Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SALVATA, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SALVATA

Atsiliepimai apie SALVATA, IĮ

VilniausMeistrai.lt

Išsaugok savo techniką !
Parašyk savo nuomonę apie SALVATA, IĮ

Tikrai neprasidėkite su šia įmone, reikėjo pajungti indaplove buvome sutarė kad penktadieni 14 val. Laukiau niekas neatvažiavo, šeštadienį paskambino sutarėme kad sekmadienį 12 val., vėl niekas nei per skambino, nei atvažiavo, pirmadieni išvis nebeskambino ir nesusisiekė, tikrai visiškai nesilaiko savo terminų, ŠIA ĮMONE TIKITETI NEGALIMA ! Žmones neapsigaukite ! Yra ir kitu įmonių kur tiek nervu nesugadins !
Geriau apeikit šitą kontorą dideliu ratu: pataupysit savo pinigus, laiką ir nervus. Nes jie paima pinigus "už diagnostiką" ir... viskas.
Sugedo skalbyklė. Atėjo meistras, kažką pajunginėjo ir sako: "Brangiai kainuos, neapsimoka remontuot. Bet jei nuspręsit remontuot - diagnostikos mokestis įsiskaičiuos į remonto kainą". Paėmė 25 eurus "už diagnostiką" ir išėjo.
Skambinu ir sakau, kad nusprendžiau remontuot. Atsako: "Meistras jums perskambins". Neperskambina 3 dienas. Skambinu dar kartą. Duoda meistro telefoną. Skambinu meistrui. Paprašo atsiųsti skalbyklės "lipduką". Iškart išsiunčiu. Nieko. Vakare skambinu dar kartą. Sakau: "Kada galėsit atsakyt, kiek truks remontas?" Atsako: "Jūsų mašina manęs nedomina". Sakau: "OK, jei atsisakot remontuot, tada grąžinkit pinigus už diagnostiką". Pradeda rėkt, kad šantažuoju ir numeta ragelį.
Rašau laišką bedruoju "Salvatos" el. paštu. Gaunu ištisą gedimų sąrašą (!), kurį, atseit, "meistras vietoje man pakomentavo"! Nežinau, ar jų meistras nekompetentingas, ar turi bendravimo problemų ir nesugeba pasakyti klientui, kas yra sugedę, ar banaliai meluoja.
Baisu. Jei nieko nesupranti apie indų plovimo mašinas, tai pats kaltas.Istorija tokia.Iškvietėm meistą, atvyko, pažiūrėjo, pasakė, kad sugedus vandens pompa ir.t.t.liepė atvežti, vyras išmontavo, nes ji integruota, nuvežė, sumokėjo 100eur., pakeitė vandens pompą ir dar slėgio daviklį, parsivežėm, surinkom ir šnipštas...tas pats kaip ir buvo, skambinam jiems, o puikūs meistrai, net nesiruošia nieko daryti...matom, kad vandens nepaduoda, pasirodo nieko nereikėjo keisti ir remontuoti ir niekur vežti, tik kranelį pakeisti.Štai kokie meistrai dabar...
Salvata neprasidekite
2019-04-11 14:05:05 IP 85.206.22.90
Nesilaiko jokių terminų.
Bendravimas įžūlus.
Komunikacija turgaus lygio.
Teigiami komentarai apie įmonę kelia abejones dėl jų autentiškumo :)))
NEPRASIDEKIT SU JAIS! 3 kartus perkelinejo atvaziavimo neti laika bet ir diena, bet svarbiausia tai kad skambint ir primint reikejo paciam! Neatsakingas poziuris, nerimti meistrai, NIEKAM NEPATARIU!
Sugedo šaldytuvas. Skambinau šeštadienį (taip, šventė...) apie 13:50. Nieks nekėlė. Po to apie 14:10 - perskambino. Pasakiau problemą: ok, pirmadienis, NN eurų. Patikslino valandas.
