Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sangaida, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sangaida

Atsiliepimai apie Sangaida, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Sangaida, UAB

Dangira 2022-01-26 13:58:12
Esu labai patenkinta, kad atradau šią įmonę. Į nieką nekeisčiau įmonės, kuri problemas sprendžia, o ne laukia, kol pačios išsispręs.
Visada malonus aptarnavimas, iki smulkmenų paaiškinama apie prekes, o kas svarbiausia, jeigu prekė nekokybiška, ar iškyla nesklandumų, iš karto problema sprendžiama aukščiausio lygio, nereikia rašyti priminimus, prašyti, raginti ar laukti.
Esu labai dėkinga Laimai (atsakingai už stambesnę techniką) ir Natalkai (atsakingai už smulkiąją įrangą).
Šios dvi moterys nerealios, nepakeičiamos profesionalės.
Laba diena, gerb. Dangira. Džiaugiamės, kad esate mūsų klientė, nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimus ir lauksime sugrįžtant!
Šios dvi moterys nerealios, nepakeičiamos profesionalės.
Daug kartų esu pirkusi parduotuvėje Sangaida, visada lieku patenkinta ir prekių kokybe, ir maloniu bei paslaugiu darbuotojų bendravimu. Taip pat tikrai pasistengia, jei prireikia kažko itin skubiai. Ypatingai gera patirtis buvo su p. Rita, kai karantino metu ir į visus klausimus atsakė, ir puikiai patarė, ir greitai viską suorganizavo. Labai džiaugiuosi Sangaida =)
Nesilankau čia dažnai, bet teko labai nusivilti paskutiniu apsilankymu. Išsirinkome reikalingas prekes, laukėme prie kasos eilėje, tačiau pardavėja priėmė vėliau atejusią ir šalia atsistojusią moterį, o ne mus laikiančius su vyru, tuo labiau, jog aš laukiuosi. Turėjome laukti kol pardavėja išsikalbės ir aptarnaus šalia stovėjusią moterį pareikšdama: “klientai laukia”. O mes ne klientai? Daugiau tikrai nebeeisiu į šią parduotuvę, kur pirmenybė teikiama žmonėms, kurie dažniau ten užsuka, nekreipdami dėmesio į tai, kad kiti laukia ilgiau.
Jonas 2019-08-27 10:16:28
Pirkau ten ne vieną kartą, viskas buvo normaliai, ir ganėtinai apmaudu buvo nusipirkti keptuvę su defektais. Žiūrėsim, kaip seksis pasikeisti, bet patariu prekes atidžiai apžiūrėti.
Laba diena, gerb. Jonai, be abejo, prekes su defektais pakeičiame tinkamomis. Susisiekite su pardavimo salono, kuriame įsigijote prekę, darbuotojais.

TOKĖ LT
Porolono kempinių, šluosčių, šveistukų gamyba ir didmeninė prekyba

Adresas: Pieninės g. 15, Čičinų k., LT-55243 Jonavos r.
Veiklos sritys: valymo priemonės; autokosmetika; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; higienos reikmenys; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės.
TOKĖ LT, UAB įmonės veikla–porolono kempinių, šveistukų, šluosčių gamyba ir didmeninė prekyba. Porolono kempinės virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui, taip pat drėgnos poroloninės kempinės, universalaus naudojimo bei grindų šluostės. TOKĖ LT, UAB įmonė įsteigta 2008, tačiau patirtis...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...
Levantina
Husqvarna, Jonsered, McCulloch

Adresas: Ukmergės g. 315B, LT-06306 Vilnius.
Veiklos sritys: miško, sodo, vejos technika; įrankiai; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės; žemės ūkio technika.
UAB "Levantina" jūsų pasirinkimas įsigyjant ir aptarnaujant vieną žinomiausių lauko technikos prekinių ženklų "Husqvarna", kuriai priklauso ir šie ženklai: "Jonsered", "McCulloch", "Partner", "Gardena", "Flymo", "Klippo". Mes esame įsikūrę Vilniuje ir turime jau daugiau nei 14 metų patirties technikos pardavimo ir...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Cisco 41,72 -13,73%