Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos

Atsiliepimai apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, VšĮ

2022 m. pradžioje man sutriko rijimas, kelis kartus buvo springimo momentai, pradėjo kristi svoris, turiu lėtinių ligų ir privalau gerti vaistus, bet juos ne visus galima susmulkinti, todėl negaliu nuryti reikalingų vaistų, negaliu vartoti maisto kietame pavidale.
Dėl šių priežasčių kreipiausi į Santaros polikliniką ir 2022-05-02 po krūtinės chirurgo konsultacijos, gavau siuntimą į stacionarą 2022-05-09 dienai, tam, kad būtų atlikta stemplės praplėtimo procedūra. Deja, iki šios dienos jokia procedūra nebuvo atlikta, nors jau daugiau kaip mėnesį, praktiškai kiekvieną dieną skambinu į skyrių ir ten pastoviai kažkas žadama, nukeliamas guldymo į stacionarą laikas ir esu "vedžiojama už nosies". Tai ar gali kas nors paaiškinti tokį medikų elgesį, kai žmogui nesuteikiama gyvybiškai svarbi pagalba?
Visos šeimos vardu noriu PADĖKOTI visam kardiologijos skyriui, o ypač gydytojai kardiologei GIEDRUTEI RAIŠELIENEI už tėčio Stepono Černeckio gydymą. Profesionali, atsakinga, nuoširdi gydytoja, kuri „nerūšiuoja " pacientų pagal amžių, bet daro viską, kad žmogaus sveikatos būklė gerėtų. Kad daugiau tokiu, šiais laikais. AČIŪ JUMS GYDYTOJA, sveikatos ir sekmės Jums sunkiame darbe.
Genia Šumanaitė
2022-06-14 13:47:35
Norėčiau padėkoti pilvo chirurgui MARTYNUI LUKŠA, už puikiai atlikta skrandžio šalinimo operacija mano vyrui Nikolajui Zaparin.
Nuoširdus ačiū už atiduma, geranoriškumą bendrauti ir padeti sveikti sukiai sergantiems žmonems.
Džiaugiuosi, kad Sataros klinika šiais laikai turi tokius jaunus profesionalius chirurgus.
Martynai, ačiū jums
Lora Jarovenko
2022-06-09 17:06:04
Po netinkamai atliktos impulsų srovių terapijos, pakilo spaudimas iki 215, nuvežė į priėmimo skyrių, kur ketures med.seselės išdūrė dvi rankas, ir nemokėjo paimti kraują. Tai už ką gi tos med. seserys... gauna atlyginimus ?
Dėl to, prasidėjo blogėti savijautą ir prasidėjo panikos ataka. Visos rankos melinesė. Dar tokių "specialistų " niekad neteko matyti. Baisų !
Edita Jakubonytė-Kybartienė
2022-06-01 10:55:32 IP 2e7r426m
Labai noriu padėkoti Kardiologijos ir angiologijos centro, II kardiologijos skyriaus visam labai profesionaliam bei draugiškam kolektyvui, jo vadovei doc. Birutei Petrauskienei ir ypatingai mane operavusiam profesoriui Germanui Marinskiui. Šiuos medikus visada prisiminsiu su didžiule pagarba ir dėkingumu. Linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės ir sveikatos!❤
Buvom Santaru skubios pagalbos skyriuj, vaikuj buvo pulingas aisu uzdegimas, israse antibiotiku. LOR daktare nieko daugiau negalejo padeti, pareiske "Kraujo tyrimai labao blogi, reikia skubiai antibiotiku, nieko daugiau komentuoti negaliu" apsisuko ir isejo. Be sveikatos draudimo sumokejom 130€ ir jokios normalios pagalbos isskyrus israaymo antibiotiku negavom. Labai nemandagios moterys registraturoj, pareiskusios "cia uzsenieciai", kad ir esame lietuvos pilieciai su lietuvos respublikos pasais gyvenantys Didziojoj Britanijoj.
Gegužės 10 d. gyd. Gintė Sirvydytė Santaros klinikose atliko dešinės akies kataraktos operaciją.
Operacijos metu pojūčiai buvo ne patys maloniausi, bet pakenčiami. Po operacijos, kaip ir nustatyta, akis buvo uždengta pleistru. Savo draugams ir pažįstamiems tada „jodai“ juokavau:... visai nejaučiu akies, tik akiduobę - gal jos jau visai nėra, gal ji nukeliavo į kokį nors donorystės banką?
Po paros, kaip rekomenduota, pleistrą nuplėšiau ir akį radau savo vietoje.
