Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Santariškių Šeimos Medicinos Centras, Euro Klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Santariškių Šeimos Medicinos Centras, Euro Klinika

Atsiliepimai apie Santariškių Šeimos Medicinos Centras, Euro Klinika, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Santariškių Šeimos Medicinos Centras, Euro Klinika, UAB

Esu labai pasipiktinusi registratūros darbu. Nuotolinės konsultacijos paslaugai registruotis nurodytu telefonu NEĮMANOMA PRISISKAMBINTI (turiu pasirašytą sutartį šioms paslaugos, kur nurodyta skambinti nuo 15 iki 18 val. tel.852751316)
Bandžiau skambinti nurodytu laiku po keletą kartų, laukiau iki 30 min. ir vis tas pats atsakyklio pranešimas „atsiprašome, šiuo metu visi operatoriai užimti, prašome palaukti“. Tai kiek galima laukti, ir kuo jau taip visi operatoriai užimti, nes šiuo metu tikrai pacientų srautai sumažėję.
Tragiska gydymo istsiga!! Uz kiekviena tyrima, net jei vaikui ir 40 temperaturos, reikia moketi. Kvitu neisraso. Siandien isvis suglumino, nes vizita atsikeleme i siandiena vien tam, kad butu stliktas kraujo tyrimas. Atvykus reikejo laukti valanda ir galu gale, tyrimu neatliko, nes seseliu nebuvo.
Pabresiu, kad buvo atliktas patikrinimas ir buvo grazinti pinigsi uz keketa tyrimu, nes tik pora cekiu buvau issaugojusi.
Egle 2019-01-12 21:35:37
Esu labai nepatenkinta odontologes Sonatos Dulkytės darbu. Nezinau ar yra normalu jei vaikui per dvi savaites iskrenta plomba, dantukas taisytas jau gal 4 karta taip. Ar nemokamas taisymas, ar medziagos, ar neatsakingumas. Gaila pergrezto danties ir visvien tenka ieskoti mokamu paslaugu. Gerai, kad dantukas pieninis dar. Tas pats ir man buvo, kol laukiausi dukart tvarke. Gimus vaikeliui ejau mokamai taisytis ir viskas issisprende.
Po apsilankymo vakar plombuoti danti naujasis odontologas rado skylute nors 01.10d buvom ir tikino, kad baigta, kad tik po 6men atvykti. Nemanau, kad ji atsirado per savaite. Atmestinis darbas arba neprofesionalumas.
Sveiki! Esu Santariškiu poliklinikoje pas neurologus. Gydytoja Kizlaitienė veluoja PASTOVEI!!!Žmones laikia po 30 min., jos tiesiog nera darbo vietoje. As esu nescia, turiu dar speti pas kitus gydytojus.kaip man speti dabar? Eiles laukiu 2 menesius ir dar sedziu laukiu pusvalandi. Ir dar...kodel 14:00 uzregistruoti 2 pacientai?mums kartu eiti??? Kodel kai veluoja pacientai tai pyksta, bara...o patis? Ar taip galima?
9 kartus is 10 tenka susimoketi uz ivairias paslaugas ar tyrimus, taciau vis dar nera galimybes atsiskaityti kortele! Toks poziuris labai idomiai atrodo 21a. kontekste, kai zmones uz paslaugas gali atsiskaityti vien paziureje i telefona. Idomu ar ten atlyginimus taip pat moka grynais pinigais?
Nedvejodami išsirašėme iš šios klinikos dėl administracijos ponios ir pono direktoriaus.Kas smagiausia, jog dabar perskaičiusi komentarus, pamačiau, jog čia niekas nesikeičia jau keleri metai.
Tad jeigu norite susidurti su nepagarba, nesiskaitymu, administratorės visažiniškumu bei visišku netaktu ir nesugebėjimu pripažinti klaidų - visada prašom, užsiregistruokite ir maloniai laukite, kada visa tuo būsite apdovanoti.