Visą dieną pralaukiau. Telefonas buvo užimtas tik 20 minučių per dieną.
Nieks nepaskambino, neparašė.
Neprasidėkite su jais - nerimta, neatsakinga kompanija.
Labai operatyvu ir profesionalu. Kvietemes specislista skalbykles, dziovykles ir indaploves profilaktikos/remonto darbams, nors atvaziavo per du kartus (indaplovei atskiras meistras), bet bendrai abu meisttrai buvo labai paslaugus ir malonus. Patare, kaip teisingai eksploatuoti irenginius ir kokias priemones nauduoti ir ko vengti. Smagu bendrauti su nuosirdziais meistrais. Riebus pliusas!
Būkite atsargūs su šita įmone o geriau su jaisneprasidėt!!! Trumpai kaip salvatos darbuotojas bandėremontuoti mano dviejų durų šaldytuvą
Aptarnavimas tragiško lygio. Tvarkė orkaitę, "sutvarkė". Po kelių dienų vėl orkaitė neveikia. Skambinam meistrui, sako užsakys detalę ir atvažiuos pakeisti. Praeina savaitė - skambinam, detalės dar negavo. Praeina dar savaitė - detalę gavo, bet pamiršo paskambinti, susitariame kada atvažiuos. Neatvažiuoja. Skambinam dar po savaitės, nekelia ragelio. Savo darbam suteikia "garantiją", tačiau per garantinį laikotarpį vėl sugedus technikai dėl jų kaltės, nesugeba prisiimti atsakomybės ir atvažiuoti sutaisyti. Niekam nerekomenduoju. Kol klausėm pažadų ir laukėm praėjo lygiai mėnuo.
VENKITE ŠITOS ĮMONĖS!!!! BETVARKĖ, ĮŽŪLUS BENDRAVIMAS, PER TRIS SAVAITES NET NEPRADĖJO DARBŲ!!
Iškviestas meistras suderintu laiku neatvyko ir neįspėjo.
Šarasna kontora, geriau neprasidet, o ir kurio telefonas nurodytas, jam su nervais negerai, nemoka su žmonėm bendraut ir dar apgavo
Net nebandykit uzsakyti remonto skalbimo masinos, nuo vasario 2kart keite guolius 150eur+40eur.Grantija dave, sugedo po 2men pirma karta, antra po 5skalbimu. Nezinau kokias detales deda.Atvaziuoja irgi kada uzsimano.
Nusprendžiau nesusidaryti išankstinės nuomonės apie įmonę ir pasinaudoti jos paslaugomis.

Kviečiau meistrą į namus dėl šaldytuvo gedimo.

Teigiamai vertinu:
Kokybiškai ir greitai atlikti darbai. Į techninius klausimus, gauti aiškūs ir argumentuoti atsakymai.
Telefonu tiksliai įvertinta kaina už remonto darbus.

Neigiamai vertinu:
Turbūt komunikacijos stoką tarp užsakymo priėmėjo ir meisto. Mano situacijoje, dėl šaldytuvo gedimo
kreipiausi savaitgalį, dieną. Kaip buvo žadėta man nebuvo paskambinta tą pačią dieną. Ir išviso,
savaitgali nesulaukiau jokios pagalbos. Skambinant meistras nekėlė telefono ir perskambino tik darbo
dieną, tinkamai nepaaiškino kodėl taip buvo tempiamas laikas.

Darbais esu patenkintas bet prireikė nemažai kantrybės.
Salvata bendravimas zemiau 0, registavimas 0 balu is 1000000. Registruojant net neklauso ka sakai o poto kila kolnfliktas del jo kalties. Darju vadovas Igoris tai tik uzrasas darvu vadovas is tiesu nieko nezinau nieko bedarysiu. Kontora vienu zodziu nieko rimto!!! Geriau Aeg servise palaukt savaite ar dvi negu su tokiais susirist.
