Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sauliaus ir Vido ateljė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sauliaus ir Vido ateljė

Atsiliepimai apie Sauliaus ir Vido ateljė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Sauliaus ir Vido ateljė, UAB

tokio vargo ir tokio šūdo malimo meistrų reikia paieškoti. Žinoma ieškoto nereikia, tiesiog reikia aplenkti tokias vietas, jos užsidarys pačios. Kainodara iš oro, bendravimas dugnas, etc. Europa PC turėtų atsisakyti tokių nuomininkų, jie daro žalą Europos prekinam ženklui
Nesąžiningai dirbantis verslas. Vieno lagamino rankeną pakeis už 40 eur, kito lagamino, kuris kainuoja 10 svarų, už 30 eurų. Irgi prašė daugiau, bet nusiderėjau. Esu šoke. Lagaminus atsiimsiu netrukus, bus smalsu, kaip aiškins dėl kainodaros...
Siandien i pc Mandarinas nunesiau pataisyti paltuka, reikejo prisiuti viena saga, ir padaryti viena kilpa dirzeliui, nes nutruko, tai darbuotoja paprase 12 euru!!! Kai pasakiau kiek? 12 eur? Pasake, na gerai 10! Pasakiau, kad vistiek labai brangu, tai pasake man o ka jus uz dyka dirbat??? Aisku palto nepalikau ir niekam nerekomenduosiu. Daugiau mano kojos nebus sitoj taisyklos. Plesikai!!! Nuveziau i kita taisykla ir ten uz ta pati darba paprase 2 eurus!!! 6 kart maziau, atsipeikekit!
Parekomenduociau gerinti darbo kokybe. Pridaviau bata taisymui, pasakiau kad man jo skubiai reikia nes isvykstu i kelione vietoi antradienio, gavau ji sestadieni pries pora valandu iki skrydzio.2 DALYKAS ZADEJO PASKAMBINTI, NIEKAS MAN NESKAMBINO. 3 dalykas bata teko atsiimti Jogleje priesais batu taisykla Europoje, aisku niekas neismuse cekio nieko, pinigai kazkam i kisene.Meistras penktadieni pasake neva nedirbs, maniau yra uzdaryta bet taisykla veike, tiesiog jis nedirbo. PRASAU, KAI ATIDUODATE DAIKTA O YPAC NATURALIOS ODOS GAMINI NEBUTINA I JI ADATA DURTI KAD PADETI KAINA PASLAUGOSM GADINATE TIEK DAIKTA TIEK IR KLIENTAS DAR JA ISIDURia, galima tiesiog lipduka i vidu padeti ar i maisa padeti gamini.Daugiau nesilankysiu ir kitiems nerekomenduoju. Ir kainos labai jau uzkeltos, manau jau turejo nuolaida padaryti.
Šios įmonės poelgis išmušė mane iš vėžių. Pridaviau taisyti lagaminą dėl sugedusios rankenos. Rankena (teleskopinė) buvo pakeista. Už tai paprašė 55 eurų. Netekau žado. Lagaminas kainuoja apie 40 eurų!! Kaip rankena gali kainuoti brangiau??? Kuomet išreiškiau savo nepasitenkinimą, meistras "padarė nuolaidą" iki 25 eurų. Mano supratimu, jeigu kaina nuleidžiama daugiau kaip 50%, vis tiek firmai apsimoka. Vadinasi, pirminė kaina yra bandymas MULKINTI nuolaidžius klientus.
Kviečiu labai gerai pasvarstyti prieš kreipiantis į šią siuvyklą. Lankiausi siuvykloje prieš kelis metus, tada reikėjo patrumpinti suknelę, siuvėja ją atlenkė nekokybiškai. Tačiau šįkart vėl čia apsilankiau, galvojau, kad dėl praeitos klaidos kalta medžiaga, vieta man labai patogi (PC Europa). Ir vėl suknelė buvo sutaisyta nekokybiškai, siuvėja atsisakė tai pripažinti. Išgirdęs pokalbį priėjo jos vadovas, pasiūlė akivaizdžiai juokingą taisymo budą ir paprašė už tai 25 EUR. Visa ta situacija atrodė graudžiai juokinga. Nelabai suprantu kaip su tokiu požiūriu apskritai įmanoma išlaikyti verslą. Nepasitikėkite PC Europos centro vardu, jis negarantuoja kokybės.
Baisiai didžiulės kainos ir atsainus aptarnavimas. Nesutikus su įkainiais informavo, jog atėjus antrą kartą gali būti brangiau. Panoramoje esantys konkurentai atliko darbą tris kartus pigiau.
Taisymo paslaugų kainos kosminės, lagaminą naują galima nusipirkti už ratuko pakeitimo kainą. Darbuotojų "paslaugumas" sakyčiau 5 (iš 10-balės skalės), sąskaitą faktūrą sugebėjo išrašyti tik trečią kartą atėjus tos pačios sąskaitos faktūros, jokio "atsiprašau už nepatogumus" ar pan.NEREKOMENDUOJU, pati gailiuosi, kad pasiskaičiau atsiliepimus apie įmonę tik gavus paslaugą.
Drabužių taisymo kainos "kosminės". Tai jūs dirbantys savo siuvyklose ir taisykitės drabužius už tokias kainas. bet paprastiems žmonėms kainos turi būti prieinamos. Nerekomenduoju.
Kainos kosminės, Europos filialo vadovas arogantiškas. Pasirodė, kad PVM'o nelinkęs mokėti - paprašius PVM sąskaitos-faktūros, antrąkart iš kasos aparato spausdina kvitą (nors prieš kelias dienas imdamas avansą irgi spausdino kvitą)
Patarčiau nesinaudoti jų paslaugomis (bent jau Vilniaus Akropolyje įsikūrusio ateljė), kadangi nesąžiningų darbuotojų, nepripažįstančių savo klaidos dėka, turiu sugadintą daiktą, kurio nebegalėsiu nešioti.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...

Investuotojai į SBA grupės NT fondą – nuo pensininkų iki žinomų verslininkų
Investuotojai į SBA grupės NT fondą – nuo pensininkų iki žinomų verslininkų 07-19 14:52
Lietuvos investicijų valdymo įmonės "Capitalica Asset Management", priklausančios SBA grupei, valdomas fondas NT fondas "Capitalica Baltic Real Estate Fund I" pritraukė lėšų ne tik iš pensijų...
"Lietuvos energija" dairosi biuro, kurį gali pasiūlyti rinka
"Lietuvos energija" dairosi biuro, kurį gali pasiūlyti rinka 07-19 14:37
"Lietuvos energija" keičia ankstesnę strategiją nuomotis specialiai jai pastatytą biurų pastatą ir rinksis iš patalpų, kurias pasiūlys rinka.
Seime sumaištis dėl A. Širinskienės
Seime sumaištis dėl A. Širinskienės 07-19 14:26
Seimo narei Agnei Širinskienei perėjus į "tvarkiečių" frakciją Seime kilo sumaištis dėl jos pareigų, į kurias parlamentarę yra delegavusi "valstiečių" frakcija.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

IBM 149,63 +4,59%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%