Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SALVATA, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SALVATA

Atsiliepimai apie SALVATA, IĮ

Padedame sugedus kasdien, nuo 1995m.
Parašyk savo nuomonę apie SALVATA, IĮ

Reklamuoja paslaugą, bet neapsiima teikti paslaugos siunčia kitur. Ieškokite iš karto kito meistro. Dėl mandagumo sutinku su Gabija, turėjau du kartus skambinti, nes nesupratau ar jis mane girdi ar nenori girdėti ir tyli taip ir likau nesupratęs. Greičiausiai gyvena iš 700 paslaugos.
Gaila, kad prieš atiduodamas taisyti įrenginį neskaičiau atsiliepimų. Nebūčiau prasidėjęs. Susidūriau su tomis pačiomis problemomis kaip ir daugelis rašančiųjų. Telefoniniai pokalbiai įrašinėjami, tegul vadovas pasiklauso. Bet gal tas pats vadovas ir atsiliepinėja? Dviem žodžiais - niekada daugiau!
Jau asmuo, kuris bendrauja telefonu dėl remonto yra toks nemandagus... Reikia traukti kiekvieną žodį, nespėjus pabaigti sakinio meta ragelį... čia konkrečiai kalbu dėl skalbimo mašinos, murma sau po nosimi, niekas neaišku.. Nerekomenduoju tikrai.. galbūt meistrai Jūsų ir geri, bet kai toks darbuotojo bendravimas telefonu, tai iki meistrų net neprieisime.
Ačiū įmonei, o ypač meistrui, kuris taip greitai sutvarkė skalbimo mašiną. Galiu tik pakartoti prieš tai buvusį atsiliepimą - patogu, greita, patikima.
Ypač didelis kontrastas su dviem meistrais, į kuriuos kreipiausi prieš tai dėl to pačio gedimo - vienas reklamuojasi internete, kitas - rastas per remonto meistrų internetinę svetainę - nupasakoji gedimą, susitari dėl laiko, kada ateis, ir sutartu laiku niekas nepasirodo, nepraneša, kad neateis, o paskambinus ir paklausus, kur, atsako, - oi, pamiršau.
Kreipiausi meistro pagalbos, gavau atsakymą kad pats turiu vežtis skalbimo mašiną į servisą ir dar priežastis ta, kad mano užsakymas užims laiko tiek kiek mieste užimtų 3 užsakymai, taip skirstomi klientai, nors skelbiasi kad Vilniaus apskritį aptarnauja, bet iš tikro tik pačiame mieste renkasi klientus. Gyvenu Šalčininkų rajone, Vilniaus apskrityje. Aš apšalęs nuo tokio prasto kliento aptarnavimo. Tik sugaištas laikas.
Ypatingai prastas servisas. Administratorius dirba super lėtai. Priduoti prekę užtrunka vos ne pusvalandį, kol užpildomas visas popierizmas. Diagnostikos kaina kosminė - 25 EUR. Tada reikia nusiteikti, kad virš mėnesio lauksi (mano atveju garinio lygintuvo taisymas). Apie užsakymo būklę nesitikėkite, kad būsite informuoti, reikės pačiam skambinėti ir klausinėti. Galiausiai pasakys, kad gedimo nerado (prastos kokybės meistrai) ir pasiėmę mokestį už diagnostiką toliau sėkmingai ieškos naujų kvailelių, kurie nepasiskaitę komentarų nuspręs išbandyti šį servisą. Nerekomenduoju.
Ačiū įmonei, o ypač meistrui, deja nepaklausiau vardo, kad operatyviai sureagavo, greit atvažiavo ir sutvarkė indukcinę kaitlentę. Patogu, greita ir patikima, labai rekomenduoju.
