Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB SANITEX

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SANITEX

Atsiliepimai apie UAB SANITEX

Parašyk savo nuomonę apie UAB SANITEX

Niekam nepatariu eit darbintis pasipute verslininkai, personalas tik iš 1 isludžio agrodi geri, bet iš tikro nesiskaito su žmonemis, o cv mat rašo kokio atlyginimo tiketis ir be patirties pasakys jus nepriimtas :D nepriima net i paprastus darbus. Bankrutuokit jus greičiau.
Paslaugos teikiamos labai nekokybiškai. Sanitex administruoja kavos aparatų visoje Lietuvoje. Dažnai pasitaiko sutrikimai kai už sumokėtus pinigus negauni kavos o apartas pastringa. Skambinti nurodytu numeriu ir pranešti apie problemą, skambutis baigiasi dviem variantais: arba niekaip neišeina prisiskambinti arba problema užregistruojama, pažadama susisiekti, tačiau niekas taip ir nepaskambina ur pavyzdziui siuo atceju jau 4diena darbe kai nera galimybes atsigerti kavos.
Pastate nauja parduotuve Kaune, Savanoriu pr. ir ka jus manot? Paprastiems pirkejams (kurie neturi korteliu) iejimas draudziamas, tiesiog tau neatsidarys durys.Klientus skirsto i isrinktuosius ir neisrenktuosius.Keisti verslininkai, kurie nenori uzsidirbti, juk zmones, kurie neturi stebuklingu korteliu moka brangiau uz prekes.
Brangieji verslininkai, yra daug konkurentu, jus ne vieninteliai ir jusu prekes neisskirtines.Su tokiu jusu mastimu linkiu, kad sita parduotuve greit uzsidarytu
Padirbau ten neilgai ir galiu pasakyti kad ten visiskai nesiskaito su zmonemis. Dariau viska ka buvome susitare bet jiems pasirode maziai, pagal juos turejau dirbti uz visus pasirodo kad jie butu patenkinti, nors pries idarbindami nesitareme, sudziai dar velavo moketi pinigus
Gerbiamieji verslininkai,

Išmokykit savo darbuotojus per perėjas praleisti pėsčiuosius einančius su vaikais vėžimuose. Nebūtina savaitgaliais su darbinėm mašinom išvažiuot į priešpriešinę eismo juostą, kad tik nepraleist pėsčiųjų.

Veiksmas vyko Įsruties ir M. Mažvydo g. sankryžoje apie 14val. 2018.09.29. valstybinis automobilio numeris JDR487
Firmos paslaugos teikiamos labai nekokybiškai. Sanitex administruoja labai daug gėrimų, užkandžių, kavos aparatų visoje Lietuvoje. Dažnai pasitaiko sutrikimai kai už sumokėtus pinigus negauni nieko arba aparatas užstringa. Tokiu atveju reikia skambinti nurodytu numeriu ir pranešti apie problemą. Blogiausia tai, jog skambutis baigiasi dviem variantais: arba niekaip neišeina prisiskambinti arba problema užregistruojama, pažadama susisiekti, tačiau niekas taip ir nepaskambina. Išvada paprasta - vidury baltos dienos iš žmonių vagiama, o v***s nesulaukia jokios bausmės. Siūlau šios firmos paslaugas apeiti iš tolo, nes niekada nebūsi tikras ar gausi tai už ką sumokėjai.
Apie šią įmonę vienas apibūdinimas, klouno vadovaujama kompanija su cirko artistais. Nepatariu niekam turėti bendrų reikalų su jais.
2018.06.19 vakare pirkau lašišos file "Santa bremor". vakume.Pagaminta Baltarusijoje, pagal Sanitex užsakymą. Galiojimo laikas tinkamas. Atplešus pakuote iš kart pasijuto gedimo smarvė.Žinoma niekas jos nevartojo.Atvežus rytojaus ryta grąžinti, nenorėjo priimti atgal. Atseit nusipirkę vežiojausi visą dieną ir ir kaltas tik aš. Nors nuo pirkimo iki namų šaldytuvo praėjo 20 min. Atsakingų darbuotojų arogancija ir jokių atsiprašymų. Atsakingui asmeniui pasakiauasakiau, kad kreipsiuosi i VMVT, tai iš vis pastūmė tuos produktus ir nuėjo. Va taip. Reiškia galima pardavinėti pašvinkusį produktą ir jo nepriimti atgal.
