Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SALVATA, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SALVATA

Atsiliepimai apie SALVATA, IĮ

Padedame sugedus kasdien, nuo 1995m.
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie SALVATA, IĮ

Operatyviai, greitai, kokybiškai. Rekomenduoju.
Buvo sugedusi skalbyklė Bauknecht, kuri skalbimo metu leido vandenį. Kreipiausi į "Salvatą". Pavyko sutarti meistro atvykimo laiką dar tą pačią dieną. Meistas Ernestas atvyko sutartu laiku, operatyviai atrado gedimo priežastį, užsakė reikiamą pakeisti detalę ir trumpiau nei per savaitę Salvata pasiekė reikiama dalis, kurią pakeitus ir buvo sutvarkyta Bauknecht skalbyklė. Esu labai patenkintas ir dėkingas meistrui Ernestui. Taip pat, rekomenduoju šiuos meistrus, nes meistro iškvietimo laikai yra lankstūs ir gali kiekvienas atrasti tinkamą laiką, kad atvyktų meistras.
Sugedo mano gana sena skalbimo mašina "Ardo": iš apačios bėgo vanduo. Kreipiausi į "Salvatą". Sutartu laiku atvyko meistras Ernestas. Greitai rado defektą ir viska pataisė. Esu labai patenkinta ir dėkinga meistrui, kuris paliko labai gera įspūdį.
Rita Bacyte Starkuviene
2022-07-11 14:05:16 IP 2i24sejg
Sugedus skalbimo mašinos džiovinimo funkcijai, išsikvietėme meistrą. Atvyko Ernestas ir per pusvalandį viską sutvarkė-pakeitė sugedusią detalę. Operatyvus, mandagus, profesionalus. Labai rekomenduoju. Sėkmės darbuose!
Kvietėme meistrą dėl indaplovės gedimo. Dar tą pačią dieną atvyko Ernestas, apžiūrą atliko operatyviai, viską paaiškino konkrečiai.
Tik geriausi atsiliepimai. Ernestas punktualus, konkretus, kalba suprantamai ir paprastai. Maniau atvaziuos koks "visazinis" diedukas... likau labai patenkinta, kai per pusvalandi sutvarke musu Siemens skalbykle ir atsake i klausimus. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Meistras Ernestas remontavo Candy skalbimo mašiną, atvyko laiku, darbą atliko greitai ir kokybiškai. Kitą kartą, esant poreikiui, vėl kviesiu. Rekomenduoju.
Sugedo skalbimo mašina ZANUSSI. Meistras Ernestas atvažiavo tą pačią diena. Dadar skalbimo mašina veikia puikiai. Man patiko aptarnavimas. Rekomenduoju SALVATA IĮ. Ačiū.
Jau ne pirmą kartą atvyksta meistras Ernestas. Šį kartą pagedo ir skalbyklė ir indaplovė. Kaip visada - punktualus, konkretus, mandagus. Suprantama kalba apibūdina gedimus, pasiūlo sprendimą ir alternatyvas. Ačiū jam, 10 balų iš 10. Rekomenduočiau visiems.
Meistras Ernestas. Punktualus, išvalė skalbyklės žarną. Veikia puikiai. Ne kiekvienas atvykęs meistras naudoja baschilus. Maloniai nustebino.
Iškvietėme meistrą dėl skalbimo mašinos sutrikimų, apžiurėjęs įrenginį Ernestas pateikė detalias įžvalgas ir rekomendavo neimvestuoti į taisymą, o geriau įsigyti naują skalbimo mašiną. Žinoma pasiūlė ir taisymą, tačiau toks nuoširdumas ir atsižvelgimas į kliento gerovę labai nustebimo! Atvyko kitą dieną po skambučio viskas operatyviai ir skalndžiai! Ačiū Ernestui!
Indaplovę remontavo meistras Ernestas. Operatyviai ir tiksliai nustatė ir pašalino gedimą. Ačiū labai.Rekomenduoju visiems
Meistras Ernestas atvyko dėl sugedusios skalbimo mašinos. Diagnozavo gedimą ir labai profesionaliai pakonsultavo remonto klausimais. Galime drąsiai rekomenduoti kitiems.
Kvietėme dėl džiovyklės gedimo. Atvyko meistras Ernestas. Darbu patenkinti. Reikalui esant kreipsimės dar karta.
