Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos

Atsiliepimai apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

PADĖKA
06.12, 21:14
Noriu padėkoti skubios pagalbos skyriaus, budinčiam šį vakarą personalui už man suteikta pagalbą (Registratūros darbuotojos, gyd. Povilas Masionis), mandagus, nuoširdus, malonus, kompetetingi...tikri profesonalai.. Jūs nuostabus!!! Ačiū Jums!

Pagar. Daiva
Rasa Konstantinova
2021-05-31 10:01:18 IP 2e7r3mdk
Labai nusivilusi Santaros klinika niekaip neįmanoma jiems prisiskambinti pastoviai ragelį nukelineja kai tik signalas būna niekas nekelia o kai vėl skambini ragelis vėl būna nukeltas kokiam pusvalandžiui per dieną buvo gal 10kartu gerų signalų bet ne karto niekas ir nepakelia
Prie ivaziavimo apsauga dirba visiskai nemokanti bendrauti su zmonemis, parasyta jog i skubiaja pagalba galima ivaziuot 10ciai minuciu, kai paprasem ileist gavom atsakyma nenoriu ir neileidziu..
Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų infekcinių ligų COVID-19 III -io skyriaus gydytojai Violetai Radžiūnienei ir visam personalui už man suteitą pagalbą, Reanimacijos darbuotojams už nenuilstamą darbą tiek dieną, tiek naktį.Tik jūsų dėka aš kvėpuoju ir stojuosi ant koju. Nuoširdus AČIŪ !!!!
Noriu parašyti pačius geriausius atsiliepimus apie akušerę Egidiją Pipienę.Tokio žmogaus atsidavusio savo darbui nesu sutikusi, akušeriniame skyriuje guliu savaitę laiko ir nekantriai laukiu kada prasidės jos darbo pamaina, šis žmogus visada nuramins paaiškins, pasidomės kaip jaučiuosi, apie ponią Egidiją tik patys geriausi atsiliepimai.O kad visi darbuoyojai būtų kaip p. Egidija.
Vytautas Cilcius
2021-04-06 09:31:25 IP 4ljkmqv
Noriu padėkoti Santaros klinikų infekcinės ligoninės I-Covid skyriaus darbuotojams, gydytojai Modestai Petravičiūtei, rezistentei Mildai Pečiulytei, Katrinai Sukackaitei, Elžbietai Kačergiūtei, Akvilei Rudėnaitei.Lenkiu galvą ir dėkoju slaugėms Snieguolei, Daliai.Visiems didelis ačiū už nuoširdų ir profesionalų darbą.
O aš ateinu ne su skundais, o su nuoširdžia padėka skubios pagalbos skyriaus darbuotojams, dirbusiems per Velykas (2021.04.05 dieną)! Atvykusi 31sav nėščia ir prieš tai porą valandų kamuota Antakalnyje, kur net nenuskausmino stipraus inkstų skausmo, buvau maloniai nustebinta ne tik mane priėmusios komandos (kuri nepaisant pacientų didelio srauto ir jų nervingumo sugeba neperkelti savo emocijų ant kitų ir iki pat apsilankymo pabaigos padeda kuo tik gali) bet ir priėmimo darbuotojų rūpestingumu, kurie matydami, jog sunku eiti operatyviai priėmė ir davežė ant ratukų iki pat gydytojo durų. Atskiras didelis ačiū urologui Jurijui Makevičiui, kurio rekomendacijų ir veiksmų dėka ištinusio inksto skausmą kaip ranka nuėmė dar tą patį vakarą ir pavyko išvengti operacijos.
Tesaugo tokius nuostabius žmones ir nepakartojamus profesionalus Dievas, sveikatos Jums ir kantrybės, esate Santarų pasididžiavimas.
Maistas ne tik prastas, bet jį atneša skirtingu laiku.Kadangi guliu su 1, 5 metų vaiku, man labai svarbus laikas, o maistas ateina kada patinka (apie 1 val.intervale!).
Ne gana to, buvo pamirštos porcijos ir vietoj pietų gavom "liekanų padėklą".
Prieš porą dienų mano žmonai skubos tvarka buvo atlikta apendicito operacija. Noriu padėkoti 1-ojo chirurginio skyriaus gydytojams ir visam personalui už puikiai atliktą operaciją ir pooperacinę slaugą. Tačiau...
Dalykai, kurie buvo nesusiję su gydimu ir slauga mane nuteikė labai nemaloniai. Sekančią dieną po operacijos norėjau nunešti žmonai vandens. Teko girdėti apie egzistuojančią paslaugą perduoti ligoniui siuntinuką. Taigi, įeinu į klinikas- sėdi žmogus už stalo. Klausiu, kaip man perduoti siuntinį. Jis parodo į informaciją.Prieinu ir sakau- man reikia perduoti siuntinį. "Kiek gi galima!!!"- išrėkė informatorė. "Nuo 14 valandos- parašyta!!!". Tikrai, pasirodo kabo skelbimas. Žinoma, aš pats kaltas, kitą kartą žinosiu, kat prieš kreipiantis į informaciją pirma reikia perskaityti skelbimus. Taigi siuntinio su mineraliniu vandeniu nepavyko perduoti. Ačiū skyriaus slaugėms, kurios žmoną vandeniu aprūpino.
Sekančią dieną žmoną paleido iš ligoninės. Žinoma, po operacijos, kad ir nelabai sudėtingos, iki mokamos stovėjimo aikštelės jai nueiti sunku. Tai aš kreipiausi į šlagbaumo (prie konsultacinės poliklinikos) viršininką, kad mane įleistu trumpam į ligoninės teritoriją. "Iš kur aš žinau, kad tau tikrai reikia, tegu paskambina iš skyriaus, tada įleisiu"-sako nelabai mandagiai. Sakau, kad ji jau apačioje laukia, ir jos vėl į skyrių nebe įleis. "Važiuok tiesiai"-sako. Bet man reikia į šitą aikštelę- rodau į kairę. "Arba važiuoji, kur aš sakau, arba iš viso neįleisiu!!!"-išrėkė taip, kad išsigandęs greitai sprukau ir nuvažiavau tiesiai. Pasirodo vėl pats kaltas- į tą aikštelę, kur norėjau, galima įvažiuoti ir važiuojant tiesiai.
Žinote, nesu piemuo- man 67 metai. Dirbu Vilniaus universitete, ir ne šlagbaumo viršininku. Nelabai pamenu, kad kas ant manęs būtų rėkęs bent per paskutinius 15-20 metų. Ir štai du kartai per dvi dienas.
