Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB SANITEX

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SANITEX

Atsiliepimai apie UAB SANITEX

Parašyk savo nuomonę apie UAB SANITEX

Darbuotojų elgesys apgailėtinas, galėtumet nepriimt betkokių darbuotojų su absurdišku elgesiu… Bent kalbėt su klientais turi mokėt gražiai. Daugiau Kaune nesilankysiu, vien dėl pardavėjų elgesio.
Sanitex promo darbuotoju kultūra žemiau plintuso, prie svetainės prisijungt neįmanoma, darbuotojai siuntinėja vieni paskitus. Paprašius prisistatyt pradeda atsišaudyt tokiomis frazėmis kaip - mano vardas žmogus, koks tavo reikalas, tu man pasakyk ar tai yra norma, išsiblaivyk ir tai yra administracija, it, konsultantės. Gal jie ten visi persidirbo. Ar darbuotojai atspindi įmonės požiūri į klientus. Taigi po valandos skambinimo nr. Informacija verslo klientams +370 37 401 100
Informacija privatiems klientams +370 800 41 411 Gedimai +370 37 401 139, Sanitex Mobile phone 8656 40111 ir elektroniais nurodytais, rezultatas lygus 0, paslaugumas 0, išsikalinėjimo, atsišaudymo lygis 10 balų
šaunuoliai taip ir toliau.
Sveiki, gal kas nors galėtų papasakoti kaip darbas Kaune Urmo miestelyje Promo cash&cary?
Kauno cash & carry parduotuvėje dirba padugnės ir besmegeniai. Niekam nerekomenduočiau lankytis šioje skylėje.
Laba diena. Esu labai pasipiktinusi jūsų darbuotoja Klaipėdoje. Trumpai nupasakosiu situaciją:
Priėjus prie kasos, darbuotoja stovėjo atsirėmusi ir absoliučiai sulindusi į savo mob.telefoną. Pasisveikinus "laba diena", ji neatsakė nieko, ir neatitraukė akių nuo tel, kol nebaigė "darbo" jame. Aš po pasisveikinimo taip pat pasakiau, kad reikės sąskaitos. Ji įsikišusi tel į kišenę, nuskanavo prekę. Aš matydama, kad neprašo duomenų sąskaitai, pakartojau, kad reikės sąskaitos. Tuomet ji man rėžė: "tai reikia sakyt iš karto". Nesiginčijau, tiesiog apsimokėjau ir nuėjau. Rytas buvo totaliai sugadintas tokio nemandaus elgesio.. Į Sanitex užsuku beveik kasdien, pati dirbu aptarnavimo srityje ir tikrai negaliu nutylėti, kada šitaip aptarnaujami klientai.
Kaip minėjau, viskas vyko Klaipėdos Sanitex. Mane aptarnavo Aleksandra P. Kasa 0304
Taromatas Klaipeda
2022-01-02 12:32:58 IP 2ju3l4ni
Kad sutvarkytu taromata, reikejo skambinti 5 kartus ir laukti 40 min. Minusas.
šiandien 12.23 apsipirkinėjau ir kasininkė sako aš esu skolojo, kadangi kažkada senai, kasininke susipainiojo ir imušė ne tą kiekį, tai norėjau jus taip pat pasveikinti su šventėmis, nes jūs labai gražiai tai padarėte, suprantu skoloje ir pan. Bet prieš pat Kalėdas išmušinėti skolas, kažkaip neskanu, suprasčiau apsivogęs būčiau…. Galima ir po naujų metų tai buvo padaryti, esu nusivyles
Gėda tokiom įmonėm.
vaikus maitina nekokybišku maistu.
Juodus pinigus nes reikėjo mokėti kyšius.
Urmo turguje, parduotuves kasoje siandien vidury dienos prasiau issigrynint pinigu. Atsisake, nes kasa sako tuscia ir grazos netures. Nors pries mane keletas zmoniu buvo ir atsiskaite grynais.Prasiau nors kiek duoti pinigu. Deja.Melavo, kad visai nera pinigu.Ar taip turetu buti?
Kodel trinate skundus?sazines neturite, gal malonetumet atsiprasyt?ar kreiptis i tam skirtas instancijas?, Nes po patirtos traumos skauda stuburas ir sonkauliai, ar jus manote tai normalu?????
