Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Nepavyko užsienyje nupirkti savo mylimiausių kvepalų. Nusprendžiau rizikuoti ir nupirkti internetu už priimtiną kainą. Buvau labai nustebinta geru greitu aptarnavimu ir prekės kokybe. Ačiū už puikų aptatnavimą. Rekomenduosiu kitiems.
Būkite aidūs pirkdami www.save24.lt. Gavau prekę kitą, ne tokią kurią užsisakiau. Tai šios parduotuvės klaida. Pakeisti prekės nenori, kurjerio nesugeba iškviesti. Parduotuvės darbuotojas reikalauja mano laiko sanaudų ir išlaidų, kad važiuočiau į paštomatą ar gaiščiau eilėje pašte. NEI PREKĖS, NEI PINIGŲ, tai yra praradau pinigus čia pirkdama. Neigiamus atsiliepimus save24 ištryna savo e. parduotuvėje.
Atsitiktinai radau puslapį save24.lt ir tuo esu labai patenkinta. Pirkau jau keletą kartų- likau maloniai nustebinta prekių kokybe, gera kaina ir pristatymo greičiu.
Šaunuoliai!
Pirkau iš svetainės kvepalus. Jokių problemų, viskas vyko sklandžiai. Prekę gavau laiku. Sėkmės Jums!
Pirkau iš šios svetainės lūpų dažus, viskas labai paprasta, aišku ir patogu. Pristatymo tikslumas superinis.
Prekės tokios, kokių tikėjausi. Stebinate pristatymo operatyvumu. Labai ačiū!
Labai džiaugiuosi atradusi Save24. Čia perku jau nepamenu kelintą kartą, didžioji mano parfumų dalis būtent iš šios parduotuvės.
Tik kartą reikėjo ilgiau laukti savo užsakymo, bet parašius užklausimą, buvo sureaguota greitai ir išsamiai paaiškinta.
Ačiū, kad esate ????
Preke esu patenkinta. Aptarnavimas greitas. Prekė jau buvo išsiųsta už poros valandų po apmokėjimo, pristatymas jau kitą dieną. Puiku!
Viena diena prekę užsakiau o kita diena jau gavau. Prekėmis taip pat esu patenkinta. Ačiū už greitą aptarnavimą.
Viskas labai greitai atėjo, kitą dieną, super prekės. Ačiū labai
Viskas labai super. Siuntinuką gavau per 1dieną! Labai patenkinta ir aptarnavimu ir pirkiniais-kvepalais ????
Prekės kokybiškos, ir labai greitas aptarnavimas. AČIŪ
Viskas super, žinojau ko ieškojau ir labai greitai gavau. Ačiū!
Esu patenkinta preke. Pristatymas taip pat labai greitas. Ačiū Jums
Pirkau kvepalus vyriškus tai išlieka neilgai pasikvėpini tam kartui labiausiai nuvylė tai, kad sakiausi preke kurjeriu kad atvežtų i namus bet paliko pašte ir dar pati turėjau skambint ieškot kad man persiūstu ir paštas atveštu iki reikiamos vietos...Pinigus sumokėjau kaip už atvežima iki durų......
Aloe Vera gelis atitiko prekės aprašymą, kaina nedidelė, kokybė puiki, pristatymas greitas, atsiėmimas patogus.
Labai greitas pristatymas. Ilgai isliekantis aromatas. S.T.Dupont Noble Wood. Labai geras rytietiskas kvapas.
Justyna Dediulia
2021-07-21 15:45:36 IP 28mbqhfl
Užsakiau kvepalus Lacoste, kokybe puiki, atkielavo greitai, likau patenkinta!:)
Kokybiški kvepalai :) Ačiū
Prekes kokybiskos, atkelevo greitai.pirksime visada.
Prekėjo atėjo greitai, viskas tvarkoj, pakuotė nepažeosta, supakuota saugiai.
Labai geri plaukų dažai Matrix, tausoja plaukus, jie neišsausėjo. Rekomenduoju. Pristatymas itin greitas.
Viskas puikiai, prekes gavau jau sekančią dieną. Kokybė ir konkretus bei greitas aptarnavimas! Ačiū!