Gintarė 2021-02-25 15:03:30
Visiškai analogiška situacija. Irgi 5 valandas Covid-19 ieškojo. Tik buvau paguldyta į palatą. Per tą laiką atėjo seselė paimti kraujo iš pat pradžių ir dar išmaldavau nuskausminamuju. Ši seselė buvo tikrai maloni, bet daugiau per likusias 4 ar 5 valandas niekas neatėjo, nepadarė nei echoskopijos, nei lasines nepastate. Parašė, kad šlapimo takų infekcija ir liepė važiuoti namo. Prieš iš važiuojant dar prašiau pastatyti bent lasine, nes skysčių visai bebuvo. Neturėjau net seilių burnoje, nekalbu, kad nesugebėjau atlikti šlapimo tyrimo. Manęs net apciupos būdu neapžiūrėjo. Dar girdėjau kaip seselė išeidama iš palatos bumėjo "Dar čia lasines užsimanė ji". Ir liepė kviestis transportą išvykimui 3 valanda nakties. Grįžus namo būklė nebuvo nei kiek pagerėjus, nors skausmai buvo periodiniai ne ištisiniai. Kitą dieną paskambinus šeimos gydytojui, jis nustebo, kad net echoskopija nebuvo padaryta.
Papildymas. Po savaitės priepuolis smogė visu pajėgumu dar kartą. Mano laimei, kad ši karta GMP buvau nuvežta į Lazdynų ligoninę. Ten priėmime nors ir teko ilgokai pasikankijti, bet nepalyginamai geriau matėsi pastangos ir noras padėti, buvo atlikta daug įvairių tyrimų ir po kelis kartus net nelid kartus tikslinant diagnozę atlikta tiek ginekologine, tiek vidaus organų echoskopija, kol prieita išvados, kad skausmo priežastis didžiulė cista. Apie cista buvau infirmavusi ir Santaros medikus, bet matyt tiesiog nebuvo noro padėti. Lazdynuose buvau paguldyta į chirurgini skyrių, kur po kelių dienų man buvo atlikta operacija skubos tvarka blogejant būklei. Operacijos eiga gydytojams atvėrė, tai ko jie patys nesitikėjo. Buvo rasta ne tik seniai turėta cista, bet ir nekrozavusi dešinė kiauside, kurią teko pašalinti. Galima tik įsivaizduoti kokiuose skausmuose ir su kokiu pavojumi vis laukiau pagalbos, kai Santaros tiesiog išraše namo. Ypač "Ačiū" tai Santaros priėmimo skyriaus seselei, kuri dar su pykciu sugebėjo pasakyti "dar ji čia lasines uzsimane". Tikiuosi, karma jus susiras.
Gydomes su keturmečiu vaikų, Vilniaus Santariškių klinikose. Jau puse metu lankomes periodiškai klinikose, būna kad į mėnesį kelis kartus reikia atvykti, kas kart ima man ir mažamečiui vaikui Covid 19 testą. Ilgai tylejau dėl covid paemimo testo, bet ši kartą jau trūko kantrybė. Toks jausmas, kad kurie ima ši testa, yra visiškai ne kompentatingi žmonės, kiša pagalį į nosį ir gerkle taip, lyg neturėdami zmonisku jausmų patys. Tikrai yra darbuotoju, kurie tvarkingai atlieka šią procedūrą, bet yra tokių, kad nebeįmanoma jau kentėti... Po šios paskutinės procedūros, man begalo skauda galvą, nes sergu migrena, beto ši paskutinė kartą ėmė testą mum mergina, toks jausmas susidarė kad visiškai nemoka atlikti jai pavesto darbo. Per TV neseniai pasakė, kad galima atlikti pagal kraujo tyrimą ar seilių testą. Tai kam kas kart žaloti žmonėm nosį, kas mokės už gydymą poto? Nes jau yra pažeista nosiaryklę...
Susiruošiau kovo antrai dėl operacijos, kovo1d ateina vakare sms į telefoną pasidaryti vienkartinį testą nuo kovido, ir kaip jūsų manymu vakare pasidarysi kai niekas nedaro, atvažiavus kovo antrai dienai į santariskes galvojau ka pasakys, daviau dokumentus paruoštus visus, ir net pirma skiepa pasidarius nuo kovido, atsakymai speju žinot visi, atidėjo liepos mėnesį, ir sako gaila kad ne padarėt tyrimo vieno, nu be žodžių, o paskambint negalėjo perspėti, kokius laikus gyvenam, , , ,
Laurita 2020-12-10 13:06:43
Siekiantiems kokybiško gydymo siūlyčiau šią įstaigą apeiti aplinkui ir rinktis alternatyvias ligonines, esančias Vilniuje. 2020 metų rugsėjį skubos tvarka patekau į Santariškių ligoninę. Buvau atvežta 1-2 valandą nakties kamuojama spazminių ir priepuolinių pilvo skausmų, kuriuos lydėjo karščiavimas ir nuoltinis vėmimas. Kaip jau žinoma, be covid testo ir jo atsakymo - niekas tavęs netikrins ir niekas nepadės išspręsti tavo problemos, neatižvelgiant į tą faktą, kad tuo skausmo praktiškai alpau. Taigi, vos su greitąją atvykus į ligoninę mane pasitiko nemalonus žvilgnis ir frazė: "Tai ko čia atvažiavai, o ne į Lazdynus? Reikėjo į Lazdynus ir važiuot." (Kadangi tą pačią dieną dėl to paties skausmo teko vykti ir į šią ligoninę, tačiau spazmams pasibaigus buvau iškart išleista namo). Tuomet Santariškių ligoninėje, pamatus temperatūrą buvo nupsręsta mane siųsti į covid zoną, kurioje turėjo man būti atlikas testas ir gautas rezultatas. Kol laukiau priimamajame toliau kamavo priepuoliniai skausmai ir pykinimas, kadangi sedėjau invalido vežimėlyje galimybės judėti neturėjau dėl silpnumo, taigi pagriebiau šalia savęs esančią šiukslių dėžę ir neiškentusi į ją apsivėmiau. Priimamajame dirbanti slaugytoja atsilnko prie mnanęs su nepasitenkinusiu veidu ir moralizuodama, kad i šiukšliadėžę vemti negalima. O kur tuomet reikėjo vemti? Ant savęs? Ant šiukšliadėžės? Juk tuo metu kol laukiau, kol būsiu nugabenta į covid zoną prie manęs nė karto nebuvo niekas priėjęs. Galų gale po ilgo laukimo manęs atvyko nugabenti į covid zoną, kurioje ir porasidėjo