Suklydau tai..depo.. galimai s*****i deda brangesnes prekes prie pigesnių
Sveiki. Vakar 2021.11.06 apsipirkome Vilniaus promo cash &carry. Kadangi daug pirkome nepastebėjau, kad už nukainuotą lašišų filė vietoje 1.99 sumokėjome pilna kaina 6.29.Tikrai nemalonu kai tai ne pirmas kartas, kai kažkas neatlieka pilnai savo darbo. O mes liekame apgauti ????. Prikabinu čekį. Tikiuosi greitu metu susisieksite ir išspręsite problemą. Visi nukainuoti produktai buvo šaldytuve, dešinėje prie keleto kitų pasiūlymų ant palečių-dėžių. Prie silkių skyrelio.
Ar reikės galimybių paso Utenos PROMO paduotuvje nuo 13 dienos
Jei pastatote savo kavos aparatus, tegul jie atlieka savo darba. Dukart prapyle kava pro sona, kas pateko i puodeli tai vargeli...trecia kart prarijo pinigus ir kavos likau negavus...Daugiau tokius aparatus apeisiu tolimu spinduliu..
Šiandien, atėjusi į Promo parduotuvę Klaipėdoje, likau labai nemaloniai nustebinta vienos darbuotojos, dirbusios informacijos skyriuje (tamsiais plaukais). Tik įėjus mums į parduotuvę, ji apšaukė mano vyrą, labai grubiai, nemandagiai ir šaukdama jam sako: pasitrauk! Nemanau, kad tokie žmonės gali dirbti tokį darbą, kuriame reikia bendrauti su žmonėmis. Bet to, ir apsauginis buvo kažkoks mužikas ir išsišokėlis. Daugiau į Klaipėdos Promo niekada neisiu.
Kaip vairuotojo darbas sanitexe klaipedoj? Ar galima bandyt dirbti?
Kaune, savanorių prospekte, kiekviena savaitę perkame maisto produktus. Keletą kartų buvome atvykę su paspirtukais ir apsaugos darbuotoja (vardo negaliu pasakyti) leisdavo pasistatyti ir labai mandagiai pasaugodavo mūsų eko transporto priemones, kuriomis dažniausiai naudojames. Bet Balandžio 19d. atvykus į parduotuvę ir kito apsaugos darbuotojo paprašius galbūt būtų galima palikti kaip visada, buvo pasakytą, kad vežkitės lauk ir niekas jų niekur neleis pasistatyti. Susitarus su parduotuvės darbuotoja, kad vieną paspirtuką įsikelsime į vežimą, o kitą stumsimes rankomis, apsaugos darbuotojas išlindo iš savo darbo vietos ir pradėjo šaukti ant mūsų, jog vežimėlis maistui ir eitume lauk. Nors maisto pakuotės labai dažnai būna purvinesnės nei mūsų valomi paspirtukai. Nemalonu ir nesmagu, mėgome jūsų parduotuvę, tačiau greičiausiai nebegrįšime.
Dirbau raudondvario pl parduotuvej gana ilgai. Visada gyre uz gera darba, rode, kaip pavyzdi kitiems. Alga su laiku kilo visiem, tik ne man, man damete tik daugiau darbo kruvio, nes dirbau greiciau nei kiti. Daro viska kad isest darbuotojus is darbo, atejus su prasymu atleist, primeta durnelius ir klausia kodel iseini? Kas planuojat cia darbintis siulau is tolo aplenkt sita vieta, darbuotojai zeminami, koliojami net prie klientu, svarbu vadovas didysis Alvydas yra pats sau geriausias ir protingiausias is visu, o kiti jo zodziais sakant 'd********i, d*****i, bezdziones ir t.t', kiekvienam datbuotojui net pravarde turi sugalvojes... net direktoriai vaiksto po sale gaudydami pokemonus telefonais, jau tai parodo koks aukstas cia lygis... darbuotojai sugadine sveikata darbe, greit isspiriami lauk, aisku esi priverstas prasyma parasyti ' savo noru'. Pavaduotoju daugiau negu darbuotoju... teko girdeti nemazai istoriju is darbuotoju apie seksualini priekabiavima is direktoriu puses, kurios nesiskundzia, tampa pavaduotojomis... vienu zodziu apeikit nes galiu garantuot, kad tikrai gailesites cia ateje ir tik susigadinsit nervus.
