristatymas.Aciu.
Greitai, kokybiškai, gera kaina.Ačiū Jums
Ačiū, apotarnavimas puikus.
Esu labai patenkinta gautomis prekemis.
Kokybė gera, viskas tobula...
Gera kokybe, greitas prekių pristatymas!
Visi pirkiniai labai patiko. Greitas aptarnavimas. Rekomenduoju.
Draugei gimtadienio proga pirkau kvepalus. Kokybė pranoko lūkesčius. Dar ne kartą grįšiu pas Jus.
labai ačiū už greitą prekės pristatymą. Blakstienų tušas tikrai labai kokybiškas, sėkmės darbuose
Perku šioje parduotuvėje ne pirmą kartą ir kaskart maloniai nustembu operatyvumu, svetainės aiškumu, greitu pristatymu ir prekių kokybe. Prižadu, dar sugrįšiu ir draugių atsivesiu ;)
Gera kokybe, greitas prekiu pristatymas!
Super preke.Greitas ir kokybiskas pristatymas.
Operatyvus, greitas aptarnavimas. Prekės puikios.
Pirkau pirmą kartą, esu patenkinta preke. Geras įpakavimas, greitas pristatymas. Ačiū už aptarnavimą. Pirksiu dar ne kartą. Sėkmės.
Kvepalai geri, viskas oparatyviai :)
Malonus aptarnavimas, prekes pristatytos laiku!!
Viskas puiku! Užsisakau ne pirmą kartą.
Labai patiko, kokybe super. Ilgai issilaiko kvapas. Aciu

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų
Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų 05-22 22:39
Lietuvos rašytoja Daina Opolskaitė tapo viena iš keturiolikos rašytojų, trečiadienį apdovanotų Europos Sąjungos literatūros premija, pranešė Lietuvos leidėjų asociacija.
Kur vairuos Europą naujasis Parlamentas?
Kur vairuos Europą naujasis Parlamentas? 05-22 21:57
Šiandien prasideda balsavimas rinkimuose į Europos Parlamentą (EP) – paskutinės balsadėžės ES valstybėse bus uždarytos sekmadienį: vėliausiai tai padarys Italija. Šiemet rinkimai vyksta gana...
FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką
FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką 05-22 19:29
Kovodama su pinigų plovimu, Lietuva ėmė taikyti naują praktiką – ikiteisminiai tyrimai pradedami vien kilus įtarimų dėl pinigų kilmės. Mindaugas Petrauskas, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%