Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Saulės grąža

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saulės grąža

Atsiliepimai apie UAB „Saulės grąža“

Saulė šviečia kiekvienam
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Saulės grąža“

Nuo pat pradžios komunikacija labai prasta. Pirkau įrangą dviems elektrinėms. Kiekviename žingsnyje klaidos. Neteisingas ar vėluojančias prekes teko važiuoti pasikeisti į Saulės grąža sandėlį. Už visas prekes buvo sumokėta išankstiniu mokėjimu. Užsakymas turėjo būti įvykdytas iki birželio vidurio, tačiau dalis prekių nepristatyta.
Susisiekti telefonu nepavyksta nors automatinis atsakiklis sako, kad skambutis užregistruotas ir netrukus įvyks stebuklas ir kažkas preskambins.
Skundas perduotas Valstybinei vartotojų teisių tarnybai ir teisininkams. Pretenzija 2022 07 11 išsiųsta [email protected] ir registruotu paštu norodytu buveinės adresu. Įmonė niekaip nesureagavo.
Nerekomenduoju turėti jokių reikalų su šia įmone.
Mano nuomone tai moderni ir šiuolaikiška įmonė. Visuomet suteikia reikalingą informaciją, suderina atvykimo laiką ir kaip nekeista šiais laikais į kiemą įvažiuoja montuotojai numatytu laiku. Įrengiant elektrinę ir konsultuojant, visuome suteikė tikslią ir reikalingą informaciją. Vyresniems žmonėms galbūt kartais reikėtų pagelbėti telefoniniu pokalbiu, mums kie taip ir darė. Sėkmės
Virginija 2022-07-12 15:21:03
Prasta imone. Vadyba "pasikelusi"nemaloniai bendraujanti.. Negerbia klientu ir ju laiko. Nekelia telefono ragelio. Nesugeba atsiusti paskaiciavimu Niekam nelinkiu susidurti su sia firma. NEPATIKIMI
Virginija, maloniai lauksime Jūsų laiško adresu: [email protected] Norėtume daugiau informacijos apie situaciją, nes nematome Jūsų užklausos sistemoje.
Puiki kompanija su šauniais komandos nariais. Prieš darbų atlikimą, teko bendrauti su dviem vadybininkais, kurie suteikė daug aktualios informacijos, atsakė į visus mano iškeltus klausimus, pasiūlė geriausius sprendimo variantus. Taip pat, saulės elektrinės įrengimo darbus atlikę vyrai, tikri šaunuoliai. Viską darė atsakingai, kruopščiai bei atsižvelgdami į mano norus. Bendravo labai atvirai ir kultūringai.
Tikrai rekomenduoju UAB "Saulės grąža", kaip patikimą rangovą saulės elektrinei įsirengti.
Patys geriausi atsiliepimai: greitai sumontavo saulės elektrinę, atsako į visus klausimus aiškia ir normalia:) kalba. Tikrai visiems rekomenduočiau "Saulės grąža" įmonę visiems.
Akvilina Karbonskienė
2022-06-12 20:03:39
Patikima įmonė, rinkoje šioje srityje senbuviai, vien tai pasako, kad matė šilto ir šalto, o vis tiek ėjo pirmyn, mums pasiseke, kad mūsų elektrinę namuose, tiek įmonėje kur dirbu įrenginėjo būtent jie, nes kiekvieno projekto eigoje juk išlenda savi niuansai ir va jų buvo tiek ypač dideliame projekte įmonėje ir namuciuose, o Saules Grąžos kolektyvas susitelkia ir į priekį, nedingsta, nesislepia, o atvyksta ir galvoja, o galvoti turi su kuo nes yra subūrę ilgametę patirtį savo darbuotojuose, jų beja turi nemažai vien tai parodo apie įmonę labai daug išlaikyti ir vadovauti profesionalams yra ką veikti, va kokia įvairiapusiška ir prifesonali yra Saules Grąža, kuria atstovauja šauni komanda, visada atsakanti į klausimus, telefonų skambučius, elektroninius laiškus. Sėkmės Jums.
Esame dėkingi už profesionaliai atliktą darbą, aiškiai, kantriai pateiktą dominančią informaciją, greitą reakciją į užklausas.
Nuoširdžiai rekomenduojame.
Nė akimirkos nesuabejojome pasirinkimu. :) Moteriška nuojauta neapgavo ir vėl. ????
Paprastai nerašau komentarų, tačiau šį kartą tai padarysiu ir komentaras yra pagrįstas ir nuoširdus, esu labai patenkintas šios įmonės darbu, pradedant pradiniu kontaktu, baigiant elektrinę montavusiais meistrais įpatingai Tomu. Tai geras pavyzdys Lietuvos verslui kaip reikia vykdyti veiklą. Ačiū
Gegužės pradžioje įrengė saulės elektrinę, esame patenkinti SE naudingumu ir atliktų darbų profesionalumu, labai kruopščiai atliko montavimo darbus, suteikė pilną informaciją apie SE. Kiek man žinoma dar keturiems gatvės kaimynams saulės elektrinę montavo tie patys specialistai iš Saulės Grąžos įmonės ir taip pat šilčiausi atsiliepimai apie juos.
Puikiai ir greitai komunikuojanti vadyba, konkretūs ir tvarkingi meistrai. Jei reiktų dar kart, vėl kreipčiausi ir rekomenduoju pažįstamiems
Jau du mėnesiai kaip džiaugiamės elektrine.Gamyba viršija lūkesčius.Įmonė viską atliko laiku už sutartą sumą.Nuo projekto iki galutinio APVOS pinigų išmokėjimo jautėme įmonės darbuotojų rūpinimasi ir pagalbą.Visiems rekomenduoju ir jei reiks vėl rinksimės "Saulės grąžą"
Saulės grąža
2022-06-10 10:33:57
Aurimas 2022-06-09 21:03:40
SUDARIAU SUTARTĮ SU SAULĖS GRĄŽA DĖL ELEKTRINĖS. SUPRATAU, KAD TAI NE TA IMONĖ KURI VYKDO SAVO ĮSIPAREIGOJIMUS. NA O GERAS NUOMONES APIE SAULĮS GRĄŽA RAŠO TIK PATYS VADYBININKAI.
Rimantai, vertiname kiekvieną kliento atsiliepimą ir stengiamės kurti teigiamą patirtį įsirengiant saulės elektrinę. Maloniai bendravome, atsakėme į kiekvieną Jūsų el. laišką ar skambutį, ieškojome efektyviausio sprendimo. Buvote informuotas apie kiekvieną projekto etapą. Saulės elektrinė Jums buvo įrengta laiku, pagal sutartyje numatytus terminus.