Sveiki, susidūriau su labai nemandagia darbuotoja Raudondvario pl. parduotuvėje Kaune. Tikrai nesu sutikusi nemandagesnio darbuotojo, nei moteris, kuri 2021 vasario 9 d. apie 19-20 val dirbo prie įėjimo vartelių. Tikiuosi darbuotoja pamatys šį atsiliepimą ir padarys išvadas ;)
Sveiki gal kas dirbat Sanitex vadybininku Vilniuje? Kaip salygos kokie atsiliepimai ?
Kai perkate maista, atidžiai žiūrėkite ka perkate, nes buvo pirkti šaldyti žuvies kepsneliai, atidarius kvapas buvo klaikus.. smirdėjo kaip nežinau kiek laiko turėjo būt pašvinkes ir užšaldytas produktas, ir dar supelyje, o galiojimas dar metam buvo
Noriu perspėti kitus, kad neužkibtumėte ant gudrių vadybininkų kabliuko. Turėjome monetinį kavos automatą kitos įmonės, iš principo buvo viskas gerai, buvome patenkinti. Vieną dieną atėjo Sanitex vadybininkas, pribūrė kalnus ir dar pažadėjo kainas padaryti žemesnes, nors ir taip buvo tos kitos įmonės kainos geros. Tai va užkibom, atsisakėm turėtų ir atvažiavo Sanitex automatas. Pirmas dalykas jis nebuvo naujas, kaip žadėjo, antras dalykas kadangi gėrimų buvo daugiau tai vienos kainos buvo žemesnės, kitos net gi aukštesnės, trečia atvežė ir numetė, o pajungt atvažiavo kitas žmogus po trijų dienų. Taip taip, tris dienas buvome be kavos. Žodžiu paleido, įjungė, gėrimai nepasirodė skanesni nei turėjome prieš tai, gal net mažiau kokybiški, todėl tikriausiai ir kainos žemesnės. Linksmybės prasidėjo kai jau antra dieną užstrig kavos viryklė ir automatas nebegamino kavos gėrimų, tai meistras atvažiavo lygiai po savaitės, nors skambinom vadybininkui kasdien, po trečio karto jis jau nebesiteikė kelti ragelį. Tai va ta viryklė stringa sėkmingai ir toliau, ir lygiai taip sėkmingai atvažiuoja po kelių dienų tik sutvarkyti. Dabar gailimės atsisakę prieš tai buvusios įmonės, nes matome, kad viskas buvo tik Sanitex vadybininko burtai ir pažadai, realybė kitokia. Matosi automatų pristato, o aptarnaut nespėja.
labia nusivylėme Jūsų įmonės darbuotojų elgesiu bei požiūriu į klientą. Monetinis aparatas buvo išvežtas be jokios pateisinamos priežasties, neatsižvelgiant net į sutarties sąlygas. Nors jūsų prašymą, per sunkųjį karantino laikotarpį, nerašyti sąskaitų, mes labai geranotiškai patenkinom ir vykdėm.
Labai gaila, kad dėl gobšumo nebelieka žmogiškumo 
Puiki imone, nuostabi ir supratinga administracija, geros darbo salygos ir mikroklimatas :) Didziausios sekmes darbuotojams. Dirbau Klaipedoje.
Sveiki, susidūriau ne vieną kartą kad darbuotojai labai nemandagūs, nagli ir nepatenkinti, jeigu jų ką nors paklausi.
Kasininkės pagrinde nepatenkintos, ypač kai sąskaitą išrašyti prašau.