visas kankinimas. Buvau izoliuota ir man buvo atlikas covid testas, kurio atsakymas, anot sesutės turėtų ateiti per porą valandų. O kas, jei tos porą valandų buvo lemtingos mano gyvybei? Juk nebuvo atlikti jokie papildomi tyrimai, kurie nustatytų mano diagnozę. Galų gale atsakymas atėjo ne po 2, o po 5 valandų, per kurias aš gulėjau beprotiškuose skausmuose, o prisiprašyti nuskausminamųjų buvo praktiškai neįmanoma, juk, anot seselių "nežinia, kas man yra", todėl ir su nuskausminamaisiais negalima padaugint. Per tas 5 valanas buvau nualinti iki negalėjimo pajudėt, kadangi praradau be galo daug skysčių. Taigi po atsakymo pagaliau buvau vežama į stebimą punktą, kur be manęs gulėjo dar 10 žmonių ir kur turėjau laukti, kol prie manęs prieis budintis gydytojas ir paskirs tyrimus. Stebėjimo punkte iš viso praleidau dar kelias valandas, iš vienos pusės pažvelgus, kas tos penkios valandos? Tačiau kai kas 10 minučių vemi ir verki dėl nežmoniškų skausmų, tos kelios valandos yra be galo daug. Per tas kelias valandas, vėlgi, susilaukti kažkokios pagalbos ar nuskausminamųjų NEĮMANOMA. Aš nekalbu apie patį seselių pakvietimą - mat jos per daug užsiemusios savo plepalais, o kadangi eiti jėgų nuturėjau visai, teko kažkaip mojuojant ir šaukiant iš nežinia kelinto karto prisiškauti seselę, o jai galų gale priėjus ji po ilgo mano gulėjimo stebėjimo punkte nusprendė pažiūrėti mano sveikatos kortelę, o tuomet ramiu veidu priėjusi sako: "Ai, to ko čia guli, gi tau echoskopą reikia eiti daryt, tuoj nuvešim". Ar tai normalu??? Ar neturėjo mano kortelė būtų pažiūrėta vos tik mane paguldžius į stebimąjį? O aš turėjau skausmuose laukti, kol tuo metu bent 7 seselės "krapštė nosį" ir diskutavo. Galų gale nuvykus pas echoskopuotoją man buvo nustatyta didžiulio inksto akmens ir be galo stipraus šlapimo takų uždegimo diagnozė. Kas esą patyrę akmenų skausmą, žino, jog tai skausmas, kuriuo metu norisi laipiot sienom ir mirti. O aš su šiuo skausmu turėjau praleisti visą naktį, nes niekas neskubėjo išsiaiškinti, kas yra. Vėliau atvykęs budintis gydytojas pareiškė, jog jei būtų laukta dar ilgiau, viskas galėjo baigtis tragiškai. Ar tai normalu? Taigi ryte buvau nugabenta į priešoperacinę, ten tuo metu pasiteikė visai malonios seselės, tačiau pačios operacijos teko laukti dar kelias valandas. Pati pirmoji operacija buvo atlikta sklandžiai, gydytojas urologas - Tyla buvo malonus ir viską atliko reikiamai, jam ačiū.
Ši istorija galėtų taip ir pasibaigti, tačiau po mėnesio laiko į Santariškes teko vykti antrai planinei operacijai, o po jos, komplikacijai prasidėjus ir pagalbos paprašius, viena iš seselių (jei neklystu, vardas Marija) pareiškė, jog aš ne princesė ir paskui mane tikrai niekas nesiruošia lakstyti, o ji ir be manęs turi daugybę darbų (t.y. lauknešėlių dalinimas:)). Taigi pusę valandos teko pragulėti su užsikimšusiu kateteriu, įstatytų į šlapimo pusę, kuris galų gale pradėjo tekėti priešinga kryptimi ir viskas išsiliejo ant lovos, dėl to dar buvau apkaltina, kad "ko aš čia nervinuos ir verkiu". Turbūt dėl to, nes paniškai skauda, o pagalbos susilaukti negali. O per šias pusę valandos, kol gulėjau ir laukiau, kol patikrins, kas man nutiko, bent 4 kartus kviečiausi seselę, o trečiąjį kartą iš už durų pasigirdo aimanavimai: "Nu ko ji čia vėl nori". Tai argi čia ne jos darbas man padėti? Juk neprašiau man nieko daryti, paprašiau paprasčiausiai paaiškinti, kas man yra ir kodėl taip bepriotiškai skauda (pasirodo, buvo užsikimšęs kateteris).
Taigi ačiū Santariškių ligoninei už paliktą viso gyvenimo traumą, daugiau jūsų įstaigos niekada gyvenime nesirinksiu nei aš, nei mano šeima.
UAB TopApdaila Rodion
2021-02-19 20:00:41 IP 2e7r3u8h
Siandien (2021 02 19) 19:36val sedziu prie kabineto jau pusantros valanfos su spaudimu 169 / 112
Daktare sedi kabinete viena, tenai atgal vaiksto nesioja popierius. Pasakiau kad man, labai bloga, silpna, baladoja sirdis, labai pikina ir skauda sona, jokios reakcijos, zmoniu prie kabineto nera, as vienas bet prijimti nenori, prasiau nuo spaudino vaistu, atsakymo nera, vel kelis kargu praejo mane pro sali, stovi juokiasi su kitais darbuotuojais, mano bukle blogeja. Atkeliavo po manes pusantros valandos veliau pacientas, ji prieme iskarto. Nesuprantu kodel taip ignuoruoja mane, atvaziavau pats, prijimamajame msrgina grazei bendravo, atvede iki kabineto ir paprase palaukti, daktare uz uzdaru duru pakeltu tonu vos ne reke kad jeigu bus nustatyta kad skubios pagalbos nereikia reikes sumoketi, neistveres kabinsto link garsiai pasakiau kad susimokesiu svarbu kad apziuretu nes labai bloga. Daktare labai stambaus kuno sudejimo, Fiksuoju del visa ko jeigu kas nutiktu kad butu irodimas jog nera imamasi jokiu veiksmu padeti zmogui sunkia bukle. Laikas 20:12val daktare iki siol manes neprijima, isejo nufilmuoti kaip vaiksto tenai atgal bet manes nepriema. Kabineto numeris B257
Pirma karta auaiduriu su tokiu pasivumu is daktares puses. Linkiu patirti ta pati sveikatos atzvilgiu. Bus parasytas skundas i sveikatingumo ministerija.