Po šiandien dienos galutinai praradau kantrybę. Bet įsijungus parašyti skundą ir peržiūrėjus šios įmonės darbuotojų atsiliepimus, pasidaro viskas aišku, kodėl pas jus toks bardakas. Mieli vadovai, darykite kažką, mokėkite daugiau žmonėms, kurie pas jus dirba, taip ir motyvacijos bus daugiau ir į pareigas ims pretenduoti gabesni kandidatai.

Pirma tai Ukmergės g. esančios Cash&Promo parduotuvės kasininkai ir salės darbuotojai yra tiesiog bjaurūs. Jeigu kasininkė pasisveikina, tai būna kažkas neįtikėtino. Visada susiraukę, persikreipę, toks jausmas, kad atvažiavęs prie kasos sutrukdai jiems, net girdi kaip atsidūsta demonstratyviai kai pamato pilną vežimą. Yra vienintelė mandagi ir tikrai maloni kasos darbuotoja, kurios labai gaila, bet nežinau vardo.

Daržovių skyriuje jeigu paprašysi, kad nuo viršutinių lentynų nuimtų šviežių salotų (nes visos supuvusios sudėtos), tai pradeda tau naglai aiškinti, kad salotų galiojimas dar nepasibaigęs ir koks skirtumas, kad jos pageltonavusios, bet gi galioja dar. Stumdo piktai tada tas kopėčias visaip rodo, kaip pyksta, kad va reikia čia kažkokį extra darbą padaryti. Čia konkrečiai mergina šviesiaplaukė dirbanti.

Mūsų įmonės vadybininkas (nenoriu skelbti vardo, nes skundą jau pasakiau asmeniškai ir jam ir jo tiesioginiam vadovui) visiškai nesilaiko savo pažadų. Paprašai kažkokios informacijos arba atlikti kokį nors darbą (perkelti prekių krepšelį, pakeisti kredito limitą, pasirūpinti, kad atsirastų tam tikros prekės elektroninėje parduotuvėje), tai geriausiu atveju tai priminti turėsi dar 2-3 kartus iki kol gausi rezultatą. Dažnai kai skambini išvis arba nekelia ragelio arba atmeta. Apskritai su tais sąskaitų blokavimais kažkokia nenormali sistema. Kredito limito neviršijam niekada, mokam kekvieną savaitę, bet pasirodo kiekviena sąskaita turi savo galiojimo laiką, tai nesvarbu, kad tu bendroj sumoj esi skolingas tik 100 eur (kai kredito limitas 1500 eur), bet jeigu šita sąskaita yra kažkokio tam tikro senumo, tai viskas, užblokuoja visus tavo užsakymus ir turi maldauti, kad atblokuotų - padarai pavedimą, nusiunti kopija ir vistiek kelias valandas nesugeba atblokuoti, o tu turi skambinėt per visus galus, prašinėt, nervuotis, kad spėtum padaryt užsakymą.

Galiausiai paskutinis - paskambini operatorei paprašyti, kad pridėtų prie užsakymo dar vieną prekę, kurią pamiršai įvesti, o va čia jau sunku atkartoti kaip įžuliai su manim buvo bendrauta. Pradžioje pokalbio sako, kad įrašinėjamas skambutis, tai va, jeigu kada nors kažkas klausys, tai įvertinkit patys ar normalu taip bendrauti su klientu. Kai padiktavau ką reikia pridėti prie užsakymo, paklausiau dar dėl viso pikto “tai žodžiu bus šita prekė su rytojaus užsakymu, taip?”. Tyla. Galvojau išsijungė telefonas ar kas. Sakau “alio ar girdit mane?”, o man ji “taigi jau viskas, viso gero, geros dienos, gi viską jau pridėjau” maždaug ko jūs čia dar klausinėjat nesąmonių. Sakau “tai aš jūsų gi klausimo paklausiau, tai kodėl jūs tylit?”. Ką aš žinau ar ji suprato viską. Nu žodžiu, tiesiog nėra žodžių kokia kultūra bendravimo. Susitvarkykit su darbuotojais, nes kol kas tai pas jus perkam tik dėl to, kad nėra daugiau kitos tokios parduotuvės, bet žinokit kai tik atsiras, net nedvejosim.