Ir... nušvito visas pasaulis, tiesiogine šio žodžio prasme. Pirmiausia, o, Dieve, pamačiau, kiek daug dulkių mano bute (anksčiau nesimatė), po to pastebėjau, kaip gerai, ryškiai rodo televizorius (anksčiau galvojau, kad prastai transliuoja), netgi, kai kurie tamsūs daiktai pašviesėjo. Skaitymui ir dirbti prie kompiuterio jokių akinių jau nereikėjo. Žiūrint į tolį, mano turimi akiniai vis tik vaizdą paryškindavo.
Balandžio 28 d. gyd. D. Aukštikalnis buvo analogiškai operavęs mano kairę akį. Bet nuėmus tada pleistrą, ryškaus pagerėjimo regėjime nepajutau. Kairė akis matė vieną, dar neoperuota dešinė akis matė kitką. Abi akys nesutarė. Ir tik po dešinės akies operacijos, abi akys pradėjo „sutarti, bendradarbiauti“.
Didelis DĖKUI G. Sirvydytei už jos stebuklingas rankas ir gražius išpuoselėtus jautrius pirštus, kurie man atvėrė kitokį, jau seniai nublankusį pasaulį!
AČIŪ už galimybę ryškiai matyti spalvas, gėles, daiktus, šviesą!
AČIŪ už ženkliai aukščiau pakylėtą mano gyvenimo kokybės kartelę!

Pagarbiai:
Eugenijus
Laba diena, turiu siuntimą nuo 2022 04 mėn. ir negaliu užsirašyti pas gydytojas J.Aganauskienę ir N.Bileišinę, nes nėra vietų.
Prašau patikslinti, kaip galima būtų užsiregistruoti ? Skambinu kiekvieną dieną ir ne po vieną kartą ! Suprantu, kad sergančiųjų daug, bet gal Santaros administracijai reikia pagalvoti, kaip išspręsti esama problemą? Visur rašoma ir kalbama, kad reikia kuo greičiau kreiptis pas gydytojus esant širdies veiklos sutrikimams, tai klausimas KAIP?
Deja, 2022.05.04 teko susidurti su dviem ganėtinai nemandagiais registratūros darbuotuojais (telefonu). Vienas išvadino daktaro išrašytą siuntimą, nesąmone' ir galiausiai numetė ragelį normaliai nepaaiškinęs, kita pertraukinėjo ir neleido užduoti klausimų (teisybės dėlei, reikia pasakyti, į pabaigą nusiramino ir normaliai paaiškino, ką reikia daryti).
Patarčiau administracijai periodiškai patikrinti pokalbių įrašus. Kaip palyginimą galiu paminėti aiškų ir mandagų atsakymą, kurį gavau Lazdynų ligoninėje, kai kreipiausi tuo pačiu klausimu.
Noriu nuoširdžiai padėkoti Vidaus ligų skyriaus kolektyvui, ypač gydytojai Augutei Juozapavičiūtei ir rezidentei Ugnei, Ačiū labai už Jūsų atsidavimą, žmogiškumą, profesionalumą. Ačiū slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms už rūpestį ir pagalbą. Sekmės Jums ir sveikatos. Pagarbiai, Teresa Juršienė
2022-04-25 16val36min priime musu maza suneli, kuri pavadinom Joriu... Labai dekojame uz pagalba ir grazius zodzius zmonai gimdant berniuka... Toks skyrius turetu gyvuoti dar ilgai... Aciu jums????????????
Noriu padėkoti Covid-19 II skyriuje dirbančiai komandai. Gydytojai, seselės, palatos tvarkytojai buvo NUOSTABŪS. Į priėmimo skyrių atėjusi Gydytoja iš neurologijos skyriaus (berods Daiva), kurios pavardės, deja, neįsiminiau, buvo labai maloni, nepabūgo, kad sergu Covid, labai greitai sureagavo, paskyrė reikalingus tyrimus. Patekusi į Covid-19 II skyriaus palatą nusiraminau, nes supratau, kad šie žmonės nuoširdžiai stengiasi man padėti. Gydytojai rūpestingi. Sesutės viena už kitą malonesnės. Tvarkytojai labai draugiški, paslaugūs. Labai gaila, kad neįsiminiau pavardžių, tačiau NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU.
Siunčiu padėką Santaros klinikos Nervų ligų skyriui visam medicinos personalui, Ačiū gyditojui nevruologui Dr. Arūnui Vaitkevičiui, Ačiū gyditojai neuruologei Jurgitai Kuzmickienėi uz operatyvią pagalbą, dėmesingumą, profesionalumą, gydymą. Taip pat Ačiū medicinos personalui Gydomųjų aferezių skyriui. Tvirtybės jums, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą - sveikatą.