Nemandagus darbuotojai, i nei viena klausima neatsake, 2 laidus pakrapste, gedimo neivardijo, nors reikejo tik mikroschema pakeisti. Jei norit ismesti pinigus, tai si imone jums
Teko remontuoti skalbyklę. Įmonės "Salvata" meistras buvo prieinamas sekmadienį, atvyko į namus, greitai diagnozavo gedimą, buvo iš anksto pasiruošęs dažniausiems atvejams ir turėjo reikiamą detalę keitimui -- nuo kreipimosi viskas užtruko mažiau nei 2 valandas. Galutinė kaina paaiškinama, nors ir ne dovanai; praėjus pusmečiui prietaisas veikia be sutrikimų. Tokį profesionalumą itin rekomenduoju.
Valdemaras
2022-06-22 13:39:12
Du kartus remontavo ta pačia indaplove, kas kart reikejo jiems vežioti, kas kart po remonto padirbo po viena karta. Del ju remonto sakem kad patys atvažiuotu i vieta, atsisake, parašiau Pretenzija, pinigus gražinti atsisake. Kreipiausi i VVTAT. nors suma nedidele bet jau principo reikalas. Apeikit kontora
Kviesta dėl indaplovės remonto. Atvyko meistras Ernestas ir tinkamai viską sutvarkė, informavo dėl tolimesnės šios technikos naudojimo perspektyvos. Ačiū už kokybišką darbą.
Skalbimo mašiną remontavo meistras Ernestas. Mašina sena, bet po remonto veikia puikiai. Ačiū
Electrolux skalbyklės remontas vyko labai operatyviai. Nors buvo savaitgalis radęs laiko langą meistras Ernestas atvyko dar greičiau. Adekvati kaina, darbo eigos paaiškinimas, rekomenduoju ir kitiems
Viskas tiesiog puiku. Sugedus skalbimo mašinai greit atvyko, apžiūrėjo. Užsakė reikiamą detalę ir sutvarkė. 100 balų. Kviečiau meistrą Ernestą
Valentinas Algimantas
2022-06-05 20:04:29
Meistras buvo kviestas remontuoti skalbimo mašinos. Surado gedimą, t. y. pakeitė vandens padavimo žarną. Atliko darbą gerai, kvalifikuotai. Dėkoju. S
Greit ir kokybiškai surenontavo džiovykle namuose, niekur nevežė viska atliko vietoj. Džiovyklė veikia puikiai.
Operatyvumas, kokybė!
Ne pirma karta kvieciau meistru is Salvata imones. Visada patenkinta. Si kart kvieciau meistra Ernesta del indaploves. Greit surado problema ir istaise. Atvyko per 24val. Tikrai rekomenduoju!
UAB Salvata (Ernestas) remontavo skalbimo masina Candy.
Paslaugos suteiktos puikiai. Uzsakyma prieme sekmadieni, o pirmadienis ryte jau vyko remontas. Greitai, kokybiskai, aiskiai.
paaiskino visus su remontu susijusius reikalus.
Ataiskaityti galejau kortele namuose (patogu).
Po skalbimo mašinos būgnu istrigo pašalinis daiktas, meistras Ernestas greitai susitvarkė su savo darbu. Ačiū, už kultūringą ir profesionalu aptarnavimą.
2020.07.17 pirkau indukcinę kaitlentę Whirlpool. 2020.07.21 išsikviečiau Salvatos meistrą ją pajungti... kuris pajungdamas sugebėjo sudeginti laidus ir tik 2020.07.23 ją pajungė. Ir dėl šito neprofecionalalus ir labai brokuoto Salvatos meistro darbo ją pajungiant - aš praradau garantinį aptranavimą, ką ir sužinojau šiandien 2022.06.02 - kai išsikviečiau meistrą kaitlentę nuvežti garantiniam remontui. Saugokitės SALVATOS!!!! Jie labai neprofesionalūs! Jie "paterios" jums priklausantį garantinį aptarnavimą ir net neinformuos jūsų apie tai! Aš nuo jų nukentėjau - užtat perspėju jus!
Pas mus skalbimo mašiną remontavo meistras Ernestas. Mano patys geriausi atsiliepimai apie šį meistrą, greitai tiksliai ir operatyviai nustatė ir pašalino gedimą
Pakeitė detalę ir dar suteikė garantiją 6 mėn.
Rekomenduoju visiems! Ačiū meistrui.