The worst supplier my company has ever faced.
They have made up an online order without our consent, sent us the bill, we have explained what the real situation was, and the whole situation has been solved from their side with threats and lack of interest for a customer who WAS buying on a weekly base.
Not only low quality product but especially low quality managers. Mr. Vadim Madzevic and Mr. Karolisd Karuza have been involved in this situation and i honestly hope somebody sooner or later will check how this people work.
Very sad.
Vasario mėnesio 15d. PROMO prekybos centre Kaune Raudondvario pl 131 pirkau 4 vienetus saldžių su saulėgrąžomis kukurūzų. Valgiau ir galvojau, kodėl jie tokie kieti ir neskanūs. Ir kaip beveik visą vienetą kukurūzų suvalgiau, nusprendžiau pasižiūrėti į galiojimo laiką.Pamačiau, kad geriausia vartoti iki : 29.12.2017. Ir tai susiduriu ne pirmą kartą pirkdama tuos pačius kukurūzus, tik tuomet pasibaigęs galiojimo laikas buvo trumpesnis. Aišku, sumokėjau tik 2.44€, tai nedidelė suma, tačiau toks maistas gali pakenkti sveikatai. Prekybos centro darbuotojai turėtų dirbti atidžiau, išimdami prekes iš vitrinu su pasibaigusiu galiojimo terminu.
Pirkau šaldytą faršą PROMO Alytuje, įdedu nuotraukas, paskaitykit pavadinimą ir sudėtį (Kiaulienos - Jautienos faršas, sudėtis: 54 proc. kalakutiena :D
Iš visų mano kavinės tiekėjų, Sanitex’as yra pati blogiausia su kuria turim reikalų. Pati kvailiausia užsakymų sistema! Klientui uždedamas blokas už nieką kurį kaskart turi maldaut kad nuimtu ir galėtum padaryt užsakymą. Apie kokį blokavimą mes kalbame kai už prekes atsiskaitom grynais pristatymo metu??? Bendradarbiausite su Sanitex - pastovios neigiamos emocijos ir nusivilymai garantuoti!
Teko dirbti šioje kontoroje. Pastovus psichologinis spaudimas, vadovų RĖKIMAS ant tavęs, visiškas nesiskaitymas, neapmokami viršvalandžiai ir nerealūs reikalavimai. galų gale išmetimas (jei nepasirašysi pati, surasim už ką išmesti). Išdirbau atitinkamoje pozicijoje 9 mėn. Prieš mane rekordas buvo 6 mėn.
atsiprašydama už trukdymą, noriu pasidalinti vakar patirta neskania apsipirkimo Promo parduotuvėje Kaune, Raudondvario pl.
istorija. Su drauge nutarėme pirkti didesnę pakuotę pirštinių (200 vnt.) ir namuose pasidalinti. Paskaičiavę pamatėme, kad dėžutėje, kuri buvo tvarkingai užklijuota, nepažeista yra tik 177 vnt. pirštinių (23 vnt. trūksta).Prisegu nuotraukas.
Suprantama, kad pasijutome nesmagiai. Paskambinau kvite nurodytu telefonu (8-3) 401545), papasakojau atsiliepusiai darbuotojai.Tikėjausi, kad su manimi bus susisiekta ir pranešta, kodėl taip atsitiko. Deja, taip nėra. Todėl nutariau informuoti SANITEX.

Pagarbiai, pirkėja Laimutė Br.