Pats maloniausias aptarnavimas, kai signalas yra, o skambinant 40+ kartų ragelis nepakeliamas, o reikia skubios registracijos. Tobula įstaiga, kurioje dirbama LABAI produktyviai, tikriausiai taip užsiėmę, jog klientus aptarnauja 24/7:))))
Sveiki.Šendien labai buvau šokiruota gyd.neurologe Guk. Kurį mane ne priėmė nes pavelavau 10 min. Ir tipo jūsų siuntimas jau panaudotas jis negalioja nes buvau Ukmergėje neurologa.Bet aš prieš dieną gavau žinutę priminimą kad pas gyd.ryt.Tai kodėl nebuvo pranešta kad negalioja ar dėl to aš kalta.Reikia biški žmogiškumo ir seselė elgesį nemandagei eikit jūsų nieks nepriims.Apsipiliau ašarom ir grizau namo
Gimdziau pries metus, Santaros klinikos akušerijos skyriuje. Karantino metu, besimptome covid19. Niekam nerekomenduoju ir uzjauciu tuo metu gimdziusias moteris. Personalo atlaidumas, neprofesionalumas, neatsakingumas pazeidzia paciento morale. Atvykus gimdyti su saremiais, greitojoje pralauki apie 1val raitydamasi, veliau isgirsti priekaistu, kad ko cia atvykai. Neatlikus tam tikru tyrimu del kurio veliau pasekme buvo plysusi gimda. Epikrezeje nebuvo pamineti atliktu proceduru eiga, komponentu pilima. Kur vercia matyti, jog linke daug ko nuslepti.
Priverstos klausytis psichologinio spaudimo:kaip joms sunku, truksta darbuotoju itt.o dar sumanem gimdyti butent jos pamaina. GEDA! Gaila jog visos tuo metu atrodete vienodai. Po patirtu komplikaciju del gydytojos atlaidumo, ir pasakymo buk dekinga jog taves is mirties gniauztu istraukeme. Atsiprasau, bet cia del jusu neprofesionalumo taip ivyko, mano ispejimo neklausete. Priverstos likti covid19 gimdykloje su kudikiu, iki kitos atvykstant gimdyves, tada tik perkelia i skyriu. Dauuug yra niuasnu, kad truksta zodziu aprasyti. Kudiki atveze is naujagimo skyriaus nuoga, tik su sauskelniu ir pledu uzkluotu, be to dar apsirgusi, snargliuota... Baisu! Niekam nerekomenduoju sios istaigos!
Svetlana Kuzmenko
2022-03-01 14:42:09 IP 28meos1s
Noriu padėkoti 2-jo kardiologijos skyriaus, 1-jo širdies chirurgijos skyriaus ir 3-jo širies skyriaus personalams už sudėtingą širdies ligos gydymą ir slaugą. Ypatingai noriu padėkoti gydytojams V.Janušauskui, A. Zorinui, D. Barysui, reabilitacijos centro Visoriai D. Garajayevai, soc. darbuotojams su jais dirbusiems komandos nariams už gydymą, slaugą ir moralinį palaikymą, kompetencija ir atsidavimą garbingai gydytojo profesijai. Su didele padėka ir pagarba, Svetlana Kuzmenko.
LABA DIENA NEGALIU SUSISIEKTI SU GYDYTOJU S.ANDRIUŠKEVIČIUMI KAD PAKAEISTŲ VAISTUS MEDICINOS DARBUOTOJAI DIRBANČIAI MOLĖTŲ POLIKLINIKOJE ATMETAMAS RAGELIS ESU LABAI NEPATENKINTA Į SAVAITĘ KARTĄ TENKA KVIESTI GREITĄJĄ KAD SULEISTU KETANOVO AMPULĘ DĖL KOJŲ SKAUSMŲ
2022.01.25 apie 9 vakare buvau atveza i skubios pagalbos skyriu del zarnyno ir skrandzio viruso. Tiek greitosios pagalbos darbuotojams, tiek priemime buvo aiskinta, kad patiriamas smarkus skrandzio skausmas ir vemimas kas 20min, tuo paciu informavau, kad laukiuosi ir girdint man simptomus gydytojams telefonu darbuotoja perdave, kad nescioji kreipesi del pilvo skausmu. Dar karta buvo aiskinta, kad virusas yra perduotas is vyro, kuriam taip pat pasireiske tokie pat simptomai ir kad nejauciu pilvo ar gimdos skausmu, vis tiek buvau uzrasyta pas ginekologe, nors vezant i ligonine greitaja, kalbejome apie laselines skubu pastatyma del smarkios dehidratacijos. Laukiamaje toliau vemiau (su kraujais), jokios pagalbos per 4 valandas nesulaukiau. Paprasius isimti kateteri, tam kad galeciau vykti namo, visos praeinancios gydytojos guzciojo peciais ir siuntinejo per koridorius, nes neva ju visas sesuciu personalos jau nedirbo. Finale grizau be jokios suteiktos pagalbos ir su neisimtu kateteriu. Taip pat ivesta, jog esu nedrausta, nors visos sistemos rodo draustuma, niekada neturejau nutraukto PSD draudimo, nesuvesti i e-sveikata kraujo tyrimo rezultatai.
