Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos

Atsiliepimai apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Labai ačiū Santaros klinikų Neurochirurgijos centro gydytojai Onai Laptevai, kuri sutiko man padėti sunkiu metu: mane daug mėnesių kankino stiprūs stuburo skausmai ir ilgainiui jie vis stiprėjo, o Lazdynų ligoninė gydyti atsisakė dėl karantino. Tuomet kreipiausi į šią gydytoją ir ji atliko operaciją. Pagaliau buvau išvaduotas iš beveik metus trukusių skausmų. Neurochirurgijos centro slaugytojos kantriai ir profesionaliai leido vaistus, mokė, kaip gyventi po sudėtingos operacijos.
Nuoširdus ačiū Gydytojai didžiąja raide Onai Laptevai ir visam Santaros klinikų Neurochirurgijos centro kolektyvui.
Feliksas
Visuomet tikėjau, kad Dievas žmonių rankomis daro stebuklus. Ir tuo įsitikinau, kuomet susirgus, likimas lėmė sutikti Gydytoją Vilių Rudaitį. Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų Ginekologijos sk. vedėjui V. Rudaičiui už pagalbą, už suteiktą Tikėjimą, kad viskas bus gerai. Tik šio skyriaus darbuotojų nuoširdi priežiūra padėjo man pasveikti. Linkiu gydytojui sveikatos ir Dievo palaimos. AČIŪ! Pagarbiai, Jūratė.!
Nuoširdus AČIŪ savo srities profesionalui, Santaros klinikų urologijos skyriaus gydytojui Genadijui Kučinskiui už atliktą operaciją. Dėkinga esu Jums, gydytojau, už sugrąžintą visavertį gyvenimą, už pagalbą ir norą padėti žmonėms, kai mums to labai reikia. Kuo didžiausios sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems! Su pagarba, Jūratė.!
Nuoširdžiai dėkoju kraujgyslių chirurgui Tomui Baltrūnui už atliktą aortos aneurizmos stenografto implantacijos operaciją, už dėmesį ir rūpestį vusu gydymo laikotarpiu.
Vanda Kirlienė
Situacija tokia, kad šiandien (03-11) nors yra ne darbo diena, tačiau turiu problemų dėl akies. Šiandien atsikėliau ir vos galėjau prasimerkti. Su draugu nusprendėme nuvykti į artimiausia mums esamą Santaros klinikų priimamąjį. Issimusiau lapelį, nuėjau į kabinetą. Ten viena seselė stovi ir plepa telefonu, o kita seselė sėdi ir klausia manęs kas pacientas, draugui liepė išeiti. Paaiškinau situacija, kad keletą dienų skauda akį, ji yra patinusi, paprašiau nukreipti mane pas gydytoją, ta seselė ir sako "Kadangi esate ne registruota mūsų poliklinikoje, daktaras po apžiūros gali reikalauti susimokėti 40€, jeigu ne tada važiuokite į savo poliklinika." Nuo kada priimamajame skyriuje už apžiūrą reikia mokėti? Tam kad mane apžiūrėtų reikia vidury gatvės išsikviesti greitąją ar kaip? Priimamasis skyrius dirba kaip privatusis skyrius. Likau labai pasipiktusi ar tokia ligoninės tvarka arba personalas toks...
info@santos.lt - ne informacijos teikimas, o dugnas, niekad neprisistato su kuo šneki.. elementarius klausimus atsakinėja šabloniškai ir iki galo nepaaiškina, turi neva pacientas viską išmanyti, visus su gydymu įstatymus susijusius, visą administracinę tvarką, visumoje moku PSD už tokius cirkinimus su klinikų informacija, teikit paslaugas kokybiškai.
Nuoširdus ačiū Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojui Andriui Timpai už, pirmiausia, žmogiškumą, palaikymą, nuoširdų bendravimą. Ačiū už operatyvumą, tikslų nukreipimą ir tinkamai parinktus tyrimus. Sėkmės jums tolimesnėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.
Labai "malonu", kad registratūroje nėra kam pakelti telefono ragelį. Neprisiskambinta nuo 13 iki 16 val. Ką turėčiau daryti su beveik nevaikštančiu žmogumi? Atvažiuoti iš kito miesto ir laukti "gyvoje" eilėje, pavykus užsiregistruoti, važiuoti laukti atgal?
Apgailėtina situacija, kuria sudarote JŪS! Niekas taip ir neatsiliepia iki šiol...