Uzsisakeme sunu maisto is sanitex. Tai ne tai kad jau laukiam daugiau nei 3 savaites. Tai pastoviai vis kazka naujo sugalvoja: 1. pakele kaina dvigubai (pinigus vadybininke rinko du kartus, is pradžių pasake viena kaina, o po savaites pakele kaina.).2. atveze maista tai laukem kol ji iskraus sandėlininkas. 3. po to melavo kad negali jo parduoti, nes kompai musa sena kaina. kadangi jie negali ant sitos prekes uzsikeiti tokio antkainio, tai melavo kad reikia keisti kompiuterius ir naujai ivedineti programas.4. kai jau pasisamdemem advokata ir atvažiavom pas juos tai paaiškėjo kad jie to maisto neturi ir tik ketvirtadienį per nauja padare užsakyma ir si antradieni turėjo jau fura atvažiuoti. 5. sake kad muitinei didele eile, dar reikia palaukti kol patikrins.6. va siandien jau ketvirtadienis ir galiausiai paaiškėja kad to sunu maisto neatveze. Pralaukus daugiau nei 3 savaites jie pasako kad jo neatveze! !! Kaip galima dirbti su tokia imone kaip taip daro su savo užsakovais???Tai normalu? kaip daugiau niekur neįmanoma sito maistelio gauti, arba bent jau as nežinau...mano sunys veterinarijos klinikoje ir viena diena kad pamaitinti juos kainuoja 50 eur, aisku dabar kad taip ilgai laukiu sio maisto tai kaina sumažino iki 15 eur, bet vis tiek tai ne mazi pinigai....susideda...ir sanitexo direktorius pareiske kad apmokes 15 %, bet neaisku kaip ten bus, nes labai nenoriai taip pasake. Ar tai normalu kad per ju kalte tiek pralaukus, sumokant dvigubai negu iprasta kaina taip daro ir dar galiausiai pasako kad jo neatveze....
Simona 2017-02-10 09:22:29
Na galiu papasakoti kas viksta Vilniuje. Situacija UAB" Sanitex" yra tokia. Darbdaviai blogai elgiasi su savo darbuotojais, atliginimas moka laiku, bet melą (labai mažai moką, ne taip kaip pažadą). Sake, kad už viršvalandis mokes, bet ir už tai ne moka.
Gerai, kad nesutinkau dirbti UAB "SANITEX'', nes susidariau labai prastą nuomonę apie šią įmonę.
Gintarė 2017-01-17 14:37:24
kokia yra situacija UAB, , SANITEX'' įmonėje, Raudondvario pl. 131, Kaunas? Ar darbdaviai gerai elgiasi su savo darbuotojais, ar laiku mokami atlyginimai, ar už viršvalandžius yra mokama?
Buvome apsipirkti sanitex kaune Ateities pl. 39. Tiek pardavejos salėje, tiek kasoje nemandagios, kažkur skubančios...Vietoj vienos prekės įmušė 2, apsauga netikrino. Nuo vienos pardavėjos sklido alkoholio kvapas kalbėjo apie kažkokias šventes, bet nelabai supratom.
labai geras darbuotojas 2016-09-15 15:00:14
Sveiki, as pradirbau šioje imonėje 14 metu, Kaip jie su manim pasielgė, galėčiau knygą, romaną parašyti. Kaip yra nevertinami geri darbuotojai, lojalūs įmonei.Tiesiog buvau išmestas is darbo ta pačią dieną kai atejau ryte i darbą, be jokio perspejimo, be jokių raštiškuųpasiaiškinimų ir nuobaudų. Tai padare VADOVAI puikiai žinodami mano šeimynine situacija. Po menesio mums turejo gimti kudikis, bet tai žinodami vistiek atleido. Pirmiausiai spaudė, kad parašyciau savo noru, nors man priklausė išeitynės už puse metų. Ispradžiu nesutikau, bet vistiek spaudė ir grasino vistiek atleisti pagal nuobaudas, nors pas mane jokiu raštyšku nuobaudų nebuvo, neturėjau.Išeitynes sumokėjo tik uz 1men. sutarėm išsiskirti abipusiu susitarimu. Sedejau ir galvojau tiek to, pasikarkit Jus visi čia, tikrai nekvailas esu. Kaip aš toliau Jums i Jūsų veidus žiūresiu, susirasiu aš ta darbą, patirties pardavimuose tikrai turiu daug kurios čia ir igyjau. Praradau išeitynes, tevystes atostogas ir pinigus už jas. Nors tuos pinigus moka sodra, o ne darbdavys. Dabar jau dirbu kitoje įmoneje, viskuo esu patenkintas, viskas super. Cia i darbuotojus labai geras požiūris, o ne taip kaip i vergus, ar nuvarytus arklius sanitexe. Sanitexe perdaug nereikalingu etatu buten vadovų srityje, kuriu tikrai tiek nereikia. įmonei pinigus atneša vadyba, o ne vadovai. Žodžiu visiems sekmės, labai gerai pagalvokit priestai isidarbindami šioje įmoneje.