Atsiliepimų palikimas Aurimo ar Rimo vardu, nėra būdas, kuriuo mes sprendžiame iškilusius nesklandumus su savo klientais. Jeigu turėsite papildomų klausimų, kviečiame susisiekti su mumis savo tikruoju vardu.
Labai džiaugiuosi pasirinkusi UAB "Saulės grąžą" saulės elektrinės įrengimui. Seniai nebuvau susidūrusi su tokiu puikiu, net gi tobulu paslaugos atlikimu. Likome labai patenkinti projekto koordinavimu, informacijos pateikimu, operatyvumu ir montuotojų darbais - viskas nuo užsakymo pateikimo iki projekto pridavimo išpildyta 100%. Malonu buvo turėti reikalų su tokia profesionalų komandą, rekomenduosime Jus ir kitiems. Sėkmės darbuose!
Labai profesionalūs ir operatyvūs darbuotojai - nuo vadybininkų, koordinatorių iki montuotojų. Visą laiką bendravo mandagiai, atsakė į visus iškilusius klausimus, per visą procesą nuo Apvos paraiškos teikimo iki elektrinės sumontavimo ir kompensacijos grąžinimo "vedė už rankos". Nors šiek tiek vėlavo prekės (Rusijos karo veiksmai sutrikdė daugelį logistikos kelių), tačiau visas montavimas atliktas per 1 dieną, viskas išsamiai paaiškinta, parodyta.
Tikrai rekomenduosime draugams ir pažįstamiems.
Saulė grąža
2022-06-10 08:53:01
Ričardas 2022-06-06 12:46:23
Problema su pirkimais iš elektroninės parduotuvės. Realiai mano pasirinktų prekių ten nėra, tačiau apmokėjimus paima (už Growatt keitiklį) Pinigus grąžino gan greitai. Ir tada melavimai kad bus tuoj tuoj. Po mėnesio su viršum reikalavo kad pirkčiau taip taip reikalavo. Paprašius parodyti prekę pasakė - vadyba, kad jis sandėlyje, o pamatyti arba atsiimti bus galima tik apmokėjus sąskaitą, o sąskaitoje nėra pristatymo terminų ir t.t. pasiteiravus kur sandėlis- atsakymas MŪSŲ SANDĖLIS. Bandžiau sakyti kad atsiskaitysiu pagal faktą priimant prekę atsakymas - TAIP NEGALIMA, tokia įmonės politika. Jei kam įdomu, nuvykite lokaliai į nurodytą įmonės adresą. Tai tik mano asmeninė patirti. Patarčiau atsargumo su šita įmone.
Ričardai, kuomet užsisakėte el. parduotuvėje inverterį, mes Jums grąžinome pinigus per valandą nuo užsakymo atlikimo, nes tuo metu sandėlyje neturėjome prekės, o laikyti Jūsų pinigų įšaldytų nenorėjome. Maloniai paaiškinome, jog gavus prekę į sandėlį pranešime Jums, jog galėtumėte atlikti užsakymą iš naujo, nes prekės gavimo terminas tuo metu nebuvo aiškus. Pranešus apie prekės gavimą Jūs atsisakėte už ją mokėti ir norėjote ją atsiimti iš sandėlio, tačiau prekių išdavimą vykdome tik po prekių apmokėjimo. Sandėlio adresas Jums taip pat buvo praneštas. Apgailestaujame, jog nepavyko Jums padėti, tačiau maloniai bendravome viso proceso metu.
Tai ne įmonė, o pažadų ir problemų kontora. Nesilaiko nei terminų, nei sutarties. Net nesinori prisiminti tos saulės grąžos.
Buvau pradėjęs nerimauti, nes dėl tiekimo trikdžių apie porą savaičių nusikėlė montavimas, o kaip tik saulė švietė :). Bet paskui, kai atvyko medžiagos - viskas vyko stebinančiai sklandžiai. Labai profesionalus vadybininkas Linas, projektų vadovai ir montuotojai. Per 1 dieną mano 10 kw elektrinę sumontavo, sokonfigūravo, apmokė kaip naudotis programėle. Kaip sakant "nuo - iki" visas procesas išdirbtas, viskas išsamiai atsakyta, patarta kaip geriau, kokios galimybės pasididinti galingumą jei reiktų vėliau ir t.t. Dokumentacijos tvarkymas taip pat labai sklandžiai ir lengvai praėjo. Praktiškai nieko nereikia išmanyti. Drąsiai rekomenduoju šią įmonę draugams ir kolegoms savo darbe.
