Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Saltum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saltum

Atsiliepimai apie Saltum, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Saltum, UAB

Greita komunikacija, labai greitas užsakymų patvirtinimas ir kokybiška gamyba, puikus aptarnavimas, puikus kainos ir kokybės santykis. Nė viena kita įmonė negalėjo pasiūlyti atlikti darbų vos per keletą dienų nuo užsakymo pateikimo! Esam labai patenkinti, tikrai labai rekomenduoju. Labai džiaugiuosi radusi šią įmonę, būtinai naudosime jūsų paslaugomis ir ateityje!
Baldų gamyba buvo atlikta labai greitai ir už konkurencingą kainą. Saltum projektų vadovė Vida reagavo labai greitai į užklausas ir smulkių klausimų suderinimą atliko tiesiogiai su dizaineriu.

Labai rekomenduojame ir dėkojame už operatyvų ir kokybišką darbą.
Greitai įvykdytas užsakymas. Malonus bendravimas su Vida. Esu patenkintas užsakymu. Tikrai rekomenduoju.
Greitai įvykdytį užsakymai, puikus aptarnavimas, prieinamos kainos, aukšta baldu ir atliktų montavimo darbų kokybe. Esam labai patenkinti, tikrai rekomenduoju, nenusivilsit.
Rekomenduoju šią įmonę, nes tokių terminų, kainų ir kokybės negalėjo pasiūlyti nei vienas baldų gamintojas iš 17 apklaustų įmonių. Kaina skyrėsi per pusę! Gamino 3 dideles spintas: koridoriaus, drabužinės ir miegamojo, bei vaiko kambario spinteles su stalu. Tas mums kainavo TIK 4000 EUR! Mažesnio kainų pasiūlymo kaip 8000 EUR nebuvome gavę. Vadybininkė nuolat komunikavo, siūlė variantus, prisitaikė prie terminų. Mums labai patiko darbas, kokybė ir žinoma, baldų išvaizda. Labai didelis ačiū! Pasitikėkite šia įmone, nes manau, kad blogi atsiliepimai yra tiesiog konkurencinė kova.
Kaip įrodymą, prisegu spintų vizualą ;)
Įmonė puikiai atliko savo darbus pasiūlydama ir pagamindama nebrangius virtuvės baldus. Esame labai patenkinti.Pagaminti baldai buvo greičiau nei prašėme ir tikėjomės. Sumontavo atsakingai ir kruopščiai.
Labai dėkoju už drabužinės baldus. Esu patenkinta greita ir konkrečia komunikacija, vadybininkė Vida labai maloni ir paslaugi. Meistrai taip pat dirba labai greitai, patikimai ir kokybiškai, esu labai patenkinta gautu rezultatu. Didžiulę drabužinę gavau per 1, 5 savaitės. Sėkmės jums :)
Puiki įmonė, 2019 m. gruodžio mėn. pagamino prieškambario baldus. Baldai pagaminti kokybiškai ir laiku. Labai maloni vadybininkė Vida. Rekomenduoju.
NEPRASIDĖKITE SU ŠIA ĮMONE, nebent norite GALVOS SKAUSMO. Įmonė įsipareigojimų nevykdo, atsakomybės nulis, moka tik vynioti VATĄ. Apie nesklandumus niekada nepraneša, susisiekti neįmanoma. ATSIBUNDA PO MĖNESIO, paverkia ir vėl dingsta. BALDAI UŽSAKYTI 2019.02.02d. Iki šios dienos neužbaigė dar visų darbų ir negali ATSAKYTI KADA UŽBAIGS, tolerancijos nulis, darbuotojai ukrainiečiai.
NEPATIKIMA IMONE.NEATSISKAITO UZ SUTEIKTAS PASLAUGAS.NEKELIA RAGELIO. IGNUORUOJA LAISKUS.NEPATARTINA DIRBTI SU TOKIA IMONE.INFORMACIJA APIE IMONE KELIAUJA I ATITINKAMAS INSTANCIJAS.
Violeta 2019-09-15 10:37:12
UAB Saltum gamina kokybiškus modernius ir klasikinio stiliaus nestandartinius baldus. Čia dirba profesionalūs, atsakingi, padorūs darbuotojai. Jei ir paveluoja su terminu, tai dėl, taip sakant, "force majeure"...Visiems pasitaiko...Vida - žmogus, kuriuo galite pasitikėti, rekomenduoju.
Ačiū už malonų atsiliepimą.Paprastai užsakovai rašo, kai kas nors nepatinka ir labai retai, atranda laiko padėkoti.
Esame pasiruošę pagelbėti.kreipkitės, esate laukiama užsakovė
IMONE NEPADARO SUTARTO DARBO LAIKU IR NET NESITEIKIA PAAISKINTI AR PASAKYTI KADA BUS BAIGTAS DARBAS, KURIS JAU TESIASI DU METAI.TAD KLIJANTAI BUKIT ATSARGUS DARBU UZSAKYMAIS.

Dusėtai
Baldai namams

Adresas: Antakalnio g. 6, LT-20139 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Elevyt
Sofa-lova.lt; minkštų baldų prekyba Vilniuje

Adresas: Žirmūnų g. 70, Klasikos namai, 3 aukštas, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Sofa-lova.lt yra specializuota sofų ir sofų lovų internetinė parduotuvė, kuri jau eilę metų džiugina savo pirkėjus aukštos kokybės, išskirtinio komforto ir dizaino sofomis. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas rastų bei lengvai ir patogiai įsigytų savo svajonių sofą arba sofą lovą. Reaguodami į rinkos poreikius...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Stebėdama internetinę prekybą VMI identifikavo PVM karuselę
Stebėdama internetinę prekybą VMI identifikavo PVM karuselę 05-25 13:10
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) atliko internetinės prekybos analizę ir, palyginusi gautus rezultatus su su turimais trečiųjų šalių duomenimis, pradėjo 20 kontrolės veiksmų užsienio įmonėms...
Abejoti geležinkelio elektrifikavimo projektu ministeriją verčia ir rangovo reputacija 05-25 12:52
Vilniaus geležinkelio mazgo ir ruožo Kaišiadorys-Klaipėda elektrifikavimo projektų vidaus auditą atlikusi Susisiekimo ministerija skelbia, kad yra rizika šiems projektams negauti ES lėšų ir...
Japonija atšaukia nepaprastąją padėtį
Japonija atšaukia nepaprastąją padėtį 05-25 12:42
Japonijos premjeras Shinzo Abe pirmadienį paskelbė atšaukiąs dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 paskelbtą nepaprastąją padėtį, šalyje smarkiai sumažėjus naujų užsikrėtimo atvejų skaičiui.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%