Mantas 2019-12-11 10:26:13
Kalba eina apie F skyrių (ginekologijos ir akušerijos skyrius)
Nemalonus apsilankymas pas J. Brazauskiene
Vakare atėjus iš priėmimo Gerb. Gyditojų buvo labai pikta, kalbėjo arogantiškai, piktai pareiškė jog neturėjo manęs pas ją siūsti, kad turėjau kreiptis pas savo ginekologe o ne pas ją, nors mane atsiuntė raitantis iš skausmo, ne paklausus kada, ir, ar iš vis tyrėjus lytinius santykius liepė darytis nėštumo testą, beveik aprekė jog esu per stora kas yra visiškai nemandagu ir neetiška nežinant kas ir kaip. Apžiūra buvo labai skausminga ir grubi. Ateityje vengsiu šios medikės
Atvažiavau į ginekologijos akušerijos skyriaus priimami su kraujuojančią gresiančių persileidimų niekas priimti neskubėjo turėjau sėdėti pusvalandi su skaudančių pilvų kol kas nors apžiūrės visiems vienodai tik kas 5 min bėgioja rūkyti. Nemandagios nei daktares nei seseles.
Kabinetas 605 iš geros nuotaikos tampa bloga po vieno pokalbio (klausimo). Visiškai šlykštus bei nemandagus bendravimas. 2019_12_11 12val.12min, susimastykit arba apmastykit ką ir kaip kalbate. Ačiū
Mantas 2019-12-11 10:24:44
2019-12-11, 10:15, buvo nueita pasiteirauti prie informacijos langelio 1 aukšte ir buvome labai "maloniai" aptarnauti. Moteris ne tik kad jokios informacijos nesuteikė bet dar ir taip nuotaiką sugadino. Tegu išmoksta moteris dirbt savo darbą, o jei nesugeba manau pats laikas užtarnauto poilsio paleist, nes pirmas sutiktas darbuotojas ir toks aptarnavimas baisuminis, kad gadina visą bendrą vaizdą. Manau reikėtų jums atkreipt dėmesį į tai kad informacijos centre dirba.
Kalba eina apie F skyrių (ginekologijos ir akušerijos skyrius)
Noriu tarti nuoširdų ačiū urologijos skyriaus daktarei Gintarei Andreikaitei, chirurgui urologui Česlovui Andreikai, anesteziologui Linui Mikailai ir visai brigadai gruodžio 5d.operavusei Vitolda Gudelį.Nuoširdus jums ačiū. Su pagarba Vitoldas iš Švenčionių
Rašau apie registratūros darbuotoją Daivą, su kuria šiandien teko pabendrauti gan nemaloniai.Kalba pakeltu tonu ir nepatenkinta ko čia skambinėjat.Jei nepatinka darbas tai tegu keičia.Kai buvo pasakyta kodėl šneka pakeltu tonu, tai iš karto pasikeitė.Juk bendrauja ne su gyvuliais.
As pakraupus nzn net nuo ko pradet: (pakliuvau i Santaros klinika i urologijos skyriu del akmenlyges, padare stentavima, bande skaldyt lazeriu akmeny nepavyko, nusprende salint operaciniu budu, pasalino, kita diena isleido namo, namuose pakylo temperatura, kreipiausi i priimamaji pagulde i ligonine 4 dienom leido antibiotika, isleido vel namo israse antibiotika tabletem test gydyma namie, po 2 dienu gydimo namie vel sukarsciavau: (vel nuvaziavau i ligonine, vel pagulde, kai paklausiau kdl taip yra kodel karscioju gydytojas atsake; operacijos metu jums pateko bakterija kuri gyvena operacinej "klipsiella" o ji pasirodo lb kieta bakterija gyde mane 10d paleido namo, o po menesio bakterija vel atsinaujino.Issikveciau greitaja, mane nugabeno vel i Santaros klinika, padare tyrymus net nesiteike suleist nuskausminamuju, mane ziaurej pikino skaudejo sona ir inksta paprasiau suleist cirukali nuo pikinimo tada tik teikesi reaguot.Istyre pasake man, mes neturim vietu, vaziokit i kita ligonine.Nuveze i Antakalnio ligonine diagnoze: atsikartojo ju inesta bakterija, visa infekcija susikaupe inkste, akmenukas uskimso kanala po inkstu susirinko pulinej pjove sona visa, 21 diena pragulejau logoninej, 20d leido antibiotika. Kur ieskot tiesos?, reikia kviest televizija tegu aiskinasi del bakteriju operacinej.Ir kaip dirba daktarai ju ziurejo ehoskopu nk nemate ne uzdegimo ne akmens kuris kanala uzkimses, o man maza to bakterija pateko ne tik i slapima, o prasidejo sepsis Antakalni viska rado iskarto.Vienu zodziu ieskosim tiesos !
