Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Saulės pica

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saulės pica

Atsiliepimai apie UAB "Saulės pica"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Saulės pica"

DAR TOKIO POKALBIO UŽSAKANT PICĄ NETURĖJAU. Užsakiau picą ir kebabą su jautiena, norėjau susiskaičiuoti kainą. Man pasakė - "gal su matematika blogai", "kodėl mane trukdote" "va kol su tavim kalbu išvažiavo vairuotojas, jau 10 min. kalbu, dabar dėl to užsakymą gausi tik po valandos. " Nors užsakydamas kalbėjau su juo tik 2 min.40 s. Užsakymą priėmė vyras. NEŽINAU KIEK GALI GYVUOTI TOKIA FIRMA SU TOKIU POŽIŪRIU Į PIRKĖJĄ. TRŪKSTA ELEMENTARIOSIOS BENDRAVIMO KULTŪROS. PIKTA...
Monika zaurokaite
2020-11-29 16:16:46 IP 28meplga
Neturiu zodziu, uzsakiau dvi porcijas kyjevo kotletu su cesnakiniu. Gavau kepsnius su suriu ir kumpiu, pikantisku padazu ir ryskiai su senais pomidorais nes buvo apdziuve... kepsnys ir iskeptas tikrai ne td kai buvo uzsakytas... nes ne traskus, o gerklei senas aliejaus skonis... ir jau kelinta karta... nepirksiu daugiau pati ir kitiem pasakysiu....
Blogiau negu blogai... uzsakius maisto ne savaitgali o paprasta darbo diena 22:40 laukiau iki 00:30 tuomet pradejau bandyti skambinti ir suzinoti kur gi mano uzsakymas
Prašai pikantiško padažo, gauni š*yga :D
Užsisakai kebaba su mixu gauni česnakini, užsisakai pikantiška gauni mix’a. Apie vaizda net nekalbu.
Seniau buvome nusivylę jūsų picų padų kokybe, tad ilgą laiką neužsisakėme, kol paragavome pas draugus ir pasidžiaugėme, kad susitvarkėte. Dabar užsisakėme į namus ir vėl LABAI BLOGAI! Padas sausas, kietas, neįkandamas, susitvarkykite pagaliau, nes neįmanoma valgyti.
Užsisakėme šiandien kebabu į namus skonis siaubingas, kito žodžio net nesugalvoju mėsa pasvinkes faršas vietoj kebabu mėsos padažas grietine su vandeniu, ir viskas suknista į seną bande kuri pašildytą mikrobangų krosnelėj, kodėl užsisakius vietoje gauni šviežu skanu maistą o užsisakius į namus šlamštaini? Y
Vakar uzsisakeme seimynines kelias picas i namus, viena is ju buvo kebab pica, kuri savo sudetyje turi pievagrybiu. Jais buvo nuklota visa pica, kebab mesos nerasta, zmogus apsinuodijo ir teko nakti apsilankyti priimamajame. Padazai sumaisyti, pica kaip skurlis, prilipusi prie dezes dugno, nerekomenduoju.
Užsisakėme pica be pomidorų padažo ant pado, o gavom pica su padažu. Kai pasakėm, kad ne tokios norėjom, ji pasakė, kad galvojo jog be pomidorų. Moteris priėmusi užsakymą buvo nemandagi ir pikta. Pica buvo sočioji ir ant jos pomidorų nebūna. Birželio 29diena apie 12nakties. Esame nusivylę, nes tris kartus buvo sakyta jog be pomidorų padažo.
Užsakem kebabu su jautiena, bet jautienos nematyti tik sojos gabalai sudeti. O dar ir sudeges, be skonio.Nusivylem !!!
