Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ateities užeiga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ateities užeiga

Atsiliepimai apie Ateities užeiga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ateities užeiga, UAB

Labai viskas skanu.Porcijų dydis atitinka kaina.Jauciasi, kad maistas ruoštas tą pačią diena.Šaunu.Rekomenduoju
Palaidoję artimą žmogų atvykome gedulingų pietų.Buvome maloniai nustebinti jaukia aplinka, maloniu aptarnavimu ir ypač labai skaniu ir puikiai patiektu maistu. Nuoširdus ačiū visam kolektyvui, ypatingai virėjoms paruošusioms patiekalus.Tikrai norėsis apsilankyti dar ne kartą malonesnėmis aplinkybėmis.
Didelis ačiū Ateities užeigos savininkei Jūratei ir jos kolektyvui. Geras ir malonus aptarnavimas, skani gedulinga vakarienė. Gražiai paserviruota. Visiems rekomenduoju. Daiva
Aciu uz nuostabiai paruosta stala. Turite nuostabia vireja. Viskas skanu ir super graziai papuosta. Sugrysime dar karta patiko ir viskas tiko
Labai nemaloni direktore, zmogizkumo nulis, daug kalba bet mazi daro. Tokiu zmoniu gaila, nes pas juos sazine negyvena
Zina 2017-06-11 19:56:20
2017 06 03 d.teko lankytis Jūsų užeigoje.Didžiojoje salėje paminėjome artimo žmogaus mirimo metines.Mūsų buvo 42.
Norėčiau labai padekoti už nuostabiai paruoštą vaišių stalą, labai skanų maistą, greitą ir puikų aptarnavimą.Visi svečiai liko maloniai nustebinti.Džiaugiuosi pasirinkusi Jūsų užeigą.Visiems būtinai rekomenduosime apsilankyti pas Jus.Linkiu kuo didžiausios sekmės ir tariu nuoširdų ačiū.
Eikite dirbti, patys nerašinėję komentarų. Nu tokia gėda, kad negaliu. Nustokite juokinti žmones, pasiraitokite rankoves ir eikite dirbti!
2017.06.05 su kolega nusprendėme duoti dar vieną šansą užeigai "Ateitis" (paskutinį kartą lankėmės prieš daugiau kaip metus, kada irgi buvome nusprendę duoti šansą, prieš tai pusės metų nesilankymo) Kolega buvo labai skeptiškas ir perklausė manęs, ar tikrai noriu apsilanyti šioje užeigoje. Atsakiau, jog tikrai pabandom, gal per tiek laiko bus pasikeitusi situacija. Atėjome 12val 05min dienos, per pietų metą. Kavinė nebuvo pilna, tad radome vietos ir atsisėdome pagrindinėje salėje. Užsisakėme dvi porcijas dienos pietų. Buvome labai alkani todėl dienos pietus pasirinkome ne atsitiktinai, o dėl to, jog kavinės būna pasiruošusios tokiems pietums. Mums atėjus, aplinkiniai žmonės taip pat jau laukė savo maisto. Po mūsų atėjimo, į kavinę dar užsuko trys kompanijos ir užsiėmė savo vietas. Praėjus 20 minučių su kolega jau pradėjome paniškai juoktis, jog reikalai nesikeičia, po salę laksto viena, supanikavus padavėja ir karts nuo karto prieina prie staliukų perklausti ką jie užsisakė. Po dar 5 minučių padavėja pradėjo nešti tuos pačius patiekalus, kuriuos buvome užsisakę ir mes vėliausiai atėjusiems žmonėms. Pradėjom juokauti, kad šioje kavinėje FIFO metodas negalioja. Nu ok, nutarėme palaukti. Savo šaltibarščius gavo ir kolegos, kurie buvo atėję ankščiau mūsų. Jau praėjo 30 minučių ir mes pradėjome diskutuoti, kiek trunka pakabinti samtį sriubos iš dienos pietums skirtos sriubos puodo? Kolega sako einam iš čia, nes reikalai nesikeičia ir vadovai kaip buvo menininkai taip ir liko, turiu galvoje menininkai, kad su tokiu servisu sugebejo išsilaikyti jau eilę metų. Kadangi mūsų ofisas yra įsikūręs kitoje gatvės pusėje, mes karts nuo karto vis išgirstame pasipiktinusius ir savo klientus. Kolegai pasakiau, jog dar palaukiam šiek tiek, jeigu su sekančiu išėjimu padavėja maistą atneš ne mums o kitam staliukui, tada