Noriu informuoti ne tik apie Santaros klinikų daktarus, bet ir apie Alytaus ligoninę, kaip veikia visa sistema apžiūros ir diagnozės nustatymo tikslumas.
Nutiko nelaimė su elektriniu paspirtuku, kojos trauma. Su greitosios automobiliu buvau nuvežta į Alytaus ligoninę, ten koja buvo apžiūrėta ir atliktas rengenas. Iš nuotraukos daktaras nustatė, kad kojos čiurnos kaulas sutrupintas, buvo svarstyta ar operuoti iš karto ir dėti metalines plokštes ar gipsuoti. Kadangi po įvikio nebuvau atsistojusi, tai kaulas liko savo vietoje, dėl to nuspresta buvo gipsuoti koja. Viskas būtų kaip ir ok, BET gryžus į namus Vilniuje, praėjus kelioms dienoms skausmas buvo beprotiškas ir tikrai ne toks koks turi būti po kaulo lūžio, bent taip nusprendė šeimos gydytoja. Gavome siuntimą į santaros kliniką, ten nuvykus buvo atliktas pakartotinai rengenas ir kiti tyrimai, buvo nustatyta, kad lužes kaulas ties kojos kulnu, nuspresta palikti gipse 6sav lovos režimas, po 6sav pakartotinai rengenas ir reblitacija (atliekant pakartotinai rengena gipsas nebuvo nuimtas ir net nebuvo prisiliesta prie kojos). Viskas būtų vėl kaip ir gerai, nes išrašė vaistų 3 rūšių kad malšintų skausmą ir dėl kraujo krešėjimo. BET praėjus vėl kelioms dienoms skausmas pasiekė tokį lygi, kad kentėti buvo tiesiog neįmanoma, nusprendėme vykti į Amerikos kliniką privačią Vilniuje, ten buvo nuimtas gipsas, daktaro apžiūra, padaryta nauja rengeno nuotrauka, daktaras matydamas Santariškių ir Alytaus ligoninių išrašus, net suabejojo savo kompetencija žiūrėdamas į naujai pas juos padarytą rengeno nuotrauką, dėl to buvo nuspresta daryti magnetinį rezonansą. Gavus jo atsakymą, buvo iškviestas dar vienas daktaras, visi žiūrėjome į atsakymus ir išrašus iš kitų ligoninių, na ir ką jūs galvojate gavome atsakymą LŪŽIO AR KAULO SKILIMO NĖRA. Yra plyšes raumuo, nutraukti kojos raiščiai, bet LUŽIO NĖRA. O kojoje jau buvo atsiradusios paviršutinės kraujosrūvos, prasidėjęs uždegiminis procesas ir prasidėjusi gangrena, koja jau buvo visa karšta, gipsas uždėtas nekokybiškai, visą laiką jis trynė/spaudė būtent tą vietą kojos kuri buvo labiausiai pažeista, koja buvo ištinusi ir pradėjusi deformuotis. Kaip jums toks Alytaus ir Santaros ligoninių daktarų elgesys? ?? man kraupu darosi iki ko mes dasigyvenome. Ačiū Amerikos klinikos Daktarams kurie operatyviai padėjo man ir išgelbėjo iš beprotiškų kančių. Ir ačiū dievui laiku viskas buvo padaryta.
Noriu padėkoti visam intensyviosios poskyrio kardiologijos kolektyvui, Kardiochirurgam ! Be Jūsų altruistinio atsidavimo ir nuoširdžios tarnystės visuomenėj šiandien galbūt netekčiau mylimo žmogaus.
Pirmą kartą apsilankiau intervencinės kardiologijos dienos centre, kur buvo atlikti širdies kraujagyslių tyrimai. Esu labai nustebinta ten dirbančio personalo dėmesiu pacientams, jų nuoširdumu, šypsenom.
Ačiū jums mielieji.
Apsilankymas 2019-07-05
2019-07-07 14:35:49 IP 66gk9nvd
Nuoširdžiausi linkėjimai Santaros klinikų Priėmimo skyriaus personalui, kurių dėka lauksite gydytojo apžiūros daugiau nei 3 valandas raitydamiesi iš skausmo, o šis atėjęs pasakys, kad niekas jam nepaskambino ateiti! 2019-07-05 vakare dirbęs urologas apžiūros metu, man kenčiant siaubingus skausmus, klausinėjo su sveikata niekaip nesusijusių klausimų apie mano tatuiruotes ir jų reikšmę. Atlikti tyrimai "parodė", kad esu visiškai sveika, jokio skausmo negali būti, apsimetinėju ir turiu psichologinių problemų (???). Tyrimų rezultatai buvo akivaizdžiai suklastoti. Man buvo įteiktas išrašas, kuriame surašyta, kad mano organai neskausmingi (gydytojas nurodė seselėms suleisti man vaistų nuo skausmo), temperatūra 36, 6 (skundžiausi karščiavimu, niekas temperatūros man nepamatavo!), neatitiko tyrimo rezultatuose nurodyta šlapimo spalva ir skaidrumas (daviau tamsų, drumstą šlapimą, buvo parašyta kad jis skaidrus ir šviesiai geltonas). Man buvo liepta eiti namo. Personalui galiu palinkėti tik vieno - kad kada nors gautumėte tokią "pagalbą", kokią man suteikėte.
