Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos

Atsiliepimai apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Nuodyja zmones su prarugusia pieno sriuba
Labai noriu padekoti visam liginines personalui ir gyd. Renatai Androsaitei ir tuo metu dirbusiai slaugytojai už puikiai atlikta darba.
dekoju visam personalui tiek poliklinikos tiek ligonines, kuriu darbas atvede prie operaciju savalaikiu ausies plastikoj, keli pastebejimai tik: maistas galetu but geresnis pacientams po operaciju, palatos kur irengtos plansetes, planseciu tikrinimas diagnostika ir tt turetu but kur kas geresnis ir savalaikis
Galina Garalevičienė
2018-12-18 16:35:49 IP 84.15.33.126
Noriu padėkoti " I reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus" vedėjui ir visam med. personalui už profesionalumą, sąžiningumą ir kantrybę gelbėjant žmonių gyvybes. Dar norėčiau padėkoti gydytojui, kurio pavardės nežinau, jis "išplėšė" mano sūnų iš mirties gniaužtų. Tai buvo gruodžio 11 d. dializės metu apie 16 val., mano sunus, Vitalij Zaviša 1982 m. gimimo, būtų miręs.
Nuoširdžiai visiems dėkoju ir lenkiu galvą.
Dėkoja mama, Galina Garalevičienė.
Baisu, baisu, baisu.Kitų žodžių nerandu apie Santariškių priėmimo skyrių.Su greitąja atvežė mamą 11 val. su širdies nepakankamumu.85 metai, ačiū dievui davė deguonies kaukę, nes ją labai dusino.Ir prasidėjo visos bėdos:pasodino į kėdę ir taip išlaikė iki 18 val., kad nuspręstų, ar yra vietos palatoj, ar ne.Tik po dejonių mamą paguldė ant kušetės, nes kojos ištinusios.Aš nesu vilnietė, ilgiau laukt nebegalėjau.Telefonu informacijos neteikia, su ligoniu telefonu neleidžia bendraut.Karinė paslaptis, ar ką?Negali artimam žmogui pasakyti, ar paguldys, ar ne?Tai ir liko mama laukti, gal susimylės medikai.Gal jie palatų ieško su mikroskopu?Betvarkė, taip ir neaišku, kaip ligonis gulės, ar tik sėdės per naktį?
2018-10-12.
Visiskai esu pakraupes ju elgesiu....
Zmona buvo atvesta velai vakare is utenos rajono, nes esa nebuvo vietos nors sendien jau Utenoje guli, esme tame jog atveze velai vakare del inksto skausmu, plius inai jau laukesi 38sav, daktarai pamate jog jau atsiranda saremiai, bet nieko tokio viskas esa gerai, prirase visokiu nesamoniu, kad inai su temperatura 38, su visokiais galvos skausmais, na ir galu gale 1h nakties tiesiog isgrudo nescia motery, ir pasake gali eit, nors inai net ne is vilniaus nieko nezino kur kas taip, kur su kuom nuvaziuot, tai teko kviest taxi kad vestu i kita miesta....
Bus prasnesta visom instancijom apie sy dalyka, tegu grauzia sazyne....
2018-08-27 Po labai intensyvios treniruotės dviračiu apie 21val.namuose pajutau didelį skausmą krūtinėje iš kart supratau, kad gali būti širdies infarktas, pranešęs tel. 033 nepraėjus nei 10 min.į Tyzenhauzų g.gatvę atvyko greitoji pagalba, kuri suteikus pirmąją pagalba pristatė į Vilniaus Santaros ligoninę labai greitai nustatytas širdies infarktas, labai profesionaliai kardiologas Sigitas Čibiras padedant operacinės slaugytojai Nijolei Tamelienei zondavus per vainikinę arterija pašalino didžiulį šidies kraujagislės trombą, poto buvau perkeltas į reanimacijos palatą, kur buvau dėmesingai prižiūrimas, o vėliau perkeltas pirmąjį kardiologijos skyrių, kur šio skyriaus gydytoja Loreta Aizenienė profesionaliai atkūrė sveiką būseną.Pagarbiai Artūras G.
Lietuviškai nekalbantis žmogus šioje įstaigoje yra žeminamas, jam atsisakoma padėti ir ieškoti būdų kaip apeiti kalbos barjerą! BAISU! Amesniui yra į akis rėžiama, jog čia yra Lietuva ir jis privalo kalbėti lietuviškai. Leiskite informuoti, jog joks žmogus neprivalo kalbėti kokai nors kalba! Medicinos paslaugos yra paprastas kleintų aptarnavimas, o čia klientas yra dar ir žeminamas! Įprastose su klientais dirbančiose įstaigose tokius darbuotojus iškart atleistų! Nežmoniškas yra toks elgesys, ką jau kalbėti apie darbo etiką.
