Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Lilijana 2019-02-15 22:07:13
Gavau prekes pagal nustatytą laiką. Viskas kaip ir neblogai būtų, tačiau kvepalų kamštelio nėra, uždėta kartoninė imitacija. Tai kokybės pažeidimas, apie kurį nebuvau perspėta, o kvepalus turėjau išsiųsti dovanų. Šiek tiek nusivylusi...
Gerb. Lijana,

Ačiū už atsiliepimą.
Jūs pirkote kvepalų testerį, prie kurio nurodyta tiek pavadinime, kad tai yra testeris, tiek trumpajame aprašyme pateikta informacija, kad tai testeris. Ilgajame prekės aprašyme labai plačiai ir išsamiai paaiškiname testerio savoką ir ko klientas turėtų tikėtis iš prekės dar prieš ją užsakant.

Viskas puiku, kaip visada. Kol kas nusivilti neteko. Sėkmės.
Viskas buvo gerai
Aptarnavimas greitas, prekės kokybiškos, bendravimas malonus, žodžiu taip kaip ir turi būti aptarnavimo srityje. Super, kainos geriausios, nėra nuvylę
Dekojame su kolege uz prekes. Radus nuoroda, kad prekems bus suteikta 10 proc. nuolaida, pasiuliau kolegei kartu su mano uzsakymu isigyti kvepalus. Uzsakymo pristatymas truko ilgiau negu savaite, bet mums si karta nebuvo aktulu gauti kuo skubiau, todel kvepalais (beje vieni is ju testeris) ir makiazo pagridu likome patenkintos. Sekmes save24.lt komandai:)
Greitas prekių pristatymas. Kvepaliukais likau patenkinta.
Apsilankysiu tikrai ir vėliau.
Esu labai patenkinta kvapu. Super. Greitas pristatymas.
Vyriškus ir moteriškus kvepalus perku dažnai. Prekės geros kokybės, Greitas aptarnavimas. Ačiū.
Puikios prekės, puiki kaina ir super greitas pristatymas!
Likau priblokšta prekės pristatymo operatyvumu. Užsakiau prekę, apmokėjau, sekančią dieną gavau pranešimą, kad prekė pristatyta. Taip pat, kodėl pasirinkau būtent šią internetinę parduotuvę?- palyginau prekės kainą su kitomis parduotuvėmis, pasirodė, kad čia mažiausia kaina, be to ir pristatymo mokestis proto ribose!
Esu labai patenkinta preke, tiek jos kokybe, tiek pristatymo terminu. Ne kartą pirkau Jūsų parduotuvėje ir nė karto nenusivyliau. Dėkui ir sėkmės visai jūsų komandai :)
Gerb. Laima,

Džiaugiamės, kad Jums tiko ir patiko pirkta prekė. Dėl kai kurių kvepalų (net ne visų) kainų pasikeitimo, tai Jūs, kaip naujienlaikraščio prenumeratorė turėjote gauti ir laišką vėliau, kad Šv. Valentino dienos proga, taikome akciją ir buvo sumažintos kainos kvepalų kategorijos prekėms, tačiau net neabejojame, kad su nuolaidų kuponų sutaupėte dar daugiau, negu dabartinė siūloma kaina.
Norime paaiškinti, kad turime asortimente virš 30.000 prekių, kurių kainos nuolat kinta ir viena prekė vieną dieną gali kainuoti daugiau, kitą dieną mažiau dėl prekių pirkimo kainų pasikeitimo ir kitų panašių priežasčių, jokių būdu nėra visų prekių kainos padidinamos, o tada siūlome kažkokias nuolaidas, kaip kai kurios kitos el. parduotuvės Lietuvoje.
Pirkau vyro mėgiamus kvepalus ir džiaugiausi suteikta 10% nuolaida.Kaip apmaudu, kad po poros dienų šių kvepalų siūloma kaina buvo taip sumažinta, kad "suteikta" nuolaida liko kaip pardavėjų apgaudinėjimo būdas pirkėjams pritraukti...Panašu, kad prieš nuolaidas yra padidinamos kainos.
Viskas puiku, labai operatyviai dirba įmonė, jokių nesklandumų.
Labai geras produktas, ir greitas pristatymas!!! Aš labai patenkinta!,
Esu patenkitas prekes kokybe bei kaina ir zinoma pristatymu
Labai geros prekės
Geras kokybes ir kainos santykis. Perku ne pirmą kartą ir menau, kad nenuvils ir ateityje.
Puikus kokybės ir kainos santykis, greitas pristatymas. Tik čia radau savo mėgstamiausius kvepalus :)
Perku kvepalus ne pirmą kartą, esu patenkinta kokybe, pristatymu. Man patinka.
Labai greitas pristatymas ir kokybiškos prekės.
Ačiū už greitą ir kokybišką aptarnavimą.
Viskas puiku.
viskas sklandžiai.esu patenkintas 5/5 (10/10)
Pirkau prekes daug kartu, ir ne vienus metus, deja si karta likau nepatenkinta pristatymu, manau sekanti karta gerai pagalvosiu pries uzsakant prekes, viskas pas Jus gerai, bet apie uzsakymus " garantuojame pristatyma iki... dienos" reikia patikslinti kad normaliai matytusi, iki kurios valandos veliausiai reikia uzsakyti..Deja planai sugadinti, Sekmes.
Aptarnavimas greitas, kvepalai abejoju ar originalūs, daug metų naudoju ir skiriu kvapą. Buteliukas nekokybiškas - stringa purkštukas.
Esu labai patenkinta. Sampuna ir kondicionieriu perku tik sioje parduotuveja. Gera kokybe, greitas pristatymas
Labai džiaugiuosi greitu aptarnavimu ir savo mėgstamais kvepalais už mažesnę kainą negu kitose elektroninėse parduotuvėse. Ačiū jums.
Gera kvepalų kokybė ir kaina, puikus aptarnavimas, stengiuosi pirkti tik iš Save24.lt.
Viskas buvo labai gerai
Labai greitas prekės pristatymas. Likau patenkinta
Visada lieku patenkinta. Mylimiausia mano parduotuve :)
Esu patenkinta prekemis, kainomis ir greitu pristatymu
Perku nepirmą kartą.Kvepalai man patinko.Esu labai patenkinta kokybisku ir greitu aptarnavimu.
Esu labai patenkinta kokybisku ir greitu aptarnavimu. Preke isigijau daug pigiau nei kitur. O ka jau kalbeti apie greita pristatyma. Sekmes Jums. Ir iki greito...
Patiko purštukas. Patogus nešioti, neužima daug vietos
Perku nepirmą kartą.Kvepalai man patinka, kainos geros, pristatymas labai greitas. Patogu pirkti.
Gerb. Daiva,