Taiseme skalbimo mašina. Po 4 mėnesių sugedo. Issikvieciau dar kartą garantinio laikotarpiu atvažiavo, paėmė sutaisė. Tada po 2 savaičių vėl sugedo, kvietem vėl sake perskambins, bet jau apie 2 savaites laukiame.
Pas draugus sugedo virykle ir meistras atvyko 21 Val vakaro! Sutvarkė greitai ir puikiai. Patiko viskas: malonus bendravimas, konkretumas, greitis.
Gyvenu Danijoje ir toks dalykas būtų neįmanomas, pirmiausia lauktumėm kelias savaites, tada kazkas atvažiuotų apžiūrėti, tada pazadetų kuo greiciau atsiųsti meistrą, ir vėl sėkmingai lauktumėm.
Taip, kad nevarykite Dievo i medį, Lietuvoje paslaugų kokybė ir aptarnavimas aukščiausio lygio! Ateis laikas, kaip ir vakarų valstybėse niekas neberemontuos. Lenkite galvas pries tokius zmones, kurie dar tuo užsiima.

O jei ir buna nesklandumu, tai gal visi esame zmones? Reikia ir kantrybes tureti, juk meistrai ne Dievai, ir ne visi gedimai pasišalina. Ir pavargę buna?
Taigi visiems veikiančios buitines technikos, o meistru rankoms sveikatos!
Kategoriškai nerekomenduoju. Sugedo šaldytuvas. Atvažiavo į vietą, apžiūrėjo, pasakė, kad gedimui nustatyti reikia vežti į servisą. Gedimui nustatyti sutarėm užteks 3 dienų. Rezultate prasidėjo "gumos tempimas". Po kokių 5 dienų nuo šaldytuvo išvežimo, pasakė, kad gedimas nustatytas ir pašalintas, bet šaldytuvą reikia palaiyti dar keletą dienų norint įsitikinti, kad tikrai viskas gerai veikia. Sutikau. Praėjus dar keletai dienų pasakė, kad negali atvežti sutaisyto, nes jų mašinai technikinė baigėsi (LOL). Dar po kelių dienų pranešė, kad dar visgi nesutaisė, nes dar kažką aptiko. Patikėjau. Praėjus kažkur savaitei jau sutarėm dieną kada atgausiu savo sutaisytą šaldytuvą. Nurodytą dieną suderinom pristatymo valandą :). Ir spėkit kas atsitiko, nepatikėsit, paskutinė minutė paaiškėjo, kad šaldytuve dar kažkas sugedo ir vėl reikia laikyti servise. Čia jau kantrybė trūko. Šaldytuvą atgavau tą pačią dieną, bet nesutaisytą, grąžino ir pinigus, nes gedimas nebuvo nustatytas. Mano nuomonė, to šaldytuvo niekas net nežiūrėjo. Patys nekontaktuoja, reikėjo skambinėti ir gaudyti, nes dar ir atsiliepti nesiteikdavo. Vienu žodžiu makaronų kabinimo meistrai.
Neteisingai nustatė gedimą, ko pasekoje sumokėta 140 eur, tačiau problema išliko ta pati, kaip ir iki remonto. Pakartotinai iškvietus meistrus pasiūlyta keisti kitą detalę už 150 eurų, tai viską pasako apie įmonės darbuotojų kvalifikaciją ir požiūrį į darbą.
Taip pat, kaip įmonė, teikianti paslaugas, suteikite informacijos savo darbuotojams apie klientų aptarnavimo kultūrą, šiuo atveju, jos akivaizdžiai nėra.
Vytautas 2018-04-06 07:42:27
Bendraujant el. Pastu buvo sureguota labai operatyviai pateikta issami informacija apie man reikalinga detale saldytuvui elektrolux. Aptarnavimu esu patenkintas.w
Vytautai, kai reikiama detale saldytuvui Elektrolux Jums suranda asmuo, kuris visiskai neuzsiima buitines technikos remontu, tai verta didelio dekingumo, o kai reikiama detale Jums suranda tuo reikalu uzsiimantis specialistas, tai jo tiesioginis darbas, jo Prague nimi saltinis, joks cia nuopelnas.