Nesu tikra, ar visi Santariškių akių klinikos gydytojai yra girdėję apie mediko etiką. Tik dvi jaunos daktarės išties skrupulingai apžiūrėjo mane. Istorija tokia - rudenį turėjau akies traumą - į akį įdrėskė katė. Atvažiavusi į klinikas mane apžiūrėjo, skyrė antibiotikus. Įdrėskimą tyrimų metu pamatė jauna medikė. Kaip ten bebūtų... po traumos mano akių jautrumas padidėjo. Pavasarį buvo taip blogai, kad vos patekus muilo į akis, vėl prasidėjo uždegimas. Tą kartą vėl teko kreiptis į ligoninę, nes akis buvo baisiai raudona. Ir vėl mane apžiūrėjus medikė išsityčiojo, liepė susimokėti. Visus įžeidimus už durų girdėjo mane palydėjęs draugas. Nežinau, ar galima pacientui taip sakyti - "jūsų viena akis mato tik trečdalį, tad neaiškinkit, kad išvis kažką matote". Patylėjom, išklausėm ir susimokėjom. Mano nelaimei, po mėnesio prasidėjo stiprus akių ir galvos skausmas. Gydžiausi pati namie, nes bijojau vėl tų patyčių. Visgi, teko atvažiuoti - paskatino šeima. Ir dabar jau net tokių komentarų sulaukiau "daugiau niekada čia nevažiuokite, jums kažkas negerai, jūs važiavote čia prieš mėnesį, o apskritai įsivaizduojate, kad sergate visus metus". Ir vėl sumokėjau pinigus. Tik kita jauna specialistė pasakė, kas galėjo sukelti simptomus ir tikrai manimi patikėjo, neliepė tikrintis psichikos. Mieli medikai, aš tikrai nevažiuoju pas jus, tam kad pajausčiau kažkokį malonumą ar kurčiau esamas istorijas. Važiavau, nes buvo trauma, po to važiavau, nes po traumos kentėjau simptomus ir pradėjo skaudėti akis. Jūsų pasakymai, kad "jūs kažkuo sergate visus metus, jei čia važinėjate" yra visų pirma neetiški, nekorektiški, juolab, kad sutikau sumokėti už konsultaciją. Man sveikatos palinkėjo tik tuomet, kai sumokėjau. Gerai, kad esu adekvatus žmogus ir visus įžeidimus išklausiau sėdėdama ramiai. Jei medikas plaikstosi, įžeidinėja konsultacijos metu bei liepia daugiau čia nevažiuoti - kyla klausimas, kam čia prasidėjus neuralgija. Ar man, kai sėdėjau ramiai ir tik atėjau pasitikrinti? Negaliu nieko daugiau pasakyti apie žmones, kurie neturiu elementarios bendravimo etikos ir išvarinėja pacientus. Nebijokit - nevažiuosiu, bet apie tokį neprofesionalų bendravimą siūlyčiau pagalvoti, nes kitas žmogus tikrai gali turėti psichologinių problemų ir jūsų įžeidinėjimai gali pakenkti jo sveikatai - kas pagal šiuolaikinius medikų bendravimo su pacientais metodus yra tiesiog nekompetentinga. O šiaip ačiū tom dviem jaunom specialistėm, kurios išgydė įdrėskimą, apžiūrėjo, davė rekomendacijų pasitikrinti kitus organus, dėl ko galėjo atsirasti simptomai.
