VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Saulės grąža

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saulės grąža

Atsiliepimai apie UAB „Saulės grąža“

Saulė šviečia kiekvienam
ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Saulės grąža“
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Montuotojai tai profai, sumontavo inverteri ir kabelius sujunge taip, kad geriau nesugalvosi. Tvarkingai ir svariai dirba. Apie dokumentus nieko nepasakysiu, nes dar nepridavinejau.
Atsakyti
Tikrai rekomenduoju, viskas atlikta laiku, greitai ir profesionaliai nuo įrengimo iki dokumentų sutvarkymo. Sekmės darbuose.
Vytautas Keršys
2020-12-27 19:30:20 IP 28lgav3j
Atsakyti
Labai esu patenkintas šios įmonės paslaugomis. Nuo pat proceso pradžios iki pabaigos viskas vyko sklandžiai, gavau visą reikiamą informaciją. Ir pats elektrinės įrengimas vyko, mano požiūriu, profesionaliai, su aukšta darbo kultūra. Inverterį pastatė ten, kur norėjome, laidus išvedžiojo dailiai, panaudodami esamas ertmes. Matėsi montuotojo kvalifikacija ir patirtis. Neturiu jokių problemų dėl elektrinės, gaminame elektrą, kad tik saulė šviestų!
Atsakyti
Ieškodami, kas mums įrengtų saulės elektrinę, užpildėme skaičiuoklę Saulės grąžos svetainėje. Gavom gerą pasiūlymą savo plokščiam stogui. Montuotojas matosi, kad labai patyręs, išvedžiojo laidus nepažeidžiant stogo, inverterį pastatė katilinėje, kaip ir prašėm. Žmona ypač patenkinta, kad gali stebėti programėlėje. Gavom apmokymus, kaip naudotis, ir daug pagalbos susitvarkant visus dokumentus. Tokio rupesčio nesitikėjau. Tikrai rekomenduoju, matosi, kad įmonei ne tik pinigus paimti rūpi. Laukiam saulėtų dienų.
Alvydas Karalius
2020-07-30 14:05:38 IP 2der09pu
Atsakyti
Atsargiai su Šia "imone". Kol parduoda viskas greitai ir gerai. Tačiau ivykus gedimui.jau 2 men nesutvarko (tain ne taip užregistruotas gedimas, tai meistro nėra. Tai su gamintojais 1 mėn aiškinasi dėl garantijos), po menesio laukimo paaiaiskėja garantijos kuri sutartyje įrangai 5 metai po 2 metu jau nėra, nors prietataiso niekur net neveža tikrinti neva nusprendžia iš nuotrauku. Galiausiai už savo lėšas nuperku nauja iranga ir tos nesugeba atsiuti zmonių sumontuoti. UAB Saulės gražą sumontuota elektrinė jau neveikia 2 mėn., papildomai nupirkau nauja įranga ir dar neaišku kada sutvarkys, nes dažnai net prisiskambinti negaliu ir į žinutes tik iš 2-3 karto atsako. Tad jei norite turėti panašių problemų patariu rinktis kitas įmones.
Kęstutis Kakanis
2020-05-19 13:08:25 IP 2e8olh39
Atsakyti
Vyrukai dirba PUIKIAI. Nežinau ar galima kitaip apibūdinti "Saulės grąžos" kolektyvą, viskas vyko taip sklandžiai, kad nesitiki, jog tai vyksta Lietuvoje. Viskas, tie dokumentai, tiek pats darbų atlikimas buvo be priekaištų.Saulėtų dienų ir Jums ir man. Aišku aš dar tik šviežias gamintojas, apie tolimesnes pasekmes galėsiu aprašyti tik vėliau.
Atsakyti
Viskas ten normaliai su jais. Ne vieną dešimtį įvairių skirtingų kompanijų pasiūlymų teko išanalizuot, kol sutartį pasirašiau. Darbus suspėjo laiku atlikt, jų suruošta dokumentacija man niekur neužkliuvo, viskas tvarkinga tuo klausimu. Tik darbais apsivertę, dar pražiopso kokį laišką. Bendraujant su jais reikia kantrybės turėt. Nors į normalų klausimą ir normalaus atsakymo sulauki. O jų subrangovai-montuotojai kiaules kaišo - sunkiais batais kabarojasi, stogo dangas lanksto. Teko pasiūlyti draugiškai susitarti dėl patirtų nuostolių atlyginimo - tai net nesipriešino. Arba sąžinę turi, arba bijo netradicinės pakraipos juristui nugarą atsukt. Bet kuri kompanija ir bet kam tokį šposą gali iškrėst. Laimės dalykas.
Jei kam kyla klausimų dėl jėgainės atsipirkimo - geriau net nelyskit į šį daržą. Bet kuri kompanija makaronų lengvai prikabinės, o po to nagus graušitės, atsiliepimus rašinėsit, savo (ne)sugebėjimus ir pakabintus makaronus ant ausų demonstruosit, kai lūkesčiai nepasitvirtins.
Atsakyti
klijantas 2017-06-06 15:38:49
Tiesiog s*****i, parduoda, duoda garantiją, o sugedus pudrina smegenis.............
Sveiki, gal galite plačiau pakomentuoti situaciją arba susisiekti info@saulesgraza.lt
UAB "Viridis Navitas"
2019-03-13 10:57:53 IP 5los3vf2
Atsakyti
Patikima įmonė. Įmonė 2013 metais įrengė 29 kW saulės elektrinę, bet 2018 metų pabaigoje vienas elementas perdegė, nors ir buvo praėję daugiau nei 5 metai, geranoriškai pakeitė elementą į kitą. Tokiu atveju galėjo siūlyt kreiptis tiesiogiai į gamintoją ir laukti jo malonės (gamintojas Kinija), bet sakė, kad patys viską padarys ir davė naują elementą. Labai svarbu, kad įmonė egzistuoja jau daugiau nei 7 metus ir atsitikus problemai geranoriškai padeda. Iš tiesų nesitikėjau, kad viskas taip sklandžiai įvyks. Labai rekomenduoju.
Atsakyti
Tiesiog s*****i, parduoda, duoda garantiją, o sugedus pudrina smegenis.............
UAB Saules graza
2015-08-11 11:14:52 IP 4j8joep6
Atsakyti
Kazys 2015-06-02 09:17:41
Neeektyvi sistema, pinigu ismetimas.
neapsigaukite !
p. Kazy, gal galite plačiau pakomentuoti kuo mūsų sistema jums pasirodė neefektyvi? Kol kas tokių nusiskundimų nesame gavę iš esamų klientų iš Lietuvos ir užsienio nors esame įrengę mes ir mūsų partneriai virš 100 vnt Nectar Sun sistemų vandens šildymui.
Atsakyti
Neeektyvi sistema, pinigu ismetimas.
neapsigaukite !