Nerekomenduoju.Sugedo skalbimo mašinos vandens išleidimo siurblys.Paskambinau į šitą kontorą.
Paaiškinau situaciją.Sutiko, kad reikia keist siurblį, nustatyt lengva, siurblys ūzia bet nesuka filtras švarus.
Sutarėm dėl kainos 67е uz viską t.y meistro atvykimas, detalė, remonto darbai, garantija 1m.Liepė laukt meistro skambučio.
Pralaukiau puse dienos.Paskambinau pats, sako lauk tu čia ne vienas toks mes dirbam iki 22val.Pralaukes visą dieną
galų gale sulaukiau meistro skambučio.Paskambines pareiškė, kad uz atvykimą reiks dar mokėti 25e.Pasakiau, kad sutarta
67е uz viską.Sako iš kur tokios kainos vien uz keitimą virš 80е. jeigu nepatinka pasieškok kitų meistrų.Vėl paskambinau į uzsakymų priėmimą, Ten irgi pradėjo kazką panasaus pasakot visokias nesamones pats sau prieštaraudamas kainos taip ir nesupratau tai viena suma tai kita.Pasakiau reik tik pakeist siurbly ir viskas.Sako nebus garantijos.Nutariau neprasidėt.Kitą dieną paskambinau į kitą firmą.Sutartu laiku atvaziavo meistrai uz 50е viską viską sutvakrė, parašė garantiją 1m.Uztruko 15min.SALVATA yra šaraškina kontora patariu neprasidėkit.
Apsilankymas del buitines technikos remonto sios individualios imones buveineje, faktiskai esancios Paneriu g., Vilniuje, o ne Smolensko g.1, buveineje ir bendravimas su ten buvusiu jaunu vaikinu vardu Ernestas paliko labai neigiama ispudi. Jaunuolis arogantiskas, neprisilaiko bendravimo su klientais tvarka, principu, isvengia net pavirsutinisku atsakymu I jam uzduodamus klausimus del remonto tikslingumo ir galimybes, nervingai riekia, isvaro lauk, be jokio pagrindo grasina policija. Manau, visa tai daro, kad atbauginti klienta. Tada klausimas, is kokios veiklos individuali imone gauna pajamas? Nesiulyciau kulturingiems i ramiems klientams kreiptis I nurodyta imone.
Sveiki, visdelto šiais laikais dar būna stebuklų, pradžioje savaitės sugedo šaldytuvas, neveikė visą šaldymo funkcija, šeštadienį paskambinus į įmonę, norėjau išsikviesti meistrą, deja važiuoti atsisakė, vietoj to issiklausinejo apie situaciją ir telefonu nustatė gedimą, taipogi pasakė žingsnius kuriuos reikia padaryti, kad gedimas būtų pašalintas.Kada viską pagal instrukciją atlikau, šaldytuvas iš paprastos spintos su produktais tapo saldytuvu.Pirmadienį sulaukiau skambučio pasiteirauti ar viskas gerai.Viskas puiku.Pasiūliau atlygį už profesionalią konsultaciją, deja atsisakė imti pinigus.Kaina 0 eur.Saldytuvas veikia.Aciu
Laura 2016-10-10 21:47:25
Papildymas dėl kainos - tiems, kurie bėdavojasi dėl kainų - paskaičiuokite, kiek kainuoja pats atvykimas, juolab, jei dar į rajoną, pagalvokit kiek jums patogu, kad meistras atvažiuoja Jums patogiu laiku... Taigi, jei darbas kokybiškas, tai galima ir sumokėti.