Labai greitas pristatymas ir geri produktai
Greitas pristatymas, prekės kokybiškos ????
Pristatymas prekių greitas, prekių kokybė gera ????
Viskas super, jokių priekaištų!!!!
Viskas greitai ir kokybiškai! ????
Escada kvepalai puikūs. Užsakius, gavau po 1, 5 paros, super greitai. Kvepalai Miami blossom nuostabūs.
Geriausias kainos ir kokybės santykis save24.lt!
Perku ne pirmą kartą, ir esu laaaabai patenkintas! Viskas labai greitai ir kokybiškai! Patogu ir greitai!!! žinau kad mano mamukui patinka šis kvapas... atostogavom Klaipėdoje užsisakiau i Klaipėdos paštomatą op ir mamukas laimingas...
Calvin Klein Eternity Moment 100 ml. EDP.Aačiū personalui
Prekę gavau jau kita diena!!
Gera pudra
Spalva irgi puiki.
Puiku!!!Patogu ir greitai!!!Pirksiu vėl ????
Elvyra Jurgilevičienė
2021-07-19 14:47:48 IP 2cfq8kej
Perku ne pirmą kartą, ir esu laaaabai patenkinta! Viskas labai greitai ir kokybiškai! Ačiū.
Džiaugiuosi įsigijusi prekę už ženkliai mažesnę kainą nei kitur ???? pirksiu ir kitą kartą
Esu labai patenkintas ateitije butinai isigisiu vel ta pacia preke :5/5 butu mano ivertinimas
Produktas atitinka aprašymą, geras supakavimas. Gavau greitai, esu labai patenkinta paslaugomis. Rekomenduočiau!
Labai džiaugiuosi, kad pas jus radau reikiamas prekes už prieinamiausią kainą iš daugelio pasirinkimo. Labai gerai, kad galite pasiūlyti protingą kainą, todėl apsilankysiu pas jus ir kitąkart ???? Prekės kokybiškos ir atkeliavo greitai. Ačiū jums ir sėkmės ????????
Puiki parduotuvė, prekės kokybiškos ir greitas pristatymas.Pirkau dvejus kvepalus, nenuvylė.Rekomenduoju,
Labai greitai gavau kokybiškų prekių siuntą. Ačiū.
Kokybiškos prekės, geros kainos, greitas pristatymas! Man patiko
Kokybiškos prekės, geros kainos, greitas pristatymas!
Labai greitas pristatymas. Labai faini ir kokybiški kvepalai. Kvapas laikosi labai ilgai. Rekomenduoju.
Labai PUIKU, niekad nėra nuvylę.. Prekės geromis kainomis, pristatymas ypač greitas. PUIKI el.parduotuvė!
Labai patiko ir labai gera pardotuve ir viskas pgiau ir pristatymas greitas.patenkintas lb.
Puiki priemonė, lengvai plaukai šukuojasi ir...
Geros kokybes prekes, uzsisakineju jau ne pirma karta. Esu patenkinta. Greitas pristatymas
Užsakau jau ne pirmą kartą. Greitas pristyatymas. Prekės kokybiškos. Rekomenduoju.
Labai greitas pristatymas ir optimalus paslaugos suteikimas
LABAI PATENKINTA. PRISTATYMAS IR PREKĖ SUPER. BUVAU SUKLYDUSI PRISTATYMO ADRESĄ. PASKAMBINO ĮMPNĖS ATSTOVAI, PASITIKSLINO. SUPER APTARNAVIMAS!!

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Kol J. Bezosas skrido į kosmosą, turtu jį aplenkė B. Arnault
Kol J. Bezosas skrido į kosmosą, turtu jį aplenkė B. Arnault 08-04 10:55
Prancūzų prabangos prekių magnatas Bernard‘as Arnault vėl tapo turtingiausiu žmogumi pasaulyje – grynoji jo turto vertė viršijo 195,4 mlrd. USD. Tiesa, LVMH koncerno didžiojo akcininko šeima nuo...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Oracle 89,74 +2,44%
Visa 237,09 -1,12%