Dar galite užsirašyti ir tie, kuriems patinka lėkti nusiiminėti grynųjų, nes kaip nebūtų keista ši klinika galimybės atsiskaityti kortele neturi.
Labai nemandagus personalas, vadovas elgiasi nemandagiai, "pamiršta" kas buvo susitarta, todėl netgi kyla mintis, kad kažko reikalauja. Absoliučiai nėra elementaraus žmogiškumo ir mandagumo. Į pacientą žiūrima kaip į žemesnę būtybę, ypač vadovas ir administratorės. Toks požiūris ir bendravimas daro gėdą visai sveikatos apsaugos sistemai. Pasiskundus telefonu dėl įstaigos paslaugų neatlikimo, teisinantis tvarkomis, net ligonių kasų atstovai nustebo dėl tokio elgesio ir pasakė, kad tai jau įstaigos administracijos "myliu nemyliu" principai veikia ir pasiūlė pakeisti sveikatos priežiūros įstaigą.
2016 04 06 d kol sulaukiau man paskirto laiko prabėgo pusantros valandos!!!! Nuostabu buvo sėdėti ir stebėti kaip tai viena moteris tai kita vaikinas prisispaudžia prie kėdės šalia gydytojos o registratūroje esančios moterytės karksi tą pačia istoriją - " atsiprašome, čia labai reikia, čia tik dvi minutės"
Košmaras, pasijaučiau kaip senais gūdžiais tarybinių poliklinikų laikais kur prieš tave bet kas gali užlysti jei tik turi blatą.
Tik viena bėda čia privati kliniką atrodytų.
O PROBLEMA PAPRASTA - TURI DAUG PACIENTŲ IR TIK VIENĄ PASTOVIĄ GYDYTOJĄ KITA PUSĘ ETATO, todėl jei kas galvojate apie EUROKLINIKĄ tai jei esate normaliai dirbantis žmogus ir jei planuojate savo laiką ir tikitės na daugiausiai su +-15 minučių pavėlavimu patekti..... pamirškite tai.
Lauksite
Lauksite savo eilės.
Sėdėsite ir matysite kaip jūsų laikas jau prabėgo.
Tada ateis kitas žmogus kuriam irgi paskirtas laikas ir jus abu lauksite
ir abu rezervuositės kurį čia gi maloningosios registracijos moterytės priims pirma. Ta kuris laukia ilgiau ar tas kurio laikas suėjo?
O viskas pasibaigs tuo kad lauksite abu o prieš jus vis užkandinės turintys blatą, jums nuolat girdint " atsiprašome, čia tik dviem minutėms"
TAD MIELIEJI JEI TURITE KITU KUR REGISTRUOTIS - taip ir padarykite nes čia su laiku tragedija, karčių emocijų belaukiant garantuojama ir niekada nepalieka jausmas o koks gi šiais laikais " BLATAS" privačioje klinikoje?
Kai tik apsigyvenome Santariškėse, tuojau pat užsiregistravome Euroklinikoje. Iki šiandienos buvom labai patenkinti darbu, aptarnavimu, ypač gydytojomis Aušra ir Silva-tai ne tik puikios specialistės, bet ir labai nuoširdūs žmonės.Ačiū joms ! Bet šiandien buvau šokiruota didelės nepagarbos mums su anūkėle kaip pacientėms, ir ne iš bet ko, o iš įstaigos direktoriaus ! Toks netaktas netoleruotinas, juo labiau, kad ir nebuvo dėl ko ! Atėjau tik išsiaiškint dėl pažymos. Rėkė net ir ant daktarės kai ji paskambino pasikonsultuot tuo klausimu. Bent jau išklausyt ir įsiklausyt į problemą reiktų, gerb.direktoriau ! Jūsų pareiga būtų bent padėti suprasti kai kuriuos medicinos vingius, nes paprastas pacientas ne visada gali žinoti daugelį, , plonybių".Mes jau išėjome ir užsiregistravome ten, kur išėjo ir gydytoja mūsų.
Apie gydytojus daug pasakyti negaliu, nes užsirašius į šią kliniką, dar nei karto nepavyko į ją patekti, kai susirgau. Tą pirmąjį kartą, kai tik užsirašiau ir buvau, gydytoja atrodė maloni.