Tai kad meistras nevažiuoja "patogiu metu". Išvis neįmanoma suprasti kada jis važiuoja - paskambinus pažada atvažiuot iki penkių, lauki kelias valandas iki penkių, niekur negali išeiti, po penkių paskambinus sako mes nežinom, mes tik registratoroai, laukit meistro skambučio. Iki kada laukti? Iki 22 valandos? Iki kurios dienos 22 valandos? Kelias dienas įmanoma atsiprašyti iš darbo ir laukti kiaurą dieną meistro, kuris nežinia paskambins ar ne, o juolab kada? Nieko negaliu pasakyti apie aptarnavimą meistrui atvykus, nes dar jo nesulaukėm, bet dar net nepaskambinęs jis jau sugadino mums visą dieną ir jau gailimės kad kreipėmės į šią firmą
Nerekomenduoju!!!! 4 mėnesius bandė remontuoti techniką, po to reikalauja papildomai sumokėti už garantinį taisymą nieko apie tai neįspėję, prisigalvoja kažkokių papildomų mokesčių. Finale teko su policija išprašyti iš namų. ir čia direktorių....
Nerekomenduoju. Buvo susitarta, kad meistras atvyks 11-13 valandomis. Nesulaukėm, paskambinom patys (prisiskambinti buvo sunku), atsiprašymo, žinoma nesulaukėm, bet patikino, kad dviejų valandų bėgy atvažiuos. Patikino, kad šimtu procentu. Praėjo ir dvi valandos, ir vakaras atėjo. O meistro kaip nėr - taip nėr.
Nerekomenduoju!!!!!!!!! Kažkokia vaiduoklių kontora. Paskambinau. Susitarėm dėl elektrinės viryklės pajungimo, tai kitą dieną nei meistras atvyko, nei paskambino kad negalės. Bandžiau susisiekti su administracija, neprisiskambinau. Žodžiu. NERIMTAI.
Rekomenduoju visiems niekada nesikreipkite į šią įmonę, užsakiau taisyti indaplovę, atvažiavo ir pasakė, kad nesutaisys šiandien, nes reikia naujos detalės. Tada dvi savaitės neskambino, kol pati skambinau kelis kartus, tariausi tikslią valandą, kad atvažiuotų, laukiau du kartus sutartu laiku ir neatvažiavo, kol galiausiai nekėlė ragelio, rezultate likau su išardyta, neatidaroma indaplove, sumokėjus pinigus, be diagnostikos isvados, tikrai labai pikta ir reikės ieškoti naujo indaplovės meistro.
Norejau remontoti technika
2017-08-14 23:12:08 IP 83.245.251.91
Aciu visiems uz atsiliepimus. Tikrai padejo atsisakyti siuos imones. Nes dar jau telefonu buvo brangi pradzia. Tik technikos paemimas i remonta be remonto kainuotu 50 Eur.
Saraskina kontora! Apgavo su remonto kaina. Teko sumoketi daugiau uz remonta, nei naujo daikto kaina. Apeikit ta skyle.. Gaila kad neigiamus komentarus perskaiciau tik po remonto
Dėkoju Jūsų įmonei už pagalbą remontuojant šaldytuvą Ardo.
Algirdas
Turiu dvejopą patirtį. Jeigu nežinočiau, galvočiau, kad dirba dvi įmonės. Sutaisė dvi skalbimo mašimas, viskas puikiai, tik vienos mašimnos dalių reikėjo laukti 3 savaites, nu visko būna.
Bet kai sugedo šaldyklis ir per patį sezona, kai reikia šaldyti uogas, tai niekam nepalinkėčiau tokio aptarnavimo: mažai to, kad privertė pačiam atsivežti šaldyklį, pralaikė jį 3 savaites pas save, po daugelio skambučių pasakė "Atvažiuokit, šaldyklis sutaisytas, reikia damokėti 60 EUR". Bet kai po 3 savaičių šadyklis padarė tą patį, ką darė iki remonto (pradėjo kristi temperatūra) vėl jiems paskambinau. Sako atvežkit, pažiūrėsim. Kreipiausi į Vartotojų teisių tarnyba. Tikiuosi atgauti savo pinigus.