Pasiustas klientas
2021-06-28 16:51:58 IP 28m809da
TA prasme realiai cia yra nereali kontora! Vienintelis zmogus kuris graziai moka bendrauti yra priemejas, senjoras. aciu jam :)

Jei jums ka nors tvarke, bukite ramus. Garantijos nera, nes pagal juos, ji suteikiama 3 men. :) Nors realiai visiems darbams ir prekems galioja 24 men. pagal vartotoju teises. Taip pat jei jus pasius, numes rageli - nepanikuokite, tai iprasta imones bendravimo kultura. Zmones, apeikite sita skyle. O tie kas susidurete su nesaziningu aptarnavimu, nepatingekite, priduokite situos šmikiukus vartotoju teisems, nes kitaip tokie neisnyks. peace ☮️ ✌️
Užregistravau šaldytuvo gedima telefonu, buvau informuotas, kad su manim susisieks meistras artimiausiu laiku, tačiau meistras taip ir nepaskambino. Užpildžiau internetinėje svetainėje užklausos forma, dėl užregistruoto gedimo. Už poros valandu gavau el. laiška, dėl ko aš kreipiuosi. Parašiau vėl, kas sugedo- jokio atsakymo el. paštu ar skambučiu... Nerekomenduoju šios kompanijos!
Labai gaila, kad prieš priduodama remontuoti kavos aparatą nepasiskaičiau atsiliepimų apie tą įmonę. Nuvežiau taisyti kavos aparatą.Po 2 savaičių parašė, kad sutaisytas. Parsivežu namo bandau pasidaryti kavos ir aparatas veikia su tokiu bildesiu kaip detalė neprisukta ir staugdamas. Kito puodelio pasidaryti daugiau nepavyko. Nuvežu dar kartą, "pataisė" labai greitai. Vieną kartą pasidariau kavos puodelį, daugiau nebedaro. Meistras paaiškino, kad kavos pupelėse buvo akmenukas ir sulaužė malūnėlį.Kavos aparatas neišsivalo ir nemala kavos po pakeisto malūnėlio. Jei žmogus sugeba nusipirkti kavos aparatą, kažin ar neįpirks normalios kavos ir kiek tų akmenų gali būti kavos pupelių kilograme? Kaip paskambinau meistrui, kad vėl kavos aparatas neveikia, tai pokalbio baigti nepavyko.Reto netakto darbuotojai dirba ir menkos kvalifikacijos. Pasimokykit iš svetimų klaidų, kad netektų susidurti patiems su tokiais meistrais.
Akmens amžius, tokio baisaus bendravimo su klientais ir įžeidinėjimo dar nesu regėjusi, betrūksta tik keiksmažodžių, nes jau epitetų gavau atitinkamai. Sovietinių laikų klientų aptarnavimo lygis. Kad jauni žmonės būtų baisesni nei sugadinti sovietinių laikų - nesu regėjusi. Trūksta žodžių. Visiems linkiu sėkmės.
Sugedo indukcinė kaitlentė, paskambinau 05-19 d.nurodytu telefonu, greitai atsiliepė, sujungė su meistru Borisu Sčerbaniu, meistras po poros valandų atvyko, atvežė ir pajungė pakaitinę kaitlentę, manąją išvežė taisyti, po dviejų valandų gavau žinutę apie remonto kainą, patvirtinau, kad sutinku remontuoti. Kitą dieną jau po darbo valandų meistras Borisas atvežė sutaisytą, aptarnavo labai profesionaliai ir mandagiai.Likau labai patenkinta meistro darbu.
Kažkas siaubingo vyksta su aptarnavimu telefonu. Kad 21 amžiuje, vos ne siustų ant 3 raidžių, trankytų ragelius, tai dar nesu matęs ir girdėjęs. Jeigu neatleisite žmogaus, kuris atsiliepia telefonu, manau ilgai šita kontora negyvuos.
Siaubingas aptarnavimas smolensko g. Serviso. Neinformatyvus, piktas žmogus už ragelio, šaukia ant kliento. Niekam nerekomenduoju kreiptis. Ieškosim profesionalaus aptarnavimo kitur.