Priimamajame dirba tikros, atsiprasant, raganos. Mergaite su sunkiu akies suzeidimu atvyko 8:30, pralauke iki 12val, niekas nepriime. Pacientei pradejo temti akyse, pasidare dar blogiau. Graziai paklausus, kodel taip ilgai kilo baisus pasipiktinimas kodel cia jus nerimstat, atseit sedekit ir laukit, jei dings samone ar dar kazkas atsitiks mum neidomu, tokios taisykles.

Tvarkykit savo priimamojo personala ir jame dirbancias, nesupykit, kad taip issireiksiu - nesupratingas ir nemokancias bendrauti bei dirbti idiotes.
Širdingai dėkoju Justinai Liutkienei, gydytojai neurologei, dirbančiai Santaros klinikų Nervų ligų skyriuje ir Konsultacijų poliklinikos Išsėtinės sklerozės kabinete. Specializacija - išsėtinė sklerozė.Gydo ir konsultuoja nuo 2008 m.
Puikus specialistas, nuostabus, šiltas žmogus.Tokio žmogaus negalima pergirti, - vistiek neužteks epitetų.

Geros sveikatos, nuotaikos, puikių žmonių gyvenimo kelyje.

Ačių, ačiū, ačiū !!!
Prasidėjo viskas dar sausio mėn.
Buvau hospitalizuotas Panevėžio ligoninėje su pliaurito diagnoze. Jau priimamajame apžiūrėjęs gyditojas diagnozavo gretutines problemas susijusias su aortos vožtuvu. Po eilės tyrimų buvo nustatyta, kad aortos vožtuvas kritinės būklės. Palatos gyditoja pasakė, kad iš Santaros ligoninės atvyksta profesorius konsultacijai. Susitikau su minėtu profesoriumi (ar skautu geriau jį pavadinti nes užsiima klijentų atranka Santaros ligoninei) diagnozė buvo dar kartą patvirtinta reikia daryti aortos vožtuvo transplantaciją. Profesorius apsiėmė mane užregistruoti šiai operacijai į Santaros ligoninę.
Tuo pačiu kai sušlubavo seikata buvau užsiregistravęs šeimos klinikoje pas kardiologą. Kadangi jis dirba ir Panevėžio ligoninėje, sužinojęsa apie tai, kad esu hospitalizuotas, užėjo į skyrių pasidomėti apie mano būklę ir palatos daktarei pasakė, kad rekomenduos man vykti operacijai į Kauną. Žodžiu palatos daktarė liko labai nepatenkinta šiuo "konkuruojančios firmos " įsikišimu tai su manimi bendravo išskirtinai formaliai kol nepatvirtinau, kad vyksiu į Vilnių.
Išaušo diena kai teko atvykti į Santaros ligoninę. Atvykau pasidaręs nurodytus tyrimus. Buvau paguldytas į III širdies chirurginį skyrių, čia vėl buvo pakartoti tyrimai ir priartėjo operacijos diena. Prieš tai kalbėjomės su palatos gyditoju. Buvo pasakyta yra du varijantai: biologinis arba mechaninis vožtuvai su savais pliusais ir minusais. Biologinis garantija 10-15 metų po to vėl jį reikia keisti, bet nereikia gerti jokių vaistų. Mechaninis garantija 100 metų, nepatogumas mažiausiai kartą per mėn. reiks darytis kraujo tyrimus ir dozuotai gerti kraują skystinančius vaistus. Gyditojas pasakė atsižvelgiant į mano amžių rekomenduoja mechaninį nes su biologiniu gali tekti kartoti operaciją ne vieną kartą.
Diena prieš operaciją atėjo operuosiantis daktaras instruktažui ir mano sutikimo operacijai parašų. Man įdavė pluoštą dokumentų. Iš esmės papasakojo tą patį kaip ir palatos daktaras. Savaime aišku man apie pakartotines operacijas net minčių nebuvo - tai gi sprendimas MECHANINIS vožtuvas. Pradėjau skaityti dokumentus, o ten tik informacinis lapas apie kraujagyslių šuntavimą. Apie aortos vožtuvo protezavimą jokio informacinio lapo nėra. Žodžiu pasirašai sutikimą operacijai nežinodamas nei kas, nei kaip.