Cia ne imone, o kazkokia "sarazkina kontora".Visiskas pasityciojimas is klientu.As 9 dienas bandziau susitart del meistro vizito.tai visiskai ne imanoma.As pirma karta matau toki bendravima su klientai.Niekam nerekomenduoju.I juoda sarasa tokia imone.Kreipsiuos kitur.Tik sugadinau sau nervus ir sugaisiau laika.
Nerekomenduoju! Sugedus džiovyklei kreipėmės į šią įmonę. Pasakius kokia bėda pažadėjo perskambinti, tačiau nesulaukėme skambučio. Pakartotinai paskambinus vėl pažadas perskambint. Net neatvykęs į vietą sms žinute"diagnozavo", kad reikia keisti kaitinimo elementą. Kaina virš 120 Eur su išankstiniu apmokėjimu. Atsisakius remontuoti sekė krūva įžeidžiančių sms iš meistro kurio net akyse nemačiau....Atvykęs kitos įmonės meistras sutvarkė už trigubai mažesnę kainą (kaitinimo elementas nesugedęs).
GĖDA!!!!
Sūlužo šaldytuvo lentynų plastmasinės dalys.Ieškojau, kur galėčiau įsigyti.Labai nudžiugau radusi įmonę SALVATA. Susisiekiau elektroniniu paštu.Labai greit gavau atsakymą su detalių brėžiniais, po to su įkainiais ir atsiuntimo tvarka. Nuoširdžiai dėkoju už greitą ir malonų aptarnavimą.
Sugedo indaplovė (pradėjo leisti vandenį ir viduje kaupėsi vanduo). Pasiskambinome į šią įmonę, buvo šeštadienis. Sake atvažiuos į vakarą. Sutikom. Nesulaukėm. Paskambinom. Pareiškė jog užsirašė blogai numerį, atvažiuos rytoj. Sekmadienį turėjom planų, perkėlėm į pirmadienį. Pirmadienį vėl nieko nesulaukėm. Paskambinom antradienį, sakė atvažiuos. Atvažiavo. Mandagumo 0... Pradėjo tvarkyti, aiškino jog tai santechniko klaida. Paklausus ar nebelašės, sakė ne, o jei kas suteikia garantiją ir atvyks vėl... „Sutvarkė”.... Paėjo savaitė, vėl leidžia vandenį... Paskambinus pasako, kad iškvietėm tik dėl to, kad indaplovėje stovi vanduo... Išmesti 65€...
natalija lavrentjeva
2017-01-07 16:12:54 IP 78.61.254.123
Где вам отремонтируют холодильник бесплатно и по телефону в наше время?
Отвечает благодарный клиент-в фирме SALVATA !!
Ситуация была просто аварийная :холодильник перестал холодить, мигает красная лампочка и еще пищит.
Пару лет назад мне оказали помощь в этой фирме и я сразу написала сообщение по телефону о проблеме.
Довольно быстро мне позвонил мастер и вежливым спокойным голосом обьяснил все действия, которые я должна выполнить с холодильником.Через сутки холодильник работал как новенький.Спасибо вам за радость которую я ощутила от работы вашей фирмы. С уважением Наталия.
Manau, kad viskas priklauso nuo meistro, kuris atvažiuoja. Pas mus jau kelis kartus (ir šaldytuvą ir skalbimo mašiną taisė) atvažiavo Ernestas - jokių priekaištų, ir tvarkingas (užsideda apsaugas ant batų) ir greitai bei kokybiškai sutvarko. Siūlyčiau, kad visi rašytų pačių meistrų vardus, nes nuo jų viskas priklauso, tada bus aišku kokio meistro nepriimti.
Labai nesiplečiant, nuoširdžiai linkiu nesusidurti su šia įmone. Ne tik darbuotojų, bet ir pačio direktoriaus požiūris į klientą yra baisus. Gail sugaišto laiko.