Siaubas kazkoks! As jusu vietoj taip nepalikciau visko ir rasyciau skunda i darbo inspekcija kaip minimum, eiciau i visas laidas ir papasakociau kaip itakoja zmones dabar pakitimai darbo rinkoje. Faktas, kad niekas cia nemokes jokiu normaliu iseitiniu ir privers zmogu iseiti is darbo "graziuoju". As dar maniau darbintis i sia imone, bet taip ir supratau, kad busi kaip arklys, nes skelbimai nedingsta niekuomet, vis iesko ir iesko jie zmoniu, tai kame bajeris? Moka vos daugiau uz minimuma? Kokioje imoneje dirbate dabar jeigu ne paslaptis? Isvis panasu, kad kuo toliau tuo sunkiau ne darbuotoja gera rasti, o darbdavi!
labai geras darbuotojas
2016-09-15 15:00:14 IP 88.119.144.254
birzelio 3 dienos pirkinys, Sanitex parduoda pasarinius arbuzus. Visiskai neprinokes.
Darbuotojai verčiami dirbti viršvalandžius už kuriuos nėra apmokama.
Šiuo metu taip yra kiekvieną trečiadienį: vyksta susirinkimas, kuris prasideda apie 16:30 ir beveik visada užsitęsia iki ~18val. kartais ir iki ~19val.
Vieta: Karaliaučiaus g. 41, LT-78374, Šiauliai
Aš tai nelabai suprantu taros grąžinimo sistemos šiame prekybos centre. Paėmė užstatą už tarą 11 euro centų, o nuėjus paklausti ar galima grąžinti tarą (neveikė jų taromatas), atšovė, jog atgausim tik 9 euro centus, nesvarbu, jog turim čekį, kuriame parašyta 11 cnt. Paklausus kodėl, pasakė "pas mus tokia politika". Tai bent paaiškintų kas čia per politika.
Sanitexas atsiunte vadybininkę, mergaičiukę. Įkrovė į mašiną apie 200kg. mėsos ir liepė iškrauti. Kuom ne viduramžiai?
P.S. ta vadybininkė iš pažiūros pati vos 50kg. sveria.
Apsipirkinėjome Jūsų parduotuvėja, Panevėžyje
Ir labai nemaloni pardavėja kasininkė Alina B., kuri labai nemandagiai ir akiplėšiškai nepagarbiai elgiasi su klientais.Ir atlieka kasininkės pareigų liepia patiems apsitarnauti. Po tokio nemalonaus aptarnavino nebesinori grįžti į jūsų tinklą ar juolab rekomenduoti kitiems, kad pasijaustu taip patogiai kaip aš.
