Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SALVATA, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SALVATA

Atsiliepimai apie SALVATA, IĮ

VilniausMeistrai.lt

Išsaugok savo techniką !
Parašyk savo nuomonę apie SALVATA, IĮ

Užsakius šaldytuvo detalę (sumokėta buvo iš anksto) ir po mėnesio pačiai pradėjus ieškoti užsakytos dalies paaiškėjo, kad Salvata detalę gavo tačiau ji dingo. Patys pasiūlė grąžinti pinigus. Maniau, kad tuo viskas ir baigsis. O, bet, tačiau... Praėjus mėnesiui į elektroninius laiškus neatsako, skambinant telefonu atsiliepia tačiau paaiškinti kada bus atliktas pinigų grąžinimas negali. Bendraujant telefonu šaukia ir teigia, kad neturiu teisės jų šokdinti, na o galiausiai tiesiog numeta ragelį. Klientų aptarnavimo pavyzdys numeris vienas.
Administratorius turbut prasciausias koki esu mates. Leiskit zmogu i pencija:)
Greitai mandagiai tvarkingai 2021 01 o7 s83Ruteikė paslaugą ir sutvarkė viryklę. Ačiū labai.
Puikus meistras, greitai atvažiavo, greitai rado problemą ir greitai viską sutaisė.
Labai dekui, puikus darbas, zinoma noretusis pigiau :)
Meistras Ernestas dirba greitai ir kokybiškai. Taisėm skalbyklę, kol kas viskas veikia gerai.
Greitai ir kokybiškai atliktas indaploves remontas. Rekomenduoju!
Remontavo mūsų kavos aparatą. Greitai surado gedimą ir įvardyjo remonto kainą. Greitu darbu bei pristatymu į namus esame patenkinti.
Šaldytuvo remontas. Surado gedimą ir sutvarkė per pusvalandį. Dirbo tvarkingai, meistras išmanantis. Sumokėjau 87€. Darbas įkainuotas 40€. Manau, daugoka.
Šiandien pirmą kartą naudojausi jų paslaugomis. Reikėjo pajungti naują viryklę, atjungiant senosios laidą. Meistras atvyko, senoji viryklė stovėjo bendro naudojimo koridoriuje, laiptinėje. Pasakęs man, kad nebūtina man stovėti tarpduryje, ėmėsi darbo. Kai meistras išvyko, pamačiau, kad atsisuko senosios viryklės orkaitės dureles ir išsivežė netaręs man apie tai nė žodžio. Dar gražiau - pasuko ta puse į sieną, kad nepamatyčiau iš karto. Lyg to dar būtų maža, nuo mano naujosios viryklės tyliai man nematant susipakavo metalines tvirtinimo detales. Prieš tai man paaiškino, kad man jos nereikalingos. Viskas gerai, bet tai nereiškia, kad man jų negali prireikti ateityje ir, kad man pildant dokumentus jis gali jas įsidėti sau, nes jos tuo metu gulėjo ant stalo. Sumokėjau 45 eurus už 15 min darbą ir dar likau apvogta. Tegu tos detalės ir nedaro didelės prasmės mano gyvenime, bet šitaip elgtis yra šlykštu. Tai yra pirmas ir paskutinis kartas kai naudojuosi jų paslaugomis.
Indaplovės remontas. Užsakėme paslaugą. Atvyko laiku. Bet kitas meistras jau buvo pradėjęs remontuoti, o mes Salvatos paslaugos neatšaukėm, tai teko vien už iškvietimą sumokėti apie 30 Eurų. Sako, tokia jų tvarka.
Džiovyklės remontas. Suteikta paslauga patenkinti : atvyko sutartu laiku, greitas ir profesionalus remontas. Deja, darbų kaina gana aukšta.
Labai patenkinta meistru Ernestu. Turiu seną skalbimo mašiną, vis kas nors sugenda, o meistras Ernestas atskuba kuo greičiausiai, pakeičia detalę ir aš vėl skalbiu! Ačiū
Profesionalu, matosi, kad žino ką daro. Mandagus aptarnavimas, greičiausias įmanomas problemos sprendimas. Paskambinau šeštadienį vakare, sekmadienį popiet indaplovė buvo sutvarkyta, įskaitant reikalingos detalės pakeitimą. Net jei būčiau labai priekabus, nebūtų prie ko prikibti.
Niekam nerekomenduoju, per kelis kartus nesugebėjo sutaisyti šaldytuvo, paprašius grąžinti pinigus sutiko (nors aiškina, kad viskas ten sutaisoma - tai kiek kartų reikia važiuoti??), vėliau neatsiliepia telefonu ir neatrašo į žinutes, pinigų negrąžina. Neprofesionalūs, nesąžiningi ir nepatikimi.
Skalbimo mašina buvo suremontuota greitai, viskas tvarkinga. Ačiū. Rekomenduoju
Dėkoju už profesionaliai atliktą darbą (tvarkant skalbimo mašiną). Kultūringai, greitai ir su aiškia informacija!
Meistrai kvalifikuoti. Taisė skalbimo mašina. Tiek bendravimu, tiek darbu esu patenkinta.
Visikai nemokantis bendrauti specialistai. Tyciojasi.Grubiai bendrauja. Kreipiausi 2 kartus. Nerekomenduoju.
Į užregistruotą užklausą dėl sugedusio vandens šildymo katilo greitai sureagavo vadybininkas, pažadėjęs, kad netrukus susisieks meistras dėl atvykimo. Joks meistras taip ir nesusisiekė per 3 savaites, teko ieškoti kito meistro. Nerekomenduoju
Labai puiku. Kultūringa, greitai, kokybiškai. Ačiū Ernestui
Jolanta Vaičiukaitė
2020-12-07 18:29:09 IP 2ju3l5p4
Nusivyliau paslaugų kokybe. Atvežusi ir palikusi diagnostikai ir gedimo nustatymui kavos virimo aparatą, niekas nesusisiekė ir nepranešė ar yra gedimas ar reikalinga tik patikra. Tik po savaitės laiko (pati skambinausi kelis kartus pasiteirauti kokia situacija ir ar justatytas gedimas) gavau SMS pranešimą kad galiu atsiimti kavos aparatą. Atvykus paaiškino kad tiesiog reikėjo nukalkinti, nors darome tai nuolat.. susimokėjau 55 eurus, matyt už nukalkinimą... galop aparato gedimas nebuvo pašalintas, tuomet kreipiausi jau į kitą taisyklą, kur paaiškėjo kad sugedusi vandens pompa. Gal tik man taip nepasisekė, kitiems linkiu sėkmingų atliktų remonto darbų.
