Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sauliaus ir Vido ateljė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sauliaus ir Vido ateljė

Atsiliepimai apie Sauliaus ir Vido ateljė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Sauliaus ir Vido ateljė, UAB

Atsiėmiau pataisytą skėtį po remonto. Už remontą buvo paprašę 35 Eur., pavyko nuderėti iki 30 Eur. - reikėjo patiesinti vieną stipiną tik. Bet kaip vėliau (gaila, bet jau pavėluotai) paaiškėjo, kad toks pat naujas skėtis kainuoja 29.99 Eur. Būčiau tikrai neremontavęs skėčio šioje "auksinių" meistrų įstaigoje. Darbo kokybė taip pat nepradžiugino: stipinas buvo patiesintas, įdėtas kažkoks sutvirtinimo elementas, ir apsukta juoda izoliacine juosta... Didelis klausimas kuriam laikui tarnaus toks remontas. Vizualiai atrodo apgailėtinai. Taip pat pastebėjau, kad po skėčio remonto buvo apgadinta rankena. Niekada daugiau nesikreipsiu ir kitiems nerekomenduoju kreiptis į šią "auksarankių" meistrų ateljė.
Pridaviau pataisyti beveik naują itališką puikios odos rankinuką, kuriam reikėjo įdėti magnetuką. Paskambino žmogus prisistatęs Sauliumi ir pasakė, kad kainuos 50 Eur, o paskui dar kad labai gerai padaryti, dar paprašė 5 Eur :). Pridaviau iki pandemijos, jai prasidėjus sutarėm, kad pasiimsiu pataisytą pasibaigus karantinui. Vieną dieną netikėtai skambina tas pats Saulius ir sako, kad "šiandien važiuoju po miestus ir išvežioju pataisytus daiktus". Kadangi tuo metu turėjau būti darbe, pasakiau, kad sumokėsiu pamačiusi pataisytą daiktą. Bet taisytojas nesutiko. Ir čia buvo mano klaida. Sutarėm, kad paliks rankinuką sutartoj vietoj mano namų teritorijoj, o paliktus pinigus pasiėmė iš sutartos vietos. Kai pamačiau "sutaisytą" rankinuką, norėjosi verkti. Sugadintas negrįžtamai ! Kreipiausi, kad gražintų pinigus, nesutiko. Jokių sąskaitų nedavė. Šioje artelėje daug metų per metus vidutiniškai palikdavau apie 400 Eur-palikdavau taisymui drabužius. Brangu, bet jeigu reikia greitai, smulkmenas pataisydavo normaliai. Su lagaminais susidūriau pirmą kartą. Vienas asmuo sudaro nesąžiningo verslo įspūdį visai įmonei.Rankinukų taisytojui Sauliui pasiūliau, kad tuos 55 Eur skirtų pasirinktinai kažkuriai labdaros organizacijai, atsiųstų pavedimo kopiją kaip įrodymą ir tuomet niekur nesikreipsiu ir nerašysiu. Visgi pagailėjo. Per vėlai perskaičiau atsiliepimus, niekada nebūčiau ėjusi į tą įstaigėlę.
Na...meistrai... Bet apie visą nuo pradžių.
Oro uoste numušė lagamino spyneles. Kadangi buvo draustas bagažas sutikau su absoliučiai nesuvokiama spynelių remonto kaina. Paprašė 95 Eur tik už užtrauktuko dviejų galvučių pakeitimą, kai už naują lagaminą mokėta 105 Eur. Mane tiek šokiravo, kad siunčiau draudimui, ar remonto suma jiems yra adekvati. Na, o atsiėmus lagaminą įvertinom dar ir remonto kokybę, kai užtrauktuko galvutės per ilgos, kad užsisegtų ir neliktų tarpo tarp užtrauktų galvučių, o lagaminas lyg temptas šonu per asfaltą (subraižytas ir murzinas).
Niekaip nerekomenduočiau šių meistrų, NIEKAIP!
Sukčių įmonė - kainos yra pakeltos 10 kartų lyginant su normalia rinkos kaina. Ieško lengvatikių, nesiorientuojančių kainose ir sutiksiančių mokėti išpūstą sumą - neapsigaukite. Atnešiau taisyti kuprinytę, kurią pirkau už 15 eur, nutrūkusi rankena, tai už prisiuvimą paprašė 35 eurų. Kai pasakiau, kad nebejuokautų, "sumažino" kainą iki 25 eurų. Buvau šoke. Nepalikau jiems taisyti, kitoje taisykloje už pora eurų man tą patį darbą atliks.