LABAI prasiau (as - dukra) ir seimos gyd. sake.. - NEKVIESTI Greitosios pagalbos - tevukui, dabar - per KARANTNA ! T.y - NEGULTIS i LIGONINE ! Mano tevas (83 m.), PRASILAIKE (jau bus metai) - tuos... karantinus, net BE banalaus persalimo/bronchito arba gripo (IDOMU suzinoti - kur "prapuole" gripas nuo 2020 m. ?)...Ir, vat..neatlaike : - dusulio (NUOLATINIO) nuo ŠIRDIES NEPAKANKAMUMO (ŠN) (stadija senai 4, bet raso - 3..., ir as jau zinau - kodel !) + LABAI daug metu kankinasi - nuo viduriu uzketejimo (gaunasi, NEPAGYDOMAS sutrikimas ?!) - tevukas iskviete Greitaja pag. - nakti - 2021-02 -12. Kas nezino (as zinojau) - Greitaja... VISUS veza (karantino metu) i Santaros kl., t.y. i kazkoki "Centra". Puse nakties jam dare visokiu tyrimu... O, mane patrauke 2021-02-12 ryte, tevukui paskambinti... (t.y. norejau jam pasakyti - is pat ryto, kad, suradau vaista nuo viduriu uzketejimo..)... Atsiliepe tevukas...ir iskart man sako - zvaliu, pakiletu..balsu : - as Santariskese...pas mane - dvigubas plauciu uzdegimas (!?!) As i siauba.. Mano PIRMA reakcija (mintis), parasysiu, kaip pasakiau - KOKS nach*** "PLACIU UZDEGIMAS " ?... VAZIOK NAMO...! - Girdziu, jam sako...- daug negalima kalbeti...ir tevukas padejo rageli..GALIMA KA NORS SUPRASTI, PATIKETI... ? JEIGU, KATIK - 2021-02-04 BUVO ATLIKTAS PLAUCIU RENTGENAS - poliklinikoje ir NIEKO - NERADO (Jau turiu diskeli..) !!! + As, lankiau tevuka - 2021-02-09, 11 d. - nesiskunde nei temperatura, nei kitais negalavimas, per kurius galima buvo itarti DVIGUBA plauciu uzdegima.. Zodziu, as NEPATIKEJAU ! Greitai suradau priimamojo - Stebejimo palatos tel. nr...Paskambinau, man atsake - jau isveze i M.Marcinkeviciaus ligonine.. Nieko sau - operatyvumas ?! T.y. ZINOJO, kad jau as (dukra) zinau...ir, kad NIEKO nespeciau... teva isveze ! (Arba, KA galvoti ?) Pradejau skambinti i M.Marcinkev.lig.... Suzinojau, tevas paguldytas i Vidaus ligu sk. III aukste (t.y. paaiskino - cia ne covido)..Suradau vedejos tel. nr. - issakiau - del kokiu priezasciu tevas galejo kviesti Greitaja..Ji, dave gydytojos tel. nr., tipo paaiskins - daugiau...Susisiekiau su gyd....ji sako...- BESIMTOMIS plauciu uzdegimas..ir jis siejamas su ŠN (NIEKO NESUPRATAU) !?!... DASIGYVENOM - besimptomis DVIGUBAS PLAUCIU UZDEGIMAS ?!? (Ir, cia BUTINAI senuka su N...letinemis ligomis reikejo - guldyti i LIGONINE, t.y. i PADIDINTOS rizikos patalpas ?) Zodys - "besimptomis" - TIK prisidejo prie mano ankstesnes nuomones ! (Matomai sekantys etapas/"progresas medicinoje"... - BESIMPTOMIS NEŠTUMAS, t.y. BE pilvo !) Pajutau - kazka..LABAI negero ! Todel, sedau rasyti el.l. vedejai Vidaus sk. - kokiu diagnoziu turi tevas, del kuo iskviete Greitaja.., kokia situacija... Nes, i ligonine - NEPATEKTI ! ("SPASTAI" !) As, pajutau - gydytojai kaifuoja, kad mes - artimieji - liekam - BEJEGI ! O, SVARBIAUSIAI - KAS TEN, IS TIKRUJU su musu giminaiciais - VYKSTA/DAROMA ?... Bendravau su tevu telefonu - 12, 13, 14, 15 vasario - sake, NIEKO cia jam NEPADEDA...ir, prasys namo... Bet, 15 vasario i vakara, paskambino vel -...pasake liktai kila temperatura, t.y. ant ketvirtos paros budamas ligonineje...Po ~2 val. skambina (dar ACIU, kad leidzia paskambinti..) ir TAI PAT - zvaliu, pakiletu.. balsu - pranesa - jis, jau I AUKSTE, t.y. - COVIDO sk. ?!?!?! NORMALIAI ???...As, jo paklausiau - tu patenkintas ? (Gi, BUVO sakyta - nelisk... !) Mano NUOMONE : - Santaros kl. "Centras", pasake tevukui - (tiesiog) "dvigubas plauciu uzdegimas", kad jis prarastu budruma.. (Ir, tapati man...- M.Marcinkev. lig.), t.y. - Santaros kl. "Centras" zinojo - KAS tevukui BUS ligonineje/ KUO siuncia...?! KLAUSIMAS - Santaros kl. ir M.Marcinkev. lig.: KAIP Jus RUOSIATES gydyty/palaikyti... mano teva - COVIDO skyriuje - NUO -:- progresuojancio (nuo 2019 m.) ŠN, KARDIALINES ASTMOS, KRUTINES ANGINOS, HIPERTENZIJOS, PRIESIRDZIU VIRPEJIMO, HEMOLIZINE ANEMIJOS (+NIEKADA NEBUVO GYDYTA), GALVOS SMEGENU ISEMIJA. LIETINI INKSTU NEPAKANKAMUMA, ARTROZES.., pavyzd. buvo uzfiksuota Epikrizeje 2019 m. (M.Marcinkev.lig.) - STAZE plauciose (kas tai ? NIEKO nesake),.. (pavargau vardinti) ir...VIDURIU UZKETEJIMA ? - T.y. NUO TUO, NUO KUO ISKVIETE - GREITAJA...!!! P.S. As sirgau vaikysteje - DVIGIBU PLAUCIU UZDEGIMU - ir ZINAU, KAIP jis PASIREISKIA, KOKS JAUSMAS...!
Noriu nuoširdžiai padėkoti Santariškių akušerijos priėmimo skyriaus personalui už atsidavimą darbui, malonų bendravimą ir didžiulę pagalbą tokiu svarbiu momentu šeimos gyvenime.