Albertas Rokas a/k33707310471
2022-01-19 16:37:35 IP 29maa41i
2022_01_18GMP atvežė mane dėl didelio dusulio (Lopo).Patalpino į stebėjimo izoliacinė palata, paėmė covid tepinelius, per vizitaciją suteikiamų visa man žinomą informacija.Po to atliko rentgenas, paėmė kraują tyrimui, išmatavo kraujospūdį. Liepė laukti rezultatu.Tai buvo apie 19 val Paskutiniai duomenys gauti apie 22valAtejes vyrasgal gydytojas, gal rezidentas (tenka pažymėti, kad ne prisistato ir neturi kortelių) praneša kad neguldys į skyrių, bet sprendimą priims gydytoja Ir taip per 2, 5 valandos niekas nesirodo.O buvo jau 1 val.nakties gydytoja kalbėjosi su kolegomis ir puikiai matė mane belaukiant į atsakymo bet nesureagavo.Manteko palikti palatą be sprendimo, nors buvo jau vidurnaktis Stebiuosi tokiu darbu.Ir dar kodėl i sąveika tą įvesta kad aš esu nedraustas?Ar sveiko proto žmogus nesuvokia, kad aš 84 metų pensininkas ir visuose ankstyvesniuose dokumentuose draudimas patvirtintas.Labai laukiu paaiškinimų
Norim padekoti daktarams bei prižiurėjusiam personalui kurie priemė žmonos gimdyma lapkričio 29 diena, per visa laikotarpi kiek žmona ten gulėjo, tiek žmona tiek naujagimė buvo atitinkamai prižiūrėtos. Rekomenduojam !!
Noriu PADĖKOTI gydytojai gastroenterologei RAMUNEI BYTAUTIENEI už suteiktą pagalbą tėčiui. Profesionali, atsakinga, nuoširdi gydytoja, kuri „nerūšiuoja " pacientų pagal amžių, bet daro viską, kad žmogus sveikatos būklė gerėtų. Šiltai bendrauja ne tik su ligoniais, bet ir su ligonių artimaisiais. AČIŪ JUMS GYDYTOJA, sveikatos ir sekmės Jums sunkiame darbe. Tokiais gydytojais Santaros klinikos gali tik didžiuotis.
Apmaudu dėl Skubios pagalbos skyriuje dirbančių gydytojų kompetencijų. Atvežus slaugomą, paralyžuotą ligonį su poliklinikos gydytojo siuntimu chirurgų konsultacijoms dėl tulžies pūslės dreno šalinimo, dėl hemarojaus būlės įvertinimo ir dar kitų tyrimų aiškiai nurodytų siuntime atlikimo ir konsultavimo. Po 12 val. stebėsenos palatoje, gydytojai MANTAS BALČYTIS ir AISTĖ KIELAITĖ GULLA „sugebėjo" tik paskirti kraujo tyrimą ir išplauti tulžies pūslės dreną (ką mes ir patys sėkmingai darome namuose...). Aprašyme neatsakyta nei į vieną šeimos gydytojos siuntime nurodytą problemą. Bendros frazės ir dar daugiau apsurdiškos rekomendacijos, kaip pvz., „konsultacija pas pilvo chirurgą ambulatoriškai, dėl dreno šalinimo, cholecistografiją įvertinant ar yra geras tulžies nutekėjimasį dvylikapirštę". KIEK POLIKLINIKŲ TĄ GALI PADARYTI.......? Jokių terminų, jokios gydymo rekomendacijų sekos, nieko. Žodžiu visiškas atsainumas, ligonio nurašymas dėl amžiaus, ar tiesiog kompetencijų stoka. LIŪDNA, kad tokie medikai dirba vienoje iš geriausių Lietuvos gydymo įstaigų.
