Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Savelita, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Savelita

Atsiliepimai apie Savelita, MB

Save24.lt

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Savelita, MB

Užsakymų patenkinta ir kainą irgi, greitai išsiuntė ir taip pat greitai gavau. Ačiū
Atsiuntė ne tuos kvepalus kuriuos užsakiau, pamačiau tik atidarius pakuotę, labai pikta kai gauni ne tą prekę kurią užsakei.PINIGAI SUMOKĖTI PREKĖS KURIOS NORĖJAI NĖRA.BŪKITE ATIDŪS NES ATIDARIUS PAKUOTĘ JOS NEBEKEIČIA, TEN GALI BŪTI VISAI NE TAS KĄ UŽSAKĖTE.
Man patinka kvepalai kuriuos užsisakau ir greitas pristatymas.ačiū
SUPER. GREIT, POTOGU, ACIU.

Džiugu, kad užsakyta prekė Jus pasiekė sveika ir tvarkinga. Toks ir yra mūsų bei siuntų tarnybos tikslas!

Galime patikinti, jog pažeistas lipdukas nereiškia, kad siunta buvo atplėšta. Transportuojant siuntų lipdukai gali sulipti vienas su kitu. Nepavykus tvarkingai atklijuoti siuntų tarnyba užklijuoja naują. Tai ir matoma ant Jūsų siuntos.

Kiekvienas klientas mums svarbus ir į kiekvieną problemą tikrai reaguojame neabejingai kai ji išties yra. Šiuo atveju atkeliavo sveika ir tvarkinga prekė, todėl nesuprantame kur matomas abejingumas kai nėra jokios situacijos, kurią reikėtų spręsti. Kartoninė dėžutė yra tik pakavimo medžiaga ir transportavimo priemonė. Ji pasitarnauja kaip apsauga Jūsų įsigytai prekei. Mūsų tikslas saugiai supakuoti, pakuotės esmė - "sugerti" potencialią žalą, kad prekė nebūtų pažeista, o siuntų tarnybos tikslas - pristatyti sveiką prekę. Kaip jau rašėme Jums, mes siuntų tarnybos darbo nekoordinuojame ir negalime nei reikalauti nei įsakyti, kad pakavimo medžiagos būtų švaresnės ar gražesnės, nes tarnybos darbas - pristatyti sveikas prekes, o ne gražias pakavimo medžiagas.

Tikime, kad įspūdis išvydus nedailią transportavimo dėžutę vaizdą kaip mat pasimirš įteikus puikią dovaną :)
Jokių skundų neturiu, viskas puiku.
Dėkoju už malonų bendravimą ir greitą prekės pristatymą!
Viskas puiku.greit.gavau savo kondiocienieriu.būtinai dar griziu apsipirkt:-)
Pristate per 2 d.d. Kvapas tas pats (versace eros testeris)
Viskas labai gerai ir puikiai.
Visai prieš šventes užsakiau dovaną-kvepalus. Ačiū, jog gavau greitai - po dienos, ar dviejų ir galėjau pasveikinti draugę!
užsakinėjau Versace Man Eau Fraiche kvepalus prieš šventes, gavau užsakymą lab greit kitą darbo dieną, kol kas patenkinta tiek pristatymo paslauga, tiek preke, bei prekės kaina. Ačiū save24.lt komandai, rekomenduoju.
Nei karto nenuvylė nei kokybė nei personalas. Ačiū, kad esat!
Įmonė turinti tikrai nuostabia komanda. Šaunuolės merginos. Prekes atsiėmiau sandelyje, mačiau pati savo akimis kaip keturios ar penkios merginos pildo musu norus-užssakymus, darbo priešventiniu laikotarpiu be proto daug. Nuoširdžiai pasigrožejau maža komanda, o gali tiek daug. Sekmes jums, taip ir toliau.
Superiniai kvepalai ir skustuvai! Greitas pristatymas ir kaina! Tikrai sugrįšiu!
Puikūs kvepalai. Visada mielai pas Jus sugrįšiu :-)
Puikus šampūnas, gavau labai gretai.
Rekomenduoju.
Malonu bendrauti su įmone kuri laikosi savo duoto žodžio......
Džiugu, kad kokybiškas prekes galima įsigyti gerokai pigiau nei fizinėse parduotuvėse, o pristatymas labai greitas. Pirksiu dar nekart :)
Puiki, patikima orgnizacija, viskas buvo taip kaip žadėjo.
Geras prekes kainos ir kokybes santykis, puikus aptarnavimas, savalaikis pristatymas, tikrai rekomenduoju!!!
Užsakymas įvykdytas greitai, per kelias valandas, esame labai patenkinti ir prekę ir kaina. Naudosimės ir ateityje šios firmos paslaugomis.
Ačiū.
užsakėme kvepalus, pažadėjo pristatyti iki Kalėdų...likome patenkinti pristatymu, efektyvu ir patikima..Ačiū..
Viskuo likau patenkintas, ir preke, ir kaina, ir pristatymu.
Labai dziaugiuosi tiek kvepalais, tiek super greitu pristatymu. Pirkau paskutinem darbo valandu minutem, ryte jau turejau kvepalus namie, nerealu!!! Aciu visai jusu komandai, linkiu sekmes!
Prekes gavau greitai, labai atsakingai supakuotas. Prekės atrodo kokybiškos, žiūrėsiu kaip naudosis :)
sveiki.nepraejus nei 24 h po uzsakymo, prekes jau turejau.Aciu
Labai geri kvepalai ir už labai gerą kainą.
Viskas super, greitas pristatymas
Labai šauni šios įmonės komanda. Labai kokybiški kvepalai, rekomenduoju visiems
Labai patenkinta prekem
Prekės kokykibiškos, gera kaina, pristatytmas greitas
Teigiamai vertinu, nors vienos prekės negavau.
Kokybiški kvepalai už tikrai gerą kainą!
Puiki kvepalai, pigiausia kaina, greitai pristatyta.
Puiki kvepalų kaina, atitinkanti kokybę. Pristatyti laiku - prieš Kalėdas, kaip ir buvo žadėta. Ačiū.
Esu nekarta užsakinejusiu kvepalu ir kosmetikos, bei visus kartus tikrai nustebino.Labai kokibiški kvepalai, bei puikia laiko.
Kvepalai labai patiko, puikiai laiko.
Ačiū firmai Savelita, už kokybiškus kvepalus ir greitą jų pristatymą.
Planuoju ir ateityje naudotis šios firmos paslaugomis.
labai patenkintas, viskas atlikta nepriekaistingai, preke geros kokybes, ačių labai
Sveiki, gavome laiku rinkinuka už labai prieinamą kainą, Ačiū labai dėkingi.
Laba dieną.
Perkant prekę už didesne nei 70 eur. pristatymas galėtu būti nemokamas, kaip kituose parduotuvėse.
Tikrai rekomenduoju, atsiuntė visas prekės iki kalėdų ir kainos yra tikrai prieinamos.
Olga Račkauskienė
2019-12-27 14:25:44 IP 6a7fhs61
Labai ačiū už gerą darbą. Viskas labai gerai. Užsakymą gavau.
Super, gavau iki svenciu!
Viskas konkrečiai, greitai. Gavome iki Kalėdų, didelis ačiū, Šaunuoliai!
Labai geras kvapas, greitas pristatymas.
Puikus ir greitas pristatymas. Kainos pakankamai geros ir prieinamos. Viskas patiko.
Vistas puikiai

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%