Nuo pat pradžių mane prižiūrėjo ir kas dvi savaites kruopščiai dvynukų augimą stebėjo dr. Volochovič, kuri visada patardavo ir esant papildomiems klausimams, bei visada elgėsi labai profesionaliai.
2021-01-14 su vyru atvykome gimdymo sužadinimui. Mus pasitiko, visur palydėjo, padėjo nusinešti daiktus bei labai maloniai aptarnavo jau nuo pat įėjimo pro duris. Gimdymas truko ilgiau nei 12val, personalas nuolat buvo šalia, vis siūlė pagalbą. Patiko pati vyro dalyvavimo sistema, kad esant kažkokiai apžiūrai ar procedūrai vyro budavo paprašoma išeiti už durų, o sarėmių, ar kitu metu vyras galėjo būti šalia ir palaikyti už rankos :)
Taip pat labai noriu padėkoti daktarei priėmusiai gimdymą, bei žinoma visai komandai kuri dalyvavo! Už griežtesnį toną, kai jo reikėjo nes nusilpusi nebesuvokiau kas vyksta, už greitai priimtus sprendimus kurie padėjo sėkmingai išvengiant cezario pjūvio pagimdyti dvynukus :)
Po gimdymo dar šešias paras gulėjome su vyru palatoje. Čia taip pat netrūko pagalbos betkuriuo paros metu ir personalo draugiškumo. Ryškų įspūdį paliko naujagimių vizitavimo komisija su labai griežta vadove, kuri kryptingai padėjo kasdien tobulėti naujiems tėvams ruošiantis išvykti namo.
Dar kartą ačiū visiems, prisidėjusiems prie mano dvynukų gimimo stebuklo :)
Geresnės gydymo įstaigis nėra pabaltyje, Europoje, Santaros lygiuojasi su Amerika. Tai yra nuostabi gydymo įstaiga su profesionaliais žmonėmis, kurie man ir mano draugams išgelbėjo gyvybes.
Noriu pasakyti visiems neurochirurginio ir endokrinologinio skyriaus seselems bei daktarams didelis ACIŪ. Už mano sūnui atlikta operacija bei gydima.Jus tikrai nuostabus netikejau, kad taip operatyviai viskas bus atlikta.
Sausio 20 d. vakarą atvažiavau į Santaros vaikų skubios pagalbos skyrių su trimete dukra (kaip vėliau parodė rentgenas, atvažiavom su padikaulio lūžiu). Pakeliui jaudinausi, kaip mums viskas pasiseks - juk karantinas, covid-19, gal eilės, gal kokios kliūtys... Bet nuo pat to momento, kai paspaudžiau skambutį prie durų, iki išėjimo viskas vyko super sklandžiai, saugiai ir maloniai. Ir greitai (apsisukom maždaug per pusvalandį). Ačiū mums tą vakarą padėjusiems Santaros darbuotojams - nuo registratorės, slaugių, rentgeno moteriškės iki chirurgo! :)
Kristina Cechanovič
2021-01-02 21:44:16 IP 28m81t4h
Sunku rasti žodžius, kuriais galėčiau išreikšti padėką nuostabiam žmogui. Miela soc.darbuotoja Vilija Mažeikienė.Noriu labai nuoširdžiai padėkoti jums už profesionalumą, bendravimo kultūrą ir nuoširdų žmogiškumą. Esate labai maloni. Jūsų žodžiai sušildo, suteikia vilties ir stiprybės. Žemai lenkiu galvą už suteiktą pagalbą ir palaikymą, kai to labai reikėjo.Tiesaugo Dievas jus ir jūsų artimuosius. Aš jums tariu beprotiškai didelį AČIŪ. Pagarbiai Josifo Tomaševič dukra Kristina.
Šendien į priimamąjį skyrių buvo atvežta ligonė su smegų trauma, Stefanija Mirzojeva. 12.44 laiku skambino mano sesuo ligonėj ir girdėjo kaip seselė pasižymejo šiurkšciu elgesiu, šaukė ant ligonės, stumdė, kas neatitinka darbo kodekso 235 straipsnyje numatytų pareigų.
Nuoširdus ačiū visam Širdies ir krūtinės chirurgijos centrui. Ypatingas ačiū Doc. Arimantui Grebeliui ir Prof. Vytautui Jonui Sirvydžiui. Jų dėka turime gyvą mamą. Jie atliko operacijas, kurios prilygsta stebuklams!
Taip pat didžiulė padėka Rasai Čipienei, kuri kasmet konsultuoja, rūpinasi ir padeda!
Ačiū visam nuostabiai skyriaus kolektyvui! Visų jūsų bendra komanda daro stebuklus!
Mirus artimam žmogui šioje ligoninėje, esu pakraupusi nuo aplaidumo ir nepagarbos žmonėms... daiktai atsiimdami baisuose Juodupės šiukšlių maišuose, kai reikėjo atpažinti kūną iš Santariškių pervežtą į laidojimo namus, su kuriais jie dirba ir 2 val po mirties paciento perkelia ten... ką artimieji turi pamatyt yra baisiau nei baisu... Akys neužmerktos, Pleistrai po kateterių visi kruvini palikti. Taip, ligoninė negrimuoja, nenuprausia kaip suprantu mirusiųjų...bet akių net neužmerkti, palikti visus kruvinus dalykus ant kūno....tai antžmogiška yra....
Esu be galo dėkinga nuostabiausiam, geriausiam, tikram GYDYTOJUI, Simonui Kaupui! Ačiū, už Jūsų atsidavimą, profesionalumą ir žmoniškumą! Taip pat visam kolektyvui iš plastinės chirurgijos rekonstrukcijos skyriaus DIDELIS AČIŪ !

Guliu nėštumo patologijos skyriuje. Ir yra viena paciente, kuri antra para degina šviesa ir kalba telefonu. Antra naktis esu be miego. Prašau kažką daryti. Tegu gerbia kitu poilsį ir miega. Į seseles nenoriu kreiptis, nenoriu pykčiu. Arba ja, arba mane tegu iškelia. Visam skyriui neduoda miegoti.
6 aukštas odontologijos skyrius 100% vertinimas !
Ačiū ❤️
Širdinga padėka gydytojai kardiologei Ritai Kazlauskaitei už profesionaliai suteiktą konsultaciją ir pagalbą.
Maloniai buvau sujaudinta gydytojos ir seselės nuoširdumu, atidumu, jautrumu, kantrybe.
