Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

prekėmis labai patenkinta, tik užsakymas buvo ilgokai vykdomas
Viskas puiku, greitas aptarnavimas, puiki paslaugų kokybė!
Puikios kokybės prekės, laikų pristatymas. Perku jau kuri laika ie esu labai patenkinta. Ačiū
Greitas kokybiškų prekių pristatymas, perku jau ne pirmą kartą ir esu labai patenkinta. Ačiū
Esu patenkintas prekių kokybe, ir pristatymo tempais. Perku jau nepirma syki, ką darysiu ir toliau. Ačiū
Greitas pristatymas, kokybiski kvepalai, gera kaina, esu patenkinta, aciu jums.
Labai dekinga uz greita prekes pristatyma, esu suzaveta jusu darbu.Su artejanciomis sventemis!
Viskas laiku, kokybiškai. Perku ne pirmą ir ne paskutinį kartą. Ačiū Jums!
Aliejiniai kvepalai - puikūs, Kalėdinės dovanos draugėms - nuostabios. Gerų Jums Švenčių. Ačiū.
Greitas pristatymas, puikūs kvepalai
Nuostabus kvepalai ir ilgai isliekantis kvapas, greitas pristatymas, Ačiū...
Pristatymas ir prekes kokybe mane tenkina.
Puiki kokybe už gerą kainą! Ačiū!
Kokybiškos prekės, patogus ir greitas pristatymas.
Skanūs kvepalai, greitas pristatymas.
Labai greitas pristatymas ačiu Jums:)
Esu patenkinta kvepalais. Ačiū už greitą pristatymą.
Esu patenkinta kvepalais! Puiki parduotuvė!
Puikiai. Džiugu turet reikalų su profesionalais.
Ačiū už greitą pristatymą. Prekėmis esu labai patenkinta. Gera kokybė, greitas pristatymas. Aciū
Puiki parduotuvė-pirksiu dar.Ačiu.
Viskas gerai, pirkau kvepalus supakuota tvarkingai, žmona patenkinta.
Jus atradau tik visai neseniai. Pirma karta uzsakynejau is jusu. Uzsakymas mane pasieke labai greit. Esu viskuo patenkinta. Manau tai ne paskutinis apsipirkimas pas jus. Aciu
Puikus aptarnavimas, nuostabūs kvepalai už geriausią kainą. Ačiū, pirksiu ir vėl
Esu labai patenkinta kvepalais! Puiki parduotuvė!
Sveiki, kiekvienais metais perku dovanas cia, puikios prekes ir puikus pristatymas.
Užsakyti kvepalai pristatyti labai greitai. Kokybė puiki.
Sveiki.Labai greitas pristatymas, saugus įpakavimas, puikios prekės.Rekomenduoju visiems.Dėkoju.Gražios dienos.
Ačiū rinkinukas labai patiko. Ir patenkinta greitu pristatymu.
Šie kvepalai yra mano mėgstami, atradau juos prieš porą metų, laukiau, kada jie bus rinkinyje, nes labai patinka kūno losjonas. Ačiū už greitą pristatymą
Ačiū. Puiki prekė, labai greitas pristatymas net ir šventiniu laikotarpiu
Ačiū, kvepalai puikūs
Tobula, pristatymas operatyvus, vieną dieną užsakiua, ant ryt jau gavau prekę.
Kvepalu buteliukas su defektu praleidzia kviapalus.
Ačiū, labai patiko
Puikios prekes ir puikus greitas pristatymas visada, tai mano megstamiausia kosmetikos internetine parduotuve. Super
Labai džiaugiuosi kvepalais. Greitas pristatymas.
Labai gera internetinė parduotuvė, kurioje kainos žymiai mažesnės nei kitose internetinėse parduotuvėse. Super
Ačiū už greita užsakymo pristatyma, viska super :)
Pirkau žinomą prekę, tad ja nenusivyliau ir šį kartą. O kad pristatė ją kitą dieną, tai iš viso super!
Parduotuvę atradau nesenai, patrauklios kainos, tik patogiau būtų, jeigu už prekes būtų galima atsiskaityti atsiimant banko kortele ir kad būtų pristatymo lengvatos, kaip kitose el parduotuvėse, nemokamas.
Šiaip viskuo patenkinta, prekių gausa, kainomis ir informatyvumu. Sėkmės
Ačiū, esu patenkintas
Jau kelis metus naudoju Matrix Total Results Mega Sleek glotninantį šampūną ir labai patenkinta. Pristatymas irgi labai greitas. Labai jums dėkinga.
Sveiki, likau labai patenkinta, už greita pristatyma ir kokybiškas prekes. Ačiu kad Jus esate!!!
Pirkau Lacoste kvepalus pirmą kartą ir likau patenkinta greitu pristatymu ir kvepalų kokybe. Smagu, kad galima rasti savo mėgstamų kvepalų pigiau.
Esu patenkinta kvepalais. Iš šios įmonės perku jau ne pirmą kartą.
Esu patenkintas kvepalais
Esu patenkinta ir prekių kokybe, ir pristatymo tempais. Naudosiuosi Jūsų įmonės paslaugomis ir ateityje. Ačiū
Esu labai patenkinta prekemis, tikrai nenusivyliau ir rekomenduoju!Aciu jums.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%