atsistojame ir išeiname valgyti pas kaimynus. Ką jūs manot?! Padavėja įžengia į salę ir sau ramiai nukulniuoja prie kito staliuko atnešdama tą pačią sriubą, kurią užsakėme ir mes. Vadinasi visi vėliau atėjusieji jau pietavo, o mes buvome maloniai praignoruoti. Po šios situacijos mes atsistojome ir išėjome iš kavinės, eilinį kartą pasakytdami "tai buvo paskutinis kartas" Labai liūdna, kad turint kavinę šalia ofiso negali naudotis jos paslaugomis. Pavartėme duombazę kokios algos yra mokamos žmonėms, kurie dirba šioje kavinėje ir supratome, jog situacija yra pakankamai aiški. Tiesa kiek kartų esu lankęsis minėtoje užeigoje, neesu nei karto matęs tų pačių veidų. Todėl personalo nekaltinu, tiesiog malonu būtų susipažinti su kavinės savininkais, kas ten per verslininkai?!
2014.06.18 ATVYKOME KARTU SU VAIKAIS IR TEVAIS SIMBOLISKAI PAPIETAUTI SUNAUS STUDIJU BAIGIMO PROGA I KAVINE "SENJORU UZEIGA". BUVO 12.45 MIN.PRADZIA NIEKO BLOGO NEZADEJO.PASLAUGI PADAVEJA SUSTUME STALIUKUS IR MES PRISEDOME. NESULAUKUS PADEVEJOS, NES ANT STALO BUVO TIK DU STOVELIAI SU SIOS DIENOS MENIU, PATYS PASITEIRAVOME (NUEJOME IKI BARO) AR GALIMA BUTU GAUTI VISA KAVINES MENIU.PAGALIAU PRIEJUS JAU VISAI KITAI PADAVEJAI (10-15MIN LAIKOTARPYJE) MES PASITEIRAVOME APIE PATIEKALU IS MENIU PAGAMINIMO LAIKA.BUVO PAAISKINTA KAD GERIAU RINKTUMEMES IS "DIENOS MENIU" TAI UZTRUKS TIKRAI NEILGAI.PATEIKEME UZSAKYMA. PAPRASIUS KAD PRADZIOJE ATNESTU SAMPANO TAURES IR GIROS, PADAVEJA SUTIKO.NEUZILGO BUVO ATNESTAS SAMPANAS, O NUO CIA IR PRASIDEJO: ATNESE DU KEPSNIUS (NORS BUVO UZSAKINEJAMI 3 TOKIE PATYS) JAU TADA PAAISKEJO GAD "BUVYTES" YRA PRAKTISKAI ATSALUSIOS, NUTAREM KAD CIA NIEKO TOKIO.SEKANTIS PATIEKALAS ATNESTAS BUVO UZ 5 MIN. (JAU 3VNT) DAR SEKANTIS UZ10MIN.LIKO DAR 3 PATIEKALAI.PAGALIAU ATEJO PADAVEJA IR PAKLAUSE AR MES JAU VISI GAVOME KARSTUS!!!!.PO 15 MIN PAGALIAU ATNESE DAR2 PATIEKALUS.NUO SEKANCIO STALIUKO NUEJO KLIENTAI PER PIETUS "SUGEBEJE" TIK GIROS IR SRIUBOS SUVALGYTI (DAUGIAU NEBELAUKE).PAGALIAU ATNESE IR MUSU UZSAKYTA GIRA. O VISKA VAINIKAVO KAI PRAEJUS 45 -50MIN NUO "PIETU PRADZIOS" JI SUZINOJO KAD DAR MES NEGAVOME VIENO PATIEKALO. JI ZINOMA ATSIPRASE IR PASIULE LAUKTI DAR. BET TAI JAU BUVO PASKUTINIS KANTRYBES LASAS. GERBIAMI LANKYTOJAI SIOS KAVINES TUREKITE OMENYJE, KAD CIA GREITAI SKANIAI TIKRAI JAU NEBEPASEDESITE.TOKIO APTARNAVIMO DAR NETEKO NIEKUR SUTIKTI.GERIAU APLENKTI SIA VIETA.ATSIPRASINEJO TIK KAVINES PADAVEJOS, O VADOVAI NET NEDRYSO ISEITI PASIKALBETI IR PAZIURETI I AKIS KLIENTUI. PAGARBIAI BUVES SIOS KAVINES LANKYTOJAS (IR MANAU KAD KITU SIOS PONIOS VALDOMU UZEIGU)

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Didesnė dalis gyventojų norėtų valstybinio komercinio banko
Didesnė dalis gyventojų norėtų valstybinio komercinio banko 12-16 08:59
Didesnė dalis šalies gyventojų pritartų, kad Lietuvoje būtų steigiamas valstybinis komercinis bankas, rodo naujas tyrimas.
Geriausiai aptarnaujantis restoranas – "Grill London"
Geriausiai aptarnaujantis restoranas – "Grill London" 12-16 07:58
Slaptų pirkėjų tyrimas rodo, kad geriausiai klientus aptarnaujantys restoranai Lietuvoje – "Grill London", "Čili Pizza" ir "Talutti".
Užburto rato įkaitai
Užburto rato įkaitai 12-15 18:06
Ne vienus metus besitęsiančios problemos statybos viešuosiuose pirkimuose (VP) šiemet sprogo, "padovanodamos" virtinę bankrotų ir restruktūrizacijų. Įmonėms trūksta apyvartinių lėšų, bankai...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Adobe Systems 317,94 +3,92%
Oracle 54,51 -3,47%