Mielos GYDYTOJA ir SESELĖ, stiprios sveikatos ir sėkmės gyvenime JUMS!

Valentina
Apie akušerijos skyrių.
Buvo prašoma pinigų mainais į epidūrą. Pinigų nedaviau, tai ir epidūro negavau.
Gimdymo metu vyko kažkoks pasisėdėjimas. Visi rūkaluoti ir su alkoholio kvapeliu. Prisišaukti nieko mebuvo įmanoma. Buvau pakraupusi. Gražiausią gyvenino dieną pavertė košmaru.
Labai ačiū Santaros klinikų Neurochirurgijos centro gydytojai Onai Laptevai, kuri sutiko man padėti sunkiu metu: mane daug mėnesių kankino stiprūs stuburo skausmai ir ilgainiui jie vis stiprėjo, o Lazdynų ligoninė gydyti atsisakė dėl karantino. Tuomet kreipiausi į šią gydytoją ir ji atliko operaciją. Pagaliau buvau išvaduotas iš beveik metus trukusių skausmų. Neurochirurgijos centro slaugytojos kantriai ir profesionaliai leido vaistus, mokė, kaip gyventi po sudėtingos operacijos.
Nuoširdus ačiū Gydytojai didžiąja raide Onai Laptevai ir visam Santaros klinikų Neurochirurgijos centro kolektyvui.
Feliksas
Visuomet tikėjau, kad Dievas žmonių rankomis daro stebuklus. Ir tuo įsitikinau, kuomet susirgus, likimas lėmė sutikti Gydytoją Vilių Rudaitį. Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų Ginekologijos sk. vedėjui V. Rudaičiui už pagalbą, už suteiktą Tikėjimą, kad viskas bus gerai. Tik šio skyriaus darbuotojų nuoširdi priežiūra padėjo man pasveikti. Linkiu gydytojui sveikatos ir Dievo palaimos. AČIŪ! Pagarbiai, Jūratė.!
Nuoširdus AČIŪ savo srities profesionalui, Santaros klinikų urologijos skyriaus gydytojui Genadijui Kučinskiui už atliktą operaciją. Dėkinga esu Jums, gydytojau, už sugrąžintą visavertį gyvenimą, už pagalbą ir norą padėti žmonėms, kai mums to labai reikia. Kuo didžiausios sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems! Su pagarba, Jūratė.!
Nuoširdžiai dėkoju kraujgyslių chirurgui Tomui Baltrūnui už atliktą aortos aneurizmos stenografto implantacijos operaciją, už dėmesį ir rūpestį vusu gydymo laikotarpiu.
Vanda Kirlienė
Situacija tokia, kad šiandien (03-11) nors yra ne darbo diena, tačiau turiu problemų dėl akies. Šiandien atsikėliau ir vos galėjau prasimerkti. Su draugu nusprendėme nuvykti į artimiausia mums esamą Santaros klinikų priimamąjį. Issimusiau lapelį, nuėjau į kabinetą. Ten viena seselė stovi ir plepa telefonu, o kita seselė sėdi ir klausia manęs kas pacientas, draugui liepė išeiti. Paaiškinau situacija, kad keletą dienų skauda akį, ji yra patinusi, paprašiau nukreipti mane pas gydytoją, ta seselė ir sako "Kadangi esate ne registruota mūsų poliklinikoje, daktaras po apžiūros gali reikalauti susimokėti 40€, jeigu ne tada važiuokite į savo poliklinika." Nuo kada priimamajame skyriuje už apžiūrą reikia mokėti? Tam kad mane apžiūrėtų reikia vidury gatvės išsikviesti greitąją ar kaip? Priimamasis skyrius dirba kaip privatusis skyrius. Likau labai pasipiktusi ar tokia ligoninės tvarka arba personalas toks...
info@santos.lt - ne informacijos teikimas, o dugnas, niekad neprisistato su kuo šneki.. elementarius klausimus atsakinėja šabloniškai ir iki galo nepaaiškina, turi neva pacientas viską išmanyti, visus su gydymu įstatymus susijusius, visą administracinę tvarką, visumoje moku PSD už tokius cirkinimus su klinikų informacija, teikit paslaugas kokybiškai.
Nuoširdus ačiū Krūtinės chirurgijos skyriaus gydytojui Andriui Timpai už, pirmiausia, žmogiškumą, palaikymą, nuoširdų bendravimą. Ačiū už operatyvumą, tikslų nukreipimą ir tinkamai parinktus tyrimus. Sėkmės jums tolimesnėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.
Labai "malonu", kad registratūroje nėra kam pakelti telefono ragelį. Neprisiskambinta nuo 13 iki 16 val. Ką turėčiau daryti su beveik nevaikštančiu žmogumi? Atvažiuoti iš kito miesto ir laukti "gyvoje" eilėje, pavykus užsiregistruoti, važiuoti laukti atgal?
Apgailėtina situacija, kuria sudarote JŪS! Niekas taip ir neatsiliepia iki šiol...
Mantas 2019-12-11 10:26:13
Kalba eina apie F skyrių (ginekologijos ir akušerijos skyrius)
Nemalonus apsilankymas pas J. Brazauskiene
Vakare atėjus iš priėmimo Gerb. Gyditojų buvo labai pikta, kalbėjo arogantiškai, piktai pareiškė jog neturėjo manęs pas ją siūsti, kad turėjau kreiptis pas savo ginekologe o ne pas ją, nors mane atsiuntė raitantis iš skausmo, ne paklausus kada, ir, ar iš vis tyrėjus lytinius santykius liepė darytis nėštumo testą, beveik aprekė jog esu per stora kas yra visiškai nemandagu ir neetiška nežinant kas ir kaip. Apžiūra buvo labai skausminga ir grubi. Ateityje vengsiu šios medikės
Atvažiavau į ginekologijos akušerijos skyriaus priimami su kraujuojančią gresiančių persileidimų niekas priimti neskubėjo turėjau sėdėti pusvalandi su skaudančių pilvų kol kas nors apžiūrės visiems vienodai tik kas 5 min bėgioja rūkyti. Nemandagios nei daktares nei seseles.
