Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Saltum, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Saltum

Atsiliepimai apie Saltum, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Saltum, UAB

Marius 2022-07-07 11:34:45
Visi neigiami komentarai tik patvirtina imones darbo etika ir reputacija.
Pries kelias dienas is SALTUM gavome suklastota pinigu pavedimo kopija.
Sveiki, ar pagal "suklastotą" pavedimną negavote pinigų.
Gal parašykite į el.paštą, pagal ko0kį pavedimą nebuvo gautos lėšos, išsiaiškinkime, juo labiau, kad net neparašėte
iš kokios įmonės esate.
Gražios dienos
Visi neigiami komentarai tik patvirtina imones darbo etika ir reputacija.
Pries kelias dienas is SALTUM gavome suklastota pinigu pavedimo kopija.
Jūratė 2022-03-07 18:02:29
Sveiki, nesiūlau niekam nesinaudoti šitos įmonės paslaugomis. Nežinau net nuo ko pradėti esmė tame, kad su šia įmone buvo pasirašyta sutartis dar pernai apie gegužės -birželio mėn. Pas mane šiek tiek užsitesė remonto darbai, bet įmonė dėl to nepatyrė jokių nuostolių nes jiems buvo apmokėtas pilnas mokėjimas. Užsakymo suma kažkur 4500 eur, be buitinės technikos. Ir ką jūs galvojat vėlavo su baldais apie 4 mėnesius ir tai turėdavau vos ne kiekvieną dieną skambinti. Spintą pagamino kreivą nes meistras kuris darė remontą perspėjo, kad grindys nelygios. Matavimus daręs darbuotojas pasakė nebėda perduos į gamybą. Nežinau ar darbuotojas neperdavė ar gamyboj pagamino su broku. Bet čia dar nieko, sumontavo buitinę techniką ir išvažiavo. Pradėjus valyti pamačiau, kad buitinė technika sumontuota visai ne ta kurią užsakiau ir išsirinkau. Paskambinau poniai Jolantai paparšiau paaiškinti kaip tai nutiko, kad sumontuota ne ta buitinė technika. Čia viska vyko lapkričio mėnesį. Man pradėjo aiškinti kaip visuomet meluoti, kad šita dar geresnė. Sutarėm taip, kad man tą pačią dieną atsiūs kainas ir specifikaciją, kad aš galėčiau patikrinti ar atitinka aprašymus su mano užsakyta. Deja po dešimt kartų skambinimo gavau gal tik prieš porą mėnesių. Buitinė technika nupirkta pigesnė, baldų gamyba iki šiol neužbaigta, negali pagaminti sienelės manau ir nebepagamins nuo lapkričio mėnesio gamina. Ponia Jolanta pirmą kartą į monėja sutikau dirbantį žmogų taip meluojantį. Tai žmogus su nesibaigiančiom problemom kada nepaskambinsi tai laidotuvėse, tai kelionėj, tai serga, tai darbuotojai visi serga, tai atostogauja, tai vėl serga ir visuomet prižada paskambinti, bet taip ir nepaskambina. Telefonų ponia ir nekelia, į laiškus nori atsako nori ne. Nežinau kas jiems gali rašyti gerus atsiliepimus nebent patys. Ir ką Jūs galvojat manęs atsiprašė ir gražino pinigus už ne tokią buitinę techniką skirtumą ne, spintų durys slankioja nesifiksuoja nors žadėjo taip pat sutvarkyti. Kadangi nebesitikiu atgauti nei pinigų nei, kad pagamins sienelę noriu perspėti kitus neturėti reikalų su šia kontora.Paskutinį kartą ponia Jolanta sakė paskambins ketvirtadienį praėjo dvi savaitės, žadėjom aptarti eilinį kartą reikalus, na kaip galvojat sulaukiau skambučio. Beje prašiau, kad stalčius pagamintų su automatiniu atidarymu ir lygiom durelėm, be jokių apvadų. Šitas žmogus girdi tik save.