Kaip ten tas Sanitexas laikos? Paskutinį kartą mačiau kaip jaunuolių prisamdė naujų. Duoda mašiną ir į trasą - dirbk jaunuoli, kol dar jėgų yra :) Bet, kad darbo krūvis visiškai neatitinka mokamo atlyginimo dydžio. Apsimokiau emigruoti jei jau nėra visiškai kitokio darbo kaip tik Sanitexe. Nes laikas yra vienas žmogui duotas ir jei jau dirbti daug ir sunkiai, tai tik ten kur moka daugiausiai. Nes jei dirbi daug, sunkiai ir gauni už darbą tik euro kapeikas, tai viena išvada: tu dirbi ne ten, kur reikia. Sanitexas yra Sanitexas. Pažiūri į Sanitexo raudoną Fiat Pandą automobiliuką ir kas viduje - naujas veidas, po kurio laiko - vėl naujas. Žmonės neužsilaiko. Geram darbe žmonės ilgai išdirba. O čia? Fabrikas Anglijoje geriau nei darbas Sanitexe. Gali būti paprastas darbininkas, bet gausi keturis - penkis kartus daugiau nei, , išdidus" Sanitexo darbuotojas.
ir Kaune tokia pati susikta betvarke dirbi kaip uz tris uz virsvalandzius nieko nemoka ir valdzia dar isikalineja, kantrybe baigesi kiek galima tyciotis is paprastu juodnugariu reikes uzjudinti tam tikras instancijas kad pakutentu padus valdziai nes jau isnaglejo, nesiskaitymas juodas
Pati DEBILIŠKIAUSIA prekių kainų pateikimo sistema kokią teko matyti; reiktų, kad Vartotojų teisių organizacijios pasidomėtų ar pagal įstatymą taip galima. Kainos etiketėse rodomos BE PVM, o tai yra nepilna kaina ir informacija gaunasi klaidinanti. Nueini į kasą ir vietoje pvz. 7, 9 Eurų (ir tai, jei perki "2 ir daugiau") sumoki 10. Eilinis pirkėjų APGAUDINĖJIMAS. Ir nieko ten ne pigiau, negu kitose prekybos tinkluose.
algos 2014-10-27 11:42:22
kokios algos ? kokie priedai? kokios darbo valandos kada išeiginės ?
Nueik pasiklausi, kas per idijotiski klausimai
šiauliai 2014-10-05 21:07:23
Kaip sakoma, tinginiam ir besmegeniam visur blogai, man asmeniskai dirbant cash padalinyje siauliuos viskas ok, darbo zinoma daug, bet dirbant ir galvojant speju kaip ir daugelis kitu ten dirbančiujų, jei į darba eidamas galvoji ką valgysi vakarienei, ar su kuom buteliuką lauži savaitgalį tai savaime aišku kad ten grybausi ir nespesi niekur... Algos žinoma gal ir mažokos, bet nieko nepadarysi, svarbu laiku visad be jokių velavimu ir sutartu laiku. Nera taip viskas ten juoda kaip kai kurie nupiesia, zinoma nežinau kaik kiti padaliniai, bet siauliuose viskas normaliai.
kokios algos ? kokie priedai? kokios darbo valandos kada išeiginės ?
Klaipedietis 2014-08-30 18:42:04
Klaipedos filialas: ziaurus darbas, algos mazos, nieko gero.
Kaune tas pats.
Klaipedos filialas: ziaurus darbas, algos mazos, nieko gero.
Tikrai niekam ne patarciau eiti ten dirbti, dirbau alko bei tabako skyriuje, juodas darbas. Alga kaip uz toki darba pernelyg maza, darbo tempas nezmoniskas ir tie patis vadovai nesgaluoja tikraiausiai jeigu reikalauja dar daugiau. Cia as kalbu butinai apie Vilniaus Promo
Nieko gero apie sia imone pasakyti negaliu, alga nemotyvuojanti, maximoj tiek pat uzdirba ir dar maitinima gauna. su darbuotojais valdzia nesiskaito isviso, kasininkem sirgti draudziama, susirgus prasoma rasyti prasyma atleidimui, reikalavimai beprotiski sales darbuotojams, virsvaladziai garantuoti, nes zmoniu pastovei truksta zmones isbuna po menesi du ir iseina, dirbi uz 2 ir tai nepatenkinti kai laiku namo iseini..Atwaziuojant vadovams, direktoriams, saivininkams, akcininkams, petroniams staselems ir kitokiems sulams prasideda beprotnamis, padaryk ta, padaryk ana, ten nueik, ten neeik, walgyt eik, walgyt neeik, vezimus surink, ta uzkrauk.. nepatariu niekam, praagaaras o ne darboviete..:)
Utenoje 2014-02-05 UAB "Sanitex"perkant prekes įmonei pagal sąskaitą ir už jas atsiskaičius grynais kasininkė liepė laukti kontrolierės. Kasininkė vardu kvietė gal 4-5 kartus, o ta mergužėlė - kontrolierė netoliese vis pletkavojo atsistojusi su kita darbuotoja. Atėjusi tikrinti ir po to jokio dėmesio į klientą nė atsiprašiusi už sugaištą laiką be žodžių nuėjo.Manau iš tokios kontrolierės įmonei jokios naudos, o tik piktina lankytojus ir gaištą laiką.