Kabinetas 605 iš geros nuotaikos tampa bloga po vieno pokalbio (klausimo). Visiškai šlykštus bei nemandagus bendravimas. 2019_12_11 12val.12min, susimastykit arba apmastykit ką ir kaip kalbate. Ačiū
Mantas 2019-12-11 10:24:44
2019-12-11, 10:15, buvo nueita pasiteirauti prie informacijos langelio 1 aukšte ir buvome labai "maloniai" aptarnauti. Moteris ne tik kad jokios informacijos nesuteikė bet dar ir taip nuotaiką sugadino. Tegu išmoksta moteris dirbt savo darbą, o jei nesugeba manau pats laikas užtarnauto poilsio paleist, nes pirmas sutiktas darbuotojas ir toks aptarnavimas baisuminis, kad gadina visą bendrą vaizdą. Manau reikėtų jums atkreipt dėmesį į tai kad informacijos centre dirba.
Kalba eina apie F skyrių (ginekologijos ir akušerijos skyrius)
Noriu tarti nuoširdų ačiū urologijos skyriaus daktarei Gintarei Andreikaitei, chirurgui urologui Česlovui Andreikai, anesteziologui Linui Mikailai ir visai brigadai gruodžio 5d.operavusei Vitolda Gudelį.Nuoširdus jums ačiū. Su pagarba Vitoldas iš Švenčionių
Rašau apie registratūros darbuotoją Daivą, su kuria šiandien teko pabendrauti gan nemaloniai.Kalba pakeltu tonu ir nepatenkinta ko čia skambinėjat.Jei nepatinka darbas tai tegu keičia.Kai buvo pasakyta kodėl šneka pakeltu tonu, tai iš karto pasikeitė.Juk bendrauja ne su gyvuliais.
As pakraupus nzn net nuo ko pradet: (pakliuvau i Santaros klinika i urologijos skyriu del akmenlyges, padare stentavima, bande skaldyt lazeriu akmeny nepavyko, nusprende salint operaciniu budu, pasalino, kita diena isleido namo, namuose pakylo temperatura, kreipiausi i priimamaji pagulde i ligonine 4 dienom leido antibiotika, isleido vel namo israse antibiotika tabletem test gydyma namie, po 2 dienu gydimo namie vel sukarsciavau: (vel nuvaziavau i ligonine, vel pagulde, kai paklausiau kdl taip yra kodel karscioju gydytojas atsake; operacijos metu jums pateko bakterija kuri gyvena operacinej "klipsiella" o ji pasirodo lb kieta bakterija gyde mane 10d paleido namo, o po menesio bakterija vel atsinaujino.Issikveciau greitaja, mane nugabeno vel i Santaros klinika, padare tyrymus net nesiteike suleist nuskausminamuju, mane ziaurej pikino skaudejo sona ir inksta paprasiau suleist cirukali nuo pikinimo tada tik teikesi reaguot.Istyre pasake man, mes neturim vietu, vaziokit i kita ligonine.Nuveze i Antakalnio ligonine diagnoze: atsikartojo ju inesta bakterija, visa infekcija susikaupe inkste, akmenukas uskimso kanala po inkstu susirinko pulinej pjove sona visa, 21 diena pragulejau logoninej, 20d leido antibiotika. Kur ieskot tiesos?, reikia kviest televizija tegu aiskinasi del bakteriju operacinej.Ir kaip dirba daktarai ju ziurejo ehoskopu nk nemate ne uzdegimo ne akmens kuris kanala uzkimses, o man maza to bakterija pateko ne tik i slapima, o prasidejo sepsis Antakalni viska rado iskarto.Vienu zodziu ieskosim tiesos !
Noriu informuoti ne tik apie Santaros klinikų daktarus, bet ir apie Alytaus ligoninę, kaip veikia visa sistema apžiūros ir diagnozės nustatymo tikslumas.
Nutiko nelaimė su elektriniu paspirtuku, kojos trauma. Su greitosios automobiliu buvau nuvežta į Alytaus ligoninę, ten koja buvo apžiūrėta ir atliktas rengenas. Iš nuotraukos daktaras nustatė, kad kojos čiurnos kaulas sutrupintas, buvo svarstyta ar operuoti iš karto ir dėti metalines plokštes ar gipsuoti. Kadangi po įvikio nebuvau atsistojusi, tai kaulas liko savo vietoje, dėl to nuspresta buvo gipsuoti koja. Viskas būtų kaip ir ok, BET gryžus į namus Vilniuje, praėjus kelioms dienoms skausmas buvo beprotiškas ir tikrai ne toks koks turi būti po kaulo lūžio, bent taip nusprendė šeimos gydytoja. Gavome siuntimą į santaros kliniką, ten nuvykus buvo atliktas pakartotinai rengenas ir kiti tyrimai, buvo nustatyta, kad lužes kaulas ties kojos kulnu, nuspresta palikti gipse 6sav lovos režimas, po 6sav pakartotinai rengenas ir reblitacija (atliekant pakartotinai rengena gipsas nebuvo nuimtas ir net nebuvo prisiliesta prie kojos). Viskas būtų vėl kaip ir gerai, nes išrašė vaistų 3 rūšių kad malšintų skausmą ir dėl kraujo krešėjimo. BET praėjus vėl kelioms dienoms skausmas pasiekė tokį lygi, kad kentėti buvo tiesiog neįmanoma, nusprendėme vykti į Amerikos kliniką privačią Vilniuje, ten buvo nuimtas gipsas, daktaro apžiūra, padaryta nauja rengeno nuotrauka, daktaras matydamas Santariškių ir Alytaus ligoninių išrašus, net suabejojo savo kompetencija žiūrėdamas į naujai pas juos padarytą rengeno nuotrauką, dėl to buvo nuspresta daryti magnetinį rezonansą. Gavus jo atsakymą, buvo iškviestas dar vienas daktaras, visi žiūrėjome į atsakymus ir išrašus iš kitų ligoninių, na ir ką jūs galvojate gavome atsakymą LŪŽIO AR KAULO SKILIMO NĖRA. Yra plyšes raumuo, nutraukti kojos raiščiai, bet LUŽIO NĖRA. O kojoje jau buvo atsiradusios paviršutinės kraujosrūvos, prasidėjęs uždegiminis procesas ir prasidėjusi gangrena, koja jau buvo visa karšta, gipsas uždėtas nekokybiškai, visą laiką jis trynė/spaudė būtent tą vietą kojos kuri buvo labiausiai pažeista, koja buvo ištinusi ir pradėjusi deformuotis. Kaip jums toks Alytaus ir Santaros ligoninių daktarų elgesys? ?? man kraupu darosi iki ko mes dasigyvenome. Ačiū Amerikos klinikos Daktarams kurie operatyviai padėjo man ir išgelbėjo iš beprotiškų kančių. Ir ačiū dievui laiku viskas buvo padaryta.