Prieš keletą savaičių išsikvietėme IĮ Salvata meistrą, dėl skalbimo mašinos gedimo. Apie meistrą Ernestą tik patys geriausi atsiliepimai. Skalbimo mašiną suremontavo labai greitai, viską paaiškino ir davė patarimų. Ačiū labai. Esant reikalui kreipsimės tik į Jus. :)
Sveiki. Ernestas is Salvata pries kelias savaites remontavo dziovykle Siemens IQ700. Po remonto puikiai veikia. Taip pat puikiai organizuotas isvezimo ir atvezimo procesas. Likome patenkinti suteikta paslauga.
Šiemet 2022 05 11sugedo skalbimo mašina BOCH (neatsidarė dorytes). Tą pačią dieną pavyko susitarti dėl meistro vizito. Kita diena sutartu laiku atvyko meistras Ernestas, kuris per kelias minutes nustatė priežastį ir operatyviai atidarė skalbimo mašiną, sutvarkė gedima, pakeitė rankeną. Darbuotojas Ernestas aptarnavo greitai, profesionalus, kultūringai. Esame labai dėkingi.
Rekomenduoju.
Sugedo skalbimo mašina/džiovyklė BEKO | pastoviai imė vandenį, paskambinom, meistras Ernestas atvyko tą patį vakarą, įvertino koks gedimas, užsake reikiama detale kurią reikėjo keisti. Tik gavęs detale, susisiekė sutarėm kitą datą, atvyko pakeisti. Viskas labai paprastai, greitai ir aiškiai. Ačiū!
Trumpa ir paskutinė patirtis - pridaviau remontui lygintuvą. Sumokėjau avansą - 25 EUR už diagnostiką, kuris turi būti įskaičiuojamas į remonto kainą. Pažadėjo paskambinti po gedimo nustatymo. Praėjus 3 dienoms - jokios info; skambinu - žadėjo dienos bėgyje perskambinti. Skambinu kitą dieną - vėl pažadas perskambinti. Perskambino, pasakė kas sugedę, kainą. Apie remonto pabaigą žadėjo informuoti SMS žinute - jokios info. Nuvažiavau pasiimti - sumokėjau papildomai 21 EUR.
Apie kainodarą - detalės kaina - 11 EUR, darbas - 10 EUR; bendrai sumokėjau 46 EUR. Pabandžiau aiškintis už ką tiek moku - atsakymas: viskas surašyta sąskaitoje...
Nuoširdžiai siūlau - niekados nesinaudokite Salvatos paslaugomis.
Nerekomenduoju kreiptis dėl dulkių siurblio roboto remonto. Ne tik, kad nenustatė tikros gedimo priežasties, tačiau „remontavo“ daugiau nei visą mėn.., o robotukas buvo neveikiantis ir atidavė kaip suremontuotą. Dar kartą nuvežėme po vienos dienos, tačiau robotukas taip ir nebuvo suremontuotas. Paprašius grąžint, i teko laukti dar savaitę. Ofiso darbuotoja bendravo neprofesionaliai ir nemandagiai. Paskambinus atsakingam asmeniui (gal direktoriui) teko klausytis ne atsiprašymo, o nemandagių kaltinimų, kad tai mūsų problema, ne jų.
Sugedo skalbimo mašina (neatsidarė). Tą pačią dieną pavyko susitarti dėl meistro vizito. Atvyko meistras Ernestas, kuris per kelias minutes nustatė priežastį, atidarė skalbimo mašiną ir pakeitė rankeną. Aptarnavimas greitas ir profesionalus. Rekomenduoju.
Buvo sugedusios dvi elektrinės viryklės kaitlentės - kreipiausi į įmonę SALVATA. Puikiai pavyko susitarti dėl meistro vizito. Meistras Borisas - patyręs specialistas, viską greitai ir profesionaliai suremontavo. Jo darbu esu labai patenkinta. Įmonė darbams suteikia garantiją ir mane išgelbėjo nuo naujos viryklės pirkimo. Sėkmės įmonei ir jos meistrams!
Niekam nerekomenduočiau kreiptis į Salvatą dėl elektros viryklių kaitlenčių kaitinimo elemento keitimo už 15min darbą buvo paimta 65eurai.