Prieš kelias dienas pirkome prekes, nedaug visai už 10 eur ir atsakiau kad sąskaitos reikės, tai jau tada kažkaip susiraukė. Mes visada esame labai mandagūs su kasininkais ir panašaus pobūdžio darbuotojais, nes žinau kad alga nėra aukšta, darbas sunkus ir gerbiu jų pagalbą. Tačiau Ukmergės gatvėje Vilniuje dirbanti Tatjana Zubkova yra labai bjauri ir nemandagi boba, sakyčiau aš jums. Visų pirma kai paklausiau ar reikės dar kartą pateikti kortelę (padalinome prekes į du mokėjimus - su sąskaitą ir be), ji kažką sulojo "Tai aš dar prekių neturiu!" - ok, pratylėjau, bet nepatiko. O kai davė sąskaitą pasirašyti, kažkaip negalėjome rasti kur reikia pasirašyti (už mūsų eilė buvo) ir aš paklausiau jos du kartus, gal galite parodyti kur pasirašyti? O ji už 50cm stovi, žiuri į mus ir tyli, lyg kurčia. Dar kartą paklausiau, kur čia pasirašyti, parodykite prašom. Ji pratylėjo visiškai... Žodžiu bjaurybė sena. Nežinau, gal užkabino tai, kad mes labai mandagiai su ja bendravome, lyg mes skolingi esam kažką, o ji į veidą spjovė.
Tikiuosi ją išmes arba nuvarys ten kur jai ir vieta - tualetus plauti, gal bus jai ten geriau, galės sau ramiai dirbti.
Aš suprantu kad su jais elgiasi labai blogai, jau perskaičiau krūvą komentarų, bet aš kuo kaltas? Kodėl su manimi taip elgtis? Nejau sunku pirštu parodyti kur parašą padėti? Ji į mus žiūrėjo ir net nejudėjo...
Justis 2019-04-19 12:16:44
Sveiki, ten kas dirbs vending/offise day. Persizegnokit ir to kazin ar pades, darbu vadove vyriausioji Viktorija apsimeta, kad nieko visiskai nesupranta ir tavo kiekviena diena ryja nervus ir tuom sotinasi baudziauninke didzioji is mazosios raides. Darbu duos tiek kad nepakelsi ir sakys nespeji, tai kruvi kelia tol kol mastai apie isejima lauk. O jai taip nesigauna ir mato kad tu toliau dirbi tai sukuria istorija ir pasako arba tu iseini arba mes tave atleidziam ir nera paaiskinimu loginiu kodel kas ir kaip. Pas ja galvoje bardakas niekur nespeja pati visad sako laiko neturi, klientai skundziasi atsisako aparatu ir jin tik Kauno vadovams sako, kad cia ne jos kalte o tu kurie pildo aparatus "fileriu" Jin per metus padare, kad is tos vietos 7 zmogus iseitu lauk. Geriau nesidarbinkit apsimeta kad iesko ilgam zmogaus Klaipedos raj. Bet pabaiga visu ta pati nepraeina bandomojo. Pasiputes Kalakutas
Teko irgi dirbti su ja. Gryna sizofrenike, kitaip nezinau kaip pavadinti ja. Kas diena tau per nervus, pati apsimesdama specialiste. Visados skundziasi vadovams nors is tikro pati nieko nedaro. Nezinau kodel dar jos neismeta is darbo, per ja geri darbuotojai iseina nes nepakencia i jos snuki ziureti.
Pradirbau du mėnesius Kirtimų gatvė Vilniuje, cirkas, pastebėjau kad darbuotojai visi įbauginti, tokio vadovo kaip Petrą K. nes jis ten karalius, dievas ir visi turi dirbti kaip jis, jiejgu žmogus atėjęs iš kito tinklo ir turi įgūdžių čia Neko nereiska įgūdžius turi vadovas Petrąs o visi kiti nx dažniausia priekabiauja salės moterims iš vis nežinau kas laiko tokio manjaka
Tragedija, o ne darbovietė. Atlyginimas prilygsta pašalpai, o nori, kad dirbtum vos ne kaip už visus. Totalus nesiskaitymas su darbuotojais. Pasakius, kad noriu išeit iš darbo kalbino pasilikt, bet kai pasakiau kur, tai prasidėjo melodramos, tu nesi tokia kokia esi, sakei greita, o nesi ir t.t. Greičiau užsidarytų šita nesamonė, nes čia cirkas be pinigų ir tikrai ne iš gerosios puses...