Nuodyja zmones su prarugusia pieno sriuba
Labai noriu padekoti visam liginines personalui ir gyd. Renatai Androsaitei ir tuo metu dirbusiai slaugytojai už puikiai atlikta darba.
dekoju visam personalui tiek poliklinikos tiek ligonines, kuriu darbas atvede prie operaciju savalaikiu ausies plastikoj, keli pastebejimai tik: maistas galetu but geresnis pacientams po operaciju, palatos kur irengtos plansetes, planseciu tikrinimas diagnostika ir tt turetu but kur kas geresnis ir savalaikis
Galina Garalevičienė
2018-12-18 16:35:49 IP 2e7qvap6
Noriu padėkoti " I reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus" vedėjui ir visam med. personalui už profesionalumą, sąžiningumą ir kantrybę gelbėjant žmonių gyvybes. Dar norėčiau padėkoti gydytojui, kurio pavardės nežinau, jis "išplėšė" mano sūnų iš mirties gniaužtų. Tai buvo gruodžio 11 d. dializės metu apie 16 val., mano sunus, Vitalij Zaviša 1982 m. gimimo, būtų miręs.
Nuoširdžiai visiems dėkoju ir lenkiu galvą.
Dėkoja mama, Galina Garalevičienė.
Baisu, baisu, baisu.Kitų žodžių nerandu apie Santariškių priėmimo skyrių.Su greitąja atvežė mamą 11 val. su širdies nepakankamumu.85 metai, ačiū dievui davė deguonies kaukę, nes ją labai dusino.Ir prasidėjo visos bėdos:pasodino į kėdę ir taip išlaikė iki 18 val., kad nuspręstų, ar yra vietos palatoj, ar ne.Tik po dejonių mamą paguldė ant kušetės, nes kojos ištinusios.Aš nesu vilnietė, ilgiau laukt nebegalėjau.Telefonu informacijos neteikia, su ligoniu telefonu neleidžia bendraut.Karinė paslaptis, ar ką?Negali artimam žmogui pasakyti, ar paguldys, ar ne?Tai ir liko mama laukti, gal susimylės medikai.Gal jie palatų ieško su mikroskopu?Betvarkė, taip ir neaišku, kaip ligonis gulės, ar tik sėdės per naktį?
2018-10-12.
Visiskai esu pakraupes ju elgesiu....
Zmona buvo atvesta velai vakare is utenos rajono, nes esa nebuvo vietos nors sendien jau Utenoje guli, esme tame jog atveze velai vakare del inksto skausmu, plius inai jau laukesi 38sav, daktarai pamate jog jau atsiranda saremiai, bet nieko tokio viskas esa gerai, prirase visokiu nesamoniu, kad inai su temperatura 38, su visokiais galvos skausmais, na ir galu gale 1h nakties tiesiog isgrudo nescia motery, ir pasake gali eit, nors inai net ne is vilniaus nieko nezino kur kas taip, kur su kuom nuvaziuot, tai teko kviest taxi kad vestu i kita miesta....
Bus prasnesta visom instancijom apie sy dalyka, tegu grauzia sazyne....
2018-08-27 Po labai intensyvios treniruotės dviračiu apie 21val.namuose pajutau didelį skausmą krūtinėje iš kart supratau, kad gali būti širdies infarktas, pranešęs tel. 033 nepraėjus nei 10 min.į Tyzenhauzų g.gatvę atvyko greitoji pagalba, kuri suteikus pirmąją pagalba pristatė į Vilniaus Santaros ligoninę labai greitai nustatytas širdies infarktas, labai profesionaliai kardiologas Sigitas Čibiras padedant operacinės slaugytojai Nijolei Tamelienei zondavus per vainikinę arterija pašalino didžiulį šidies kraujagislės trombą, poto buvau perkeltas į reanimacijos palatą, kur buvau dėmesingai prižiūrimas, o vėliau perkeltas pirmąjį kardiologijos skyrių, kur šio skyriaus gydytoja Loreta Aizenienė profesionaliai atkūrė sveiką būseną.Pagarbiai Artūras G.
Lietuviškai nekalbantis žmogus šioje įstaigoje yra žeminamas, jam atsisakoma padėti ir ieškoti būdų kaip apeiti kalbos barjerą! BAISU! Amesniui yra į akis rėžiama, jog čia yra Lietuva ir jis privalo kalbėti lietuviškai. Leiskite informuoti, jog joks žmogus neprivalo kalbėti kokai nors kalba! Medicinos paslaugos yra paprastas kleintų aptarnavimas, o čia klientas yra dar ir žeminamas! Įprastose su klientais dirbančiose įstaigose tokius darbuotojus iškart atleistų! Nežmoniškas yra toks elgesys, ką jau kalbėti apie darbo etiką.
Priimamajame dirba tikros, atsiprasant, raganos. Mergaite su sunkiu akies suzeidimu atvyko 8:30, pralauke iki 12val, niekas nepriime. Pacientei pradejo temti akyse, pasidare dar blogiau. Graziai paklausus, kodel taip ilgai kilo baisus pasipiktinimas kodel cia jus nerimstat, atseit sedekit ir laukit, jei dings samone ar dar kazkas atsitiks mum neidomu, tokios taisykles.