Džiaugiamės pasirinkę UAB "Saulės grąža" partneriu įrengiant mūsų namų saulės elektrinę. Visi darbai ir komunikacija vyko sklandžiai nuo pat pradžių. Buvo laikomasi pateiktų terminų ir darbų grafiko. Pateiktos reikalingų dokumentų bei jų paruošimo instrukcijos buvo aiškios ir detalios. Modulius/inverterį montavę inžinieriai buvo mandagūs, aiškiai ir informatyviai pateikė informaciją, o darbus atliko kruopščiai ir greitai. Esame patenkinti jų darbo kokybe ir nuoširdžiai rekomenduojame!
Rimta profesionalų komanda. VISIEMS REKOMENDUOJU !
Puiki komanda, pardavėjas Vaidas, koordinatorius Ramūnas, montuotojai Gediminas ir jo kolega:). Darbas atliktas greitai, pagalba su dokumentacijos tvarkymu aukčšiausio lygio. Rekomenduoju!!!
Ačiū Saulės Grąžai
š*******o kontora. Moka tik pinigus paimt, o paskui slapstosi, ir ką pažada nieko nepadaro. Klientų neinformuoja apie darbų eigą nieko. Pats paskui turi gaudyt ieškot juos, kad savo pinigus atgaut, nes paslaugų taip ir nesuteikė. Geriau ieškokit patikimesnių įmonių, kad ir gal daugiau sumokėsit, bet bent jau ramiai gyvensit.
Labai patenkinta, kad pasirinkau įmonę "Saulės grąža". Pradžioje profesionalus ir kompetentingas bendravimas su projektų vadovu Simonu. Labai ačiū jam už patarimus ir kantrybę. Įmonėje darbai sustyguoti kaip geram orkestre. Kiekvienas žino savo darbą, ji atlieka laiku ir stengiasi kaip įmanoma geriau. Dėkinga Projektų koordinatoriui Ramūnui, neisivaizduoju kaip reikėtų susitvarkyti reikiamus dokumentus be jo pagalbos. Montuotojai Andrius ir Simas labai profesionalūs, tvarkingi, kruopštūs ir kultūringi. Gera įmonė, šiuo sudėtingu laiku susitvarkantį su problemomis. Linkiu jiems toliau sėkmingai dirbti.
Rekomenduoju.
Puiki įmonė, o tiksliau jos darbuotojai, kurie yra tikrieji savo srities specialistai. Tiek vadybininkai, tiek koordinatoriai, tiek montuotojai, visada atsakydavo į iškilusius klausimus, paprastai viską paaiškindavo ir patardavo kokie sprendimo variantai yra patys geriausi pagal mano keliamus poreikius. Džiaugiuosi turėjęs progą bendrauti su aukštos kompetencijos, kultūros ir etikos darbuotojais, kurie yra šios bendrovės varančioji jėga.
Tikrai REKOMENDUOJU rinktis UAB "Saulės grąža".
Labai aukštos darbo kultūros įmonė. Kultūringi ir darbą išmanantys montuotojai, gerai suorganizuota vadyba, aiškūs sukomplektuoti dokumentai. Kantriai naujokams atsakinėja į kylančius klausimus. Be abejo, saulės elektrinių bumo metu ne visuomet atsako per parą (o ir neprivalėtų), ir tam visiems klientams reikia suprantingumo ir kantrybės.
Pasirinkau elektrinę iš Saulės Grąžos po kelių skirtingų kompanijų pasiūlymų, iš dalies pagal draugo rekomendaciją. Tikrai nesuklydau - puikus servisas, profesionali komanda, Projektas suvaldytas laiku ir pagal mano pageidavimus, nuo konsultacijos ir sprendimo parinkimo iki įrangos sumontavimo ir paleidimo, ir dokumentacijos tiek ESO tiek APVA užpildymo. Rekomenduoju!
UAB „Saulės grąža“ 2021-10-27 15:50:08
Pasiūlymus klientams pateikiame asmeniškai, atsižvelgę į individualią situaciją, o elektroninėje svetainėje galima matyti informacinio pobūdžio medžiagą.