Pas situs, , Saraskinus" pradirbau nelemtus 9 mėnesių. Po kurių galiu pasakyti jei kas nors juos ruosis sudeginti aš prisidėsiu. Is darbuotojų tyčiojasi, žemina, išnaudoja, stumdo kaip atmazdgu kibirus atsiprašau už tokį pasisakima bet tiesos nepaneigsi, krauna ant žmonių darbo tiek kad per juos išeina su traumom ir sugadintom sveikatom I biuletenius. O kai grysta is biuletenio dar labiau išsilieja su žodžiais, , tu netinkamas". Ir varinėja dar smarkiau nors žino kad negali. Tik žmogus spėja grysti ta pačiai diena jau dirba už 5 asmenis. O kiti tik smaukosi atsistoję ar net burkuoja ir glostosi su apsauginiais., , Apgailetina". Viršininkai ant tiek savo darbuotojų nekenčia tiek kad visiem matant juos stumdo, tyčiojasi, ignoruoja, menkina jiu seviverte, kitu darbuotojų akyse padaro nieko verta ir dar drysta I akis pasakyti kad tu nieko nedarai. O tikrai dirbančių nuoširdžiai uztegtu netgi tik vienos rankos pirštų. Tai darykit išvadas. Ir dar paskuj verkia žmonių nėra. O ir tie kas yra bėga. Tai poparaleis būkit kaip žmonės ir laikykit tikrai dirbančius o sliuzais atsikratykite. Tada gal ir pagerės.
Pastebėjmas dėl Jūsų darbuotojų vairavimo. Vakar prieš 17:00 Jūsų darbuotojas Hyundai i20 automobiliu valstybiniai numeriai:
Rykiuojasi vietoje posūkio signalo naudodamas garso signalą. Gera reklama Jūsų įmonei kai padarys eismo įvykį ar ką nors užmuš. Sėkmės ir nuoširdus patarimas venkite darbuotojų, kurie greičiausiai kokiais kitais būdais gave teisę vairuoti. Nes tai tiesiog apgailėtina.
Gobox prekinio ženklo, kuris priklauso sanitex.eu kavos aparatai yra šūdo krūva. Tu gali skambint į tą kokybės numerį, bet jie tik užregistruos pranešimą ir dings, nors negaunate to už ką mokėjote. Pripila pusę puodelio, kartais išvis padaro kažkokią kavą iš pamazgų. Apgailėtina!!
Niekam nepatariu eit darbintis pasipute verslininkai, personalas tik iš 1 isludžio agrodi geri, bet iš tikro nesiskaito su žmonemis, o cv mat rašo kokio atlyginimo tiketis ir be patirties pasakys jus nepriimtas :D nepriima net i paprastus darbus. Bankrutuokit jus greičiau.
Paslaugos teikiamos labai nekokybiškai. Sanitex administruoja kavos aparatų visoje Lietuvoje. Dažnai pasitaiko sutrikimai kai už sumokėtus pinigus negauni kavos o apartas pastringa. Skambinti nurodytu numeriu ir pranešti apie problemą, skambutis baigiasi dviem variantais: arba niekaip neišeina prisiskambinti arba problema užregistruojama, pažadama susisiekti, tačiau niekas taip ir nepaskambina ur pavyzdziui siuo atceju jau 4diena darbe kai nera galimybes atsigerti kavos.
Pastate nauja parduotuve Kaune, Savanoriu pr. ir ka jus manot? Paprastiems pirkejams (kurie neturi korteliu) iejimas draudziamas, tiesiog tau neatsidarys durys.Klientus skirsto i isrinktuosius ir neisrenktuosius.Keisti verslininkai, kurie nenori uzsidirbti, juk zmones, kurie neturi stebuklingu korteliu moka brangiau uz prekes.
Brangieji verslininkai, yra daug konkurentu, jus ne vieninteliai ir jusu prekes neisskirtines.Su tokiu jusu mastimu linkiu, kad sita parduotuve greit uzsidarytu
Padirbau ten neilgai ir galiu pasakyti kad ten visiskai nesiskaito su zmonemis. Dariau viska ka buvome susitare bet jiems pasirode maziai, pagal juos turejau dirbti uz visus pasirodo kad jie butu patenkinti, nors pries idarbindami nesitareme, sudziai dar velavo moketi pinigus
Gerbiamieji verslininkai,

Išmokykit savo darbuotojus per perėjas praleisti pėsčiuosius einančius su vaikais vėžimuose. Nebūtina savaitgaliais su darbinėm mašinom išvažiuot į priešpriešinę eismo juostą, kad tik nepraleist pėsčiųjų.

