Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Rekomenduoju. Pirkau Mugler kvepalus-originalus, kvapas puikus, laikosi ilgai, pristatymas greitas. Pirksiu vel ????
Viskas super. Pirkau ne kartą, esu labai patenkinta. Užsakymai vykdomi labai greitai.
Piukus darbas, greitas pristatymas ????
Sandra Vasiljevienė
2022-05-25 11:24:46 IP 2e7r426i
Ačiū greitas pristatimas, labai patiko plaulų dažai, plaukų kaukės, ir aliejukas. Ir dar pirksiu.
Man tai jūs juokingi, rašot kad nupirkot klastotė, ar jums sunkų patikrinti, aš pirkau brangius kvepalus nuėjau crème de la crème, patikrinau, būtų klastotė, el.parduotuve turėtų didėlių problemų.
Tikrai buvau viskuo patenkinta, kol neuzsakiau is ju kvepalu.. NEoriginalas, originalo kaina. Kvapas vien spirito. Visiskai nusivyliau.
Ačiū už greitą pristatymą.
Iš perskaitytų atsiliepimų susidarė įspūdis, kad juos rašote patys sau))) Net pirkti iš parduotuvės noras dingo...
Pirkau pirma karta, bet tikrai ne paskutini viskas tiesiog tobulai
Labai patenkinta. Greitas pristatymas, o ir prekiu kokybe puiki
Sveiki, vakar ryte buvo pervesta pinigu suma už kvepalus, iki šiol nėra dar patvirtinimo apie sumokėjimą, kodėl?
Super. padarius uzsakyma, buvo issiustas ta pacia diena, greitas pristatymas, kainos rinkoje vienos is pigesniu
Noriu padekoti.Turbo greiciu gavau preke.Esu labai patenkinta.Dekoju Jums. O ir kainos pas Jus geriausios ;)
Nusivylusi, ilgas pristatymas, prekių laiku negavau.
Pirkau šukas. Atrodo, lyg jos buvo naudotos- nugarėle ištepta, purvina. Plius ipakavimas net nebuvo užklijuotas jokia lipnia plėvele, galėjau LABAI paprastai atidaryti. Nekokios mintys apima. Nusivyliau
Perku jau ne pirmą kartą ir visada esu labai patenkinta ne tik greitu pristatymu, bet kokybiškomis prekėmis. Tapau lojalia kliente ????
Viskas puiku. Greitas pristatymas ????
Kastytis Balciunas
2021-10-26 20:57:12 IP 2i572o53
Pirkau kvepalus, ypac greitai apdorojo uzsakyma, net nustebau. LPExpress atsiemiau per para
Gausus gerų prekių pasirinkimas ir greitas pristatymas.
Prekės kokybiškos, greitas pristatymas.
Super labai greitai gavau net nesitikėjau.ačiū
Ši įmonė dar niekada nenuvylė, operatyviai įvykdė užsakymą, žmonai kvepalai patiko
Mano žmonai patiko
Labai geras šampūnas ir kaukė.
Paprasta užsisakyti, produktai kokybiški, atkeliavo greitai. Rekomenduoju :)
Preke patenkinta, gauta laiku.Ačiū
Esu labai patenkinta! Ačiū jums labai už greita pristatyma ir kokybiškos prekės. Rekomenduoju!
Pirkau victoria secret purškiklį kūnui ir ne kartą esu pirkusi kvepalus, visada džiaugiuosi geromis kainomis ir greitu pristatymu, bei kokybiškomis prekėmis. Ačiū.
Žvakė labai kvepia.
Labai greitas pristatymas, prekės geros kokybės
Greitas pristatymas. Prekės gerai supakuotos, o originalumas nekelia abejonių. Tikrai pirksiu daugiau.
Rekomenduoju 100 proc
Pristatė greitai. Puikūs kvepalai. Mano. Žinoma tai skonio reikalas
Labai greitas pristatymas, kokybškos prekės.Labai patenkinta.
Rekomenduoju, perku ne pirmą kartą!!!
Perku ne pirma karta. Gera kaina. Kveplai orginalus. Greitas pristatymas.
Puikus aptarnavimas
Labai puiki internetine parduotuve.????Super prekes, visos vienoje vietoje, ko ieskojau senokai.Dziaugiuosi atradusi sia internetine parduotuve.Greitas pristatymas.Puikei ipakuotos prekes, super patiko, jog idetas lietuviskas aprasymas, ka ir kaip naudoti.Tai ypac mane suzavejo????Kainos prieinamos, o kokybe prekiu nepriekaistinga????Rekomendavau draugems????Pirkau ir pirksiu pas jus????
Rekomenduoju ir labai dziaugiuosi radusi SAVE24LT.Puikios kainos, sklandus apsipirkimas, patogu ir lengva naudotis svetaine. Puikus pirkiniu supakavimas !Rekomenduoju labai labai.
Greitas pristatymas ir kokybiškos prekes pirksiu ir toliau:)
Pirkau Woodwick zvakes. Prekes labai kokybiskai ir sandariai supakuotos, tiesiog puikiai! Bet pristatymas nuvyle, laukiau dvi savaites savo prekiu.
Puikus aptarnavimas: pristatė laiku, prekės atitiko aprašymo ir kokybiškos, užsakymo, atsiskaitymo procesas lengvas ir patogus.
Pristatymas greitas, prekės supakuotos kokybiškai.
Aptarnavimas puikus, laiku gautos prekės, ačiū
Pirkau aliejinius kvepalus moterims.Likau labai nustebinta nuostabiu kvapu, kuriame jaučiasi aprašyti kvapai.Taip pat buteliuko dizainu.Kvapas išlieka ilgai, net nusimaudžiusi kvepia oda.Rūbai, tai nereik kvepinti dar kartą jaučiasi kvapas, lyg būtų dabar pakvepinta.Nedaug reikia pasikvepinti, kad kvepėtum ilgai, skaniai ir neužmirštamai.Tai kvapas, kuris lyg magnetas traukia į tas šalis, nes jų grožis atspindi ant buteliuko bei jo viduje❣
Noriu dar, būtent aliejinių kvepaliukų ir tikrai įsigysiu.
Nerekomenduoju. Pardavinėja klastotes. Vietoje norimų kvepalų - jų falsifikatas su ant buteliuko užklijuotais lipdukais, dėžutė neatitinka originalios, dėžutė celofanuota rankiniu būdu :/ Gaila išmestų į balą pinigų.
Greitas pristatymas, prekemis patenkinta, gan daznai uzsakau is cia, patinka ir malonu vel grizti i save24.lt ir apsipirkti.
Pirkau del greito pristatymo, bet sykart nuvyle labai.Nors raso kad prekes per 1-3 dienas, bet leidzia pirkt prekes kuriu neturi ir nieko neinformave, tik uzsakymo istorijoj pamatai kad prekiu reikes laukti 1, 5 savaites...Nesiteikia net informuot kad tiek ilgai reikes laukti.Visiska nepagarba klientui
Pirkau kvepalus kelioliką kartų, kol kas nenuvylė, kvepalai tikrai autentiški.
Niekam nerekomenduoju, skelbia vieną, o daro kitą, nesilaiko savo nurodytų sąlygų. Nepatikimi ir neatsakingi, klaidina klientą, netinkamai ir nekokybiškai teikia paslaugą

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Nike 111,36 +2,80%
Google 93,95 -1,26%