Tvarkykit savo priimamojo personala ir jame dirbancias, nesupykit, kad taip issireiksiu - nesupratingas ir nemokancias bendrauti bei dirbti idiotes.
Širdingai dėkoju Justinai Liutkienei, gydytojai neurologei, dirbančiai Santaros klinikų Nervų ligų skyriuje ir Konsultacijų poliklinikos Išsėtinės sklerozės kabinete. Specializacija - išsėtinė sklerozė.Gydo ir konsultuoja nuo 2008 m.
Puikus specialistas, nuostabus, šiltas žmogus.Tokio žmogaus negalima pergirti, - vistiek neužteks epitetų.

Geros sveikatos, nuotaikos, puikių žmonių gyvenimo kelyje.

Ačių, ačiū, ačiū !!!
Prasidėjo viskas dar sausio mėn.
Buvau hospitalizuotas Panevėžio ligoninėje su pliaurito diagnoze. Jau priimamajame apžiūrėjęs gyditojas diagnozavo gretutines problemas susijusias su aortos vožtuvu. Po eilės tyrimų buvo nustatyta, kad aortos vožtuvas kritinės būklės. Palatos gyditoja pasakė, kad iš Santaros ligoninės atvyksta profesorius konsultacijai. Susitikau su minėtu profesoriumi (ar skautu geriau jį pavadinti nes užsiima klijentų atranka Santaros ligoninei) diagnozė buvo dar kartą patvirtinta reikia daryti aortos vožtuvo transplantaciją. Profesorius apsiėmė mane užregistruoti šiai operacijai į Santaros ligoninę.
Tuo pačiu kai sušlubavo seikata buvau užsiregistravęs šeimos klinikoje pas kardiologą. Kadangi jis dirba ir Panevėžio ligoninėje, sužinojęsa apie tai, kad esu hospitalizuotas, užėjo į skyrių pasidomėti apie mano būklę ir palatos daktarei pasakė, kad rekomenduos man vykti operacijai į Kauną. Žodžiu palatos daktarė liko labai nepatenkinta šiuo "konkuruojančios firmos " įsikišimu tai su manimi bendravo išskirtinai formaliai kol nepatvirtinau, kad vyksiu į Vilnių.
Išaušo diena kai teko atvykti į Santaros ligoninę. Atvykau pasidaręs nurodytus tyrimus. Buvau paguldytas į III širdies chirurginį skyrių, čia vėl buvo pakartoti tyrimai ir priartėjo operacijos diena. Prieš tai kalbėjomės su palatos gyditoju. Buvo pasakyta yra du varijantai: biologinis arba mechaninis vožtuvai su savais pliusais ir minusais. Biologinis garantija 10-15 metų po to vėl jį reikia keisti, bet nereikia gerti jokių vaistų. Mechaninis garantija 100 metų, nepatogumas mažiausiai kartą per mėn. reiks darytis kraujo tyrimus ir dozuotai gerti kraują skystinančius vaistus. Gyditojas pasakė atsižvelgiant į mano amžių rekomenduoja mechaninį nes su biologiniu gali tekti kartoti operaciją ne vieną kartą.
Diena prieš operaciją atėjo operuosiantis daktaras instruktažui ir mano sutikimo operacijai parašų. Man įdavė pluoštą dokumentų. Iš esmės papasakojo tą patį kaip ir palatos daktaras. Savaime aišku man apie pakartotines operacijas net minčių nebuvo - tai gi sprendimas MECHANINIS vožtuvas. Pradėjau skaityti dokumentus, o ten tik informacinis lapas apie kraujagyslių šuntavimą. Apie aortos vožtuvo protezavimą jokio informacinio lapo nėra. Žodžiu pasirašai sutikimą operacijai nežinodamas nei kas, nei kaip.
Operacija pavyksta, po dviejų parų grąžinamas iš reabilitacijos į skyrių. Po dviejų dienų į palatą paguldomas jaunas vaikinukas kuriam jau 3čia operacija. Lygiai kaip ir man dieną prieš ateina kitas operuosentis daktaras ir pravedinėja tą patį instruktažą. Tik išgirstu naujovę, kadangi jo jaumas amžius ir gyditojas nenori jo pririšti prie vaistų siūlo dėti biologinį vožtuvą. Galvoju kaip čia taip tik 22 tai kiek reiks dar operacijų neskaitant to, kad ši jau trečia. O pasirodo po 10-15 metų kai užkalkės burės jos bus pakeistos kateteriniu būdu per zondą be jokios atviros operacijos. Likau apstulbęs kaip čia taip? Kam tai naudinga?