Operacija pavyksta, po dviejų parų grąžinamas iš reabilitacijos į skyrių. Po dviejų dienų į palatą paguldomas jaunas vaikinukas kuriam jau 3čia operacija. Lygiai kaip ir man dieną prieš ateina kitas operuosentis daktaras ir pravedinėja tą patį instruktažą. Tik išgirstu naujovę, kadangi jo jaumas amžius ir gyditojas nenori jo pririšti prie vaistų siūlo dėti biologinį vožtuvą. Galvoju kaip čia taip tik 22 tai kiek reiks dar operacijų neskaitant to, kad ši jau trečia. O pasirodo po 10-15 metų kai užkalkės burės jos bus pakeistos kateteriniu būdu per zondą be jokios atviros operacijos. Likau apstulbęs kaip čia taip? Kam tai naudinga?
O visą nukarunavo kai į palatą kur guli du ligoniai po operacijos prieš paskutinę parą iš priimamojo patalpino žmogų kosėjantį kraujais ir pbiškėjo prieš du metus sirgo tuberkulioze. Jam pastato indą ir liepia atkosėtus kraujus spjauti į indą, kad ryte galėtu nusiųsti i laboratoriją tyrimams.
2018 03 05 apsilankėme pas angiochirurgą Tomą Baltrūną. Tėtis turi prieš 10m. šuntuotas galunių arterijas nuostabaus specialisto prof. M. Gutausko. Prieš 2 m. tėčiui yra nustatyta burnos dugno karcinoma 3ios stadijos. Esame gavę spindulinę ir chemioterapija.Tame periode lankėmes pas angiochirurgus, dėl kojjų tirpimo kruvio metu. Kojų arterijų šuntai jau nefunkcionuoja kaip priklauso ir jos reikia keisti, bet dėl burnos karcinomos operuoti nerekomenduoja, dėl trombų formavimosi. Nueiti į parduotuve 200 - 300m kartais buna didžiausiu išbandymu, nes einant kojos aptirpsta pasidaro medinės ir reikia pailsėti, atsisėsti, kad nenugriutum. Gerbiamas Baltrūnas, turintys vos 6- 7 metų angiochirurgo patirtį mums diagnozuoja alkoholinę neuropatija ir siunčia pas neurologą be jokių atliktų tyrimų, kodėl gi tirpsta tos galunės? Tėčio kojos buvo apžiūrėtos tik vizualiai rankas laikant kelnių kišenėse. Gydytojas kalbėjo arogantiškai nieko deramai nepaaiškinęs. Pagal jį, , iš jo pusės, , tėtis bėdų dėl kraujotakos strikimo neturi, Bet paskirią kažkokį tyrimą, kurio esmės napaaiškina ir angiochirurgo konsultaciją po pusės metų. Klausymas koks tyrimas ir kam, jeigu bėdų dėl kraujotakos nėra ir dar po pusės metų, kai žmogui vaikščioti sunku dabar.??? Nebučiau kartu su tėčiu kabinete, nebučiau patikėjusi, kad gydytojas gali taip atlaidžia teikti konsultaciją. Likome nevilti, ką mums daryti toliau, nes jokio išrašo irgi negavome. Gal Santaros klinikų administracija atkreiptų dėmesį į paprastą žmogų???
Paskambinus i neurologijos centra, atsiliepusi moteris, prisistaciusi dirbanti pedagogini darba bendravo kaip zveris. Sauke, reke, snekejo nesamones. Koki pedagogini darba gali dirbti neadekvatus zmogus? Ar med srityje, gali dirbti saves nevaldantis asmuo? Neuroligijos centras, o nervu nevaldo darbuotojas. Esu siaubingai nusivylusi, nebeimanoma pasiskambinti ir informacijos suzinoti. Tai kam tada skirtas kontaktinis telefonas ????
Prašau atkreipti dėmėsi į savo priemimo skyriaus darbuotojas (registratores?) atvykus į priemimo skyriu su sunkiu vestibiuliarinio simptomo sutrikimu žmogus buvo išsiustas pas neurologą (nenurodytas kabinetas, palydos jokios nebuvo) eikite už mėlynų kėdžių ir ten rasite gydytoja, pas jus išties didelė ligoninė ir rasti gydytojo kabinetą kurio būtent reikėjo buvo išties nelengva, tikiuosi pasirūpinsite tuo kad priėmime būtų nors viena padėjėją kuri sugebes nuvest iki kabineto be žodžių, , jūs gi nemirštate daeisite patys'' jau nekalbant apie tai kiek laiko pralaukt reikėjo pačio gydytojo 2018.01.04 19:30
Sveiki! Tevas lankesi klinikoje, pas oftalmologe Rita Jazukeviciene. Daktare kaip specialiste labai gera, diagnazavo ir paskyre laika operacijai. Bet... nemalonu tai, kad bendrauja negraziai, grubiai ir net nervingai atsako jeigu uzduodi klausima. Slaugytoja, dirbanti su daktare (nezinau jos vardo ir pavardes)-nemalonumo isikunijimas, nes kalba su pacientu grubiai ir net neatsisuka, o stovi nugara kada jai uzduodi klausima. Taip slaugytoja kalbejo ne tik su manim (as lydejau savo 75 metu teva) bet ir su kitais pacientais. As pati medike, dirbu ligonineje, pasijutau geda uz visus meddarbotojus, paziurejusi i toki elgesi.