Tinginiai!!!! Neveiksnus!!!! Robotila xiaomi taiso jau virs 2 menesius!!!!!! Tik blogiausi atsiliepimai!!!!!!!!! Nesusidekit bekit nuo tokios kontoros kuo toliai
Puikiai susitvarkė, greitai ir efektyviai.
Kvalifikuotai ir profesionaliai atlikta džiovyklės gedimo diagnostika bei remontas. Atvykta kitą dieną po užsakymo, sutartu laiku. Rekomenduoju.
Tvarkė skalbimo mašiną, gedimo nustatymas ir jo šalinimas iki 20min.
Darbas kainavo 10 kart daugiau nei detalė.
Nusivyliau Salvata paslaugų kokybe, nes:
1. Indaplovės remontas užtruko daug ilgiau, nei buvo sutarta. Buvo sutarta 7 darbo dienos, užtruko 20 darbo dienų, bet ir tik tuomet atvežė, kuomet pradėjau pats ieškoti ir rašyti elektroninius laiškus. Jokio perspėjimo kad užtruks ilgiau nepateikė.
2. Telefonu neteikia informacijos apie remonto eigą, o parašius interneto puslapyje užklausą arba elektroniniu paštu servisas@salvata.lt, nereaguoja ir neatsako.
3. Suremontuota indaplovė skleidžia daug intensyvesnį garsą, kelia didesnį triukšmą. Pakeistas cirkuliacinis variklis.
ATSARGIAI! Jei turite alternatyvu rinkites jas. Imone neatsakingai elgiasi su klientu daiktais, pradangina daiktus, o poto kaltina klienta jo neapdairumu neigdama fakto, jog pradangino svetima turta.
Labai nemandagiai sprendzia problemas ir kaltina klienta keslais pasipelnyti kai kliento turta pradangina...
LABAI PRASTA KULTURA IR POZIURIS I KLIENTA.
Profesionalus, mandagus ir maloniai bendraujantis meistras Borisas. Rekomenduoju.
Dujinės viryklės meistras atvyko sutartu laiku ir pašalino problemą. Ačiū!
Greitas regažas į užklausą. Aiškus priežasties nustatymas. Mandagumas. Punktualumas.
Gal kiek užaukštint kaina.
Ačiū
Atsakingas darbuotojas, dėvėjo apsaugos priemones. Profesionaliai atliko savo darbą, aiškiai apibūdino situaciją.
Įmonei prisiskambinau nesudėtingai, meistras atvyko po kelių dienų. Rado problemą, sutvarkė. Likau patenkinta. Kainos adekvačios. Rekomenduoju
Greitai ir ta pacia diena. Malonus aptarnavimas.
Labai šiurkštus ir nemandagus bendravimas su klientu, kalbant telefonu.
2020 11 25. apie 10:50.
Automas pranešė, kad pokalbis bus įrašomas, tai galima būtų pasiklausyti.
Atsizvelgiant I tesioginius serviso atstovus AEG kompanijos kurie pasiule atvazioti po menesio (!!!!!), paskambinus I Salvata-jau kita diena mestras buvo pas mus, po dveju dienu turejome defektacijos akta, dar po dveju dienu nauja katlente buvo pajungta!! Paprastas ir profesionalus servisas!!!
Sugedus orkaitei ir kaitlentei ir būnant saviizoliacijoje (negalint priimti meistro namo), meistras padėjo ieškoti gedimo telefonu, pateikė išvadą, kad bus gedimas elektros įvade. Patestavus tuo įsitikinau pats. Bendravimas telefonu buvo malonus. Dėkoju!
Skalbimo masinos remontas buvo greitas ir kokibiskas.
Bet uz detales pakeitima kuri kainuoja apie 20 eur sumoket 100 eur uz darba yra daug.Nerekomenduoju
Labai patenkinti suremontuota skalbykle. Patiko perskambinimo funkcija praleistiems skambučiams. Meistras kvalifikuotas ir malonus. Vien geri įspūdžiai!
Džiugu, kad yra SALVATA, kur galima kreiptis sugedus buitinei technikai. Dėkoju už skubiai (šeštadienio vakarą, o kreipiausi šeštadienio rytą) ir puikiai sutaisytą skalbimo mašiną. Aptarnavimas puikus, rekomenduoju ir kitiems!
Darbą atliko puikiai. Dėkinga už vėl puikiai veikiančią skalbinių džiovinimo mašiną. Rekomenduoju, geras meistras
Meistras dirbo net suprakaitavęs. Sutvarkė sugedusią kaitlentę. Nusiskundimų neturiu, tik pamates darbo rezultatus, drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.
Užsisakyti detales šioje "įmonėje" nerekomenduoju. Po apmokėjimo liksite kvailio vietoje. Tai, kad žada pristatyti per "maks. 7 d.d." man po 30 d.d. pavirto į "užsakymas padarytas, o kada gausime - nežinome". Lochotronas.
Gintautas Jakimauskas
2020-11-08 21:51:52 IP 2e914gqc
Puikiai atlikta skalbyklės Ariston Aqualtis AQSD 129 EU gedimų diagnostika
(meistro tel +370 650 87181), gaila tik kad reikalingų detalių kaina viršija analogiškos naujos skalbyklės kainą, taip kad teks pirkti naują skalbyklę (pvz. Hotpoint Ariston AQS73D 29 EU/B, 369, 99 EUR parduotuvėje varle.lt).
Daniel Bartoševič
2020-11-08 21:13:03 IP 28mduna9
Laiku ir puikiai atliktas darbas. Profesionalu.
Rinksiuos kitą kartą!
09, 23d.meistras Ernestas remontavo mūsų SIEMENS skalb. Mašiną.Ačiū.Gerai veikia.
Puikus aptarnavimas, kai neprisiskambinau patys perskambino. Atvyko sutartu laiku, darbą atliko greitai. Rekomenduoju. Matosi, kad dirba profesionalai.
Puikus aptarnavimas- negaledami is karto atsiliepti, perskambino. Laiku atvyko, identifikavo problema. Isveze sutaisyti ir pristate dziovykle namo. Rekomenduoju, nes nei viena kita imone neatsiliepe i skambucius, o atsiliepusios zadejo atvykti, taciau taip ir neatvykdavo. Salvata greitai ir kokybiskai atliko paslaugas.
Tikrai viskas su aptarnavimu tvarkoje (vyko gedimo nustatymas) - meistras atvyko punktualiai, gedimą identifikavo, pasakė, kiek kainuos.
Tikrai ateityje prireikus paslaugos kreipsiuosi vėl pas juos.
Skalbimo mašinos remontą atliko greitai ir profesionaliai. Likau patenkinta

Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 24 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Sivita
Visos valymo paslaugos

Adresas: Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...
Gerdnesta
Adresas: Merkinės g. 83, LT-62235 Alytus.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos.
GERDNESTA, MB - profesionalias valymo ir švaros serviso paslaugas teikianti įmonė. Pagrindinis tikslas tenkinti klientų poreikius švaros paslaugų srityje ir priemonių aprūpinime. Siūlome aukštos kokybės švaros paslaugas: įmonių patalpų valymas, poremontinis valymas, periodinis valymas, minkštų baldų, kiliminės...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...

Investicijų bankininkė R. Laukien: apsispręskite, kokio pyrago norite
Investicijų bankininkė R. Laukien: apsispręskite, kokio pyrago norite 01-22 10:59
"Ir kuriant kompaniją, ir investuojant į ją labai svarbu suprasti, kas sudaro jos vertę. Jei tik žmonės, tai bus rizikinga. Tarkime, konsultacinių kompanijų vertę sudaro vien žmonės, ir jas sunku...
Bitkoino kainos korekcija – didžiausia per 10 mėnesių
Bitkoino kainos korekcija – didžiausia per 10 mėnesių 01-22 10:41
Investuotojai į populiariausią kriptovaliutą bitkoiną (BTC), regis, yra pasirengę užbaigti savaitę didžiausiu kainos kritimu per bent 10 mėnesių. Per ketvirtadienį kriptovaliuta neteko 13% savo...
"Klaipėdos medienos" žalioji pertvarka: už 6 mln. Eur pradedamas gamybos modernizavimas 01-22 10:33
Į žaliosios gamybos kompaniją transformuojama medienos plokščių gamybos "Klaipėdos mediena” pradeda pagrindinį pertvarkos etapą. Per šiuos metus už 6,2 mln. Eur gamykloje bus įdiegtos Vokietijos...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%