O visą nukarunavo kai į palatą kur guli du ligoniai po operacijos prieš paskutinę parą iš priimamojo patalpino žmogų kosėjantį kraujais ir pbiškėjo prieš du metus sirgo tuberkulioze. Jam pastato indą ir liepia atkosėtus kraujus spjauti į indą, kad ryte galėtu nusiųsti i laboratoriją tyrimams.
Inesa Golombovska
2018-03-05 22:49:42 IP 2ju3kt09
2018 03 05 apsilankėme pas angiochirurgą Tomą Baltrūną. Tėtis turi prieš 10m. šuntuotas galunių arterijas nuostabaus specialisto prof. M. Gutausko. Prieš 2 m. tėčiui yra nustatyta burnos dugno karcinoma 3ios stadijos. Esame gavę spindulinę ir chemioterapija.Tame periode lankėmes pas angiochirurgus, dėl kojjų tirpimo kruvio metu. Kojų arterijų šuntai jau nefunkcionuoja kaip priklauso ir jos reikia keisti, bet dėl burnos karcinomos operuoti nerekomenduoja, dėl trombų formavimosi. Nueiti į parduotuve 200 - 300m kartais buna didžiausiu išbandymu, nes einant kojos aptirpsta pasidaro medinės ir reikia pailsėti, atsisėsti, kad nenugriutum. Gerbiamas Baltrūnas, turintys vos 6- 7 metų angiochirurgo patirtį mums diagnozuoja alkoholinę neuropatija ir siunčia pas neurologą be jokių atliktų tyrimų, kodėl gi tirpsta tos galunės? Tėčio kojos buvo apžiūrėtos tik vizualiai rankas laikant kelnių kišenėse. Gydytojas kalbėjo arogantiškai nieko deramai nepaaiškinęs. Pagal jį, , iš jo pusės, , tėtis bėdų dėl kraujotakos strikimo neturi, Bet paskirią kažkokį tyrimą, kurio esmės napaaiškina ir angiochirurgo konsultaciją po pusės metų. Klausymas koks tyrimas ir kam, jeigu bėdų dėl kraujotakos nėra ir dar po pusės metų, kai žmogui vaikščioti sunku dabar.??? Nebučiau kartu su tėčiu kabinete, nebučiau patikėjusi, kad gydytojas gali taip atlaidžia teikti konsultaciją. Likome nevilti, ką mums daryti toliau, nes jokio išrašo irgi negavome. Gal Santaros klinikų administracija atkreiptų dėmesį į paprastą žmogų???
Paskambinus i neurologijos centra, atsiliepusi moteris, prisistaciusi dirbanti pedagogini darba bendravo kaip zveris. Sauke, reke, snekejo nesamones. Koki pedagogini darba gali dirbti neadekvatus zmogus? Ar med srityje, gali dirbti saves nevaldantis asmuo? Neuroligijos centras, o nervu nevaldo darbuotojas. Esu siaubingai nusivylusi, nebeimanoma pasiskambinti ir informacijos suzinoti. Tai kam tada skirtas kontaktinis telefonas ????
Prašau atkreipti dėmėsi į savo priemimo skyriaus darbuotojas (registratores?) atvykus į priemimo skyriu su sunkiu vestibiuliarinio simptomo sutrikimu žmogus buvo išsiustas pas neurologą (nenurodytas kabinetas, palydos jokios nebuvo) eikite už mėlynų kėdžių ir ten rasite gydytoja, pas jus išties didelė ligoninė ir rasti gydytojo kabinetą kurio būtent reikėjo buvo išties nelengva, tikiuosi pasirūpinsite tuo kad priėmime būtų nors viena padėjėją kuri sugebes nuvest iki kabineto be žodžių, , jūs gi nemirštate daeisite patys'' jau nekalbant apie tai kiek laiko pralaukt reikėjo pačio gydytojo 2018.01.04 19:30
Sveiki! Tevas lankesi klinikoje, pas oftalmologe Rita Jazukeviciene. Daktare kaip specialiste labai gera, diagnazavo ir paskyre laika operacijai. Bet... nemalonu tai, kad bendrauja negraziai, grubiai ir net nervingai atsako jeigu uzduodi klausima. Slaugytoja, dirbanti su daktare (nezinau jos vardo ir pavardes)-nemalonumo isikunijimas, nes kalba su pacientu grubiai ir net neatsisuka, o stovi nugara kada jai uzduodi klausima. Taip slaugytoja kalbejo ne tik su manim (as lydejau savo 75 metu teva) bet ir su kitais pacientais. As pati medike, dirbu ligonineje, pasijutau geda uz visus meddarbotojus, paziurejusi i toki elgesi.