Įmonės vadovams siūlau paklausyti telefono įrašus, kaip darbuotojas bendrauja su klientu.
Prieš pora savaičių sugedo skalbyklė "Beko", pagal užsakymą atvyko meistras Ernestas, puikiai bendraujantis, profesionalus pareigingas, atliko viską ko reikėjo, vėlai vakare, matyt net po darbo, atvežė pataisytas detales, sumontavo ir likau Jam labai dėkingas. Linkiu jam gerų profesinių pasiekimų, o firmos administracijai surasti daugiau tokių specialistų. Dar kartą AČIŪ ERNESTUI. Su pagarba Rimantas
2021 05 10 ofise telefonu pateikiau užsakyma viryklės.Pasakę kad meistras atvyks 2021 05 12 iš ryto.
2021 05 12 12, 00 val nesulaukęs meistro skambinu vėl pasakė kad meistras turi paskambinti ir suderinti laika tarp15, 00-16, 00val Skambučio iš meistro nesulaukiau 16, 00 val vėl skambinu i ofisa pasakė kad meistras Borisas vyksta iš Viršuliškių
Atvykęs prisuko 2 varžtelius ir net netsiprašęs kad jo laukiau visa diena paėmė 50 eurų mokesti. Niekam nerekomenduoju naudotis šios imonės paslaugomis nes tokios nepagarbos klientui neteko matyti
Laba diena. 04.30d. kreipėmės į jūsų įmonę dėl sugedusio šaldytuvo. Kadangi kartą jau esate mums padėję, nesuabejojom, kad ir šiuo atveju taip bus. Susitarėme, kad meistras atvažiuos dar tą pačią dieną iki 16:00 val. Likus 20min. iki klinikos darbo laiko pabaigos, paskambinus paaiškėjo, kad meistras atvažiuoti nespėja, nors pokalbio metu apie tai, kad gali nespėti, neužsiminė. Susitarėme, kad susitiksime pirmadienį (05.03d.). Nei sulaukėme meistro, nei meistras teikėsi atsakyti į skambučius. Esame nepatenkinti, nes tai mums sukėlė nepatogumų (šaldytuvas naudojamas odontologinėms medžiagoms laikyti). Tikiuosi, kad ateityje kitiems jūsų klientams neteks pakliūti į tokią nemalonią situaciją.
Nepagarba klientui...skundai ne meistrams, bet pačiam įmonės direktoriui. Pridaviau siurblį robotą, pasakė per savaitę nustatys gedimą, tuomet paskambins ir pasakys būsmas remonto išlaidas (25 eur jau buvau sumokėjusi už profilaktiką), tuomet galėsiu nuspresti noriu remontuoti ar ne. Praėjo savaitė, skambučio nesulaukiau, kreipiausi pati, telefonu nekalbejo, tik atsiuntė sms, kad siurblys pataisytas, primokėti reiks X sumą. Pasiteiravau ar jie man neturėjo pirmiau paskambinti ir informuoti apie būsimas remontas islaidas, kad galėčiau apsispresti taisyti ar pvz.pirkti nauja siurbli. Kaip suprartau įmonės direktorius, su kuriuo vėliau susiskambinau telefonu, kalbėjo su manimi nedraugišai ir nepagarbiai...Nevykdė susitarimo, neperspėjo dėl būsimų išaidų...niekada daugiau ten nesikreipsiu ir kitiems nerekomenduoju. Kaip supratau šios įmonės požiūris į klientus labai ne koks.
Nieko gero. Atvaziavo, pamaige mygtukus. Pasake kad reikia veztis neva remontuoti ir kainuos beveik kaip nauja. Nepasivargino net atsukti normaliai pasiziureti ir nuplese 35 eur uz neva diagnostika. Nepatingejau atsiardyti, isvaliau visus latakus ir idaplove veikia toliau kuo puikiausiai. Butu atsidares butu pamates visas bedas. Pieva ne meistrai.