Noriu padėkoti už išgelbėtą tėvo gyvybę Covid-19 reanimacijos skyriaus gydytojui Virginijui ir Covid-19 III skyriaus gydytojai Boženai. Bendroje pavargusių ir abejingų specialistų masėje tokie žmonės yra vienintelė pacientų bei artimųjų viltis ir išsigelbėjimas. AČIŪ! Jūs grąžinate pasitikėjimą ir pagarbą gydytojų profesijai!
Labai apmaudu, kad dar spalio mėn. atvežtas ryte iš Trakų ligoninės greitąja pagalba padaryti tyrimą, mano tėvas Skubios pagalbos skyriuje buvo paliktas visai diena koridoriuje, kur, nors ir du kartus skiepytas, užsikrėtė koronavirusu. Kai paskambinau ir pasakiau, kad jis serga lėtine plaučių liga ir jam labai pavojinga užsikrėsti covid-19 bei jam gali trūkti oro, mane patikino, kad jis saugus atskiroje palatoje. Pasirodo, pamelavo. Jam tik 17 val pasiūlė palatą, kur galėtų prigulti, bet kaip tik tuomet ir Trakų greitoji jau atvažiavo savo paciento paimti. Deja, tai buvo pradžia liūdnos pabaigos. Ne visi pacientai turi jėgų ir drąsos pasakyti tai, ką turėtų žinoti medikai. Nuo artimųjų dabar pacientas atribotas, tai tiesiog lieka vos ne pats vienas su savo sveikatos problemom, nors iki pat mirties viliasi, kad jam gal padės, o neretai ir būtų galima padėti...
Nuoširdi padėka Ginekologijos skyriaus docentui chirurgui Mindaugui Šilkūnui, anesteziologei Jūratei Petraitienei ir asistojančiam personalui už profesionalumą bei nuoširdumą operuojant mane 2021 m. spalio 18 d. Taip pat dėkinga už pooperacinę slaugą ir begalinį rūpestį gydytojai Rugilei Kančaitei ir visoms skyriaus slaugytojoms.
2021-11-09 apie pietus atvažiavau į Santariškių skubios pagalbos priimamąjį dėl ginekologinių problemu sukėltos mazakraujystes. Norėčiau padėkoti visoms gydytojoms ir seselėms dalyvavusioms mano gydyme… nuo greito, gerai organizuoto darbo priimamajame, ginekologijos skyriaus darbuotojų profesionalumo ir draugiškumo… iki…operacinės nuostabios komandos, įskaitant anesteziologę ir visas ten dalyvavusias dydytojas ir seseles. Ačiū Jums už profesionalų darbą, gerą nuotaiką ir teigiamas emocijas!!!
Renata Korsakiene
Sekmadienio vizitas buvo kazkoks kosminis.
Apsilankyti teko ps daktara ALMANTAS MAKSELIS ir jo atsistentę/ rezidentę.
Pakvietus i kabineta mergina neprisistate ir net nepasake kaip cia kas vyks dabar. Taigi, Is pradziu rezidente (kuri kaip daktare elgesi) viska ivertino, apkalbejom, apziurejo issamiai aki ir paskyrė gydyma. paprase palaukti kolidoriuje, kol baigs pildyti dokumentus. Po 30 min.laukimo atejo vyras, pakviete i vidu ir vel visko is naujo klausinet pradejo, pasimeciau nes nesupratau, kodel vel aki apziuret kviecia nes juk jau daktare net gydyma paskyte man ! Niekas nieko nepakomentave, tesė priceduras is naujo. As tokia pasimetus bandau klausti kaip cia kas, ir supratau, kad cia tas tikrasis daktaras kuris mane apziures ir ivertinti atejo! Daktaras iskarto pamatė;kad akį dirgina ir man ja skauda nes joje yra mano antakis ikrites (ko rezidente namatē, ir ji nusprendus buvo, kad tai man nuo persalimo persimetes i aki uzdegimas ar pan). Daktaras elgesi grubiai; saltai, mazai kalbejo, labai nesusidomejes atrode. Atliko tai ka reikejo, isejo net viso gero nepasakes. ir dar ivertino kad tai buvo nebutina procedura, ir teko suaimoketi nemaza pinigu suma. Akis perstenti, skaudanti, nieztanti, visa raudona nera butinybe ? KEISTOKA.
Isejusi rezidente atidave popierius, ir pasirodo jau JOS diagnoze ir tolesnis gydymas nebereikalinga. Aciu dievui kad tas Grubusis daktaras atejo, nes rezidente butu paleidusi mane namo su svetimkuniu akyje !