Veiksmas vyko Įsruties ir M. Mažvydo g. sankryžoje apie 14val. 2018.09.29. valstybinis automobilio numeris JDR487
Firmos paslaugos teikiamos labai nekokybiškai. Sanitex administruoja labai daug gėrimų, užkandžių, kavos aparatų visoje Lietuvoje. Dažnai pasitaiko sutrikimai kai už sumokėtus pinigus negauni nieko arba aparatas užstringa. Tokiu atveju reikia skambinti nurodytu numeriu ir pranešti apie problemą. Blogiausia tai, jog skambutis baigiasi dviem variantais: arba niekaip neišeina prisiskambinti arba problema užregistruojama, pažadama susisiekti, tačiau niekas taip ir nepaskambina. Išvada paprasta - vidury baltos dienos iš žmonių vagiama, o v***s nesulaukia jokios bausmės. Siūlau šios firmos paslaugas apeiti iš tolo, nes niekada nebūsi tikras ar gausi tai už ką sumokėjai.
Apie šią įmonę vienas apibūdinimas, klouno vadovaujama kompanija su cirko artistais. Nepatariu niekam turėti bendrų reikalų su jais.
2018.06.19 vakare pirkau lašišos file "Santa bremor". vakume.Pagaminta Baltarusijoje, pagal Sanitex užsakymą. Galiojimo laikas tinkamas. Atplešus pakuote iš kart pasijuto gedimo smarvė.Žinoma niekas jos nevartojo.Atvežus rytojaus ryta grąžinti, nenorėjo priimti atgal. Atseit nusipirkę vežiojausi visą dieną ir ir kaltas tik aš. Nors nuo pirkimo iki namų šaldytuvo praėjo 20 min. Atsakingų darbuotojų arogancija ir jokių atsiprašymų. Atsakingui asmeniui pasakiauasakiau, kad kreipsiuosi i VMVT, tai iš vis pastūmė tuos produktus ir nuėjo. Va taip. Reiškia galima pardavinėti pašvinkusį produktą ir jo nepriimti atgal.
Po šiandien dienos galutinai praradau kantrybę. Bet įsijungus parašyti skundą ir peržiūrėjus šios įmonės darbuotojų atsiliepimus, pasidaro viskas aišku, kodėl pas jus toks bardakas. Mieli vadovai, darykite kažką, mokėkite daugiau žmonėms, kurie pas jus dirba, taip ir motyvacijos bus daugiau ir į pareigas ims pretenduoti gabesni kandidatai.

Pirma tai Ukmergės g. esančios Cash&Promo parduotuvės kasininkai ir salės darbuotojai yra tiesiog bjaurūs. Jeigu kasininkė pasisveikina, tai būna kažkas neįtikėtino. Visada susiraukę, persikreipę, toks jausmas, kad atvažiavęs prie kasos sutrukdai jiems, net girdi kaip atsidūsta demonstratyviai kai pamato pilną vežimą. Yra vienintelė mandagi ir tikrai maloni kasos darbuotoja, kurios labai gaila, bet nežinau vardo.

Daržovių skyriuje jeigu paprašysi, kad nuo viršutinių lentynų nuimtų šviežių salotų (nes visos supuvusios sudėtos), tai pradeda tau naglai aiškinti, kad salotų galiojimas dar nepasibaigęs ir koks skirtumas, kad jos pageltonavusios, bet gi galioja dar. Stumdo piktai tada tas kopėčias visaip rodo, kaip pyksta, kad va reikia čia kažkokį extra darbą padaryti. Čia konkrečiai mergina šviesiaplaukė dirbanti.