Prašome pašalinti privataus asmens duomenis.
Informacinio pobūdžio informacijos pilna google, jūs šių darbų neatliekate, nors savo svetainėje skelbiatės atliekantys, tik gaišindami kitų laiką.
UAB „Saulės grąža“
2021-10-27 15:50:08 IP 2fcokh4c

Prašome pašalinti privataus asmens duomenis.
Regimantas Mikučionis
2021-10-07 12:46:42 IP 66fopmqe
Elektrinę montavę Gediminas ir Paulius yra pačių aukščiausių standartų reikalvimus atitinkantys profesionalai. Bendravimo kultūra su užsakovu, darbų atlikimo profesionalumas, darbo etika ir darbo kultūra - pavyzdiniai. Well done!
Ačiū!
Esame dėkingi visai operatyviai ir profesionaliai dirbančiai "Salės grąža" komandai. Projektų vadovui Linas Paska, darbų koordinatoriui Marius Misiūnas už tvarkingai, išsamiai, aiškiai pateiktą informaciją, paruošus dokumentus. Montuotojams Klaipėdiečiams Dariui ir Mantui (jeigu gerai vardus pamenu) nusipelno atskirų apdovanojimų, taip sustyguotai ir profesionaliai, tvarkingai greitai sumontuotus saulės modulius, sklandžiai viską sujungė, pridavė ir paaiškino. Dėkingi nuoširdžiai ir organizuotai dirbantiems. REKOMENDUOJAME !!!
Labai puikūs, kruopštūs, atsakingi, malonūs Salės graža" montuotojai Tomas ir Paulius. Nuo pradžios montavimo viską suderina su šeimininku, pataria, ko paklausi visada išaiškina. Savo darbą atlieka labai gerai. Super vaikinukai, sėkmės jiems.
Puikiai ir operatyviai dirba montuotojai, sumontavo viską labai tvarkingai ir net viršijo lūkesčius. Labai mandagūs ir kultūringi bei matosi išmanantys savo darbą.
Ramūnas operatyviai sutvarkė visus reikiamus dokumentus prisidavimams ir dokumentus paramai gauti. Tikrai stengiasi dėl klientų matosi ir padaro viską, kas iš jo pusės įmanoma.

Šauniai padirbėta vyrai, rekomenduoju!
Esu patenkintas UAB "Salės graža" atliktu darbu ir rekomenduoju kitiems. Montuotojai labai tvarkingai ir svariai atliko darba. Vadybininkai, gal kartais galetu ir greiciau atrasyti, bet visumoj esu labai patenkitas visos komandos darbu.
NEREKOMENDUOJU!!!! apeikit UAB "Salės gražą"!! pasirasyta sutartis pries 4men, sumoketas avansas ir viskas dingo...
tik tusti pazadai.
BEKIT kuo toliau nuo ju, netiketik graziais pazadais ir viliojanciais pasiulymais!!!!!

