Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saltum

Atsiliepimai apie Saltum, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Saltum, UAB

Gintaras 2020-06-02 21:43:32
Praėjo daugiau kaip mėnuo po užsakymo. Durelės jau neužsidaro. Lentynos žadėtos neatveža. Kokybė nekokia.
Gerbiamas pone Gintarai,
lentynėlęm, kurią Jums papildomai padarėme jau 3 kartus darbuotojai bandė užvežti, bet niekas jų neįsileido.Ir į skambučius neatsakėte, tai kaip su Jumis susisiekti.
Jei kas nors negerai su baldais, turite mūsų pašto adresą - parašykite ir suderinsim atvykimo laiką.
Viso ko geriausio Jums
NEPATIKIMA IMONE.NEATSISKAITO UZ SUTEIKTAS PASLAUGAS.NEKELIA RAGELIO. IGNUORUOJA LAISKUS.NEPATARTINA DIRBTI SU TOKIA IMONE.INFORMACIJA APIE IMONE KELIAUJA I ATITINKAMAS INSTANCIJAS.
Greita komunikacija, labai greitas užsakymų patvirtinimas ir kokybiška gamyba, puikus aptarnavimas, puikus kainos ir kokybės santykis. Nė viena kita įmonė negalėjo pasiūlyti atlikti darbų vos per keletą dienų nuo užsakymo pateikimo! Esam labai patenkinti, tikrai labai rekomenduoju. Labai džiaugiuosi radusi šią įmonę, būtinai naudosime jūsų paslaugomis ir ateityje!
Baldų gamyba buvo atlikta labai greitai ir už konkurencingą kainą. Saltum projektų vadovė Vida reagavo labai greitai į užklausas ir smulkių klausimų suderinimą atliko tiesiogiai su dizaineriu.

Labai rekomenduojame ir dėkojame už operatyvų ir kokybišką darbą.
Greitai įvykdytas užsakymas. Malonus bendravimas su Vida. Esu patenkintas užsakymu. Tikrai rekomenduoju.
Greitai įvykdytį užsakymai, puikus aptarnavimas, prieinamos kainos, aukšta baldu ir atliktų montavimo darbų kokybe. Esam labai patenkinti, tikrai rekomenduoju, nenusivilsit.
Rekomenduoju šią įmonę, nes tokių terminų, kainų ir kokybės negalėjo pasiūlyti nei vienas baldų gamintojas iš 17 apklaustų įmonių. Kaina skyrėsi per pusę! Gamino 3 dideles spintas: koridoriaus, drabužinės ir miegamojo, bei vaiko kambario spinteles su stalu. Tas mums kainavo TIK 4000 EUR! Mažesnio kainų pasiūlymo kaip 8000 EUR nebuvome gavę. Vadybininkė nuolat komunikavo, siūlė variantus, prisitaikė prie terminų. Mums labai patiko darbas, kokybė ir žinoma, baldų išvaizda. Labai didelis ačiū! Pasitikėkite šia įmone, nes manau, kad blogi atsiliepimai yra tiesiog konkurencinė kova.
Kaip įrodymą, prisegu spintų vizualą ;)
Įmonė puikiai atliko savo darbus pasiūlydama ir pagamindama nebrangius virtuvės baldus. Esame labai patenkinti.Pagaminti baldai buvo greičiau nei prašėme ir tikėjomės. Sumontavo atsakingai ir kruopščiai.
Labai dėkoju už drabužinės baldus. Esu patenkinta greita ir konkrečia komunikacija, vadybininkė Vida labai maloni ir paslaugi. Meistrai taip pat dirba labai greitai, patikimai ir kokybiškai, esu labai patenkinta gautu rezultatu. Didžiulę drabužinę gavau per 1, 5 savaitės. Sėkmės jums :)
Puiki įmonė, 2019 m. gruodžio mėn. pagamino prieškambario baldus. Baldai pagaminti kokybiškai ir laiku. Labai maloni vadybininkė Vida. Rekomenduoju.
NEPRASIDĖKITE SU ŠIA ĮMONE, nebent norite GALVOS SKAUSMO. Įmonė įsipareigojimų nevykdo, atsakomybės nulis, moka tik vynioti VATĄ. Apie nesklandumus niekada nepraneša, susisiekti neįmanoma. ATSIBUNDA PO MĖNESIO, paverkia ir vėl dingsta. BALDAI UŽSAKYTI 2019.02.02d. Iki šios dienos neužbaigė dar visų darbų ir negali ATSAKYTI KADA UŽBAIGS, tolerancijos nulis, darbuotojai ukrainiečiai.
Violeta 2019-09-15 10:37:12
UAB Saltum gamina kokybiškus modernius ir klasikinio stiliaus nestandartinius baldus. Čia dirba profesionalūs, atsakingi, padorūs darbuotojai. Jei ir paveluoja su terminu, tai dėl, taip sakant, "force majeure"...Visiems pasitaiko...Vida - žmogus, kuriuo galite pasitikėti, rekomenduoju.
Ačiū už malonų atsiliepimą.Paprastai užsakovai rašo, kai kas nors nepatinka ir labai retai, atranda laiko padėkoti.
Esame pasiruošę pagelbėti.kreipkitės, esate laukiama užsakovė
IMONE NEPADARO SUTARTO DARBO LAIKU IR NET NESITEIKIA PAAISKINTI AR PASAKYTI KADA BUS BAIGTAS DARBAS, KURIS JAU TESIASI DU METAI.TAD KLIJANTAI BUKIT ATSARGUS DARBU UZSAKYMAIS.