Nunešiau į Europos PC atelje pakeisti vieną lagamino ratuką. Paprašė 35 EUR, pasakiau, kad naujas lagaminas tiek kainuoja, neleido iki 25 EUR. Ateinu atsiimti sutaisyto lagamino ir nesuprantu, kuris ratukas pakeistas, nes visi seni...pasirodo už 25 EUR pakeistas ratukas yra jau naudotas, išimtas iš kažkokio seno lagamino. "Meistras" nustebęs, kas negerai??? Pareikalavau išimti "naują" ratuką ir gražinti pinigus. "Meistras" bambėdamas per pusę minutės išėmė "naują" ratuką, nors prieš tai aiškino, kad darbas užtruks pora valandų... kažkoks košmaras!
Žmonės, nepatikėkit savo daiktų šitiems apgavikams!
Atnešiau kelnes pasiaurinti liemenį ir patrumpinti apačią. Pasakė, kad kainuos 135 eurai, nuleido kainą iki 125eurų. Galvojau prikolina su tokiom kainom, o pasirodo jis rimtai nusiteikęs buvo tiek gaut. Pačios kelnės kainavo 30eurų. Kaune už tokį sutvarkymą sumoku max 20eurų. Ar tai normalu? :D
PC Mandarinas paprašiau įkniedyti 1 puselę kniedės, tai paprašė 15 EUR ir privalėjau palikti drabužį neaišku kuriam laikui; priėmėjai pasakiau, kad gal ji pajuokavo, tai, juk net ne abi kniedės pusės, o tik viena, tai baisiai nepatenkintu veidu ir pakeltu tonu atsakė, kad čia ne jos reikalai; tokios nemandagios priėmėjos nesu sutikusi per 30 nepriklausomybės metų, ji ir į mano pasisveikinimą neatsakė, mat naršė telefone, o aš sutrukdžiau. Vingrių g. kniedę įtaisė už 2 EUR! Žmonės, apsukite lanku šią taisyklą, tai tiesiog plėšikai!
Norėčiau parašyti paprastą komentarą tiems, kurie dar nesusidūrė su šios ateljė paslaugomis.Atnešusi įsiųti sugędusį kuprinės užtrauktuką, sužinau, kad tokia paslauga man kainuos 95eur. Meistras, išgirdęs mano komentarą, sutiko nuleisti 10eur.Kur matyta, kad užtrauktukas tiek kainuotų, kada pati kuprinė mums kainavo 50eur. Tai košmaras. Nuvežiau į kitą taisyklą. Ten užtrauktukas bus įsiųtas už 25eur. Atkreipkite į tai dėmesį. Dar priėmėja šios taisyklos pareiškė, kad pas juos tokios kainos galimos. Sutaupiusi 70eur., nupirksiu sau neblogą dar vieną kuprinytę.
3 centimetrų ilgio veltinio medžiagos skylės taisymas batams 35 EURAI. NESVEIKA KAINA. NETAISIAU
tokio vargo ir tokio šūdo malimo meistrų reikia paieškoti. Žinoma ieškoto nereikia, tiesiog reikia aplenkti tokias vietas, jos užsidarys pačios. Kainodara iš oro, bendravimas dugnas, etc. Europa PC turėtų atsisakyti tokių nuomininkų, jie daro žalą Europos prekinam ženklui
Nesąžiningai dirbantis verslas. Vieno lagamino rankeną pakeis už 40 eur, kito lagamino, kuris kainuoja 10 svarų, už 30 eurų. Irgi prašė daugiau, bet nusiderėjau. Esu šoke. Lagaminus atsiimsiu netrukus, bus smalsu, kaip aiškins dėl kainodaros...
Siandien i pc Mandarinas nunesiau pataisyti paltuka, reikejo prisiuti viena saga, ir padaryti viena kilpa dirzeliui, nes nutruko, tai darbuotoja paprase 12 euru!!! Kai pasakiau kiek? 12 eur? Pasake, na gerai 10! Pasakiau, kad vistiek labai brangu, tai pasake man o ka jus uz dyka dirbat??? Aisku palto nepalikau ir niekam nerekomenduosiu. Daugiau mano kojos nebus sitoj taisyklos. Plesikai!!! Nuveziau i kita taisykla ir ten uz ta pati darba paprase 2 eurus!!! 6 kart maziau, atsipeikekit!
Parekomenduociau gerinti darbo kokybe. Pridaviau bata taisymui, pasakiau kad man jo skubiai reikia nes isvykstu i kelione vietoi antradienio, gavau ji sestadieni pries pora valandu iki skrydzio.2 DALYKAS ZADEJO PASKAMBINTI, NIEKAS MAN NESKAMBINO. 3 dalykas bata teko atsiimti Jogleje priesais batu taisykla Europoje, aisku niekas neismuse cekio nieko, pinigai kazkam i kisene.Meistras penktadieni pasake neva nedirbs, maniau yra uzdaryta bet taisykla veike, tiesiog jis nedirbo. PRASAU, KAI ATIDUODATE DAIKTA O YPAC NATURALIOS ODOS GAMINI NEBUTINA I JI ADATA DURTI KAD PADETI KAINA PASLAUGOSM GADINATE TIEK DAIKTA TIEK IR KLIENTAS DAR JA ISIDURia, galima tiesiog lipduka i vidu padeti ar i maisa padeti gamini.Daugiau nesilankysiu ir kitiems nerekomenduoju. Ir kainos labai jau uzkeltos, manau jau turejo nuolaida padaryti.
