Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sandra Jakulė, individuali veikla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sandra Jakulė, individuali veikla

Atsiliepimai apie Sandra Jakulė, individuali veikla

Asmeninis NT brokeris

Pirkite ir parduokite nekilnojamąjį turtą lengvai
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Sandra Jakulė, individuali veikla

Ačiū, Sandra, už pagalbą viso proceso metu. Iš tiesų, jautėmės, kad mumis rūpinasi tikra profesionalė. Tavo dėka viskas įvyko labai sklandžiai, aiškiai ir greitai. Džiaugiamės, kad bendradarbiavome su tavimi. Nuoširdžiai rekomenduojame!
Buvome nudegę su vienu brokeriu, tad rinkomės pagal rekomendacijas ir atsiliepimus.Visi atsiliepimai 100proc teisingi.Profesionaliai ir labai kompetetingai atliko darbą. Labai rekomenduoju rinktis šią brokerę, man regis ji gali parduoti bet ką.Ačiū už garžų ir šiltą bendravimą ir malonų siurprizą!
Puiki brokerė, išmananti savo darbą. Padėjo greičiau nei tikėtasi, už didesnę nei tikėtasi kainą išnuomoti butą. Nors tai buvo padaryta prieš daugiau nei mėnesį, rašau tik dabar, nes norėjau įsitikinti, jog greitai ir efektyviai yra ne tik greitai, bet ir kokybiškai, tai yra, nuomininkai yra mokūs ir atsakingi. Todėl manau, kad tikrai galiu rekomenduoti šią brokerę. Tiek konsultavimas, tiek profesionalumas yra neabejotini. Taip pat solidumo jos paslaugų kokybei prideda ir tai, kad jos atliktas darbas turi ilgalaikę vertę, kas, manau, šioje srityje ir yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis NT brokerio (-ės) paslaugas.
Sandra labai maloni ir draugiška, greitai atsakė į visus iškilusius klausimus ir nuoširdžiai rūpinuosi, kad visi lūkesčiai būtų patenkinti. Labai rekomenduoju!
Rekomenduoju. Nuostabi, nuoširdi ir labai profesionali brokerė. Operatyvi, taktiška, įsiklausanti į kliento poreikius ir maloniai bendraujanti savo srities specialistė.
Aciu labai Sandrai Jakulei
. Esu patenkinta visomis paslaugomis šimtu procentų! Brokerė Sandra atsidavusi savo darbui, Labai maloni, iProfesionali savo srities žinovė, Didelis ačiū bei visokeriopos sėkmės.
Ką tik užbaigėm NT pardavimo sandorį su Sandros pagalba ir labai norėtumėm palikti pozityvų atsiliepimą.

Mūsų šeima gyvena užsienyje, todėl vienas iš mums aktualių klausimų buvo parduoti NT nuotoliniu būdu. Informacija Sandros puslapyje bei su tuo susijusios rekomendacijos ir buvo tas momentas, pastumėjęs apsispręsti dėl NT brokerio pasirinkimo.
Taipogi, vėliau besigilinant į pardavimo procesą, mums labai padėjo Sandros patirtis ir žinios apie biurokratinius niuansus, susijusius su gyvenamojo NT pardavimu esant šeimoje nepilnamečiams vaikams.

Labai patenkinti proceso sklandumu bei ne ką mažiau pačiu rezultatu!

100 % rekomendacija!
Nuostabi, nuoširdi ir labai profesionali brokerė. Nuo pradžių iki galo be galo daug pagalbos, patarimų dalinanti, apie poreikius pasidominti ir pagal juos vykdanti visą darbo etiką, brokerė.
Rekomenduoju. Patiko dalykiškumas, operatyvumas bei rekomenduotas notarų biuras
Labai rekomenduoju nekilnojamojo turto brokerę Sandra Jakulę. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą. Maloniai ir profesionaliai atsako į visus klausimus. Didelis AČIŪ už malonų bendradarbiavimą! Rekomenduoju!
Vertinu Sandrą kaip patikimą ir atsakingą brokerę. Rekomenduoju ją, jei perkat ar parduodat NT arba kai reikalinga profesionali konsultacija.
Su Sandra konsultavomės dėl NT rinkos bei naujo būsto įsigijimo. Maloniai ir profesionaliai atsakė į visus klausimus, padėjo išsigryninti mūsų norus ir lūkesčius.
Prireikė parduoti butą, o gyvenu užsienyje. Ieškojau galimybių, kaip tai padaryti, neatvykus į Lietuvą. Radau internete Sandros straipsnius, patarimus. Patikrinau jos reitingus, paskaičiau atsiliepimus ir nusprendžiau dirbti su Sandra.
Ir neapsirikau. Butas buvo parduotas greitai ir už gerą kainą. Viskas vyko sklandžiai, o iškilusius klausimus Sandra išspręsdavo labai profesionaliai.
Patvirtinu 100 procentų visus gerus žodžius, parašytus apie Sandrą Jakulę, apie jos profesionalumą, nuoširdumą, atsidavimą darbui, malonų bendravimą ir daug daug kitų.
Tikrai neapsiriksit, pasirinkę Sandrą savo asmeniniu brokeriu. Sėkmės visiems!
Sandra yra nuostabi savo srityje! Pradėjus bendrauti, iš karto pamačiau, kad turi ilgametę patirtį nekilnojamo turto srityje! Rekomenduoju!

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – viena didžiausių naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Venecija apsisprendė, nuo kada apmokestins įėjimą į miestą
Venecija apsisprendė, nuo kada apmokestins įėjimą į miestą 10-18 18:20
Venecijos parlamentas patvirtino datą, nuo kada bus įvestas mokestis už įėjimą į miestą. Jis būtų taikomas turistams ir kitiems svečiams, kurie lankosi mieste, tačiau nelieka jame nakvoti.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Caterpillar 132,07 +1,44%
Oracle 55,06 -1,47%