Taip pat rekomenduojame

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Gabrielius Landsbergis patvirtintas TS-LKD lyderiu
Gabrielius Landsbergis patvirtintas TS-LKD lyderiu 02-28 12:53
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Taryba patvirtino Gabrielių Landsbergį partijos pirmininku dar ketverių metų kadencijai. Savaitgalį vykusiame balsavime 122 TS-LKD...
Rusija pristato: "Sputnik Light"
Rusija pristato: "Sputnik Light" 02-28 12:40
Rusijos Gamalėjos centras pateikė registracijai Rusijoje ir keliose kitose šalyse vakciną "Sputnik Light".
Kritikų pasirinkimas: "Kino pavasario" filmai
Kritikų pasirinkimas: "Kino pavasario" filmai 02-28 11:35
Kovo 18 d. prasidedantis tarptautinis festivalis "Kino pavasaris" (KP) tradiciškai paskelbė filmus, į programą "Kritikų pasirinkimas" įtrauktus remiantis specialistų rekomendacijomis.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 18,87 +7,28%
Starbucks 108,03 +4,41%
Twitter 77,06 +3,31%
NVIDIA 548,58 +3,06%
Nokia 3,92 -3,21%
Macy's 15,21 -3,24%
Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,63 0,00%
Varis 7972,15 +2,57%
Sidabras 25,88 +3,64%
Jautiena 4,46 +1,36%
Kava 3,54 +1,72%
Apelsinai 0,63 -1,56%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Dujos (JAV) 2,66 +4,31%