Brangininkai ir nieko daugiau pasakyti negaliu.
Sugedus dziovyklei paskambinau i sianimone ir pasiteiravau kiek kainuoja issikviesti meistra ir kada jis galetu atvykti. Atsakymas buvo: "10 € atvykimas ir 15 € diagnostika, meistras atvyks iki 12 val". Sulaukiau meistro ir uz visa paslauga, i kuria iejo taip vadinamas remontas, sumokejau 50 €. Pridavimo akte be ispejimo buvo irasyta atvykimo suma nebe 10, o 15 € argumentuojant tuo, kad i mano rajona atvykimas brangesnis, nor telefonu buvau informuota kitaip. Po keletos valandu isbandziau dziovykle ir jau neuzilgo ekrane vel pasirode ta pati klaida, kuri buvo iki remonto. Paskambinau i imone ir pasakiau apie situacija. Man buvo atsakyta, kad jie gali grazinti pinigus, taciau uz atvykima pinigai bus negrazinti. Ar cia naujas pasipelnymo budas? Atsiuncia neismananti vyruka ir jei nepavyko sutaisyti, tai bent uz transporta uzsidirbs!
Na bet ir kontora čia. Gaila, kad visus šituos komentarus pasiskaičiau tik po to, kai jau viską buvom sutarę su meistru. Gal "sutarę" būtų teisingiau rašyti kabutėse. Trumpai ir aiškiai. Kažkas nutiko šaldytuvui. Pasiskambinau, papasakojau situaciją. Sako, turbūt freono trūksta, atvažiuosim tada ir tada. Ok, laukiu. Skambina, sako: ne, šiandien neatvažiuosiu, baigėsi freonas, nebus kaip papildyt. Galima rytoj po pietų, tokią ir tokią valandą. Nelabai patiko man, bet ieškotis kito meistro labai neturėjau noro, tiesiog norėjau, kad kas nors atvažiuotų ir sutvarkytų. Atėjo ta kita diena, ta valanda, skambina meistras. Priėmiau aš jį, apžiūrėjo tą šaldytuvą, paklibino kažką. Galų gale nustatė, kad ten ne freono kaltė, o reikia termostatą keist. O termostato su savim neturįs. Pasakė jis man: rytoj atvažiuos mano šefas, paskambins jums, sutarsit viską, kainas ir pan. Ir išvažiavo jis.
Kitą dieną skambina tas viršininkas, savininkas turbūt kontoros. Sutarėm, kad tuoj atvažiuos, sutvarkys normaliai viską, atsiskaitysim, kad aš būsiu namie ir lauksiu. Tai va jau praėjo 2 dienos, o aš vis dar laukiu. Turbūt iš Maskvos važiuoja :D Juokas pro ašaras, kai žmogus pradingo tuo metu, kai jau buvo sutarta viskas. Ir net neperspėjo, kad nebeatvažiuos. Kas per "firma", tai net nežinau.
Indaplovė nustojo plauti, atvažiavo meistras, pravalė kanalizaciją ir išvažiavo, o mašina ir toliau blogai dirba. Skambinau meistrui ir į įmonę 3 kartus, žadėjo atvažiuoti, bet neatvažiavo. Labai nepatiko, kad nesilaiko sutarto laiko, turi atsiprašyti iš darbo ir gaišti laiką, laukdamas meistro, kuris neatvyksta ir nepaskambina
Kaip matau tik į skundus ši įmonė sugeba reaguoti operatyviai...Sulaukiau "malonaus" skambučio iš šios įmonės atsakingo asmens, kuris mane patikino, kad trečio meistro vizito teks palaukti dar ilgiau, nes nepatiko viešai išsakytas neigiamas atsiliepimas.Taip, kad dar kartą teko įsitikinti, kad Jų skelbiama MISIJA - "Nuolatos plėsti augantį mumis pasitikinčių klientų ratą, taikliai tenkinant jų poreikius. Viršyti užsakovų lūkesčius. Būti patikimais partneriais." - toli gražu prasilenkia su realybe! O gaila...