Kvepalai yra originalūs ir keista skaityti tokį atsiliepimą iš kliento, kuris daręs užsakymus jau 5 kartus, negi prieš tai užsakyti kvepalai būdavo neoriginalūs, o Jūs sakydavotės vėl ir vėl ir vėl? Jeigu negalite pagrįsti savo teiginių apie pilstymus ir padirbinėjimus, tuomet tai yra papraščiausias šmeižtas. Apskritai tokios kainos kvepalų, kuriuos Jūs pirkote šiame užsakyme kažin ar išvis kasnors padirbinėtų, nes jie nei brangūs, nei prabangaus prekės ženklo, nei iš pačių populiariausių serijos, kad iš padirbinėtų, pilstytų ar platintų ir iš to kažką galėtų uždirbti.
Dėl ko tai galėjo atsitikti? Dėl to, kad ant paviršiaus nuolat patenka kvepalų likučių, kuriuose yra apie 80% alkoholio ir kuris graužia flakono paviršių. Kodėl? Gal paskutinis lašas po purškimo patenka ant kvepalų glakono, gal buvo nesandarus buteliukas (brokas gamybos metu), gal transportavimo metu gavo smūgį ir gal pati numetėte flakoną, dėl ko atsirado deformacija ir flakono nesandarumas, o galbūt brokuotas purkštukas, priežasčių yra nemažai ir tai nieko bendro neturi su prekės originalumu, tas pats nutiktų su bet kuriuo kitu tiek šio, tiek kito gamintojos prekės ženklo flakonu jeigu jis iš išorės nuolat būtų veikiamas kvepalų likučių.

P.S. Labai gaila, kad nebuvo atsakytas Jūsų siųstas el. laiškas, už tai atsakingas asmuo gaus pastabų, tačiau tai nereiškia, kad galima skelbti nepasverto turinio pranešimus viešai. Komentarų mes nei trinti, nei koreguoti negalime, todėl apie cenžūrą kalbos net būti negali
Taip atrodo prieš mėnesį iš šios svetainės pirktų kvepalų buteliukas. Tikrai matyti, kad tai ne originaliai išpilstyti ir uždaryti kvepalai. Keista, kad svetainėje tik teigiami atsiliepimai. Cenzūra?
Preke pristatyta per nurodyta termina (nors jis pakankamai ilgas). Kvapas man patinka, nors galetu laikytis ilgiau. Trumpai: viskas gerai.
Perku ne pirmą kartą. Aptarnavimas, kainos ir kokybės santykis puikus!
Pirkau šioje e.parduotuvėje kelis kartus, atsiliepimai patys geriausi.
Gavus prekes likau jomis patenkinta, atitiko mano norus ir lūkeščius.Prekių pristatymas labai greitas, o be to įsigijau jas už žymiai mažesnę kaina, nei parduotuvėje.Ir toliau pirksiu prekes tik Save 24.
Uzsakymu esu patenkinta, jį gavau laiku.
Įmonės darbu taip pat esu patenkinta, dirba operatyviai, efektyviai, suprantamai.Ateityje ir toliau naudosiuosi jos paslaugomis.
Pirkau ne pirmą kartą, labai geras dalykas džiaugiuosi..
Pirkau ne pirmą kartą. Visada buvo viskas puiku. Greitas pristatymas, kainos geros. Tik paskutinį kartą tušo pakuotė buvo praplėšta.
Gera įmonė, daug prekių randu tikrai geromis kainomis, daug pigiau nei parduotuvėse. Pristatymas ir bendravimas su klientais tikrai malonus ir geras
Prekę gavau. Esu patenkinta, ji yra kokybiška.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai?
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai? 02-16 12:40
Komunikacija yra labai vertinga. Laiku pavogta ji gali būti dar vertingesnė. Kūrybiškiausia visuomenės dalis neretai yra nusikaltėliai. Talentingi piktadariai visuomet ras būdų prasimanyti pinigų...
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams 02-16 12:03
Valstybės atkūrimo dienos proga prezidentė beveik keturioms dešimtims Lietuvos ir užsienio piliečių skyrė ordinų ir medalių.
Į kvitų loteriją įtraukiamos ir kai kurios parduotuvės
Į kvitų loteriją įtraukiamos ir kai kurios parduotuvės 02-16 11:27
Kvitų loterijoje dalyvaujantys gyventojai nuo šiol galės bandyti laimę, registruodami kvitus ne tik už pirkinius turgavietėse ar paslaugų vietose, bet ir kai kuriose parduotuvėse.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%