Žinokit jai aš paiimu pinigus tai ir vygdau pažadus, ar turėčiau gėdintis sumokėjus pinigus, kad pagrystu čekiais ir samata, tas pats galioja ir valytojai neatvažiavai grąžini pinigus, aš neturiu prašyti ir laukti mėnesio laiko.Kodėl dėl spintos iš karto buvo sakyta ir dėl durų žadėjot, kai sienelę atvežit patvarkyti. O ponia Jolanta visuomet serga arba keliauja. Tai turi būti pavaduojantis žmogus ir aš sirgau mėnesį laiko, tai ką dabar darbas stovi įmonės Aš jau šitą girdėjau ne vieną kartą pas Jus jai ką tai arba Jolanta serga arba visi darbuotojai. Kodėl neatsakot į klausimą meistras buvo parodė, kad tikrai nelygios grindys, dar kartą kartoju sakė bus perduota į gamybą, tai ar matavęs darbuotojas neperdavė ar gamyboj. Specialiai remontą darantis žmogus važiavo parodyti ir pasakyti. O kaip su buitine technika čia Jums normalu. Kodėl ponia Jolanta žadėjusi atsiūsti dokumenus tą pačią dieną atsiuntė nesenai, čia nuo Lapkričio mėn. Ir dar kiek kartų skambinau.Aš savo įsipareigojimus įvygdžiau laiku. Kodėl sienelė gaminama 4 mėn. Tai galim kažką kitą derinti jai neturit tokios medžiagos, beje jai sandėliavot tai ir sienelė turėjo būti pagaminta. Jūsų melui nėra ribų. 7
Jūratė 2022-03-07 18:02:29
Ponia miela, tai Jūsų darbuotojas darė išmatavimus ir sakė nėra problemų bus perduota į gamybą tai kieno klaida. Kur Jūs sandėliavot Jums pranešiau, kad Rugsėjo mėnesį galėsit montuoti. Bet kadangi nebuvo pagaminti, tai sulaukiau lapkričio pabaigoje ir tai visą savaitę montuojami, dėl buitinės technikos iš viso.Ponia miela jai neužsakėt mano buitinės technikos tai gal reikia informuoti klientą ir derinti su juo o ne išrinkti savo nuožiura ir atvežus tylom sumontuoti? Jai iš tikro sandėliavot tai kur sienelė, nes papraščiausiai nepagaminta, tai čia nuo liepos mėnesio šiaip turėjot kartu atvežti. Jūsų naglumui ir įžūlumui nėra ribų.
Jūratė 2022-03-07 18:02:29
Pradėkime nuo to, kad mes pasigaminę Jums baldus sandėliavome 4 mėn, nes niekaip nesibaigė darbai.Ir skambindavot kas antra diena kad pasakytumėt, kad greitai viskas bus.Pagaliau, kai baigėte remontus, paaiškėjo, kad grindininkai sudėjo grindis su 60 mm nuolydžiu.Teko taisyti jų darbą baldais.Priėmėte spintas ir pasirašėte perdavimo aktą, kad viskas gerai, dabar pakeitėte nuomonę?
Kaip suprantame, tai visi, kurie pas Jus dirbo buvo labai blogi ir statybininkai ir elektikai net gi valytojai.
Beja ponia Jolanta paskutinį kartą su Jumis kalbėdama telefonu vos prakalbėjo, nes sunkiai sirko kovidu ir dar šiandien turi nedarbingumą.Bet negi tai problema Jums p.Jurate.
Perspėjam visus, kurie teikia paslaugas, geriau pasirinkite kitą užsakovą, nes su šia ponia turėsite daug problemų.
Rekomenduoju, pagamino sieninę spintą greičiau nei buvom sutarę ir už racionalią kainą. Sumontuoti atvažiavo taip pat greit, po montavimo darbų paliko kambarį tokį pat tvarkingą kaip ir rado.
Labai atsakingai į kliento pageidavimus žiūrinti įmonė. Užsakinėjome kelis skirtingus nestandartinius baldus, kurie buvo puikiai pagaminti ir sumontuoti. Puikų įspūdį paliko vadybininkės Vidos bendravimas, kompetencija, konstruktyvūs sprendimai. Kiekvienas užsakymas buvo kelis kartus aptartas, kruopščiai suderinant visas detales, parenkant geriausią ir praktiškiausią variantą. Iš tiesų bendradarbiavimas su šia įmone - puikus pasirinkimas ieškantiems realaus kainos ir kokybės santykio, greitų sprendimų, mandagaus aptarnavimo (labai kultūringi darbuotojai).
Donatas 2021-07-26 14:49:03
Ar tikrai kukliai nutyli? "Pirmas užsakymas buvo sėkmingas, bet antrasis - visiškas fiasko." Atsiliepimų esmė perspėti žmones apie galimas rizikas, ši situacija rodo, kad vieno užsakymo įvykdymas tam pačiam užsakovui gali kardinaliai skirtis nuo kito.