2017 12 20 mano mama lankėsi Jūsų klinikoje. Dėl gydytojo A. Rudžio ir tyrimą atlikusio R. Katkaus jokių pretenzijų neturime. Viskas gerai. Ačiū jiems.BET buvo skirtas laikas 9.00 val. transtorakalinei echokardiografijai, bet deje buvo priimta 14.18val. Ar tai Jūsų klinikoje yra normali praktika, kad susikviečiat žmones ryte, po to 5val. tenka intensyviai žiūrėti į ekraną gal gi būsi pakviestas? Gal tai naujas metodas, , gydyti" sunkiai sergančius? Ar tai seselės savivaliavimas? (Taip laukė ne viena mano mama)
Pagarbiai dukra Aušra.
Jolanta Zinkevičienė
2017-09-21 15:03:00 IP 27t9ugbk
Rašau Jums deja, ne su padėkos ar pagyros žodžiu. Šį kartą norėčiau pasidalinti labai nemalonia patirtimi, kurios užmiršti negaliu, jau praėjus mėnesiui po vizito pas gydytoją. Š.m. birželio mėn., Naujininkų poliklinikoje, man buvo paskirtas apsilankymas rugpjūčio 28 dienai pas gyd. neurochirurgą Ugnių Kšaną. Visų pirma norėčiau paminėti, jog gydytojas Ugnius Kšanas, be jokios pagarbos pacientams, leido sau pavėluoti 30min. į vizitą. Na, bet tai tik mažytis nesklandumas, kuris nublanksta prieš gydytojo elgesį su pacientu. Nemalonu, bet turėčiau pranešti, jog gydytojas nemoka palaikyti dalykiško santykio su pacientu, pastarasis labai įžūliai bendrauja. Daktaro požiūris į pacientą itin atmestinas, visą laiką kol truko mano vizitas, jaučiasi smerktinai, tai daktaras parodė savo atmestinais gestais bei netaktiška kalba. Taip, tikiu jog daktaras yra savo srities profesionalas, tačiau, mano nuomone, to neužtenka, kad pacientas jaustųsi gerai daktaro kabinete. Neurochirurgui Ugniui Kšanui būtina, pasimokyti elgesio manierų bendraujant su pacientu. Po šio apsilankymo buvau šokiruota, negavusi tinkamos daktaro apžiūros. Labai norėčiau, paprašyti, jog atkreiptumėte dėmesį į šią situaciją, tai negali pasikartoti, kitų pacientų nenaudai. Taip pat tai labai stipriai gadina Jūsų ligoninės reputaciją.
Maistas kurį duoda ligoniams tragediją
Nesuprantu kaip registraturoje sedi zmogus, kuris nemoka bendrauti su ligoniais, zmogu laukia akiu operacija, tai vietoj mandagiai paaiskinti, kelia balsa dar.tai vyko siandien 8 val.ryto registraturoje F korpuse 3 langelyje.
Labai norėčiau padėkoti ginekologijos skyriaus vedėjui Viliui Rudaičiui už nuostabų suburtą personalą ir ypatingai gerą vadovavimą.Personalas labai dėmesingas, nuoširdus, skubantis padėti, bei suteikiantis kvalifikuotą informaciją.Asmeniškai noriu pasakyti didelį AČIŪ pačiam gyd.V.Rudaičiui.Tai auksinių rankų, bei geros širdies ir aukštos kvalifikacijos gydytojas.Aš buvau praradusi viltį, kad galėsiu, kada nors gerai jaustis, nes dešimt metų ieškojau pagalbos pas kitus ginekologus, bet atsakymų ir gydymo nesulaukiau.Esu dėkinga likimui, kad patekau pas gyd, V.Rudaitį, tai jis sudėjo visus taškus ir atliko intervenciją.Atsibudusi aš, taip gerai jaučiausi, rodėsi, kad nieko ir neįvyko.Tai gydytojas iš didžiosios raidės.Ačiū Jam ir norisi tikėti, kad tokie specialistai liks Lietuvoje ir teiks viltį sergantiesiems.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Zapyškio bažnyčios aplinkos tvarkymas baigtas, betonas liko
Zapyškio bažnyčios aplinkos tvarkymas baigtas, betonas liko 07-05 11:12
Zapyškio bažnyčios prieigų tvarkymas baigtas, kaip ir planuota, teigia šio projekto vadovė. Kauno paveldosaugininkai tvirtina kol kas oficialaus pranešimo apie tai dar nėra gavę.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%