Šios įmonės poelgis išmušė mane iš vėžių. Pridaviau taisyti lagaminą dėl sugedusios rankenos. Rankena (teleskopinė) buvo pakeista. Už tai paprašė 55 eurų. Netekau žado. Lagaminas kainuoja apie 40 eurų!! Kaip rankena gali kainuoti brangiau??? Kuomet išreiškiau savo nepasitenkinimą, meistras "padarė nuolaidą" iki 25 eurų. Mano supratimu, jeigu kaina nuleidžiama daugiau kaip 50%, vis tiek firmai apsimoka. Vadinasi, pirminė kaina yra bandymas MULKINTI nuolaidžius klientus.
Kviečiu labai gerai pasvarstyti prieš kreipiantis į šią siuvyklą. Lankiausi siuvykloje prieš kelis metus, tada reikėjo patrumpinti suknelę, siuvėja ją atlenkė nekokybiškai. Tačiau šįkart vėl čia apsilankiau, galvojau, kad dėl praeitos klaidos kalta medžiaga, vieta man labai patogi (PC Europa). Ir vėl suknelė buvo sutaisyta nekokybiškai, siuvėja atsisakė tai pripažinti. Išgirdęs pokalbį priėjo jos vadovas, pasiūlė akivaizdžiai juokingą taisymo budą ir paprašė už tai 25 EUR. Visa ta situacija atrodė graudžiai juokinga. Nelabai suprantu kaip su tokiu požiūriu apskritai įmanoma išlaikyti verslą. Nepasitikėkite PC Europos centro vardu, jis negarantuoja kokybės.
Baisiai didžiulės kainos ir atsainus aptarnavimas. Nesutikus su įkainiais informavo, jog atėjus antrą kartą gali būti brangiau. Panoramoje esantys konkurentai atliko darbą tris kartus pigiau.
Taisymo paslaugų kainos kosminės, lagaminą naują galima nusipirkti už ratuko pakeitimo kainą. Darbuotojų "paslaugumas" sakyčiau 5 (iš 10-balės skalės), sąskaitą faktūrą sugebėjo išrašyti tik trečią kartą atėjus tos pačios sąskaitos faktūros, jokio "atsiprašau už nepatogumus" ar pan.NEREKOMENDUOJU, pati gailiuosi, kad pasiskaičiau atsiliepimus apie įmonę tik gavus paslaugą.
Drabužių taisymo kainos "kosminės". Tai jūs dirbantys savo siuvyklose ir taisykitės drabužius už tokias kainas. bet paprastiems žmonėms kainos turi būti prieinamos. Nerekomenduoju.
Kainos kosminės, Europos filialo vadovas arogantiškas. Pasirodė, kad PVM'o nelinkęs mokėti - paprašius PVM sąskaitos-faktūros, antrąkart iš kasos aparato spausdina kvitą (nors prieš kelias dienas imdamas avansą irgi spausdino kvitą)
Patarčiau nesinaudoti jų paslaugomis (bent jau Vilniaus Akropolyje įsikūrusio ateljė), kadangi nesąžiningų darbuotojų, nepripažįstančių savo klaidos dėka, turiu sugadintą daiktą, kurio nebegalėsiu nešioti.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...

Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams
Į Lietuvą "humanitariniais tikslais" leista netrukdomai atvykti baltarusiams 08-12 14:25
Į Lietuvą bus leidžiama netrukdomai atvykti užsienio studentams, investuotojams, taip pat baltarusiams, siekiantiems patekti į šalį "ypatingais humanitariniais tikslais".
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju
Aptarė scenarijus, kaip skirstytų paramą verslui antrosios bangos atveju 08-12 14:09
Kilus antrajai COVID-19 pandemijos bangai, pagal verslo poreikius galėtų būti atnaujintos ir adaptuotos priemonės "Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams" bei "Subsidijos...
Baltarusijoje po naktinių protestų ligoninėse 50 žmonių, milicija prisipažino šaudžiusi 08-12 13:48
Baltarusijoje po naktį į antradienį įvykusių protestų hospitalizuota per 50 žmonių, trečiadienį pranešė šalies Sveikatos apsaugos ministerija.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%