Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Viskas puikiai!
Rekomenduoju tikrai geros ir kokybiškos prekes.
Tatjana Makovska
2021-01-22 20:03:44 IP 28meo9gd
Viskas super labai patiko ką užsakius buvau. Super greitas aptarnavimas, super greitas pristatymas. Labai labai patenkinta viskuom.
Užsakiau dvi prekes, apmokėjau, po kurio laiko sulaukiau skambučio, kad vienos nėra, tektų palaukti. Toks variantas man netiko, buvo pasiūlyta kita prekė, pigesnė. Siuntinio sulaukiau laiku, viskas tiko, mano permokėta suma laiku grąžinta į mano sąskaitą. Ačiū. Viskas Ok.
Ypatingai greitai pristatyta prekė (savaitgalį!!!).
Geros kainos. Patogus atsiskaitymas.
Prekė puikios kokybės, įpakavimas tobulas, siuntinukas atvyko žadėtu laiku. Ačiū!
Patikima įmonė. Bendradarbiaujame keletą metų.
Viskas puikiai ir greitai. Ačiū!
Pastoviai perku is jusu ir pirksiu esu patenkinta jusu prekemis ir aptarnavimu
Viskas puiku, greitas pristatymas.
Greitas pristatymas, preke patenkinta, ačiū, tikrai pirksiu ne kartą
Sveiki. Tikrai neretai perku iš šios parduotuvės kvepalus. Džiaugiuosi labai greitu pristatymu ir kvepalų kokybe. Ačiū
Įsigijau tušą. Preke esu patenkinta, pristatė labai greitai per 2 dienas. Perku ne pirmą kartą, viskas labai sklandžiai.
Labai greitai ir kokybiskai dirbanti kompanija
Užsakymą gavau greitai
Visada operatyviai pristatomos kokybiškos prekes. Platus asortimentas ir geros kainos. Ačiū.
Vien tik teigiamos emocijos. Kokybiškis prekes, prieinamos kainos, greitas aptarnavimas.
Sandra Adomaviciute
2021-01-21 14:06:00 IP 2i25236u
Labai greitai ir kokybiskai dirbanti kompanija. Aciu uz operatyvuma ir dideli asortimenta. Labai patinka pas jus apsipirkineti :)
Покупаю впервые! Всё отлично!Быстрая доставка, качество продукта, всё супер!Спасибо огромное!Будем сотрудничать!
Hugo Boss kvepalai buvo pristatyti laiku ir visiškai nepažeisti, puikios būklės net dovanai.
Perku jau ne vienerius metus ir esu labai patenkinta prekėmis ir pristaymu.
Patogu rinktis jūsų tinklapyje, patogus užsakymas ir greitas pristatymas. Ačiū už kokybiškas prekes.
Puikūs kvepalai, esu isnaudijus ne 1 vnt, labai ačiū
Viskas puiku. Pirkau ne vieną kartą, niekad nenusivyliau. Pristatyta greit, prekė kokybiška, aptarnavimas puikus.
Pirkau kelis kartus ir nei karto nenuvyle. Puiki parduotuvė. Pristatymas greitas.Kvepalai tikrai originalus ir nerealūs. Plaukams priemonės taip pat tobulos. Pirkau, perku ir pirksiu. Taip pat rekomenduoju visiems.
Kvepaliukai labai patiko, siuntinį gavau laiku. Ačiū
Operatyviai, greitai, patikimai. Kaina labai patraukli. Akių tušas puikus. Ačiū.
Aukštos kokybės originalųs produktai. Įsigijau ne vieną kartą! prekės už protingą kainą...Ačiū
Operatyviai, greitai, patikimai. Kaina labai patraukli. (Akių tušas) Ačiū
Puikus aptarnavimas, puikūs kvepalai! Ačiū Save24.
Pirkau jūsų svetainėje pirmą kartą. Esu visiškai patenkinta tiek komunikacija užsakius prekes, tiek pristatymo laiku. Prekės geros ir kokybiškos (kvepalai). Ačiū.