Kita vertus, pats klinikos darbo pobūdis yra visai kita kalba. Kai turėjau aukštą temperatūrą, pasiūlė ateiti už dviejų dienų. Kai išsigydžiau pati ir turėjau užsilikusį niekaip neišnykstantį kosulį, bandžiau keturis kartus paprašyti, kad mane užregistruotų ir priimtų paklausyti. Tai atsakymai: "šiandien daktarė dirba iki pietų ir jau nepriims", "daktarė dirba tik iki 5, ir jau laisvų vietų nėra", "yra daug sergančių....". Taigi belaukdamas kol tave galės priimti jau gali turėti iš paprasto kosiulio plaučių uždegimą. Panaši situacija buvo, kai reikėjo pas ginekologą patekti, nes turėjau nepaaiškinamą kraujavimą, pasakė gali priimti po dviejų-trijų mėnesių. Visais šiais kartais teko savo problemas spręsti kitose gydymo įstaigose.

Klinika nedirba sąvaitgaliais, ir galima patekti į kažkokią antakalnio polikliniką, tik jei turi "labai labai aukštą temperatūrą", darbo laikas dienomis dažnai yra nuo 8-17. Taigi, panašu, kad ši klinika tiktų tik pensininkams, kurie netoli gyvena, ir gali sau leisti laukti gydytojo paslaugų du mėnesius ištikus bėdai. Bent jau tikrai nepanašu, kad ši privati klinika yra bent kiek geriau nei bet kuri valstybinė.
Kartu su zmona esame pasibaiseje senosios administratores (sviesi ir garbanota) darbu- jokios pagarbos pacientui, izulus elgesys, nemalonus bendravimas, pasikelimas... jaunos tai viska paaiskina ir elgiasi kaip auksto lygio istaigos darbuotojos. Apie medikus tik geri atsiliepimai. Istaigos vadovybei deretu atsizvelgti i administracijos pertvarkyma- CIA GI JUSU ISTAIGOS VEIDAS... keletas pazistamu ishsiregistravo (arba net neuzsiregistravo) is Euroklinikos del senosios administratores "kulturos"...
Bendravima su pacientas baisus, izulus netgi pasakiciau.kaip papult pas daktara su temperatura, jej tave tokia Jolana S.uzraso po dvieju dienu.tokie darbuotojei visuomieniej nerejkalingi
Labai didelį ačiū norėčiau ištarti, tiek klinikoje dirbančiai ginekologei, tiek vaikų gydytojai, bei sesutei, kuri su ja dirba. Tikrai profesionalūs gydytojai, kiek esu lankiusis klinikų, tiek privačių, tiek ir ne, šie specialistai mano nuomone yra geriausi. Ir aplinka labai jauki, personalas draugiškas, visuomet jautiesi laukiamas. Su didele padėka ir malonumu rašau šį komentarą.
Šioje klinikoje nesu prisirašiusi, bet atlieku ozonoterapijos procedūras. Esu be galo patenkinta tuo, ką gaunu. Pirmiausia gavau kompetetingą gydytojo konsultaciją, buvau nukreipta pas gydytoją endokrinologą, kuris rado mano skydliaukėje mazgą ir paskyrė gydymą. Pačią procedūrą atlieka gydytoja, kuri seka paciento savijautą, koreguoja kursą, dozes, gydymo metodą. Mano Hepatito C titrai ženkliai sumažėjo, liga atsitraukė. Registratūrai taip pat jokių priekaištų (aišku, bendravau tik su jaunomis registratorėmis). Jei ko nežino, duoda gydytojo telefoną. Gydytoja visada perskambina, jei tuo metu negali kalbėti. Kiek žinau, esant neatidėliotinom situacijom, pakonsultuoja pacientus ir nedarbo metu (kalbu tik apie savo gydytoją).
Reiškiu didelį skunda dėl šeimos centro administracijos. Visiška nepagarba klientams, pastoviai pakeltas tonas, moralizuojančios pastabos pacientams. Administracija nesuvokia, jog ne visi supranta kaip tiksliai užsiregistruoti, kada kur eiti. Jei pacientas administracijoje dirbančiai moteriškei užduos kelis klausimus, iškart sulauks visu prieš tai minėtu moralaus elgesio pažeidimu. Tikrai neslepiu nepasitenkinimo ju veikla ir atliekamu funkciju tinkamumu.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

"Biedronka" "stipriai prieštarauja" dėl gautos 26 mln. Eur baudos
"Biedronka" "stipriai prieštarauja" dėl gautos 26 mln. Eur baudos 08-13 16:50
Lenkijos prekybos tinklas "Biedronka", kurio pagrindinė akcininkė yra įmonė "Jeronimo Martins Polska", "stipriai prieštarauja" dėl Lenkijos Konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarybos skirtos...
"Klaipėdos nafta" tikisi iki 2030 m. tapti penkių SGD terminalų operatore
"Klaipėdos nafta" tikisi iki 2030 m. tapti penkių SGD terminalų operatore 08-13 16:26
Valstybės valdoma naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) operatorė "Klaipėdos nafta" planuoja per 10 metų tapti bent 5 SGD terminalų pasaulyje operatore ir 4 terminalų dalininke.
Baltarusijos visuomenė toliau reikalauja pokyčių – protesto akcijos šalyje neblėsta 08-13 16:18
Baltarusiai toliau kovoja už teisę į demokratinius rinkimus. Nuo ryto Minske bei kituose Baltarusijos miestuose žmonės ketvirtą dieną renkasi į taikias protesto akcijas: protestuotojai kimbasi į...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?