ADDED to BLACKLIST!
Grigorij Palkevič
2021-07-07 08:20:51 IP 28m8ul0p
Esu dėkingas UAB "Salės gražą". Gavau nuolatinį, malonų ir išsąmų konsultavimą visais mano klausimais, visada visi dokumentai paaiškinami ir parengiami, nereikia pačiam užsakovui rūpintis, duodamos išsamios instrukcijos kaip gauti ir pildyti paraiškas APVA. Montuotojas dirbo profesionaliai ir tvarkingai.
Sveiki..jeigu jus pasirasote sutarti pries 3 menesius ir paimate avansa...o dabar kalbat kad neturite 485 saules elementu o siulote 480...tad kodel as turiu patirti nuostolius statidamas vietoi 13 elementu 14...manau kad savo isipareigojimus reik vigditi ir telefona kelti kai klientas skambina...Gediminas
Nors mano užsakytos prekių kiekis nedidelis 20m kabelio ir pora jungčių ir pasirinkta pristatymą perkurjierį.Prekių laukių jau 4dienas. Tikriausiai siunčia per Afrikos valstybę.
Giedrius Norvaišas
2021-03-27 11:55:44 IP 28mcrdco
Labai šauni komanda. Visa reikiama informacija pateikta smulkiai ir aiškiai. Dokumentus paruošia ir užsakovui rūpintis jais nereikia. Rekomenduoju
ESO prijungimo sąlygose atsirado pareikalavimas, kad savo asmeniniais ištekliais prisidėčiau rekonstruoti jų pasenusią tinklo infrastruktūrą, todėl mano saulės elektrinės projektas žlugo. Vis dėlto, UAB "Saulės grąža" ir INBANK liko supratingi ir grąžino visas mano patirtas išlaidas. Ačiū už jums už gerus norus ir darbus
Sumontavo greitai ir tvarkingai. Labai paslaugus. Laukti kitaip nei dėl oro sąlygų ar eso nereikėjo :) Per visą procesą nebuvau paliktas nežinioje, nuolat informuoja ir paaiškina. Bendrauja nuolat ir noriai. Dokumentus padeda tvarkyti, net extra ne savo kliurkas forminant padeda sutvarkyti prieš ir po apmokėjimo. Labai rekomenduoju.
Tikrai rekomenduoju, viskas atlikta laiku, greitai ir profesionaliai nuo įrengimo iki dokumentų sutvarkymo. Sekmės darbuose.
Vytautas Keršys
2020-12-27 19:30:20 IP 28lgav3j
Labai esu patenkintas šios įmonės paslaugomis. Nuo pat proceso pradžios iki pabaigos viskas vyko sklandžiai, gavau visą reikiamą informaciją. Ir pats elektrinės įrengimas vyko, mano požiūriu, profesionaliai, su aukšta darbo kultūra. Inverterį pastatė ten, kur norėjome, laidus išvedžiojo dailiai, panaudodami esamas ertmes. Matėsi montuotojo kvalifikacija ir patirtis. Neturiu jokių problemų dėl elektrinės, gaminame elektrą, kad tik saulė šviestų!
Ieškodami, kas mums įrengtų saulės elektrinę, užpildėme skaičiuoklę Saulės grąžos svetainėje. Gavom gerą pasiūlymą savo plokščiam stogui. Montuotojas matosi, kad labai patyręs, išvedžiojo laidus nepažeidžiant stogo, inverterį pastatė katilinėje, kaip ir prašėm. Žmona ypač patenkinta, kad gali stebėti programėlėje. Gavom apmokymus, kaip naudotis, ir daug pagalbos susitvarkant visus dokumentus. Tokio rupesčio nesitikėjau. Tikrai rekomenduoju, matosi, kad įmonei ne tik pinigus paimti rūpi. Laukiam saulėtų dienų.
Alvydas Karalius
2020-07-30 14:05:38 IP 2der09pu
Atsargiai su Šia "imone". Kol parduoda viskas greitai ir gerai. Tačiau ivykus gedimui.jau 2 men nesutvarko (tain ne taip užregistruotas gedimas, tai meistro nėra. Tai su gamintojais 1 mėn aiškinasi dėl garantijos), po menesio laukimo paaiaiskėja garantijos kuri sutartyje įrangai 5 metai po 2 metu jau nėra, nors prietataiso niekur net neveža tikrinti neva nusprendžia iš nuotrauku. Galiausiai už savo lėšas nuperku nauja iranga ir tos nesugeba atsiuti zmonių sumontuoti. UAB Saulės gražą sumontuota elektrinė jau neveikia 2 mėn., papildomai nupirkau nauja įranga ir dar neaišku kada sutvarkys, nes dažnai net prisiskambinti negaliu ir į žinutes tik iš 2-3 karto atsako. Tad jei norite turėti panašių problemų patariu rinktis kitas įmones.