Nežinau kaip kitiems, bet mano mama po savo dviejų apsilankymų Santarose savomis kojomis nei karto iš ten neišėjo. Daro ką nori, info apie tolimesnį paciento likimą gauni iš 3jų asmenų, aršiau nei Pentagonas. Klausimas? -Už ką mokesčius mokame, m? Vokelis tampa principu, kai matai, kad šuniukai LT geriau ginami. Žmogus su 2tra invalidumo grupe, atidirbęs visą gyvenimą be lengvatų tąsomas Santaros-Slauga-Santaros ir tai per parą laiko, tai medicina? Delfio žurnalistai, susisiekit, turiu ką pasakyti ir su visais pagrindimais, pradedant nuo Chomanskio ir Tomo Poškaus.. Tiesiog apmaudu..
Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius gydytojai oftalmologei Gintei Sirvydytei už atliktą akies operaciją, už Jūsų auksines rankas
Gražesnio žodžio aš nesurandu už nuoširdų paprastą lietuvišką Ačiū. Stebuklinga galia Jums nutiesė kelią į priekį, kad esate iš didžiosios raidės DAKTARĖ-GYDYTOJA.
Skiriu savo dėkingumą, šiltus žodžius.
Telydi Jus profesinė sėkmė, dėkingų pacientų šypsenos bei džiugios akimirkos asmeniniame gyvenime.......
Ačiū Jums labai.
Pagarbiai Irena Stalioraitienė. Vilnius
I priimamaji avykau taxi, zmonos pagalba, su sulauzyta peda. Paciam savarankiskai teko sliauzt iki gydytojo kabineto - jokio vezimelio. Uzdetas sviezias gipsas, ir paleistas namo. Sliauzti atgal. Kaip tik nori. TAI GAL BENT RAMENTUS DUOSIT ZMONEM?? AR JUS VISAI NUKVAKE? Ramentai - 10 eur. Uz ka tukstanciais kas met moku savarankiskai mokesciu, nesuprantu? Sedi, zvengia kabinete, kaip ten bobute su sulauzyta koja mat sugebejo pati ateit iki ju. Kosmosas!
Aciu uz gipsa ir nuline konsultacija. Nors veliau ir teko privacioj pasikeisti i itvara, ir issiaiskinti kas kur luzo konkreciai.
.............. Kazkas ne taip su sveikatos sistema. Kazur mokesciai ne ten pakliuva jei negauname kompetentingu gydytoju ir reikiamos bent pirmos pagalbos. Ziauriai pikta.
Norejau sunu uzregistruoti planinei konsultacijai pas kardiochirurga.tik turint siuntima.gavom siuntima.neimanoma prisiskambinti.po 20 min reikia klausiti muzykos.taip nekas ir nepakele ragelio.siandien bandziau vel priskambinti tas pats, paziurejom jau ir siuntimo nera. O raso visur kad zmones kurie turi lankytis pas kardiochirurgus dingo, praso kad ateitu planinems konsultacijoms.o jei eini privačiai kitur prasom be problemu.nuejom mes karta i baltijos amerikos klinika o ten gyditoja is santarisku dirba, sumokejom 200 eur. Tai ka vel eiti mokamai? O uz ka mes mokam i ligoniu kasa
Pasiskambinau susižinoti informacija apie registraciją, tai neteikia jokios info jei nera siuntimo, registratore, Giedrė Šilutė registratorė, jos bendravimas neapsakomai baisus, arogantiška, pikta, tiesiog tokius darbuotojus geriau šalinti negu leisti jiems dirbti. Gėda....
Gitana Balčiuvienė
2021-08-10 12:24:38 IP 66i0bi8k
Nuoširdžiai dėkoju Vaiku Ortopedijos skyriaus vedėjui gydytojui Giedriui Bernotavičiui už mano dukrai Liucijai sėmingai atlikta operacija, profesionaluma, dėmesinguma ir žmogiška šiluma,
visoms skyriaus slaugytojoms ir padėjėjoms už visokeriopa pagalba ir moralinį palaikyma pooperaciniame periode.
Taip pat gydytojai Anesteziologei N.Savičienei, gydytojams asistentams, Vaiku intensyvios terapijos skyriaus ir Operacinės personalui, visiems kuriu galbūt ir ir nemačiau, tiesiogiai ir netiesiogiai prisidėjusiems prie sudėtingos operacijos.
Telydi Jus profesinė sėkmė, pacientu pagarba ir dėkingos vaiku šypsenos.