Mūsų įmonės vadybininkas (nenoriu skelbti vardo, nes skundą jau pasakiau asmeniškai ir jam ir jo tiesioginiam vadovui) visiškai nesilaiko savo pažadų. Paprašai kažkokios informacijos arba atlikti kokį nors darbą (perkelti prekių krepšelį, pakeisti kredito limitą, pasirūpinti, kad atsirastų tam tikros prekės elektroninėje parduotuvėje), tai geriausiu atveju tai priminti turėsi dar 2-3 kartus iki kol gausi rezultatą. Dažnai kai skambini išvis arba nekelia ragelio arba atmeta. Apskritai su tais sąskaitų blokavimais kažkokia nenormali sistema. Kredito limito neviršijam niekada, mokam kekvieną savaitę, bet pasirodo kiekviena sąskaita turi savo galiojimo laiką, tai nesvarbu, kad tu bendroj sumoj esi skolingas tik 100 eur (kai kredito limitas 1500 eur), bet jeigu šita sąskaita yra kažkokio tam tikro senumo, tai viskas, užblokuoja visus tavo užsakymus ir turi maldauti, kad atblokuotų - padarai pavedimą, nusiunti kopija ir vistiek kelias valandas nesugeba atblokuoti, o tu turi skambinėt per visus galus, prašinėt, nervuotis, kad spėtum padaryt užsakymą.

Galiausiai paskutinis - paskambini operatorei paprašyti, kad pridėtų prie užsakymo dar vieną prekę, kurią pamiršai įvesti, o va čia jau sunku atkartoti kaip įžuliai su manim buvo bendrauta. Pradžioje pokalbio sako, kad įrašinėjamas skambutis, tai va, jeigu kada nors kažkas klausys, tai įvertinkit patys ar normalu taip bendrauti su klientu. Kai padiktavau ką reikia pridėti prie užsakymo, paklausiau dar dėl viso pikto “tai žodžiu bus šita prekė su rytojaus užsakymu, taip?”. Tyla. Galvojau išsijungė telefonas ar kas. Sakau “alio ar girdit mane?”, o man ji “taigi jau viskas, viso gero, geros dienos, gi viską jau pridėjau” maždaug ko jūs čia dar klausinėjat nesąmonių. Sakau “tai aš jūsų gi klausimo paklausiau, tai kodėl jūs tylit?”. Ką aš žinau ar ji suprato viską. Nu žodžiu, tiesiog nėra žodžių kokia kultūra bendravimo. Susitvarkykit su darbuotojais, nes kol kas tai pas jus perkam tik dėl to, kad nėra daugiau kitos tokios parduotuvės, bet žinokit kai tik atsiras, net nedvejosim.
The worst supplier my company has ever faced.
They have made up an online order without our consent, sent us the bill, we have explained what the real situation was, and the whole situation has been solved from their side with threats and lack of interest for a customer who WAS buying on a weekly base.
Not only low quality product but especially low quality managers. Mr. Vadim Madzevic and Mr. Karolisd Karuza have been involved in this situation and i honestly hope somebody sooner or later will check how this people work.
Very sad.
Vasario mėnesio 15d. PROMO prekybos centre Kaune Raudondvario pl 131 pirkau 4 vienetus saldžių su saulėgrąžomis kukurūzų. Valgiau ir galvojau, kodėl jie tokie kieti ir neskanūs. Ir kaip beveik visą vienetą kukurūzų suvalgiau, nusprendžiau pasižiūrėti į galiojimo laiką.Pamačiau, kad geriausia vartoti iki : 29.12.2017. Ir tai susiduriu ne pirmą kartą pirkdama tuos pačius kukurūzus, tik tuomet pasibaigęs galiojimo laikas buvo trumpesnis. Aišku, sumokėjau tik 2.44€, tai nedidelė suma, tačiau toks maistas gali pakenkti sveikatai. Prekybos centro darbuotojai turėtų dirbti atidžiau, išimdami prekes iš vitrinu su pasibaigusiu galiojimo terminu.
Pirkau šaldytą faršą PROMO Alytuje, įdedu nuotraukas, paskaitykit pavadinimą ir sudėtį (Kiaulienos - Jautienos faršas, sudėtis: 54 proc. kalakutiena :D
Įmonė-klientas
2018-01-17 10:49:15 IP 28mdntg5
Iš visų mano kavinės tiekėjų, Sanitex’as yra pati blogiausia su kuria turim reikalų. Pati kvailiausia užsakymų sistema! Klientui uždedamas blokas už nieką kurį kaskart turi maldaut kad nuimtu ir galėtum padaryt užsakymą. Apie kokį blokavimą mes kalbame kai už prekes atsiskaitom grynais pristatymo metu??? Bendradarbiausite su Sanitex - pastovios neigiamos emocijos ir nusivilymai garantuoti!