Grįžtant prie atsiliepimo ir argumentų, kadangi buvau gavęs naują dozę pažadų (laiško turinys įkeltas atsiliepime), situacija šiandien:
naujas pažadas buvo pagaminti iki Liepos 14 d., po Liepos 14 d. informavo jog baldus galėtų sumontuoti Liepos 22 d., dar vėliau gavau SMS, kad Liepos 22 d. negali ir galėtų sumontuoti 23 d. Šiandien 26 d. - nei baldų, nei Vidos.
Į atsiliepimą UAB SALTUM sureagavo kaip buvo galima tikėtis, bet taip pat vėliau informavo, kad baldai bus pagaminti ir sumontuoti (prisegtas susirašinėjimas). Kai eilinį kartą Vida "dingo", vėl nuvykus į gamybines patalpas buvo pareikšta, kad baldų negamins nes negiamai atsiliepiau. Tad dar vienas melas iš n-tojo.
Kur man kreiptis nebūtina patarinėti, aš žinau. Faktas, kad tai ne vienetinė (išskirtinė) situacija, todėl mano tikslas yra paviešinti šios įmonės prastą darbą, kam atsiliepimų skiltis ir skirta.
Greitai priimtas užsakymas. Greitai ir kokybiškai atliktas darbas. Puikiai patarė dėl pasirinkto baldo projekto, spalvos ir pan. Kruopščiai ir operatyviai išsprendė iškilusius nesklandumus.Vadybininkė atsakinga, meistrai mandagūs ir tvarkingi.Baldas pagamintas labai gražiai, visi klausimai sprendžiami greitai.Ačiū.
Violeta
Donatas 2021-07-26 14:49:03

Gerbiamas pone,
JEI ESATE TEISUS, KAIP RAŠOTE, KREIPKITĖS Į TEISMĄ.
MANAU, KAD TIESIOG NIEKAS NESIIMA JUMS GAMINTI DĖL TAM TIKRŲ PRIEŽĄŠČIŲ.
BET JŪSŲ NUOMONĘ VERTINAME IR UŽSAKOVAI MANOME TAIP PAT ĮVERTINS.
GRAŽIOS DIENOS
UAB SALTUM 2021-07-08 14:19:11
Ačiū už nuomonę.Pilstyti purvą Jus yiesiog genialiai mokate.
Nesiveliant į bereikalingas diskusijas tik pridėsime ankstesnį šio žmogaus atsiliepimą, apie kurį jis kukliai nutyli.

Donatas
Užsakėm miegamojo spintą, pagamino bei sumontavo greitai ir kokybiškai. Meistrai dirbo labai švariai ir saugojo parketą. Esam labai patenkinti ir drąsiai galime rekomenduoti. Komunikacija iš vadybininkės pusės puiki, viską labai lengvai susiderinom.

UAB SALTUM 2021-07-08 14:19:11

2020-11-14 | Paslauga atlikta: 2020-11
Esu irgi apgautas klientas, kuriam nepsaint visų pažadų (įskaitant ir duotus VVTAT) yra negrąžinamas 2100 eur avansas.