Operatyviai sureagavo, greit atvažiavo, nustate indaplovės gedimà ir labai greitai sutvarkė. Patogu, greita ir patikima, labai rekomenduoju
Taisė indaplovė. Viskas profesionaliai, greitai. Puiki įmonė. Rekomenduoju.
Taisė indaplovę, blogai pataisė, nuvežėme pakartotonai. Jau beveik du mėnesiai jokių žinių. Rašiau - neatsako. Skambinau - įjungtas autoatsakiklis. Niekas neatsako. Nuvykau po keleto savaičių - žadėjo perskambinti, neperskambino. Po pusantro mėnesio vėl nuvykau, gavau savininko tel. nr., prisiskambinau, prašiau informacijos. Įžūliai kalbėjo, nieko konkretaus neatsakė.
Komunikacijos jokios.
Virginija Vilkelienė
2021-03-12 21:52:59 IP 2i581ogo
Rekomenduoju. Operatyvus aptarnavimas. Darbus atliko profesionaliai. Malonus bendravimas. Rekomenduoju.
Rekomenduoju. Punktualus, paslaugus, mandagus, profesionalus, dirba skaidriai. Net pakaitini saldytuva pasiule, vietoje to, kuri issiveze taisyti. Puikus servisas.
Dėkingi jūsų įmonės meistrui kuris mums remontavo boilerį Trakų raj. Anupriškėse. Puikus darbas ir malonus bendravimas.
Remontavo el.viryklę.Darbus atliko profesionaliai.Ačiū.
Vakar meistras iš Salvitos pakeite šaldytuvui Liebherr termostatą. darbas užtruko gal 15 min. Remonto kaina nustebino - 87 Eur. Tai atitinka tokio šaldytuvo kainą. O jei gedimas būtų sudėtingesnis??? Atsargiai kviečiant šios firmos meistrą, pasiaiškinkit kiek tai gali kainuoti. Įsitikinęs, kad galima rasti gerokai pigesnių variantų.
Taisė indaplovę. Puikus, operatyvus aptarnavimas.Ačiū!
Per vienus metus teko pasinaudoti dviejų įmonių paslaugomis, skirtumas kaip diena ir naktis. Diena - tai Salvata, dirba atidžiai, greitai, kokybiškai. Kitų meistrų neieškosiu, skambinsiu, rašysiu Salvatai.
Labas, Jus aukščiausio lygio profesionalas. Aciu ! Rekomenduoju visiem.
Meistras malonus Remonto kaip ir nereikejo.Indaplove savo atgyveno nupirkau nauja.Sita firma kveciu ne pirma karta,.remontavo skalbianka Rbuvau patenkinta.Rekomenduoju.
Pasirodo net nebuco gedimo, bet uz atvaziavima isplese 35€
Ačiū už greitą ir kvalifikuotą pagalbą.
Eglė Lozoraitytė
2021-02-27 10:03:46 IP 2e7r3tao
Labai džiaugiuosi, kad greitai atvyko meistras. Greitai sutaisė mano namuose. Rado problemą ir dabar viskas puikiai veikia. Dėkoju.
Patikimas, doras ir geras meistras. Borisas visuomet sutaiso, paaiškina ir pataria. Labai patenkinta ir jo darbu ir veikiančiais prietaisais.
Puikus meistras
Jaučiamės apgauti vidurį dienos, 50€ už atsukimą ir prisukimą dalies. Labai nerekomenduoju, apeikit dideliu ratu tokią įmonę.