Prekių kokybės ir kainos santykis tenkina, prekių pristatymas pagal numatytą laiką. Ačiū.
https://www.save24.lt/kvepalai-isankstiniai-uzsakymai/tesori-d-oriente-fior-di-loto-rinkinys-100-ml-edp-300-ml-kuno-kremas-kosmetine-41723 Gautas rinkinys ne visiškai atitiko nuotraukoje nurodytas prekes - įdėta visai kitokio dizaino ir spalvos kosmetinė. Taip pat buvo pažymėta, kad siunta mane pasieks per 5-10 darbo dienų, paskambinus pasitikslinti man žadėjo, kad siunta vėliausiai ateis sausio 11 d., tačiau tai nepasitvirtino ir siunta vėlavo dar dvi dienas. Paskambinusi antrą kartą klausiau ar galėčiau tikėtis kokių išlygų (nuolaidos, dovanos ar pan.) už sukeltus nepatogumus. Man buvo sakyta, jog pasidomės ir atsiųs info el. paštu, bet jokios informacijos negavau. Rezultate esu labai nusivylusi.
Kokybiškos prekės už "protingą" kainą
All good, man patiko. Viskas fainai, gal kiek prailgo laukti, bet užsakiau po Kalėdų, tarp švenčių. Džiaugiuosi, kvėpinuosi. Tikrai ne paskutinis kvepalų buteliukas
Aukštos kokybės originalūs produktai. Įsigijau jau ne vieną kartą ir visuomet savo apsirinkimu džiaugiuosi
Aukštos kokybės originalųs produktai. Įsigijau ne vieną kartą
Džiaugiuosi, pasirinkus galimybę įsigyti patinkančius kvepalus būtent čia. Puikus kokybės ir kainos santykis. Kvepalai originalūs, o kaina daug patrauklesnė, nei kituose pardavimo vietose. Linkiu sėkmės.
Iki šiol, perkant iš šios internetinės parduotuvės, jokių problemų neiškilo. Prekės ateidavo laiku, tvarkingai ir saugiai supakuotos. Kainos irgi džūgina. Manau užsisakysiu dar ne kartą. Ačiū visam kolektyvui!
Kokybės ir kainos santykis. Viskas gerai ir su pristatymu
Prekė kokybiška, puiki, laiku pristatyta. Esame patenkinti.
Pirkta prekė buvo kokybiška, malonus bendravimas telefonu. Rekomenduoju save24.lt Ačiū jiems, sėkmės versle, nenustoti tobulėti ;)
Visos parduotuvės gržina pinigus lygiai kiek sumokėta, šitą įmonė kad per jų puslapio grybavima dingineja adresas ne vienam žmogui, dar nuskaito už siuntima ir tik tada grąžina kai prekė net nebuvo pasiekus taško...ir tai suma netiksli, taip kad pasižiūrėkit adresą nes liksit minuse ir be prekių arba
primokėti siuntima... Plius
Mindaugas 2020-12-16 22:46:33
Sveiki. Noriu tiesos. Čia yra testeriai ar normalus orginalus kvepalai'nes kitur kainos skiriasi. Gal galit pasakyti kas ištikruju kaip yra su šita imone
ačiu
Neapsirikit, kvepalai tikrai neoriginalus, nors kaina panaši į originalių.
Pirkau trejus kvepalus. Kokybė nesiskiria nuo parduodamų parduotuvėse. Identiški turimiems. O kaina skiriasi, čia pigiau :)
Pasuk man i nr 868531840
Pasuk man i nr 868531840
Galiu uz 50 pajimti jei nori. Ir imesk čeki kad iš ten pirkai butent :)

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Nyderlanduose dėl įvestos komendanto valandos kilo gyventojų ir policijos susirėmimų 01-24 21:24
Nyderlandų parlamentui pritarus ministro pirmininko Marko Rutte planui dėl koronaviruso pandemijos įvesti komendanto valandos režimą, šalyje įvyko gyventojų susirėmimų su policija, sekmadienį...
"Tiketa Tour" žingsnis sunkmečiu – lėktuvas savoms reikmėms
"Tiketa Tour" žingsnis sunkmečiu – lėktuvas savoms reikmėms 01-24 19:05
"Avia Solutions Group" (ASG) priklausantis kelionių organizatorius, naudodamasis atsiradusia galimybe, savo reikmėms eksploatuos specialiai įsigytą lėktuvą, su kuriuo tikisi be tarpininkų...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Walmart 146,33 +1,02%
IBM 118,61 -9,91%