Gitana Balčiuvienė
Ligoniu registravimas, aptarnavimas - KATASTROFA
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Aivarui Grybui už profesionalumą, puikią komunikaciją, rūpestingą Urologinio skyriaus medicininio personalo priežiūrą, o klinikų vadovybę už kokybiškų medicininių paslaugų tiekimą- Santaros klinikos nenusileidžia geriausioms man žinomoms klinikoms -teko operuotis geriausioje Hanoverio Vokietija klinikoje
Ugnė Muraškaitė
2021-08-06 12:48:01 IP 2ju3l7ld
Aptarnavimas kažkokia tragedija. Skubios pagalbos registratūroje dirba labai nekompetetingos darbuotojos net nesisveikina su atvykusias pacientais. Tikros raganos. Nieko nepaaiškina ir bendrauja labai nemandagiai vyresnio amžiaus žmogui iš kaimo ir taip nėra labai jauku ir patogu tokioje vietoje. O dar ir aptarnaujantis personalas nepadeda
Kriste 2021-07-09 08:03:27
Atvykome palydėti močiutę iš Kelmės 07.09 gydymui i santaros klinikos. P korpuse registratūroje dirbanti registratė aprėkė močiute kad ne ten atėjo vietoj to kad normaliai ir žmogiškai paaiškintų kas ir kaip. Ir liepė kilti i 411kabineta. Pakilus i 4 aukšta kadangi 411 kabinetas buvo užrakintas užėjome i kita kabineta pasiteirauti kas ir kaip. Tai ten tokia pat situacija kaip ir registratūroje. Labai mandra tiek sesutė tiek gydytoja dirbanti 413 kabinete. Paklausėme kur reiktu kreiptis tai atsakyma gavome ne mano reikalas. Ir dar tokiu atšiaurus tonu bendrauja su pcijantais. Gal reikėtų apmokyti darbuotojus kaip bendrauti su pacientais. O ne vien šaukti ir rėkti ant jų. Esu pasipiktiktinusi tokiu jų darbu
Kaip tik labai gera gydytoja Dovile Šimkienė, ir jos slaugytoja, mandagios
Labai esu nusivylusi jūsų aptarnavimu, prisiskambinti nebeįmanoma jums į registratūrą.O kada ir gausi talloną pas specialistą, tai prof. pagalbos retai kada sulauksi, Mazai to, buvau su vizitu pas jus, pas gyd. kraujagyslių chirurgą T.Baltruną, tai likau labai nepatenkita ir sokiruota kaip jis elgiasi su pacientais. Laukiau apie valandą savo vizito, tikrai ką norėjau suzinoti mazai ką pasakė, neistyrė mano problemą visai, jokios pagalbos nesulaukiau.Tai dabar tokia betvarkė gerbiamieji jau vadinasi KONSULTACIJA?, Nejuokinkite prasom zmonių, zmonės laukia jos po du mėn tos konsultacijos, moka mokiescius SODRAI, nesupratau uz ką?.Jokio atsakingumo, jokios pagalbos nesulaukusi kreipiausi privaciai su tą pacią problemą, tai kam tokie, , profai, , kurie tik tyciojasi is pacientų, vietoj to kad suteikti pagalbos, palieka dirbti slaugytoja savo kab,.o pats val visai iseina kazkur., , GĖDA, BETVARKĖ, PRASCIAUSIAS APTARNAVIMAS, Nieko Dievas nubaus tokius gydytojus tikrai, irgi teks atsakyti uz savo veiksmus.Jokios kompetencijos nepamaciau, isskyrus nemandagumo, prasto aptarnavimo, Kur ziuri administracija parasysiu į spaudą.Baisu
Tik ka grizau is Santaros kliniku po kelio sanario endopretazavimo.Nuosirdus aciu visam kolektyvui, kurie mane operavo, gyde, slauge.Aciu gydytoju Kvederui, anestezologei Indrei, rezidentei Karolinai, seselei Daivai ir visam personalui kurie mane gyde, slauge, moke is naujo vaikscioti.Nuosirdus aciu, kad medikai buvo gan jautrus mano problemai-niekas ant manes nesauke, nesibare (patikekite buna taip) o stengesi issklaidyti mano baimes.Pasijutau, kad patekau i labai geru, norinciu tau padeti profesonalu kolektyva.Dar karta -visiems Jums nuosirdus aciu ir telydi Jus Dievo palaima ir globa.
M.B
Nuoširdi padėka visam kardiologijos ir angiologijos centro I-ojo kardiologijos skyrio personalui. AČIŪ už rūpestį, mandagų bendravimą, už gydymą mamos - močiūtės Romualdos Mavcen. Išskirtinė padėka gydančiam gydytojui Albinui Kanužui ir visam jo kompetentingam personalui, visam maloniam kardiologijos skyriui. Patys geriausi atsiliepimai! AČIŪ nuo visų Romualdos Mavcen artimųjų.