Šiuo atsakymu Saltum tik parodo, kad reikia Vidą ir Remigijų apeiti ir visiškai ignoruoti senus atsiliepimus.
Donatas 2021-07-02 13:48:18
Puikiai meluojanti įmonė ir nevykdanti sutartinių įsipareigojimų. Pirmas užsakymas buvo sėkmingas, bet antrasis - visiškas fiasko. Įsipareigojimai nevykdomi, vėluojama jau daugiau nei 6 mėnesiai, nuolat meluojama ir kuriamos naujos istorijos, kai istorijos baigiasi - įjungiamas visiškas ignoravimas. Neapsikentęs susiradau įmonės gamybos patalpas su įmonės direktoriumi (prieš tai dar kreipiausi į įmonės direktorių el. laišku), vadybininkė VIDA garantavo, kad per 7 dienas pagamins trūkstamus baldus, kad ir kiek pastangų tai kainuotų. Viską surašėme ant rašto, direktorius pasirašė. Praėjus daugiau nei mėnesiui po termino, sužinau, kad niekas nepagaminta. Direktoriaus parašas ant rašto irgi 0 vertės.
Jei vaikystėje neskaitėte Barono Miunhauzeno istorijų, jei jums sutartis tik popieriaus skiautė ir turit daug laiko ir nervų - šį įmonė puikiai jums tiks. Kitiems patarčiau apeiti ją labai plačiu spinduliu. Prisegu komunikaciją su šią įmone.
Teigiami atsiliepimai nuo 2021 metų pradžios tik parodo, jog seni įsipareigojimai nėra svarbūs kaip nauji ir kokia supuvusi įmonės kultūra. Kol visi baldai nepagaminti, sutartis galioja ir skaičiuojasi delspinigiai, todėl lauksiu. Prisegu ir naujausią pažadą, papildysiu šį atsiliepimą po 14 dienų, bet galiu lažintis - tai dar vienas iš daugelio nieko vertų pažadų :)

Donatas 2021-07-02 13:48:18
Puiki įmonė, darbai atlikti laiku, malonus bendravimas, gera kaina. Dabar galime džiaugtis nauja ir kokybiška virtuve.
Rekomenduoju. Kruopštus, atsakingas darbas. Kaina protinga, nebrangininkai. Labai greitai ir kokybiškai pagamino spinteles vonioje po kriauklėmis. Darbuotojai pareigingi ir kruopštūs, pataria iš praktinės pusės. Labai patenkinta firmos atliktu darbu. Galiu drąsiai rekomenduoti visiems, kam svarbus kainos ir kokybės santykis !
Rekomenduoju šią įmonę kaip patikimą, atsakingą, išmanančią savo darbą ir įsiklausančią į kiekvieną kliento norą. Darbas buvo atliktas greitai, kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi atradusi tai, ko taip ilgai ieškojau! Be galo dėkoju įmonės sielai Vidai už nuoširdų bendravimą ir praktinius patarimus.
Džiaugiamės atradę šią įmonę. Labai greitai įvykdytas užsakymas, baldai pagaminti dar greičiau nei žadėta, kai kitos įmonės siūlė keliskart ilgesnius gamybos terminus. Baldų kokybė puiki, kaina tikrai konkurencinga. Taip pat džiugino malonus bendravimas, buvo greitai sureaguota į užklausą, išsamiai atsakyta į visus klausimus ir puikiai patarta dėl baldų dizaino, praktiškumo ir kitų detalių. Galime drąsiai rekomenduoti!
Gintaras 2020-06-02 21:43:32
Praėjo daugiau kaip mėnuo po užsakymo. Durelės jau neužsidaro. Lentynos žadėtos neatveža. Kokybė nekokia.
Gerbiamas pone Gintarai,
lentynėlęm, kurią Jums papildomai padarėme jau 3 kartus darbuotojai bandė užvežti, bet niekas jų neįsileido.Ir į skambučius neatsakėte, tai kaip su Jumis susisiekti.
Jei kas nors negerai su baldais, turite mūsų pašto adresą - parašykite ir suderinsim atvykimo laiką.
Viso ko geriausio Jums
NEPATIKIMA IMONE.NEATSISKAITO UZ SUTEIKTAS PASLAUGAS.NEKELIA RAGELIO. IGNUORUOJA LAISKUS.NEPATARTINA DIRBTI SU TOKIA IMONE.INFORMACIJA APIE IMONE KELIAUJA I ATITINKAMAS INSTANCIJAS.
Greita komunikacija, labai greitas užsakymų patvirtinimas ir kokybiška gamyba, puikus aptarnavimas, puikus kainos ir kokybės santykis. Nė viena kita įmonė negalėjo pasiūlyti atlikti darbų vos per keletą dienų nuo užsakymo pateikimo! Esam labai patenkinti, tikrai labai rekomenduoju. Labai džiaugiuosi radusi šią įmonę, būtinai naudosime jūsų paslaugomis ir ateityje!
Baldų gamyba buvo atlikta labai greitai ir už konkurencingą kainą. Saltum projektų vadovė Vida reagavo labai greitai į užklausas ir smulkių klausimų suderinimą atliko tiesiogiai su dizaineriu.