Sveiki, siandien pirma karta apsilankeme picerijoje Draugystes pr. 21a, Siauliuose. Esam pasibaisėjė aptarnavimu šioje įstaigoje. Ne tik tai, kad sunku suprasti, ar ten stovintis vaikinas laukia eileje ir nužiūrinėja klientus ar dirba, tačiau vien užėje pasijutom tokie nereikšmingi, kad net pasisveikinę iš aptarnaujancios panelės nesulaukėm atsakymo. O apie aptarnavimo kultūrą ji matyt net girdėjusi nėra!!! Likom nevalgę, tiek to, bet kur ritasi mūsu aptarnavimo sfera, leisdama su žmonėmis dirbti tokiems, kurie net neturi supratimo, kaip taktiškai priimti klientus...jums dar daug yra kur augti. Ir manau grindis reiktu isplaut per dieną bent kartą... Mus praktiskai isvarė, atsiprasymo sulaukti nesitikim. Dekoju uz atsakymą.
Esu pasibaisėjusi saules pica. Maistas šlykštus, po paskutinio karto saules picoje 3 dienas jaučiausi blogai. Kelis kartus užsisakiau gruzdintu koldunu i namus, ju nesulaukiau. Paskambinusi išsiaiškinti mane tik iškoliojo baisiais žodžiais ir šeip darbuotojos labai nemalonios ir susiraukusios. PRAŠAU ATKREIPKIT I TAI DEMESI!! Nesiulau niekam iš čia sakytis maisto
Sveiki, Kalėdų pirmą dieną vakare užsisakėme šeiminynę Vaikišką picą, pikantišką ir česnakinį padažą. Česnakinis padažas buvo grynas majonezas tiktai. Picos kraštai sudegę, supjaustyta negražiai, nedapjaustyta, vidurys žlias, neiškepęs. Dirbo dvi moterys.
Atveze dideli kebaba su jautiena 6 gabaliukai mesos o bulvytes viena druska vaikiu bulvyciu fry su darzovem darzoviu nebuvo o bulves perkeptos viena druska baisu
Kebabai kaip ir nieko, bet darbuotojų aplaidumas padaro kebaba metama lauk, užsakiau mixa gavau vien aštrų, ačiū už sugadinta vakarienė, sekmes
Aiste Bedunkevičiute
2019-07-25 20:50:01 IP 2ju3l8ka
Aptarnavimas klaikus, pardavejos susiraukusios, kai pasakem kad norim išsinešimui viena iš pardaveju labai nepatenkintoa liko, maistas visiškai atšales, daržovės gal mažiausiai savaites senumo, mėsa anglis, įkasti neįmanoma, na žodžiu niekam nerekomenduoju tikrai! Tagedija o ne kebabai :)
Paskambinus į saulės picą, operatorė labai maloniai atsiliepė, puikiai viską paaiškino ir priėmė užsakymą. Paskambinau apie 00:00, maistas pas mane jau buvo 00:30.
Vaikinas atvežęs mano užsakymą labai maloniai pasisveikino. AČIŪ UŽ MANDAGUMĄ!
Karštas, skanus ir geras!
AČIŪ Jums!
Dar grįšiu ir užsisakysiu ne kartą! ❤️
Pasukom atsiliepe moteris uzsisakinejom kebabus paklause i koki adresa ir kokie kebabai ir tada pasake jau vairuotojas baige darba bet sakom tai kam yada adreso klause... Nu seip pas jus neskanu ir dar sunku atvezti :Dddd ziaurumelis
Tragedija, visada lankydavaus nes esat salia namu. Bet ar taip atrodo notmalus koldunai? Viskas sudege, koldunai slykstus, dezutes sonas issilydes, padazas nuo perkaitinimo susokes i gabaliukus. Gyvenime daugiau nebeisiu.
paskambinau sakau yra akcija jis atščiuove 10 metu dirbu :D žinau picas, daugiau nebe bazarinau su juo :D d*****s irsio /
Nuvažiavome pusę pirmos nakties į piceriją, pasirinkimas tik iš lavašų, mokėti turėjau 5, 20. Padaviau 6, 2. Gražos neatmetė. Paruošė greitai. Sėdome į mašiną ir pradėjome valgyt: vienas sudegęs, kitas nedakepęs. Mano lavaše mėsa šalta, manau per tris minutes atšalti negalėjo. Tai ką, palikau nevalgius, kaip ir mano draugė degėsiu nevalgė. Labai nusivyliau ir niekam nerekomenduočiau čia lankytis tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, gaila. ;) vertinu mažiau vieneto.