2020-10-08 dieną buvo meistras taisyti dujinės kaitletės. Vietoje gedimo pataisyti negalėjo, tai palikęs pakaitinę el.kaitlentę, išsivežė mano taisyti į keityklą. Paskambinęs sekančią dieną paklausė ar sutinku laukti mėnesį, nes reikalingą detalę turi užsakyti iš galintojo. Nuo tada laukiu ketvirtą mėnesį. Susirašinėjimas vyksta, bet pažadėtą dieną niekas neatvažiuoja, į skambučius neatsiliepia. Atgalinio ryšio nėra. Ir kaitlentės nėra. 2021-02-17
Puikus aptarnavimas!
Aciu uz greita ir kokybiska skalbykles remonta
Ačiū už profesionalų aptarnavimą. Prašymas vėluojant perspėti apie pasiketusį atvykimo laiką.
Ačiū įmonei Salvata ir jos puikiam darbuotojui, kuris greitai sutvarkė skalbimo mašiną. Labai rekomenduoju!
AČIŪ meistrui kuris operatyviai sutvarkė skalbimo mašiną. Tik gaila kad nežinau meistro vardo. Rekomenduoju Salvatą kas susidūrė su buitinės technikos gedimais.
Meistras Ernestas sutvarkė skalbimo mašiną greitai ir profesionaliai. Esu patenkintas aptarnavimo kokybe.
Ačiū, Solvata! Už greitį ir efektyvumą.
Sugedo 19 m. senumo AEG orkaitė. Po 15 min. pastangų, ji ir vėl veikia.
O jau buvau pradėjus rinktis naują orkaitę. :)
Eimis Kvoščiauskas
2021-02-02 13:15:34 IP 2e914hqs
, , Salvata"! Labai patiko profesonalumas ir operatyvumas.
Teko kreiptis dėl indaplovės taisymo.
Patiko kad operatyviai reagavo, o ne išsisukinėjo kad negali, neapsimoka važiuoti kaip kad kiti meistrai.
Nuoširdžiai rekomenduoju.
Sugedus skalbyklei, išsikviečiau "Salvatos" meistrą. Kreipiausi į šią bendrovę pirmą kartą, taigi nežinojau, ko tikėtis. Tačiau likau patenkinta. Meistras paskambino perspėti, kad vėluos, paklausė, ar tinka vėlesnis laikas. Atvažiavęs greitai nustatė gedimą ir pakeitė detalę. Bendravimu, ypač aptarnavimu, likau patenkinta.
Profesionaliai atliko savo darba
Salvatos meistrai (indaplovės- nepaliko savo pavardės ar vardo) ir šaldytuvo (Borisas S.) atliko savo darbą gerai. Tikras įvertinimas galimas tik tada, kuomet įranga bus pasinaudota ilgesnį laiką (dabar praėjo atitinkamai 8 ir 5 k.d.).
Rūta Trimonienė
2021-01-23 16:30:33 IP 28m81p6v
Buvo indaplovių meistras. Darbu ir patarimaus likau patenkinra

Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 24 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Gerdnesta
Adresas: Merkinės g. 83, LT-62235 Alytus.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos.
GERDNESTA, MB - profesionalias valymo ir švaros serviso paslaugas teikianti įmonė. Pagrindinis tikslas tenkinti klientų poreikius švaros paslaugų srityje ir priemonių aprūpinime. Siūlome aukštos kokybės švaros paslaugas: įmonių patalpų valymas, poremontinis valymas, periodinis valymas, minkštų baldų, kiliminės...
Sivita
VALYMO PASLAUGOS KLAIPĖDOJE

Adresas: Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Kinijoje – didžiausias per pusmetį COVID-19 atvejų prieaugis
Kinijoje – didžiausias per pusmetį COVID-19 atvejų prieaugis 08-04 11:59
Kinija trečiadienį pranešė praėjusią parą užregistravusi didžiausią per pusmetį vietinio užsikrėtimo pandeminiu koronavirusu atvejų prieaugį, intensyviai vykdydama masinį testavimą ir kontaktų...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Oracle 89,74 +2,44%
Visa 237,09 -1,12%