Pati DEBILIŠKIAUSIA prekių kainų pateikimo sistema kokią teko matyti; reiktų, kad Vartotojų teisių organizacijios pasidomėtų ar pagal įstatymą taip galima. Kainos etiketėse rodomos BE PVM, o tai yra nepilna kaina ir informacija gaunasi klaidinanti. Nueini į kasą ir vietoje pvz. 7, 9 Eurų (ir tai, jei perki "2 ir daugiau") sumoki 10. Eilinis pirkėjų APGAUDINĖJIMAS. Ir nieko ten ne pigiau, negu kitose prekybos tinkluose
Teko dirbti šioje kontoroje. Pastovus psichologinis spaudimas, vadovų RĖKIMAS ant tavęs, visiškas nesiskaitymas, neapmokami viršvalandžiai ir nerealūs reikalavimai. galų gale išmetimas (jei nepasirašysi pati, surasim už ką išmesti). Išdirbau atitinkamoje pozicijoje 9 mėn. Prieš mane rekordas buvo 6 mėn.
atsiprašydama už trukdymą, noriu pasidalinti vakar patirta neskania apsipirkimo Promo parduotuvėje Kaune, Raudondvario pl.
istorija. Su drauge nutarėme pirkti didesnę pakuotę pirštinių (200 vnt.) ir namuose pasidalinti. Paskaičiavę pamatėme, kad dėžutėje, kuri buvo tvarkingai užklijuota, nepažeista yra tik 177 vnt. pirštinių (23 vnt. trūksta).Prisegu nuotraukas.
Suprantama, kad pasijutome nesmagiai. Paskambinau kvite nurodytu telefonu (8-3) 401545), papasakojau atsiliepusiai darbuotojai.Tikėjausi, kad su manimi bus susisiekta ir pranešta, kodėl taip atsitiko. Deja, taip nėra. Todėl nutariau informuoti SANITEX.

Pagarbiai, pirkėja Laimutė Br.
Uzsisakeme sunu maisto is sanitex. Tai ne tai kad jau laukiam daugiau nei 3 savaites. Tai pastoviai vis kazka naujo sugalvoja: 1. pakele kaina dvigubai (pinigus vadybininke rinko du kartus, is pradžių pasake viena kaina, o po savaites pakele kaina.).2. atveze maista tai laukem kol ji iskraus sandėlininkas. 3. po to melavo kad negali jo parduoti, nes kompai musa sena kaina. kadangi jie negali ant sitos prekes uzsikeiti tokio antkainio, tai melavo kad reikia keisti kompiuterius ir naujai ivedineti programas.4. kai jau pasisamdemem advokata ir atvažiavom pas juos tai paaiškėjo kad jie to maisto neturi ir tik ketvirtadienį per nauja padare užsakyma ir si antradieni turėjo jau fura atvažiuoti. 5. sake kad muitinei didele eile, dar reikia palaukti kol patikrins.6. va siandien jau ketvirtadienis ir galiausiai paaiškėja kad to sunu maisto neatveze. Pralaukus daugiau nei 3 savaites jie pasako kad jo neatveze! !! Kaip galima dirbti su tokia imone kaip taip daro su savo užsakovais???Tai normalu? kaip daugiau niekur neįmanoma sito maistelio gauti, arba bent jau as nežinau...mano sunys veterinarijos klinikoje ir viena diena kad pamaitinti juos kainuoja 50 eur, aisku dabar kad taip ilgai laukiu sio maisto tai kaina sumažino iki 15 eur, bet vis tiek tai ne mazi pinigai....susideda...ir sanitexo direktorius pareiske kad apmokes 15 %, bet neaisku kaip ten bus, nes labai nenoriai taip pasake. Ar tai normalu kad per ju kalte tiek pralaukus, sumokant dvigubai negu iprasta kaina taip daro ir dar galiausiai pasako kad jo neatveze....

Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Enila
Adresas: Smiltynės g. 15, LT-93100 Klaipėda.
Veiklos sritys: miškininkystė; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?