Noriu padekoti visam ginekologijos akuserijos skyriui. Ir atskirai zindymo specialistei Giedrei uz zinias ir motyvacija. Gydytojai Motiejunaite Ignai uz profesionaluma ir pagalba zindant. Gaila bet ne visas pavardes atsimenu. Dar noreciau aciu tarti Visoms akuserems kurios nuosirdziai padejo net nakti...
Maistas ligonines ne visada skanus ir sviezias, bet moterys kurios ji nesioja visada besisypsancios.
Palatose labai truksta kondicianieriaus ar bent elementaraus gero vedinimo. Remontas duse labai reikalingas...
PADĖKA
06.12, 21:14
Noriu padėkoti skubios pagalbos skyriaus, budinčiam šį vakarą personalui už man suteikta pagalbą (Registratūros darbuotojos, gyd. Povilas Masionis), mandagus, nuoširdus, malonus, kompetetingi...tikri profesonalai.. Jūs nuostabus!!! Ačiū Jums!

Pagar. Daiva
Rasa Konstantinova
2021-05-31 10:01:18 IP 2e7r3mdk
Labai nusivilusi Santaros klinika niekaip neįmanoma jiems prisiskambinti pastoviai ragelį nukelineja kai tik signalas būna niekas nekelia o kai vėl skambini ragelis vėl būna nukeltas kokiam pusvalandžiui per dieną buvo gal 10kartu gerų signalų bet ne karto niekas ir nepakelia
Prie ivaziavimo apsauga dirba visiskai nemokanti bendrauti su zmonemis, parasyta jog i skubiaja pagalba galima ivaziuot 10ciai minuciu, kai paprasem ileist gavom atsakyma nenoriu ir neileidziu..
Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų infekcinių ligų COVID-19 III -io skyriaus gydytojai Violetai Radžiūnienei ir visam personalui už man suteitą pagalbą, Reanimacijos darbuotojams už nenuilstamą darbą tiek dieną, tiek naktį.Tik jūsų dėka aš kvėpuoju ir stojuosi ant koju. Nuoširdus AČIŪ !!!!
Noriu parašyti pačius geriausius atsiliepimus apie akušerę Egidiją Pipienę.Tokio žmogaus atsidavusio savo darbui nesu sutikusi, akušeriniame skyriuje guliu savaitę laiko ir nekantriai laukiu kada prasidės jos darbo pamaina, šis žmogus visada nuramins paaiškins, pasidomės kaip jaučiuosi, apie ponią Egidiją tik patys geriausi atsiliepimai.O kad visi darbuoyojai būtų kaip p. Egidija.
Vytautas Cilcius
2021-04-06 09:31:25 IP 4ljkmqv
Noriu padėkoti Santaros klinikų infekcinės ligoninės I-Covid skyriaus darbuotojams, gydytojai Modestai Petravičiūtei, rezistentei Mildai Pečiulytei, Katrinai Sukackaitei, Elžbietai Kačergiūtei, Akvilei Rudėnaitei.Lenkiu galvą ir dėkoju slaugėms Snieguolei, Daliai.Visiems didelis ačiū už nuoširdų ir profesionalų darbą.
O aš ateinu ne su skundais, o su nuoširdžia padėka skubios pagalbos skyriaus darbuotojams, dirbusiems per Velykas (2021.04.05 dieną)! Atvykusi 31sav nėščia ir prieš tai porą valandų kamuota Antakalnyje, kur net nenuskausmino stipraus inkstų skausmo, buvau maloniai nustebinta ne tik mane priėmusios komandos (kuri nepaisant pacientų didelio srauto ir jų nervingumo sugeba neperkelti savo emocijų ant kitų ir iki pat apsilankymo pabaigos padeda kuo tik gali) bet ir priėmimo darbuotojų rūpestingumu, kurie matydami, jog sunku eiti operatyviai priėmė ir davežė ant ratukų iki pat gydytojo durų. Atskiras didelis ačiū urologui Jurijui Makevičiui, kurio rekomendacijų ir veiksmų dėka ištinusio inksto skausmą kaip ranka nuėmė dar tą patį vakarą ir pavyko išvengti operacijos.
Tesaugo tokius nuostabius žmones ir nepakartojamus profesionalus Dievas, sveikatos Jums ir kantrybės, esate Santarų pasididžiavimas.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%