Kęstutis Kakanis
2020-05-19 13:08:25 IP 2e8olh39
Vyrukai dirba PUIKIAI. Nežinau ar galima kitaip apibūdinti "Saulės grąžos" kolektyvą, viskas vyko taip sklandžiai, kad nesitiki, jog tai vyksta Lietuvoje. Viskas, tie dokumentai, tiek pats darbų atlikimas buvo be priekaištų.Saulėtų dienų ir Jums ir man. Aišku aš dar tik šviežias gamintojas, apie tolimesnes pasekmes galėsiu aprašyti tik vėliau.
Viskas ten normaliai su jais. Ne vieną dešimtį įvairių skirtingų kompanijų pasiūlymų teko išanalizuot, kol sutartį pasirašiau. Darbus suspėjo laiku atlikt, jų suruošta dokumentacija man niekur neužkliuvo, viskas tvarkinga tuo klausimu. Tik darbais apsivertę, dar pražiopso kokį laišką. Bendraujant su jais reikia kantrybės turėt. Nors į normalų klausimą ir normalaus atsakymo sulauki. O jų subrangovai-montuotojai kiaules kaišo - sunkiais batais kabarojasi, stogo dangas lanksto. Teko pasiūlyti draugiškai susitarti dėl patirtų nuostolių atlyginimo - tai net nesipriešino. Arba sąžinę turi, arba bijo netradicinės pakraipos juristui nugarą atsukt. Bet kuri kompanija ir bet kam tokį šposą gali iškrėst. Laimės dalykas.
Jei kam kyla klausimų dėl jėgainės atsipirkimo - geriau net nelyskit į šį daržą. Bet kuri kompanija makaronų lengvai prikabinės, o po to nagus graušitės, atsiliepimus rašinėsit, savo (ne)sugebėjimus ir pakabintus makaronus ant ausų demonstruosit, kai lūkesčiai nepasitvirtins.
klijantas 2017-06-06 15:38:49
Tiesiog s*****i, parduoda, duoda garantiją, o sugedus pudrina smegenis.............
Sveiki, gal galite plačiau pakomentuoti situaciją arba susisiekti [email protected]
UAB "Viridis Navitas"
2019-03-13 10:57:53 IP 5los3vf2
Patikima įmonė. Įmonė 2013 metais įrengė 29 kW saulės elektrinę, bet 2018 metų pabaigoje vienas elementas perdegė, nors ir buvo praėję daugiau nei 5 metai, geranoriškai pakeitė elementą į kitą. Tokiu atveju galėjo siūlyt kreiptis tiesiogiai į gamintoją ir laukti jo malonės (gamintojas Kinija), bet sakė, kad patys viską padarys ir davė naują elementą. Labai svarbu, kad įmonė egzistuoja jau daugiau nei 7 metus ir atsitikus problemai geranoriškai padeda. Iš tiesų nesitikėjau, kad viskas taip sklandžiai įvyks. Labai rekomenduoju.

Ignitis
Adresas: Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius „Ignitis“ – sumanių energetikos sprendimų bendrovė, kuri tiekia elektrą bei dujas privatiems ir verslo klientams, o taip pat siūlo naujosios energetikos sprendimus. Nuo saulės elektrinių bei e. mobilumo, iki energijos taupymo sprendimų. „Ignitis“ taip pat...
ENERGUS GROUP
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus group" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių grupė Lietuvoje, kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Informacinių technologijų pasaulis
ITP Solar

Adresas: Raudondvario pl. 150-201, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; kita veikla.
ITP Solar (www.sauleselektrines.lt) – įmonė, energetikos srityje veikianti daugiau nei 19 metų ir diegianti alternatyvius energijos sprendimus. Siūlome saulės elektrinių montavimo paslaugas, pradedant dokumentų paramai gauti tvarkymu ir baigiant pastatytos saulės elektrinės priežiūra. Mūsų kompanijoje dirbantys...
Elektrum Lietuva
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%