Du kartus važiavo, du kartus vis kitą vietą taisė, pasirodo dar veikiančias detales naujom keitė, pinigus ėmė, o gedimų po jų taisymo tik didesnių atsirado...Trečią kartą iškvietėm-jau šešta diena laukiam...a******ų kontora
Nepatikimi.Internetiniame puslapyje save pristato labai gražiai, o iš tikro nieko panašaus nevyksta.Žadėjo paskambinti vieną dieną, paskambino kitą dieną, laukėm skambučio visą vakarą, taip ir nesulaukėm nei tą vakarą, nei kitą dieną.
Nepatikima imone, zada atvaziuoti- neatvaziuoja. Kol susitari del vizito praeina daug laiko, nes nesugeba perskambinti, kai skambini ir bandai susitarti, pazada kad atvaziuos viena diena, kai ta diena lauki, neatvaziuoja, nekelia ragelio, po to pagaliau prisiskambini, zada atvaziuoti sekancia diena, skambini sekancia diena, zada po pietu. Zinoma sutarta laika neatvaziuoja ir gyvenime neperskambina, ir taip ir lieki laukti ilgai ir laimingai su sugedusia indaplove. Viena karta praeityje mums taise, likome patenkinti, o dabar yra didziulis nusivilimas.
Nepatikimi. Neatvyko pažadėtu laiku ir net nesiteikė perspėti, tarsi laukti meistrų ir atspėti jų ketinimus būtų vienintelis gyvenimo tikslas. Nerekomenduoju, gaila bergždžiai sugaišto laiko.

Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Sivita
Visos valymo paslaugos

Adresas: Taikos pr. 141, LT-94284 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...
Švaros Garantas
VISOS VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 40, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; sandėliavimas; švaros, valymo paslaugos.
UAB “Švaros Garantas“ - Garantuojame švarą Jūsų patalpose ir skaidrias kainas. UAB “Švaros Garantas“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje . KASDIENIS PATALPŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA : prekybos centruose, parduotuvėse, verslo centruose, viešosiose įstaigose, gamybos...
Gerdnesta
Adresas: Merkinės g. 83, LT-62235 Alytus.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; automobilių plovyklos; buities paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
GERDNESTA, MB - profesionalias valymo ir švaros serviso paslaugas teikianti įmonė. Pagrindinis tikslas tenkinti klientų poreikius švaros paslaugų srityje. Siūlome aukštos kokybės švaros paslaugas: namų, butų, įmonių patalpų valymas, langų bei poremontinis valymas, periodinis valymas, langų valymas, minkštų baldų...

Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,33%
Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,33% 06-17 13:37
Lietuvos Vyriausybė vidaus rinkoje 6 metams ir 5 mėnesiams pasiskolino 25 mln. Eur už vidutines 0,330% palūkanas, net 20 bazinių punktų pigiau nei prieš mėnesį.
"Arvi” ir ko laimėjo ginčą su Serbijos privatizavimo agentūra
"Arvi” ir ko laimėjo ginčą su Serbijos privatizavimo agentūra 06-17 13:31
Aukščiausiojo Teismo nutartis skelbia, kad "Arvi" ir ko bei "Sanitex" neturi pareigos mokėti jokių piniginių sumų Serbijos privatizavimo agentūrai. Metų pradžioje Apeliacinis teismas šioms įmonėms...
"Facebook" savo kriptovaliutą "Libra" pristatys šią savaitę
"Facebook" savo kriptovaliutą "Libra" pristatys šią savaitę 06-17 13:27
Šaltiniai bendrovėje "Facebook" praneša, kad socialinis tinklas užsitikrino daugiau nei tuzino didelių korporacijų palaikymą, kurias buria į asociaciją, ir žada jau šią savaitę pristatyti savo...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%