Labai rekomenduojame ir dėkojame už operatyvų ir kokybišką darbą.
Greitai įvykdytas užsakymas. Malonus bendravimas su Vida. Esu patenkintas užsakymu. Tikrai rekomenduoju.
Greitai įvykdytį užsakymai, puikus aptarnavimas, prieinamos kainos, aukšta baldu ir atliktų montavimo darbų kokybe. Esam labai patenkinti, tikrai rekomenduoju, nenusivilsit.
Rekomenduoju šią įmonę, nes tokių terminų, kainų ir kokybės negalėjo pasiūlyti nei vienas baldų gamintojas iš 17 apklaustų įmonių. Kaina skyrėsi per pusę! Gamino 3 dideles spintas: koridoriaus, drabužinės ir miegamojo, bei vaiko kambario spinteles su stalu. Tas mums kainavo TIK 4000 EUR! Mažesnio kainų pasiūlymo kaip 8000 EUR nebuvome gavę. Vadybininkė nuolat komunikavo, siūlė variantus, prisitaikė prie terminų. Mums labai patiko darbas, kokybė ir žinoma, baldų išvaizda. Labai didelis ačiū! Pasitikėkite šia įmone, nes manau, kad blogi atsiliepimai yra tiesiog konkurencinė kova.
Kaip įrodymą, prisegu spintų vizualą ;)
Įmonė puikiai atliko savo darbus pasiūlydama ir pagamindama nebrangius virtuvės baldus. Esame labai patenkinti.Pagaminti baldai buvo greičiau nei prašėme ir tikėjomės. Sumontavo atsakingai ir kruopščiai.
Labai dėkoju už drabužinės baldus. Esu patenkinta greita ir konkrečia komunikacija, vadybininkė Vida labai maloni ir paslaugi. Meistrai taip pat dirba labai greitai, patikimai ir kokybiškai, esu labai patenkinta gautu rezultatu. Didžiulę drabužinę gavau per 1, 5 savaitės. Sėkmės jums :)
Puiki įmonė, 2019 m. gruodžio mėn. pagamino prieškambario baldus. Baldai pagaminti kokybiškai ir laiku. Labai maloni vadybininkė Vida. Rekomenduoju.
NEPRASIDĖKITE SU ŠIA ĮMONE, nebent norite GALVOS SKAUSMO. Įmonė įsipareigojimų nevykdo, atsakomybės nulis, moka tik vynioti VATĄ. Apie nesklandumus niekada nepraneša, susisiekti neįmanoma. ATSIBUNDA PO MĖNESIO, paverkia ir vėl dingsta. BALDAI UŽSAKYTI 2019.02.02d. Iki šios dienos neužbaigė dar visų darbų ir negali ATSAKYTI KADA UŽBAIGS, tolerancijos nulis, darbuotojai ukrainiečiai.
Violeta 2019-09-15 10:37:12
UAB Saltum gamina kokybiškus modernius ir klasikinio stiliaus nestandartinius baldus. Čia dirba profesionalūs, atsakingi, padorūs darbuotojai. Jei ir paveluoja su terminu, tai dėl, taip sakant, "force majeure"...Visiems pasitaiko...Vida - žmogus, kuriuo galite pasitikėti, rekomenduoju.
Ačiū už malonų atsiliepimą.Paprastai užsakovai rašo, kai kas nors nepatinka ir labai retai, atranda laiko padėkoti.
Esame pasiruošę pagelbėti.kreipkitės, esate laukiama užsakovė
IMONE NEPADARO SUTARTO DARBO LAIKU IR NET NESITEIKIA PAAISKINTI AR PASAKYTI KADA BUS BAIGTAS DARBAS, KURIS JAU TESIASI DU METAI.TAD KLIJANTAI BUKIT ATSARGUS DARBU UZSAKYMAIS.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%