Pridaviau remontuoti švaru kavos aparatą kai atnešė po remonto net suabėjojau kad mano, indas kalkietas, pats aparatas purvinas saiubingai. Toks jausmas kad remontavo lauke ant žemės lyjant lietui. Vadybinkelis pradėjo pokalbį “klausykite jus” ir į mano skundą replikavo “dėmėsio trūkumas” Sako palikite išvalysime, bet atsiųsi išvalyto atsisakė.Tai teko laukti kol priėmėja servetėlę valė. Aptarnavo kultūra siaubinga. Kokios būklės grąžina daiktus irgi. Geriau nusifotografuokite prieš atiduodant.
Kreipiausi dėl skalbimo mašinos LG gedimo. Sutaisė greitai, tvarkingai, darbams davė garantiją. Meistro Ernesto darbu esu patenkinta.
Sveiki! Nesenai sugedo skalbimo mašina BEKO, atvykęs meistras Ernestas ir per 30 minučių ją suremontavo. Ačiū!
Sugedo skalbimo mašina (neišsiurbė vandens). Atvykęs meistras Ernestas greitai pataisė gedimą. Aptarnavimas labai kultūringas ir paslauga atlikta kokybiškai.
Meistras Ernestas puikiai atliko savo darbå / pajungė skalbykle.
Operatyviai, tvarkingai, paaiškino kaip naudoti, atsakė i visus klausimus, labai rekomenduoju !
Negalėtu būti geriau.
Dėkoju už operatyvų tvarkingą darbą, atliekant skalbimo mašinos siurblio valymo paslaugą.
Dėkoju meistrui, kuris labai operatyviai ir sažiningai suteikė skalbimo mašinos siurblio valymo paslauga.
Meistras dirba puikiai: greit nustatė gedimą ir jį pašalino.
Labai greitai atvyko ir be klausimu issprende problema. Tobulas darbas!
Labai profesionalus darbas, 10balu????
Kas per imonė paėmė pakeisti kaitlente o poto gauti informacija kaip kas kada klientas 0 vietoj pas juos tikrai nerekomenduociau
Vasario mėn. buvo atliktas kavos aparato Bosh remontas ir padarytas aptarnavimas. Viskas veikia puikiai, aptarnavimu patenkinta plius gavau patarimų dėl planuojamos įsigyti buitinės technikos ateityje.
Manau kad reikalui esant kreipsiuosi dar ne kartą.

Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė valdo prekės ženklą „Enjoy Meistrai“ (kavos aparatų remonto centras), teikia kavos aparatų aptarnavimo ir remonto paslaugas, aprūpina savo klientus aukštos kokybės priežiūros ir kavos produktais. Daugiau kaip 6 metus aktyviai padedame savo klientams vienu tikslu - kad jų darbo vietoje ar namuose kvepėtų...
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...
Insanta
North Clarity - valymo paslaugos, dezinfekcija

Adresas: Rusėnų k. 5, Rusėnų k., LT-14221 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; valymo priemonės.
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS VALYMO PASLAUGOS VISOJE LIETUVOJE UAB Insanta - įmonė į rinką žengianti su drąsiu šūkiu „Valome viską išskyrus sąžinę“. Esame savo srities profesionalai, paslaugas teikiantys visoje Lietuvoje. Turėdami ilgametę patirtį valymo paslaugų srityje galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, lanksčią...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 25 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...

Kliūtys dalyvauti viešajame pirkime: kada kvalifikacijos reikalavimai yra neteisėti? 08-09 07:20
Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų sąlygose gali numatyti tik tokius kvalifikacinius reikalavimus, kurie yra susiję su tiekėjo tinkamumu verstis profesine veikla, ekonominiu ir finansiniu...
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą?
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą? 08-09 07:15
Atostogos – vienas labiausiai laukiamų mūsų metų įvykių. Į jį sudedame daug lūkesčių ir planų pailsėti, patirti naujų įspūdžių, pamatyti naujų kraštų arba tiesiog pasimėgauti ramybe. Kaip leisime...
"Aston Martin" pradeda naują erą: keičia prekės ženklą ir pristato naują ikoniškąjį logotipą 08-09 07:10
Ikoniškasis "Aston Martin" ženklas kelia sparnus į naują įspūdingą erą. Itin prabangių britiškų automobilių gamintojas pristatė naują ir drąsią kūrybinę strategiją kartu pasauliniu rinkodaros...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Bank of America 33,49 -1,38%
AT&T 18,00 -1,91%