Utenoje parduotuvėje darbuotojos aptarnaudamos klientus kranto kramtomą gumą
taip baisiai atrodo, jokios pagarbos klientui.
Esu labai nepatenkinta Jusu apsaugos darbuotoja. Panevezio prome, vardu Daiva B. labai izuliai elgesi su klijentais..Sitokios darbuotojos nenoretu ne vienas jusu klijentas.Prasom Jusu i tai atsizvelgt ir imtis priemoniu.
Kampiskiu kaime termo ir minuso sandeliuose katastrofa, tikras vyraujantis genocidas, neikite nikas, siuo metu ten situacija katastrofiska, virsvalandziai beprotiski!!!! darbo kruvis nesuvokiamas ir dar vaiko kaip paskutiny duha, nesiskaitoma visiskai su zmonemeis,
o panevezy baudziava grizo....reikia 32 padus su 18 padu masina isvezti ir jiem tai atrodo visai realu.robke jega....samdomi...:)
xxx 2013-04-10 19:47:53
Viskas ok :)
Kaip UAB Sanitex Vilniaus filiale vairuotojams sekasi dirbti ?
vairss 2013-04-09 17:42:31
Kaip ten vairuotojam vilniaus sanitex sekasi?
Viskas ok :)
Kaip ten vairuotojam vilniaus sanitex sekasi?
a.0 2013-02-12 20:09:00
apie koki cia dariu ta ryza,dideli (besmegeni).ten nei vieno protingo nera, ypac kauniskiu delegacija kuri neturedama ka veikti vazineja po filialus padulkint ka nors.toks kaip Andrius ir Petronis.
Na Andrius su Petroniu tai kazkoks nesusipratimas geda klausyt kaip jie bendrauja gaila man darbuotoju.
apie koki cia dariu ta ryza, dideli (besmegeni).ten nei vieno protingo nera, ypac kauniskiu delegacija kuri neturedama ka veikti vazineja po filialus padulkint ka nors.toks kaip Andrius ir Petronis.
Sveiki. apie sios imones filiala Klaipedoje pasakyti nieko gero negaliu, nes ten dirbau ir maciau kaip naujasis vadovas nesiskaito su darbuotojais. Tik suzinojes kad atvaziavo kauno valdzia i klaipeda pradeda s--ti i kelnes, :PADARYK TA. PADARYK ANA: o siaip esame siuksliu vietoj, kai isejo buves gerbiamas vadovas Darius
nera skundu apie sia nieko nemokancia o daug reikalaujancia sanitex? hmmmm

Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Vilniaus šilumos tinklų vadovas atšauktas iš pareigų
Vilniaus šilumos tinklų vadovas atšauktas iš pareigų 03-25 14:07
Vilniaus šilumos tinklų (VŠT) valdyba pirmadienį nusprendė iš einamų pareigų atšaukti Mantą Buroką, įmonės generalinį direktorių.
"Uber Freight" siuntėjus su vežėjais jungs ir Europoje
"Uber Freight" siuntėjus su vežėjais jungs ir Europoje 03-25 14:00
Prieš dvejus metus Jungtinėse Valstijose pristatyta "Uber Fright" paslauga, sujungianti krovinių siuntėjus ir vežėjus, netrukus bus pradėta teikti ir Europoje.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%