2017 12 20 mano mama lankėsi Jūsų klinikoje. Dėl gydytojo A. Rudžio ir tyrimą atlikusio R. Katkaus jokių pretenzijų neturime. Viskas gerai. Ačiū jiems.BET buvo skirtas laikas 9.00 val. transtorakalinei echokardiografijai, bet deje buvo priimta 14.18val. Ar tai Jūsų klinikoje yra normali praktika, kad susikviečiat žmones ryte, po to 5val. tenka intensyviai žiūrėti į ekraną gal gi būsi pakviestas? Gal tai naujas metodas, , gydyti" sunkiai sergančius? Ar tai seselės savivaliavimas? (Taip laukė ne viena mano mama)
Pagarbiai dukra Aušra.
Jolanta Zinkevičienė
2017-09-21 15:03:00 IP 77.219.185.12
Rašau Jums deja, ne su padėkos ar pagyros žodžiu. Šį kartą norėčiau pasidalinti labai nemalonia patirtimi, kurios užmiršti negaliu, jau praėjus mėnesiui po vizito pas gydytoją. Š.m. birželio mėn., Naujininkų poliklinikoje, man buvo paskirtas apsilankymas rugpjūčio 28 dienai pas gyd. neurochirurgą Ugnių Kšaną. Visų pirma norėčiau paminėti, jog gydytojas Ugnius Kšanas, be jokios pagarbos pacientams, leido sau pavėluoti 30min. į vizitą. Na, bet tai tik mažytis nesklandumas, kuris nublanksta prieš gydytojo elgesį su pacientu. Nemalonu, bet turėčiau pranešti, jog gydytojas nemoka palaikyti dalykiško santykio su pacientu, pastarasis labai įžūliai bendrauja. Daktaro požiūris į pacientą itin atmestinas, visą laiką kol truko mano vizitas, jaučiasi smerktinai, tai daktaras parodė savo atmestinais gestais bei netaktiška kalba. Taip, tikiu jog daktaras yra savo srities profesionalas, tačiau, mano nuomone, to neužtenka, kad pacientas jaustųsi gerai daktaro kabinete. Neurochirurgui Ugniui Kšanui būtina, pasimokyti elgesio manierų bendraujant su pacientu. Po šio apsilankymo buvau šokiruota, negavusi tinkamos daktaro apžiūros. Labai norėčiau, paprašyti, jog atkreiptumėte dėmesį į šią situaciją, tai negali pasikartoti, kitų pacientų nenaudai. Taip pat tai labai stipriai gadina Jūsų ligoninės reputaciją.
Maistas kurį duoda ligoniams tragediją
Nesuprantu kaip registraturoje sedi zmogus, kuris nemoka bendrauti su ligoniais, zmogu laukia akiu operacija, tai vietoj mandagiai paaiskinti, kelia balsa dar.tai vyko siandien 8 val.ryto registraturoje F korpuse 3 langelyje.
Labai norėčiau padėkoti ginekologijos skyriaus vedėjui Viliui Rudaičiui už nuostabų suburtą personalą ir ypatingai gerą vadovavimą.Personalas labai dėmesingas, nuoširdus, skubantis padėti, bei suteikiantis kvalifikuotą informaciją.Asmeniškai noriu pasakyti didelį AČIŪ pačiam gyd.V.Rudaičiui.Tai auksinių rankų, bei geros širdies ir aukštos kvalifikacijos gydytojas.Aš buvau praradusi viltį, kad galėsiu, kada nors gerai jaustis, nes dešimt metų ieškojau pagalbos pas kitus ginekologus, bet atsakymų ir gydymo nesulaukiau.Esu dėkinga likimui, kad patekau pas gyd, V.Rudaitį, tai jis sudėjo visus taškus ir atliko intervenciją.Atsibudusi aš, taip gerai jaučiausi, rodėsi, kad nieko ir neįvyko.Tai gydytojas iš didžiosios raidės.Ačiū Jam ir norisi tikėti, kad tokie specialistai liks Lietuvoje ir teiks viltį sergantiesiems.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Po rinkimų egzamino – išmėginimas valdžia
Po rinkimų egzamino – išmėginimas valdžia 05-23 21:34
Poryt rinksime naują Lietuvos prezidentą – abu kandidatai, pasak kadenciją baigiančios Dalios Grybauskaitės, verti būti antrame ture. Kandidatai – skirtingi, skirtingi bus ir penkeri...
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%