Po jautienos kebabo sirgau 7 dienas, buvo labai bloga, pykino ir pan., aišku, daugiau kojos ten nekelsiu! Dar " nuostabus" dalykas, kai visi žmonės tik valgo, niekas iš klientų nerūko, o ateina dvi kepėjos, kurios peša dūmą, tu pradarai langą ir duris, o jos nepatenkintos, nes joms šalta
Nusivyliau... Seniau buvot geriausi dabar tiek kokybes tiek kiekio atzvilgiu nebeuzsisakinesiu is jusu...O ka jau kalbeti apie operatoriu '' mandaguma''.
Patys baisiausi kebabai siauliuose.
Porcijos mažos bulves sudegintos, daržovių nerasta žodžiu geriau iškrovos diena pasidaryti
uzsisakiau maisto atveze, neturejo atmesti grazos reikejo laukt, atidarius maista nebuvo uzpilta padazo, buvo neskanu maistas išbrinkęs
Paskambinau pasiteirauti per kiek laiko pagamintų picą. Pasiimčiau pati. Gavau atsakymą, kad užsakymo nepriims, reikia atvykti ir picą pagamins per 10-15 minučių. Važiavau 15 km. atvykusi gavau atsakymą, kad nedarys, nedarys, nes daug užsakymų
Zinau, jog uzsisakius vietoje maistas nebogas, bet maistas i namus pristatomas pats prasciausias. Koldunu porcija gerokai paskrudus, bet minksti lyg antra karta sildyti, skonis pasibaisetinas. Kebabai irgi negeresni. Apie picas su akcija reiketu atskiro nusiskundimo... Susiimkit!
pica su pašvinkusiu faršu nerealiai bjauru net neimanoma valgyt buvo.
2014.03.16 apie 00.00 val, Saulės picos kebabineje (maximos aiksteleje) zmoniu nebuvo, o pardaveja nesugebejo prieiti prie langelio apie 15min, nors mate, kad laukiame, dirbo viena, durys buvo neuzrakintos, galvojome, kad dar galime eiti ir mandagiai paklausus ar galime uzeiti, buvome grubiais zodziais isprasytos. Laukeme lauke. Galu galiausiai priejusi nemadagiai prieme uzsakyma, jautemes nepageidaujamos. Jusu imones ivaizdziui tokios pardavejos nepalieka gero ispudzio, nors maistas skanus, bet del tokio aptarnavimo nesinori grizti ir vel. ATSIZVELGCIAU I SIOS PARDAVEJOS DIRBUSIOS TA DIENA DARBA!

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Vokiečiai jau norėtų karantino palengvinimo
Vokiečiai jau norėtų karantino palengvinimo 02-28 10:12
Dauguma Vokietijos gyventojų norėtų griežtų karantino sąlygų palengvinimo ir pritartų prekybos centrų atidarymui ir kai kurių apribojimų panaikinimui kovo mėnesį.
Šeštadienį nustatyti 356 nauji koronaviruso atvejai, mirė 9 žmonės
Šeštadienį nustatyti 356 nauji koronaviruso atvejai, mirė 9 žmonės 02-28 10:09
Šeštadienį Lietuvoje nustatyti 356 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė 9 žmonės, sekmadienį pranešė Statistikos departamentas.
Buvusi kultūros viceministrė įsidarbino ministerijos inicijuotame projekte
Buvusi kultūros viceministrė įsidarbino ministerijos inicijuotame projekte 02-28 09:35
Buvusi kultūros viceministrė Ingrida Veliutė nuo sausio dirba su 2,5 mln. Eur vertės projektu Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Projektą inicijavo Kultūros ministerija, kai joje dirbo...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%