Noriu padėkoti visam intensyviosios poskyrio kardiologijos kolektyvui, Kardiochirurgam ! Be Jūsų altruistinio atsidavimo ir nuoširdžios tarnystės visuomenėj šiandien galbūt netekčiau mylimo žmogaus.
Pirmą kartą apsilankiau intervencinės kardiologijos dienos centre, kur buvo atlikti širdies kraujagyslių tyrimai. Esu labai nustebinta ten dirbančio personalo dėmesiu pacientams, jų nuoširdumu, šypsenom.
Ačiū jums mielieji.
Apsilankymas 2019-07-05
2019-07-07 14:35:49 IP 66gk9nvd
Nuoširdžiausi linkėjimai Santaros klinikų Priėmimo skyriaus personalui, kurių dėka lauksite gydytojo apžiūros daugiau nei 3 valandas raitydamiesi iš skausmo, o šis atėjęs pasakys, kad niekas jam nepaskambino ateiti! 2019-07-05 vakare dirbęs urologas apžiūros metu, man kenčiant siaubingus skausmus, klausinėjo su sveikata niekaip nesusijusių klausimų apie mano tatuiruotes ir jų reikšmę. Atlikti tyrimai "parodė", kad esu visiškai sveika, jokio skausmo negali būti, apsimetinėju ir turiu psichologinių problemų (???). Tyrimų rezultatai buvo akivaizdžiai suklastoti. Man buvo įteiktas išrašas, kuriame surašyta, kad mano organai neskausmingi (gydytojas nurodė seselėms suleisti man vaistų nuo skausmo), temperatūra 36, 6 (skundžiausi karščiavimu, niekas temperatūros man nepamatavo!), neatitiko tyrimo rezultatuose nurodyta šlapimo spalva ir skaidrumas (daviau tamsų, drumstą šlapimą, buvo parašyta kad jis skaidrus ir šviesiai geltonas). Man buvo liepta eiti namo. Personalui galiu palinkėti tik vieno - kad kada nors gautumėte tokią "pagalbą", kokią man suteikėte.
Nesu tikra, ar visi Santariškių akių klinikos gydytojai yra girdėję apie mediko etiką. Tik dvi jaunos daktarės išties skrupulingai apžiūrėjo mane. Istorija tokia - rudenį turėjau akies traumą - į akį įdrėskė katė. Atvažiavusi į klinikas mane apžiūrėjo, skyrė antibiotikus. Įdrėskimą tyrimų metu pamatė jauna medikė. Kaip ten bebūtų... po traumos mano akių jautrumas padidėjo. Pavasarį buvo taip blogai, kad vos patekus muilo į akis, vėl prasidėjo uždegimas. Tą kartą vėl teko kreiptis į ligoninę, nes akis buvo baisiai raudona. Ir vėl mane apžiūrėjus medikė išsityčiojo, liepė susimokėti. Visus įžeidimus už durų girdėjo mane palydėjęs draugas. Nežinau, ar galima pacientui taip sakyti - "jūsų viena akis mato tik trečdalį, tad neaiškinkit, kad išvis kažką matote". Patylėjom, išklausėm ir susimokėjom. Mano nelaimei, po mėnesio prasidėjo stiprus akių ir galvos skausmas. Gydžiausi pati namie, nes bijojau vėl tų patyčių. Visgi, teko atvažiuoti - paskatino šeima. Ir dabar jau net tokių komentarų sulaukiau "daugiau niekada čia nevažiuokite, jums kažkas negerai, jūs važiavote čia prieš mėnesį, o apskritai įsivaizduojate, kad sergate visus metus". Ir vėl sumokėjau pinigus. Tik kita jauna specialistė pasakė, kas galėjo sukelti simptomus ir tikrai manimi patikėjo, neliepė tikrintis psichikos. Mieli medikai, aš tikrai nevažiuoju pas jus, tam kad pajausčiau kažkokį malonumą ar kurčiau esamas istorijas. Važiavau, nes buvo trauma, po to važiavau, nes po traumos kentėjau simptomus ir pradėjo skaudėti akis. Jūsų pasakymai, kad "jūs kažkuo sergate visus metus, jei čia važinėjate" yra visų pirma neetiški, nekorektiški, juolab, kad sutikau sumokėti už konsultaciją. Man sveikatos palinkėjo tik tuomet, kai sumokėjau. Gerai, kad esu adekvatus žmogus ir visus įžeidimus išklausiau sėdėdama ramiai. Jei medikas plaikstosi, įžeidinėja konsultacijos metu bei liepia daugiau čia nevažiuoti - kyla klausimas, kam čia prasidėjus neuralgija. Ar man, kai sėdėjau ramiai ir tik atėjau pasitikrinti? Negaliu nieko daugiau pasakyti apie žmones, kurie neturiu elementarios bendravimo etikos ir išvarinėja pacientus. Nebijokit - nevažiuosiu, bet apie tokį neprofesionalų bendravimą siūlyčiau pagalvoti, nes kitas žmogus tikrai gali turėti psichologinių problemų ir jūsų įžeidinėjimai gali pakenkti jo sveikatai - kas pagal šiuolaikinius medikų bendravimo su pacientais metodus yra tiesiog nekompetentinga. O šiaip ačiū tom dviem jaunom specialistėm, kurios išgydė įdrėskimą, apžiūrėjo, davė rekomendacijų pasitikrinti kitus organus, dėl ko galėjo atsirasti simptomai.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

CAVIA valdybai vadovaus O. Mašalė
CAVIA valdybai vadovaus O. Mašalė 06-21 09:31
Aviacijos sektoriaus atstovus vienijanti Civilinės aviacijos asociacija (CAVIA) išrinko naują valdybą. Valdybos pirmininkės pareigas eis nepriklausoma valdybų narė Orijana Mašalė.
SBA vadovus motyvuoja akcijomis: T. Mauricas tapo "Kauno baldų" bendrasavininku
SBA vadovus motyvuoja akcijomis: T. Mauricas tapo "Kauno baldų" bendrasavininku 06-21 09:28
Minkštų baldų gamintojo – "Kauno baldų" – akcininkų gretas papildė įmonės vadovas Tomas Mauricas. Įvykdęs akcijų opcionų sutartyje numatytas įmonės augimo sąlygas T. Mauricas įsigijo 6% "Kauno...
VSAT planuoja nuomoti modulinius namelius migrantų apgyvendinimui
VSAT planuoja nuomoti modulinius namelius migrantų apgyvendinimui 06-21 08:36
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) planuoja artimiausiu metu nuomoti modulinius namelius, kad turėtų kur apgyvendinti neteisėtus migrantus.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%